Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, és az eddigi segítséget mindenkinek, töröltem a játékot, nem jött be :(

További jó játékot mindenkinek !

(#14002) Badlof2k válasza kristof123 (#14000) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ja persze hamar van a masodiknak lvling uniq akkor easy nagyon :D elso karival szoktam sokaig menni :) bar nem zavar, lassan 90 vagyok de nemerzem hogy kellene uj kari anynira elvezem ezt az egyett is :C

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14003) Delávégá


Delávégá
tag

Ami kicsit zavar hogy baromi nagyok az egyes zónák. Néha kicsit elunom hogy fél órája bolyongok és még nincs meg a következő átjáró. Amúgy élvezem a játékot de nem hiszem hogy 1-nél több karakterem lesz, én az a típus vagyok aki baromira utálja ugyan azt másodjára végigtolni. :) WoW-ban is 10 évig 1 karaktert pátyolgattam. De mire ki lesz hegyezve ez az egy karakter is az is sok idő.

(#14004) Plazmacucci válasza sith7 (#14001) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehaltál mi? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14005) reelc válasza Plazmacucci (#14004) üzenetére


reelc
veterán

Van ez így, hogy nem jön be.
Először akkor játszottam a játékkal, amikor kijött a nagy 3.0.0 frissítés.
Az akkori Ligában játszottam, úgy 60 órát öltem bele a játékba, de nem tudtam megszeretni.

Pár napja újra feltettem, és kicsit újra olvasgattam is ezt a fórumot.
Most ott tartok, hogy 12 órát öltem bele napok alatt, és uninstalláltam is.

Igazából nem tudom megmondani, mi nem tetszik.
Talán az, hogy rákényszerítene a játék a kereskedelemre. Nem opcionálisnak érzem.
Biztosan lehet enélkül is boldogulni, de én már nem tolok bele napi 4, hétvégén x órát 1-1 játékba, mint pár éve.
Ami a fix build követést illeti: a többi játéknál is így van, akkor tudsz érvényesülni, ha ésszel van összerakva a kari. Mégha nem is megfelelőek még a cuccok, a skillezés rendben legyen. Szóval a leírás alapján haladást nem érzem gondnak.

Műfajon belül bármely játék játékosa örülhetne ennyi frissítésnek, és ekkora játékosbázisnak, amit ez a játék produkál. Az Endgame tartalom is tartalmas.
Le a kalappal.

Csak érzem, hogy nem az én játékom.

[ Szerkesztve ]

(#14006) sith7 válasza Plazmacucci (#14004) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyszer sem haltam meg, összességében nem tetszik, nem jött be, nem váltja ki belőlem ezt a "húba+" érzést :(

szerk.

reelc megfogalmazta bővebben, kb. nekem is hasonló érzéseim, gondolatam vannak

[ Szerkesztve ]

(#14007) Win-T


Win-T
senior tag

Ez már a negyedik szezonom ha jól számolom, de ezt még sosem figyeltem meg: van olyan, hogy eleve 5-6 linkelve esik valami (Tabula Rasa-n kivül), vagy ezeket mindenképpen nekünk kell összehegeszteni?

(#14008) Plazmacucci válasza Win-T (#14007) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem csak corrupted esett 6L tabulán kívül. Ahogy egy kezemen meg tudom számolni hány ex esett 4 év alatt.

Más. Valami fos van a palacsintában, mert egész este olyan megkereséseket kapok, hogy megvennének olyan dolgokat, amiket órákkal ezelőtt eladtam, sőt a tabom sem publikus már... What?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14009) pruzsi


pruzsi
őstag

Welcome!

6K+ óra után kicsit meguntam egyedül tolni a játékot és a random public mapozgatást.
Így úgy gondoltam hogy akinek van kedve csatlakozhat hozzám. Kikötés nincs csak a kulturált viselkedés.
itt megtaláltok
Barát listáról most töröltem mindenkit így aki eddig ott volt és most nem talál bocsi de nem tudtam megkülönböztetni már ki kicsoda illetve ki aki külföldi.
Akár lehet ingame voice chat is de ehhez nem értek.

