Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Hogy álltok metamorph testrészekkel? Nekem szem most sem akar esni...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24552) dante3 válasza KubanitoS (#24551) üzenetére


dante3
addikt

Agyhiányban szenvedek :DDD

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24553) Plazmacucci válasza dante3 (#24552) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Agyat cserélek májra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24554) dante3 válasza Plazmacucci (#24553) üzenetére


dante3
addikt

Sajna abból is csak 1 dbkám van, akkor meg az hiányozna :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24555) Plazmacucci válasza dante3 (#24554) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem van négy agyam, egy szemem és nincs májam :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24556) dante3 válasza Plazmacucci (#24555) üzenetére


dante3
addikt

Pedig jön a szilveszter :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24557) Plazmacucci válasza dante3 (#24556) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Adok egyet ha össze akarsz rakni boss-t.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24558) rumkola válasza dante3 (#24552) üzenetére


rumkola
veterán

lol ezeket lehet stashba gyűjteni??? hogy? :DDD

(#24559) TrollBalint válasza rumkola (#24558) üzenetére


TrollBalint
addikt

csak azokat, amiket a metamorp boss dob, azt meg akkor dob, hogy ha Tane szörnykreatár tool-jában a jobb oldalon lévő szörny-o-meter-t kimaxolod.
Ha van mindenféle testrészed, akkor gondolom Tane laborjában összeállíthatsz egy szuperszörnyet, akit ha legyőzöl jó lesz :) (De idáig még én se jutottam el, én is túl szemtelen vagyok hozzá :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24560) rumkola válasza TrollBalint (#24559) üzenetére


rumkola
veterán

:R

(#24561) duke1981


duke1981
lelkes újonc

A prophecy-nek van valami értelme azon kívűl, hogy külömböző kihívásokat oldasz meg? Egy idő után ugyan azok jönnek, vagy kimaxolható?

(#24562) dante3 válasza Plazmacucci (#24557) üzenetére


dante3
addikt

Köszi, majd összejön, én csak KubanitoS-nak dobtam be a képet. Szemek miatt, szívesen adok, ha kell neki!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24563) TrollBalint válasza duke1981 (#24561) üzenetére


TrollBalint
addikt

van rengeteg féle prophecy, némelyik nem ad semmi "extrát", viszont van ami igen. Pl. egy bizonyos tárgyat tudsz upgradelni, pl. a 'The Queen's Sacrifice' jelenleg 17 exát ér (szerintem visszafog majd esni, liga közepén kb. 2-3 exáért szokott menni emlékeim szerint)
És természetesen az egyes prophecy-knek nem ugyanakkor az esélye, hogy kijöjjön.
Illetve vannak láncoltak is, ahol csak akkor kaphatod meg a következőt, ha az előzőt már teljesítetted. Ezeknek a végén szokott lenni valami jutalom, amiket én ismerek 4-et, azoknak a végén egy-egy fragment van, amivel a Pale Council-hoz lehet eljutni. (Vagy ha nem akarod végig csinálni a chain-t, akkor megveszed az utolsó prophecy-t, de egyébként csak sorban kaphatod meg)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24564) Mirman válasza TrollBalint (#24563) üzenetére


Mirman
őstag

A The Queen's Sacrifice bajosan fog visszaesni , az egyik legritkább cucc a játékban , standerned is 20EX egy Atziris Reflection.

(#24565) duke1981 válasza TrollBalint (#24563) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Köszi! :)

(#24566) TrollBalint válasza Mirman (#24564) üzenetére


TrollBalint
addikt

én úgy emlékszem az elmúlt ligákban néhány exa volt, kb. 1 - 1,5 hónap után
és mikor lettem addikt? :U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24567) freddirty válasza TrollBalint (#24566) üzenetére


freddirty
senior tag

itt van egy jó kis db:

https://poe-antiquary.xyz/Blight/Prophecy/The%20Queen%27s%20Sacrifice/4973


és ebben a ligában:

Én is örülnék ha lemenne 10 ex környékére, kéne a karira...

fred

(#24568) vFerko válasza Argh! (#24522) üzenetére


vFerko
tag

Nekem fehér portal-t adott, de nem tudom hogyan lehet aktiválni :(

(#24569) KubanitoS válasza dante3 (#24552) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem akarsz cserélni szemet bármi másra?

