Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) Ocarina válasza zzola (#33447) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Talán azt próbáljátok meg, hogy a főmenüben, teljesen bal oldalt csináltok egy új "felhasználót" ( user-t ) átléptek arra, és ott próbáljátok meg a belépést.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33452) r3dsnake válasza dani3l (#33449) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

köszi!

és az összes psplus-os tartalom ilyen? vagy van esetleg néha olyan játék, amit megtarthatsz?

(#33453) dani3l válasza Ocarina (#33451) üzenetére


dani3l
őstag

Lehet mashogy is? :B

r3dsnake: Ezt nem allitom biztosan, de szerintem az összes ingyenes PSPlus tartalom ilyen, pont azert, hogy folyamatos PSPlus elöfizetö legyel..
Azokat megtarthatod, amiket a Plus miatt esetleg olcsobban tudtal megvenni, de fizettel erte.

[ Szerkesztve ]

(#33454) zzola válasza Ocarina (#33451) üzenetére


zzola
félisten

Köszi, holnap kipróbáljuk...

(#33455) dilipok válasza r3dsnake (#33452) üzenetére


dilipok
veterán

nincs sajnos ilyen

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33456) Vladi válasza szasanyi (#33427) üzenetére


Vladi
nagyúr

De ez most miért van? A játékok vagy a játékosok miatt? :F

20 percet játszanak. Hát kérem, ha ennyi egy játék, akkor miért játszana többet? :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33457) szasanyi válasza Vladi (#33456) üzenetére


szasanyi
félisten

Gondolom arra célzott, hogy sokan vannak (szerinte legalább is, ezt nem tudom) olyanok, akiknek az újdonság a fontosabb, és fölösleges a hosszú játékidőt erőltetni mert azok hamarabb megunják a játékot mielőtt az véget érne.

(#33458) szasanyi válasza Vladi (#33456) üzenetére


szasanyi
félisten

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#33459) eszgé100 válasza szasanyi (#33457) üzenetére


eszgé100
őstag

viszont van egy csomó olyan ember is, mint pl szerény személyem, akinek jól jönne egy kicsit hosszabb játékidő, valamelyik nap játszottam, aztán egyszer csak vége lett a játéknak, én meg csak pislogtam, hogy még bele se melegedtem

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33460) dani3l válasza szasanyi (#33457) üzenetére


dani3l
őstag

Ez elegge ketoldalu dolog szerintem, mivel sokan pont azert unnak bele a jatekba a vege elott, mert unalmas, mert inkabb azzal foglalkoztak a fejlesztesnel, hogy a tenger aljan a korallok szep szinesek legyenek es nem azzal, hogy vegig izgalmas es erdekes legyen a jatekmenet. Szoval ha ugy is van, ahogy irtad, szerintem azt reszben maguknak koszonhetik a fejlesztok..
Csak a sajat peldamat tudom emliteni, de en pl eleg hamar beleunok a legtobb jatekba, es nem azert, mert nem csillivilli, hanem mert semmi ertelme legtobbszor.

(#33461) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok.

Érdekes dologra lettem figyelmes az elmúlt pár hétben.
Amikor lejátszom egy játék trailer-jét a Store-ban, minden egyes alkalommal a hang valami elképesztő minőségben szól. Mintha nem lenne jól bedugva a jack csati a telefonba amikor zenét hallgatsz és ilyen gépi mély hang szól. Nem tudom jobban körülírni, remélem érthető. :)
Sem játék közben, sem videó nézésnél nem jelentkezik ez a hiba, csak és kizárólag a Store-ban lévő videóknál.

Software up to date, HDMI-vel van csatlakoztatva a TV-hez. LG 32" Full HD.

Próbáltam ráguglizni de nem jártam sikerrel.

Találkozott már valaki ilyennel?

