Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) sanyididi


sanyididi
csendes tag

Sziasztok. Ps3 60gb vettem. A menü Angol. Lehet magyarítani? Vagy frissíteni interneten keresztül?? Valami link jó lenne + 1-2ötlet. Mivel még 1konzolom amiben van vinyó ezért nem értem ha játszok miért írja ki ps2 játéknál hogy nincs hova menteni?? 1ps2 játékkal kaptam. Eléggé hangos a hűtője is. Nem értek ezekhez, de szívesen tanulnék. Várom a tanácsokat. Előre is nagyon köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#34152) perge666 válasza chubii (#34149) üzenetére


perge666
veterán

Majd jobban átnézem ha lessz egy kis időm.
De én Nyíradonyban lakok,és nekem sincs ingyen hogy elmenjek Debrecenbe.Robogóval 7-800ft,autóval alsó hangon 2000ft.

Vaterán kinézem a játékot,lebeszélem,posta 3-400ft,és 2 nap mire megérkezik.
Még eddig mindig olyan állapotban vettem a játékot ahogy hírdették.
GTA4 7000ft /2010
Uncharted1 3500ft /2010
Def Jam Icon 1800ft /2010
NFS Undercover 1900ft /2011 ősze
GT5-3000ft /2011 telén
Ninja Gaiden2-3000ft /2011 telén
Tomb Raider Underworld 1700ft /2012 01
Turok 1600ft /2012 01
.................................

Még sorolhatnám,mert a legtöbb játékot,ami már meg volt ott vettem,vagy olcsóbban,vagy kb annyiért amennyiért éppen árulták máshol is.
Szóval nem drága a Vatera sem.

(#34153) erahurka válasza perge666 (#34152) üzenetére


erahurka
félisten

Nézz szét jobban a konzolboltokban, GTA4-et szerintem 7k alatt simán megkapod újonnan.

(#34154) perge666 válasza erahurka (#34153) üzenetére


perge666
veterán

Használtan már láttam vaterán 4000ft-ért,csak akkor épp másik játékot vettem.
Csak azért írtam itt le hogy mik érdekelnének,mert gondoltam ha van valakinek eladó,akkor megvehetem tőletek is.
Most Little Big Planet2-vel szemezek nagyon!

(#34155) Shadowfax válasza sanyididi (#34151) üzenetére


Shadowfax
addikt

Mivel még 1konzolom amiben van vinyó ezért nem értem ha játszok miért írja ki ps2 játéknál hogy nincs hova menteni??
Létre kell hozz a PS3 menüjében egy virtuális memóriakártyát, arra fog menteni. Game - Memory Card Utility - New internal memory card.

Érdemes még a topik első hozzászólását végigolvasni.

(#34156) sanyididi válasza Shadowfax (#34155) üzenetére


sanyididi
csendes tag

Köszönöm. Nagy segítség volt köszi. Lenne még 1kérdésem. Viszi a másolt gémekek a gép csak Ncorról leszedve tuti nem jól írtam ki, mert csak mappák, és képek vannak rajta a lemezem. Mit rontottam el?

(#34157) Shadowfax válasza sanyididi (#34156) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azt rontottad el, hogy nem olvastad el a topik címét és a fórum alapelveit. Itt nem beszélgetünk másolt játékokról.

(#34158) leslieke válasza Shadowfax (#34157) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34159) dilipok válasza Shadowfax (#34157) üzenetére


dilipok
veterán

es meg nagyon visszafogott is voltal :) en nem lettem volna ennyire uriember a valasszal :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34160) Siera válasza sanyididi (#34151) üzenetére


Siera
senior tag

Azon meg ne lepődj meg, hogy hangos a hűtő.
Öreg gépet vettél... :N

A ventilátorra nézess rá esetleg egy szakemberrel.

(#34161) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Valaki segítene, hogy kell beállítani a ps3 media servert a gépen, hogy wifin csatlakozzon a ps-hez? Kiírja a ps3 media server h conncted és egy nagy zöld pipa de a ps-en nem találok semmit?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34162) leslieke válasza LordAxwell (#34161) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A TV-n megjelenik? Én ott megtaláltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34163) DM-Fan válasza LordAxwell (#34161) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A PS3-ban is be kell kapcsolni a media server funkciót. Ezen felül a tűzfaladban és a router setup-jában is engedélyezni kell az UPnP-protokollt.

Get Moded!

(#34164) Gebriel válasza DM-Fan (#34163) üzenetére


Gebriel
veterán

De ha zöld nagy pipa van akkor csatlakozott a pc és a PS3. Különben piros x lenne....