(#14010) Plazmacucci válasza pruzsi (#14009) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd nyomhatjuk, de csak 70 körül tartok. Mindjárt jelöllek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14011) rumkola válasza Plazmacucci (#14008) üzenetére


rumkola
veterán

nekem is ez van 2-3 napja, már nagy idegesít

(#14012) kristof123 válasza Plazmacucci (#14008) üzenetére


kristof123
őstag

Két napja tart nálam is és esténként jön elő. Szóval nem nálad van a baj, ne aggódj miatta. : D

[ Szerkesztve ]

(#14013) Gol D.


Gol D.
újonc

Valami oknál fogva ez fogad, amikor belépek bármelyik portálon a templomba, aztán kidob a játék. Lefuttattam a PackCheck programot a POE könyvtárban, de ez sem segített semmit. Már ha jól csináltam, ugyanis csak ennyit írt ki: "Checking pack file Content.ggpk..." Mi a teendő ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#14014) kristof123 válasza Gol D. (#14013) üzenetére


kristof123
őstag

Én a helyedben újratelepíteném a játékot. Szvsz az a legtisztább és legbiztosabb módszer.

(#14015) Gol D.


Gol D.
újonc

Végül lefuttattam a PackCheck programot, csak várni kellett volna már először is, de türelmetlen voltam, nehogy elvesszen a templom. Hát elveszett, pedig az eddigi legjobb köröm lett volna. Mindenesetre remélem ez megoldotta, de majd 11 kör után kiderül. De inkább újratelepítem a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#14016) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem követek buildet, saját kútfőből megyek. Szerintetek merre tovább? Úton útfélen lehalok.


Mivel a POE oldala jelenleg üzemképtelen, így képeket dobtam be. Azért itt a [link]. Csóróság van, nincs pénz 6L-re.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14017) Win-T


Win-T
senior tag

Dobott valamit a játék amit a filter így jelez és az inventoryban meg ilyen csillagos animált háttere van...

Ez mi ez, most látok először ilyesmit, ér valamit, jó valamire? :)

(#14018) San398 válasza Win-T (#14017) üzenetére


San398
őstag

Ez egy Shaper által elfoglalt mapon esett item.Lehet rajta olyan tulajdonság ami a sima cuccokon nem lehetséges.Igen lehet értékes is ha olyan a rajta lévő tulajdonság!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#14019) TrollBalint válasza Har_melin (#13979) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én nem is értem, miért nem azt indítok soha.... az a két ember, aki a barátlistámon van, sose játszik, én meg amúgy se tradelek :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14020) TrollBalint válasza Delávégá (#13976) üzenetére


TrollBalint
addikt

Magasabb? Liga elején kezdtem, és most tart az első karakterem 38-as szinten :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14021) la_cc válasza Plazmacucci (#14004) üzenetére


la_cc
addikt

RIP D3 player :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14022) rumkola válasza la_cc (#14021) üzenetére


rumkola
veterán

degonosz ;]

(#14023) la_cc válasza rumkola (#14022) üzenetére


la_cc
addikt

Ne érts félre, sajnálom, hogy nem tetszik neki, de hsz-ek alapján láthatólag a kolléga egy annyira kezdeti fázisban hagyta abba a game-t mikor még kb. semmit nem tapasztalt az egészből (tippre A2-ig érhetett max). Az új játékosok egyébként ilyenek, vagy beszippant az összetettség vagy elriaszt egyből a dolog. Annó én is abba hagytam poe-t az első ranger karinál olyan 70-75 körül, mert szar volt az egész. Ez akkor lehetett mikor még nem is volt benne talán a mostani act 4 egyátalán stb.

(#14003) Delávégá

Kis rutinnal már rájössz, hogy nem is olyan nagyok azok a pályák. ;)

(#14005) reelc

Nem kényszerít semmire a játék. Ha nem akarsz trade-del pöcsölni, ott az SSF (solo self-found) és craftolhatsz kényedre kedvedre. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14024) rumkola válasza la_cc (#14023) üzenetére


rumkola
veterán

Tudom, ugyanígy voltam vele én is. A1-A4 3x, aztán 65-70nél nem jutottam tovább. Volt 1 82-es witchem, most visszanézve ritkaszar cuccokkal, 1db 5linkes staffal. Hetekig farmoltam a Dock -ot, 2-3 naponta léptem 1 szintet. :) Rengetegszer volt, hogy dühből letöröltem és hónapokig nem néztem rá. 2013 vége óta nyomom 2 évig trade nélkül :D, rengeteg kitartás kell hozzá az elején. És trade-trade-trade.
Nekem legőrjítőbb a váratlan, megjósolhatatlan, előreláthatatlan 1HIT volt. :DDD

Manapság azért már nincs ilyen.

