Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) Plazmacucci válasza tibee77 (#37000) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Voltaxtic rift battlemage spark baszó lenne.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37002) tibee77 válasza Plazmacucci (#37001) üzenetére


tibee77
őstag

Mar regota akartam sparkozni azzal a bow-val. Viszont most h buffoljak, brutalisan ritka lesz.... :(

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#37003) Plazmacucci válasza tibee77 (#37002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja, de azért ne mageblood T0 tier legyen ahogy viccelődött vele CW.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37004) tibee77 válasza Plazmacucci (#37003) üzenetére


tibee77
őstag

Pedig pont azt mondta nem? ;] mondjuk nem baj, cardok is vannak ra de akkor is na, ki tudja.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#37005) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Időhúzós ligának tűnik. Egy ligamechanika aminek nulla hatása lesz az alapjátékra, meg kb lényegtelen változtatások. Archnemesis újra simán nemesis, cserébe a loot továbbra is ostobán lesz szétosztva a szörnyek között. Nem vagyok túl lelkes, pedig nagyon vártam a bejelentést. Ekkora bukók után eddig mindig baromi jó ligák jöttek, most egyszerűen nem érzem a hypeot. A liga amúgy mérsékelten szórakoztatónak tűnik, remélem core lesz egyszer, mert úgy már fun lenne ha lenne valami ami rakna szörnyeket a mapokra, és nem kvázi standardból kéne menni valami mérsékelten rewarding funolásba. Látszik hogy nem csak mi, ők is nagyon várják már POE2-t, remélhetőleg a következő patch már valami hatalmas kieg lesz ami azt készíti elő. Ez most nekem kapufa, bár 1 karaktert lehet elszenvedek red mapokig, hogy kipróbáljam a ligát.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#37006) Argh!


Argh!
aktív tag

Kihagytam ezt a ligát. Beléptem standardra hogy még az ez előtti liga remove only tabjait rendezzem.

A MAP tabot nem lehet konvertálni? Azt irja üritsem ki.. Ez normális? :DDD

Vagy hogy kell az uj remove only map tabrol a sima map tabra belepakolni? Nem értem

[ Szerkesztve ]

(#37007) brunnehilde válasza Argh! (#37006) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Én nagyjából két éve adtam fel a map convertálást. :DDD Eszében nem volt átcsinálni, akárhányszor próbáltam, kiszedni meg nem fogok több ezer mapot egyesével, elfelejthetik. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#37008) tocsek18 válasza Argh! (#37006) üzenetére


tocsek18
senior tag

röviden, mivel ligánként változik a map rota, kikerül és bekerül map változik tier stb, sőt még maga a map drop logója is, a standard mapjaid kukázd ki vagy fusd le és amit hoznál ligából azt rakd be mert ugye már csak azok fognak esni standardon is, vagy mint írja is új üres tab kell neki

[ Szerkesztve ]

(#37009) Argh! válasza tocsek18 (#37008) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én ezt értem, de pár ligával ezelőtt rányomtam standardon hogy convert, átkonvertálta és bele tudtam rakni az új mapokat, szóval müködött a dolog. Nem értem most miért nem.
Miért zavar bele hogy van egy removed only map tab?

[ Szerkesztve ]

(#37010) tocsek18 válasza Argh! (#37009) üzenetére


tocsek18
senior tag

jah, akkor passz

(#37011) hajsza válasza Argh! (#37009) üzenetére


hajsza
aktív tag

"Én ezt értem, de pár ligával ezelőtt rányomtam standardon hogy convert, átkonvertálta és bele tudtam rakni az új mapokat, szóval müködött a dolog."

Csak tipp, de lehetséges, hogy csak az előző és aktuális liga között tud konvertálni, több lépést nem képes egyszerre átugrani.

(#37012) la_cc válasza hajsza (#37011) üzenetére


la_cc
addikt

Hatalmas fejlesztési fail, ha ez így lenne.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#37013) Rayner válasza tibee77 (#37000) üzenetére


Rayner
őstag

erre a sparkra van valami elfogadható builded?

