Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy a ps-hez milyen USB- fejhallgató jó? Szeretnék venni egy olyat ami mikrofonnal is rendelkezik csak nem tudom hogy a géphez jó-e mind, vagy ha nem akkor melyik a jó választás. A választ előre is köszi

(#33502) Herczi


Herczi
senior tag

Megvette valaki a BF 3 Premiumot? Néztem storeban 40 GBP, nekem ennyit speciel nem ér meg. Főleg, hogy DLC-ből is csak az infrantys CQ érdekel.

(#33503) balazs8907


balazs8907
tag

pontosabban azt szeretném ezzel megoldani hogy ne csak chatelni tudjak, hanem hogy minden mást haljak is. Vagyis filmet, zenét, játékot.

(#33504) papajoe007


papajoe007
tag

Na hali!Kiprobaltam a metal gear solid 4et...és....itt is van fps csökkenès...ezek szerint nem csak a multi jàtékok szarakodnak...mert ha jol tudom a metal geat sorozat csak ps-re van....szval én ezt nem értem...azert vettem konzolt,hogy rendesen tudjak jàtszani,eleget kinlodtam az elmult évben a pc fejlesztgetésével....és tessék:(még ezen sem tudok normàlisan jàtszani:(

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33505) Herczi válasza papajoe007 (#33504) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát akkor, ha hím egyed vagy, még maradt egy játékod, hagyd a virtuális világot a picsába. :DDD

(#33506) papajoe007 válasza Herczi (#33505) üzenetére


papajoe007
tag

Haha...sorry,most nem vagyok humoros kedvemben;)

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33507) v!ct0y válasza Herczi (#33502) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ha azon kívül más nem érdekel akkor nem éri meg persze.

(#33508) David93Pecs válasza erahurka (#33496) üzenetére


David93Pecs
tag

A résekből ecsettel,de az is jó megoldás,ha szétkapod mint ahogy az előttem szóló is írta. :)

(#33509) Herczi válasza Herczi (#33502) üzenetére


Herczi
senior tag

Ki bannoltak az egyik kedvenc szerveremről :( Túl sokszor öltem le az adminokat :(

(#33510) Edgeri


Edgeri
senior tag

Közel három hónap után bekapcsoltam a PS-t, hogy letöltsem az új BF3 patchet. Le is jött szépen, de az elindítás után azt mondja, hogy telepítsem újra Back to Karkand kiegészítőt? Nálatok is ez volt? Limited editionom van.

Üdv, Edgeri

(#33511) dilipok válasza papajoe007 (#33504) üzenetére


dilipok
veterán

senki nem allitotta, hogy a konzolok fix magas FPSen futtatjak a jatekokat. Mellesleg nekem a MGS4bol nem annyira remlik, hogy tul alacsony lett volna az FPS. Szerintem egy pottyet magasak voltak az elvarasaid, vagy az atlagnal alergiasabb vagy az alacsony fps-re ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33512) zzola válasza Herczi (#33502) üzenetére


zzola
félisten

Meg. Ha több hónapot még játszanál vele, akkor érdemes megvenni.
Ha nem érdekel az egész, akkor várd ki azt a DLC-t, amit szeretnél...külön is majd meg lehet venni-gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#33513) papajoe007 válasza dilipok (#33511) üzenetére


papajoe007
tag

Igen,értem,de pl a ps2-vel sosem volt ilyen probléma:(Nincsenek magas elvárásaim,csak egy:ha konzolt veszek,akkor ne kelljen már reccenésekkel,fps csökkenéssel foglalkoznom,az a pc-sek dolga!Nagy robbanásoknál bizony lemegy az fps,és elégé észrevehöt!Sőt!Most játszottam vele vagy 3 órát,és nem csak erösebb jelenetnél lassul le,hanem bizonyos helyeken is tapasztalható elég zavaró lassulás!Azt még elfogadtam ugye,hogy a gta 4 akad.......nem volt vészes...de itt elég idegesitő,és ez ugye nem multi játék,és mégis....nem értem én ezt:)

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33514) Herczi válasza zzola (#33512) üzenetére


Herczi
senior tag

Ja rólad tudtam, mert valamelyik nap kinyírtuk egymást párszor, aztán ott virított a premium felirat :DDD

(#33515) erahurka


erahurka
félisten

Mit gondoltok, érdemes olcsóbban HD ready tévét venni FullHD helyett? Mondjuk minimum 82 centi képátlóval 3-4 méterről nézve.