(#33462) dilipok válasza Harti (#33461) üzenetére


dilipok
veterán

eletemben nem neztem meg trailert onnan, de hirtelen arra tudok tippelni, hogy nem jo minosegben van a hang alarakva, hogy kimeljek a savszelt? (tenyleg csak tipp, majd ha bekapcsolom a ps-t, kiprobalom)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33463) Harti válasza dilipok (#33462) üzenetére


Harti
senior tag

Köszi a választ. Még anno amikor vettem a konzol-t novemberben és próbálgattam a store-t, soha nem volt ilyen gond. Tökéletes volt a kép és a hang is. Csak az elmúlt pár hétben tapasztalom ezt...

(#33464) dilipok válasza Harti (#33463) üzenetére


dilipok
veterán

akkor passz, megnezem valamikor, ha lesz idom.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33465) Harti válasza dilipok (#33464) üzenetére


Harti
senior tag

Köszi, jó lenne ha sikerülne kideríteni, h mitől is van ez. :F

(#33466) dani3l


dani3l
őstag

Na közben frissült az osztrak Store is, ugyhogy megnyugodtam, mar hasit is a letöltes ezerrel.. :) Meg jo, hogy a 320-as gepet vettem, nem a 160-ast, ahogy elnezem a jatekokat, lehet keves lenne. :))

(#33467) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

PS move kormány: [link]

kicsit furcsán néz ki :D

(#33468) dani3l válasza r3dsnake (#33467) üzenetére


dani3l
őstag

Kicsit. :D Elöször azt hittem a ket fogantyuba kell ket kontroller..

De ezeket a kormanyokat sose ertettem. Ez hogy müködik? Ülök a fotelban, aztan fogom magam elött a levegöben mint a hülyegyerek? Nem hiszem, hogy az tul kenyelmes lenne, szerintem kb 5 perc utan elzsibbadnek..

(#33469) Ocarina válasza dani3l (#33468) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Igen, így működnek. :DDD :W
Tényleg, hülyén néz ki.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33470) dani3l válasza Ocarina (#33469) üzenetére


dani3l
őstag

Durva..
Ennel mar csak azok a Move-os kalasnyikovok tetszenek jobban. Egyszer felejts el besötetiteni este, ha nekiallsz jatszani, aztan rad is hivjak a rendörseget.. :DD

(#33471) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

(#33472) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

végeztem az uncharted3-mal, nálam felülmúlta az előző részeket látványban is és játékmenetben is.

<SPOILER>

csak szerintem nem volt nagy cucc a bossfight? jóval könnyebb volt mint az előző kettő. viszont örülök, hogy most nem voltak idióta szörnyek mint a másik két részben. azt még mindig nem tudom hova tenni...

</SPOILER>

(#33473) buci30


buci30
addikt

2 kérdésem lenne akinek megvan a Dead Space 1-2.
A Dead Space 1 mindegy hol rendelem mindenképpen magyar feliratos lesz ugye?
Úgy értem ha régi kiadású és akkor még nem volt az netán (nem tudom) akkor gondolom frissíti magát indításkor és az lesz.
Másik pedig ,hogy a 2részt megvettem már de ehhez nem lehet megoldani valahogyan magyarosítást? Ha van egyáltalán...
Mert annyira nem tudok angolul és a fegyverek fejlesztése stb, pár dolognál azért kéne ,hogy tudjak haladni. THX

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#33474) DM-Fan válasza r3dsnake (#33472) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam eddig a második rész viszi a prímet! Annak szerintem közelébe sem ért a harmadik rész. Legalábbis nálam. Ott nagyon jól volt felépítve a történet, nagyon szépen ki volt dolgozva minden, a helyszínek is gyönyörűek voltak, kiegyensúlyozott volt az egész. A karakterek is korrektebbek voltak, vicc és irónia is jóval több volt benne.
A harmadiknak a vége is összecsapott volt, ahogy írtad is, kb. minden megerőltetés nélkül csináltam meg crushing-on is. Ettől függetlenül persze kiváló a harmadik is, a maga nemében remekmű, de nálam a második marad a liebling.

Get Moded!

(#33475) DM-Fan válasza buci30 (#33473) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én még tán az első kiadást vettem az első részből és már az magyar volt. Azt viszont nem gondolnám, hogy mindenhonnan magyar feliratost kapsz. Csak akkor, ha a régiónkba szánt példányról van szó: lengyelekkel és csehekkel vagyunk egy kiadványon, az én példányom BLES kódja 00308, ha ez segít.

