Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) Ocarina válasza vekk200 (#33199) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Regisztrálni kell a Playstation networkre, és utána csak elindítod a játékot, és multizol. Ha online passos a játék akkor még beírod a kódot (ha van) és kész. Na elkéstem.

Más:
Ha nem a saját acc.-ommal veszek meg egy DLC-t akkor fog működni úgy is, ha az én fiókomba visszalépek?

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33202) vekk200


vekk200
tag

Értem Uraim nagyon köszönöm a segítséget ezt sajna nem tudtam...meg is csinálom aztán indulhat a multi. :)

(#33203) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Motorstorm első részének multija csak nekem nem működik? :(

PSN: GOD_is_AFK__

(#33204) tDr1v3r válasza Left4L0L (#33203) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem csak nálad... asszem év elején állították le a szervereket.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33205) Left4L0L válasza tDr1v3r (#33204) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Marhajó, reméltem tudok multizni kicsit vele. :( Többi résznél még van szerver? Mert akkor megveszem majd valamelyiket.

PSN: GOD_is_AFK__

(#33206) Peet66


Peet66
csendes tag

Tudna nekem valaki segíteni ps3 bf3 online pass-al kapcsolatban?

(#33207) rocket


rocket
nagyúr

Zavvi megzakkant (Thehut szinten), minden jatek 5 fonttal dragabb lett, es a "multi buy" jatekok se annyiba kerulnek amennyibe kene nekik.

Bioschock 2 3 darab 18 font kene legyen, kosarban 21.99 fontot mutat PK nelkul a 3 darabra.

Rage 2 darab 25 font, kosarban 30 fontot mutat PK nelkul, Gran Turismo 5 ugyanez.

Eloszor arra gondoltam, hogy Magyarorszagra dragabbak lettek, de beloginolva, es anelkul is ugyanez a helyzet.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33208) Left4L0L válasza Peet66 (#33206) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Mi a gond?

@rocket Nekem valamiért euróval számol és korrektül ír a kosárban mindent.

[ Szerkesztve ]

PSN: GOD_is_AFK__

(#33209) dilipok válasza rocket (#33207) üzenetére


dilipok
veterán

nekem tokeletes

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33210) rocket válasza Left4L0L (#33208) üzenetére


rocket
nagyúr

Jobb felso sarokban lehet valasztani font es euro kozott.
Csak annyi a gond atvaltott eurora Magyarorszagi IP cimrol, nem font volt amiket irtam arakat, hanem euro :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33211) james001


james001
veterán

Valaki? :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33212) v!ct0y


v!ct0y
veterán

PlatinumShopba jól látom, hogy 500Ft a házhozszállítás ?

(#33213) Endri756 válasza v!ct0y (#33194) üzenetére


Endri756
csendes tag

Szerintem is vedd meg,én ma vettem meg és hát na, iszonyat jó :D Van valakinek kedve egy kis Max Payne 3 multihoz? :D

Nokia Lumia 800;//////////Battlefield 3-Endri576-//////////

(#33214) vaksi8 válasza james001 (#33211) üzenetére


vaksi8
senior tag

Ugyan már régen játszottam vele,de szerintem a virág szedésnek is,amolyan kereskedés lehet a célja.Bemész egy városba és az ott lévő boltokban lehet le-adni,úgy mint pl az állatok húsát.

(#33215) dilipok


dilipok
veterán

Ha valaki varja az uj Ghost Recon-t, akkor erdemes lehet a Zavvi kinalatara vetni egy pillatntast: [link] (GRAW 2 + R6 Vegas2 + GRFS 37 GBP)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33216) v!ct0y válasza Endri756 (#33213) üzenetére


v!ct0y
veterán

Holnap nekem is itt lesz. Vegyél fel. victoyka

(#33217) Left4L0L válasza dilipok (#33215) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Jó ronda játék lesz az új GR :(