(#33513) papajoe007: Ezen a téren én is csalódtam kicsit. De a konzol exkluzív meg a PS3 exkluzív címek miatt megéri a cucc. Meg van akinek a Blu-ray lejátszó se mindegy.

(#33516) dilipok válasza papajoe007 (#33513) üzenetére


dilipok
veterán

sot a nintendommal sem volt fpscsokkenes ;] nem szamit, hogy regen mi volt. Abban is majdnem teljesen biztos vagyok, hogy a kesobbi PS2 jatekoknal is voltak olyanok, amik mar annyira megterheltek az elavult architekturat, hogy kevesebb volt az FPS. Igazabol mindegy is, mert a lenyegen nem valtoztat es azon sem, hogy nem tudsz vele mit csinalni :N

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33517) vaksi8 válasza erahurka (#33515) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
3-4 méterről már a 107-esnek jó a nézési távolsága.
Egyébként ezt neked kell tudni mi lenne a főbb felhasználás.
Ha csak tv-nézés,ps3 játék elég a Hd ready.Ha sok blu ray filmet is néznél,oda már kell a full Hd felbontás.
De ennek DM-Fan a nagy tudója,kérdezd Őt!

[ Szerkesztve ]

(#33518) erahurka válasza vaksi8 (#33517) üzenetére


erahurka
félisten

Filmnézésre meg PS-re használom a mostanit. Elég drágák a BD filmek de biztos vennék párat ha FullHD tévém lenne. Mondjuk ha csak HD ready akkor is.

(#33519) ldave válasza dilipok (#33516) üzenetére


ldave
félisten

Ez így volt sajna, pl PS2-n a Shadow of the Colossus 15-20 fps átlaggal futott csak, csak nem volt annyira zavaró, mert sose ment 25 fölé :)

A Slime draws near! Command?

(#33520) DM-Fan válasza erahurka (#33515) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

3-4 méterre sajnos már az 50"-os (127 cm-es) is kicsi, a fullHD és HD-Ready közti különbséget (a felbontásból adódót legalábbis) már 50"-os képátlónál sem észleled 3-4 méterről, nemhogy 42"-osnál. Itt egy diagram, hogy adott képátlónál milyen messzire ülhetsz maximum ahhoz, hogy még lásd a fullHD részleteit (a bordó területet kell nézni). Ebből látszik, hogy 3 méterre durván 80"-os (durván 200 cm-es) képátlójú TV (inkább vászon) kéne ahhoz, hogy lásd a fullHD minden részletét ilyen távolságból.

Ettől függetlenül ma én már nem nagyon vennék HD-Ready TV-t, inkább ülj közelebb! 2 méterre az 50"-os fullHD modell közel ideális, én durván 170 cm-ről szoktam BD-t nézni, illetve játszani az 50"-os plazmán. Mondjuk az is igaz, hogy a PS3 miatt meg felesleges a fullHD, mivel a játékok 95%-a 720p, vagy annál kisebb felbontásban fut.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33521) DM-Fan válasza erahurka (#33518) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kicsúsztam a szerkesztésből:

A BD-árak meg már egyáltalán nem vészesek. Bemész egy MM-ba vagy más multiba és kazalnyi BD van már 3-4 eFt közötti áron, méghozzá nagy filmek, de az Xpress-nél is majd' minden héten vannak akciók és sok a 3,5 eFt-os film. Ez kvázi 2 mozijegy meg 2 popcorn ára. Szóval már egyáltalán nem elérhetetlen. Persze, nem kell minden szutykot odatenni a polcra.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33522) MasterMark válasza erahurka (#33515) üzenetére


MasterMark
titán

Itt vannak pontos adatok: [link]
Ergo olyan távolra már a HD-Ready is jó lene, de már nem érdemes olyat venni, inkább FullHD.

Switch Tax

(#33523) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
vki elmondaná hogy miben jobb a ps3 ha jobb mint az axbox, vagyis miért érdemesebb veni ps3-at?

