Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) Herczi válasza semetka (#33250) üzenetére


Herczi
senior tag

Én killzone-al, mert imádok öldökölni :DDD De sztem többen ajánlanák a GT5-t mellé. Teljesen más kategória a kettő, szóval totál rajtad múlik.

(#33252) eszgé100 válasza semetka (#33250) üzenetére


eszgé100
őstag

Előbb-utóbb úgyis beszerzés mindkettőt :)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33253) Genius235 válasza Gebriel (#33248) üzenetére


Genius235
csendes tag

Nagyon köszönöm, akkor érdemes lesz megvenni a csodaszert!

(#33254) Genius235


Genius235
csendes tag

Elég hosszan írja le az illető, remélem beválik, köszi!

(#33255) Edgeri válasza Left4L0L (#33247) üzenetére


Edgeri
senior tag

Prontóval? :Y Szimpla, nedvesített Vileda (vagy hasonló puhaságú) kendő maximum :K

Üdv, Edgeri

(#33256) DM-Fan válasza Genius235 (#33254) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én voltam a cikkíró és azt tudom mondani, hogy érdemes megcsinálni, így lassan egy év távlatában is csendesebb a gép, mint a pasztázás előtt. Én a cikkben szereplő pasztát használtam, teljesen bevált, árban is korrekt.

Tisztítással kapcsolatban: sima, nedves mikroszálas kendő lehozza a legnagyobb szennyeződést is és nem karcol Pronto-t nem használnék, mivel az tartalmaz viasz-szerű anyagot, amitől mattul a felülete.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33257) Genius235 válasza DM-Fan (#33256) üzenetére


Genius235
csendes tag

Nagyon hasznos iromány lett :R Bár még nem jutottam a végére, remélem összejön ez a kis vérfrissítés. Annyira nem lőttem félre ezzel a pasztával mx2, 1500Ft-t megér.
Azt viszont nem értem ha nagyobb mennyiségű paszta kerül a processzorra mint az elvárható akkor már szigetelni kezd, ezért van alapból olyan kevés paszta a procin?

(#33258) waterdragon1


waterdragon1
tag

sziasztok ismerős gyerekeknek venne ps3-at milyet ajánlotok ? használtban esetleg.

(#33259) DM-Fan válasza Genius235 (#33257) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyértelműen nem szabad túlzásba vinni a pasztázást, leheletvékonyan szabad csak megkenni a felületet, hogy a CPU/GPU és a borda egyenetlenségei kitöltésre kerüljenek. Van, aki arra esküszik, hogy csak egy borsónyi adagot nyom a lapka felületére és szét sem teríti, hanem a bordára bízza a dolgot a leszorítás során. Csináld úgy, ahogy neked szimpatikus, nekem a vékonyra szétterítős teljesen bevált, mindig így csinálom, PC esetében is.Az MX-2 teljesen jó cucc, én is ezt használtam, ahogy a cikkben is láthatod.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33260) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Köszi a válaszokat, akkor próbálkozom majd azzal amiket mondtatok. :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#33261) zzola


zzola
félisten

Üdv!

CECHZC2E Dualshock 3 kontrollert szeretnék vásárolni. Nincs valakinek egy megbízható-olcsó linkje? Lehet akár e-bay is...köszi!

(#33262) Genius235 válasza DM-Fan (#33259) üzenetére


Genius235
csendes tag

Jobb ezt tudnom mielőtt ujjal kenem el az anyagot a felületen, mint ahogy egy "szakértőt" láttam csinálni egy ylod fix video-ban. Még-egyszer kösz.

[ Szerkesztve ]

(#33263) Left4L0L válasza zzola (#33261) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Miért pont olyan kell? Valamiben más?

PSN: GOD_is_AFK__

(#33264) semetka


semetka
őstag

Eldöntöttem, jön a PS3. Holnap intézkedek. :))

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33265) zzola válasza Left4L0L (#33263) üzenetére


zzola
félisten

Most is ilyen van a konzolhoz, ez az eredeti. Vagy van valami utángyártott, ami hasonló minőséget képvisel, és olcsóbb is netalán? Gagyi nem akarok, gyárinál lejjebb nem szeretnék menni minőségben...