Még egy kis érdekesség, ami tegnap történt velem:

Gyorsan be is raktam a 30 chaosos armorba. :DDD :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24570) dante3 válasza KubanitoS (#24569) üzenetére


dante3
addikt

Szívesen adok vagy cserélek, ha ragaszkodsz hozzá! Agyra lenne leginkább szükségem :)
Profil nevem: dante38
Karakter: Metachampi

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24571) #48613632 válasza vFerko (#24568) üzenetére


#48613632
törölt tag

Inventorydban van olyan, hogy cosmetics fül. Oda klikk, és valahol jobb alul, a fekete négyzetbe kattintva megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#24572) GabN73 válasza dante3 (#24570) üzenetére


GabN73
addikt

Kár hogy nem PS, van 3 oszlop agyam, meg 3 db szemem :( hiába futom azokat a mapokat...

(#24573) vFerko válasza #48613632 (#24571) üzenetére


vFerko
tag

Köszi, működött :)

(#24574) Brada:D válasza vFerko (#24573) üzenetére


Brada:D
tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy elég magas az fps dropom(90-15) és ezáltal szinte folyamatosan lagolok amikor megölöm a szörnyeket. Tudom hogy alapból is optimalizálatlan a játék de ez túl mutat azon mert kevés szörnynél is ez a probléma.

Bármilyen beállítást használok low/high akkor is úgyan úgy laggolok (FHD)

Config.:Asrock Z77 Extreme4-M
CPU: Intel Core I5 3570 3.4
Ram: 8gb
GPU: Asus Strix 970 4GB

Esetleg ha valaki tud segíteni a problémámon azt megköszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#24575) 0karmacoma0 válasza Brada:D (#24574) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ugyan ez nálam is, gyengébb géppel(GTX 750, 8 giga ram, i3 4150) . Kb így néz ki minden nagyobb harc. Főleg akkor van gond ha hirtelen kerül sok minden a képernyőre. Metamorph, Beyond és influence addok spawnolása nyírja ki a legjobban a játékot. Régen ezt az ssd megoldotta, mostanra már sajnos nem elég.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24576) KubanitoS


KubanitoS
veterán

khhm :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24577) 0karmacoma0 válasza KubanitoS (#24576) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem eddig két ilyen unique 6 link volt. Az első Storm Cloud, a másik Foxshade. Szintezéshez jól jönnek majd. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24578) KubanitoS válasza 0karmacoma0 (#24577) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem is egy gagyit adott, de azért jól esett. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24579) Ellia válasza KubanitoS (#24578) üzenetére


Ellia
addikt

Én két napja egy Quill Rain-t kaptam így (6 link), 2 exa-ért adtam el :D

(#24580) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Na megvan végre mi a probléma az fps-el. A 3.9-es frissítés után a game valamiért megeszi a memóriát kb 35-40 perc alatt. A GGG tud róla és dolgoznak a javításon. Csak nálam volt ezzel probléma?

(#24581) Plazmacucci válasza duke1981 (#24580) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem igen. Mennyi ram can a gépben ?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24582) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Hölgyeim és uraim, kicsit megkésve a karácsonyfa alá megérkezett az új összefoglaló, legalább is az eleje (meg a vége). Külön fejezetekre bontva, hogy könnyebb legyen eligazodni rajta.

igyekszem a még hiányzó fejezeteket is még a következő egy hétben feltöltögetni, addig is kérek mindenkit, hogy ha van rá ideje és kedve, nézze át és ha valami pontatlanságot vagy félreérthető fogalmazást talál, akkor jelezze! Lehet, hogy néhol részletesebb, mint a korábbi, de próbáltam a fórumon rendszeresen felmerülő kérdésekre is választ adni, ne kelljen újra meg újra elismételni dolgokat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24583) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ez a sziriusz jó gyerek. Leverem az életét 50%-ra, utána történik valami, én meghalok és ezután a közelébe se sikerült kerülnöm, mert örökké meghaltam már attól is, ha csak a közelükbe mentem azoknak a fekete izéknek...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24584) tibee77 válasza Har_melin (#24582) üzenetére