A második rész nem magyarítható, csak a kézikönyv és a borító magyar.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33476) buci30 válasza DM-Fan (#33475) üzenetére


buci30
addikt

Kösz szépen!
576ba akarom venni remélem az, de majd megkérdezem biztos ami biztos...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#33477) r3dsnake válasza DM-Fan (#33474) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

<SPOILER>

hát azért itt is volt minden. a végén ahogy homokvihar van, és összeomlik az egész város elég durván nézett ki. a hajós jelenet se volt semmi. amúgy drake meg elena miért voltak rosszban ebben a részben egy ideig, a 2. rész után? számomra nem derült ki egyértelműen.

a második tényleg jó volt, sokkal jobb mint az első. de ott felhúztak nagyon azok a dögök. főleg EZ a rész.

</SPOILER>

(#33478) dani3l


dani3l
őstag

Az normalis, hogy kb masfel ora alatt 10%-ot telepitett föl a gep az inFamous 2-böl? :F

(#33479) dilipok válasza dani3l (#33478) üzenetére


dilipok
veterán

nem, allitsd le, torold le amit eddig felrakott, es remelhetoleg hamar meglesz, ha ujrakezded. En az egyik letoltott HD GOW jatekkal jartam igy. Elinditottam a telepitest, elmentem furdeni es mire visszajottem 10 szazalekot installalt fel.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33480) Harti


Harti
senior tag

Valaki esetleg erre valami ötlet? :F

[link]

(#33481) erahurka


erahurka
félisten

Ti hogy tisztítjátok a kontrollert?

(#33482) dilipok válasza erahurka (#33481) üzenetére


dilipok
veterán

sehogy :DDD pedig 2 eves mar :B Mi a problemad vele? Hol koszos?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33483) dani3l válasza dilipok (#33479) üzenetére


dani3l
őstag

Ra egy fel-haromnegyed orara mar vegzett is, lehet az tett be neki, hogy közben ment a letöltes a hatterben..

Azt tudja valaki esetleg, hogy ezek az uj PS Plus-os ingyenes jatekok (inFamous, Warhammer, stb) meddig lesznek jatszatok? Csak mert a ps blogon olvastam, hogy havonta cserelgetnek parat, es azthiszem talan 3 havonta teljesen megujul a kinalat, de az nem tiszta, hogy most ezek a jatekok akkor csak addig jatszhatok, ameddig a Storeban is elerhetök, vagy ugyanugy mint eddig, addig, ameddig van Plus elöfizetes?

[ Szerkesztve ]

(#33484) Gebriel válasza erahurka (#33481) üzenetére


Gebriel
veterán

Az én kontrollerem tegnap adta meg magát. :( A bal oldali gomba irányító "pattant" ki a helyéről. 2,5évet bírt. Igaz használva volt rendesen. :D

(#33485) dilipok válasza dani3l (#33483) üzenetére


dilipok
veterán

ameddig van plus elofizud, letolteni viszont csak addig van lehetoseged, ameddig a store-ban elerheto.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33486) supercow válasza r3dsnake (#33477) üzenetére


supercow
őstag

Uh ott én is szívtam pedig Easy mentem végig :DDD

Ma jött meg az Uncharted 3 ropogós fóliás.

Este indítottam Plus letöltéseket Virtua Fighter, Just Cause 2, Infamous2, Warhammer 40k, Ratchet All 4 One, Saints row 2.

Majd ha lesz időm játszom is velük :F

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33487) ldave


ldave
félisten

1-2-3 hetes játékcserére lenne vállalkozó? (Bp-en)

Amit fel tudok ajánlani: RUSE, Dark Souls, Fallout New Vegas (alap + összes dlc a lemezen), Portal 2, Bioshock, Burnout Paradise, Valkyria Chronicles.
Meg van Space Marine-om, Dragon Age 2-m és Mass Effect 2-m is, de azokhoz már felhasználtam az online pass-t, szóval nem "teljes" az élmény.

