Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) tibee77


tibee77
őstag

Nem vagom az elözmenyeket igy nemtom, hogy te most bowos buildet akarsz csinalni?akkor miert nem deadeye?vagy mar probaltad?miert rain of arrow?iceshot vagy ts biztos ugyanolyan jo, söt, jobb mint a roa clearre.bossok ellen is roa-t hasznalsz?hat az nagyon gyengus az tuti.2*6 linkben probaltad az iceshot-barrage buildet?igaz en a point blank nerf ota nem toltam bow buildet, de addig tuti hogy ez a kombo volt az egyik legjobb.barrage enchant, dying sun, voidfletcher, pointblank, lioneye jewel, hatredes watcher (a penetrationös a legjobb sztem) meg par critmultis jewel es tuti nincs gond a bossokkal.illetve liga elejen mathil inditott bleed bowos championt.azt probaltad?eleg bika dpse volt vele.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25052) gdevil válasza brunnehilde (#25050) üzenetére


gdevil
aktív tag

Múltkor említetted a Galvanic arrow-t is, azzal mi a helyzet? Nem jött be?
Nekem a videók alapján eléggé bejövős, és single targetre is jó ahogy láttam.....

(#25053) brunnehilde válasza tibee77 (#25051) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem annak indult, csak simán le akartam tesztelni a cyclone raidert, aztán azt átcsinálni valami bowos buildre, mert azt még egyszer sem próbáltam. Kinéztem egyet, megvettem hozzá valami "alap" geart, aztán elkezdtem "épiteni", és gyakorlatilag az összes bow skillt végigfutottam. Találtam pár érdekeset, ajánlottak itt is (pl toxic rain, , de ascendancy-váltást már nem akartam, mert annyira nem fogott meg ez az állandó ugrálás, rohangálás és non-stop HO-ban ébredés. :P :D Nem az én világom, de szerintem kihoztam a maxot abból amivel dolgoztam. Ice Shot build egyébként, de mapozásra lecseréltem RoA-ra és annyira bejött, hogy az maradt. Single ellen azért még mindig Ice Shot a befutó, de pl. a metáknál jobban tetszik a RoA, főleg, ha ellepik a képernyőt a megidézett monsták, akkor jó hasznát veszem.

gdevil: Igen, az is tetszett, de az elhalálozási ráta már annyira nem jött be. :U Ennek a cold dmg Ice Shot / RoA-nak azért jobbak a védelmi lehetőségei (blind, chill, freeze).

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25054) 0karmacoma0 válasza brunnehilde (#25050) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem a Forces of nature és az Aspect of the Eagle(BM felől) általában benne van az elemental bow buildjeimben. A Wise Oak és és egy Basalt Flaska szerintem jobb kombó lenne, és a Karui flaska helyett is instant heal flaskát használnék, úgy a curse immunity is beférne, és szerintem kevesebbet is halnál.

Ha nincs barrage hagynám a francba a Point Blanket, azzal együtt a long shotot is. Én az iron reflexes dolgot is átgondolnám. Ez 8 skillpont. Aspect 4ből megvan, Force of Nature 3. Már nagyobb a sebzésed ráadásul kondíció nélkül, némi járulékos move speed bónusszal. Maradt egy pont, én elvágnám Coldhearthnál a skill tree tetejét a mellette lévő crit chanse is mehet a kukába. Maradt 8 skillpont. Felveszed az elmaradt 5% healtheket, eléred a Resourcefullnes-t, életben ugyan ott vagy, de kaptál ajándékba pár hasznos dolgot, és egy szép adag sebzést valamint két skillpontot egy új jewel slot vagy egyéb hasznos dolog irányába.

