Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Gebriel válasza r3dsnake (#33949) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs sok játék a PS3 sem ami olyan jó lenne, szó mi szó.

(#33952) r3dsnake válasza v!ct0y (#33950) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A vsync hiba minden percben rettentő zavaró. Az f1 2010 nekem simán jobban tetszett (játékélményben is), a 2011-gyel nem játszottam. Alapvetően gyorsan megunom az autós játékokat, de eddig a gt5 a rekord ebben : D

(#33953) DM-Fan válasza Gebriel (#33942) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát nem tudom, de mintha egy másik PoP HD-ről beszélnénk. Én erről beszélek. Ha ez neked kritikán aluli, akkor ehhez nem tudok mit hozzátenni. Ugyebár ez volt az eredeti. Mint mondtam, fullHD 50"-on is brutálisan gyönyörű, de még az iPad-re készült átirat is tökéletes, amit mutat a letöltések magas száma és a kiváló értékelések is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33954) leslieke válasza csab2 (#33936) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33955) perge666 válasza DM-Fan (#33941) üzenetére


perge666
veterán

Nekem 106-os full HD-s plazmán szó szerint ronda.Idegesít a kidolgozatlanság/nézd meg a játékosod kezét/
Engem sem érdekel a grafika,de ha már kiadnak valamit HD-ban akkor legalább javitsák fel egy kicsit.Ahogy nézem szerintem tök feleslegesek ezek az átiratok.
PS1-en van egy csomó játék ami írtóra csúnya,és mégis imádom.
Ott a Vigilante8,Tomb Raider4,Medal Of Honor 1-2,Driver1-2,Carmageddon,Worms,Crash Bandicoot-ok,Rainbow Six-ek,..................és még sorolhatnám.

(#33956) leslieke válasza r3dsnake (#33943) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is a játékélmény az első. Egyébként egy 46"-os TV-n játszom és szerintem a grafika is rendben van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33957) perge666 válasza Gebriel (#33951) üzenetére


perge666
veterán

Dehogy is nincs.

A GT5 nekem a 4 után hatalmas csalódás volt,mind játékélményben,mind vizuálisan.
Jó oké hogy szebb,de én többet vártam volna tőle.Nagyon sok hibája van.1 hetet sem játszottam vele,el is adtam mert haláli unalmas számomra.

(#33958) DM-Fan válasza perge666 (#33955) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezen játék esetében szerintem te nem ítéled meg reálisan a helyzetet. Nézd meg a két videót, amit előbb linkeltem, majd gondold át, hogy mennyit is turbóztak fel ezen a játékon - nem s felturbózták, hanem kvázi újraírták. Meg alapvetően: ez egy platformjáték, ennél semmivel nem néz ki jobban a LBP-széria sem, sőt, ha megnézed a PoP HD pályáinak részleteit, a rózsaablakokat, stb., akkor láthatod, hogy olyan finom részletek vannak ott, ami kevés játékban. Nyilván vannak hibái, mint minden játéknak, de ezt a ronda/katasztrofális játékok közé sorolni erős bornírtság, egy gyönyörű remake, amire öröm ránézni, pláne az olyanoknak, mint én, akik már '90-ben nyomtuk IBM XT-n a Prince-et.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33959) Gebriel válasza DM-Fan (#33953) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem egyről beszélünk. :N
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33960) DM-Fan válasza Gebriel (#33959) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ez olyan amilyen, de szerintem ez is simán fogyasztható. Vannak ennél sokkal rosszabbak is. Tipikusan az a cím, ahol a játékélmény kárpótol. Ettől függetlenül tény, hogy foglalkozhattak volna picit többet a HD-sítéssel.

Get Moded!

(#33961) Gebriel válasza DM-Fan (#33960) üzenetére


Gebriel
veterán

Amikor az ember játszik vele akkor el-el felejti a játék élmény miatt, de azért csodálatos környezettet élvezte volna az ember.

(#33962) Vladi válasza DM-Fan (#33941) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem is fasza jó. De azért sokat számít, hogy az ember mikor játszott ilyenekkel. Mert akinek ps2 az első generációs konzol... :U

Egyébként milyen ilyen felújított játékok vannak még? :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33963) perge666 válasza DM-Fan (#33958) üzenetére


perge666
veterán

Na már látom te miröl beszélsz.Azt a régi játékot imádtam,még a pentium 1-es gépen toltam,de nagyon keményen!
Amire te gondolsz,az nem más mint ami a nevében is benne "Prince Of Persia Classic".
Na erre biztos nem mondom hogy nem szép.Amit belinkeltél videót,az elég látványos,és tetszetős.Fogalmam sem volt hogy PS3-ra kiadták ezt a változatot.Ezt szivesen megvenném.Valakinek nincs meg PS3-ra??

