Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) hunspikey válasza janos666 (#38997) üzenetére


hunspikey
őstag

Igen - ennyi.

És hangból is messze többet lehet kihozni otthon. A popcorn talán egy szinten van :D :D

Hülyülést félretéve még elmondanám, hogy sikerült megtekinteni az LG 84 colos 4k-s TV-jét a MM-ban, ha már ott jártam és hát na - szóval nagyon gagyi. Az egy dolog, hogy valami ultra alacsony felbontású SBS 3D műsor megy rajta - de az, hogy egy, de egy értelmes szín sem volt az egész 20 perces anyagban az egyszerűen már a kabaré határát súrolja. A sógor azt mondta mellettem - hogy baszki ez a fű olyan, mint a terepasztalon a műanyag műfű - és tényleg - lehetetlen zöld volt minden, teljesen kicsattintva, az emberek fénylettek, az ég egy részlet nélküli direkt print kék volt - szóval lesújtó volt a látvány - potom 6 millerért. Én biztos vagyok benne, hogy lehetne ezen még állítani, de az az elborzasztó tény, hogy így akarják eladni, már elmond nekem mindent. Az is érdekes volt, hogy összesen 2 azaz kettő darab plazma volt az egész áruházban. Egy pana ut50 és egy hd -ready samu. Na ennek a kettőnek volt nézhető képe, meg egy majd egy millás sony-nak. Az egész áruházat samsunggal világították, semmi de semmi különbség nem volt 150 és 1 millás készülékek közt közt képben, mindenhol túlszaturált röhejesen mozgó viaszbabák voltak emberek helyett. Szégyen, hogy merre megy a világ...

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.