Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) supercow válasza doktordrog (#33050) üzenetére


supercow
őstag

Ha elromlik és az új gépen bejelentkezel, akkor letöltheted újra. Nem a géphez van kötve a vásárlás hanem a felhasználóhoz. A több gépes kérdést nem tudom, de asszem lehet max 2 vagy 3 PS3 gépet hozzákötni egy felhasználóhoz és mellé PSP-t és Vita-t.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33052) supercow válasza DM-Fan (#33047) üzenetére


supercow
őstag

Akkor nekem szerencsém van mert US accom és lemezem van. Egy a gond, hogy nem játszok multiban :D

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33053) Sundesz válasza DM-Fan (#33044) üzenetére


Sundesz
őstag

Sony nagy ívben tojik ránk (EU), szerintem sem lesz itthon ingyen. PixelJunk sale is vicces, odaát 1 USD, itt meg 3,19 Font/3,99 Euro. De a Motorstorm RC Vita verziója szintén ingyenes az US Store-ban.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#33054) rocket válasza SektorFlop (#33037) üzenetére


rocket
nagyúr

Gondoltam, hogy a tobbsegnek van aki a topikot latogatja :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33055) SektorFlop válasza rocket (#33054) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

csak gonoszkodni akartam, ne haragudj:)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#33056) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Hol lehetne olyan helyet találni ahol ps3 alkatrészeket árulnak?Egy olvasófejet keresnék,hátha olcsóbban jönne ki mint egy szervízben 20000-ért javítással együtt.

(#33057) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok .
A napokban szeretném ha befogadnátok ide , mert most váltok box-ról ps3-ra , mivel mindig is ps-es voltam és tetszenek az exkluzív címei.
Rögtön lenne is egy-két kérdésem.
Olvastam az első hsz-t de az nem tiszta hogy amíg xbox-on a media centert használtam filmnézésre , addig itt nem látok semmi progit , kivéve ezt a media servert , ami segítségével lejátszom a filmjeimet képeimet és zenéimet. Egyből a főmenübe lesz olyan hogy médiák , és már fogok is látni mindent?
Hogyan bírkózik meg a nagyobb felbontású videókkal wi-fi-s routeren keresztül , illetve mekkora sávszzél kell majd neki hogy pl egy hd filmet röccenésmentesen tudjak nézni?
Box kb csak 640*480-as felbontású filmet bír viszonylag jól lejátszani , de ha pl sok ember vagy objektum mozog egy jelenetben , akkor bizony beszaggat belaggol erősen és még ki is hagy képkockátak. PS-nél is csinálja?
Netezni lehet rajta ha pl 3.40-es vagy 3.50-es fw van rajta? FB YT megy?
Olvastam azt is hogy ftp-n keresztül lehet progikat , témákat is telepítgetni. Ez mi ? Van fájlkezelő benne ami kiterjed minden wi-fire csatlakoztatott eszközre?
Bocsi ha vannak hülyeségek is.

(#33058) doktordrog válasza Ateszzero (#33057) üzenetére


doktordrog
aktív tag

ps3mediaserver

Nálam kb hasonlóan produkál a rendszer streamelés közben (remélem ez a jó szó :)), de ami fonots, hogy a ps3 közvetlen megy a routerbe.

Netezni lehet, de valamelyik újabb fw-ben sokat javították a böngészőn.

(#33059) eszgé100 válasza Ateszzero (#33057) üzenetére


eszgé100
őstag

ha a ps-t vezetéken dugtam a routerbe, akkor semmi probléma nem volt a 720p-s filmekkel, de ha wifin volt a ps is akkor már egy avi filmmel is akadtak bajok.
a PS3 media server meg megjelenik automatikusan, aztán már csak tallóznod kell, hogy mit szeretnél nézni, igen egyszerű a használata

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33060) EyEsOnU válasza Ateszzero (#33057) üzenetére


EyEsOnU
tag

wifi-n nem sok sikerélményed lesz media stream-mel, tekintve, hogy a ps3 csak G-s wifivel lett felszerelve.

(#33061) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Köszönöm a válaszokat és doktordrog-nak a pü-t.

(#33062) M@trixfan válasza doktordrog (#33058) üzenetére


M@trixfan
addikt

Szerintem itt van a PS3 Media Server aktuális oldala.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#33063) r3dsnake válasza M@trixfan (#33062) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig ITT.