(#33964) DM-Fan válasza perge666 (#33963) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én megvettem PS3-ra, meg iPad3-ra is. Előbbire pár font, utóbbira 0.79 euró volt ez a HD-remake. Nagyon jó mindkettő és szinte ingyen van!

Get Moded!

(#33965) perge666 válasza DM-Fan (#33964) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ez ilyen PSN játék?Lemezen nem adták ki?Ha nem akkor részemröl felejtős,mert nem tudok store-n vásárolni.

(#33966) DM-Fan válasza perge666 (#33965) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Persze, ez PSN-en vehető meg.

Get Moded!

(#33967) james001 válasza Vladi (#33962) üzenetére


james001
veterán

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33968) Vladi válasza james001 (#33967) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi. Hát nem valami sok. :(

(#33964) DM-Fan:

Én is nagoyn szeretem az ilyen remakeket. még a wolf 3d is megvan. :DD
alien breeddel játszik valaki? Én most tolom a 3. részt. :K

Jah: gonden axe és streets of rage is megvan. :C Ezeket kellene felújítani. :Y

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33969) james001 válasza Vladi (#33968) üzenetére


james001
veterán

Nem sok sajna de idővel biztos lesz még több (remélem). Én amit nagyon szívesen látnék ilyen "HD kollekcióban" az a régi NFS részek (Underground 2,Most Wanted,Carbon) és a GTA részek (GTA3,Vice City,San Andreas),valamint egy Black remake-nek vagy második résznek is nagyon örülnék.
A GTA-ról mondjuk olvastam vmi pletykát hogy lesz HD kollekció,de a San Andreas nem volt a cikkben :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33970) perge666 válasza james001 (#33969) üzenetére


perge666
veterán

A Carbonnak van PS3-as változata nem?A GTA 3-nak és a Liberty City-nek én is örülnék nagyon,na meg a Pitfall-nak:)

(#33971) dani3l válasza james001 (#33969) üzenetére


dani3l
őstag

San Andreasnak meg a Most Wantednek en is örülnek. :K Szerintem legjobb jatek mindegyik a sajat sorozatabol.. (Mondjuk GTA4-gyel egyelöre nem sokat jatszottam, szoval arrol nincs velemenyem, de tervben van az is.)

(#33972) Vladi válasza james001 (#33969) üzenetére


Vladi
nagyúr

uh ennél azért régebbi régiekre gondolok. :D nfs jöhet, de az 1. rész. Meg mortál minden mennyiségben. :D

Esetleg panzer general, de az meg pc elsősorban.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33973) DM-Fan válasza james001 (#33969) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Carbon-nak nem kell remake, itt van a polcomon a PS3 verzió. Kemény 2 eFt volt újonnan. Mondjuk többet nem is ér. Most Wanted-nek meg megintcsak nem kell remake: tán idén jön egy új Most Wanted.

De ezek annyira nem is jók. Akkor már inkább a '96-os elsőből, vagy a másodikból lehetne remake, ha már a Hot Pursuit kapott egy remake-et.

Most úgyis a remake-eknek van korszakuk: a Mortal Kombat pl. igen jól sikerült tavaly.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33974) tDr1v3r válasza DM-Fan (#33973) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"idén jön egy új Most Wanted"

Ami egy rejtett Burnout... :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33975) james001 válasza DM-Fan (#33973) üzenetére


james001
veterán

Bakker tényleg a Carbon-nak van PS3-as verziója is... Sztem azt a játékot mindenre kiadták csak számológépre nem :D
Mortal jól sikerült,de azért a Hot Pursuit nem igazán. Legalábbis nekem nem tetszik. Az új Most Wanted meg... Inkább hagyjuk,mert a videókat nézve még sz@rabb lesz mint az eddigi "új" NFS-ek. A Criterion inkább adna ki egy Burnout-ot,persze ne olyan uncsit mint a Paradise,olyan jó kis arcade stílusút mint régen.
Na tessék egy Burnout HD Collection: Takedown,Revenge és Dominator :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#33976) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

NFSU2 remaket és NFSU új részt szeretnék. A többi sosem jött be igazán.

