Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) FuRiONight válasza jookomak (#34650) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akkor kérdezem én: minek a magyar acc? Csak h legyen? :F

(#34652) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

kösz mindkettőtöknek, az uk és magyar regnek mik az előnyei és hátrányai? (xboxon a magyar része elég gagyi és fapados) , de ha nem akarok ezzel a ps cardal szórakozni , akkor uk regnél elfogadja a paypalt? esetleg később lehet más régióba átvándorolni?

(#34653) jookomak válasza WhiteWalker (#34652) üzenetére


jookomak
őstag

Nincs pp, nincs vándorlás, semmi.
Kollega kérdésén elgondolkodva...tényleg nincs értelme a magyar acc-nak. :)
Uk-több a cucc, és olcsóbb, a magyar ezek közül egyik sem. Uk-nál csak a psn kártyázás szívás, de azt meg lehet itt venni a hardveraprón is megbízható embertől.

(#34654) WhiteWalker válasza jookomak (#34653) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köcce :R ,akkor marad a szokásos külföldi (UK) reg... :D , nincs nálunk lóf@sz sem... :(((
esetleg kell majd vmire még figyelnem....pl frissít e magát gépen található firmware ha netre kerül a gép vagy a ps store addig be sem enged ha nem a legfrissebb van? (ezek a kérdések az xboxból adódó tapasztalatokból jönnek :D, bocsika ) számít e hogy melyik FW van a gépen?

(#34655) Endri756


Endri756
csendes tag

Miért van az,hogy minden eszközön gyors a net,csak a PS3amon lassú mint a csiga?Egy csomószor dobnak ki mutliplayerből mert, hogy nagy a pingem...Meg a letöltések is iszonyat lassúak.

Nokia Lumia 800;//////////Battlefield 3-Endri576-//////////

(#34656) MasterMark válasza Endri756 (#34655) üzenetére


MasterMark
titán

Messze vannak a szerverek talán?

Amúgy Xbox-nál is valamiért extra lassú. :U

Switch Tax

(#34657) Edgeri válasza Endri756 (#34655) üzenetére


Edgeri
senior tag

Wifi, vagy kábel csatlakozásod van? Hasonlítsd össze a kettő sebességét.

Üdv, Edgeri

(#34658) tDr1v3r válasza Endri756 (#34655) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Messze van a szerver...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34659) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#34654) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha jól rémlik régi fw-vel nem enged fel a store-ra.

(#34660) perge666 válasza elttiL (#34645) üzenetére


perge666
veterán

Azt úgy kell hogy kikapcsolt állapotban van a PS3,ráteszed az újjad a gép bekapcsoló gombjára,és addig rajta hagyod amíg a Recovery menü be nem jön!!Ne a kar bekapcsoló gombját használd!!!

"doktordrog"-Ha minden áron online szeretnél vásárolni,akkor szerintem jobban jársz az UK Store-val!Nekem van mindkettő,de még egyiken sem vásároltam,de a magyart részesitem előnyben,azzal multizok.

(#34661) elttiL válasza perge666 (#34660) üzenetére


elttiL
senior tag

Mi az a kar? joy? Asszem így akartam csinálni /csakhát szerintem hdmi-n tolta ki a képet, amegg nincsen :DDD /

(#34662) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#34659) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nah majd vallatásnál kiderül :DDD

(#34663) DM-Fan válasza WhiteWalker (#34662) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Addig sem online játszani nem enged, sem a store-ba belépni, amíg nem frissíted a firmware-t a legújabbra.

Get Moded!

(#34664) WhiteWalker válasza DM-Fan (#34663) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

akkor frissitéssel indítunk.. :R , aztán jöhet a reg...

(#34665) tDr1v3r válasza elttiL (#34661) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak tudnám, hogy ki volt az aki kitalálta ezt a "kar" baromságot...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34666) Gebriel válasza Sonja (#34646) üzenetére


Gebriel
veterán

Brutálisan néz ki ez a játék.. :))

(#34667) perge666 válasza elttiL (#34661) üzenetére


perge666
veterán

Kar/Joy egyre megy,nekem legalábbis.
Akárhogy mondják,megértem,és nem akadok ki rajta.
Szerintem a szándék a fontos,ha valaki segíteni akar!

