Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Har_melin válasza sirdond (#21995) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Látványos, de erről megint az jutott eszembe, mennyire könnyen hintába ülteti egy ilyen a kezdő játékost. Csupa fantasztikus hívószó: nagyon olcsó, baromi nagy sebzés, két piculáért levered az összes endgame bosst, hurrá.

Aztán jön szerencsétlen, akinek még nincs meg az a rutinja, hogy pontosan tudja, mikor kell ellépni, melyik támadás után mi jön, melyik boss szobának hol vannak a védett zugai és akkor derül ki szerencsétlennek, hogy az "occasionally one-shot" az minden második mapot jelenti az esetében. Rosszabb esetben minden mapon kétszer.

A build viszont tényleg nagyon erősnek tűnik (megint csak a hype-ot mellőzve). Érdekes volt a billentyűzet kiosztása az E-re tett skillel.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22002) tibee77 válasza BoneDragon (#21997) üzenetére


tibee77
őstag

En is raprobaltam egyre, dobott egy blighted shore-t.na mondom fasza layout fuu de jo lesz, dugig loot-tal.egesz jol ment, nem is lagoltam, aztan megjelent egy köpesre a gombamtol egy unique mob, eppenhogy leöltem.aztan jött a következö....eselytelen volt hogy megöljem mert olyan sebesseggel rusholt be hogy csak pislogtam.egyenlöre nem fullos a kari ez igaz de hogy 8as mapot ne tudjak megcsinalni.minionos buildek siman toljak ezeket?(mar ha nem lagoljak elötte szet a szerot ;] )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#22003) Har_melin válasza tibee77 (#22002) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nagyon önsorsrontó hangulatban vagytok. Miért nem várjátok meg a patch-et, mikor le is írták, hogy az ilyen minden sebzésre immunis, gombánál felbukkanó bossokat is orvosolni akarják benne? És főleg növelni a mapon eső dropot, hogy legalább ne két szem mogyiért kínlódja végig valaki?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22004) BoneDragon válasza tibee77 (#22002) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, kb meg se kell mozdulnom kozeprol, csak ha epitek. Eddig unique mobok is szepen mentek. En is csak probakepp mentem, csak arra nem szamitottam hogy megall a kep es azert halok. :(

(#22005) tibee77 válasza Har_melin (#22003) üzenetére


tibee77
őstag

Egy silver oil esett mar azert, nem csak 2 mogyi. ;] amugy meg idegesit hogy league contentet nemtudok tolni es gondoltam azert raprobalok.többet nem fogok az tuti...

Bonedragon: az durva, nem hittem hogy a 3 ligan keresztül bosskillerkent hasznalt buildem ennyivel gyengebb mint egy summoner...igaz meg azert par fontos dolog hianyzik de na, egy t8...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#22006) BoneDragon válasza tibee77 (#22005) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igaz még csak alap eldert mentem tegnap, annyira még nem foglalkoztam mapokkal, de kb 3mp volt mire eljutott a 2. Phaseba. Nem emlekszem, hogy valaha lett volna ilyen eros buildem. Pedig a WO eleg beteg volt anno.

(#22007) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

The following issues have been resolved and are currently being tested:

The tower building UI closes if you had gained enough resources to upgrade a different tower.
The "Cursed Concoction" passive skill causes Blasphemy Curses to deactivate.
The Consuming Dark unique dagger does not apply Chance to Poison correctly.
Transforming an amulet into a talisman removes any anointments the amulet had.
Killing Uber Elder does not grant completion towards the "Complete Endgame Grinds" challenge.
Server lag with the Necromancer Ascendancy passive Essence Glutton and Discipline skill gem.
The Blighted Rhoa boss can become immune to damage when revived if it died while Petrified.

jó tudni, hogy ezért szarakodik az egész sima mapokon.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22008) Har_melin válasza tibee77 (#22005) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Blight mapon esett olaj? Ez biztos? Mert az egyik fő panasz az volt a droppal kapcsolatban, hogy se blight map, se olaj soha nem esik a blight mapokon, nem generálódik ilyen végpont.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22009) forguet válasza BoneDragon (#22006) üzenetére


forguet
senior tag

Majd egy pob linket tudsz megosztani?
En is summonert jatszok, most vagyok 84 es, megneznem te miket raktal ki a passive wheelen.
Amugy en solar guard - skelly - zombi komboval megyek.
Koszi

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#22010) sirdond válasza Har_melin (#22001) üzenetére


sirdond
őstag

nyilván érdemes helyén kezelni az ilyen build-eket. én sem azért linkeltem, mert ez lenne a legtutibb kezdő build jelenleg, hanem mert érdekesnek találtam magát az alapötletet: ball lightning + mine + slow proj. de ahogy néztem poe.ninja-n, nem ő az első, aki erre rájött.
most délelőtt ezzel játszottam, a dmg tényleg eszméletlen jó, ahhoz képest, hogy csak egy tabula kell a 6L miatt, a többi cucc lényegtelen, de plusz befektetéssel meg jól skálázódik. az, hogy most a blight események ilyen egy csoportba tömörült és egy sorban közlekedő packokat eredményez, az pedig még inkább dob rajta. szóval, ha valaki mine-ozik, annak ajánlom kipróbálásra, mert a skill treen nem kell változtani, csak a pár gemet kicserélni.

