Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#34500) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akármelyik, hardveresen tudja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34502) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#34501) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jah hogy itt a huncutság :DDD , köszi mindenkinek :R , ez a széria mennyire megbízható,mert ahogy nézegettem még ha vigyázott is rá a tulaj,lassan 4-5 éves...

(#34503) jookomak válasza WhiteWalker (#34502) üzenetére


jookomak
őstag

Hát épp ez az. Azokat a gépeket el kell felejteni. Inkább kell venni használtan egy ps2-t, illetve tovább kell lépni. A legtöbb nagy játék kijött hd collection-ben, ami meg nem, arra inkább csak emlékezzünk...

(#34504) crysis 2011


crysis 2011
aktív tag

sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy a ps3mal is ugy lehet live játszani ha elő van fizetve?

(#34505) WhiteWalker válasza jookomak (#34503) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de nem szándékozom mégegyszer megvenni hdba ha már egyszer megvan :)

(#34506) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#34502) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha ~évente-kétévente újrapasztázod, sokáig fogja bírni... az enyém 2006 decembere óta van üzemben (mint kitalálható, NTSC), tavaly kapott új pasztát (AC MX-2), azóta is tökéletesen végzi a dolgát. (No meg halk is lett azért mert kitakarítottam, de ez ugye alap úgy gondolom.)

Az Slimeket személy szerint rühellem nagyon gagyinak tűnnek a fröccs házával, no meg amennyit azon kispóroltak... viszont az most megéri, már csak azért is mert ha bejön ez a SuperSlim-es új PS3 dolog, akkor még nagyobb herélést kaphat a gép.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34507) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#34506) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

egy ilyen határozott válaszra vártam... kösz a megerősítést,keresek használtat apróba...ezek az új slimek nekem sem jönnek be,pont amit írtál , fröccsöntött gagyi műanyag hatása van...sry a tulajoktól :D

(#34508) Ocarina válasza crysis 2011 (#34504) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha a multit érted live alatt akkor, igen van multi, ráadásul nem is kell érte fizetni.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34509) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#34507) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a régi fat-ek többet fogyasztanak

(#34510) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#34509) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az érdekel a legkevésbé :DDD

(#34511) Gebriel válasza WhiteWalker (#34510) üzenetére


Gebriel
veterán

Zsákbamacska vétel egy FAT PS3 :U

[ Szerkesztve ]

(#34512) r3dsnake válasza WhiteWalker (#34500) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bármelyik

(#34513) redXIII


redXIII
senior tag

Sziasztok,
Érdekelne egy régi PS2 játék,ami csak az amerikai storeon van fenn.Az lenne a kérdésem hogy leengedi e tölteni nem amerikai ip-cimröl ha megveszem?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#34514) DM-Fan válasza WhiteWalker (#34510) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha igényes tulajtól veszed, aki vigyázott rá, folyamatosan tisztán tartotta a gépet és környékét, esetleg újra is pasztázta időben, ahogy magam is tettem, akkor megbízhatsz a régi FAT-ekben is, szerintem még jobban is, mint a Slim-ekben, amelyek hűtését már igencsak kispórolták és nem számít, hogy az új gépek csíkszélessége is csökkent időközben. Nekem több, mint 4 éve megy a 40 GB-os FAT-em, minden tekintetben olyan, mint újkorában, pedig nem keveset ment már. Egy jól karbantartott FAT szerintem még megbízhatóbb is, mint a Slim-ek, jó értelemben véve igénytelenebb technológia a nagyobb csíkszélesség miatt is.

Amúgy engem is az új gépek külleme taszít a legjobban, nagyon olcsó, bazári érzete lett sajnos a gépnek, a régi szerintem sokkal szebb volt, nekem legalábbis jobban tetszett, annak ellenére, hogy adott esetben kényesebb is.

A fogyasztásbeli különbség meg nem szignifikáns, pár tíz watt a teljesítményfelvételbeli különbség a régi és az új gépek között (kivétel az első két generáció, mert azok még 380 W-osak voltak), szóval nem a különbözetből fogsz elutazni nyaralni, de még csak egy ebéd sem nagyon jön ki belőle havonta.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34515) WhiteWalker válasza Gebriel (#34511) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

csak ezt tudom mondani:Challenge Accepted :DDD

DM-Fan: bízom a jó szimatomban, nagyjából ezekre a kritériumokra hagyatkozok,ha használtat veszek...tökéletesen körbeírtad :R anno mikor vettem a FAT ps2-őt , már javában árulták a slimet és sikerült találnom egy patika állapotú FAT gépet,bár több volt a választék,mint most a FAT60GB-os ps3 verzióból,de ki lehet fogni....úgy hogy marad ez a széria :K

köszi mindenkinek a felvilágosítást és információt :R

[ Szerkesztve ]

(#34516) #79125504


#79125504
törölt tag

Valaki megnézné nekem UK Store-ba hogy mennyi a COD MW2 és Saints Row 2 ?

köszi előre is :R

(#34517) csab2


csab2
veterán

A negyedéves Plus előfizetés esetén is jár a 10 ingyenes játék? Erről sehol sem találok infót.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#34518) v!ct0y válasza csab2 (#34517) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jár.