(#33064) supercow válasza Ateszzero (#33057) üzenetére


supercow
őstag

Én nem fogadlak be. Mi ez itt, menekülttábor? :DDD
Áh csak vicc, ide nem kell engedély, útlevél mint a sznob különc xboxosoknál. :P

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33065) dilipok válasza supercow (#33064) üzenetére


dilipok
veterán

na csak ne b*szogassuk a boxosokat ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33066) Ateszzero válasza supercow (#33064) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen , tudom hogy nem kell engedély , csak túlzásba vittem az illedelmességet.

(#33067) Vladi válasza Ateszzero (#33057) üzenetére


Vladi
nagyúr

welkám. :C

Gyors kérdés amúgy: i am alive mennyibe fáj us store-on. ?
Tetszik amúgy, bár ott van már a saboteur meg az in flame is jáccani, persze uncharted 3-at még nem is láttam. Nincs semmi idő játszani. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33068) Vladi válasza Vladi (#33067) üzenetére


Vladi
nagyúr

eh 4.11-es firmware. Én 3 valaminél lemaradtam. Látszik mióta nem ment a gép. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33069) r3dsnake válasza Vladi (#33068) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

akkor biztos észvesztően sok újítást fogsz tapasztalni frissítés után. (nem.)

(#33070) chubii válasza Vladi (#33067) üzenetére


chubii
senior tag

Azt hiszem 15 dollàr, pluszosoknak 12. De nem biztos (± 1-2 dollàr).
Én 15 euróért vettem németben.

Ateszzero : Üdv a klubban ! :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#33071) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Kellene egy kis help.

Lenne egy SATA 320-as vinyóm. 3.5"-os. Szal sima mezei winchester.

Ezt szeretném mobilvinyónak használni a ps3-hoz. Meg lehet valahogy oldani hogy usb-sen használjam? Ebay-t nézegettem, elvileg van is megoldás, de nem vagyok otthon ebben a témában inkább rákérdezek.

Találtam Pl egy ilyet: [link] , de gondolom ez is csak arra jó, hogy a pc-re rá tudjam dobni.

Ez valószínűbb, hogy jó lesz: [link]

Ha e kettő közül egyik sem jó, akkor melyik a jó már ha meg lehet oldani.

(#33072) dani3l válasza SaMURaIDrAkE (#33071) üzenetére


dani3l
őstag

Pl egy ilyen. (bocs az osztrak linkert, de ez volt keznel, nem volt kedvem keresgelni :) )

Mivel sata-s a winyod, az ide csatlakozos ertelemszerüen nem lesz jo, de azon kivül majdnem mindegy. En annak a 2,5"-os kistesojat hasznalom, amit linkeltem, azzal meg vagyok elegedve, van több fele is, ezen pl van e-sata is, de van ami csak sima usb 2.0, meg van 3.0 is.

Annyi, hogy a winyot FAT32-re kell formaznod, hogy a PS is lassa.

Itt van par, valogathatsz. :)

Egyebkent amit elsökent linkeltel is megfelel a celnak, csak nem igazan praktikus es megkevesbe esztetikus megoldas, egy külsö hazzal jobban jarsz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#33073) SaMURaIDrAkE válasza dani3l (#33072) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Közben rájöttem én is, hogy rosszat linkeltem az IDE-sel. Nah meg azóta keresgéltem, mert lassan jött a válasz :) és én is ráleltem a megoldásra. Igazad van esztétikusabb szerintem is a házas megoldás. Asszem most gyorsba meg is rendelem ebayen valamelyiket. Jó lesz nekem szerintem a mezei változat. Nem kell eSATA meg semmi extra.
Köszi a segítséget. Hali.

(#33074) jookomak válasza SaMURaIDrAkE (#33073) üzenetére


jookomak
őstag

Ha valami fölösleges a ps-hez, akkor az a nagy külső vinyó. Hacsak nem tört géped van. De az meg itt ugye tiltott. Amúgy max zenét, filmet (az egyszerűség kedvéért szinkronos avi-t) tárolhatsz rajta.

(#33075) r3dsnake válasza jookomak (#33074) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És ha pl tört gépe van, tilos megkérdeznie milyen külső keretet vegyen, ha egy szót sem ejt a warezről?

(#33076) dilipok válasza r3dsnake (#33075) üzenetére


dilipok
veterán

ne kezdjuk ezt megint pls... :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33077) r3dsnake válasza dilipok (#33076) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nem kezdtem semmit, csak nem értem az összefüggést.

