Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Gebriel válasza szasanyi (#34550) üzenetére


Gebriel
veterán

Tehát nem csak anál???
Nézem mi??? :D Telefonon túl kicsik a betűk, jobban meg nézve két n volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34552) szasanyi válasza Gebriel (#34551) üzenetére


szasanyi
félisten

Ejjjejjj! Hol jár neked az eszed? ;]

(#34553) Bogyi007 válasza FuRiONight (#34527) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mint írták mások is most már csak 2 gépen lehet megosztani a letöltött tartalmakat, ebből ofkorsz az egyik a saját géped, de itt a gépen levő másik profil is - ami lehet más országbeli profil is - használhatja.

Megszüntetni is lehet ezen megosztásokat akár online felületen hathavonta minden korlátozás nélkül, más esetben csak a konzolról lehet megszüntetni a megosztás(oka)t.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34554) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ha valaki szeretne KontrolFreek-et, írjon egy privit. Több emberes rendelésről lenne szó, hogy olcsóbb legyen a posta :)

mp

(#34555) gyuromoj válasza molnarpeter (#34554) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha megmondod hogy mi ez, akkor eldöntöm hogy kell-e nekem vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34556) Herczi válasza gyuromoj (#34555) üzenetére


Herczi
senior tag

Megnyújtja az analog kart, nagyobb lesz a mozgás tartomány, aztán precízebben tudsz célozni, elvileg.

(#34557) MasterMark válasza #79125504 (#34541) üzenetére


MasterMark
titán

Van aki esetleg majd végig akarja játszani és ott megtudni ezeket... (én)
Jó lenne ha odafigyelnél és kiírnád, hogy spoilerezni fogsz... :(((

Switch Tax

(#34558) Sanyi.mTs válasza Bogyi007 (#34553) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha a gépemen a GB acc-omon letöltött psn+ -os dolgokat használom a HUN acc-ommal és a tesóm is a sajátjával, akkor ez csak egy megosztásnak számít?
azaz a gépek száma számít, nem pedig az acc-ok száma?

(#34559) #79125504 válasza MasterMark (#34557) üzenetére


#79125504
törölt tag

Legközelebb diszkrétebb leszek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34560) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Modern Warfare 1 is olvasófejgyilkos?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34561) #79125504 válasza Ocarina (#34560) üzenetére


#79125504
törölt tag

Nem vagyok benne 100% biztos de egy forumtárs már említette hogy a modern warfare 1-től vette kezdetét ez a hiba. :))

(#34562) DM-Fan válasza Ocarina (#34560) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem, a CoD4: Modern Warfare-rel még semmi gond nem volt, sőt, még a CoD5: WaW-val sem! Az MW2-től fölfelé van probléma!

Get Moded!

(#34563) #79125504 válasza DM-Fan (#34562) üzenetére


#79125504
törölt tag

Nem értem hogy miért nem tudták ezt megoldani a későbbi részeknél sem :(

[ Szerkesztve ]

(#34564) Zigur válasza #79125504 (#34563) üzenetére


Zigur
senior tag

Mert így is megveszik :)

(#34565) Gebriel válasza #79125504 (#34563) üzenetére


Gebriel
veterán

Activision így csinálja a játékait...Spiderman-t is eszi rendesen... :o

(#34566) Injun válasza Gebriel (#34565) üzenetére


Injun
aktív tag

Hol találok leírást azzal kapcsolatban,hogy mi ez az olvasófej gyilkos téma és,hogy mire kell vigyázni,melyek azok a játékok amiknél figyelni kell stb. ?

(#34567) perge666 válasza Injun (#34566) üzenetére


perge666
veterán

Egy listának én is örülnék!

(#34568) Gebriel válasza Injun (#34566) üzenetére


Gebriel
veterán

Érdekes a téma.
Jó páran, köztük én is. Úgy tartjuk felesleges vaklárma az egész. Két okból is. Az első mert van garancia a gépen akkor minek féltse az ember, ha elromlik úgy is meg javítják. Másodszor mert több száz óra COD-zás után sincs semmi baja a gépemnek, se azoknak a usereknek akikkel együtt tolom elég rég óta.
A másik oldal meg azt mondja, hogy ezekel a bizonyos játékokkal nem gyilkolják a gép léptetőmotorját, megkímélve azt, hogy tovább bírja.
Listát megtalálod ha használod a keresöt!

