Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Evomme válasza v!ct0y (#33300) üzenetére


Evomme
csendes tag

szóval ha átalakítoma scartot RCA ra akkor működni fog ? és miylen lesz a minőség ?

(#33302) v!ct0y válasza Evomme (#33301) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha a tv-n van rca akkor csak simán színre színt kell játszani:) Ha nincs akkor kell a rca-scart átalakító hozzá.

(#33303) Evomme válasza v!ct0y (#33302) üzenetére


Evomme
csendes tag

De milyen lesz a képminőség ?

(#33304) DM-Fan válasza v!ct0y (#33296) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így persze, de ezzel adsz a szarnak egy pofont, ugyanis ez tökugyanazt hozza, mintha a sima kompozittal (sárga RCA) kötöd össze. Ráadásul kompozit minden TV-n van, még azon is, amin Scart nincs. A képminőséged mindkét esetben csapnivaló lesz.

Evomme: a HDCP nem csatlakozó, hanem egy másolásvédelmi algoritmus, amit a monitornak tudnia kell ahhoz, hogy lásd a PS3 képét.
Milyen lesz a kepminőség? Borzalmas, akár kompozitot, akár Scart-átalakítót használsz. Ez a konzol nagyon megköveteli a digitális megjelenítőt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33305) Evomme válasza DM-Fan (#33304) üzenetére


Evomme
csendes tag

Szerintem nem veszek PS3-at amíg nem lesz valami HDMI-s cuccom :/ a gépen a videókártyán van kimenet oda megoldható ? vagy az teljesen hülyeség ?

(#33306) v!ct0y válasza Evomme (#33305) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az kimenet nem bemenet!

(#33307) DM-Fan válasza Evomme (#33305) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is inkább a kabáthoz vedd a gombot, mint fordítva. Az első egy minőségi megjelenítő legyen, aztán jöjjön a konzol!

A VGA-n levő HDMI-vel nem mész semmire, az kimenet, oda nem köthetsz konzolt.

Get Moded!

(#33308) v!ct0y válasza DM-Fan (#33307) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig nekem a Gran turismo 4 hamarabb volt meg mint a ps2 :DDD Még a memória kártya is csak 1 héttel később lett meg mint maga a gép:) Hát hiába zsebpénzből éltem akkor még :DDD

(#33309) ldave


ldave
félisten

Kipróbáltam a Ridge Racer Unbounded demóját, nagyon bejött, 2 pálya csak, de nagyon hangulatos a grafika és a játékmenet is bejön. Kezdem kicsit unni a Paradise-t, csak kár hogy ebben ahogy olvasom nincs free ride élmény, pedig akkor tuti vétel lenne.

A Slime draws near! Command?

(#33310) Left4L0L válasza ldave (#33309) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Néhány pálya után irritálóan nehéz a játék, de a pályaépítés fain benne. :D

PSN: GOD_is_AFK__

(#33311) semetka válasza v!ct0y (#33296) üzenetére


semetka
őstag

Ilyen van a csomagban.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33312) Sanyi.mTs válasza Evomme (#33299) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerk.: semmi

[ Szerkesztve ]

(#33313) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Tudnátok segíteni?
A problémám a következő:
Költöztettem a gépet az eddigi upc-s helyéről Digi területre. Régen nem volt vele gond, ps3 ment a routerbe és kész. De most nincs router, hanem a pc-be (amibe közvetlenül megy a digi kábel) tettem egy hálókártyát, és azon keresztül kéne vhogy onlányozni.
A diginél van ugyebár belépési név/jelszó páros, ami a pcn be van állítva a nethez.
A ps3-on az iphez, átjáró iphez, dnshez miket írjak?
Van egyszer a digi kapcsolat, aztán a helyi kapcsolat1(ez az onboard hálókártya, amin jön a net), végül van a helyi kapcsolat2, amibe a ps3 van dugva.
Odáig jutottam, hogy az tesztnél a legfelső(ip check) succeed, de utána dns hibát jelezve mindig vége a történetnek.
A dns-hez a digi kapcsolat dns értékeit írtam, mivel a 3 kapcsolat közül csak ott van értéke.
Vagy esetleg vmi oldal/fórum ahol ezt már kitárgyalták? :U

(#33314) jookomak válasza dudikpal (#33313) üzenetére


jookomak
őstag

A helyedben vennék egy routert. Így nem kell mennie a gépnek, ha ps-ezni akarsz.
Biztos van itt apróban valami régi, vezetékes cucc, amit kb 2k-ért megkapsz.