(#22011) bubostyuk


bubostyuk
csendes tag

Sziasztok mostmár csak megkérdezem,mert az egyszerű eszemmel nem tudok rájönni,h miért számít ha egy fegyónak pl. "adds 21 to 37 fire damage" a tulajdonsága,elvégre többezres dmg repkednek össze-vissza,ott ez a huszonvmennyi nem oszt nem szoroz.márpedig biztos számít ha már ráírták.

(#22012) forguet válasza bubostyuk (#22011) üzenetére


forguet
senior tag

Az egy alap sebzes, arra jonnek ra az increased/more elemental, fire stb damage, attakc speed stb modositok

Igy lesz a 300dps fegyverbol tobb szaz k dps.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#22013) Har_melin válasza bubostyuk (#22011) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

plusz ez a sebzés egy attackra vonatkozik. Nekem a cyclone az előző ligában teljesen kiépítve 12 attack/s tempóval darált...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22014) bubostyuk válasza forguet (#22012) üzenetére


bubostyuk
csendes tag

hát nemtom,nekem még ezekkel együtt is karcsúnak tűnik,pl. ha van a gúnyámon vhol egy +100% increased elemental damage,az az alap 30 fire dmgnél még mindig csak 60.ha a gear összes darabján van ilyen,akkor se igen megy 1000 fölé szerintem.
persze lehet h a matekom rossz.de köszi a választ.

(#22015) Plazmacucci válasza bubostyuk (#22014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor vegyél egy fegyvert amin van 600 fire dam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22016) Har_melin válasza bubostyuk (#22014) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

igen, rossz a matekod.

Az előbb már írtam, a fegyveren lévő érték a base sebzés. Ez szorzódik fel az adott skill added dmg effectiveness értékével, az attack speeddel. utána ezt szorozzák fel az összegzett increased és more dmg értékek, ha van konverzió, akkor néha többször is.

Ráadásul base sebzés nem csak a cuccon van, a támadó support gemek, aurák, stb. általában szintén adnak plusz base dmg-et is a szorzókon kívül. Cold dmg-ből pl. 50-90 között lehet a max. egy 1H fegyveren, az Added Cold Dmg support viszont 169-254 között pakol rá.

végül pedig a példában szereplő 21-37-es érték egy játék első harmadában, úgy A5 körül dobott mod - nem azzal szoktak endgame százezres sebzéseket csinálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22017) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

létezik, hogy ez 1 exet ér?
poe trade

kép link, ha nem olvasható

[ Szerkesztve ]

(#22018) BoneDragon válasza forguet (#22009) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ebből dolgozom. Ez Ziz buildje volt amin 99-en meghalt. Steelmage buildjét is nézem közbe, az jobban rá van gyúrva a védekezésre, igazából a kettőt kombinálom, de még messze nincs kész, hisz csak tier 8-9 mapokon megyek, meg kb semmi sem esett.

Más: Aki ért hozzá legyen szives segiteni. Lioneye's Vision chestet akarnám 6linkelni, de kellene bele 4 blue socket is. Mivel ez egy dex base item, hogy az istenbe csinálok belőle legegyszerűbben ennyit? Craft benchen is probáltam, de mindig csak max kettőt adott be. :F

(#22019) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ha valaki találkozik arcanist's strongboxal szóljon pls, egyszerűen nem találok :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22020) Badlof2k válasza BoneDragon (#22018) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem olcsó , azt tudnod kell előre 4 off colort beforceolni nem lehetetlen de nemis egyszerű itt van [link] Demi videója hogyan lehet "Vorici " craftal ami igazából ugyanúgy megmaradt de a lényeg ugyanaz .

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22021) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem tudom hányadszor a lagg miatt döglök meg. Megáll az egész mint a szar és még kilépni se lehet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22022) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#22019) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Én is jelentkezek arcanyista boxra, velem sem jött még szembe

(#22023) sirdond válasza Plazmacucci (#22021) üzenetére


sirdond
őstag

a mai nap nekem is laggol ezerrel, gondolom hétvégén többen játszanak.

(#22024) TrollBalint válasza Plazmacucci (#22021) üzenetére


TrollBalint
addikt

igen, az elmúlt napokban (meg most délután) eléggé be tud laggolni... nagyon fura
Arcanist nekem úgy rémlik, már futottam vele össze (persze akkor még nem láttam prophecy-t) de majd ide kiírom, ha belefutok. Ott mit kell csinálni? Valamit csak rányomni, nem?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22025) Plazmacucci válasza TrollBalint (#22024) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja qualitizny.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22026) sirdond válasza Plazmacucci (#22025) üzenetére


sirdond
őstag

vegyetek legkisebb haku scarabot, az olcsó.