(#33266) Left4L0L válasza zzola (#33265) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Hát utángyártottat semmiféleképp ne vegyél. Rengetegszer megjártam már bármelyik konzolomhoz vettem. Másfajta origi controller nem jó? Vagy kifejezetten ezt a típusszámút keresed?

PSN: GOD_is_AFK__

(#33267) zzola válasza Left4L0L (#33266) üzenetére


zzola
félisten

320-as SLIM gépem van, a legújabb típusú, gyárilag ilyet adták hozzá, így ilyet szeretnék. Valaki visszább írta, hogy van e-bay-en olcsón, de én nem találom...

(#33268) Left4L0L válasza zzola (#33267) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Egyet én is találtam ebayen, de 15$ a kiszállítás és aukció nem BuyItNow. Ja, meg használt.
[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: GOD_is_AFK__

(#33269) Herczi válasza zzola (#33267) üzenetére


Herczi
senior tag

Kínai oldalon van pár occsó, pl :[link] Hogy mennyire jó hamisítvány, az pasz.

(#33270) Left4L0L válasza Herczi (#33269) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Hát DX-ről lehet jó dolgokat venni, de jó controllereket nem. Wii-nél próbálkoztam utángyártottal, de nem nagyon vált be akármennyire is dicsérték akik írtak róla a termék alatt... :(

PSN: GOD_is_AFK__

(#33271) Herczi válasza Left4L0L (#33270) üzenetére


Herczi
senior tag

Kb én is hasonló véleményen vagyok. Mondjuk attól függ mire kell, úgymond fő kontrollernek valószínűleg nem olyan szuper, de ha csak kell plusz egy kontroller, ha jönnek haverok vagy ilyesmi, akkor lehet elég.

(#33272) Left4L0L válasza Herczi (#33271) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Igen ezek a gagyi controllerek jók ilyen arcade stílusú élményekre, de pl. fps csatákat nem érdemes vívni velük. Egyedül Xbox Classicomhoz nincs eredeti controllerem és sehol nem tudok venni se újat se használtat Magyarországon. Ez az utángyártott Exaus egy szégyen. Autós, meg verekedős játékokra jó, de ilyen Max Payne és Halo felejtős rajta. Szóval ebből és a többi utángyártott controlleres tapasztalatomból tanulva szerintem csak tartaléknak jók ezek.

PSN: GOD_is_AFK__

(#33273) vaksi8 válasza zzola (#33267) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
Én hongkongból rendeltem,teljesen eredeti,faszán működik igaz volt vagy 3 hét mire ide ért.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33274) zzola válasza vaksi8 (#33273) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. NA erről ember nem mondja meg, hogy hamis vagy sem... :DD

(#33275) vaksi8 válasza zzola (#33274) üzenetére


vaksi8
senior tag

Nem hamis csak mivel ezeket gondolom ott gyártják,ennyibe kerül.

(#33276) waterdragon1


waterdragon1
tag

Szeretne ismerős ps3-at venni de használtat milyet érdemes? Mire figyeljünk oda vásárláskor? Régebben volt ps1-em de az se most volt :(.+ itt az aprón nagy szórásban vannak használt gépek.

(#33277) jookomak válasza waterdragon1 (#33276) üzenetére


jookomak
őstag

Többünk szerint nem szabad használtat venni. Kb 40-ért mennek a jó állapotúak, boltban meg 60k 1+2 év garival. Én annyit inkább kiadnék érte.
Ha használtan, akkor csak olyat, ami még esetleg garis, illetve van rá méltányossági garancia (keress rá a topikban). Vásárlás csak személyesen, megizzasztani pár percig valami jó grafikájú játékkal, utána előtte meg barangolni egy kicsit a menüben, store-ban.