[ Szerkesztve ]

(#34569) L_YKing


L_YKing
addikt

Ps3-at vagy xobx 360-at érdemesebb venni?:D
Válaszokat előre is köszönöm.:D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#34570) ldave válasza L_YKing (#34569) üzenetére


ldave
félisten

Kicsit olvass vissza kérlek, és választ kapsz a kérdésedre.

A Slime draws near! Command?

(#34571) #79125504 válasza L_YKing (#34569) üzenetére


#79125504
törölt tag

Mozgásérzékelő: kinect vs Move:
sokakat nem érdekel egyik sem, ha téged érdekelne:
kinect inkább a casual játékosokat célozza meg (mivel kontroller nélkül egy hardcore játékot lehetetlen irányítani), míg move inkább a hardcore játékosok játékszere lehet.
Nézd meg melyikekhez adtak ki olyan játékokat, ami neked tetszik, és az alapján dönts (mivel egyik sem rossz, csak teljesen más).

Nézd meg az exkluzív játékokat, hogy melyek tetszenek jobban.
A PS3-nak 3-4x annyi exkluzívja van, de ha egyik sem tetszik akkor a mennyiség tökmindegy (xbox: Halo, Gears of War, Alan Wake, Forza, kb ez az összes, PS: Uncharted, MGS, Resistance, Killzone, GT5, God of War, Heavy Rain, és ez még csak a töredéke).

Meghibásodás: PS3-nál nagyon ritka (csak a 60 gigás fatnek volt YLOD), Xbox Slim-nél meg szintén ritka, nem is hallottam még 3led-es slimről, szóval ez döntetlen.
Joystick: mindkettő kényelmes, mindkettőhöz hozzá lehet szokni, ps3 joystick-ja talán nagyon kicsivel "pontosabb", de ez alig észrevehető, viszont a sixaxis egy piros pont, de ne joystick alapján válassz konzolt, legyen ez is döntetlen.

Live vs PSN: mindkettő jó, mindkettőn laggmentesen lehet játszani.
Live fizetős, cserébe kapsz pár extra szolgáltatást (aminek játék szempontjából semmi haszna), PSN viszont ingyenes.

Grafika: ha 3D érdekel, akkor ps3, ha nem, akkor mondhatni ugyanaz, hatalmas különbségek nem lesznek.

Multimédia: itt ps3 az egyértelmű nyertes. Blu-ray, filmek, zenék, képek egyszerűen, 3D filmek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#34572) L_YKing válasza #79125504 (#34571) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez igen !!!:) köszönöm!Sokat segítettél!:D Már tudom ismelyiket "érdemesebb" venni.:D

Még annyi hogy melyikre adnak ki több játékot?:D

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#34573) L_YKing válasza L_YKing (#34572) üzenetére


L_YKing
addikt

Fognak még ps3-ra játékot kiadni? Vagy esetleg leáll a játékfejlesztés mint a ps2-nél

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#34574) v!ct0y válasza L_YKing (#34573) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ps2 re is adnak ki még játékot. Mindkét platformra kb ugyanannyi játékot adnak. Legtöbb játék mindkét gépre megjelenik. Vannak Exclusive játékok is amik csak box vagy ps re jelennek meg.
Ilyenek PS3 ra pl: Unchartel, God Of War, Little big Planet, Gran Turismo...stb. Ezeknek marha jó a grafikája meg maga a játékok is jók. Az exclusive játékok alapján érdemes dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#34575) MasterMark válasza L_YKing (#34569) üzenetére


MasterMark
titán

Mondjuk vicces ezt a PS3 topikban kérdezni... Szerinted mit fognak mondani?

Van erre másik téma: Melyik konzolt válasszam?

