Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34851) perge666 válasza perge666 (#34850) üzenetére


perge666
veterán

Nem értem hogy az emberek milyen kis apróságokon tudnak kiakadni :F
Nokia N8 topikban is olyanok vannak hogy csak lesek néha.
Sokan meg akarják váltani a világot egy kenyérpiritóval meg egy celluxxal :DDD

(#34852) DM-Fan válasza perge666 (#34851) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Inkább próbáld meg elfogadni, hogy az emberek különbözőek, máshogy állnak dolgokhoz, más az értékrendjük, máshogy szocializálódak. Mindenki úgy kezeli a dolgait, úgy éli az életét, ahogy ő jónak látja, senkinek nincs joga abba beleszólni. A fórum arra való, hogy megosszák az emberek a tapasztalataikat és adott eseten érveljenek amellett, amit alkalmaznak. Senkinek nem kötelező megfodania azt, amit a másik leír, egyetérteni azzal, amit gondol. Ész érvekkel lehet ellentmondani.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34853) perge666 válasza DM-Fan (#34852) üzenetére


perge666
veterán

Én elfogadom teljes mértékben mindenki véleményét,döntését,csak most kicsit besokalltam ettől a hőségriadótol :DD
Nehogy félre érts,nem kötekedni,veszekedni akarok :R
Na mára lépek,ma már nem leszek gépközelben.
Mindenkinek jó játékok,vagyis izééé.........kikapcsolt állapotban lévő konzol nézegetést ;]

(#34854) chubii válasza james001 (#34839) üzenetére


chubii
senior tag

Szerintem nem tolerálná a limonádét, inkább csak ráirányítom a ventillátort :DDD

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34855) lajosx


lajosx
őstag

sziasztok,az lenne a kérdésem hogy nekem van a gépen 2 db játék amit a psn röl kaptam,mikor leállás volt.Ha most eladom a gépet,másik ps3 on lehet használni azt a 2 játékot?lelehet szedni megint a psn-röl?Köszi.

(#34856) DM-Fan válasza lajosx (#34855) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tekintve, hogy ugyanúgy működik, mintha megvásároltad volna, ezért belekerül a purchase history-dbe és így természetesen újra letöltheted majd az új gépedre is, hiszen egyszer már a tied lett. Az teljesen mindegy, hogy fizettél érte, vagy grátisz volt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34857) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám:

A héten vettem meg a fifa 12-t, beírtam a kódot, nem fogadta el.
Vissza vittem a médiába kicserélték, és az újjal is ez a probléma...

Újraformáztam a gépet, de most sem jó.
Van valami ötletetek?

(#34858) DM-Fan válasza narancsnn (#34857) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem lehet, hogy régiófüggő a kód? Milyen account-od van? Mert ha US, akkor lehet, hogy az a gond.

Get Moded!

(#34859) narancsnn válasza DM-Fan (#34858) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ez egy jó kérdés.
Nem rég csináltam meg.
Akkor regeljek egy új accountot?

(#34860) DM-Fan válasza narancsnn (#34859) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha US account-od van, akkor mindenképp! Egyébként is célszerű, hogy európai (leginkább UK) account-od legyen, mivel az itthon kapható játékok 2-es régiósak és azokhoz az európai store-okból kell letölteni a DLC-ket, valamint a kínálat is eltérő szokott lenni.

Get Moded!

(#34861) lajosx válasza DM-Fan (#34856) üzenetére


lajosx
őstag

köszönöm a választ:R

(#34862) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Sziasztok!

MMORPG ps3-ra csak a Free Realms és a DC Universe létezik? És esetleg van olyan aktív fórumozó aki játszik rendszeresen a DC-vel?

És még kérdeznék az előző témával kapcsolatba. Nekem tudomásom szerint US gépem van, abból következtettek erre, hogy a PAL típusú DVD-ket nem játsza le. És néhány játék indítása "80028F10" kódú hibát jelent HD tv hiánya esetén. Segítsetek jól láttom az összefüggéseket vagy teljesen más ezeknek az oka?

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#34863) tDr1v3r válasza SektorFlop (#34862) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A képerarányt állítsd át 16:9-re, és akkor megszűnik a hiba.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34864) SektorFlop válasza tDr1v3r (#34863) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Jatekok rseten probaltan, es nem jo.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#34865) narancsnn válasza DM-Fan (#34860) üzenetére


narancsnn
senior tag

Szia!
Köszi a segítséged. Jó gondolat volt.

:R

(#34866) cudarz


cudarz
tag

Sziasztok!