tibee77
őstag

Köszönjük! :R

Endgame tapasztalatok: egy ideje tolom mar awekened 8 szinten az atlast es csak annyit tudok mondani, hogy kösse fel mindenki a gatyajat. ;] (illetve a dps-t xD) eleg durvak a metamorphok es a bossok.sirust meg nem sikerült leölnöm, egyszerüen nem talalom azt a buildet ami feküdne nekem ellene.miner eleg jo volt meg a liga elejen de annyi felet probaltam az utobbi idöben belölük hogy mar teljesen elment a kedvem töle.minion buildet nem szeretnek, probaltam tankos ed karit is, az se jött be.kezdek kifogyni az 5letekböl. :U a masik, ugymond mapozos karim az szep magyaran szolva op as fuck, jo is kb. mindenre csak sirusra nem. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24585) 0karmacoma0 válasza tibee77 (#24584) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Kb ugyan így vagyok. Storm Brand Assassin minden mapot letakarít, de Sirusnál elég ha a közelbe van egy fekete lyuk már insta halál. 3szor mentem, elsőre én bénáztam, másodikra először megtámadta a szekeret a fekete lyuk(videókban azt mondták ott várjak), után be se lehetett menni a terembe, harmadjára felmászott a lépcsőre. Én most egy Low Life vortexet fogok csinálni, mert energy shield alapú karaktert még soha nem csináltam, és jövő karácsonyig úgy se lesz időm több karaktert próbálgatni, szóval inkább valami teljesen újat próbálok ki. Papíron jó bosskillernek kéne lennie.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24586) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!
Már unom zombis buildet és úgy gondoltam,hogy kipróbálok az enyémtől merőben eltérő karit. Van valakinek tapasztalata a Galvanic Arrow-s assával?

(#24587) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#24585) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Itt egy videó, hogy a chaos stormokat hogyan és merre érdemes terelgetni, hogy se a harc közben ne zavarjanak, se a bejáratot ne zárják el. Mondjuk a harmadiknál nekem azért elég szűknek tűnik az a menekülő sáv, de láthatóan működött.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24588) sirdond válasza Rizseslescó (#24586) üzenetére


sirdond
őstag

konkrét tapasztalatom nincs, de én is nézegettem. early és mid game-ben nem tűnik rossznak, endgame-ben viszont még nem láttam hogy szerepel.

(#24589) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#24587) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Köszi! Pont megidéztem, és ilyesmit kerestem a harc előtt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24590) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Én nem igazán értem ezeket a buildeket. Egyszerűen csak fejlesztem a karimat egy sciont. Storm brust-ot haszálok, azt fejlesztem és mellé minden rezisztenciát átütő fejlesztést hozzáadok. Dps most 75. szinten 12.500 körűl van de mivel kevéssé ellenállóak az ellenfelek tömegével döglenek. 1 map kb 5 perc mire végig szaladok rajta. Viszont keményebb bossok, sok hp-vel azért rendesen megizzasztanak így is. Ez így jó rány lehet tovább fejlődni? Amúgy mi számítana komolyabb dps-nek?

[ Szerkesztve ]

(#24591) Mirman válasza duke1981 (#24590) üzenetére


Mirman
őstag

Kezdőként ha nem követsz guide-ot akkor túl sok örömöd nem hiszem hogy lesz a dolgokban. Ha eljutottál mapokig minden guide nélkül első karakterrel akkor gratulálok őszintén. :R

DSP-ben a milliók számítanak igazán komolynak. :DD
Nekem van egy Essence Drain karim , annak a DPS-e 230 000 , de ez nem hexproof bossok ellen nagyjából ennek a 2-3 szorosa lehet , van mellete egy 5 link blight is úgyhogy 500K és 1M között lehet a boss DPS.

(#24592) Har_melin válasza duke1981 (#24590) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tooltip vagy PoB dps? A tooltip dps irányadó lehet (pl. ha cserélsz egy cuccot vagy beraksz egy másik support gemet), de nagyon sokszor félrevezető. Vannak skillek, amelyeknek csak a "hit" részét mutatja, a másodlagos sebzését nem (pl. Molten Strike). A DoT sebzésekkel eleve nehezen boldogul. Másrészt mechanikusan számol: base dmg x módosítók x attack/cast speed, de nem veszi figyelembe pl. a bossok resistjeit.