PSN: GOD_is_AFK__

(#33218) dilipok válasza Left4L0L (#33217) üzenetére


dilipok
veterán

azert a rondatol messze all a dolog, de te tudod. Maximum nem veszed meg, ennyi ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33219) james001 válasza vaksi8 (#33214) üzenetére


james001
veterán

Köszi csak az a baj hogy a városokban nem találtam boltokat,de körbenéztem a neten és azt írják hogy az Undead Nightmare-ben eltűntek a boltok... De persze azt nem írják hogy akkor mi a fenének vannak a virágok meg a testrészek :U Mind1 annyira nem fontos,nem dől össze a világ ha nem tudom meg :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33220) Left4L0L válasza dilipok (#33218) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Jó igaz bármelyik Call of Duty résznél szebb ezt nem vitatom. :D

PSN: GOD_is_AFK__

(#33221) NeoExDeath válasza Gebriel (#33190) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Én most jutottam el az End Game-hez az 5 világ lezúzása után, és kb. 60 óra van eddig a játékban, és ebben az is benne van hogy néha órákra otthagytam a nexusban :)
Sztem egy nettó 60 óra alatt kb. végig lehet vinni egy végigjátszással, úgy hogy nem gyúrsz minden cuccora meg World Tendency-re.

(#33222) dani3l válasza eszgé100 (#33197) üzenetére


dani3l
őstag

Ezek szerint kenytelen leszek megiscsak gepen vegigtolni akkor. Meg jo, hogy pont azert vettem ps-t, hogy ne gepen jatsszak..
Erdekes egyebkent, mivel ha jol emlekszem, a ps-es verzio volt a legdragabb..
Szerk.: Meg most is, nalunk a PS verzio 70 euro, a PC 50, bar ahogy nezem otthon kb fele ennyi.
Mindenesetre ezek utan remelem nem sertödnek meg a kedves fejlesztök, ha PC-n a "joarasitott" verziot jatszom vegig..

(#33198) ldave: Szinten remek.. :W :D

[ Szerkesztve ]

(#33223) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, valami ilyesmit hívnak gyűjteménynek. Nem is igazán a játékok, hanem a konzolok terén. A negyedórás videót nézzétek végig, érdemes végighallgatni a srácot! Nem semmi a csávó. :Y

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33224) mrhitoshi válasza DM-Fan (#33223) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én is találtam hasonlót. [link] :R

PS4

(#33225) Left4L0L válasza DM-Fan (#33223) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Még azt hittem az enyém ([link]) nagy, mondjuk ez eddig 1 év munkája. Érettségi után szeptembertől rendesen fizető munkahelyről lesz mire költenem a pénzt. :DD

PSN: GOD_is_AFK__

(#33226) Prime110 válasza Left4L0L (#33225) üzenetére


Prime110
aktív tag

Hát nem rossz azért ez sem, már bocs, jól el vagy eresztve ennyi konzollal! :)
2 NDS, 1 tablet, 1 GPS, 1 PSP, 1 PS3, 1 XBox, 1 XBox 360 Slim, 1 Dreamcast, 1 PSOne 1 PS2! PC és ha jól látom, akkor egy G25 v. G27 pedált is látni a komód alatt! :) Kihagytam valamit? :)

(#33227) dilipok válasza Left4L0L (#33225) üzenetére


dilipok
veterán

aztan elkezdesz dolgozni, orulsz, hogy mennyi mindent meg tudsz venni, de szepen lassan radobbensz, hogy hiaba van sok jatekod, nincs idod mar jatszani :DDD Sajnos a tapasztalat beszel belolem :O (100+ jatekkal a polcon :P )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33228) Left4L0L válasza Prime110 (#33226) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Köszi. :) A baloldali 3DS a jobboldali DSi, bújkál még a középső polcon egy fekete Wii is. A pedál valami noname fajta de nagyon jól lehet vele játszani, természetesen kormányom is van hozzá aminek 4 fajta csatija van: USB, PS2/PS1, Xbox, Gamecube. Most egy NES van tervben, amit olcsó lenne beszerezni, de amíg a konzolgyűjtemény nem teljes flashkártyáról játszanék vele az meg sajnos 100$ körül van. :(