Ami érdekel: God of War 3, Uncharted 2-3, Heavy Rain (most így hirtelen ezek jutnak eszembe).

A Slime draws near! Command?

(#33488) v!ct0y válasza supercow (#33486) üzenetére


v!ct0y
veterán

Melyik storeból ?

(#33489) dani3l válasza supercow (#33486) üzenetére


dani3l
őstag

En is letöltöttem a Warhammer 40k-t, ejjel jatszottam is vele kb 10 percet, de szerintem eleg gagyi.. Pedig elötte neztem elözetest, ott tetszett, de jatek közben mar valahogy nem volt olyan meggyözö.. De mindegy, ingyen volt, adok neki eselyt, hatha megtetszik. :)

dilipok: Köszi, ebben a valaszban remenykedtem. Igy viszont tenyleg siman megeri szerintem akar az egy eves Plus elöfizetes is.

(#33490) dilipok válasza dani3l (#33489) üzenetére


dilipok
veterán

Egyetertek. Mar 2 eve van plus-om, es ezalatt szamtalan ingyenes jatekot toltottem le, kezdve a regi PS1es klasszikusoktol a nagyobb jatekokig (tomb raider, ratchet and clank, stb). Nem egy nagy osszeg egy evre elore kifizetve (1 jatek ara :D)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33491) Gebriel válasza ldave (#33487) üzenetére


Gebriel
veterán

Ment pü.

(#33492) Gebriel válasza dani3l (#33489) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem demo alapján bejött a Warhammer 40K.

(#33493) v!ct0y


v!ct0y
veterán

ELő is fizetek 3 hónapra megtetszettek a játékok :)

(#33494) supercow válasza v!ct0y (#33488) üzenetére


supercow
őstag

US storeban vagyok, ebayről veszek US játékokat. Szerencsém van, mert van kint ismerős akinek a címére rendelem, ő gyűjti és együtt továbbküldi, így olcsóbb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33495) supercow válasza supercow (#33494) üzenetére


supercow
őstag

szóval most már csak US játékokat veszek hogy ne legyen régiós gondom, mint a Kingdom of Amalurban a DLC-vel, amit azóta sem sikerült megkapni :(

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33496) erahurka válasza dilipok (#33482) üzenetére


erahurka
félisten

Az illesztéseknél meg a sarkokban. Ilyen por vagy zsír nemtudom. Ilyen tipikus távirányítós kosz. Az illesztésből fogpiszkálóval kiszedtem de a többi részen ez kevés :/

(#33497) eszgé100 válasza dilipok (#33490) üzenetére


eszgé100
őstag

annyira mondogatjátok, lehet én is előfizetek, ahogy olvastam az jött le, hogy csak addig lehet letölteni a játékokat, amíg fent vannak store-ban, ezzel kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy mennyi idő az annyi, vagy esetleg van rá mód, hogy a játékokat külső vinyóra lementsük, ha esetleg a beépített megtelne, aztán meg visszatölteni, ha esetleg újra akarunk vele játszani?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33498) supercow válasza erahurka (#33496) üzenetére


supercow
őstag

szedd teljesen szét, vedd ki a belét, mosd el a külső műanyagot meleg víz+mosogatószer és rakd össze. Összesen talán 5 csavar tartja össze...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33499) supercow


supercow
őstag

Mostantól allitolag havi 3 full jatek jön PS Plus elofizetoknek. Ha jo a kinalat akkor mondjuk az evi 50usd elofizetes = 12e ft, havi 1ezresbol rengeteg Jo cucc kijön... Siman megeri.
http://www.guitarsegaming.com/2012/06/playstation-plus-subscribers-will-now.html

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33500) dani3l válasza supercow (#33499) üzenetére


dani3l
őstag

Bezony siman jo üzlet.. :K Meg legalabb nem kell lemezekkel vacakolni, csak elinditom, amivel epp jatszani akarok, aztan kesz.

Mas: Akinek esetleg van kedve valamikor az Outland-del coopozni, az vegyen fel nyugodtan: dani3l_botos :)
Par orat jatszottam vele delutan, de nekem nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.