[ Szerkesztve ]

(#34165) DM-Fan válasza Gebriel (#34164) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az csak annyit jelent, hogy a gépek látják egymást, de az UPnP protokoll nélkül nem tudnak tartalmat cserélni.

Meg ugye ki kell jelölni a megosztást és az abba pakolt tartalmakat a megfelelő menüpont alatt keresni, így pl. a képek csak a képek alatt jelennek meg, a videók csak a videók alatt, stb.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34166) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Itt az új Slim

és itt van egy újabb videó a The last of us-ból. [link] Ez a játék jónak ígérkezik. :C

PS4

(#34167) dani3l válasza mrhitoshi (#34166) üzenetére


dani3l
őstag

Szerintem iszonyat rond az a csikos haz. ugy nez ki, mint ezek az összecsukhato elektomos grillsütök vagy mik.. :D

(#34168) Herczi válasza dani3l (#34167) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem először még tetszett is, olyan futurisztikusan gömbölyded, aztán én is megláttam a tetejét, az a rács tényleg gagyi.

(#34169) rocket válasza mrhitoshi (#34166) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha minden igaz, akkor 22nm-es CPU es 28nm-es GPU-val jon, ami jo hatassal lehet majd a fogyasztasra, es melegedesre.
16GB-os verzio meg valoszinuleg a 4GB-os Xbox360 Slim ellen jon.

Mar csak egy 50$-al kisebb arcedula kellene mint a 3000-es szerian :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#34170) leslieke válasza dani3l (#34167) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is ronda lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34171) LordAxwell válasza DM-Fan (#34163) üzenetére


LordAxwell
senior tag

PS3-ban be van kapcsolva a media server funkció, de akkor azt el tudod mondani, hogy a tűzfalon hol kell bekapcsolni, meg a router setup-ban hol?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34172) LordAxwell válasza LordAxwell (#34171) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Már nem tudtad szerkeszteni.

Megtaláltam, a router beállításainál Current UPnP Status: Enabled szóval ez be van kapcsolva, akkor már csak a tűzfal maradt a kérdés, ott ezt hol kell?

Sőt, ez a kép még érdekesebb, a PS3 be sincs kapcsolva de ezt írja ki...

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34173) MasterMark válasza LordAxwell (#34172) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs is ott a PS3-ad. Ezt alapból berakja Win7-nél, de a PS3-nak is ott kéne lennie mellette.

A beállítást meg minden routernél más, keresd meg. Ha meg a Win alap tűzfala van bent az nem lehet baj, ott alapból be van kapcsolva ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#34174) LordAxwell válasza MasterMark (#34173) üzenetére


LordAxwell
senior tag

A routernél be van kapcsolva azt néztem, a tűzfal meg a rendes windows tűzfal, a PS3-on meg be van kapcsolva a media server funkció, akkor mi lehet a gond?

Biztos, hogy tud wifin is csatlakozni a géphez a Ps?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34175) leslieke válasza LordAxwell (#34172) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így kéne kinéznie:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34176) MasterMark válasza leslieke (#34175) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm ez milyen op.rendszer?

Switch Tax

(#34177) leslieke válasza MasterMark (#34176) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ubuntu 10.04

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34178) LordAxwell válasza leslieke (#34175) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Neked is wifin van csak összekötve? Nekem ha be van kapcsolva a ps3, akkor sem jelenik meg a media server programban.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34179) DM-Fan válasza LordAxwell (#34178) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Márpedig akkor nem látják egymást. Hálózati beállításaid amúgy rendben vannak? A PS3 kommunikál a router-rel, netelérés van közben? A PS3 hálózati diagnosztikája mit mond? Rendben van minden érték?

Get Moded!

(#34180) LordAxwell válasza DM-Fan (#34179) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Igen, a ps3-on van net az működik, de pl az internet coccnetion test-nél, az UPnP-re azt írja hogy Not Available. De ezt nem értem hogy miért, mert a router beállításainál engedélyezve van.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34181) leslieke válasza LordAxwell (#34178) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, nálam kábelen csatlakozik minden mindenhez: TV, PC, PS3.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34182) nokia párti


nokia párti
őstag

Letöltöttem ma a Mortal Kombat 9 demóját, és úgy 5 perc játék után azt mondtam nekem ez kell!!! :K Megnéztem a Storeban 30 fontocska, de szerintem az túl sok érte. Szoktam látni használtan 6-7k körül. A kérdésem pedig az lenne, hogy ha megvenném a lemezes változatot az mennyire dolgoztatná meg az olvasót? Sajnos multi-platform cím így nem biztos, hogy annyit törődtek vele, hogy ne ölje meg szegény blue-rayt, mint mondjuk az exkluzívokkal, amik alig használják az olvasót pedig alig telepítenek fel valamit.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#34183) DM-Fan válasza LordAxwell (#34180) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, akkor az lesz a gond, az UPnP mindenképpen kell. PS3-on is bekapcsoltad a beállításokban a média szerver opciót?