Xbox One: bandymnc

(#33524) MasterMark válasza bandi0000 (#33523) üzenetére


MasterMark
titán

Nem jobb, egyik sem jobb a másiknál... Elsősorban az exkluzív játékok alapján lehet azt eldönteni neked melyik kell.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33525) DM-Fan válasza MasterMark (#33522) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez a tábla szintén a plazma topic általam írt #1. HSZ-éből származik. Talán érdemes annak végigolvasni, aki ilyen témában őrlődik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33526) bandi0000 válasza MasterMark (#33524) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát én szerintem Battlefield MW meg FIFA meg valami verekedős játékokkal játszanék nah meg autós, grafika meg azért számítana

Xbox One: bandymnc

(#33527) MasterMark válasza bandi0000 (#33526) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ezek multiplatform játékok, szóval más alapján kell döntened.

Melyik konzolt válasszam?

Amúgy meg ha a grafika számít annyira akkor nem konzolban kéne gondolkodj.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33528) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Are These The PS4 Specs?

Komoly cucc lenne.

PS4

(#33529) Herczi


Herczi
senior tag

Karbantartás van, vagy nálam a hiba?

(#33530) semetka válasza Herczi (#33529) üzenetére


semetka
őstag

Én sem tudok belépni PSN-re. 8071053D hibakódot dob. Új vagyok még, nem tudom ,hogy ilyenkor ha játszok akkor attól elmenti a játékot illetve trófeákat is megkapom nem? Csak annyi hátrány van hogy online nem tudok játszani. GT5-t nyomnám.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33531) Herczi válasza semetka (#33530) üzenetére


Herczi
senior tag

Elment mindent, csak a store, meg a multi nem megy ilyenkor.

(#33532) erahurka


erahurka
félisten

Trófeát akartam frissíteni erre nincs PSN :O
Ez is csak ilyenkor tud offlineolni :(((

(#33533) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ps+ előfizetésről:
- meg lehet nézni, h pontosan mikor jár le?
- jelez, ha közeledik az előfizetés vége?

(#33534) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

lehet, hogy volt már szó róla, de

tegyük fel, hogy van egy aktív ps plus előfizu, és a mostani akción belül pár játék letöltve (lbp2, stb.)

ha lejár az előfizu, de mondjuk fél év múlva újra igényelnék ps plus-t, akkor ezekkel a játékokkal megint játszhatnék? attól föggetlenül hogy már nincs akció.

(#33535) semetka válasza Herczi (#33531) üzenetére


semetka
őstag

Rendben, akkor megyek gémelni. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33536) semetka


semetka
őstag

Router restart, ps kihúz és megy újra a psn.
Nekem bejött ez a módszer.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33537) zzola válasza semetka (#33536) üzenetére


zzola
félisten

Anélkül is működik már!

(#33538) dilipok válasza Sanyi.mTs (#33533) üzenetére


dilipok
veterán

emlekeim szerint nem szol (nekem eves megujitasra van beallitva, es mar csak akkor szol, amikor ki is fizette). Az account settingsnel meg tudod nezni, hogy milyen aktiv subscription-okkel rendelkezel. Ott mutatja azt is h a megujitas be van-e kapcsolva, illetve, hogy mikor fog lejarni az aktiv elofizetes.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33539) balazs8907


balazs8907
tag

Ps3-hoz tudnátok ajánlani néhány jó USB-s fejhallgatót 10k-ig? Amivel mindent hallok.

(#33540) r3dsnake válasza r3dsnake (#33534) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

semmi ötlet?

amúgy eszembe jutott még egy dolog. pl most láttam, hogy ingyenes az lbp2 a ps plus-szal. ha én ezt letöltöm, akkor azután ha már nem ingyenes a játék, akkor is ugyanúgy letölthetem magamnak később? tehát akár 2-3 év múlva is játszhatok vele (aktív ps plus előfizuval)? (ha jól láttam az lbp2-nél 1 évig él az akció, de nem tudom hogy ez most a játszhatóságot takarja, vagy a letölthetőséget)

köszi!