Nem akarom elvenni a buiilded egyediségét és a mainstream irányába terelni, ezek csak apró észrevételek amik segíthetnek. Ha az iron reflex dolgot jónak érzed, akkor lehet máshonnan is összevadászni skillpontokat, én személy szerint soha nem próbáltam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25055) Plazmacucci válasza brunnehilde (#25053) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Caustic arrow-hoz pl mindegy mi az ascendancy. Én beletettem ami lehet, 400k az alap dot. Nem rossz, nem rossz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25056) brunnehilde válasza 0karmacoma0 (#25054) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Köszi. :P

Rá is lestem egyből, mit érdemes megvalósitani. Iron Reflexes marad, az biztos. :D A dodge/evade kombó amit nem fogott fel, az előtt ott álltam letolt gatyával és kb 3%-os phys dmg reductionnel, 1hitelt az is aki nem akart. A basalt flask nem rossz ötlet, de a jade 14%-ot ad, a basalt meg 15-t, szóval olyan sokat nem nyernék vele, ugyanez igaz az Atziri vs Wise Oakra is, és ez utóbbinál a pluszos chaos resistet inkább előnyben részesitem, mint az 1-2% extra dmg-t. Karuival elégedett vagyok, de a curse védelem nem lenne rossz, ezt még átgondolom.

Teszek egy próbát Point Blank és Longshot nélkül. Utóbbi helyett beraktam a Forces of Naturet, meg egyelőre a Primeval Force helyett az Aspect of the Eaglet. Coldheartedot és a fölötte lévő pontokat ha kiveszem, pótolnom kell az intelligencet (1pont), szóval ott nem nyerek kb semmit, főleg, ha az Iron marad. DPS-ben nagyjából maradtam ott ahol voltam, de most már nincs távolsághoz kötve, ami nem rossz azért.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25057) 0karmacoma0 válasza brunnehilde (#25056) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja igen, az int needed nagyon magas. Túl vannak fejlesztve az intes skilljeid. Az Orb of storms és a Frost Bomb szintje semmit nem ad, a Flame dash már fájóbb, de Raider vagy, legtöbbször úgy is csak dodgera, shortcutra kell. 111 környékén maximalizálnám az int needet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25058) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok, tegnap esett egy Cortex map,ez miért ilyen drága? Érdemes letolni? :F

(#25059) Plazmacucci válasza Rizseslescó (#25058) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ott eshet valami drága flaska.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25060) TrollBalint válasza brunnehilde (#25056) üzenetére


TrollBalint
addikt

Raidernek (bármi dexesnek) javasolnám a flame dash helyett a sima dash-t. Nem olyan jó, viszont nem int kell hozzá. Ha csak arra használod, hogy a vészes helyzetekből kikerülj, akkor jó lesz.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25061) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ha phys dam 100%-ban át van konvertálva valamilyen más sebzéssé, attól még az extra phys dam as módosítók hatnak rá?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25062) brunnehilde válasza TrollBalint (#25060) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Megoldottam a builddel az int, szóval már fölösleges beletúrnom. :P Azonkivül a build a frenzy chargeokból él. Ha nincs frenzy, tetü lassú, szóval jól jön az a flame. Meg az elugrálásoknál is (hőkövető tűzgolyók és egyebek). Közben Lvl92, elég szépen haladok. Persze ez is csak annak köszönhető, hogy hanyagolom a bossokat. Viszont komolyabb gond és halál nélkül viszi a megpakolt rare t16-t is. Mapozáshoz tökéletes, vagy az volt, lett volna két ligával ezelőttig. Mostanra kissé elavult a bossok miatt. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25063) TrollBalint válasza brunnehilde (#25062) üzenetére


TrollBalint
addikt

Na majd a következő ligára milyen fasza lesz :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25064) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Technikai jellegű kérdés!

Mi lehet az oka, hogy kb másodperces laggok vannak a játékban? A gép nem egy erőmű, de a játék sem az grafikailag. (fx 8320, 16 gb ram, rx 570 8gb) Egyszerűen élvezhetetlen!

A net rendben van, hdd-n kevés neki a 7200 rpm, ssdre menjen?

(#25065) BoneDragon válasza Hokunda (#25064) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt a jatekot csak is ssd-n szabad jatszani, szerintem az lesz a problema.

