Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) dani3l válasza Herczi (#34100) üzenetére


dani3l
őstag

De, letettem hatterbe, de akkor kikapcsolhatom a gepet, es ha bekapcsolom onnan folytatja, ahol abbahagyta? Ne zümmögjön mar nekem itt ejjel..

supercow: Es ezek ilyen HD-sitott valtozatok lesznek vajon, vagy az eredetileg megjelentek? Csak mert en probaltam a PS2-es MaxPayne 2-t es, hat, elegge durvan darabos volt a felbontas..

(#34102) ldave válasza leslieke (#34097) üzenetére


ldave
félisten

Sajna nem tudok ilyesmi körökre osztott stratégiai játékot, ez a műfaj nem igazán van jelen konzolon.

A Slime draws near! Command?

(#34103) Herczi válasza dani3l (#34101) üzenetére


Herczi
senior tag

jaja majd folytatja, de játék közben pl nem tölti ha jól emlékszem, valahol a menüben meglehet nézni hol tart épp a letöltés.

(#34104) Sanyi.mTs válasza dani3l (#34101) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerk.: már válaszoltak

[ Szerkesztve ]

(#34105) dani3l válasza Herczi (#34103) üzenetére


dani3l
őstag

Az a resz megvan, eddig is igy töltögettem, csak azt nem tudtam, hogy ha kikapcsolom a gepet, akkor nem szakitja meg a letöltest. Köszi az infot!

vegytek: Neked is, barmit is irtal! :D

[ Szerkesztve ]

(#34106) leslieke válasza ldave (#34102) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, akkor ezért nem találtam. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34107) Sanyi.mTs válasza dani3l (#34105) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ugyan azt akartam írni. :D
ha jól rémlik játék alatt is tölt a psn-ről. kivéve, ha van multis/online része annak, amivel éppen játszol.

(#34108) bbgin


bbgin
tag

Sziasztok!
A napokban miután bekapcsoltam a Ps3 Slim-emet egy rendszer frissítést jelzett a gép.
Valaki megtudná nekem mondani mit tartalmaz vagy, hogy mi változik az újabb frissítéssel?
Köszönöm!

(#34109) Ocarina válasza bbgin (#34108) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Semmi jelentős. Néhány apró javítás, mentések csoportos törlése.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34110) szben05


szben05
tag

Csak kíváncsiságból: ssd-vel megy a ps3?

(#34111) tDr1v3r válasza szben05 (#34110) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Megy. [link]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34112) szben05 válasza tDr1v3r (#34111) üzenetére


szben05
tag

Köszi :)

(#34113) perge666


perge666
veterán

Ez a Laptop hűtő szerintetek hűtené a PS3-at?Kiváncsi vagyok rá,nagyon.Ebbe a melegbe nem szeretném ha meg főne a konzol 4-5 óra játszás után.

http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_notebook_netbook_alkatresz/hutes_ventilator/laptop_huto_3_ventillatoros_1614031073.html

(#34114) r3dsnake válasza perge666 (#34113) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezek nagyon gagyik, el se bírná a ps3 súlyát. Meg valszeg ahogy hajlana pont bele is érne a lapát a ps3 aljába. Inkább tartsd állítva a konzolt.

(#34115) perge666 válasza r3dsnake (#34114) üzenetére


perge666
veterán

Értem,akkor nem veszek.Állitva nem akarom,nincs hozzá talp.

(#34116) tDr1v3r válasza perge666 (#34113) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem hűtené... de hogyan is tudná alulról hűteni? :U Maximum burkolatot, de annak meg túl sok értelme nincs.

(#34114) r3dsnake: Úgy se fog jobban hűlni... a drive-nak meg nem fog jót tenni az állított használat.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34117) r3dsnake válasza tDr1v3r (#34116) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sokkal kevésbé sül be, ha állítva van a gép. Meg mi baja lenne a drivenak? Ez hülyeség.

(#34118) perge666


perge666
veterán

Valami gyári PS3 hűtő nincs amúgy?Inkább megelőzném a bajt.Ismerősnek az Xbox360-a megfőtt 2 napja,és azért van most ez a hűtés dolog bennem.Inkább költenék hűtésre 3-4ezer ft-ot,mint hogy szervizesnek adjak 10-20ezret.

(#34119) rocket válasza perge666 (#34118) üzenetére


rocket
nagyúr

Mibol latod, hogy megfott?

Mert az, hogy elromlott eppen, es nagy meleg van, annak nem biztos koze van hozza, Murphy megmondta ami el tud romalni, az el is romlik.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34120) perge666 válasza rocket (#34119) üzenetére


perge666
veterán

3LED világit körbe a bekapcsoló gomb körül.Elvileg túlmelegedett a gép,azt mondta a szervizes neki.

