Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) dilipok válasza papajoe007 (#33600) üzenetére


dilipok
veterán

tudtommal csak az elso szerias 20 gigas modellben nincs wifi (neked olyan van? abbol kiindulva hogy nem regen vetted, ketlem). Nem tudom, hogy ahhoz van-e valamilyen external megoldas. Szerintem tuti nem fog menni az akarmilyen usb-s wifi.

A kerdes mar csak az, hogy ha nem a legelso szeriad van, akkor minek akarnal akarmit is radugdosni?

Jaa, hogy lopjuk a netet ;] Szerintem nem fog menni...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33602) papajoe007 válasza dilipok (#33601) üzenetére


papajoe007
tag

Van ebben wifi hiszen slim 320gigás gépem van...csak.....ugy jön be a dolog,ha a vevő kint van a erkélyen....tehát csak usb megoldással tudom használni(valamelyik szomszéd internetje ez:DDD)....Tp_Link vevő lenne...

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33603) balazs8907


balazs8907
tag

érdemes még psn-en megvenni a cod mw2-őt vagy a Crisys2-őt? Nyomják még a multit?

[ Szerkesztve ]

(#33604) balazs8907


balazs8907
tag

lehet hogy hülyeséget kérdezek de arra még kíváncsi lennék ha megveszem valamelyiket akkor már nem kell hozzá még az onlne pass-t is megvennem? Még nem vásároltam strore-ról

[ Szerkesztve ]

(#33605) chubii válasza balazs8907 (#33604) üzenetére


chubii
senior tag

Nyugodtan vedd meg amelyiket szeretnéd, egyik sem Online Pass-os. Ugyan csak a Crysis2 van meg nekem, de ha sokat számít a multi,akkor a CoD jobb választás lehet.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#33606) zzola


zzola
félisten

Üdv!
Megjött a "Golden DualShock 3 Wireless Bluetooth Controller for PS3 Free Ship" controller Hong-Kong-ból. Sajnos fake...
Szétszedtem, belül semmi sem olyan, mint az eredetiben.
Működni működik a cucc, de a motor "sípol" benne, a karok pedig nehezen mennek, szinte irányíthatatlan a játékos vele.... :W
Értékelni nem tudtam az eladót, mert 2 napja törölte az e-bay a terméket...

(#33607) Gebriel válasza Herczi (#33596) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó a marketing. :C

(#33608) Gebriel válasza zzola (#33606) üzenetére


Gebriel
veterán

Mennyit költöttél már gagyi joyokra vagy a tönkre ment megszerelésére?
Van már egy eredeti joy 576Kbye-s ára. :D

Bocs a dupláért.

[ Szerkesztve ]

(#33609) zzola válasza Gebriel (#33608) üzenetére


zzola
félisten

Még nincs....de utólag én is tudok okosságokat mondani... :))

(#33610) r3dsnake válasza zzola (#33606) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ha ebayen vetted miért nem nyitsz egy case-t?

amúgy esetleg valaki rá tudna nézni, hogy a psn store-ban fenn van-e a playtv telepítője? és ha igen, akkor ingyenes-e vagy mennyibe kerül?

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#33611) eszgé100 válasza r3dsnake (#33610) üzenetére


eszgé100
őstag

Mi az a playtv?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33612) r3dsnake válasza eszgé100 (#33611) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

[link]

lényegében dvb-t vevőt csinál a ps3-ból, amivel tudsz tévézni, felvenni, stb.

(#33613) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Metal Gear Solid játékok története mennyire kapcsolódik egymáshoz?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33614) papajoe007 válasza Ocarina (#33613) üzenetére


papajoe007
tag

Elvileg nagyon!Ha nem ismered az előzményeket,nemsokat fogsz érteni

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33615) vaksi8 válasza zzola (#33606) üzenetére


vaksi8
senior tag

Az enyém amit rendeltem teljesen gyári.
Miért nem sima feketét kértél,mikor az aranyról lehetett tudni hogy csak június elején fog piacra kerülni,ezért feltételezhető,hogy kamu ha már májusban lehet kapni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33616) zzola válasza vaksi8 (#33615) üzenetére


zzola
félisten

Visszább írtam, utólag én is tudok okos lenni. Szerintem ennél az eladónál mindegyik hamis. De ez volt az első és utolsó is, inkább megveszem drágábban, biztos forrásból...