Viszon Francis89 írása eléggé korrekt, de közel sem pártatlan.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#34576) ldave válasza MasterMark (#34575) üzenetére


ldave
félisten

Abban témában lehet kéne írni egy jó kis 1. hozzászólást, melyben leírja pár hozzáértő a választott konzoljának előnyeit és hátrányait, hátha 10-ből majd 1 ember elolvassa :)

A Slime draws near! Command?

(#34577) perge666


perge666
veterán

Nekem volt mindkét konzolom,jelenleg PS3 van,meg nem is tervezem a cserét.Szerintem mindkettő jó!Mindenki döntse el maga hogy kinek melyík a jobb.

(#34578) Zigur válasza ldave (#34576) üzenetére


Zigur
senior tag

Optimista vagy, meglátásom szerint a legtöbb az egészen minimális fáradtságot sem veszi hogy utánanézzen dolgoknak (google, keresés, ...).
Mondjuk én simán figyelmen kívül hagyom az olyan típusú kérdéseket, ha a kérdező nem veszi a fáradtságot, akkor én miért tenném ?

(#34579) Gebriel válasza MasterMark (#34575) üzenetére


Gebriel
veterán

Annyira pártatlanul írta, hogy elakarja cserélni a PS3-ját, Xbox360-ra. ;)

(#34580) tDr1v3r válasza #79125504 (#34571) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem a Killzone meg a Resistance eléggé sabloncímek... szerintem semmi olyat nem tudnak felmutatni amitől annyira kiemelkedő lenne (mondjuk a Killzone tetszik, de akkoris), tipikusan olyan cím ami "jó ha van" alapon említhető mint exxklúzív játék.

Meg GT5 eléggé csalódás lett nekem (valahogy sokkal jobban adja a 4 nekem hangulatilag), több ponton is csúnya mint a fene. Pedig azért volt remény, amikor kijött a Prologue...

Én személy szerint igazán erős exxklúzívnak a Ratchet and Clank, Little Big Planet, Uncharted, God of War címeket tartom, na meg majd a Last of Us-t... csak kérdés hogy ott milyen lesz a final produktum. Mert videó alapján nagyon ígéretes...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34581) MasterMark válasza Gebriel (#34579) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyeneket hagyott ki exkluzívak közül mint pl. a Fable sorozat, Lost Odyssey, vagy a The Witcher 2. Meg ez a kontroller pontatlanabb nem igazán értem, de amúgy tényleg korrekt. :B

Switch Tax

(#34582) supercow


supercow
őstag

Aki félti az olvasófejet vegye meg digitálisan Storeból...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34583) Injun válasza Gebriel (#34568) üzenetére


Injun
aktív tag

Azt akarod mondani,hogy vannak olyan emberek akik azért nem játszanak olyan játékkal amivel szeretnének mert valaki valahol mondta állítólag,hogy attól majd egyszer talán elromlik a gép? :Y Ez durvább az összes plazma tévés/Galaxy s 2 riogatós témánál. :DD Tökéletesen nem értem az embereket. :F

(#34584) Sanyi.mTs válasza Injun (#34583) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ezen te is elgondolkodnál, ha játszanál normál hangerőn és a léptető motor hangja hangosabb, mint a játék :K

(#34585) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma a végére értem az Uncharted 3-nak. A trilógia kötelező mindenkinek. Egy-két helyen szinte csak bambán ültem a TV előtt és ámultam a grafikán. 9h 13m volt az eltöltött idő.
Bele se merek gondolni hogy ha lesz nextgen Uncharted széria az hogy fog kinézni. :Y
Egy esetleges megfilmesítés érdekelne, simán korrekt sztorit lehetne csinálni pár részre, esetleg a trilógiát ültetni át a vászonra egy az egyben.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#34586) perge666 válasza gyuromoj (#34585) üzenetére


perge666
veterán

Gratulálok hozzá :C
Én még az 1-et és a 2-őt vittem végig.
Tervezem a 3-at is a közeljövőben.
Nagyon állat játék :R

(#34587) L_YKing


L_YKing
addikt

a MAN vs WILD-ot valaki végigvitte?Érdekelne ez a játék.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#34588) #79125504


#79125504
törölt tag

Nekem is ajánlhatna valaki jó játékokat. Mert valahogy PSN Store-ba semmi jót nem találok.
Utoljára amivel játszottam és a végén azt mondtam hogy ez egy király játék volt az GTA IV, RDR, Mafia 2 Directors Cut. :))

[ Szerkesztve ]

(#34589) perge666 válasza #79125504 (#34588) üzenetére


perge666
veterán

GTA4,Mafia2 nekem is nagyon bejött :R
RDR /Red Dead Redemption/is ilyen stílusu játék?Mert azzal nem játszottam,nem is olvastam róla.