(#33977) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nézem a psn-t, és látok pár akciós árú játékot, de új teljes játékot nem.
én vagyok vak? vagy csak nem találom az újakat? vagy még később szokott változni a választék?

(#33978) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#33977) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

bocsi, szerkeszteni már nem lehet az előzőt.

psn+ előfizetéssel néztem a psn-t

(#33979) v!ct0y válasza Sanyi.mTs (#33978) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még nem frissítették mert nekem is ugyanazok vannak kint. Ki van ez találva rendesen.

Elvileg havonta kéne 1-2-t cserélniük és 3 havonta az egész kínálatot.

[ Szerkesztve ]

(#33980) dani3l válasza Sanyi.mTs (#33978) üzenetére


dani3l
őstag

Nekem az elözö havi is csak masnapra frissült, szoval nezd meg majd estefele, vagy holnap szerintem, addigra mar tuti ott lesznek az ujak is.

(#33981) perge666 válasza dani3l (#33980) üzenetére


perge666
veterán

Na csak kipróbálom ezt a PSN vásárlást.Csak az a baj hogy a legtöbb játék sokkal drágább így mint ha megvenném az eredeti lemezt.

(#33982) dani3l válasza perge666 (#33981) üzenetére


dani3l
őstag

Ki lehet fogni ott is jo aron jatekokat, szoktak lenni akciok. Viszont annyi elönye van, hogy az onnan letöltött jatekokhoz ugye nem kell lemez, igy nem kell ki-be rakosgatni, cserelgetni öket, csak elinditod a gepröl es mar jatszhatsz is. Raadasul igy meg csöndesebb is a gep.
Mondjuk en is inkabb megveszem boltban, ha mar fizetek erte, akkor legyen kezzel foghato.. :)
PSN-röl csak a PSPlus-os ingyenes jatekokat töltöm, az viszont megeri szerintem.

r3dsnake: Igen. En ugy tudom, havonta minimum 3 jatekot cserelnek, es igy 3 havonta frissül a teljes lista. Szoval legkesöbb 3 honap utan mindenkeppen eltünik. De lehet, hogy elöbb.

[ Szerkesztve ]

(#33983) r3dsnake válasza v!ct0y (#33979) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha cserélik az egész kínálatot, akkor a free lbp2 is el fog onnan tűnni?

(#33984) perge666 válasza dani3l (#33982) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a gépem amúgy is nagyon halk,ha lemez van benne,néha lehet hallani egy egy töltésnél a hangját.A PS Plus szolgáltatásért fizetni kell nem?Meg ott az ingyenes játékok csak korlátozott ideig használhatók.Ha lejár a Plus előfizetés akkor a játék licensze is lejár nem?Vagy légyszives világosítson már fel valaki hogy ez hogy is van,mert érdekelne a dolog.

(#33985) v!ct0y válasza r3dsnake (#33983) üzenetére


v!ct0y
veterán

El ám.

(#33986) dani3l válasza perge666 (#33984) üzenetére


dani3l
őstag

Igen, a PSPlus-ert fizetni kell, es ha lejar az elöfizetesed, nem jatszhatsz mar a jatekokkal, viszont ha kesöbb valamikor ujra elöfizetsz, akkor megint jatszhatsz velük, illetve ha nincsenek a gepen, akkor le is töltheted, ha mar egyszer megvolt.
Viszont ha azt veszed, hogy egy egy eves PSPlus tagsag 50 euro es ugye most juniustol havi legalabb 3 teljes jatekot le lehet tölteni, akkor siman visszahozza az arat. Csak elözö honapban volt az ingyenesek között az inFamous, LittleBigPlanet 2, Motorstorm Apocalypse, Warhammer 40k, meg meg nehany jatek, ami mar összesen böven több, mint 50 euro, es ez meg csak egy honap..

Azt esetleg nem tudja valaki, hogy lehetne kikapcsolni azt a pittyegest a gep bekapcsolasanal? Rohadt idegesitö tud lenni mondjuk ejszaka. De gondolom sehogy.. :U

[ Szerkesztve ]

(#33987) r3dsnake válasza v!ct0y (#33985) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez csodás. :U Jó volna még addig szerezni gépet, mert akkor ha jól tudom megmarad később is. De javítsatok ki, ha tévednék.