Adott az erősítőm ilyen csatlakozókkal:
[link]

Jól értelmezem, hogy ezen nincsen optical input audionak, tehát a PS3-ból nem fogom tudni sehogy sem kipréselni az 5.1-et? A HDMI a TV-be megy.

Köszi a választ.

(#34867) tDr1v3r válasza cudarz (#34866) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ott a Digitalnál a port hozzá.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34868) cudarz válasza tDr1v3r (#34867) üzenetére


cudarz
tag

De azt Video inputnak írja.

(#34869) MasterMark válasza cudarz (#34868) üzenetére


MasterMark
titán

Az csak annyi, hogy a Video 2-höz tartozó hang.

Switch Tax

(#34870) WhiteWalker válasza cudarz (#34868) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

dugd rá a ps-ből kijövő optikai kábelt a video2 inputba ;)

(#34871) cudarz válasza MasterMark (#34869) üzenetére


cudarz
tag

Ahaa értem, köszönöm a választ. Ez azért van, mert az optikai csatlakozója videonak és audionak ugyanolyan? Vagy az optikai kábel csak audiot tud átvenni?

(#34872) MasterMark válasza cudarz (#34871) üzenetére


MasterMark
titán

Optikain csak hang van.
Mint mondtam az csak annyit jelent, hogy a 'Video 2' bemenethez tartozó hang. Azaz majd ha hallani akarod, akkor a "Video 2" bementre kell kapcsolnod. Mivel ez egy AV erősítő.

szerk.: Így tartozik az egyik ahhoz, a másik meg amazhoz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#34873) cudarz válasza MasterMark (#34872) üzenetére


cudarz
tag

Értem, köszönöm szépen, és a többieknek is köszönöm, akik válaszoltak.

(#34874) MrPG8 válasza cudarz (#34871) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem, az azért van, hogy jelezze melyik bemenetet nézze. A hátlapból ítélve az erősítődnek van MultiCh/CD/DVD/MD/VIDEO1/VIDEO2 "mód"-ja. Az csak azért van, hogy tudd hova kell kapcsolnod az erősítődet. A gyártó egyéni választása volt, hogy VIDEO2-re rakta (rakhatta volna például DVD-re is).
Az optikai kábel szabványos felhasználási köre tömörített digitális audió átvitele (például DD vagy DTS).

(#34875) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Motorstorm melyik részét érdemes beszerezni?

(#34876) #79125504 válasza WhiteWalker (#34875) üzenetére


#79125504
törölt tag

nekem az Apocalypse tetszik a legjobban :))

[ Szerkesztve ]

(#34877) tranceformat válasza #79125504 (#34876) üzenetére


tranceformat
csendes tag

nekem meg a Pacific Rift!

(#34878) semetka


semetka
őstag

Holnap jön a Tony Hawk's Pro Skater HD PSN-en. Kiváncsi leszek milyen lesz. Nagyon sokat toltam régebben. US store-hoz képest mennyivel szokott később jönni az UK store verzió?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#34879) tDr1v3r válasza tranceformat (#34877) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is kedvenc az... de leginkább az első, csak a szarköcsög Sony leállította annak a szervereit. :<

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34880) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

hogy is van ez a bank kártyával való fizetés a store-n? Mert reggeltem a kártyámat (master card cvv kóddal ellátott ) az accountomhoz (UK) ,de nem fogadja el fizetéskor...ez alapján elvileg nem fizethetek vele,mert :

"Azért megemlítem ,hogy a UK Store azért nem engedi a vásárlást mert ott szűrő müködik, ami kiszűri,hogy az adott bankkártya nem a UK-ban készült. Akinek van American Expressze az viszont tud vásárolni onnan is."

ez komoly? :W , mert akkor kreálok egy USA regget azonnal,ott elfogadják a master cardot ?.... :U

(#34881) leslieke válasza WhiteWalker (#34880) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

UK Store nekem se fogadta el a magyar MasterCardot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34882) WhiteWalker válasza leslieke (#34881) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

remek :((( ,kell 3 reg? usa, uk és japó? mert az usa elvileg elfogadja,de azok meg ntsc-s játékok,jól sejtem? elindulnak palos gépen? ( mert boxon usa reggel nem is engedi letölteni a gammát,mert kiirja hogy regio nem passzol....itt nem tudom hogy van,azért kérdem) :B

(#34883) Shadowfax válasza WhiteWalker (#34882) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem a legegyszerűbb, ha veszel PSN Network feltöltőkártyát és azt költöd el játékokra. Biztonságosabb is, mint a bankkártya. Ő például megbízható, de árulnak konzolboltokban is.