(#34590) Edgeri válasza #79125504 (#34588) üzenetére


Edgeri
senior tag

Dead Space 1-2, BF2-3, Resident Evil 5...

Üdv, Edgeri

(#34591) perge666 válasza Edgeri (#34590) üzenetére


perge666
veterán

Resi5-öt 3x vittem végig :R

(#34592) Edgeri válasza perge666 (#34591) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én még csak 2x :))

+: Dante's inferno, Heavenly Sword, Killzone 2-3, Lost Planet, PSN-ről Wolfenstein 3D, NFS: Hot Pursuit, Medal of Honor: Airborne, Pure...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#34593) royalka


royalka
őstag

Bunyos játékra adnátok javaslatot? K1, mma stilusura? Nezegettem aukcios opdalakon parat, csak nagyon gyerekcipobe jarok meg.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#34594) perge666 válasza Edgeri (#34592) üzenetére


perge666
veterán

Dead Space jó game?
Hallottam már róla hogy király horror-fps játék,de az ilyen űrös játékokért nem vagyok odáig.Meg néztem 1-2 videót róla youtube-on,de nem nagyon fogott meg.Pedig az 1.része magyar feliratos.Sokat gondolkoztam már hogy beszerzem,de még sohasem szántam el magam!

Most is szeretnék beszerezni legalább 1 játékot csak vacilálok hogy melyk legyen:
UC3,LBP2,Driver San Francisco,Dead Island..................

(#34595) ldave válasza royalka (#34593) üzenetére


ldave
félisten

Ha bejön a 2D stílus, akkor nemsokára jön a Persona 4 Arena, nálam az tuti vétel.

A Slime draws near! Command?

(#34596) #79125504 válasza perge666 (#34594) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én ezek közül UC3 vagy Dead Islandot venném meg :))

(#34597) DM-Fan válasza perge666 (#34594) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Dead Space az egyik legnagyobb játékélményem volt PS3-on. Igazi "sz*risbelédfagyúgymegijesztléptennyomon" sci-fi horror. Nagyon jó (nyomasztó) hangulata van, igazi sci-fi-s egyedüllét, magadra-utaltság érzésed van, néha már-már reménytelen, de valahogy mégis mindig túléled. Csak akkor ajánlott, ha bejön a műfaj (pl. mozik közül a A dolog, Aliens, stb.).
Az első rész tényleg magyar feliratos, a második már nem, de az még úgy lehet jobb, mint az első rész.

Brutálisan jó játék mindkét rész, nálam a top5-ben ott a helyük!

Get Moded!

(#34598) #79125504


#79125504
törölt tag

Ti hogy szerettek játékot vásárolni ? (digitálisan) PSN Store-on keresztül vagy inkább megveszitek a játékot dobozos változatba hogy csak ki lehessen tenni a polcra a többi játék mellé vagy mindegy ? :DD :DD

Én személy szerint a dobozos változatot preferálom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34599) v!ct0y válasza #79125504 (#34598) üzenetére


v!ct0y
veterán

Inkább dobozosat veszek mert azt el lehet adni..:DD

(#34600) royalka válasza ldave (#34595) üzenetére


royalka
őstag

Most a Mortalt és a GTA 4-t tologatom, de szeretnék valami reálisabb bunyót is. A Persona 4 Arena holnap utánna nézek, köszi a javaslatot :). Fps-t nem annyira szivlelem konzolon, a vezérlő miatt, de a gta is szokatlan a bill, eger nélkül.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.