(#14025) Mirman válasza rumkola (#14024) üzenetére


Mirman
őstag

Ugyanez volt velem is . D3 után egyáltalán nem tűnt gördülékenynek és kiforrottnak a dolog. Le is töröltem mindig de folyton próbálgattam és 3gy idő után elkapott. Aztán évek óta nincs megállás :D .

(#14026) kristof123 válasza rumkola (#14024) üzenetére


kristof123
őstag

"Nekem legőrjítőbb a váratlan, megjósolhatatlan, előreláthatatlan 1HIT volt. :DDD

Manapság azért már nincs ilyen."

Ebben nem értünk egyet. : D

(#14027) 0karmacoma0 válasza la_cc (#14023) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Szerintem az a vízválasztó mikor van rendes attack speed meg egy 20/20-as faster attack a movement skillen. Onnantól hasonlóan smooth mint a D3. Az első actokban tényleg elborzad az ember az elején, hogy milyen szánalmas a karakter, de ez része az élménynek. Tényleg van egy nagyon határozott fejlődési ív, ahogy szép lassan megszereted a karaktered. Mondjuk sok kezdő nem ismeri az onslaught support gemet, az adrenaline-os quicksilver flaskákat, vagy a vendorok és orbok használatát. Az első karakterem nekem is totál kuka volt, pedig többet olvastam a guideot meg a wikit mint játszottam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#14028) rumkola


rumkola
veterán

Ja tényleg! Shapert Eldert kinyírta már valamelyikőtök?

(#14029) Badlof2k válasza la_cc (#14023) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Mostmeg mar csak a rush rush rush van... :D ;] en fevaltva nyomtam D3al vagy amelyik liga season akarmi bejott , bar lassan egy eve csak Poe megy szoval :DD

Nekem meg csak elso elder volt , most jon lassan a sarga , aztan red .. aztan lehet idegosztaly :DD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14030) reelc válasza la_cc (#14023) üzenetére


reelc
veterán

De lényegében most is SSF-ezek nem? Csak nem olyannak indítottam a karit.
Vagyis: egyedül játszok, az van amit találok.
Vagy van valami különbség aközött, hogy így játszok, vagy ha beraknám a pipát a SSF módba?

Nem csak Diabloról jövet tűnik riasztónak. Párezer óra D3, és sokszáz óra Grim Dawn után próbálkoztam be ezzel a játékkal. Na meg persze ezek mellett is próbálgattam játékokat.

A Diablo 3-at felraktam tegnap pár hónap kihagyás után, meg is untam. Ha már megvan minden cuccod, és csak azok finomítása a cél - félelmetes időt+energiát lehet beleölni a nagy semmibe. Fullos karival a Grim Dawnban is esik számomra új cucc 1000+ óra után is, és egy csomó szet még mindig nem teljes. Dio3-ban meg pár délután alatt max szint (lvl70) minden cuccal megvan 0-ról akár egyedül. Ég és föld a 2 játék, a PoE meg méginkább.

[ Szerkesztve ]

(#14031) Badlof2k válasza reelc (#14030) üzenetére


Badlof2k
senior tag

En vettem eszre vagy csak tenyleg istenszeru volt a droppom ssfbe :) de poccre estek azok a dolgok amik kelettek buildemhez amik vittek elore es tapoltak arrol nemis beszelve mennyi currency esett .. szal ja vagy tenyleg makom volt vagy nemi droprate kulombseg van a sima es ssf kozott :)

Nojo igaz hogy mindharom felsorolt jatek arpg de teljesen mas igenyeket is fed le, jatekos taborrol nemis beszelve plusz ezek harman szinte tavol alnak egymastol mind mechanika tortenet es szinte minden teren maganvelemenyem szerint :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#14032) reelc válasza Badlof2k (#14031) üzenetére


reelc
veterán

Azért ezt a 3-at hoztam fel, mert jelenleg ezek a legnépszerűbbek a műfajban.
A személyes véleményem következik.
Akit nem érdekel, ne olvassa el :) igyekszem nem offolni többet.