(#25066) Plazmacucci válasza BoneDragon (#25065) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor most laggol vagy alacsony az fps.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25067) rumkola válasza Hokunda (#25064) üzenetére


rumkola
veterán

HDD a baja :K

(#25068) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Valaki segítsen ebben a rohadt atlaszban. Lassan 90-es szinten vagyok, de mindössze 5 külön régió 1-1 stone-át sikerült összeszednem. 2 kék , a többi 1-1. A tirn's régó helyett a heawark előbb lett meg. Sőt a Lex és Valdo területről sincs kövem. Vagyis a központhoz közeli 4 területből 3 szűz.
Van egy srác, aki magyarul is tesz fel aktuális liga magyarázatokat, de mintha azt mondta volna, hogy az első stone-ok automatikusan esnek egészen 20 db-ig rng fügvényében. Hát én már annyiszor oda-vissza jártam t1-t5-ig, hogy rohadtul unom.
Mert gondolom ahová nincs stone, az a terület bármikor kell adjon conqueror-t és követ is. ?? Azután citadellába helyezve lehet csak újabbat előcsalni ??
Itt jön az, hogy pl. lövésem sincs, hogy ha módosítom a területet, hogy a jó életben lesz az addigi pl. t1 mapomból t4. Mert, hogy a módosított terület már nagyobb, de nevében maradt t1. Pl., hogy lesz t1 warf citadella módosítása után t4, mert látom az atlasz módosítók között, hogy az bizony most is csak 68-as szintű.
Egy fél oldalnyi területre elférne minden infó erről mapozásról, de még az összefoglaló sem tér ki ilyenekre.
Sajna abban a korban nőttem fel, hogy nem tanították az angolt és mire erős hiányát éreztem, már nem is akartam nekiveselkedni.

Hát azt mondják ne szégyelj kérdezni, azért mégis ég a képem.

Köszi Bárkinek.

(#25069) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#25068) üzenetére


TrollBalint
addikt

A "kövek automatikusan esnek 20 db-ig" azt jelenti, hogy az első 20 stone-ig, fix, hogy a slayerek dobnak ilyen köveket (utána megjelenik Sirus és már nem 100%, hogy dobnak).
Az Atlasodban bal oldalon van egy oszlop, arra, ha ráviszed a kurzort mutatja az egyes területeken, hogy melyik ElderSlayerhez hány watchstone kell. Az, hogy melyik területen esett a stone és hova rakod, az mindegy, úgy hogy nyugodtan pakolgasd át.
Ha átrakod, és futod a mapokat (mindegy milyen szintű) előbb-utóbb meg fog jelenni a slayer, és idővel a magasabb tier-ű mapok is esni fognak.
Az elején, szerintem, jobb azokon a mapokon futni, ami még nincsen teljesítve, hogy minél nagyobb legyen az atlasz bónuszod ;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25070) KubanitoS válasza LittleBoss67 (#25068) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az Atlason a bal oldalon található oszlopban láthatod melyik régióhoz hány darab watchstone-t sikerült megszerezned.

Azt is láthatod, hogy hány darab watchstone kell az adott régióban ahhoz, hogy előjöjjön a conqueror (szintén ugyanabban a régióban) és kidobja a maradék watchstonet.

Az a lényeg, hogy úgy pakold a már megszerzett watchstoneokat, hogy a farmolni kívánt régióban biztosan teljesüljön a feltétel (watchstoneok száma) ahhoz, hogy elő tudd csalogatni a conquerort.

Ha egyszer már előjött Sirius, utána a conquerorok nem 100%, hogy egyből elő fognak jönni akkor sem, ha minden adott ehhez. Több pályát kell letolnod ugyanabban a régióban és jönni fognak majd.

Ha olyan régióban játszol, ahol már megvan mind a négy watchstone (bal oldali oszlopban tudod leellenőrízni), akkor is előjöhetnek a conquerorok az adott (fullos) régióban, viszont újabb watchstonet nem fognak dobni.

Úgy tapasztaltam, hogy a map tierek nem számítanak. Tehát van egy T3 mapod, ami jó a régiódba ahol már csak t7-t8 mapok vannak, ez ugyanígy triggerelheti a conquerort, szóval emiatt ne aggódj.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25071) TrollBalint válasza KubanitoS (#25070) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, a liga elején ezt többen is megerősítették, hogy ha előjött a slayer, akkor mindegy, hogy milyen tier-ű mapokat tolsz, az triggereli. Annyi, hogy ha különböző mapokat mész, akkor 100%, hogy triggerelődik a mapon és Zana fog tudni nyitni kaput.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25072) NKata_87


NKata_87
friss újonc

Sziasztok! Azt tudja valaki hogy mi van akkor ha olyan mapon van fertőzésem, ahol minden watchstone megvan? Hogyan tudom eltűntetni?
Nagyon megköszönném, jóideje ott van.

