Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) user137


user137
őstag

Sziasztok! A mai meg a holnapi estém van a frissen érkezett 3D szemüveg kipróbálására. Rendelkezésre áll egy PS3, meg egy Acer 5360BD proji. A PS-oldalon kell bármit állítani, vagy az automatikus?

GT5 mellett (ennek itt van a korongja) milyen van valamilyen teszt, amivel a 3D-t legalább ki lehetne próbálni?

(#34402) supercow válasza user137 (#34401) üzenetére


supercow
őstag

felmész PS Store-ba, van külön 3D Demos kategória, onnan szedj le valamit.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34403) user137 válasza supercow (#34402) üzenetére


user137
őstag

nahát nézzenek oda... ! :)
én persze a legelején kerestem és a legvégén van, de legalább létezik. :R
(btw mennyivel egyszerűbb ez, mint PC-vel baszakodni)

3D filmeket tud a PS3?

(#34404) DM-Fan válasza user137 (#34403) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tud 3DBD-t lejátszani, igen.

Get Moded!

(#34405) user137 válasza DM-Fan (#34404) üzenetére


user137
őstag

köszönöm, ezt találtam én is, persze én nyilván nem korongot szeretnék, hanem HDD-ről streamelve... de akkor túrok még egy keveset, hátha lelek valami okosat :)

[ Szerkesztve ]

(#34406) user137


user137
őstag

srácok, továbbra sem lehet PSN accountokat migrálni lokációk között (de szép is a magyar nyelv)? Elköltöztem Svájcba, itt már lehet, h lenne PSN elérésem, de a régi US accountom "rajtamaradt" a gépen és úgy néz ki átírni sem tudom a weben sehogy... :(

(#34407) Gabor 13 válasza jookomak (#34388) üzenetére


Gabor 13
csendes tag

Még nincs , hát ha az US store-on megjelenik , hamar megjelenik majd az EU-s store-okon is .

[ Szerkesztve ]

(#34408) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ezt láttátok már? Watch Dogs
Nekem elkerülte a figyelmem de rohadt jó hangulatú cuccnak néz ki.

(#34409) supercow válasza user137 (#34406) üzenetére


supercow
őstag

Bizony nem lehet. Leveleztem a UK és a US Sony ügyfélszolgálattal is, mindkettő azt mondta hogy a régió be van égetve a rendszerbe, nem tudják módosítani. Vagy csinálsz egy EU accot teljesen nulláról, vagy maradsz US.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34410) supercow válasza boygabi_ (#34408) üzenetére


supercow
őstag

Hitman Absolution és a Dishonored sokkal hangulatosabb az én ízlésemnek, de tényleg nem rossz, az E3 gameplay videót láttam.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34411) Gebriel válasza supercow (#34410) üzenetére


Gebriel
veterán

Ráadásul a Dishonored magyar feliratot kap.

(#34412) perge666


perge666
veterán

"The Last Of US" Nekem ez lessz az év játéka,úgy érzem!!
Na meg a GTA V. ha tényleg kiadják októberben!!

(#34413) jookomak válasza perge666 (#34412) üzenetére


jookomak
őstag

Csak nehogy akkora trágyadomb legyen technikailag ps-en, mint a 4. rész volt...

(#34414) Gebriel válasza perge666 (#34412) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem minden PS3 tulajnak! :K

(#34415) rocket


rocket
nagyúr

Ha minden igaz akkor szeptember vegen jelenik meg Europaban a 4000-es sorozatu PS3 Slim, GT5 Academy Bundle is lesz.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34416) perge666 válasza jookomak (#34413) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a GTA 4 volt annak idején az egyik kedvencem,semmi gondom nem volt vele.

"Rocket"-Én nem a GranTurisorol beszéltem hanem a Grand Theft Autorol.

(#34417) user137


user137
őstag

"piros-kék" 3D-t le tud valahogy játszani a PS3?

(#34418) jookomak válasza perge666 (#34416) üzenetére


jookomak
őstag

Nem is volt gond vele azon kívül, hogy csúnya volt, és szaggatott. Máshol is észrevették, nem csak én. x360-on egy fokkal jobb volt a helyzet, de ott is be tudott röccenni.

(#34419) perge666 válasza jookomak (#34418) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is szaggatott,de eléggé elenyésző volt szerintem.Engem nem zavart.
Grafikában azért jóval szebb volt mint a többi rész,meg játékélmény számit nálam,és nekem az is ott volt.
Persze nem vagyunk egyformák,és az ízlésünk sem egy.

(#34420) Edgeri válasza user137 (#34417) üzenetére


Edgeri
senior tag

Anaglyph 3D-re gondolsz? Gondolom miért ne, elvileg már eleve olyan a film, nem a PS3 állítja elő, már ha erre gondolsz.

