Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) zzola válasza semetka (#33700) üzenetére


zzola
félisten

Nekem PSN feltöltő kártyával volt ilyen...ott valószinű eladták másnak is...

(#33702) Ocarina válasza semetka (#33700) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha használtan vetted, akkor valószínűleg felhasználták. Ha új, akkor próbáld meg UK fiókkal.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33703) Zigur válasza semetka (#33700) üzenetére


Zigur
senior tag

Ha magyar accountod van, ideje UK-t csinálni, ha jó a kód akkor ott mennie kell.

(#33704) semetka válasza Ocarina (#33702) üzenetére


semetka
őstag

Újonnan vettem. De ha UK accounton használom fel akkor a a magyar profilomban nem játszhatok vele?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33705) rocket


rocket
nagyúr

2 Magyar van a TOP40-ben a Gran Turismo Academyben (jelenleg pontosan 7. es 20. hely), kar ,hogy Magyarorszag nem szerepelhet hivatalosan a jatekban, igy a legjobbak kozott nem lesznek selejtezok, es nem mehetnek majd Silverstoneba a Race Campbe.

Jo nagy diszkriminacio ez azert, perelni kellene a Sonyt :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33706) Edgeri válasza zzola (#33701) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hol vetted azt a kártyát? :Y

Üdv, Edgeri

(#33707) zzola válasza Edgeri (#33706) üzenetére


zzola
félisten

game.co.uk. Azóta is harcolok velük, mert eddig nem adták vissza az árát...

(#33708) tDr1v3r válasza zzola (#33707) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, akkor azért nem fog menni... ezek tudtommal régiózáras kódok, csak bizonyos régiójú profilokon engedik a letöltést.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33709) zzola válasza tDr1v3r (#33708) üzenetére


zzola
félisten

NEm. Vettem egy másikat, az működött, ugyanott, ugyanakkora értékűt...

(#33710) Edgeri válasza zzola (#33707) üzenetére


Edgeri
senior tag

Pedig ez nem jellemző rájuk. Valami hiba lehet a mátrixban.

Üdv, Edgeri

(#33711) Edgeri


Edgeri
senior tag

(#33712) A mi Bandink válasza semetka (#33704) üzenetére


A mi Bandink
csendes tag

Szia!
Beregisztrálod az UK-accounttal a játékot, utána elindítod a magyar accounttal, nem lesz gond.
AmB

Ez a nick talán még nem foglalt....

(#33713) semetka válasza A mi Bandink (#33712) üzenetére


semetka
őstag

Köszike, kipróbáltam és megy. :C

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33714) supercow


supercow
őstag

Okami HD $20 ősszel a PS Store-ban.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33715) ldave válasza supercow (#33714) üzenetére


ldave
félisten

Szép, megvettem anno PS2-re, aztán Wii-re, de ez már kicsit pofátlanság :)

A Slime draws near! Command?

(#33716) szasanyi


szasanyi
félisten

Tudja vki hol, mennyiért lehet beszerezni HDMI - DVI átalakítót, amivel a PS3 konzolt monitorhoz lehet csatlakoztatni? Sajnos a monitoron nincs rajta HDMI bemenet...

(#33717) v!ct0y válasza szasanyi (#33716) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én 1500 ért vettem egyet DE!: Nem tudom én képzeltem e be magamnak vagy tényleg annyira szar volt. Pixelesebb lett tőle a kép mint amikor HDMI kábel és DVI átalakítón használtam....

Ja csak sima átalakítóra gondolsz ? akkor nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33718) supercow válasza szasanyi (#33716) üzenetére


supercow
őstag

vaterán van hdmi-dvi adapter.

vagy a legközelebbi Tesco, Electroworld és társai.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33719) szasanyi


szasanyi
félisten

Köszönöm a válaszokat!

(#33720) m3ss


m3ss
veterán

udv
most vettem ps3-ra fifa 12-ot, hogyan tudunk olyat jatszani, hogy 1 geprol 2 - 4 joyal, 1 csapatot iranyitva, online. nem talaltam ilyen opciot, sot 1on1-ben sem tudunk belepni a masik joyal, hogy ketten jatszunk. megoldas?
koszi

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#33721) szasanyi válasza v!ct0y (#33717) üzenetére


szasanyi
félisten

Mukodik minden ahogy kell, de csak az 1080p jatekok eseten jo a kep a 720p felbontasnal lathatoan rosszabb. Bar jo monitorom van - DELL U2311H - ay interpolacios kepessege rosszabb mint a Samsung LCD tv eseteben, amin ennel fogva syebb a 720p is.