(#25073) KubanitoS válasza NKata_87 (#25072) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem nem korona vírusról van szó.

Nem tudod eltüntetni, csak a conqueror megölésével.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25074) NKata_87


NKata_87
friss újonc

:DD :DD :DD :DD :DD :DD
Köszönöm

(#25075) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Héten megjelent a Geforce now. Most kipróbáltam a játékon és azt kell hogy mondjam, nem fogok új gépet fejleszteni. Pöpecül működik. Ugye ez a program azt csinálja, hogy a játékaidat streameli az nvidia szerveréről. Van ingyenes lehetőség is benne, annyi a hátránya, hogy sorba kell állni, de előttem 40-en voltak ami fél perc alatt lepörgött. A PoE 20-50 ms között mozgott, átlag 80fps, 50 alá nem láttam beesni. A szerver amire rakott egy 2080Ti-t tett mögé. :C
Ahogy olvasgattam a fórumot, meg észre is vettem, hogy a játékok alatt a kép nem tű éles, kicsit homályos. Ez betudható a streamelésnek, ezenkívül semmi hátrányát nem láttam. Szóval akinek nem túl erős a gépe és vannak grafikus problémái, tegyen egy próbát. :R

szerk.: Az lemaradt, úgy emlékszem napi 1 órára van limitálva a játékidő ingyenes verziónál.

[ Szerkesztve ]

(#25076) LittleBoss67 válasza KubanitoS (#25070) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Most itt főleg az a gondom, hogy a 3 alacsony szintű területen a 4-ből nincs stone-om és napok óta állok. Van viszont 3 külső területről kövem.
A másik, hogy egy terület módosítása hogyan növeli meg, a meglévő mapok tier szintjét? Mitől lesz alap szintű, azaz 1 watchtone hatására az addigi tier1 map, tier4???? A mapstash-től nem tudom elképzelni, hogy ugyanaz a map fül egyszerre tartalmazzon egyébként 4 fajta azonos típusú de mas- mas erősségű térképet.

[ Szerkesztve ]

(#25077) KubanitoS válasza LittleBoss67 (#25076) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most itt főleg az a gondom, hogy a 3 alacsony szintű területen a 4-ből nincs stone-om és napok óta állok. Van viszont 3 külső területről kövem.

A köveket úgy pakolod, ahogyan szeretnéd. Nincsenek régiókhoz kötve. Figyeled a bal oldali oszlopot és látod hova kell pakolnod a köveket, hogy essen új is.

A másik, hogy egy terület módosítása hogyan növeli meg, a meglévő mapok tier szintjét? Mitől lesz alap szintű, azaz 1 watchtone hatására az addigi tier1 map, tier4?

Ez a watchstoneok lényege, erről szól az egész. Beraksz egyet és az megnöveli a szintet.

A mapstash-től nem tudom elképzelni, hogy ugyanaz a map fül egyszerre tartalmazzon egyébként 4 fajta azonos típusú de mas- mas erősségű térképet.

Pedig pontosan ez a helyzet...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25078) freddirty válasza BoneDragon (#25075) üzenetére


freddirty
senior tag

azért még elég gyerekcipő ez a geforce now. Egy kis einhar multiclientes farmolásra kipróbáltam. Háát egy belépés majd 5 percig allocating space a poe clientnek, majd 5 percig letölt vmi 5giga anyagot. És egy inactivity logout után ugyanez...

fred

(#25079) BoneDragon válasza freddirty (#25078) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mert blight kliens fut a szerverukon, nincs patchelve. Mas jateknal nincs ilyen problema. Semmi baj nincs vele.