(#37014) freddirty válasza 0karmacoma0 (#37005) üzenetére


freddirty
senior tag

Nekem valahogy úgy tűnik a GGG nem érti a rouge like/souls like lényegét. Már pár liga óta arra hajtanak rá, hogy haljál meg minél többször. De hát amelyik játékmechanikában ez jól működik ott a játkos halála tanító jellegű. Egy saját magad által jól azonosítható hibát követsz el, és trial and error alapon betanítják a játékosnak, hogy ha megtanulja kikerülni az ellenfél mozgásait és jó offenzív taktikát választ, akkor túléli és a tanulás és a siker a reward.
Ez egy klasszikus arpg játékban kissé értelmetlen a legnagyobb boss harcokon kívül. MIllió dot a földön, enemy robbanások, dashelés ezerrel, nincs megállás, jön a futás, meg a sikítás.
A lost ark és az undecember elment ebbe az irányba ott minden boss-nál vég nélkül dodgeolni kell, ütni csak ritkán tudsz, nehezebbeknél pár hiba és mész a levesbe. Ez is egy út de a classic arpg player nem hiszem hogy erre megy rá. A fejlődés, gearelés, craft, minmax, viszi el classicban a játékot. Lehet a POE2 majd ilyen lesz? Megirigyelték a paytowin versenytársak játékmechanikáját? Meglátjuk. Én most a ligratrailert akkor zártam be amikor roguelikeról kezdtek el papolni. ty but no ty.

[ Szerkesztve ]

fred

(#37015) 0karmacoma0 válasza freddirty (#37014) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja. Alapvetően nem haltam sokszor archnemesis ellen, de egészen nevetséges játékstílust kényszerített az emberre. A toxic szart öntögető, vagy repülő tüzes csapást használó szörnyek elől körbe körbe rohangálsz, dashelsz, míg meg nem halnak. Totál nevetséges. Engem ennél is jobban bánt az exalt-divine váltás, és a loot distribution összehúzása. Egyszerűen kevesebb érdekes cucc esik, az is tömbösítve. Valahogy egy arpg-ben ez nekem nagy moodkiller, pedig kb ötligánként jön rám, hogy normálisan farmoljak. Most se nagy tree változások, se skill reworkök nincsenek, hogy legalább az elkezdje piszkálni az ember fantáziáját. POE2 nem tudom milyen lesz. A kampányt mindennél jobban várom, az nem tud rossz lenni, de az endgametől kicsit félek, mert nagyon furcsa dolgok történtek mostanában.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#37016) tibee77 válasza Rayner (#37013) üzenetére


tibee77
őstag

Hat eleg sokan jatszottak most a ligaban, föleg a jungrogan verziot (selfchill) , persze arra majd csak kesöbb lehet atallni az tuti.Konkret buildet meg nem neztem de goratha-nak is van ra videoja, ö meg eleg jo referenciakkal rendelkezik, szoval szerintem öt lehet copyzni tuti.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#37017) Argh!


Argh!
aktív tag

Én valami summoner buildot inditok a ligában. Rég nem játszottam summonert.

A spectre-ben történt valami változás? Ha meghal akkor megint vadásznom kell olyat vagy már lehet valahogy resummonolni?

(#37018) Rayner válasza tibee77 (#37016) üzenetére


Rayner
őstag

Köszi! :) Közben kijött a vaal molten és smite. úgy néz ki RF juggerral kezdek és lesz belőle accuracy stacker de hogy milyen skillel az még kérdéses

(#37019) Lokids


Lokids
addikt

Eddig még 1x sem próbáltam az RF Inq-et. Mennyire jól bírja a bossokat? Maven? Sirus?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#37020) tibee77


tibee77
őstag

en ugy hallottam hogy sirus es maven eleg fos rf-fel mikor eltalal valami olyan dolog ami miatt nem tudsz regenelni, mivel rf-nek az a legnagyobb erössege kb, a regen.Plussz elhuzodik a harc, mivel nincs nagy dps.Leveling szempontjabol allitolag eleg jo az rf, mert csak egy lab kell hozza es mar mehet is az rf.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#37021) Rayner