(#34668) perge666 válasza Sonja (#34646) üzenetére


perge666
veterán

Amikor megláttam először ezt a játékot,egyből felkerült a kedvencek listájára:)

(#34669) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

péntekig a store-on 8font a Deus ex: HR bundle (3 DLCvel)

más: store-on nézegetem a választékot, pl. egy adott "könyvtárban" 58 elem van. listás nézetben megyek lefelé. egyszer csak a következő 4 elem üres egymás után, majd megint jó, látom a választékot. van olyan dolog ezek között, amiket már egyszer letöltöttem. többször több helyen is előfordult már ilyen
mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#34670) perge666


perge666
veterán

Lebeszéltem vaterán a sráccal a Dead Space játékot 3000ft-ért,mire le akartam ütni valaki nem elvitte előlem? :W :W :W

(#34671) perge666


perge666
veterán

Valamelyík nap letöltöttem a Dolog címü film 1982-es és 2011-es változatát.
A82-est gond nélkül lejátszotta a PS3,viszont ma neki kezdtem a 2011-es változatnak,és többször is elkezdtem nézni mert ugrál a film egyik jelenetröl a másikra,de az időt folyamatosan mutatja,vagyis az nem ugrál,de a film igen.14 percnél,gondolt egyet,és átugrott a 39. percre,de a számláló ment rendesen 14 perctől.Ezt onnan tudom mert újra kezdtem a filmet,utána a 14. percnél ment rendesen,és a 39.percnél adta be azt amit előtte a 14.-nél.45. percnél megint átugrott a vége körülre.Na ekkor sokalltam be és kikapcsoltam.Valakinek van tippje hogy ezt miért csinálta?Wifiből jön ki a kábel,úgy van net csatlakoztatva.
Én valami adatátviteli beállitásra gyanakszok.

(#34672) MasterMark válasza tDr1v3r (#34665) üzenetére


MasterMark
titán

szilchi elmagyarázta nekem is:

Volt a joystick irányítókar is,aztán már csak kar

A "kar" abból az időből van,mikor még C64 volt meg Atari 2600 klónok voltak.Akkoriban sok ember rászokott a joystick szó helyett arra,hogy "kar".Sok C64-es hirdetés úgy szólt,hogy "..gép+magnó+2 kar...".Akkoriban még ki sem volt találva a controller szó .A 80-as évek végén/90-es évek elején sokan ezt a szót használták.A mai generációnak viszont nagyon idegen ez a kifejezés.

:))

Switch Tax

(#34673) elttiL


elttiL
senior tag

No akkor most szálljunk le a "kar" témáról. :DDD
A PS3 ami nálam volt nem ad ki képet magából, igaz nem ideális körülmények mellett próbáltam /pc-s tv-tuneren nem adott sehogyse nem képet, pedig mindenféleképpen nyomogattam a gombot. Próbáltam valahogy az analóg kimeneten is képet kicsiholni, még az elemet is kikaptam egy időre hátha... /. Ettől függetlenül szétkaptam, és újrapasztáztam. A tulaja azt mondta, hogy nála volt menü, indul is, de aztán megáll /sárga LED kialszik, lejáccó megáll, venti megáll/

(#34674) Edgeri válasza perge666 (#34670) üzenetére


Edgeri
senior tag

Itt a gamepod apóban használtban is árulnak 3e-rért Dead Space-t, érdemes itt is körbenézned... :K

Üdv, Edgeri

(#34675) tDr1v3r válasza MasterMark (#34672) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Áhhá. :R

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34676) elttiL válasza elttiL (#34673) üzenetére


elttiL
senior tag

Most homályosított fel a PS3 tulaja, hogy nála sem csinál semmit /félreértett: azt hitte, hogy azt kérdezem, mit kellene csinálnia a PS3-nak, ha jó lenne, ezért mondta, hogy menü megjelenik, stb./
Ennek fényében? Kuka?

(#34677) Herczi válasza elttiL (#34676) üzenetére


Herczi
senior tag

Még egy ilyet megpróbálhatsz: [link]

De sztem kuka.

(#34678) elttiL válasza Herczi (#34677) üzenetére


elttiL
senior tag

Ez jól látom, hogy csak HDMI-n öszekötött motyóval működik? előp akartam csalni ezt a menüt,. de compositon /sárga rca/ nemjött ki semmilyen kép a gépből... Attól hogy nem csipog 3x, ez még sárga led mizéria?