@dilipok Hát igen, most így suli melletti melóban is érzékelem néha, de szerencsére most érettségi szünet van így kb. nonstop izzanak a gépek. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: GOD_is_AFK__

(#33229) Prime110 válasza Left4L0L (#33228) üzenetére


Prime110
aktív tag

Azaz a fekete Wii-t nem tudtam beazonosítani, néztem, hogy mi a fene lehet, mondjuk ki lehetett volna sakkozni! :) A GC itt nem is látszik a képen, ha jól meresztem a szemem.
Tényleg jól mutatna még egy NES is, vagy egy régi SEGA MD2, esetleg a 3DS helyett egy GameGear! :)

(#33230) Left4L0L válasza Prime110 (#33229) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

A GC-t azért nem látod, mert még nincs is. Nem mondtam, hogy van. :P Hát inkább 3DS mellett lesz a GameGear, mint helyett. :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#33231) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Lehet kiírta már valaki, de hátha nem. :) Itt regelhet DUST 514 (F2P MMOFPS) zárt bétájára aki akar. Persze nem biztos, hogy mindenki bekerül, de érdemes tenni vele egy próbát. A regisztrált emailcímre küldik majd az értesítést ha elindult a béta. :))

PSN: GOD_is_AFK__

(#33232) dilipok válasza Left4L0L (#33231) üzenetére


dilipok
veterán

ezt nem irta meg senki, azert mert nem is ide valo a ps3 topicba... :N

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33233) Ocarina válasza dilipok (#33232) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Miért? Úgy tudom PS3 exkluzív.:)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33234) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Igen ez egy PS3 exkluzív lesz, így bőven van itt helye szerintem. :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#33235) dilipok válasza Left4L0L (#33234) üzenetére


dilipok
veterán

ajjaj, ezt nagyon beneztem :B :R (mentsegemre legyen irva, hajnalban neztem meg :D )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33236) dilipok válasza Left4L0L (#33231) üzenetére


dilipok
veterán

na utannaolvastam egy kicsit. Nem hallottam meg errol korabban. Nagyon jol kell megcsinalniuk, ha azt akarjak, hogy a nep ne inkabb a BF3 ele uljon le. Ahogy olvastam, arra szamitanak, hogy az EVE online egy kicsit viszi a hatan az egeszet. Ezzel kapcsolatban egy picit szkeptikus vagyok (leven az EVE egy PCs cim, ez meg PS exkluziv). Erdekes elgondolas. Oszinten megmondva ennek a mikrotranzakcios F2P rendszernek sem vagyok nagy hive. Abbol amit eddig lattam szvsz nem lesz egy egetrengeto alkotas, de majd ugyis kiderul.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33237) Vladi válasza dilipok (#33227) üzenetére


Vladi
nagyúr

link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33238) Left4L0L válasza dilipok (#33236) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Én csak annyit remélek, hogy nem esik bele a free to play, pay to win csapdába... Aki nem akarja megvenni a BF3-at le fog ezelé ülni, hisz ingyen van. :) A játék eredetileg PC-re is készült, de ezt valamiért elvetették. Jó ideje csinálják és végre elért a zárt bétához. Ennek azért örülök. Sosem jó hír ha kudarcba fullad egy játék kiadása. Láthattunk már erre elszomorító példákat itt van egy a sok közül: [link]

PSN: GOD_is_AFK__

(#33239) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Sziasztok.
Van egy 40 gigás ps3-am. Széria száma CECHG04.
Meghalt az olvasófeje. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ez csak a pontosan vele megegyező széria számú gépből való olvasófejjel cserélhető vagy mással is? Lenne több is a vaterán pl egy ilyen CECHCO4 ami szintén 40 gb-os gép. Milyen olvasófejet keressek?