[ Szerkesztve ]

(#33988) perge666 válasza dani3l (#33986) üzenetére


perge666
veterán

Ez így nagyon megéri ahogy leírod.Na de mi a biztositék arra hogy nem fogják azt a játékot előbb-utóbb törölni a kínálatból amelyket már letöltötted a PS Plusbol?Mert ha törlik,gondolom ,utána te sem tudsz már vele játszani.Valami hátulütője biztos van a dolognak!!

(#33989) r3dsnake válasza perge666 (#33988) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha ott van a gépeden, akkor tudsz vele játszani évek múlva is (feltéve, ha akkor még menni fog a store ps3-on)

(#33990) Qbász


Qbász
aktív tag

Nem tudjátok hogy Zavvi-n hogy lehet beadni a 10% akció kódokat?
Got a discount code? Enter it here: ide bepötyögtem, hozzá adtam de cseszik bele.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#33991) dani3l válasza perge666 (#33988) üzenetére


dani3l
őstag

Mint irtam, a Plus kinalatot folyamatosan frissitik, ezert egy idö utan el fog tünni az ingyenesek közül. Igy ha kesöbb fizetsz elö, akkor a korabbi jatekokat mar nem fogod tudni ingyen letölteni. Viszont ha mar korabban is elöfizetö voltal, es leszedtel egy jatekot, amikor ingyenes volt, akkor kesöbb is le tudod tölteni, mert a Store-bol nem tünik el, csak a Plusbol.

Ennek az a lenyege, hogy folyamatosan legyel Plus elöfizetö, es igy a Sonynak folyamatosan folyjon be töled penz. Mert ha mar van Plusod, akkor lehet, hogy nem csak az ingyenes tartalmakat fogod töltögetni, hanem azokat is, ami csak olcsobb a Plusszal, mint rendesen, stb..

(#33992) perge666 válasza r3dsnake (#33989) üzenetére


perge666
veterán

Értem.
Magyar PS store-n ha regisztrálok úgy is jó igaz?Mert nemrég regeltem oda is,és ha már magyar vagyok,akkor Magyarországot támogassam a jelenlétemmel ha mással nem is.

(#33993) r3dsnake válasza perge666 (#33992) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Fogalmam sincs hogy ott van-e egyáltalán ps plus, és ha jah, akkor mennyiért. Nekem UK regem van, de amúgy gondolok egy USA regen, mert olcsóbb a dollár mint a font. Tényleg ha van egy gépen egy usa acc psplus-szal és leszedek játékokat onnan, akkor egy másik userként, uk accal tudok-e azokkal játszani?

(#33994) v!ct0y válasza perge666 (#33992) üzenetére


v!ct0y
veterán

Asszem ott nem ad annyi mindent a plus de nézd meg.

(#33995) perge666 válasza dani3l (#33991) üzenetére


perge666
veterán

Ezt is értem.
Jól hangzik.
Szerintem ennyi pénzért simán megéri.
Megnézem magyar accon hogy is van pontosan,és igényelek egy kártyát amivel elő tudok fizetni.Csak kár hogy most hétvége van és nem lehet utalni:(Így csak jövőhéten tudok majd regelni:(

(#33996) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Meg lehet valahol nézni, hogy mik az ingyenes játékok plus előfizetőknek?
szerk.:
Most ezt találtam: [link].
Ha holnap fizetnék elő plusra akkor is ezek lennének, vagy júliusban változnak?

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33997) perge666


perge666
veterán

Na megnéztem magyaron.15000ft 1 évre.Ahogy beléptem kapásból találtam 2 ingyenes játékot/Little Big Planet2,Darksiders/

(#33998) dani3l válasza perge666 (#33995) üzenetére


dani3l
őstag

Nem akarlak lebeszelni, de szerintem jobban jarnal valami külföldi accounttal, mint magyarral.. Annyi, hogy fizetes kicsit komplikaltabb, de pl itt apron is lehet venni USA/UK/stb storeokhoz feltöltökartyat, raadasul eleg jo aron.

Ocarina: Egy resze marad, nehany viszont cserelödni fog.

[ Szerkesztve ]

(#33999) v!ct0y válasza Ocarina (#33996) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jelenleg ezek vannak. Itt van UK is! [link] De lehet, hogy ma este ez megváltozik. Itt meg írják, hogy melyik meddig elérhető.[link]

(#34000) perge666


perge666
veterán

Oddworld:Strangers Wrath,
In Famous2,
MotorStorm Apocalypse,

Ezeket találtam még plusszon amik ingyenesek.

Ez ki..szottul megér 15000ft-ot,nem beszélve arról ha frissitik és lesz még ingyen letölthető játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.