[ Szerkesztve ]

(#34679) Herczi válasza elttiL (#34678) üzenetére


Herczi
senior tag

Sárga Ledhez nem értek. Amit linkeltem az a video beállítások törlése, ps3-on te állítod min adja ki a jelet a gép (HDMI/RCA) ha eddig HDMi-n volt, akkor neked nem lesz kép RCA-n és fordítva, erre való a reset.

(#34680) elttiL válasza Herczi (#34679) üzenetére


elttiL
senior tag

:U Asszem értem :DDD
Érzem én, hogy nem fog műeködni ez a ps3... szegény kolléga 70ért vette 3-4hónapja

[ Szerkesztve ]

(#34681) Herczi válasza elttiL (#34680) üzenetére


Herczi
senior tag

De ha pár hónapja vette akkor miért nem garanciás?

(#34682) elttiL válasza Herczi (#34681) üzenetére


elttiL
senior tag

Használtan vette.

(#34683) DM-Fan válasza elttiL (#34682) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azt írtad CECH-3003 a típusa. Ez még simán méltányossági garanciás gép volt (amíg szét nem szedted), ugyanis 2010-ben került piacra és a méltányossági garancia ugyebár az első vásárlástól számított 3 éven belül érvényesíthető. Ingyen cserélték volna refurbished gépre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34684) elttiL válasza DM-Fan (#34683) üzenetére


elttiL
senior tag

Frankó. Ennyire nem vagyok képben PS ügyekben. Bár ha előbb írod, akkor hozzá sem nyúlok. /Mintha előttem is szét lett volna kapva, volt a csavarokon nyom.../ Na majd beszámolok...

[ Szerkesztve ]

(#34685) DM-Fan válasza elttiL (#34684) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azt látod, hogy szét volt-e szedve, mivel gyárilag le van ragasztva egy matricával az a csavar, amivel meg tudod kezdeni a szétszedést. Ha ez hiányzik, akkor ugrott a garancia.

Amúgy meg leírtam, ott van az újrapasztázással kapcsolatos cikkem elején:

"Előrebocsátom azt is, hogy senkinek nem javaslom, hogy az újonnan történő vásárlást követő 3 éven belül megbontsa a gépét, ugyanis ezzel azonnal elveszti az 1 éves teljes körű, illetve a 3 éves méltányossági garanciáját is!
Sokan nem tudják ugyanis, hogy az 1 éves Sony garancia letelte után még további 2 évig van lehetőség a gép kedvezményes javíttatására: 16.500 Ft befizetése mellett a Sony megjavítja a gépet, bármi is legyen a hibája (akár elszállt alaplap, akár olvasó) és újabban egy refurbished (teljesen felújított) gépet adnak a meghibásodott helyett, végleges használatra. Ennek mindössze az a feltétele, hogy eredeti Sony garanciával vásároljátok a gépet, legyen meg a vásárlást igazoló számla és garancialevél, illetve, hogy a gép lezáró csavarját takaró matrica sértetlen legyen. A gépet márpedig csak ezen matrica eltávolításával tudjuk kinyitni, ami a garancia azonnali elvesztését vonja maga után.
"

De beleírtuk ezen topic #1. HSZ-ébe is, amivel kapsolatban mindenkit kérni szoktunk, hogy olvassa el, mielőtt kérdez, vagy bármit tesz/vesz:

"A vásárlástól számított három éven belül lehetőség van méltányossági javításra (amennyiben megvan az eredeti SONY garanciapapír). Ez annyit tesz, hgy bármilyen meghibásodás esetén 16.500Ft a javítás, ami egy burkolat-cserét és a javítástól számított fél év garanciát is magában foglal. A hivatalos szerviz a Hireltech Kft., rajtuk keresztül lehet intézni. A javítást (tudtommal) Franciaországban végzik, a várható időtartam 2-4 hét."

Ez utóbbi annyiban módosult azóta, amit az idézett cikkemben leírtam: most már elviekben nem a saját géped kapod vissza, hanem egy refurbished példányt. Most már mindegy.

Egyébként a leírtak alapján szinte biztos, hogy YLoD-os a gép, amire keresztet is vethetsz, nem éri meg a javíttatásra szánt pénzt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34686) elttiL válasza DM-Fan (#34685) üzenetére


elttiL
senior tag

Oké. Szétszedős videókon láttam a matricát az egyik csavarhelyen keresztül, olyan nem volt ezen= nem hibáztam :).
Kösz a választ. Elszomorítom a tulajt szépen. /Szerintem simán matrica nélkül vette, nem olyan srác aki elkezdi szétszedni/

(#34687) Herczi válasza elttiL (#34686) üzenetére


Herczi
senior tag

Mit adtak ehhez a géphez, hogy megért 70 ezret?