(#33278) waterdragon1 válasza jookomak (#33277) üzenetére


waterdragon1
tag

a menüben barangolást hogy érted ?? mit nézzek vagy nézzünk rajta? A használt ennyire rossz, vagy vannak szériahibásak? Lehet nem lesz pénzük az újra. Mik a jobb típusok a belső tárhely miben jobb ha több "persze több cucc ráfér " ezen kívül.?

(#33279) lugosi válasza waterdragon1 (#33278) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"a belső tárhely miben jobb ha több "persze több cucc ráfér " ezen kívül.?"

Szerinted???

Ezt most komolyan kérdezed vagy poén?

(#33280) jookomak válasza waterdragon1 (#33278) üzenetére


jookomak
őstag

Menüben barangolás, jobbra balra, nem fagy-e mittomén. Nem kell túlragozni, hozzám jött egy srác, benyomtam az uncahrted 2-t, ment 5 percig, szétszedtem, vitte.
A vinyók alapján be lehet azonosítani a modelleket. Minél nagyobb vinyó, újabb kiadás, annál kisebb csíkszéleségen gyártották a cuccot, kevésbé fogyaszt, és melegszik. Jelenleg cech-3004b asszem.

Nem szériahibásak, de igenis el tudnak romlani, bár nem annyira jellemző mint régen az x360-nál. Mint minden mai komoly műszaki cikk. Ezért kell hozzá nagy garancia. Ezért nem érdemes spórolni azzal a 15-20 ezer forinttal.

(#33281) waterdragon1 válasza lugosi (#33279) üzenetére


waterdragon1
tag

Látod te poénra vetted de a kolléga elmagyarázta nagyobb vinyó újabb széria és kisebb melegedés és csíkszélességű gyártás "ezek neked vagy nem mondanak semmit vagy nem akartál segíteni ". Ha nem akarsz segíteni ne irkálj.

[ Szerkesztve ]

(#33282) waterdragon1 válasza jookomak (#33280) üzenetére


waterdragon1
tag

milyen szériából érdemes vásárolni ? Nagyon köszönöm a segítséget és az értelmes hozzá állást!

(#33283) dilipok válasza waterdragon1 (#33281) üzenetére


dilipok
veterán

valoszinu a kollega meg csak parszor magyarazta el ugyanazt valakinek, ezert tobb turelme volt... Ha vetted volna a faradtsagot es elolvasod az elso hsz-t, akkor fel sem kellett volna tenned feleslegesen a kerdest. Ahelyett hogy felhaborodsz, nyugodtan hasznalhatod a keresot/elso hszt/neadjisten a guglit...

A kovetkezo hszeddel meg megint felesleges dolgot kerdeztel, mert a segitokesz kollega eppen elotte mondta, hogy ujabb szeria, kisebb csikszelesseg, kivesebb melegedes. Innen nem nehez kikovetkeztetni, hogy az ujabb ebben az esetben jobb.

Nem akarlak megbantani, csak arra celzok, h nem kell felhuzni az orrod, ha valaki nem ugy valaszol egy picit felesleges kerdesre, ahogy gondolod

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33284) Zigur válasza jookomak (#33280) üzenetére


Zigur
senior tag

Új nem feltétlen jó neki, mint irta nemigen lesz pénz rá, akkor meg játékra se lesz, és más megoldás után néz - érted mire gondolok.

(#33285) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Tudnátok adni egy rövid beszámolót a dead island nevű játékról?? Mennyit telepít hdd-re? Mennyire gyilkolja a blu-ray-t? Stb....Előre is köszi

(#33286) dilipok válasza balazs8907 (#33285) üzenetére


dilipok
veterán

fogalmam sincs mennyit telepit, a leptetomotort nem gyilkolta kulonosebben emlekeim szerint.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33287) semetka


semetka
őstag

Holnap jön a PS3-am GT5-tel. Kicsit betanulok mert a 4-gyel régen játszottam, de utánna mehet az online móka. Szivesen bekapcsolódok bárkihez.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33288) ldave


ldave
félisten

Dragon's Dogma-t megvette valaki? Demo nem volt rossz, de annyira nem győzött meg.