Rayner
őstag

nekem volt RF inq és nagyon tankos, maven-en kívül minden lement (még nem volt uber)
csak szintezni akarok vele, arra tökéletes lesz, hogy 90-94-ig elvigyen, néhány kulcs item kell azért hozzá de megfelelő life regennel és maxolt fire resisttel nagyon easy

[ Szerkesztve ]

(#37022) Rayner


Rayner
őstag

még annyi hogy nem tudjuk milyen extra itemek (craft) lesz az új ligában, de pl ahogy néztem a nerfek sem feltétlenül nerfek, mert pl amit a lightning stiketól elvettek az új relicekben visszaadják.(kevés vígasz hogy mapon ez nem segít) valszeg mindenhez lesznek spec relikek amik brutál megdobják majd a dmget

[ Szerkesztve ]

(#37023) dante3


dante3
addikt

Én már 3 liga óta rf Inquisitort toltam, szóval kicsit beleuntam a skillbe. Rálestem Velyna buildjére, nagyon tetszik. Ahogy néztem kell pá faxa item a végére főleg egy toszó sapi, kiderül mennyire lesz nehéz összerakni, talán nem törik bele a bicskám. Hátha egyszer már az első karakter megtetszik, és végigvisz a ligán. :DDD Rf már túl komfortos, kell valami fickósabb. :)
Azt mondja ligakezdőnek , és überekre is kiváló, meglátjuk.

Erről lenne szó: [SST Raider]

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#37024) Plazmacucci válasza dante3 (#37023) üzenetére


Plazmacucci
félisten

SST-t annyira kiherélték, hogy nem is tudom elképzelni, hogy lehet abból még értelmes endgame buildet létrehozni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37025) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Én maradok az Inq LC-nél. Mapozásra Inpulsával annyira bejött, hogy nem érzek késztetést a cserére a nerf ellenére se. Ligamechanikára meg, ha bossokat kell ölni és kevés lenne (nem hiszem), akkor még mindig válthatok Tendrilsre. :))

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#37026) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Poison seismic trap?

(#37027) dante3 válasza Plazmacucci (#37024) üzenetére


dante3
addikt

Igen, de állítólag működőképes megint. Tudom, hogy nem ez volt a meta, de Kalandrában is viszonylag sokan játszották, leginkább Tricksterrel. Amúgy nem ez lenne az első eset, hogy egy 2.-3. karakterem lenne a befutó, maximum húzok másikat. :) Meglátom mennyire lesz haladós vele... :R

Amúgy most láttam csak, hogy az eventeken a 2 ládán felül még kaptam egy lábnyomot, és egy portal effektet. Napokban jöhetett a két levél, amin gratuláltak.

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#37028) la_cc válasza Argh! (#37017) üzenetére


la_cc
addikt

Általában nem jók kezdő karinak a build enabler uniq-ok miatt vagy éppen a cluster jewel igénye miatt, de ettől függetlenül én is velük szoktam szopatni magam jó pár liga óta.

Ha még nem toltad, ajánlom az Ghazzy SRS build-jét, van fent róla vidi meg minden.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#37029) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az új Frozen legion skillel működhet a battlemage? Spellként hivatkoznak a cooldownos részére.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37030) Rayner válasza Rayner (#37022) üzenetére


Rayner
őstag

na ez azért jó hír, megcáfolták a gyanúmat:

Do Sanctified Relics affect my character outside of the Sanctum?
Yes, the benefits of Sanctified Relics affect you everywhere.

(#37031) Plazmacucci válasza Rayner (#37030) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hihetetlen hogy megint az az emberek problémája hogy a seismic nem lett nerfelve :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37032) Rayner válasza Plazmacucci (#37031) üzenetére


Rayner
őstag

Kemény probléma :D én még talán az ikonját se láttam annyira érdektelen számomra :D

(#37033) la_cc válasza Rayner (#37030) üzenetére


la_cc
addikt

Ez a relic, amit a Dungi-ban kapunk majd, ugye? Miket is fog ez adni várhatóan?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#37034) Rayner válasza la_cc (#37033) üzenetére