De talán állíts mindent automatikusra a ps-en, és a gépen, hátha úgy menni fog.

(#33315) dilipok válasza dudikpal (#33313) üzenetére


dilipok
veterán

kell egy router ami kezeli a PPPoe kapcsolatot es kesz. Nem hiszem, hogy mashogy meg fogod tudni oldani.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33316) supercow


supercow
őstag

Sziasztok, PS Plus átszervezés várható E3-n jelentik be.

“By the way, if you don’t have a PS+ subscription, now is the time to get one. For real. Just get 3 months if you aren’t sure. Trust me.”

Szóval ha valaki eddig gondolkozott rajta, most lenne érdemes kipróbálni. Én ma reggel vettem 3 hónapot, E3 a jövő héten, majd meglátjuk.

A cloud gaming/ps4/gaikai vásárlásról olvastatok már?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33317) petroczy


petroczy
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy már nem gyártott, de új "CECH-2104B, 250GB"-os PS3 ritkaságon mi lehet a legnagyobb-legfrissebb gyári firmware amivel még kidobták, amíg forgalmazták? 3.41, 3.50, 3.55? Vagy nagyobb? A következő 2 linken lévő dátumokból próbáltam kikövetkeztetni valahogy..

[Model Number]
[System Software]

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#33318) dani3l válasza supercow (#33316) üzenetére


dani3l
őstag

En mar eleg regota gondolkodtam rajta, csak varni akartam vele nyarig, mert jelenleg nem sokat van bekapcsolva a PS, de azthiszem akkor a heten en is benevezek egy 3 honapos tagsagra, aztan meglatjuk, megeri-e. Köszi az infot.

(#33319) zzola válasza vaksi8 (#33273) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! Megrendeltem egy arany színűt, 5537- forintba került, szállítással együtt! Ha megjön, szétszedem, és beszámolok róla, hogy eredeti-e.... :DD

(#33320) vaksi8 válasza zzola (#33319) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szerintem teljesen jó vétel,nekem majdnem minden napos használat mellett nagyon bírja! :C

(#33321) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

ERRŐL volt már szó?

(#33322) Zigur válasza supercow (#33316) üzenetére


Zigur
senior tag

Hmm vajon mire gondolt ? Lesz valami meglepetés tartalom a PS+-ra ?
Igazából nem látom hogy miért jó a gaikai a sony-nak, végül is pc-re ugyanaz van mint konzolra, csak kevesebb játék, nem tudom mit akarnék én játszani PS3-on a gaikai-rol.

(#33323) Zigur válasza r3dsnake (#33321) üzenetére


Zigur
senior tag

Ey így állati drága lenne, kötve hiszem hogy igaz, inkább valakinek a nedves álmai.

(#33324) dani3l válasza Zigur (#33323) üzenetére


dani3l
őstag

Eleg fake szagu. Ugy nez ki, mintha valaki fogta volna a PS3 specifikacioit, aztan szepen fölszorozgatta volna irrealis ertekekre.. Nekem legalabbis. 10+10 giga memoria? Meg ilyen specifikaciok melle mar minimum valami SSD szerintem, nem egy "vacak" 250 gigas winyo..
PS2 lemezek lejatszasat se latom tul valoszinünek, szerintem örülni lehet majd, ha a PS3 lemezeket viszi..

(#33325) supercow válasza Zigur (#33322) üzenetére


supercow
őstag

Pl. ha a Gaikai cloud streaming cuccot megveszik, nem is lenne szükség PS4-re költeni milliárdokat, ráadásul azonnal lenne 60 milliós létező felhasználó. Csinálnak egy szoftvert hozzá PS3-ra, Vita-ra, browserbe, tabletre. Gyártanak esetleg egy BD nélküli olcsó 99 dolláros ultraslim PS3 gépet amit visznek majd mint a cukrot, a többi hálózaton jönne a felhőből (játék, videó). Saját cloud szerverekkel olcsón tudnák szórni a játékokat, ráadásul a hardver fejlesztés innentől nem otthon, hanem náluk van, nem kell költened gépcserére, hátrányként minden cuccod digitálisan lenne kezelve. Sony szemszögéből olcsóbb mert kimarad a lemez gyártási költség, retail haszonkulcsok, szállítás stb. de nekünk nem annyira jó mert ha megvetted nem tudod használtként eladni, cserélni.

Én ma reggel vettem egy 3 hónapos PS Plus előfizetést mert már nagyon régóta ki akartam próbálni és májusban ( ma még :) ) ingyen letölthető a Trine 2. Letöltöttem egy halom másik ingyenes PSPlus játékot is, augusztusig meglátom megéri-e fenttartani az előfizetést.