(#22027) BoneDragon válasza Badlof2k (#22020) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sajnos ezt ismerem, de brutál mennyiségű currency. Inkább hagyom a fenébe aztán megveszem ha lesz rá exám... :(

(#22028) sirdond válasza BoneDragon (#22027) üzenetére


sirdond
őstag

amit még megpróbálhatsz, az a vorici lvl3 research bench,de ugye azzal sem 100%, hogy összejön.
raksz egy kék socketet a chestre és egyszer imádkozol, hogy 3 fehér socketet adjon, meg még egyszer imádkozol, hogy a blue socketre ne rakja rá :D

[ Szerkesztve ]

(#22029) Badlof2k válasza sirdond (#22028) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Double chance for divine prayer x300 chaos orb map mod 🙏🙏🤔😂

Btw nekem nulla lag, csak vizualis bugok vannak tomegivel azthittem a kartyam rosszalkodik futottam par masik gamet nulla baj szal 😁

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22030) sirdond válasza Badlof2k (#22029) üzenetére


sirdond
őstag

most miért, ha éppen van voricid ott és nincs mire elhasználni, akkor egy próbát megér :D

(#22031) BoneDragon válasza sirdond (#22028) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van egy altar of corruptionom, azt hiszem erre fogom ellőni és imátkozom 6 white socketért. ;]

(#22032) sirdond válasza BoneDragon (#22031) üzenetére


sirdond
őstag

látom szeretsz veszélyesen élni :DDD

(#22033) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Olyat bugolt a játék, hogy venom gyre helyett bettettem a cobra lash-t, és még fél óráig olyan kerek lassú frizbiket lőtt vonalak helyett :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22034) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Más. Poison assassinnal megyek, és tényleg gusztustalan a harc a gomba ellen. Kb 1/10 az arány amit le tudok nyomni...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22035) Badlof2k válasza BoneDragon (#22031) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Kepet majd ures chest slotrol nem akarok latni!😈

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22036) San398


San398
őstag

Arcanist's strong box ha kell valakinek most találtam.A módosításhoz hozzatok cuccot, nekem nincs lvl39-en semmi ID:San_summoner
Szerk:
10 percet várok még

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#22037) mrkog válasza Har_melin (#22001) üzenetére


mrkog
tag

Ez a teljes igazság. Nekem ezek a buildek forralták fel az agyvizemet 6 évig.

acc: Von_Schwarz

(#22038) Mad_Wolf válasza San398 (#22036) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Persze hogy most nem vagyok gépnél

(#22039) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vagy a routerem szart be vagy annyira laggol a játék mint soha semmikor. Kb 10 másodpercenként megfagy egy másodpercre, hogy aztán gyorsított felvételben rohangáljak egy darabig. Nektek?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22040) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Valahol meg tudom nézni, hogy az egyes miniomjaimnak milyen tulajdonságai vannak? (Resistance, élet, leech, stb)?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22041) TrollBalint válasza Plazmacucci (#22039) üzenetére


TrollBalint
addikt

Pontosan ez van nálam is, egy ideig jó, aztán elkezdi és nem bírja abbahagyni...
még nem vagyok benne biztos, de mintha Zana mapon jönne elő inkább

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22042) Plazmacucci válasza TrollBalint (#22041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én szintezek act 6-ban épp... De tegnap delvben benyomott egy ilyen 2-3 másodperces szünetet, a kis kocsi meg persze elment... Level 86-on annyira nem vicces.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22043) BoneDragon válasza Plazmacucci (#22039) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én most nyomtam 1 mapot, játszhatatlan. Tegnap emiatt 6x haltam fél órán belül. Egész liga alatt nem haltam ennyiszer összesen, mint akkor. Kezd az agyamra menni...

(#22044) Plazmacucci válasza BoneDragon (#22043) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet a nagy javítás előtt nyomnak egy szerver stressz tesztet live-ban :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22045) sirdond


sirdond
őstag

érdekes, nálam meg reggel óta semmi gond. Frankfurt szerveren vagyok.

(#22046) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Más. Blight ellen, amikor egy rakáson van jó pár útvonal, a vaal detonate dead nagyon hatásosnak bizonyult. Sokszor húzott ki a szarból.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22047) TrollBalint válasza sirdond (#22045) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kipróbáltam, de nekem ott is ugyanúgy beakad. Lehet nem is a szerverhez van köze, hanem ahhoz, hogy a nekroval játszom. (bár nem használok discipline-t, vagy melyik skillre írták, hogy beakasztja a nekrokat)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22048) Plazmacucci válasza TrollBalint (#22047) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Shadow vagyok...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22049) San398


San398
őstag

Én is minionos build-et csinálok de nálam eddig semmi lag nem volt Act6-ig. Párizs szerver

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#22050) Plazmacucci válasza San398 (#22049) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Átmentem Londonra, eddig jó.

Mégsem.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.