A Diablo 3 ugye multira van kihegyezve, de az elmúlt évek patcheiben annyira erősödött minden kari és nőtt a droprate, hogy önállóan is teljesen jól lehet játszani, csak kevésbé jön a Paragon és a cucc. De így is cucc eső van, és a smart loot miatt igen jó eséllyel a karidnak hasznos esik. Szezonok vannak, de szezon exkluzív tárgyak már régóta nincsenek. Egy Season Journeyt akár 1 hét alatt is lehet teljesíteni akkor is, ha egyedül tolod. Csapatban kevesebb idő. A Season meg tart min. 3 hónapig. Pár nap alatt lvl70 fölött vagy full gearben.
Hátrányok: nagyon ritkán van érdemi frissítés, ezen felül sokaknak nem tetszik a Paragon lvl rendszer, ill. a Primal Ancient tárgyak (igen kis eséllyel eshet perfekt statos cucc, bár ha 2 stat sem az ami neked kell, nem sokat ér). Hamar összeszedhető a buildnek megfelelő minden cucc. Endgame: rift, gr, bounty, egy délután alatt akár többször is beadhatja ugyanazt a pályarészt.
A játékosszám nem ismert. De biztosan csökken évek óta, köszönhetően a Blizzard hozzáállásának. Fellendülés a szezonok első 1-3 hetében van.

PoE: nem nagyon tudok nyilatkozni. Sokszor frissül a játék, Leagueok (szezonok) vannak, amik tematikusak. Elsősorban gondolom ez is a multira van kihegyezve.
A SteamCharts szerint ma bevolt lépve max. 82,848 játékos egyidőben.
Endgame: nem olvastam el az egész összefoglalót régebben sem, tudom van mapping rendszer.
Megköszönöm, ha kiegészítitek 1-2 mondattal.

Grim Dawn: a készítők single player játéknak szánták, amiben van co-op, teljesen jól lehet játszani vele egyedül. Nincs szezon, nem sürget semmi. A 2-ik kiegészítő lemez várható év vége felé. Volt már sok patch, tartalmat is adott hozzá. Kieggel lvl100 a maximum, elég sok cuccom hiányzik még, bármikor eshet valami jóféle, ami ha most nem is, másik karinak még jó lesz. Lehet másokkal tradelni, cuccot cserélni.
Ma max. 4,009 játékos volt belépve egyidőben. Az ARPG-k között ezidáig a 2-ik legnépszerűbb volt a PoE mögött.
Ideális azoknak akiknek nincs sok ideje játszani, az alapjátékot már elég sűrűn akciózzák lefele.
Endgame: Crucible DLC, ez lényegében egy aréna. Több nehézségi fokozattal.

A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr kicsit kakukktojás: alig 1 hete jelent meg, sci-fi, és nagy hátszél a sokak által ismert univerzum.

[ Szerkesztve ]

(#14033) Har_melin válasza reelc (#14032) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

D3: már az előzetesek alapján azt éreztem, hogy ezért nem fogok pénzt kiadni, ki is maradt az életemből. (D2-vel borzasztó sokat játszottam, még céges munka utáni lanpartikon is.) Ezért nem is kritizálom, csak örülök, hogy jól döntöttem.

Grim Dawn: az előző Poe liga alatt (amit kivételesen nagyon untam) felraktam, kipróbáltam, jópofa volt, de mégsem. Nyilván ha annyit játszanék vele, mint a PoE-val, akkor sokkal jobban tetszene, könnyebb lenne a döntés az eladni-megtartani között, stb. de egyelőre a PoE sokkal szórakoztatóbb.