(#33078) Gebriel válasza r3dsnake (#33075) üzenetére


Gebriel
veterán

Jogos. :K

(#33079) dilipok válasza r3dsnake (#33077) üzenetére


dilipok
veterán

nem is teged akartalak megszolni :R csak tudom, hogy merre mennek ezek a beszelgetesek. Termeszetesen, ha valaki meg sem emliti miert kell neki, akkor mi sem tudjuk. De te is tudod, mi szokott a vegeredmenye lenni a hasonlo beszelgeteseknek ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33080) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Ha valakinek Store-on csak 1-2 font hiányzik ahhoz hogy megvehessen valamit, nincs valami köztes megoldás a feltöltőkártyán kívül? Csakmert nem akarok 25 fontos kártyát venni ahhoz hogy a jelenlegi egyenlegemnél csak 2 fonttal drágább valamit meg tudjak venni. Pl. olyan létezik hogy egy user átadhat pénzt egy másiknak?
Vicc egyébként hogy a bankkártyás fizetést még nem tudták rendesen megoldani, kb. bárhol máshol megy :)

(#33081) dilipok válasza NeoExDeath (#33080) üzenetére


dilipok
veterán

Nem nagyon van mas megoldasod sajnos :(

Meg van oldva a fizetes rednesen. Mit ertesz ez alatt?

@33082: ez a userek vedelme miatt van. Ugyanigy mukodik az Xbox Live is. Pont azert, hogyha ellopnak a kartyadat, akkor ne tudjanak vele a sajat accountjukra fizetni, mert ott a check, hogy ugyanaz-e a kartyahoz tartozo cim, mint az accountodhoz :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33082) NeoExDeath válasza dilipok (#33081) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Hát csak azt hogy nem tudunk UK-s accountra pénzt befizetni bankkártyával :)

(#33083) Sanyi.mTs válasza NeoExDeath (#33080) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

iceakos-nál az aprón ideiglenesen lehet venni 16 fontos feltöltőt.

(#33084) r3dsnake válasza NeoExDeath (#33082) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nincs esetleg magyar store-on, amit venni szeretnél? megveszed másik profilra és kész.

(#33085) Zigur válasza r3dsnake (#33084) üzenetére


Zigur
senior tag

Rohadt drága a magyar store, semmi értelme ott megvenni bármit is.

(#33086) Vladi válasza Zigur (#33085) üzenetére


Vladi
nagyúr

Van magyar sztór? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33087) szasanyi válasza Zigur (#33085) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem is azért készült, hogy nekünk jó legyen hanem azért, hogy egyel több lehetőség nyiljon a bevételeik növelésére! Mondjuk azt nem tudom minek, ha most is külföldi oldalakon és/vagy store-on jobban éri meg vásárolni. :U

(#33088) dani3l válasza Vladi (#33086) üzenetére


dani3l
őstag

:C :D

[ Szerkesztve ]

(#33089) Left4L0L válasza SektorFlop (#33042) üzenetére


Left4L0L
csendes tag

Köszi! Bár UK-n vagyok már látom ott 6.49 font és 5.19 plussal. :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#33090) Gebriel válasza szasanyi (#33087) üzenetére


Gebriel
veterán

Szvsz tízen éves gyerekeknek a szülei nem foglalkoznak azzal, hogy fake regisztrációt csináljanak.

(#33091) Zigur válasza Gebriel (#33090) üzenetére


Zigur
senior tag

A játékfelhozatal miatt van PS3-om és nem xbox, de maga a Sony hozzállása kifejezetten taszító sajna :(

(#33092) james001 válasza Zigur (#33085) üzenetére


james001
veterán

Bizony,a Prototype 2 húszezer forintocska pl. :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33093) szasanyi válasza Gebriel (#33090) üzenetére


szasanyi
félisten

Biztosan... de mindenkinek menő nőgyógyász, fogorvos, ügyvéd, nagy vállalkozó stb. apuka és/vagy anyuka? Mert ahhoz, hogy ugyanazt drágábban vagy nagyon drágán vegyem meg, ahhoz nagyon sok pénz kell(ene) és nem sok ész. Vagy csak én nem vagyok hajlandó ugyanazt drágábban megvenni, amíg azt egy másik helyen szintén megvehetem olcsóbban? :U

(#33096) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Nah végig játszottam a LIMBO-t, hát nem éppen erre a befejezésre számítottam :U viszont jó kis játék, ahogyan ti is mondtátok :DD

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#33100) zzola


zzola
félisten

CECHZC2E A1 kontrollerem van. 1800 mAh-s akkumlátor beszerelése nem jött össze, a távtartó pöckök nem jók! Nem lehet belepattintani a régi akku helyére, mert a nyákból kilógó lábak útban vannak.
Ha valakinek kell, jelképes összegért, vagy postaköltségért cserébe odaadom a pöcköket meg az akkumulátort...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.