(#33240) vaksi8 válasza SaMURaIDrAkE (#33239) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
Nekem is pont ez a bajom egy cechj04. tipusu 40 Gb fat gépemmel.
Ha találnál valami megoldást és megosztanád velem,meg köszönném!

(#33241) Herczi válasza vaksi8 (#33240) üzenetére


Herczi
senior tag

Szedjétek szét, nézzétek meg milyen van benne, aztán cseréljétek ki. [link]
Talán ilyen van benne, de én szétszedném előtte, biztos ami biztos.

(#33242) SaMURaIDrAkE válasza Herczi (#33241) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Aham az lesz. Köszi a linket. 20 dodó az semmi egy fejért + ingyen posta.

Körbekérdeztem amúgy egy pár konzol boltnál 20K körül mondták mindenhol a cserét..... :C
Nah mondanom, akkor ebből szereld magad akció lesz :)
Holnap szét is bontom a kicsikét és meg is rendelem a fejet.
Köszi még1X.

(#33243) DM-Fan válasza SaMURaIDrAkE (#33239) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem lesz jó hozzá a másik modell olvasófeje! Most így hirtelen nem esküszöm meg, de talán pont a CECHG04 széria volt a választóvonal, amiben még a régi típusú lencse (KES-400A) és bölcső (KEM-400AAA) volt, szemben a későbbi modellekben levő KES-410A és KEM-410ACA típusokkal.

Szerk.: Igen, meg is van: pont ezen modellnél kétesélyes, hogy melyik van benne. Szét kell szedni és meg kell nézni, mert a másikkal nem fog menni és csak kidobod a pénzt az ablakon. Csak olyat rendelj, ami benne van!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33244) Genius235


Genius235
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: mostanában elég hangos a ps3 (40Gb), egy porszívó hangjához hasonlítanám(venti lehet ennyire hangos) és gondolom nemsokára beadja a kulcsot, (az életben nem volt portalanítva a szerkezet). Szóval ezt szeretném megakadályozni, elég neki egy nagy takarítás? , vagy valami pasztázás/hűtőzsír kell neki. Olvasgattam róla és megkérdezem mielőtt megvenném hogy az artic cooling mx2 4g-os kiszerelés a megfelelő ha egyáltalán ez kell?
Nagyon idegesítő hogy egy kis Uncharted 2 multizás közben 10 percenként lefagy a gép, és nem csak ennél a játéknál van a probléma. :O

(#33245) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Van egy eredeti PS1- es játékom, USA régiós (Xenogears), és gondoltam kipróbálom hátha elindul az itthon vásárolt PS3-ban. Azt írja hogy régió ütközés miatt ez nem indul el. Valahol számítottam erre, az volna a kérdésem hogy nem lehet ezt valahogy kikerülni? Pl. USA PSN accounttal elindulna szerintetek?

(#33246) rocket válasza NeoExDeath (#33245) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Sehogy nem fog mukodni ezen a gepeden.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33247) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Ti mivel szoktátok tisztítani a fat gép külsejét? Prontóval próbáltam már de nem lett olyan szép fényes mint amit elvártam ettől a tisztítószertől...

PSN: GOD_is_AFK__

(#33248) Gebriel válasza Genius235 (#33244) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem is ezt csinálta, sárga led lett utána. Tehát ajánlott az a pasztázás.

(#33249) tDr1v3r válasza Genius235 (#33244) üzenetére


tDr1v3r
veterán

[link]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33250) semetka


semetka
őstag

PS3+GT5 vagy PS3+Killzone 3 csomagban vennétek ps3-at?
Most szeretnék venni, de még nem döntöttem el. Sajnos még áment sem mondtam a vásárlásra, mert bizonytalan vagyok, hogy vegyek-e konzolt. Keret megvan rá, csak egy kis bíztatás kellene. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.