(#33722) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Játszik innen valaki az AC: Revelations, vagy a Mortal Kombat multijával? Engem ez a kettő jobban leköt, mint bármelyik FPS.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33723) ldave


ldave
félisten

Srácok, jó hír, jön a Sine Mora PSN-re, támogassuk a hazai fejlesztőket (Digital Reality) majd, ráadásul a játék is nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#33724) Ocarina válasza ldave (#33723) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Másik jó hír, hogy jön a Flow, Flower és a Journey dobozos formában is. Egy lemezen lesz a három játék. [link]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33725) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Nagyon hezitálok, hogy PS3-at vagy Xbox360-at egyek. Számomra nagyon fontos lenne, hogy az előző generációs játékok JÓL fussanak a gépen. Nem akarom majd feltöretni a konzolt amit megveszek ezt külön kiemelném. Xbox360-nál ha jól tudom van egy kompatibilitási lista, és csak azok a játékok futnak 360-on. Azt szeretném megkérdetni, hogy PS3-nál ha veszek egy 60gb-os modellt , akkor az ÖSSZES PS2-es pal játkot le tudom játszani rajta? Csak azért kérdezem, mert találtam egy playstationos kompatibilitási listát is a neten. Aki szokott ps2-es játékokkal játszani ps3-on milyen tapasztalatokkal rendelkezik? Mennyire helyes a textúrák megjelenítése,stb, stb. Előre is köszi a segítséget!

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#33726) Herczi válasza Davidoff91 (#33725) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát sztem nem tudsz 60gb-s modellt szerezni, vagy csak használtan, egy ezeréves gépet meg nem vennék, szal ez kb eldönti a kérdésedet. De amúgy az egyik sem olyan finom ;]

Ez a visszafele kompatibilitás eléggé halott dolog am, legalább is eddig én úgy vettem észre.

(#33727) DM-Fan válasza Davidoff91 (#33725) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nagyon hezitálok, hogy PS3-at vagy Xbox360-at egyek."

Fene a gusztusod. :D Én inkább valami jó kis húsételt javasolnék.

Komolyra fordítva: szerintem ne akarj annyira első vagy második generációs 60 GB-os gépet venni (utóbbi ráadásul már csak szoftveresen emulálja a PS2-es környezetet, hardveresen csak a legelső, még 2006-ban készült PS3-ak tudták). Ezek a gépek még hatalmas fogyasztásúak, keményen melegednek, újonnan már réges-rég nem kapni őket (úgy kb. 5 éve), a használtak mára meg valószínű teljesen leharcoltak lettek, ugyanakkor szeretik megkérni az árukat. Nem javallott: nagy eséllyel sokat költenél rá és keveset élvezhetnéd, mert záros határidőn belül nagy eséllyel elpukkanna.

Sokkal inkább ajánlott egy új gép beszerzése, mellé meg vegyél egy PS2-t bagóért és meg van oldva a problémád! A két új gép nem feltétlen kerülne annyiba, mint amennyiért egyesek az első szériás PS3 gépeket árulják 5-6 évesen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33728) nokia párti válasza Davidoff91 (#33725) üzenetére


nokia párti
őstag

Szia!
Attól függ melyik 60GB-os modellt veszed, mert abból is 2 van, az egyik teljesen, másik pedig csak szoftveresen emulálja a PS2 játékokat( utóbbi volt kapható nálunk) Elmondhatom, hogy néhány játékot nem visz teljesen akadásmentesen, pont egy ilyen modellt használok most.
Arról nem is beszélve, hogy a PS2 játékok többsége eléggé olvasógyilkos. :(
Egyébként meg nem ajánlom neked azt, hogy használtan vegyél egy ilyen gépet, ezeknek a gépeknek a nagy része már elég idős, ebből következhet, hogy kifogsz egy szar darabot.
Én max. úgy vennék használtan PS3-at, ha van rá Sony garancia és nem idősebb 1év-nél.
Én azt ajánlom, hogy vegyél újonnan egy Slimet + hozzá egy PS2-t, na nem mintha a Slim jobb lenne, de már csak azt kapni újonnan.

Szerk:közben megelőztek. :U

[ Szerkesztve ]

