Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) dani3l válasza leslieke (#33899) üzenetére


dani3l
őstag

En figyelgetem a topikot, aztan irom a kis listamat txt-be, igy ha arra kerül a sor, hogy valami uj jatek kell, akkor eleg csak belenezni.. :)

(#33902) r3dsnake válasza perge666 (#33900) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha engedélyezve van, hogy a remoteplay-t távolról is használhasd, akkor nem kapcsol ki a vinyó.

(#33903) perge666 válasza r3dsnake (#33902) üzenetére


perge666
veterán

Na ebben nem vagyok valami profi,de laptopra letöltöm a filmet,és PS3 Media Serverrel átküldöm a PS3-ra??Ha ez az amiröl beszélsz akkor lehet tényleg csak annyi.Holnap ha leformázza a HDD-t akkor megnézem a beállitásokban.

(#33904) r3dsnake válasza perge666 (#33903) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez psp-s / psv-s / vaio-s cucc.

(#33905) perge666 válasza r3dsnake (#33904) üzenetére


perge666
veterán

Na majd utánajárok.Köszönöm szépen a tanácsot,segitséget :C

(#33906) perge666 válasza r3dsnake (#33904) üzenetére


perge666
veterán

Ú lehet mondassz valamit.
A múltkorában összepárositottuk haver PSP-jét a géppel,lehet akkor állitottunk el valamit.
Már egyre kiváncsibb vagyok!

(#33907) r3dsnake válasza perge666 (#33906) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha ez volt a gond, akkor el is adhatod nekem a gépet olcsóér' : D

(#33908) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Internetezéshez használtok külső billentyűzetet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33909) perge666 válasza r3dsnake (#33907) üzenetére


perge666
veterán

:)) Mennyi az az olcsó? :)

(#33910) dani3l válasza leslieke (#33908) üzenetére


dani3l
őstag

Nekem szemely szerint internetezni se jutna eszembe rajta.. Szoval nem.

(#33911) perge666 válasza leslieke (#33908) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem nem valami jó rajta netezni.Arra van a Laptop.

(#33912) tDr1v3r válasza leslieke (#33908) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Persze, meg kellő mennyiségű alkoholt is... ;]

Én nem, rettentő hulladék a böngészője, folyton szétfagy... még egy húszezres Androidos kínai vacak tábla is jobb netre, mint a PS.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33913) perge666 válasza r3dsnake (#33907) üzenetére


perge666
veterán

Van isten!!!!Megszakitottam a formázást,befejeztem gyorsformázással.Átálitottam amit mondtál,és jó lett!!Nagyon nagyon köszönöm. :R Ha te nem mondod,akkor eladtam volna olcsón,vagy elcseréltem volna,DE ÍGY MÁR MEGTARTOM!Veszek hozzá 1-2 új játékot és elleszek vele. :)) Nagyon feldobott ez a dolog,ÖRÜLÖK :DD

(#33914) leslieke válasza perge666 (#33911) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs laptopom. Csak PC-m. :DD

Billentyűzet csak 1 ötlet volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33915) r3dsnake válasza perge666 (#33913) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bakker, de hülye voltam, hogy szóltam : D Lehet, hogy megvettem volna...

(#33916) dani3l válasza r3dsnake (#33915) üzenetére


dani3l
őstag

:D Te figyelj mar, az gaz, ha csöndes nem? Akkor barmikor meghalhat ugy, hogy eszre sem veszi.. Szoval meg mindig jobban jar, ha most eladja, es nem kockaztatja, hogy elete hatralevö reszeben csak aggodni fog amiatt, hogy vajon miert van olyan csöndben a gep.. ;]

(#33917) r3dsnake válasza perge666 (#33913) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Még láttam is egy ilyen hirdetést múltkor, ahol ezt írták, gondoltam hogy ez lehetett a "gond", de direkt nem szóltam, hátha lehet alkudni. Valszeg az akkor a tiéd lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#33918) Gebriel válasza r3dsnake (#33885) üzenetére