Ezzel együtt, ha haladsz vele, akkor érdektelen, mit mutat a számláló. :D

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24593) duke1981 válasza Mirman (#24591) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Milliók????! :) Azt meg hogyan és minek?A legkeményebb xeno bosst is le tudtam nyomni egy kis ügyességgel és taktikával. Káosz gólemeket használok csalinak és közben sokat mozgok. életerő totemek ha nagyon gáz a szitu és közben szórom a villámot mint a barom. Eddig tökéletesen működött. De azért milliók.. gondolom még nem láttam mindent a játékban amihez kellhet ennyi!
Amúgy rengeteg hasonló gémmel nyomtam már, nem volt nehéz eljutnom a mapokig. Bár online gyakorlatilag ez az első. D2-ön elvacakoltam anno jópár hónapig. Titan quest-el még többet, stb. De ilyen összetett kari fejlesztést még sehol másutt nem láttam!

(#24594) tibee77 válasza duke1981 (#24593) üzenetére


tibee77
őstag

Ennek a jateknak a tutorial resze az kb. a 10 act amit letoltal.ezutan indul be a jatek igazan.nagyon ajanlatos egy guide-ot követni különben nemsokara jössz majd vissza ide a forumra panaszkodni, hogy folyamatosan halsz a mapokon.hidd el, sokan vannak/voltak vele igy.nem valami kezdöbarat a jatek igy ez nagyjabol normalis is.kerdezz nyugodtan, de az összefoglalot elötte olvasd el, sokat fogsz belöle tanulni.amugy a stormburst skill nagyon jo kezdesre es endgame-re is.brutal dps-t lehet vele összehozni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24595) duke1981 válasza tibee77 (#24594) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Köszi. Rákukkantok egy buildre, hogy mennyiben más az enyémtől.

(#24596) Rizseslescó válasza sirdond (#24588) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Azért köszönöm a válaszod, konkrétan erre a buildre gondoltam:
https://www.youtube.com/watch?v=ArHzdThJ7w0
sosem volt még hasonló karim sem, mire kiismerem biztos időbe telik, de azért megpróbálom összehozni. :F :Y :W Van kb 10 exem,annyi elég lesz kezdésnek és meglátjuk.Az alapokat meg tudom venni, Chin sol-Inpulsa-impresence. Bízom benne, hogy a "link" re ránéz még pár ember és véleményt alkot róla. B.U.É.K. mindenkinek, csak nekem nem. Végig dolgozom a januárt ismét. :R :W :( :R

[ Szerkesztve ]

(#24597) sirdond válasza Rizseslescó (#24596) üzenetére


sirdond
őstag

nekem nem tűnik rossznak, így videó alapján, ha ebben a gearben így viszi az újradolgozott shaper guardianokat.

(#24598) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Blast Rain Berserker, ha valakinek íjász kell, ami nem ranger.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24599) brunnehilde válasza Har_melin (#24598) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Végül mit inditottál? Ezt a berserkert? :P Gladiatorral én max elégedett vagyok. Nagyon keveset játszottam, de szépen visz mindent már awakening level 6-on is. Mondjuk még folyamatosan kisérletezgetek vele, most pl. kiszedtem az impalet, kiváncsi voltam, milyen az élet nélküle. :))

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24600) Rizseslescó válasza sirdond (#24597) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Amint tudjuk, a "pudling póbája az ... " meglátjuk,hogy alakít. Egyenlőre súlyos időhiányban szenvedek és az asszony kitalálta, hogy átfessék az egész házat :W :W :W , ezért gyakorlatilag ki leszek lakoltatva otthonról.. Időm nincs de elszántságom annyival több.. :O :O
A 7végén majd felkelek hajnalban és elkezdem a karit, addig is minden lvling cucc felajánlást szívesen fogadok :DDD :DDD Persze nem kérem ingyen, még fizetek is érte, ha kell .. :R :C :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.