Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259) parandroid válasza misimagaki (#251) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a hivatalosan kommunikált árlista az alapárért. Amit én írtam, az pedig az, amit a kereskedő gyakorlatilag már az alku előtt felajánlott. Ebbe már csak egy alsó motorvédő lemezt és egy díszcsomagot alkudtam bele (krómkilincs, színre fújt tükrök, meg még valami, amire nem emlékszem). Tetősínt nem akartak adni a szemetek, én meg 40e-ért nem kértem.

Használt autóm csak egy másfél éves Kalos volt, annak mindegy volt, hogy hol számoltatom be, ennyi idős kocsi mindenhol áron alul ment.

Jana: A motorerő nem a száguldozáshoz kell, hanem egyáltalán egy megrakottan majd' másfél tonnás batár mozgatásához. Emellett tény, hogy a kisebb motor azonos sebesség eléréséhez kiélezettebben jár, azaz többet fogyaszt. Az 1,6-os Astrám ugyanúgy 7,5 literből jár el, mint anno az 1,2-es Kalosom, a menettulajdonságok közötti különbség meg gondolom nyilvánvaló. Pedig a Kalos is 75 lovas volt, és önsúlyra csak 960kg. Ja, és autópályán a tartós 140-hez a Kalos 10 liter közelében evett, az Astra pedig épphogy 8 liter fölé megy...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.