Gebriel
veterán

De nem csak az a warez, ha játékról van szó, :U ha már módosítod a gép fw-t már az. De mindegy, dobom én is a témát. :R

(#33919) Gebriel válasza perge666 (#33913) üzenetére


Gebriel
veterán

Mindjárt nem unod a gépet mi? :DDD

(#33920) r3dsnake válasza Gebriel (#33918) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Linkelj már erre légyszi valami definíciót vagy leírást :\ Ennyi erővel a rootolás is warez volna. Ezt a felfogást még sehol sem láttam ezen a fórumon kívül, mindenhol egyértelmű hogy a módosított fw-nek köze sincs a warezhez. Van egy tp-link routerem, amit nem gyári firmware-rel használok, hanem egy nem hivatalossal, hogy sokkal több funkciót tudjon. Akkor az is warez? Na ne nevetess : )

[ Szerkesztve ]

(#33921) Gebriel válasza r3dsnake (#33920) üzenetére


Gebriel
veterán

Figyelj nekem mindegy, de ha van egy gép amit a SONY kiadott a saját rendszerével és Te azt megváltoztatod akkor az szerzői jogokat sért és ezért warez.
Ha tetszik ha nem, hogy erre Te egy olyan dolgot teszel rá ami + szolgáltatásokat ad, az is warez de ésszerű kihasználás.

Itt a moderátorok ezt vertik bele a userba, viszont érdekes, hogy az Iphone-nál miért nem?

:R

[ Szerkesztve ]

(#33922) MasterMark válasza r3dsnake (#33920) üzenetére


MasterMark
titán

A fórum Alapelveiből:

>amit tiltunk fórumunkban:
~minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
-használatát elősegíti (információ megadásával, linkelésével, bárhogyan);
-használatára buzdít;
-illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.
-így különösen tiltott témák például: szoftver regisztrációjához, működ(tet)éséhez szükséges kód vagy azt kijátszó szoftver, egyéb eljárás; készülék (műholdvevő, telefon, stb.) szoftverének jog- vagy licencellenes megváltoztatása, kijátszása, ehhez szükséges eszközök adás-vétele, telefon vagy egyéb eszköz szoftverének megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez, fájlcserélő oldalak meghívóinak adás-vétele, bundle játék/szoftver értékesítése az azt tartalmazó újság nélkül

Azt hiszem ezzel lezárhatjuk a témát.

Switch Tax

(#33923) r3dsnake válasza MasterMark (#33922) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De kindlenél, iphonenál, androidnál nem gáz. Még az adblockerek sem rootolt androidon amivel az ingyenes, reklámos progikból tiltod le a reklámot. Érdekes egy hozzáállás. :U

(#33924) Vladi válasza leslieke (#33908) üzenetére


Vladi
nagyúr

Rossz ötlet ez így. Azt tudni kell, hogy a ps3 szoftveres tekintetben vacak. :(
Te ezen sose fogsz vígan netezni.

(#33916) dani3l
omg nade gyerekek azért naaaaa :((

:DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33925) leslieke válasza Vladi (#33924) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ötlet volt csak, ha már van internet a gépen. Na meg 46"-on azért jól lehet látni mindent.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33926) r3dsnake válasza leslieke (#33925) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

youtubeonzni nem rossz rajta, de masra nemigazan hasznalhato huzamosabban.

amugy en egy egyszerul logitech vezeteknelkuli billzetet/egeret hasznaltam, teljesen jol mukodott

(#33927) leslieke válasza r3dsnake (#33926) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Youtubezásra marad a smart TV. Úgy érzem nem kell nekem billentyűzet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33928) perge666 válasza r3dsnake (#33915) üzenetére


perge666
veterán

Mostmár ez van,nagyon örülök neki hogy nem pocsékoltam el!
Tutira az én hírdetésemet láttad.
Okosabb vagy bármelyk szervizesnél,vagy csak gondoltad hogy pénzt nem tudsz rólam leakasztani,és megmondod mit csináljak vele :))