(#25080) LittleBoss67 válasza KubanitoS (#25077) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Hát köpjetek szembe, de:
Beteszem a követ az aljzatba (citadella), fogok egy t1 mapot mert, hogy nincs másik.
Látom, hogy a watchstone általi módosítás már t4-re hozta a terület legalacsonyabb szintű térképét, de a t1-es térképem (mást nem tudok használni), sohasem fog t4-re updgrade-lődni, sem pedig ilyen szintű de azonos nevűt ejtetni.
A pálya nem lesz egyszer csak 71-es szintű és a hulló mapok is az eredeti szerintiek, vagyis azonos vagy max 1-el nagyobb de 68-69 lesz a max.

(#25081) Strapáciusz válasza LittleBoss67 (#25080) üzenetére


Strapáciusz
tag

Zana?
1, Vehetsz tőle
2, Zana-> Mission-> T1 map betesz, aktivál->Találkozol vele->Teljesít-> Vehetsz tőle.
3, Valamelyik szomszédos map teljesít, hátha esik ( ebben nem vagyok biztos, "régen" mapoztam)

A lélektani hadviselés spécije

(#25082) 0karmacoma0 válasza LittleBoss67 (#25080) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Egy régión belül több tier van. Tegyük fel T1-T3. Mielőtt bármit csinálnál a watchstonnal szépen felderíted a legtöbb mapet. A map teljesítése és a bónusz megmarad, akkor is ha raksz be egy watchstonet. Szóval szépen fogod magad elbandukolsz a régió szélére, majd átmászol a szélső régióba, azt is felderíted. Így már van egy csomó T3 mapod, ami ugye dobhat T4-et(A Boss T5-öt). Bedobod a watchstone-t valamelyik régióba(belsőt javaslom először), a másikon futod a T3 mapokat. Szép lassan összejön egy csokor T4. Elkezded futni a T4-eket(ezeket már anyagilag is megéri alchozni, ez a map droppokon is segít) amik szépen dobják a T5-öket. Innen az első awaken fightig lényegében megállás nélkül tudod fejleszteni a mapokat és begyűjteni a köveket, csak arra kell figyelni, hogy adott map-en Tier +1 mapok tudnak esni, a boss tud dobni Tier+2-t.

A lényeg összefoglalva, hogy a nem felkövezett területről a lehető legtöbb mapot teljesítsd, mielőtt bármit csinálnál a régióval, mert utána már a watchstone-al feljavított verzió is esni fog, ha máshol megfelelő Tier-ű mapokat futsz. Ahogy előttem írták Zana, questet mindig csináld meg, előtte-utána meg csekkold mit árul, mert minden quest után reseteli a kínálatot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25083) Win-T válasza BoneDragon (#25075) üzenetére


Win-T
senior tag

"Az lemaradt, úgy emlékszem napi 1 órára van limitálva a játékidő ingyenes verziónál."

Nem napi 1 óra, hanem egy óránként ledob a szerverről, de visszamehetsz bármennyiszer, csak újra sorba kell állni.

(#25084) BoneDragon válasza Win-T (#25083) üzenetére


BoneDragon
veterán

Köszönöm a javítást, valóban így működik. :R

(#25085) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#25080) üzenetére


TrollBalint
addikt

Zanát én is csak ajánlani tudom. Az elején én is úgy csináltam, hogy egy Zana quest (lehetőleg minél magasabb tier-en, értsd T3 v. T4 mert akkor mintha nagyobb eséllyel frissítene magasabb mapokra). Majd megveszem amik nincsenek meg, akkor is, ha esetleg nem látom a mapon.
Ha jól emlékszem, úgy működik Zana, hogy megnyitod a daily-jét, és akkor már frissíti is a kínálatát (hogy teljesíted-e a küldetését, az ebből a szempontból lényegtelen)
Ja, és az eleje (mármint a mapozásnak) picit "fárasztó", lassan indult be nekem, nagyon sok T6 alatti mapot mentem, mire elkezdett esni a sárga / piros. (Igaz én akkor még mindig az adott régióba raktam le a watchstone-t, nem pakolgattam át)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25086) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Naaa, ki hitte azt, hogy ebben a ligában már nem lesz több Cyclone build? ;] :D Hétvégén megint bepörögtem és hagytam a raidert. Egyből kisimultak a ráncaim és úgy 25 évet fiatalodtam. Aztán megtaláltam a rést, amit még nem próbáltam: crites impale gladiator. Én marha, de ez is olyan, mint az evés, a legjobbat hagyom utoljára. :C