(#33541) dani3l válasza r3dsnake (#33540) üzenetére


dani3l
őstag

Jatszani jatszhatsz velük, ha van Plusod es fönt van a gepeden, de le csak addig töltheted, amig elerhetö. Ha jol emlekszem, azt olvastam, hogy havi (minimum?) 3 teljes jatekot cserelnek, igy kb 3 havi rotacioban frissül a teljes kinalat. Persze lehet, hogy lesznek olyanok, amik fixen ingyenesek maradnak, vagy tovabb, de csak addig tudod letölteni, amig free.

balazs8907: Szerintem barmelyik usbs headset jo hozza. De a jatek közbeni kommunikacio a fö szempont, akkor lehet, hogy egyszerübb lenne egy bluetooth headsetet keresni, akkor nincsenek kabelek meg nem vagy helyhez kötve. Filmhez, zenehez viszont mar nem biztos, hogy jo valasztas.

[ Szerkesztve ]

(#33542) dani3l válasza balazs8907 (#33539) üzenetére


dani3l
őstag

Logitech H390 - mar 9k körül lehet kapni.
Esetleg Logitech H530 - ez olyan 11k környeken van.

(#33543) Edgeri


Edgeri
senior tag

Új fejhallgató, de ez nem csak PS3-hoz, hanem bármihez csatlakoztatható: Kattints

Üdv, Edgeri

(#33544) james001


james001
veterán

Csáo mindenki lenne egy kis gondom,nem tudom más tapasztalt-e már ilyet...
Szóval tegnap akartam kicsit játszani az Uncharted 3-al,de mikor elindítottam már a legelején hirtelen befagyott. Pontosan akkor mikor töltődik (gyűrű forog jobb alsó sarokban,de semmit sem csinál csak forog,forog,forog...),de nem megy tovább még a sony meg a naughty dog logóig se. A fura az hogy "teljesen" nem fagy le,mert a ps gombra reagál,meg ki is tudtam lépni vele. A másik érdekes meg az,hogy a lemez makulátlan,karcmentes. Más játéknál nem csinált ilyet soha.
Megpróbáltam még egyszer de újra lefagyott,majd kitöröltem a game data-t meg a patch-et és újraraktam hátha az segít de megint nem ment tovább :( Azt megjegyzem mondjuk hogy egyszer volt már olyan hogy befagyott a játék még régen,de csak a chapter 20-nál,ott meg ez a game data újrarakása segített rajta.
Most nem tudom hogy akkor a lemez,vagy a gép esetleg a hibás,vagy akkor most mivan :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33545) dani3l válasza Edgeri (#33543) üzenetére


dani3l
őstag

Pofas darab, föleg az elödmodellhez kepest, egesz jonak tünik. Mondjuk a vevöt csinalhattak volna kisebbre, hogy legalabb a PS3 elejeböl ne alljon ki. Kar, hogy mire hozzank is eler, lesz vagy 45k a minimum ara szerintem..

(#33546) SektorFlop válasza Edgeri (#33543) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

tetszetős nagyon, de az a $150 sok érte szerintem... Am meg ha valakinek az nem fontos hogy hadset legyen, akkor simán rá lehet a TV-re dugni bármit... Van egy hatalmas fülesem, kilóméteres kábellal, szoktam úgy játszani.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#33547) heim válasza james001 (#33544) üzenetére


heim
tag

Én pont tegnap játszottam vele, és tökéletesen működött,nem fagyott soha.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#33548) papajoe007


papajoe007
tag

Ma Metal Gear 4 közben,egy pillantra fekete képernyőt kaptam,és a jobb felsö sarokban zölden valami ilyesmi villant fel: HIDEO2...és pittyent egyet....nem biztos hogy pont ez a szó volt,egy pillanatig tartott csak..ez mi lehet? :F Utána egyböl helyreállt,folytatodott a game.....remélem nem valami meghibásodásra utal:Y

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33549) supercow válasza papajoe007 (#33548) üzenetére


supercow
őstag

Hideo Kojima ? a metal gear sorozatért "felelős" fejlesztő :) lehet valami easter egg

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33550) papajoe007 válasza supercow (#33549) üzenetére


papajoe007
tag

Nem nagyon értek hozzá,nem tudom :N Egy másodperc volt az egész..hideo2....aztán ment tovább...akkor lehet csak a játékkal volt ott valami :C Megilyedtem na :D

PlayStation3 Slim 320Gb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.