"dani3l" -van benne valami,lehet meghírdetem vagy 3000ft-ért,persze lehet rá alkudni :DD

"Gabriel" - jó hogy nem unom így már!Az volt a baj hogy nem akartam rá költeni,egy itteni szervizes 10000ft-ot mondott rá+postaköltség.Másfelé 2500-5000ft -ot mondtak,mindenhol mást.Ennyit a nagy tudásukról.

(#33929) r3dsnake válasza perge666 (#33928) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mennyiért adtad volna el amúgy?

(#33930) perge666 válasza r3dsnake (#33929) üzenetére


perge666
veterán

Kp-ban 40-et ajánlottak érte,mindennel együtt.Volt egy srác aki 45-öt mondott rá,de nem volt pénze,és kertelt.Meg volt sok csereajánlat is.

(#33931) tDr1v3r válasza r3dsnake (#33923) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És? Ott viszont nem volt a feltörés miatt jogi hercehurca... ha meg volt, engedéllyel zárult le. A PS-nél nem volt meg ugyanez... geohot is meg lett b*szva miatta a Sony részéről, pedig csak homebrew-t akart...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33932) r3dsnake válasza perge666 (#33930) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

40ért talán, bár gari nélkül és figyelembe véve h "baja" van, nem lett volna az év üzlete : P

tDr1v3r: Csak ezzel nem károsítod meg a sonyt, egy telefonos adblockerrel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#33933) tDr1v3r válasza r3dsnake (#33932) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ellenben egy lépéssel közelebb kerül a konzol ahhoz, hogy a kiskalózok tört cuccokat futtathassanak rajta...

Figy, én értem, nekem is fel volt törve régen a konzolom a Showtime miatt... de akkorse itt beszéltem erről, ahol az ilyen szoftvermódosításokról való beszélgetés tiltott.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33934) perge666 válasza r3dsnake (#33932) üzenetére


perge666
veterán

Mostmár mind1,mert úgysem adom el.Gariztatni meg állitólag le lehet.Debrecenbe konzol szaküzletben mondták hogy 4000ft-ért legariztatják.Ne kérdezd hogyan,fogalmam sincs.De mivel elég ritkán járok Debrecenbe autóval,ezért hagytam.

(#33935) shaddam válasza r3dsnake (#33926) üzenetére


shaddam
aktív tag

Azért ezt így nem mondanám. Amikor festették a szobám a pécé meg nem volt osszedugva napokig vígan emaileztem, híreket olvastam stb. Még a jatekaim.hu is ment.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#33936) csab2 válasza leslieke (#33908) üzenetére


csab2
veterán

USB-billentyűzetet használhatsz vele.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#33937) perge666


perge666
veterán

A "Splinter Cell Trilogy HD" játékról mi a véleményetek?El lehet ütni vele az időt?Grafikára sokat javult?Lehet megveszem,ezzel el lennék egy darabig.

(#33938) Gebriel válasza perge666 (#33937) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezek a HD-s játékok szerintem, és tapasztalatom szerint oltári nagy SEMMIK.
Pénz lehúzás. Beszélhet nekem itt bárki a játékélményről meg mit tudom én, de amikor a kocka textúrák vannak a HD megjelenítőn az elégé lehúzza az ember száját.
MGS 3 volt az egyetlen ezen a szinten grafikailag is megállta a helyét.
Talán még a DMC lehet ilyen.