(#33729) Davidoff91 válasza nokia párti (#33728) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Bocs telefonról írok, és nem vettem észre, hogy vegyek helyett egyek lett.:P Szóval akkor nevezzük nevén a gyermeket.:) Vaterán láttam a hirdetést. Fóliás! 60gbos modell ezév végéig garanciás. Megkérdeztem, konzol stúdiótól van, állítólag gari matrica sértetlen rajta. Az eladó azt mondja, hogy az eredeti gép tönkrement még az első tulajnál, és helyette garanciában kapta a hirdetés tárgyát. Amúgy a vaterás eladó a gép második tulaja. Csak nekem ezzel az a bajom, hogy ezt a modellt évek óta nem gyártják, akkor meg hogy a fenébe tudtak gariba adni egy új gépet tavaly a régi helyett?? A PS2 és Xbox360 kombóra gondoltam egyébként még, ha nem javasoljátok a 60gb-os modellt semmiképp. Mert amik érdekelnek játékok azok inkább boxra jönnek ki és boxon szebb is a grafikájuk. Xbox Classiccal is próbálkoztam, de csóri gépek már olyan öregek, hogy mindnek van valami baja, pedig az xbox classic játékok grafikája durván jobb, mint a ps2-eseké. Szóval amit a 360 le tud emulálni azt játszom azon, amit meg nem azt meg ps2-n fogom nyomni. De ezt csak akkor persze, ha mindenáron le akartok beszélni a 60gb-os modellről.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#33730) Edgeri válasza Davidoff91 (#33729) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
Az nekem nem derült ki, hogy neked most PS2-d van-e és azért szeretnéd a már megvett játékaidat átmenekíteni. Csak azért, mert ha nem, akkor már elég sok PS2-es játék megjelent PS3-ra HD-sítva (PSN-ről tölthető), szóval lehet, hogy amivel szeretnél játszani, azt más módon is elérheted.
Mellesleg én sem javasolnám, hogy régi modellt vegyél.

Üdv, Edgeri

(#33731) Shadowfax válasza Davidoff91 (#33725) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azt szeretném megkérdetni, hogy PS3-nál ha veszek egy 60gb-os modellt , akkor az ÖSSZES PS2-es pal játkot le tudom játszani rajta? Csak azért kérdezem, mert találtam egy playstationos kompatibilitási listát is a neten. Aki szokott ps2-es játékokkal játszani ps3-on milyen tapasztalatokkal rendelkezik?

Nekem 60 GB-os modellem van, tapasztalatból mondom, hogy nem játszik le minden PS2-es játékot! Sőt, van olyan játék, amivel ugyan lehet játszani, de aminél pl. a közbenső videóknál (cut scene) a kép nem látszik, csak a hang van...
Ahogy azt előttem már többek írták, érdemesebb egy PS2-t beszerezni, ha PS2 játékokat játszanál. ;)

Ha az enyém kipurcan, akkor én is inkább egy új PS3 slimet vennék és leporolnám a régi PS2-met.
Ja, amúgy a vaterán van rengeteg csaló eladó, csak ésszel! :U

(#33732) nokia párti válasza Shadowfax (#33731) üzenetére


nokia párti
őstag

De jó, hogy nem én vagyok egyedül itt 60GB tulaj. :C

(#33733) Davidoff91 válasza Edgeri (#33730) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Na akkor már elmesélem az egész történetet, hamár úgyis ennyit pötyögtem. Szóval alapvetően mindigis akartam konzolt, de anyáméktól sose kaptam.:D Tavaly viszont hosszas nézegetés, specifikációk és játékok grafikájának áttekintése és összehasonlítása után vettem Xbox Classicot. Szent meggyőződésem még most is, hogy az Xbox Classic játékok grafikája szebb, mint a PS2-eseké. Csak a nagy bökkenő, hogy a legfiatalabb Xbox Classic gépek is már 7 évesek. El vannak használódva. Szóval 5 gép és csomó pénz beleölése után úgy döntöttem, hogy befejezem az Xbox Classiccal. Jött az ötlet, hogy új konzol kéne, de mi legyen? Úgy voltam vele, hogy legyen új gép, kézenfekvőnek tűnt a jelen generációból választani. Ezen a ponton szembesültem azzal, hogy jó jó, de hogy fogok játszani régi kedvenceimmel (GTA-k, Mafia, Doom 3, Underground 1-2, stb.)? Ezért kezdtem el nézegetni, hogy a mostani gépek hogyan játszák le az előző generációs játékokat. Xbox360-nál ugye adott a kompatibilitási lista, PS3-nál meg én eddig abban a hitben éltem, hogy az etalon és egyetlen és utánozhatatlan 60gb-os mindent lejátszik. De a youtubeos videók és a ti tapasztalataitok alapján a helyzet elég rossz. Így maradt az, hogy veszek egy új PS2-est (ti is ezt javasoltátok), és mellé én rendeltem Xbox360-at. Azt már korábban írtam, hogy végül azért a 360 lett, mert erre jelennek meg igazából azok a címek amik érdekelnek és még a grafikájuk is szebb. De szeretem nagyon a Sony konzoljait is.:) A PS2-t is imádni fogom.:) Volt anno PSP-m, a szivem csücske volt.:D Ha nem számítana a pénz, vennék PS3-at is.:) No, "tömören" ennyi lenne.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#33734) szasanyi válasza Davidoff91 (#33733) üzenetére


szasanyi
félisten

Az elején kicsit megijedtem, azt hittem új szülők után néztél. :DDD

(#33735) Edgeri válasza Davidoff91 (#33733) üzenetére


Edgeri
senior tag

Így már érthető :DDD
Akkor válaszd a Nintendo wii-t :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#33736) papajoe007 válasza Davidoff91 (#33733) üzenetére


papajoe007
tag

Eddig én is abban a hitben voltam hogy a Boxon szebb a grafika,de ez nem igaz :N Mindkettőt rákötöttük egy azonos monitorra(FullHD,HDMI)és az ég adta világon semmi különbséget nem tapasztaltunk :N Max annyit,hogy néha minimális fps csökkenés volt tapasztalható a ps3nál...