nokia párti: az MK9 nem dolgoztatja extrémen a fejet. Vedd meg nyugodtan, az eddigi legjobb MK! Én már egy éve nyomom. Ja és blue-ray nincs, csak Blu-ray van.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34184) nokia párti válasza DM-Fan (#34183) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi a választ! :R

(#34185) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kiprobaltam ma egy TF300 tablan a gta3-at + ps3-joyt bt-n es gond nelkul mukodott. Egesz kenyelmes igy.

(#34186) LordAxwell válasza DM-Fan (#34183) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Persze, ott is be van kapcsolva, ezért nem értem, már lassan tanácstalan leszek..

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34187) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

[link]

Angry Birds jön PS3-ra.

PS4

(#34188) r3dsnake válasza mrhitoshi (#34187) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Eddig is volt, csak nem dobozosan.

(#34189) DM-Fan válasza LordAxwell (#34186) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor nincs ötletem. A tűzfal kizárható, ha egy próba erejére kikapcsolod. A router beállításait azért fusd át még egyszer! Én egyébként arra gyanakszom, hogy a tűzfal magát a PS3 Media Server progit nem engedi kommunikálni, ezért ajánlott egy jobb, natív tűzfal használata, ott profin tudsz szabályt létrehozni mindenre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34190) MasterMark válasza LordAxwell (#34186) üzenetére


MasterMark
titán

Esetleg próbáld meg kábelen. :U

Switch Tax

(#34191) DM-Fan válasza MasterMark (#34190) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Menni kell annak WiFi-n is, ha ott nem megy, akkor kábelen sem fog. Ez vagy router lesz, vagy tűzfal.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34192) LordAxwell válasza DM-Fan (#34191) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát befosok, kikapcsoltam a tűzfalat és így teljesen yól működik, csatlakozik meg minden, de ha visszakapcsolom a tűzfalat akkor nincs semmi, pedig a tűzfalba be is tallóztam a ps3 media server-t és engedtem neki nyilvánoson is meg otthoni hálózaton is..., mit csináljak akkor? hogy legyen tűzfal is meg mennyen a cumó is?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34193) leslieke válasza LordAxwell (#34192) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen tűzfalprogramot használsz?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34194) moltam88 válasza LordAxwell (#34192) üzenetére


moltam88
tag

Azthiszem a java-t is át kell engedned a tűzfalon, mert a media server JVM-en fut. De már rég volt, amikor ezzel szenvedtem én is, meg már nem is használom a media servert.

(#34195) DM-Fan válasza LordAxwell (#34192) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mondtam, hogy ez a gond! Hagyd a francba a komolytalan Windows-os tűzfalat és használj egy normális szoftvert, azzal első blikkre menni fog, csak létre kell hozni rá a szabályt.

Get Moded!

(#34196) Herczi


Herczi
senior tag

Írtam, hogy a patch óta fagy a BF3-am, na kivettem a lemezt, visszatettem, azóta nem fagy. :DDD (kopp-kopp)

(#34197) leslieke válasza DM-Fan (#34195) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy akár az a Windowst is el lehet hagyni a francba. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34198) r3dsnake válasza DM-Fan (#34195) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nekem semmi gondom nem volt a win tuzfallal media servernel. akar user error is lehet

(#34199) nokia párti


nokia párti
őstag

Bocsi a kis offért, de a Mortal Kombat topik kicsit haldoklik és itt valószínűleg gyorsabban kapok választ. Lehet láma vagyok de vagy fél óra kutatás után sem találtam olyan oldalt ahol le lenne írva az konkrétan, hogy a MK9 online Passos-e. Ami még szebb, hogy megnéztem az EU és az USA storeban is, és nem találtam letölthető pass-t. :F Valahol tettek rá említést, hogy online pass-os lesz a játék, de ha nincs a storen sem, akkor?

[ Szerkesztve ]

(#34200) DM-Fan válasza r3dsnake (#34198) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Átlagos felhasználásra jó lehet, de a jobb testreszabhatóság és biztosabb működés miatt ajánlott a komolyabb tűzfal.

nokia párti: természetesen online pass-os, ez mindenhol le van írva a neten, kapásból ott a Wikipedia, a Gameplay szekció utolsó bekezdésében írják.

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.