Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) v!ct0y válasza papajoe007 (#33550) üzenetére


v!ct0y
veterán

Trófea ?:)

(#33552) papajoe007 válasza v!ct0y (#33551) üzenetére


papajoe007
tag

hmm?:)

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33553) v!ct0y válasza papajoe007 (#33552) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jobb felső sarokba szokott néha trófeákat dobni, amiket különböző feladatokért kaps. Nem lehet, hogy az volt ?

(#33554) papajoe007 válasza v!ct0y (#33553) üzenetére


papajoe007
tag

Huh,megfogtál....ilyen még nem volt benne....azt biztosra tudom :K

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33555) james001 válasza v!ct0y (#33553) üzenetére


james001
veterán

Az MGS 4-ben nincsenek trófeák. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33556) Qbász válasza papajoe007 (#33550) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nyugi csak poén. Előző részekben is volt ilyen :)Fission Mailed

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#33557) Qbász válasza Qbász (#33556) üzenetére


Qbász
aktív tag

MGS Hideo

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#33558) v!ct0y válasza james001 (#33555) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor nem az volt :)

(#33559) papajoe007 válasza Qbász (#33557) üzenetére


papajoe007
tag

:Y :R:R

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33560) james001


james001
veterán

Valami ötlet? :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33561) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

én is előfizettem a ps+ ra. kicsit idegesítő, h letöltöm a játékot, kb egy órát telepítem, majd mikor indítanám, akkor jelzi, h van még egy 900MB-s patch is :W
miért nem tudják a patchelt játékot feltenni? :U

(#33562) dani3l válasza Sanyi.mTs (#33561) üzenetére


dani3l
őstag

Mert gondolom kesöbb jött a patch, mint ahogy a jatek fölkerült a Storeba, es nem akartak lecserelni, csak földobtak a patchet is. Nem cserelhetnek mindig mindent le ha jön egy patch hozza..

De egyebkent annal en is huztam a szamat, bar nem emlekszem mar, melyik jatek volt. Amugy meg "ingyen" van, ennyi belefer.. :)

[ Szerkesztve ]

(#33563) supercow


supercow
őstag

Beyond : Two souls leaked gameplay.
Kb mint a Heavy Rain ? interaktív mozi, de látványos.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33564) ldave válasza supercow (#33563) üzenetére


ldave
félisten

Ellen Page nagy szerelmem Juno óta, szóval mindenképp megveszem ezt majd :)

A Slime draws near! Command?

(#33565) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

beállítottam az automatikus frissítést 22-0 közé (patchekre is)
- 22:40kor kapcsolódott be a gép a frissítéshez. meddig van bekapcsolva a gép, amíg le nem tölti és telepíti az összes patchet, vagy csak a megadott időben?
- honnan tudom meg a játék indítása nélkül, h mindegyiknél a legfrissebb patch van fent?

(#33562) dani3l
értem, de meg lehetne csinálni azt is, h ha egy játékhoz van patch akkor azt is szedje le a játékkal együtt és telepítésnél rakja fel azt is, ne pedig játék indításnál. Nálam a wh40k csinálta ezt. letöltöttem egy órán át (lehet több is volt), majd még egy órát telepítettem és indításnál jött a gigás patch :W

(#33566) Herczi


Herczi
senior tag

Szerintetek BF3-ban nem lett erősebb az aim assist? patch óta néha szabályosan érzem ahogy húzza a célkeresztet.

(#33567) dilipok válasza Sanyi.mTs (#33565) üzenetére


dilipok
veterán

Altalaban a store-on a lemezes verzio van fenn. Sajnos le kell toltened a patchet telepites utan.

- addig marad bekapcsolva a gep, ameddig be nem fejezi a telepitest

- nem tudod szerintem, de minden bekapcsolas utan ugyis kiirja, hogy mit frissitett, es ha minden nap bekapcsol, akkor ugyis minden jatek a legfrissebb lesz.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33568) r3dsnake válasza dani3l (#33541) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi a választ, de nem úgy van, hogyha egy játékot már egyszer letöltöttél az accodra a plus-szal, akkor az később (évek múlva is) újra letölthető lesz, ha aktív még az előfizetésed?

(#33569) dani3l válasza r3dsnake (#33568) üzenetére


dani3l
őstag

De elvileg ugy van. Igazabol nem teljesen egyertelmü nekem, hogyan van, mert a sony oldalan azt irtak ha jol emlekszem, hogy addig tudod letölteni, ameddig elerhetö.. Mondjuk ettöl függetlenül tenyleg lehet, hogy aki mar egyszer letöltötte, az utana is letöltheti barmikor.

(#33570) r3dsnake válasza dani3l (#33569) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát ezért kérdeztem, mert nekem sem egyértelmű. Esetleg PS+ userek közül tudja valaki a választ? Köszi!