(#34688) jookomak válasza Herczi (#34687) üzenetére


jookomak
őstag

Kellett, hogy adjanak hozzá egy új, működő darabot, hogy árában legyen. ;]

(#34689) Injun válasza jookomak (#34688) üzenetére


Injun
aktív tag

+1 :C

(#34690) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy mit kell megnézni 1 ps3 nál h tuti minden jó e rajta ?
tudom elég lama kérdés .. de nem értek hozzá

most vettem egy ps3 at 30.000ft ért doboz nélkül és nem gyári kontrollerel hanem egy ilyennel [link] illetve milyen táp kábele kel legyen ? mert ehez 1 sima zsinor van mint a kinai magnokba :D olyan áram kábele van ..

320gb os a gép hogy tudom megnézni h volt e javitva vagy ilyesmi ? mert a csavaokon nem latom h szét lett volna szedve meg azt hogy tudom megnezni h banolva van e ? a gép pontos tipusa ez lenne cech-2504b

+ 2 jatekot adott hozzá a srác marvel vs capcom 3 fate of two world , mortal kombat komplet edition

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34691) elttiL válasza dvd_R+ (#34690) üzenetére


elttiL
senior tag

Szia! Mint nemrég megtudtam, az alján matricával le van ragasztva egy csavar helye, ha nincs matrica, szét lett szedve... itt a matrica ---> [link]

[ Szerkesztve ]

(#34692) elttiL válasza Herczi (#34687) üzenetére


elttiL
senior tag

nemtom, állítólag akkor 90-be került amikor vette /gondolom volt hozzá gém, de tényleg nem tudom/. A házi yold-os youtube-okat láttátok? Minden kötél szakad alapon próbálta valaki pl. hőlégfúvós repair?
1-2-vel ezelőtti hsz-ézve /hogy 30k/ a kollégám vszínű benézte...

[ Szerkesztve ]

(#34693) elttiL válasza DM-Fan (#34685) üzenetére


elttiL
senior tag

Szia! A gép nem pont azt csinálja, amit a yold os gépek. Bekapcs, piros led ég, semmi sem forog /venti/, mégegyszer megnyom, sárga led /nyomásnál 1-et csippan/. Venti forog, bdplayer megnézi hogy van-e benne lemez, ha igen megpörgeti, kicsit pörgeti, aztán kialszik a led, és leáll minden. HA nincs benne lemez, sovább tart, mire kikapocsol.
Találtam neten olyat, hogy indulás után kikapcsol a gép, a tápban 2 db trimmer poti lejjebb állításával oldották meg; kipróbáltam, nem történt semmi...

(#34694) #79125504


#79125504
törölt tag

PSN plus szolgáltatásra mennyire éri meg előfizetni ? :)
Továbbá az akkor elérhető játékokban szerzett trófeák elvesznek a szolgáltatás lejárta után ?

(#34695) dvd_R+ válasza elttiL (#34691) üzenetére


dvd_R+
őstag

értem hát nincs leszedve a matrica :D
akkor ez még nem volt szétszedve a többi kérdésre is kapok választ? :B

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34696) elttiL válasza dvd_R+ (#34695) üzenetére


elttiL
senior tag

A többiben a többiek :) pl.: DM-Fan mintha nagyon képben lenne...
Szerintem kérd el a garlevelét is, pár hsz-szel feljebbb írják, hogy 3 éven belüli gépnek van méltányossági garancája. /...én csak ideestem, mert van nálam egy hibás ps/

(#34697) dvd_R+ válasza elttiL (#34696) üzenetére


dvd_R+
őstag

őőő ezt nem értem :D de akkor várom valaki válaszát :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34698) MasterMark válasza dvd_R+ (#34697) üzenetére


MasterMark
titán

Rossz gépet x pénzért kicserélik felújítottra.

Switch Tax

(#34699) dvd_R+ válasza MasterMark (#34698) üzenetére


dvd_R+
őstag

de ez nem rossz

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34700) MasterMark válasza dvd_R+ (#34699) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor mit nem értesz? :U

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.