Azért hanyagoltam, mert papiron a rage verzió sokkal jobb számokat produkált, de valahogy a gyakorlatban nem éreztem azt a sok millió dps-t. Impalenél érzem. :U Alapból a védelmét is átszerkesztettem "kicsit". Van bleeding, ignite és freeze elleni védelem, igy a flaskokra pakolhattam ész nélkül a dmg boostot.

Flaskok nélkül 1 milla sDPS (tudom, a skitter shock nem annyi, szóval valamivel kevesebb :DDD ), ami duplázódik az impale miatt (100% chance, 110% impale effect). Flaskokkal 2,7 milla*2! :C És ehhez jön még a Vaal Haste és Vaal Warchief, amikkel elérem a 4*2 milliót + 900k warchief + 900k avg dmg reckoning. :Y Még egy awa melee phys gemet akarok beszerezni, további 10% dps növekedés, meg a lifera passzivot pakolni és catalystokat övre, meg gyűrűre, és fullosan ki lesz maxolva.

Néztem, impalenél van összesen -60% phys dmg reduction a monstáknak. Tippelni tudok, de ez is közrejátszhat abban, hogy minden megsemmisül körülöttem. Lvl96-on szereztem két nap alatt 85% XP-t, egy monsta se volt amelyik pár mp-nél tovább húzta volna. Beleértve a metákat, guardianokat és elderslayereket is. És ez alatt a pár mp alatt kéne lebontaniuk azt a védelmemet, aminek az alapja a HO-ban is 78%-os block attack és spell block chance, a magas phys dmg reduction és kimaxolt resistek, plusz többek között fortify és vaal molten shell. :P Videó: [link] A nyomorult menekülőre fogta, és itt még bénáztam is, tovább tartott, mert sand stanceben voltam.

Hétszentség, hogy ezt fogom megépiteni a köv ligában, akármit találjanak is ki (remélhetőleg nem nyúlnak bele valamibe túlzottan, ami "létszükséglet" a buildnek). Egy "alap" verzió most olyan 12 exa körül mozog, de azzal is elérhető a 3*2 millió DPS. Enyém ennek már a sokszorosa, mármint árban. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25087) Plazmacucci válasza brunnehilde (#25086) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[kép]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25088) TrollBalint válasza brunnehilde (#25086) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mivel tudom, hogy nagyon szeretnél egy impale - cyclone Raidert nekem is összerakni, ezért egye fene, megengedem. De aztán jó legyen ám :DD
Mostanra már kezdtem hanyagolni a ezt a ligát, pedig tetszik, viszont a következőre tuti raiderrel fogok kezdeni, csak nem tudom még, hogy ranged v. cyclone-s legyen :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25089) brunnehilde válasza TrollBalint (#25088) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Indits gladiatort. :U Ránéztem a raiderre, gyorsan összedobtam valamit, de necces. Dodge, resistek, int, life. Ha ezeket kirakom, a dmg mindennel együtt "csak" kb 2 millió. Abyssus kell neki, de raidernél már megkaptam, hogy halni fog vele minden kanyarban. :D Többé-kevésbé bebizonyitottam az ellenkezőjét, de... Mapozásra sand stanceban vaal skillek nélkül elég lehet az 1,5-2 milla dps. Dodge, block, magas evade a blind miatt és phys dmg reduction is van. Bossok ellen meg blood stance és ellőni a vaal skilleket. Mindegyik incr durationnel, szóval lenne 10-12 mp, hogy végezz a bossal mielőtt valószinűleg 1hitelnek. :D

Plazmacucci: Irónia szagot érzek. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25090) TrollBalint válasza brunnehilde (#25089) üzenetére


TrollBalint
addikt

Oh.. ez nem jó hír.
De nem úgy van, hogy a dodge-t "elfelejtetted" mert az iron reflex jobbnak bizonyult?
Viszont, akkor mire való a Raider? Mert nekem úgy tűnik az valami közelharci gyerek szeretne lenni, de szemmel láthatóan a "legjobb" melee skillekkel is gyengécske