(#33571) supercow válasza r3dsnake (#33570) üzenetére


supercow
őstag

Addig töltheted le amíg a Store-ban elérhető. Ha letöltötted és a gépen van, addig játszhatod, amíg van érvényes előfizetésed. Ha lejár és 1 év múlva lesz megint előfiz és a gépeden van a játék, akkor megint játszhatod. Ha törlöd és a Store-ban már nincs a PS Plus részlegben, akkor rákeresel a "sima" Store-ban és letöltöd újra (ha van érvényes Plus-od).

[link]
"Additionally, if you delete one of the titles from your PS3, but decide you want to get it back, then you can re-download from the PlayStation Plus section of the PSN Store if the game is still there, or, if the game has expired from the PlayStation Plus section of the PSN Store, you can simply search for it on PS Store and download it again at no extra cost."

Amikor lejárt, a megszokott piros helyett kék lesz a kis Store bevásárlószatyor ikon, ami a Store-ban látszik.

Bizonyos játékoknál - leginkább PSOne és Mini - előfordulhat hogy utána is megy, de ez a legritkább.

"Once downloaded, the games are yours to keep and play as long as you are a member of PlayStation Plus. If your subscription lapses and then you re-subscribe, the games you have already downloaded will reactivate, so you still have access to them."

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33572) Edgeri válasza Herczi (#33566) üzenetére


Edgeri
senior tag

Remélem, hogy a ma este után tudok válaszolni erre a kérdésre :K

Üdv, Edgeri

(#33573) r3dsnake válasza supercow (#33571) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi szépen a részletes választ. Ez így nagyon korrektnek hangzik a sony részéről, nagyon elgondolkoztam most rajta, hogy tenni fogok majd egy próbát.

Amúgy UK vagy US acchoz lenne érdemesebb ps plus-t igényelni? HU accra létezik egyáltalán?

Köszi!

(#33574) v!ct0y válasza r3dsnake (#33573) üzenetére


v!ct0y
veterán

UK-t vettem én. WH40K Space Marine, LBP 2, Infamous 2, Motorstorm Apacalypse, Darksiders. Ezek rá a nagyobb címek most jelenleg.

(#33575) supercow válasza r3dsnake (#33573) üzenetére


supercow
őstag

Nekem US accom és Plusvan, nincs Motorstorm Apocalypse, más különbséget nem láttam.

HU = EU = UK tudtommal nincs jelentősége.

Én úgy tudom hogy csak 3 Store van: US , EU (UK) és JP (Ázsia) Ezen belül a címed melyik országban van már mindegy. a HU tudtommal azért nagy dolog mert már elfogad magyarországi bankok által kibocsátott kártyákat is, de külön magyar szerverek nincsenek.

Amit sajnálok, hogy nincs Paypal fizetés a Store-ban.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33576) dani3l válasza supercow (#33571) üzenetére


dani3l
őstag

Szinten köszönöm a reszletes valaszt, igy mostmar egyertelmü! :R

(#33577) Edgeri


Edgeri
senior tag

Szerintetek is mindegy, hogy egy DLC-t melyik store-ból töltök le, az a lényeg, hogy a lemez régiójával egyezzen ugye? Tehát ha magyar accountom van, de én angol storeból szedek DLC-t az az európai kiadású lemezemhez, akkor az US, UK, HU reges felhasználóval is működni fog (1 PS3 gépen), ugye?

Üdv, Edgeri

(#33578) Sanyi.mTs válasza Edgeri (#33577) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

úgy rémlik, h az új (vagy jövőbeli) szabályok szerint az újabb letölthető anyagokat, csak 2 felhasználóval oszthatod meg a régi 5 helyett.

(#33579) Shadowfax válasza Edgeri (#33577) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha jól emlékszem, akkor a DLC-knél a BLES-kódra is figyelni kell, ami a játék borítóján szerepel.
De egy adott gépen mindegyik felhasználó tudja majd használni.

(#33580) supercow válasza Edgeri (#33577) üzenetére


supercow
őstag

DLC-t mindig a lemezzel azonos régióból kell letölteni és olyan regisztráció kell hozzá.
Tapasztalatból beszámolok: van egy játékom, Kingdoms of Amalur Reckoning. A lemez EU verzió, nekem US Store regisztrációm van. A kapott kód nem érvényes a US store-ban. Vettem ebay-en US kódot de az sem jó, mert a lemez EU a kód meg US. Azóta sincs DLC-m... Akkor lesz, ha: csinálok egy EU accot, de akkor elvész minden trófea stb és a Plus előfizum, VAGY lecserélem a lemezt egy amerikaira. Egy DLC nem ér ennyi macerát, hagyom a f*szba az egészet.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33581) supercow válasza supercow (#33580) üzenetére


supercow
őstag

És azóta kizárólag ebayen veszek használt US játékokat, azokkal nincs semmi gondom.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33582) papajoe007


papajoe007
tag

Valaki nem tudja hogy kell lenyomni ezt az átkozott Screaming Mantist? ;] (MGS4)