Üdv, Edgeri

(#34421) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Üdv!
A 60 gigás FAT PS3 ylod-os hibáról olvastam, hogy maszekban egyesek hőlégfúvóval szokták orvosolni a problémát. Persze ha jól tudom ez csak átmeneti megoldás, de mennyire lehet megbízható gépet kreálni egy hibásból ha a hűtést is felturbozzák picit? Vagy egy ilyen gépen már csak alaplap-cserével lehet tartósan segíteni?

(#34422) user137 válasza Edgeri (#34420) üzenetére


user137
őstag

jajj közben rájöttem, h hülyeséget kérdeztem, hiszen az "nem 3D", hanem egy piroskék 2D avi, csak a szemüveg kell hozzá.... :W

(#34423) Edgeri válasza user137 (#34422) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jaja :DDD Ajánlom figyelmedbe az alábbi, ilyen technológiával kiadott filmet: ;] -- katt az emora.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#34424) DM-Fan válasza Feketelaszlo (#34421) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A hőlégfúvóval javított gép minden lesz, csak megbízható nem! Itt minimum egy reball-ozásra van szükség ahhoz, hogy újra tartósan üzemképes legyen. A hűtés hatásfokának növelése valamelyest segíthet egy korrekt nagygenerál után, de igazából itt az a gond, hogy a megtermelt hő ígyis-úgyis meglesz, és a hőingás miatt a forrasztások megint eltörhetnek. Inkább a megfelelő ón kiválasztása és a szakszerű javítás nyomhat többet a latban.

Get Moded!

(#34425) ldave


ldave
félisten

Meg tudja valaki nézni, hogy az UK Store-ban mik vannak most akcióban?

A Slime draws near! Command?

(#34426) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

(#34427) perge666


perge666
veterán

Valakinek nincs eladó kontrollere hajdú bihar megyében?
Fifa11-el nyomatjuk,és mindig kölcsön kell kérnem egy joy-t.

(#34428) olbaidhun válasza tDr1v3r (#34382) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egyet értünk. Pár hónapja folyamatosan újra kivégzem a kedvenceimet és tényleg akkor dönt jól az ember, ha ezeket figyelembe veszi vásárláskor.

FPS: resistance, cod, battlefield
kaland: la noir, uncharted
akció: mortal 9, splatterhaus

ezekkel a szériákkal gazdagítanám a korábbi listát! Singlében is megfelelő kikapcsolódás.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#34429) molnarpeter válasza Feketelaszlo (#34421) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Xmedia360.hu-t ajánlom, ők nem gányolnak :K

mp

(#34430) Feketelaszlo válasza molnarpeter (#34429) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Félreértettél, én magam akartam gányolni ;] Válság van no. :(( Persze nem üzleti jelleggel, kizárólag saját célra - félig kísérletieg, félig takarékossági szempontból. Talán egy olcsóbb tökéletesen működő használt modell is beleférne a keretembe, de ha sikerülne egy működő és tartós gépet összehoznom így, szívesebben költeném a fennmaradó összeget 2 új wireless controllerre - ami szintén nem olcsó mulatság, pláne eredetiben - viszont amit más összetapizott attól kicsit óckodok, nem tudom okkal-e. Mindenestre használt billentyűzetet vagy egeret sem vennék. Lehet ezért szapulni, de sajnos még használtban is elég drágák ezek a gépek, pláne az ilyen átlag vidéki gyereknek mint én. A PC-ből meg valahogy már kinőttem, nem tud újjat mutatni és az állandó hardverigénybe sem tudom feneketlenül ölni a pénzt - szóval ezért gondolkoztam olcsójánosként a hibajavítós megoldáson. De ahogy látom ebből megintcsak a további gyűjtögetés marad - mert játékkal, korrekt szervizes javítással meg új controllerrel eggyütt már 50e körül járna a számla, annyit én egyetem meleltt meg nem engedhetek meg, mocskos anyagiak. :(((

(#34431) molnarpeter válasza Feketelaszlo (#34430) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tartósan home-made nem fog menni, hidd el. :K

mp

(#34432) perge666 válasza Feketelaszlo (#34430) üzenetére


perge666
veterán

10k-ért megcsinálják neked szervízben,pár hónap garanciával.Egyik portálon láttam eredeti vadonat új kontrollereket tegnap 5k-ért,annyi hogy csomagolás nélküli,még töltő kábel is van hozzá.Tegnap még 3db volt az eladónak készleten!

(#34433) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Nálatok működik a Psn?Vagy megint valami karbantartás van?