Pletykák szerint E3-n bejelentés lesz a cloud gaming és a PS Plus ráncfelvarrásról, talán lesz valami extra ingyenes tartalom a meglévő előfizetőknek.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33326) supercow válasza supercow (#33325) üzenetére


supercow
őstag

elméletben a PS3 fel van készítve mindenre ami kell hozzá, van hálózat és HDMI kimenet, a 1080p jel meg jönne a felhőből, legalábbis ezen agyalnak a cikkírók. Lehetne PC szintű grafika az nvidia grid cuccokkal, mégse kell hardvert cserélni, csak a virtuális ps4-re "előfizetni". Csak gyors net kell hozzá alacsony laggal.

Mindegy, szerintem érdekes elgondolás ez a cloud gaming és akár működhetne is, de úgyis kiderül mit akarnak a Sonynál.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33327) Sanyi.mTs válasza supercow (#33325) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a clouddal az a gond, ha nincs net, nincs játék :U

(#33328) dilipok válasza Sanyi.mTs (#33327) üzenetére


dilipok
veterán

arrol nem beszelve, hogy egy 30/7Mbites neten is lagol a jelenlegi PC-s verzio. Nem halalos a dolog, de ha meg ilyen nettel is lagol, akkor szerintem halott a jelenlegi formajaban a dolog (legalabbis szamomra)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33329) papajoe007


papajoe007
tag

Üdv mindenkinek!
Pár napja lettem boldog ps3 tulaj...és már van is egy kérdésem!Röviden:miért akad sokszor a GTA 4 EFLC??Egyik játék sem szaggat be,még csak egy kicsit sem,de ez nagyon sürün belassul.....hallottam olyat is,hogy azért mert ez az elsö gta ps3-ra és nem birták rendesen elkésziteni?Igaz ez?Vagy más a probléma??Azért vettem konzolt,hogy a játékokkal(többek között ezzel)full grafon,szaggatás mentesen tudjak játszani.....Előre is köszi a válaszokat:)
G

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33330) dilipok válasza papajoe007 (#33329) üzenetére


dilipok
veterán

rosszul van sajnos optimalizalva. Nem tudsz vele semmit sem kezdeni :( (boxon is belassul neha)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33331) v!ct0y válasza papajoe007 (#33329) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igaz sajnos! Ezért kell exclusive játékokat venni, ami csak ps3 ra jelenik meg.

(#33332) papajoe007 válasza dilipok (#33330) üzenetére


papajoe007
tag

Értem,én is erre gondoltam....anyira nem zavar,csak gondoltam megérdeklődöm hozzá értö tagoktól:RKöszönöm a választ:R

Igen boxon is néha beszaggat,de érdekes modon nem ilyen sürün,pedig ahogy néztem a ps hardverileg sokkal erősebb mint a box :Y Vagy nem jól tudom? :F

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33333) papajoe007 válasza v!ct0y (#33331) üzenetére


papajoe007
tag

Igen,csak én nagyon szeretem pl a mafia2öt,nfs sorozatot,crisys2,és még sorolhatnám...ezeket pont nem probáltam még,de remélem ezek már nem szaggatnak be kicsit sem:)

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33334) dilipok válasza papajoe007 (#33332) üzenetére


dilipok
veterán

mindket konzol mas dolgokban erosebb. Az osszhatas kb ugyanolyan, az exkluzivok meg mindketton szepek

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33335) petroczy válasza petroczy (#33317) üzenetére


petroczy
csendes tag

Senkinek sincs valami ötlete?

(#33336) dilipok válasza petroczy (#33335) üzenetére


dilipok
veterán

nincs, bar csak mellekesen jegyeznem meg, hogy ugyis mindegy, mert ha halozatra dugod, az lesz az elso, hogy frissit (nem is ertem, hogy ez miert fontos, hogy oszinte legyek)

jobban belegondolva, azt sem tudom, hogy most milyen verzioju van a gepen. Nem szoktam nezegetni, frissit, ha kell

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33337) Zigur válasza dilipok (#33336) üzenetére


Zigur
senior tag

Nyilvan warezolni akar :)

(#33338) papajoe007 válasza dilipok (#33334) üzenetére


papajoe007
tag

:RMost még nincs hozzá sok játékom,de mindenképp veszek majd(habár elég drágák:) ),és tesztelen exkluziv gamekkal is:R

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33339) r3dsnake válasza dilipok (#33336) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

magától biztos, hogy nem frissít.