(#33939) DM-Fan válasza Gebriel (#33938) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Vannak azért kivételek, mint pl. a Prince of Persia Classic HD, ami az eredeti, 1989-es, Jordan Mechner féle PC-verzió gyönyörű HD-átirata. Szóval általánosítani itt sem lehet. Kíváncsi leszek, mit hoznak ki a Doom 3 újrakiadásból - bár az a játék már 2004-ben úgy nézett ki, hogy még ma is bőven megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33940) perge666 válasza Gebriel (#33938) üzenetére


perge666
veterán

Akkor te semmiképp nem ajánlod?Én havernál a Prince Of Persia HD-t próbáltam,na az tényleg nagy rakás sz.. volt.

(#33941) DM-Fan válasza perge666 (#33940) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Neked a PoP HD nagy rakás szar? :Y Nálam még 50"-os fullHD plazmán is leesett tőle mindenki álla, teljes joggal. Gyönyörűen újrarajzolt, az eredetivel megegyező pályákat tartalmazó játék. Akkor neked tényleg nem ajánlottak a "HD" címek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33942) Gebriel válasza DM-Fan (#33939) üzenetére


Gebriel
veterán

Nézd én meg pont az ilyen PoP miatt írtam amit írtam, borzasztó a játék ezen a szinten.
Persze amikor az ember már játszik vele akkor néha, néha "elfelejti", hogy mit is néz, de a PoP-nak igen szépének kell lennie, ehelyett amit adtak a PoP HD-val az kritikán aluli.
MGS trilogy-ból, a MGS3 súrolta az alsó határt, de ott azért sok esetben a mai játékokat nem tudják úgy megcsinálni.
Devil May Cry még kíváncsi lennék.

Különben én egy kicsit nem értem miről beszélsz :F
1989 azaz az első PoP nem is található meg a lemezen.

[ Szerkesztve ]

(#33943) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Csak én vagyok az, akit nem érdekel a grafika, ha van játékélmény? Gow 1-2 se szép, de tökmindegy. Én örömmel játszanék ps2-es játékokkal a ps3-on, ha lehetne, 40"-os fullhd képernyőn.

(Ezzel nem azt mondom, hogy nem érdekel a grafika, csak azt hogyha van játékélmény, akkor az az első.)

(#33944) Gebriel válasza r3dsnake (#33943) üzenetére


Gebriel
veterán

Próbáltad már ezeket a játékokat fullhd képernyőn játszani? Hidd el, hogy élvezhetetlen.
Én most gondolkodom, hogy beszerzek egy PS2-t, a padláson meg találtam a régi SD TV-met és még működik. :D Mert mint ahogy írtad a van jó pár játék aminek a játékélménye szuper, de azon a grafikai szinten és nem feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#33945) Gebriel válasza perge666 (#33940) üzenetére


Gebriel
veterán

Én ugyan ezt mondom.

(#33946) r3dsnake válasza Gebriel (#33944) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem az előbb írtam, hogy 40"-os fullhd-n tolom és nem érdekel?

Amúgy találtam egy eladó ps3-at. Fóliás, de a ház nem tűnik teljesen újnak, cserélték a belsejét mindent. Ez méltányossági gariban lehetett javítva? Viszont 1 év garancia van feltüntetve, de tudtommal fél év jár csak méltányossági esetén.

(#33947) Gebriel válasza r3dsnake (#33946) üzenetére


Gebriel
veterán

Eleje le marad, csak az maradt meg, hogy tolnád a ps2 játékokat. :D

(#33948) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nekem megvan a Driver első része meg a Mortal 2 is. Mortal végül is egész jó grafikailag na de a driver..:DDD

(#33949) r3dsnake válasza Gebriel (#33947) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De amúgy ha ennyire érdekel a minőségi grafika, a ps3 sem valami nagyon... Pl én nem láttam semmi extrát a gt5-ben (játékélményben és kinézetben sem), az árnyékok is csúnyák, a folytonos vsync hibákról nem is beszélve. Engem ez pl. jobban zavart.

(#33950) v!ct0y válasza r3dsnake (#33949) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azé odab@sz az a kinézet rendesen. Nézz meg egy F1 2011 et. Hányás és még szaggat is Pedig ott 1 autó van 20 pályával...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.