Rayner
őstag

Még rejtély, de gyanítom dmg boostokat fog adni,

(#37035) la_cc válasza Rayner (#37034) üzenetére


la_cc
addikt

Remélem a Heist-es motyóknál értelmesebbek lesznek... :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#37036) Rayner válasza la_cc (#37035) üzenetére


Rayner
őstag

olyan mint D2-ből vagy Last Epochból a rúnák (nem volt nagy brainstroming ebben az ügyben :D) több féle alakja van egy 5x4es tábla amibe lehet tenni többféle módon relicet. igazából biztos lesznek über op megoldások. (itt mondjuk pici expedition is van benne)

[ Szerkesztve ]

(#37037) TrollBalint válasza Rayner (#37036) üzenetére


TrollBalint
addikt

az ötlet elég érdekes, de nekem megint az jött le, hogy most jön kis damage boost, a következ ligában meg jön kis monster boost... :U
gondolom ezekből a Relic-ekből nem lehet 2 ugyanolyat berakni

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#37038) Rayner válasza TrollBalint (#37037) üzenetére


Rayner
őstag

szerintem nem lesz 2 ugyanolyan :D account bound és nem módosítható

(#37039) TrollBalint válasza Rayner (#37038) üzenetére


TrollBalint
addikt

mondjuk ezzel meg is alapzoták egy lehetséges ligának a kontentjét, ha ez a cucc beválik a népnek. Ahol currency-t lehet farmolni, amivel ezek módosíthatóak lesznek :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#37040) Plazmacucci válasza TrollBalint (#37037) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez egy ligára szól és tuti ez se megy a core gamebe

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37041) TrollBalint válasza Plazmacucci (#37040) üzenetére


TrollBalint
addikt

Honnan tudod? Azokat a nem-tudom-milyen currency-ket is lehet még vadászni, amivel corrupted cuccokon lehet pörgetni a socketeket / színeket

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#37042) Plazmacucci válasza TrollBalint (#37041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert az elmúlt ligákból majdnem mindent kukáztak idén. Ennyire op dolgot tuti nem hagynak benne. De tudod mit, ne legyen igazam :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37043) Argh!


Argh!
aktív tag

Standardon kell valakinek ingyen régi map? Tier 13 - ig vannak még. Whispejlen rám: ArgHxW
Sokaig nem él az ajánlat mert semmisitem meg őket. :DDD

(#37044) Rayner válasza Plazmacucci (#37042) üzenetére


Rayner
őstag

Ez a liga tuti megy a coreba, lehet a vége olyan módosításokat fog kapni mint expedition ahogy nézem itt komplett szobákat alkottak meg ezek nem lesznek kukázva

(#37045) Argh! válasza Rayner (#37044) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én kihagytam a jelenlegi ligát. De láttam nagy felháborodás meg dráma volt a loot miatt.

Arra vagyok kiváncsi igy karácsony előtt legalább kárpotolják a gamereket ebben a ligában :K

(#37046) simondr válasza Argh! (#37045) üzenetére


simondr
senior tag

hogy érted hogy kárpótolják?

(#37047) Argh! válasza simondr (#37046) üzenetére


Argh!
aktív tag

Rosszul irtam. Kérdés akart lenni hogy kárpotolják e a gamereket.

Úgy értem hogy most lesz e jobb drop, mert ahogy láttam ebben a ligában nagy lázadás volt :DDD Ebből gondolom hogy most jobb lesz a drop :K

[ Szerkesztve ]

(#37048) simondr válasza Argh! (#37047) üzenetére


simondr
senior tag

hát nézőpont kérdése hogy mi számít jó lootnak, szerintem a ligában nem volt olyan nagyon rossz:
Loot from 2x Solaris AN with 5 Man MF culler 3.19.0d : r/pathofexile

(#37049) Argh! válasza simondr (#37048) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én nem tudom mert kihagytam a ligát. Csak a twitchen láttam utólag a nagy drámát és hogy már az elején sokan abbahagyták a ligát.

(#37050) Plazmacucci válasza simondr (#37048) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja tök jó, hogy mindnekinek magic find cullert kellett játszania, hogy essen valami. So much fun.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.