(#33340) dani3l válasza supercow (#33325) üzenetére


dani3l
őstag

En par oraja regisztraltam PS Plusra, de nekem mar 8 eurot ir a Trine 2-re. Viszont a Max Payne ingyenes volt, azt mar le is szedtem.
En is kivancsi leszek, megeri e a plusz penzt, illetve hogy mit takar az a titokzatos mondat..

Szerk.: Lehet, hogy mar kerdeztem, de nem emlekszem ra, ugyhogy megkerdezem megint: :)
A PS Plus elöfizetessel letöltött jatekokat az elöfizetes lejarta utan is jatszhatom, vagy csak addig, amig van elöfizum? Nekem az elöbbi tünik logikusnak, mivel ugye le van töltve es fönt van a winyon, igy gondolom nem fog magatol letörlödni.. Vagy utana olyan lesz mint mondjuk a teljes-probaverziok, hogy ugyan le van töltve es föl van telepitve, de ha rendesen akarsz vele jatszani, meg kell venned?

[ Szerkesztve ]

(#33341) dilipok válasza r3dsnake (#33339) üzenetére


dilipok
veterán

bocsanat, tenyleg nem, csak kiirja nagy betukkel, hogy addig nem jelentkezik be a PSNbe, amig nem frissited a software-t. Nekem ez mar majdnem automatikus kategoria, mert kesztetest erzek, hogy letoltsem az ujat :P

dani3l: csak addig hasznalhatod oket teljes erteku jatekkent, amig akitv a PSN+ elofizetesed.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33342) erahurka


erahurka
félisten

Mostanában néha azt csinálja a gépem hogy beteszek egy DVD filmet, felpörgeti fura hangokat ad de nem indítja el. Aztán ráklikkolok a lemezre manuálisan és akkor megint a hülye hangok de aztán már elindítja.
Mi lehet szerintetek?

(#33343) supercow válasza dani3l (#33340) üzenetére


supercow
őstag

Én így tudom: a játékokat addig játszhatod, amíg van érvényes előfizetésed. Ha lejár akkor nem engedi elindítani. Ha megint előfizetsz (akár 1 év múlva) megint tudod játszani.

Max Payne-t nem is láttam, a Trine 2-t leszedtem, de én US Store-ban vagyok nem EU, lehet ez okozza a különbségeket.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33344) dani3l válasza erahurka (#33342) üzenetére


dani3l
őstag

Beallitasok menüben az automatikus inditas nem lett kikapcsolva esetleg? Nekem Disc Auto-Start neven van..
A fura hangokkal meg nemhinnem, hogy kellene foglalkozni, nekem is van hangja, ez gondolom normalis.

supercow: Közben mar felfedeztem, hogy a Storeban is irja a jatekoknal. Söt, azt is irja, hogy a tagoknak a letölthetö tartalmak juni 5-ig lesznek elerhetök, kivancsi vagyok, utana mi lesz.
En osztrak Storeban vagyok, ezek szerint akkor nem ugyan az a kinalat..

[ Szerkesztve ]

(#33345) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ha már témánál vagyunk. Le kéne játszania a DVD-R, +R lemezeket a ps-nek ?

(#33346) dani3l válasza v!ct0y (#33345) üzenetére


dani3l
őstag

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#33347) zzola


zzola
félisten

PlayStation Plus előfizetésen gondolkodom. Ezt hogyan lehet kiegyenlíteni, bankkártyával vagy PSN kártyával?

(#33348) r3dsnake válasza dilipok (#33341) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

PSN nélkül is elég teljesértékű a gép. max nem húzod fel magad multiban : )

(#33349) dani3l válasza zzola (#33347) üzenetére


dani3l
őstag

Ha a hangsuly a bankkartyan vagy PSN kartyan van, akkor:
Bankkartyaval gondolom akkor tudod, ha magyar storeban vagy, vagy van abban az orszagban bankkartyad, amelyik storera regisztraltal, ellenkezö esetben PSN kartya.
Ha pedig a hogyanon, akkor ugyan ugy tudod megvenni a PSPlus tagsagot, mint mondjuk egy jatekot, feltöltöd a penzt az accodra, aztan storeban kivalasztod a megfelelö menüpontot.

(#33350) zzola válasza dani3l (#33349) üzenetére


zzola
félisten

UK accom van, de nem értem, hogy miért kellene UK kártyámnak lenni? Azt hittem, hogy simán kártyával lehet fizetni, mintha pl. a neten vásárolnál, esetleg paypal. Még nincs az accomhoz kártya rendelve...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.