(#33617) Zigur válasza zzola (#33616) üzenetére


Zigur
senior tag

Régebben én is kisérleteztem olcsóbb kontrollorekkel - nem PS3-hoz, de mindegy - én is pontosan így jártam mint te, a kontroller minősége nagyon sokat számít.
Ha vacak és bizonytalan, oda a játékélmény. De megértem a dolgot, találtam 1-2 egész jó minőségű másolatot, de tényleg csak úgy lehet megtudni hogyha az ember megveszi :D

(#33618) r3dsnake válasza zzola (#33616) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

miért nem kéred vissza az árát? ebayen biztosítva vagy.

légyszi akkor rá tudna nézni valaki a playtv-re a store-ban? köszi!

(#33619) zzola válasza r3dsnake (#33618) üzenetére


zzola
félisten

NEm tudom, hogyan kell, a terméket viszont nem tudom visszaküldeni, kidobtam...

(#33620) r3dsnake válasza zzola (#33619) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nem kell visszaküldeni. bemész a resolution centerbe, kiválasztod, hogy rosszat kaptál. ott kérdezi, hogy beszéltél-e már az eladóval, rámész, h yes. utána leírod nagyvonalakban a gondodat, meg hogy drágább lenne visszaküldeni mint amennyit ér. utána 7 napja van az eladónak hogy visszaírjon, hogy mi legyen. ha nem tudod megoldani vele, akkor meg az ebay átveszi a case-t, de eddig mindig visszakaptam a pénzt. (anélkül hogy a rossz terméket vissza kellett volna küldeni)

500$-ig minden rendelésed biztosítva van.

(#33621) zzola válasza r3dsnake (#33620) üzenetére


zzola
félisten

Kösz, megcsináltam...

(#33622) erahurka


erahurka
félisten

Saboteur mentéseket ti sem tudjátok kimásolni pendrive-ra?

(#33623) Zigur válasza erahurka (#33622) üzenetére


Zigur
senior tag

Vannak olyan játékmentések, amik másolásvedettek, csak cloud-ba lehet menteni ezeket (psn+).

(#33624) r3dsnake válasza zzola (#33621) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs mit, szólj ha van fejlemény.

(#33625) Edgeri válasza r3dsnake (#33620) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ezt jó tudni :C
Mellesleg egyszer már én is megszívtam egy kontroller rendelést, mert pont akkor jött ki az első olyan firmware, ami letiltotta a hamis kontrollereket, és mint kiderült az enyém sem gyári volt, hanem egy közel tökéletes utánzat :W Ja, és szintén Hong-Kongból jött, csak fehér színű volt....

Üdv, Edgeri

(#33626) leftyke


leftyke
aktív tag

Hello mindenki!
Hallottam olyat hogy xbox360 joyt lehet ps3-hoz csatlakoztatni, vagy gyártanak olyan elrendezésűt ps-hez! Ebből mi az igaz, és ha igen milyen néven lehet beszerezni?

(#33627) szasanyi válasza leftyke (#33626) üzenetére


szasanyi
félisten

No, ez meg dupla lett bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#33628) szasanyi válasza leftyke (#33626) üzenetére


szasanyi
félisten

Hallottam olyat hogy xbox360 joyt lehet ps3-hoz csatlakoztatni... - ez így van, csak működni nem fog, szvsz ezért fölösleges. :DDD

(#33629) r3dsnake válasza szasanyi (#33628) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

létezik xbox kialakítású joy ps3-hoz.

(#33630) dani3l válasza szasanyi (#33628) üzenetére


dani3l
őstag

Pont nehany napja/hete volt egy cikk itt PH-n egy bazidraga, bazifölösleges usb-s cuccrol, ami pont ezt hivatott megoldani.

Közben meg is talaltam.