(#34519) csab2 válasza v!ct0y (#34518) üzenetére


csab2
veterán

Kösz!
Egyébként ez tapasztalat vagy tipp?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#34520) v!ct0y válasza csab2 (#34519) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tapasztalat! :)

(#34521) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A jövőheti GamesCon-on fogja bejelenteni a Sony az új PS-t.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34522) csab2 válasza v!ct0y (#34520) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#34523) perge666


perge666
veterán

Úgy látom egyre jobban terjed elfelé ez a PSPlus előfizetés.
Jó dolgot csinált a Sony,csak tartsák is be az igéretüket!!
Én még várok kicsit,és ha már sokan lesztek előfizetve,és jó véleménnyel lesztek róla,lehet elő fizetek.
Nemrég akartam,de nem mertem előfizetni,meg a bankkártyám nem kompatibilis :DD
Ahogy kiderült hogy Takarékszövetkezetes kártyát nem fogadják el,hagytam is a pi...ba,mert a családba mindenkinek ilyen van.

(#34524) supercow válasza perge666 (#34523) üzenetére


supercow
őstag

Iceakos-tól vehetsz PSN kódot, abból előfizetsz, én is ezt csináltam.
Májusban vettem a Plust, persze meló mellett alig játszottam a sok letöltéssel, de a srácok kijátszották a Ratchet and Clank All 4One-t és a Trine 2 is épp ingyen volt. Azóta nem volt az én ízlésemnek való játék, de ez nem mérvadó :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34525) perge666 válasza supercow (#34524) üzenetére


perge666
veterán

Nemrég csináltam egy magyar accot,majd ott szeretnék előfizetni.Ott lehet 1-2 játék más.

(#34526) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Pontosan h müködik psn plus-nál az ingyen játékok? Az tudom h évente 45 játék-ot le lehet tölteni, de az örökre a tiéd vagy csak kölcsönbe van vagy h?

A másik: érdemes most megvenni a slim-et (160gb) vagy inkább várjam ki és utána vegyem meg?

Az új ps super slimet érdemes lesz megvenni sztetek?

Utolsó: mennyiben tér el a psn az xbl-tól? Mármint magára a rendszerrre és a felépitésére, és a játékokra gondolok itt leginkább!

Előre is köszönöm!

(#34527) FuRiONight


FuRiONight
őstag

A store-on vásárolt tartalom megosztása:
Egy megvásárolt tartalmat maximum 5 különböző gépen, de korlátlan számú alkalommal lehet letölteni, Az adott tartalom futtatására egyszerre 5 gépen van lehetőség, ehhez az adott PS3 gépek aktiválva kell legyenek az adott fiókhoz, amely fiókról a tartalmat megvásárolták.

Ez még most is müködik? DLC megosztásra is van lehetőség? :U

(#34528) james001 válasza FuRiONight (#34527) üzenetére


james001
veterán

Mûködik de 5 helyett már csak 2 gépen lehet aktiválva. És igen DLC megosztást is lehet.

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#34529) Sanyi.mTs válasza FuRiONight (#34526) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha psn plus-t a játékok miatt veszel, akkor szerintem érdemesebb a 320GB-s változatot venni. a sok töltögetéstől hamar el fog fogyni az a 160GB.

(#34530) #79125504


#79125504
törölt tag

Dead Islandról vélemények ? érdemes beruházni rá ? :DDD

(#34531) erahurka


erahurka
félisten

Nincs valami tippetek Twisted Metalhoz? Dollface második pályája rohadt nehéz, és ahogy elnézem youtube-on ennél csak rosszabbak lesznek. :W
:R

(#34532) james001 válasza #79125504 (#34530) üzenetére


james001
veterán

Nekem annyira nem jön be,kicsit unalmas volt számomra.
De eleve te döntsd el magadnak hogy tetszik-e,nézz róla videókat.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#34533) tDr1v3r válasza #79125504 (#34530) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem igen, legalábbis nekem tetszett... meg ahogy nézem, Game of the Year is lett.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34534) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ugye lassan (1-2éven belül) befutnak a nextgen konzolok. Szerintetek a PS3 húzócímeiből lesz olyan amit folytatnak ott? Pl.: Uncharted, Killzone, God Of War, Resistance, Gran Turismo, stb.