(#34434) james001 válasza vaksi8 (#34433) üzenetére


james001
veterán

Nálam megy USA is,UK is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34435) chubii válasza vaksi8 (#34433) üzenetére


chubii
senior tag

Nálam nincs semmi gond ( US, osztrák )

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34436) rocket válasza perge666 (#34432) üzenetére


rocket
nagyúr

Azokkal az olcso zacskos controllerekkel vigyazni kell, mert lehet felujitottak, raadasul nem gyarilag a M$ ujitotta fel, hanem az 1 centert dolgozo kinai munkas.
Masik lehetoseg, hogy nem eredeti, hanem a kinai 1:1 masolat.
Harmadik lehetoseg leesett egy kamionrol, es kiesett a dobozabol eses kozben :D
Negyedik lehetoseg nincs ;)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34437) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Engem is értesítettek, hogy bekerültem a Little Big Planet Karting beta-ba de a kapott kódra azt írja a rendszer, hogy nem fasza. Jártatok már így? Pedig pontosan beírtam a kódot és nem működik.

(#34438) Ocarina válasza boygabi_ (#34437) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Csak az US store-on fogadja el a kódot.

Amúgy nekem nagyon tetszik. Hozza az LBP-s hangulatot. A pályaszerkesztő remek, biztos vagyok benne, hogy jobbnál jobb pályákat fognak kreálni az LBP közösség tagjai. :K
Az irányítás is egyszerű. Jó lesz ez. :K

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34439) rocket válasza rocket (#34436) üzenetére


rocket
nagyúr

Agy zavar, Sony-ra gondoltam termesztesen a M$ helyett :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34440) r3dsnake válasza Ocarina (#34350) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ilyet az enyém is csinált. Megdöglött a kontroller, 3 nap múlva meg bekapcsolta a ps3-at, és még egy évig használtam.

(#34441) perge666 válasza rocket (#34436) üzenetére


perge666
veterán

Kérdeztem az eladót,azt mondta hogy új,és garanciát vállal rá hogy eredeti,különben vissza adja a pénzt,és megtarthatom a joy-t.
Amúgy nem vettem meg,mert most válság van nálam:(
Nekem csak pót karnak kellene,főleg Fifa 11-hez!

(#34442) anulu


anulu
félisten

eh. megint azok járnak jól, akiknek CFW-je van :( "okos emberek" megoldották modelltől függetlenül 3.55 CFW-n a teljeskörű PS2 játék lejátszást.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34443) perge666 válasza anulu (#34442) üzenetére


perge666
veterán

Ezt én is olvastam.De egyenlőre csak eredeti játékokkal tudnak játszani.
Amúgy meg már szerintem egyáltalán nem nagy szám.
Régebben én is szerettem volna hogy a gépem vigye a 2-es játékokat is,de szerintem már eléggé elavult.
Van PS2-es gépem is,odaadtam barátnőmnek,néha amikor bekapcsoljuk nem tetszik amit látok :)

(#34444) r3dsnake válasza anulu (#34442) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Oké, most bánom, hogy eladtam a gépet...

(#34445) meoindil válasza perge666 (#34443) üzenetére


meoindil
aktív tag

Ezzel vitatkoznék. Természetesen nagyon egyénfüggő a megítélése, de szerintem a PS3 épp csak hozni kezdi a játékok választékában és minőségében (természetesen nem a grafikát értem rajta) a PS2 színvonalát. Kivételek vannak természetesen, de épp a napokban soroltatok olyan AAAAA címeket amik számomra például teljesen érdektelenek. Mondhatnám, rejtély miért is játszik velük valaki, az meg hogy még ki is emelik ...
Szóval egyáltalán nem kell lebecsülni azt amit játékok terén a PS2 nyújtott. Szerintem fantasztikus dolog, ha megoldották hogy PS3-on is lehessen játszani a régi kedvenceinkkel. És mielőtt valaki belekötne, természetesen eredeti játékokra gondoltam.

(#34446) r3dsnake válasza perge666 (#34443) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem nagy szám? Élmény lehet monitor mellett tartani egy tévét is csak azért, hogy ps2-t tudj rákötni. A HDMI miatt már alapvetően jobb megoldás, ha ps3-on játszol ps2 játékot. Nagyon gondolkozok, hogy a következő gépem is CFW-s lesz ezek után...

(#34447) perge666 válasza r3dsnake (#34446) üzenetére


perge666
veterán

Kinek a pap............... :D

(#34448) boygabi_ válasza Ocarina (#34438) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Nálam nem megy sehogy segíts már légyszi, hogyan írod be. Kis és nagybetű mindegy mert úgyis nagy lesz a képernyőn. Végigpróbáltam mindhárom accon, UK, USA, HUN.

(#34449) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan tudnék lejátszani 160 GB-os géppel PS2 eredeti játékokat?

(#34450) r3dsnake válasza Injun (#34449) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

hanyas fw van a gepen?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.