(#34121) rocket válasza perge666 (#34120) üzenetére


rocket
nagyúr

Az onmagaban nem biztos a nagy meleg miatt van, ez a jeleneseg szeria hiba volt a korabbi Xbox360 revizioknal.
Vizhutest is rakhatnal ra (mint anno tette is aki elhitte a meset, hogy azzal nem romlik el), de akkor is elojohet barmikor.

Nem kell egy az ismeretsegi korodbol elromlo gepbol messzemeno kovetkezteteseket levonni, raadasul masik platform.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34122) v!ct0y válasza perge666 (#34115) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem fog eldőlni ha nem rugdosod. Én is állítva használom talp nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#34123) Gebriel


Gebriel
veterán

Itt tolja valaki a Sniper Ghost Warrior multiját?

(#34124) moltam88 válasza perge666 (#34113) üzenetére


moltam88
tag

Nekem most egy ilyen van alatta pár napja. Kölcsön kaptam hugomtól, próbaképpen. Teljesen jól illeszkedik alá, kicsit túl róg rajta a vége, de nyilván nem erre tervezték. Amit látok, mióta használom: halkabb a ps, nem kapcsol magasabb hűtő fokozatba, vagy csak jóval később. Legfeljebb 1 fokozattal kapcsol feljebb a fűtése, kb mint télen 24 fokos szobában. Pedig mikor legutóbb használtam a ps-t, akkor nem 24, hanem 34 fok volt a szobában. A gép alja csak meleg néhány óra játék után, míg előtte szó szerint forró volt. A világítása (engem) eléggé zavar, elérakom a távirányítót, hosszú távon zavaró lehet, ha a tv-hez közel helyezkedik el, látómezőben. Nem tudom ténylegesen mennyit használ, meg lehet-e vele növelni vele a gép élettartamát, de rövid távú tapasztalat alapján azért ennyi pénzt talán megér (meg aztán nyilván laptopok alá se gyártanak hűtőket, nem biztos hogy ps-nél teljesen felesleges a dolog).

Egyébként ahogy feljebb írták, az is megoldás lehet ha szimplán állítva használod (ha olyan helyen tudod tartani, ahol stabilan megáll tartó nálkül). Vagy kicsit megmagasítod (alá raksz valamit, ami megemeli), és nem fél centi választja el az alatta levő felülettől, hanem néhány centi, és könnyebben el tud távozni a meleg levegő alóla.

[ Szerkesztve ]

(#34125) moltam88 válasza perge666 (#34113) üzenetére


moltam88
tag

dupla, sorry

[ Szerkesztve ]

(#34126) moltam88 válasza moltam88 (#34124) üzenetére


moltam88
tag

Lehet, hogy hülyeség, már csak abból adódóan, hogy egy laptop és ps3 felépítése eltér, és csak beképzelem, hogy használ bármit is :)

(#34127) molnarpeter válasza perge666 (#34120) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Felszakadt a GPU. 2008. 11. hó utáni boxokat ez már gyakorlatilag nem érint.

mp

(#34128) chubii


chubii
senior tag

Jatszik valaki a Just Cause 2-vel rajtam kivul ? Kivancsi vagyok ki hany szazaleknal tart benne.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34129) perge666 válasza moltam88 (#34124) üzenetére


perge666
veterán

Köszi a segitséget.Valószinüleg beújitok egyet,ha nem válik be akkor megy a laptop alá:)

(#34130) moltam88 válasza perge666 (#34129) üzenetére


moltam88
tag

Annyit még, hogy maga a hűtő elég gagyi. Ennyi pénzért persze ne is várjunk mást. Szóval mindenki az igényei alapján döntse el megéri-e neki, én azért nem merem tiszta szívvel ajánlani.

Kicsit utána olvastam a tegnapi után, és külföldi fórumokon is legtöbben azt állítják, hogy nincs értelme alá rakni hűtőt, mert csak a külső burkolatot hűti (laptopnál pedig a belső alkatrészeket is a levegő nyílásokon keresztül, de a ps3-nál nem ez a helyzet). Szóval tényleg nem akarok hülyeséget mondani, éppen ezért olvastam én is utána. PS3-nak alapvetően egy jól szellőző helyre van szüksége, onnantól kezdve a saját hűtésének elégnek kell lennie. Egy ilyen hűtő talán egy nagyon keveset segíthet, de már énse vagyok benne teljesen biztos (legnagyobb valószínűséggel a gép alatti levegőáramlást tényleg segíti, de a belső alkatrészeknek nem biztos hogy jelent bármit is).