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33737) Davidoff91 válasza papajoe007 (#33736) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Edgeri: Nintendo Wii? Hát ez meg honnan jött?:D

Mostmár egyébként a PS3 teljesen utolérte az Xbox360-at.:) A korai játákoknál van szemmel látható különbség.:) Más...Tudna valaki linlelni nekem egy oldalt ahol megtalálom a PSN Store teljes letölthető/megvásárolható kínálatát? Mostmár érdekelnek ezek a "HD"-sított játékok, meg amint olvastam Wikin, vannak dreamcast gammák is meg sok más finomság. Csak béna vagyok és nem találom neten a kínálatot.:D:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#33738) papajoe007


papajoe007
tag

Srácok,ha usb-vel sz.gépre lököm a joyt,akkor az tölti is nekem??Vagy csak a psel tölt??

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33739) Edgeri válasza Davidoff91 (#33737) üzenetére


Edgeri
senior tag

Gondoltam már csak az hiányzik ebből a konzol kavalkádból :DDD

Üdv, Edgeri

(#33740) baritz1995


baritz1995
tag

hello segítséget kérnék mert a ps-em gt5 közben lefagyott kikapcsoltam és elkezdett egy töltést ami végig ment de utána fojtón csak újraindul és előröl kezdi a töltést mit lehet ilyenkor tenni

(#33741) r3dsnake válasza papajoe007 (#33738) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

tölti. ha ügyes vagy, még játszani is tudsz vele pc-n.

(#33742) papajoe007 válasza r3dsnake (#33741) üzenetére


papajoe007
tag

:DDD Thx

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33743) papajoe007


papajoe007
tag

Lenne itt nekem egy Figh Night: Champion gamem,uj állapotban,karc sincs rajta,valaki esetleg cserebere?Kijátszottam(isten volt),ugyhogy kellene valami más :))

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33744) baritz1995


baritz1995
tag

hello segítséget kérnék mert a ps-em gt5 közben lefagyott kikapcsoltam és elkezdett egy töltést ami végig ment de utána fojtón csak újraindul és előröl kezdi a töltést mit lehet ilyenkor tenni

(#33745) ldave válasza baritz1995 (#33744) üzenetére


ldave
félisten

Mit tölt? Adatot a netről? Nem tudom a GT5 telepít-e valamit, próbáld ki esetleg, hogy letörlöd azt.

A Slime draws near! Command?

(#33746) baritz1995 válasza ldave (#33745) üzenetére


baritz1995
tag

nem tudom letörölni mert ahogy bekapcsol azonnal elkezd tölteni az írja hogy .the hard disk file system is corrupted and will be restored és tölt aztán kész van újra indul és kezdi elörröl

(#33747) ldave válasza baritz1995 (#33746) üzenetére


ldave
félisten

Próbáld meg safe mode-ban indítani a PS3-a, ha minden igaz akkor akkor ott lesz majd egy Restore File System opció, de többet erről én se tudok, ezt is a guglival találtam, szóval nem tudom ez jár-e adatvesztéssel pl.

Safe mode startup procedure

① Verify that the power indicator on the PS3 system is solid red, and then turn off the MAIN POWER switch.
② Turn on the MAIN POWER switch, then touch and hold the power button.
③ Keep touching the power button even after you hear a short beep after 5 seconds.
④ After 10 seconds, you will hear another short beep and the system will shut down (release the button at this point).
⑤ Touch and hold the power button again.
⑥ Continue touching the power button even after you hear a short beep after 5 seconds.
⑦ Release the button when two short beeps are emitted after 7 seconds.
⑧ As instructed by the on-screen message, press the PS button to start up in safe mode.

A Slime draws near! Command?

(#33748) baritz1995 válasza ldave (#33747) üzenetére


baritz1995
tag

sikerült köszi nagyon köszönöm király
:R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#33749) zzola válasza Edgeri (#33710) üzenetére


zzola
félisten

De gyökér egy társaság. Most elküldték újból azt a kódot, ami elsőre sem volt jó. NEm igaz, hogy nem érti meg, hogy fake volt a kód... :W :W

(#33750) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Elképzelhető, hogy eladom a gépem. Ha csinálok egy backupot menüből pendrive-ra, azzal a játék mentéseket is kimásolja meg mindent lényegében a gépről? És később ezt egy másik ps3-ra vissza tudom tölteni, ha újat vennék?

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.