Mondjuk azt nem tudom, miert akarnek Boxos joyjal PS-ezni, sztem hamar fölidegesitene, mikor kiirja hogy nyomd meg a kört, aztan nezek a kis szines ABC-re, hogy most akkor wtf? :D
Mondjuk ez lehet annak nem problema aki sokat hasznalja mindkettöt es mar megszokta, de akkor se latom sok ertelmet.

[ Szerkesztve ]

(#33631) r3dsnake válasza dani3l (#33630) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mondjuk ez szintén hülyeség, mert a ps3 és xbox joy-t lazán tudod pc-n használni.

(#33632) dani3l válasza r3dsnake (#33631) üzenetére


dani3l
őstag

Nem is csak PC-hez van. PC-n kell konfiguralni, utana elvileg barmelyik konzolon barmilyen iranyitasra alkalmas ezközt tudsz hasznalni..

MasterMark: Nem en kerestem, en csak szasanyi hsz-ere reagaltam. :)
Mindenesetre eleg furan nez ki, bar nekem eleve nem jön be a Boxos joy, kinezetre sem, meg kezre sem all annyira, mint a PS-es.

[ Szerkesztve ]

(#33633) MasterMark válasza dani3l (#33630) üzenetére


MasterMark
titán

Switch Tax

(#33634) papajoe007 válasza MasterMark (#33633) üzenetére


papajoe007
tag

Ez komoly :C :DD

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33635) szasanyi válasza r3dsnake (#33629) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem azt mondta, hogy nem létezik! Hanem azt, hogy X360 joy-t fölösleges csatlakoztatni PS3-hoz, mert nem fog működni. Szövegértés 1 ;]

(#33636) erahurka válasza szasanyi (#33635) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig jó lenne. Nekem jobban bejön mint a PS joy. Főleg a ravaszok.

(#33637) zzola válasza r3dsnake (#33624) üzenetére


zzola
félisten

"Hi *****,
The seller has responded to you and offered another solution to solve this issue.
Seller's message:
"Dear Zoltan K******, We are sorry that the order is not up to your expectation. We sell generic and compatible items and its clearly indicated as such. If you have overlooked the item description and do not want the product now, we offer refund option. Full refund will be made upon receipt of return. As for the return shipping, please use Return To Sender service, it is international practice and free service. You may seal item in the original package and take to your post office, tell them you found sender sent wrong item after received and must refuse. Package then must be returned to us without extra charge. A reference case attached for your post office if needed. In the meantime, please close the dispute and allow the transaction to conduct fairly. We certainly appreciate your understanding in this case. Sincerely, Jenny quan300"

If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.

You can also view the details of this case in the Resolution Center."

Szerintük küldjem vissza... :W

[ Szerkesztve ]

(#33638) r3dsnake válasza zzola (#33637) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor rámész a case-nél, hogy nem tudtad megoldani az eleadóval, és odaírod, hogy többe kerülne visszaküldeni, mint amennyit ér. Nem kell visszaküldened.

Vagy írd meg ugyanezt az eladónak először. Ahogy gondolod

[ Szerkesztve ]

(#33639) dani3l válasza r3dsnake (#33638) üzenetére


dani3l
őstag

"...Package then must be returned to us without extra charge..."

Ez elvileg azt jelentene, hogy nem kell fizetnie semmit, nem? Vegülis lenyegeben olyan, mintha nem venned at a csomagot. Szerintem.

(#33640): Tudom, csak arra celoztam, hogy az nem biztos, hogy tul jo indok, hogy dragabb lenne a visszaküldes.
Nekem a szövegböl az jött le, hogy ez nemzetközileg bevett szokas, es ingyenes, aztan hogy ezt a postasok is tudjak-e, az mar mas kerdes..

[ Szerkesztve ]

(#33640) r3dsnake válasza dani3l (#33639) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De már kidobta a terméket. Meg szeirntem arra céloznak, hogy nem kell értékmegjelölés, stb, de attól ugyanúgy pénzbe kerülne a feladás. Azt biztos, hogy nem fogják állni külön, mert attól még az is jobb, ha visszaadják a pénzt.