POE: nem, egyáltalán nem a multira van kihegyezve, a multi igazából csak a ladder mániásoknak fontos, hogy ők legyenek az elsők valamiben. Könnyebb vele haladni meg persze ismerős társasággal játszani fun, de én négy év alatt egyszer multiztam és tökéletesen el voltam nélküle. Szerintem endgame szinten a PoE messze veri változatosságban és opciókban a többit. A mapok módosítóival olyan nehézségi szinteket lehet összehozni, hogy azokhoz képest a "normál" endgame bossok piskóták. Ráadásul aki csak farmolni akar egy bizonyos szint fölött, azoknak is több lehetőségük van és nem mindegy, hogy melyikre fejleszti az ember a karaktert. A harmadik pozitívuma pedig az, hogy míg a Grim Dawn-ban és a Dioban is ha el akarsz jutni mondjuk D skillhez, akkor egyértelmű, hogy ehhez az A-B-C utat kell bejárnod, itt ez nem triviális. Ahogy más ARPG-kben, itt is mindig van 5-8 egyértelmű OP build, a különbség az, hogy mellettük (ha értesz hozzá vagy keresgélsz), akkor van egy csomó legalább annyira erős, csak egyedi koncepciót használó lehetőség is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#14034) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Komolyan mondom én fizetnék ha lehetne 60-as szintű karaktert indítani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14035) tibee77 válasza Plazmacucci (#14034) üzenetére


tibee77
őstag

Nem ertelek.Nehany ora alatt 60as vagy.mi a gond?ligakezdeskor mindig 4 orat jatszok kb. Es 40 körül szoktam abbahagyni.ja es abban benne vannak a liga eleji folyamatos kifagyasok. XD liga közben meg mikor mar van della akkor meg meg könnyebb a levelinges unique-ok miatt.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14036) TrollBalint válasza Har_melin (#14033) üzenetére


TrollBalint
addikt

először ON:
Tegnap sikerült eljutnom (először) a templomban a bosshoz, bár még csak Act 4-ben vagyok, de mikor haltam, akkor mintha vesztettem volna kb. 10% XP-t. Jól láttam? Változott valami, vagy csak a templom (esetleg csak a templom boss) nyom egy ilyen humort? :)

OFF:
Én megvettem anno a Diablo 3-at és az eleje nagyon tetszett, barom nehéz volt az inferno szinten, ami bevallottan multira lett kitalálva, hogy ha többen játszanak is élvezetes legyen. De miután 2-3 emberke egyedül is végigvitte, utána megindult a sírás és azzal a Diablo is a lejtőn :( Nem bánom, hogy megvettem, de ez a "túl nehéz a játék legyen könnyebb!" "túl könnyű a játék, nincs benne kihívás, legyen nehezebb!"... ezek nagyon tönkretették

ismét ON:
Te fejlődés során felveszitek a superior cuccokat is? Én már azt se tudom mit vegyek fel, a 3 linkelt cucc mindenképpen kell (különböző szintű értelemszerűen), aztán nem lennének rosszak a superior cuccok sem... de ha így csinálom akkor inkább egy piaci kofára fog hasonlítani a karakterem.
Egyébként - számomra - szinte hihetetlen, hogy meg tudták csinálni a készítők, hogy még az értéktelen cuccnak is lehet némi értéke, ettől tartom igazán jó játékban a PoE-t.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14037) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#14016) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Naa gyerünk srácok, másoknak olyan szívesen megszakértitek a harmincas szintű karakterét :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14038) vvega30 válasza Plazmacucci (#14037) üzenetére


vvega30
senior tag

Szerintem kezdj egy jugg tankot ;]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#14039) Plazmacucci válasza vvega30 (#14038) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát lehet az lesz :) De valami jó kis támadás kéne, elég uncsi az ilyen earthquake, cleave stb buildek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14040) Rizseslescó válasza Plazmacucci (#14039) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok, ha már Jugg tank kezdtem egyet, de még a templomban is leütnek... Biztos én vagyok a buta,de nem gondolom,hogy 5s mapokon is le kell,hogy üssenek. Megpróbálom belinkelni a karit véleményezzétek pls mit nem csinálok jól. Molten strikos-kardozós azt hittem mindent letolós,de nem,...
https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Brandon81/characters

(#14041) pruzsi


pruzsi
őstag

Link
Valaki összefoglalná a lényeget ha van ideje lefordítani :D Köszi!