(10-12 mp pedig elég lehet, addig beviszek pár ütést és utána spuri :D - hajt a ranger vérem)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25091) brunnehilde válasza TrollBalint (#25090) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mondom, hogy Gladiator. ;] :P Meglett a Lvl97, első dolgom volt bemenni hozzá. Halál nélkül. :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25092) TrollBalint válasza brunnehilde (#25091) üzenetére


TrollBalint
addikt

A Gladiátor melee karakter, nekem raged melee kell :DD
szóval, raiderrel már nagyon régóta akarok menni, úgy hogy azzal áll szándékomban menni, és mivel alapvetően jónak í]érkezett cyclone-ra, (meg amúgy is tudtommal eredetileg melee-nek szánták a raidert) így gondoltam összekötöm a kettőt. De akkor lehet hallgatok rá és egy legy raider meg egy gladiátor. (de ha egyszer is meghal a gladiátor :DDD )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25093) Rizseslescó válasza brunnehilde (#25086) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Na ma meglett a fejes,el is ment minden pénzem, ha összejön még egy kis pénzmag, akkor kipróbálom a crites verziót. De nem akarok lemondani a vértemről... tudom nagyobb area meg minden, de le nem cserélném....

(#25094) gdevil


gdevil
aktív tag

Tudja valaki, hogy kell Alva templomát"manipulálni"?
Konkrétan, ha egy szobát szeretnék fejleszteni, de nem azt adja be többször, csak egyszer, akkor hogy lehet "átugorni" az általa ajánlgatott szobákat addig, míg be nem adja újra azt amit szeretnék (pl sacrifical chamber, corruption chamber)? :R

(#25095) BoneDragon válasza gdevil (#25094) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sehogy.

(#25096) 0karmacoma0 válasza gdevil (#25094) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Asszem talán annyi trükk van, ha elsőre megvan az értékes szoba, akkor több Alvat nem csinálsz azon a mapen, mert a következőnél beadhatja újra harmadiknak. Ha működik még ez, akkor is minimális +%.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25097) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Sziasztok!
Ma több mint 2 év után kipipálhatom a bakancslistámról az egyik tételt.
Sikerült egy HH csinálni. :D

Még a CoC ice nova kari szintezésekor esett egy ilvl43-as unique belt. Ebből elvileg nagyobb esélye van rollolni (azt hiszem ilvl40-43 között, amúgy ezeket az ilvl-ű itemeket drágában is adják trade-n) HH-ra Ancient Orbbal. Így hát elkezdtem gyűjteni az orbot. Ahogy látjátok sikerült, de rohadt nagy mákom volt. 15db Ancient orbbal indultam neki és az 5. orbra be is adta :D Most még kicsit bolondozok vele, de elfogom majd adni és beinvesztálok pár szükséges itemre a CoC buildhez.

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25098) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#25097) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25099) TrollBalint válasza gdevil (#25094) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az a baj, nem tudjuk, hogy működik pontosan Alva. Ami biztos, hogy egy mapon 3 különböző szobát ajánlj fel, és ha beszéltél vele és mondja melyik szobát tudod fejleszteni, utána már azt fogja beadni, még ha ki is lépsz előtte és új mapot futsz (legalábbis az Incursion-ben így volt és kétlem, hogy változott volna).
Lehet tesztelgetni, hogy:
1, meg csinálsz egy szobát, és utána mész másik mapra, hátha beadja
2, ki is lépsz, és úgy mész másik mapra,

gyanítom, hogy hasonló eredményre jut mindkettő, és abból kiindulva, hogy egy fejajánlott szobát már fixen meg kell csinálni, a program elmenti, azt is, amit legutoljára csináltál. Időben biztos vagyok benne, hogy akkor jársz a legjobban, ha csak mész és drukkolsz.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25100) KubanitoS válasza TrollBalint (#25099) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mondjuk a templomra is ráférne erősen egy updét. A corruption és a sacrifice szobák érnek valamit, a többi mind szemét...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.