(#34884) WhiteWalker válasza Shadowfax (#34883) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kösz,ismerem a hírdetést,csak kényelmesebb a tv előtt ülve nyomkodni a buy fület :D , meg nem kell várni az utalgatással + nem kell 16 font,elég lenne csak 10 (egy játék ára)...de úgy nézem marad a psn network kártyás megoldás... :(((

[ Szerkesztve ]

(#34885) leslieke válasza WhiteWalker (#34884) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyorsan meg lehet venni azt a PSN kártyát, az ajánlott eladótól vettem én is. Valóban megbízható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34886) WhiteWalker válasza leslieke (#34885) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

oké,csak nem fizetnék ki 16 fontot,ha elég lenne csak 10....de sajnos nem lehet kikerülni...marad felesleges 6 fontom :U

(#34887) leslieke válasza WhiteWalker (#34886) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd elköltöd a következő játékra. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34888) WhiteWalker válasza leslieke (#34887) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ááá biztos neeeem :DDD ,méregből meg rendeltem kezdésnek a Resistance 1-2-őt ebayról...elég magas pontszámokat kapott... :C

[ Szerkesztve ]

(#34889) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Counter Strike - Global Offensive, meg van már valakinek? érdemes lenne megvenni? PC-n nagy múltam van vele., szerintem ps-en is tetszetős lenne számomra.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#34890) tDr1v3r válasza SektorFlop (#34889) üzenetére


tDr1v3r
veterán

PC-n k*rvajó... amúgy szerintem megéri, nekem nagyon bejött úgy egészében. Meg amúgyis, konzolon se drága...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34891) SektorFlop válasza tDr1v3r (#34890) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Nagyon vártam, csak félek konzolon nem lesz a tuti, azért pörgős játék volt:D vagyis az 1.6-ból kiindulva

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#34892) tDr1v3r válasza SektorFlop (#34891) üzenetére


tDr1v3r
veterán

PS3-on van egér-bill támogatás... :3

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34893) Gebriel válasza tDr1v3r (#34892) üzenetére


Gebriel
veterán

Semmit nem ér szerintem...inkább már akkor Frag Fx

Közelebb áll az irányítása az egérhez mint a sima egér ami a PS3-hoz van csatlakoztatva.

(#34894) Def26 válasza Gebriel (#34893) üzenetére


Def26
félisten

Bullshit ez is. Nekem ilyen van. És ez sem 100% csak 95% kb. (azt ne kérdezd, hogy jött ki a számtan :D )

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34895) Gebriel válasza Def26 (#34894) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg sem mertem volna kérdezni..milyen matematika egyenlet alapján jött ki ez az eredmény. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34896) tDr1v3r válasza Gebriel (#34893) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Miért? Alapba támogatja a játék, úgy ahogy PC-n...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34897) tranceformat válasza WhiteWalker (#34882) üzenetére


tranceformat
csendes tag

Ez jó kérdés, ezt már én is megszerettem volna kérdezni itt pár rutinos tagtól, hogy az USA reggel lehet-e az ottani store-ból játékot letölteni EU-s gépre.
Vagyis lejönni lejön az biztos, csak fut-e?

(#34898) v!ct0y válasza tDr1v3r (#34896) üzenetére


v!ct0y
veterán

Támogatja ja de nem úgy fogsz vele játszani mint pc-n. Ezt felejtsd el. KB felesleges lóvé kidobás,

(#34899) jookomak válasza tranceformat (#34897) üzenetére


jookomak
őstag

Usa reggel, usa store-ból eu-s gépre le lehet tölteni, működik is, de fizetni csak psn carddal lehet. Uk store-nál ugyanez. Csak a magyar store-ról lehet magyar bankkártyával vásárolni.

Dlc-kkel kell vigyázni, azokat csak abból a store-ból lehet megvenni, amilyen régiójú a játék lemeze.

(#34842) jim.clark: Ez a lényege ennek a nyűves kontrollernek, hogy fokozatosan tudd adagolni pl. a gázt egy autós játékban. Szerintem kár átállítani. Amúgy általában a legtöbb játékban át lehet, mondjuk amit írtál, abban passzolom. GT5-ben tuti lehet, más autós játékkal meg nem kell játszani ps-en. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34900) MrPG8 válasza tranceformat (#34897) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Futni fog. Az előttem szólóhoz még annyit tennék hozzá, hogy amit letöltesz USA storeról és felrakod, utána még át is tudsz jelentkezni másik felhasználóra (pl EU-sra) és ott is működni fog. Ez Plus-os dolgokkal nem biztos hogy működik, még sosem próbáltam, mert nekem a USA-s regem a fő

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.