(#34131) rocket válasza moltam88 (#34130) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem csak gagyi, hanem nem er semmit se, csak a lelket nyugtatja.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34132) DM-Fan válasza moltam88 (#34130) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Úgy van, ahogy írod. Tekintve, hogy a PS3 alul nem rendelkezik szellőzőnyílásokkal, ezért a linkelt termék alkalmazásával igazából csak a műanyag burkolat hűl le valamennyire, aminek minimális jelentősége van csak a kép hűtésére nézve, tekintettel, hogy még a bordáknak sincs közvetlen kapcsolatuk a burkolattal, nemhogy az alaplapnak.

Az újabb gépek saját hűtése kicsit alulméretezett, mert már heatpipe és réz sincs bennük, csak az alu bordák, azok is kisebb méretűek. Egy klíma nélküli lakásban, ezen kánikulai napokon simán túl tud hevülni a rendszer. Alapvetően ennek nem szabadna problémát okoznia, mert elméletileg van benne hővédelem, ami miatt lekapcsolna a rendszer, de könnyű belátni, hogy hosszú távon nem köszöni meg a gép ezeket a tűzforró üzemórákat.

A gép hűtésének hatásfokán lehet javítani az állított használattal, tekintettel arra, hogy a meleg fölfelé áramlik és bizony a gép alsó síkja melegszik fel a leginkább, hiszen közvetlen ennek másik oldalán helyezkednek el a bordák. Ha állított helyzetben van a gép, akkor így a fenéklemezt jobban éri a levegő, több hő tud eltávozni. Nem hinném, hogy ez a meghajtó élettartamát drasztikusan befolyásolná, annak működni kell ezen helyzetben is. Nekem FAT gépem van, az még kifejezetten úgy került kialakításra, hogy az állított használat is lehetséges legyen, még a meghajtó alatti PS-jelvény is irányba forgatható rajta emiatt. A Slim-ekhez meg ugye árulnak kiegészítő talpat, mert az nem elég stabil. A FAT-hez ilyen nem kell.

Léteznek egyébként kifejezetten a PS3-hoz készült kiegészítő hűtések, többnyire igen drágák és igazából ha a környezeti hőmérséklet magas, akkor sokat nem is érnek, de pár fokot jelenthet. Az igazi megoldás a lakás klimatizálása.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34133) GergőBp


GergőBp
tag

Valakinek sikerült már beállítania max shootert úgy, hogy ne laggoljon? Egy PS2-es csatis Geniussal meg egy Mamba nevezetú gémer egérrel. Sajnos mind a kettővel élvezhetetlen a játék. Mellesleg játszottam egy kicsit BF3-on online és kickelt az admin. Látszik, hogy nem szeretik az ilyen "csaló" embereket :)

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#34134) tDr1v3r válasza GergőBp (#34133) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem lehet normálisan beállítani... ez ilyen, egy eleve kontrollerre szabott irányítást nem lehet átrakni egeresre.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34135) GergőBp válasza tDr1v3r (#34134) üzenetére


GergőBp
tag

Csak neten másnak szépen ment a játék. Gondoltam lehet valamit ki kell kapcsolni BF+ban. Leszedek 1-2 demot és megnézem más játékoknál is. Esetleg feleslegesen kidobtam a max shooter árát? :/ Az a baj, hogy ugye az analog érzékeli a finom mozdulatokat is. Vagyis másképp reagálja le, mint egy finom egér mozdulatot. Remélem másnál megy, mert akkor eladom a BF3at és veszek valami másik FPS játékot venni. Még az MW3-at kipróbálom, mert ismerősnek megvan :)

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#34136) dilipok válasza GergőBp (#34135) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem feleslegesen kidobott penz volt...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34137) GergőBp válasza dilipok (#34136) üzenetére


GergőBp
tag

valamikor egy bf3 online public? Esetleg coop hard-on? Kell a trofeahoz meg 1-2 dolog

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#34138) dilipok válasza GergőBp (#34137) üzenetére


dilipok
veterán

pc-n jatszok vele :N

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34139) dani3l


dani3l
őstag

Mi a velemenyetek erröl? Megeri azt a 10 penzt?

(#34140) ldave válasza dani3l (#34139) üzenetére


ldave
félisten

Csak ha PS3-on játszottad a második részt és áthoznád onnan a szereplőket, amúgy inkább PC-re érdemes megvenni.

A Slime draws near! Command?

(#34141) perge666


perge666
veterán

Ha van valakinek jó árban eladó GTA4,MGS4,UC3,LBP2,Driver San Francisco,Dead Island az jelezze felém.Debrecen környékiektől vennék,csak személyesen!