(#33641) Bdanyy válasza Edgeri (#33625) üzenetére


Bdanyy
addikt

Milyen kontrollereket nem enged csatlakoztatni? Ami ps kiosztású nekem még mind ment, igaz csak usbset néztem.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#33642) Edgeri válasza Bdanyy (#33641) üzenetére


Edgeri
senior tag

CECHZC2H széria az, ami nem működik, mert a firmware letiltja, mint hamis kontrollert.
Némi infó

Üdv, Edgeri

(#33643) zzola válasza r3dsnake (#33638) üzenetére


zzola
félisten

Közben jött mégegy üzenet:

"Dear xy,

We are sorry you are having an issue with the item you ordered. As a follow up on your eBay Buyer Protection case, we wanted to explain what you can expect from the process.

Important things to know :

The seller has been notified that the item you have received was not as described and that you have opened a case in the Resolutions Center. Here are the next steps:

The seller has a maximum of 7 days to respond to the case with a resolution. The resolution could include a full or partial refund or the seller may send you a replacement.

If you are not able to work out a resolution with the seller, you need to escalate the case to eBay customer support to make a final decision.
For most items you can expect a final decision, and if we find in your favour, a refund within 3 days of making our decision.

Your case will time out in 30 days from when it was filed, if we do not hear from you. Please return to the Resolutions Center before that to let us know that you and the seller worked things out or that you need eBay customer support to make a decision.

Action Required from you :
If you are unable to work things out with the seller or do not hear back from them in 7 days, please respond to your case in the Resolution Center and choose the "Escalate" option.

What incentive is there for the seller to resolve your issue :
Sellers have a strong incentive to fix your issue. eBay takes eBay Buyer Protection cases very seriously. Sellers who are found to cause repeated problems on the eBay site will be negatively impacted in their seller standings and possibly suspended.

eBay's Buyer Protection Team"

Akkor 7 napon belül válaszolnia kell az eladónak...

(#33644) rocket válasza Edgeri (#33642) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem kellenek videok megismerni a hamis controllereket, az arukbol kiderul.
Realis gondolkodas kell csak az egeszhez, persze valakit rogton elkap a hev "juj ez 75%+-kal olcsobb mint itthon rendelek 2-ot", aztan jon a koppanas, pedig csak realisan kellett volna gondolkodni, vagy ha az nem megy akkor keresni a "genuine" szot a hirdetesben.

Kedvenceim a 0.01$-os licitrol indulo fake PS3 controllerek (amik aztan sokszor megallnak 10$ alatt), az emberek jelentos tobbsegeben akik ezeket a liciteket megnyerik, sose tudatosul atvertek oket, es egy gagyi kinai masolatot kaptak.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33645) nokia párti válasza Edgeri (#33642) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez érdekes, most néztem meg a 2 évvel ezelőtt vásárolt fehér Dualshock 3 joystickomat, és ez a szám található rajta. 2 éve használom, de hibátlanul működik, pedig már leejetettem vagy 100x, szóval nem is olyan rossz ez a hamis Joy. :D

(#33646) papajoe007


papajoe007
tag

Ma kb 45perc Mortal vs Dc után olyan forró lett a ps:YIlyen még nem volt...hangosabb is lett a hűtés,gondolom nagyobb fordulatszámmal kellett hűteni....ez normális dolog?

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33647) nokia párti válasza papajoe007 (#33646) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez teljesen normális dolog, a melegebb idő miatt van, én ilyenkor inkább be se kapcsolom a gépet.:D Max este , amikor már hűvösebb van.

(#33648) papajoe007 válasza nokia párti (#33647) üzenetére


papajoe007
tag

Itt most annyira nincs meleg....24fok napon:))

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33649) r3dsnake válasza zzola (#33643) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez csak sablonszöveg az ebaytől, ne foglalkozz vele.

(#33650) #79125504


#79125504
törölt tag

De rég jártam erre :DDD
Várjátok már a The Last of Us-t ? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.