Más:
Nem rég kezdtem el az Uncharted 3-mat. Most asszem a 10. chapternél vagyok, valami fogaskerekeket kell rakosgatnom és után egy nagy kereket kell majd elforgatnom.
Kb. hány %-nál lehetek, sok van még hátra belőle? Volt már olyan rész ahol csak ámultam hogy ez most játék vagy a valóság. (chateau rész elején)
Killzone 2-t is kipróbáltam, csak 20-25 perc erejéig, de eléggé nehéznek tűnt, lehet szoknom kell a joy-os fps játszást. De az biztos hogy grafikailag nagyon jól néz ki, gondolom a 3. része még jobban odavág.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34535) james001 válasza gyuromoj (#34534) üzenetére


james001
veterán

Hát persze hogy folytatják õket,bûn lenne ha nem csinálnának nekik folytatást :)
Meg azt pletykálják hogy az Uncharted 4 meg a Gran Turismo 6 már a PS4-en fog megjelenni.
Az új GoW még PS3-ra jön 2013 márciusában,a Resistance szériát meg állítólag pihentetik egy ideig,sztem az új rész már tuti nextgenre készül. Killzone-ról pedig nem hallottam jó ideje...

https://psnprofiles.com/kazama001

(#34536) moltam88 válasza gyuromoj (#34534) üzenetére


moltam88
tag

Mentésednél kiírja, hány százalék. Egyébként 22 chapter van benne, a felénél lehetsz (vagy az előtt, a második fele általában hosszabb szokott lenni).

[ Szerkesztve ]

(#34537) novoszath


novoszath
senior tag

olyan problémám lenne hogy játszok a Splinter cell HD val és egy 10 perc után elkezd csipogni a gép és a zöld led pirosan villog

A ventije nagyon hangosan pörög

ez mitől lehet?

3 hónapja volt ujra pasztázva a gép

előre is köszönöm a segitséget

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#34538) szasanyi válasza novoszath (#34537) üzenetére


szasanyi
félisten

És csak ennél a játéknál jelentkezik ez, vagy minden mással is?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#34539) novoszath válasza szasanyi (#34538) üzenetére


novoszath
senior tag

eddig csak ennél jelentkezett meg a cod MW3 nál

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#34540) ldave


ldave
félisten

Nemtom mehet-e ez ide, de a Marvel Ultimate Alliance játékot keresném.

A Slime draws near! Command?

(#34541) #79125504 válasza ldave (#34540) üzenetére


#79125504
törölt tag

A Red Dead Redemptiont ma fejeztem be. Miután kinyiffan a főszereplő a fiával tudok még új küldetéseket vállalni vagy itt már lezárult a történet és csak mászkálni lehet ?? :U

(#34542) Edgeri válasza #79125504 (#34541) üzenetére


Edgeri
senior tag

A kérdésedre nem tudom a választ, de most biztos ideges lennék, ha ezt a játékot végig akarnám játszani valaha is, vagy éppen most játszanám :C

Üdv, Edgeri

(#34543) ldave válasza Edgeri (#34542) üzenetére


ldave
félisten

Hja, eléggé spoiler-es lett az a hozzászólás :)

A Slime draws near! Command?

(#34544) vaksi8 válasza #79125504 (#34541) üzenetére


vaksi8
senior tag

Még van egy pár küldetés Ő vele tudsz pl. bosszút állni.
Utána meg már csak mászkálás.

(#34545) #79125504 válasza vaksi8 (#34544) üzenetére


#79125504
törölt tag

köszi :R

(#34546) ldave


ldave
félisten

Persona 4 Arena-t tervezi valaki megvenni?

A Slime draws near! Command?

(#34547) DM-Fan válasza novoszath (#34539) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, pedig sanszos, hogy ez melegedési probléma lesz és a hővédelem kapcsol le. Hány fok van a szobában?

Get Moded!

(#34548) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Erre még nem kaptam választ és fontos lenne:

Pontosan h müködik psn plus-nál az ingyen játékok? Az tudom h évente 45 játék-ot le lehet tölteni, de az örökre a tiéd vagy csak kölcsönbe van vagy h?

(#34549) ldave válasza FuRiONight (#34548) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor addig a tied, amíg plus előfizető vagy. De ha egyszer később újra előfizetsz, akkor újra tudsz velük játszani.

A Slime draws near! Command?

(#34550) szasanyi válasza novoszath (#34539) üzenetére


szasanyi
félisten

Tehát nem csak annál. Szerintem túlmelegedhet... nem tudod hűvösebb helyre - esetleg klimatizált helyiségbe tenni, vagy legalább egy szobai ventivel hűteni? Mert ha akkor nem jelentkezik a hiba, akkor egyértelműen a melegedés okozza. Ráadásul nyári meleg van, ez kicsit sem kedvez a gépeknek.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.