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33583) Gebriel válasza supercow (#33580) üzenetére


Gebriel
veterán

De ha csinálsz egy EU-s accot. és ott aktíválod a dlc-t akkor kell működnie az US accod alatt is nem :F

(#33584) Gebriel válasza papajoe007 (#33582) üzenetére


Gebriel
veterán

YouTube ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#33585) papajoe007 válasza Gebriel (#33584) üzenetére


papajoe007
tag

Néztem egy videót,de kb annyit ért mint halottnak a csók :B :DDD Most játszom elöször,itt ugy néz ki megakadok...ha jol láttam akkor valahogy ki kell löni azt a kis izét mellőle :)) De ahhoz kell valami speckó töltény?Vagy fegyver?

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33586) Gebriel válasza papajoe007 (#33585) üzenetére


Gebriel
veterán

Azt hiszem, úgy kell hogy be kell oltanod magad azzal a cuccal amit a doki nőtől kaptál.
Rég toltam már vele.

[ Szerkesztve ]

(#33587) papajoe007 válasza Gebriel (#33586) üzenetére


papajoe007
tag

Aha vágom miröl beszélsz....azt probáltam,de nem tudom hogy kell....elvileg azt irja ki,hogy a háromszög megnyomásával löheted be....de azzal nem ment...na majd mingyárt megnézem megint:DDD

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33588) Gebriel válasza papajoe007 (#33587) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha vibrál az életenergia sáv akkor sikerült emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#33589) Qbász válasza papajoe007 (#33582) üzenetére


Qbász
aktív tag

Ennyi. Ha ez alapján se megy... :U Az injekcióval azt éred el hogy nem tud irányítani, azt hiszem csak "X"-et kell nyomni a tárgylistában hogy beadd magadnak. Aztán meg a bábukat kell aprítani. Bábut felveszed. Azzal elintézed a Mantist,

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#33590) papajoe007


papajoe007
tag

Igen,aztán rájöttem magamtól,ki is játszottam a játékot..csak annyit tudok mondani,hogy ez nem játék....hanem egy életérzés!!Ilyen jó játékkal életemben nem játszottam még,pedig 3-4éves...grafika is isteni sok mai game elbujhat mögötte....és a játékélmény...meg a záró videók...fenomenális :K :K

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33591) Gebriel válasza papajoe007 (#33590) üzenetére


Gebriel
veterán

Brutál játék az biztos. :K
Milyen fokozatot kaptál?

(#33592) papajoe007 válasza Gebriel (#33591) üzenetére


papajoe007
tag

Na ez egy jó kerdes :DDD A végén kiirt pár dolgot,és x-et nyomtam mindenre....utolag meg lehet lesni?

Most olvasom felröppent egy pletyka miszerint 2013ban jöhet az 5ödik rész.....remélem igaz :K

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

(#33593) Edgeri


Edgeri
senior tag

Köszi a válaszokat srácok :))

Üdv, Edgeri

(#33594) Vladi


Vladi
nagyúr

Létezne, hogy ez a játék csak ennyi most? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33595) v!ct0y válasza Vladi (#33594) üzenetére


v!ct0y
veterán

Használt. Miért kéne drágábbnak lennie?

(#33596) Herczi válasza v!ct0y (#33595) üzenetére


Herczi
senior tag

Az eladót nézd :DDD

(#33597) szasanyi válasza Vladi (#33594) üzenetére


szasanyi
félisten

Apám ezt 2x megnéztem, mert nem nagyon értettem... ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy szerintünk Te mennyiért akarod adni. :DDD

(#33598) Vladi válasza szasanyi (#33597) üzenetére


Vladi
nagyúr

A kérdés inkább az, hogy ki veszi meg. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33599) v!ct0y válasza Herczi (#33596) üzenetére


v!ct0y
veterán

ja lol :DDD :B

(#33600) papajoe007


papajoe007
tag

Lenne itt nekem egy Motorstorm:Apocalypse eredeti game,ha valakit érdekel,csereberélném....nemrossz,nagyon szép a grafikája de engem valahogy nem fogott meg....Dirt2,vagy 3 érdekelne a leginkább :K

Ja,és lenne itt egy kérdés!USB-s wifi vevőt lehet e rá csatlakoztatni?Rádugtam,de unoknown devicet kaptam...van neki egy telepitölemeze(ilyen kicsi kis lemez),azzal lehet telepiteni?Vagy nem lehet usb-s vevőt használni rajta?

[ Szerkesztve ]

PlayStation3 Slim 320Gb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.