A Slime draws near! Command?

(#33289) semetka


semetka
őstag

Platinumshoptól melyik futárral szokott érkezni a cucc?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#33290) Left4L0L válasza ldave (#33288) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Én Xbox-on játszottam vele kb. 1 órát. Nekem nagyon bejött, hogy rá lehet kapaszkodni a nagyobb ellenfelekre meg, hogy a társak kinézetét és szerepét is ki lehet választani (heal tank és dps variációi). Na meg a grafika sem utolsó. Most, hogy szóba hoztad lehet folytatom is csak az El Shaddai-t ki akartam már játszani ezért inkább azzal kockultam. :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#33291) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Nem tudjátok, az UK store mikor frissül? A Batman: AC új DLC-je május 30-ra van írva, de még nincs fent. US store-ból már meg lehetne venni.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33292) Ocarina válasza Ocarina (#33291) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Tárgytalan. Már töltöm lefele. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33293) Evomme


Evomme
csendes tag

Hello megtudja valaki mondani hogy PS3-at monitorra vagy tévén scart csatlakozóra rá lehet e kötni ? Mert vásárolni szeretnék eggyet de nem akarok HDMI-s tv-t csak ezért venni !!!
Jah és még annyit hogy PS3-on a multiplayerért kell fizetni mint xbox on ? vagy ez teljesen ingyenes ? wifi van a házban szóval azon rátudok menni!!

(#33294) DM-Fan válasza Evomme (#33293) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem tudod SCART-csatlakozóval összekötni, csak sima RCA (kompozit) csatlakozóra tudod a géphez mellékelt kábellel csatlakoztatni (ez esetben botrányosan szar képminőséget kapsz), illetve külön megvehető kábellel kinyerhető belőle komponens jel is (ez a három színű RCA-csatlakozó), vagy ugye monitor esetében HDMI-HDMI, illetve HDMI -> DVI átalakítós kábel jöhet szóba - ezek is csak akkor, ha a monitor HDCP-kompatibilis.

A multiplayer egyelőre ingyenes, de az újabb játékoknál csak akkor, ha Te vagy a játék első tulajdonosa, vagy ha használtan vetted, akkor az előtted levő tulaj nem használta fel az online-pass-t. Ha ez utóbbi megtörtént, akkor a Store-ból kell megvenned pénzért az új multi-kódot a használtan vásárolt játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33295) Evomme válasza DM-Fan (#33294) üzenetére


Evomme
csendes tag

Hát sajnos csak a videókártyán van HDCP illetve HDMI csatlakozó a monitoron ilyen régebbi monitor csatlakozó van hiába LCD monitor ezt valahogy nem lehet megoldani ? Mert azért nem szeretnék fos minőséggel játszani

(#33296) v!ct0y válasza DM-Fan (#33294) üzenetére


v!ct0y
veterán

Scartossal is össze lehet kötni nem ? Én emlékszem rá, hogy kaptam átalakítót is hozzá.[link]

(#33297) Evomme válasza v!ct0y (#33296) üzenetére


Evomme
csendes tag

ilyet lehet kapni e-bay en párszáz forintért de pont ez az a megoldás amivel szar lesz a képminőség nem ?

(#33298) v!ct0y válasza Evomme (#33297) üzenetére


v!ct0y
veterán

De én úgy emlékszem mintha a ps3 hoz is lenne ilyen átalakító csomagolva. Milyen monitorod van pontosan ? Addig jó az amíg szerzel valami jobb moncsit vagy tv-t.

[ Szerkesztve ]

(#33299) Evomme válasza v!ct0y (#33298) üzenetére


Evomme
csendes tag

Mirai 619N200 azt hiszem ilyen :/ külsőre 100% ilyen van nekem

(#33300) v!ct0y válasza Evomme (#33299) üzenetére


v!ct0y
veterán

Aha igen ez nem tud HDCP-t sajnos. Akkor egyenlőre marad a tv.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.