(#34142) Sanyi.mTs válasza perge666 (#34141) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#34143) woker válasza szörnyeteg77 (#34037) üzenetére


woker
aktív tag

Olyan jó sosem lesz mint PC-n a natív támogatás hiánya miatt. A jelenleg kapható kiegészítők (mint pl. az általam vásárolt Eagle Eye is) gyakorlatilag emulátorok/konverterek amelyek a PS3 számára egy kontrollernek tűnnek és a billentyűzeted és az egered jeleit konvertálja (persze van hibrid megoldás mint pl. a FragFX)
Maga ez az emuláció fog téged korlátozni hiszen nem tudod áttörni a kontroller szabta határokat tehát nem fogsz tudni gyorsabban fordulni mint ahogy kontrollerrel tudnál (sőt talán ez esetben a kontroller jobb hiszen a mozgásod irányát jobban tudod kontrollálni az analóg karral mint mondjuk a wasd kombinációval).

Amit én tapasztaltam eddig pár óra Eagle Eye használat után:
-Az az igazság, hogy ez valahol félúton helyezkedik a kontrolleres megoldás és az PC-s egerészés között. Nem olyan gyors mint pc-n, de elég gyors és pontos ahhoz, hogy élvezhető legyen vele a játék.
-Az emuláció/konverzió miatt van egy apró lag de én nem éreztem zavarónak.
-Szokni kell a masszív egérgyorsítás szerű jelenséget, hiszen a fordulás/célzás sebességét befolyásolja, hogy a kontrolleren milyen szögben van megdöntve az analóg kar és ugye az eszköznek le kell fordítania azt valahogy amikor rántasz az egéren egyet.
-Az optimális beállítások megtalálása időt és türelmet igényel lévén a gomb kiosztáson kívül még játszani kell a dead zone-okkal és az x/y tengely érzékenységgel. Ráadásul lehet, hogy szinte minden játékhoz újra kell konfigurálnod az eszközt (szerencsére az Eagle Eye képes 2 leosztást is tárolni és azok között egy kapcsolóval tudsz váltani) mert lehet eltérő a kontroller kiosztása amit lehet nem is tudsz variálni nagyon (pl. GT5 vs Dust 514 béta).

(#34144) perge666 válasza Sanyi.mTs (#34142) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm,de Magyarországról szeretném beszerezni a játékokat.

(#34145) chubii válasza perge666 (#34141) üzenetére


chubii
senior tag

Hardveraprot vagy jatekaim.hu-t nezted ? Neha ki lehet fogni 1-2 alkalmi vetelt.
Mellesleg a Dead Island Goty akcios Store-on ha jol emlekszek

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34146) perge666 válasza chubii (#34145) üzenetére


perge666
veterán

Jatekaim.hu-n az a baj hogy ritkán járnak fel.
Meg ott inkább személyesen vásárolnék,arra meg nem nagyon van lehetőség.
Vaterán szoktam nézelődni,mindig van valami nagyon olcsó játék amit épp meg akarok szerezni:)

(#34147) james001 válasza perge666 (#34146) üzenetére


james001
veterán

Aprod.hu,expressz.hu,apromix.hu,konzol42.hu oldalakat is nézd meg hátha :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34148) MasterMark válasza perge666 (#34144) üzenetére


MasterMark
titán

Miért is? :F

Switch Tax

(#34149) chubii válasza perge666 (#34146) üzenetére


chubii
senior tag

Ha kiválasztod a városod, akkor a helyi hirdetésekből tudsz válogatni, sokkal átláthatóbb. És néha még alkudni is tudsz személyes átvételnél, mivel nem kell a postával vesződnie az eladónak. Plusz kisebb a kockázat is, mivel ha nem tetszik az áru ( törött a lemez...stb ), egyszerűen nem veszed meg.
Vaterán eddig csak drága játékba futottam bele. Mondjuk ritkán is szoktam rápillantani az ottani kínálatra. Áruld el a titkod ! :D
Gyorsan megnéztem, van 1-2 jó ajánlat jatakaim.hu-n. ( mind debreceni )
Driver : 4,9k, cserélhető, mindene megvan
U3 : kód nélküli, 5,9k
GTA4 : van egy kifogástalan állapotú 3k-ért, és egy ár nelküli cserélhető
És találtam egy MGS4-et 11k-ért ami talán nem a legjobb ajánlat :D

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34150) Injun


Injun
aktív tag

Hol tudnám megvenni a Serious Sam bármelyik részét (Slim)Ps3-ra?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.