(#14042) rumkola válasza pruzsi (#14041) üzenetére


rumkola
veterán

Nem tudom mikor fogják elérni végre a jobbklikk a portrén és teleport to playert, de már ez is haladás. :R

(#14043) TrollBalint válasza pruzsi (#14041) üzenetére


TrollBalint
addikt

Oda lehet majd teleportálni másik játékoshoz, egész pontosan az utolsó waypointjához, amennyiben valami questben lenne, ami ezt megakadályozza, kiírja, a neve mellé, melyik az a quest és ha végzett mehet a teleport.
Lesz opció, hogy nem kell invitálni partyhoz, hanem egyből tudnak csatlakozni hozzád (a'la Diablo 3) és ezt tudod majd engedélyezni emberekre külön-külön is akár. (ha csak pár embert szeretnél, aki így csatlakozhat hozzád)
Lesz "downleveling", ha engedélyezed, és egy nálad alacsonyabbal lépsz partyba, akkor a szinted az övével lesz egyenlő, és nem kap XP büntit. Ha kilépsz a partyból akkor visszaáll minden az eredetire. (Itt még van valami a szörnyek életével meg a cuccokkal, ami nem teljesen tiszta nekem)
Valamint lesz opció, hogy már rögtön a karakterválasztó képernyőről lehessen egyből partyba csatlakozni és így akár már az első területtől kezdve lehet együtt menni.

Ez utóbbi viszont több időbe telik, de még ezen liga alatt akarják megcsinálni őket. Az első három az néhány hét múlva életbe is fog lépni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14044) la_cc válasza TrollBalint (#14043) üzenetére


la_cc
addikt

Ja, kicsit közelítik a D3-hoz, ami szerintem nem rossz ötlet, bár amíg nincs egyedi drop, nem hiszem, hogy megérné partyzni, tekintve hogy oszlik a loot a map-okon, ez az egyik legnagyobb hátránya a poe-nek szerintem a többivel szemben.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14045) rumkola válasza la_cc (#14044) üzenetére


rumkola
veterán

:K

(#14046) TrollBalint válasza la_cc (#14044) üzenetére


TrollBalint
addikt

nekem pont az egyedi loot nem jött be a Diablo 3-ban, kevésbé éreztem, hogy egy party részese vagyok, inkább azt, hogy vagyok, ölök, esik valami, meg rohangál mellettem még valaki, aki "dobáltatja" ki nekem a lootot. De nyilván meg van az előnye, ha public partyba van az ember, én azt nem speciel nem szoktam, csak haverokkal. Pont ezért Free for All-ra van nálam állítva a loot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14047) la_cc válasza TrollBalint (#14046) üzenetére


la_cc
addikt

A public party-nak még inkább nem értem az értelmét, de legyen mondjuk spanokkal: esik egy exa, hogy osztjátok el? Vagy szétdobjátok 3 felé? Vagy esik egy 6 socket-es cumó, azzal mi lesz? :) Elég körülményes ez így szerintem.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#14048) TrollBalint válasza la_cc (#14047) üzenetére


TrollBalint
addikt

ez oké, mondjuk diabloba nem volt ilyen ami mindenkinek jó, ha mégis, akkor azé volt, aki felvette.
De nálunk a haverokkal a cucc azé, aki felveszi (Diabloba ez odáig fajult, hogy ha már alig volt élete a bossnak, volt, hogy egyszerre hagytuk abba az ütést, hogy a loot-ra koncentráljunk)
Ha valaki mégis olyat vesz fel, ami nem való neki azt odaadjuk a másiknak, persze ingyen.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#14049) rumkola válasza TrollBalint (#14048) üzenetére


rumkola
veterán

Melyik Diabloról beszélsz? 3ban egyedi a loot.

(#14050) TrollBalint válasza rumkola (#14049) üzenetére


TrollBalint
addikt

ja igen, kb. a 2-ről és a 3-ról is beszéltem. Anno a 2-ben azé volt a loot, aki felvette és a 3-ban volt az, hogy nem igazán éreztem ezt a party hangulatot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.