Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Lokids válasza atok666 (#40000) üzenetére


Lokids
addikt

Igen, közben láttam/olvastam a problémáról.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#40002) Edge


Edge
veterán

Néha olyan egyértelmű dolgokról nem irunk itt.
6 link, ebben a ligában az egyik legolcsóbban megoldható és legkönnyebben, pl. The Black Mórrigan beast craft 40-50c , max linket tesz bármibe. Remélem segítség annak aki még nem tudott róla.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40003) hajsza válasza atok666 (#40000) üzenetére


hajsza
aktív tag

"Van taktika amellyel akar 10mirrort is ki lehet farmolni soloban egy nap alatt, es az egyik hozzavalo pont ez a scarab."

A mai patchben ezt már nerfelték is.

(#40004) Drenadar válasza Edge (#40002) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi, még! :)

(#40005) Siriusb válasza Edge (#40002) üzenetére


Siriusb
veterán

Én biztos nem tudtam róla, köszi! :)
Egyéb, amiről tudni érdemes? :D

Tegnap végre meglett a két voidstone. Most már csak lét kellene gyűjteni a másik kettőre, hogy bevásároljam magam, bár ezt mondani egy expl. trap build-del elég ciki. :DDD

Szerk.: de egyszerre írt mindenki! :))

[ Szerkesztve ]

(#40006) Rayner


Rayner
őstag

valami nagy nerf volt ma csomó cucc bezuhant

(#40007) Drenadar


Drenadar
veterán

van valami megoldás... ipadról poezni? :)

(#40008) San398


San398
őstag

Már régóta szeretném megtudni mi az amit tud a mageblood? Miért áhítozok mindenki rá?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#40009) Plazmacucci válasza San398 (#40008) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ingyen magic flaskát.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40010) Rayner válasza Plazmacucci (#40009) üzenetére


Rayner
őstag

Ennél azért picit többet tud :D

@San398: minden flaska instant aktív. erre még rájön hogy minden effektet 70%-al meg lehet növelni, ami fixen rajtad van. nagyon sok buildban ez konkrétan dupla max sebzést jelent.

(#40011) Drenadar válasza Rayner (#40010) üzenetére


Drenadar
veterán

a mostani buildbe nekem leginkább a folyamatos speed miatt kellene :D meg a sebzés meg a elemental resist védelem meg minden szar miatt :D
csak kicsit drága :(

(#40012) Rayner


Rayner
őstag

Betegez az új harvest

(#40013) brunnehilde válasza San398 (#40008) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Pontositok: 4 utility flask állandóan aktiv lesz miatta, ezért lehet flaskra craftolni a 70% incr effectet, prefixbe pedig mehet a +25% incr effect. Egy quicksilver flasknál, amin van ugye a 40% ms + suffixba mehet 14% ms, 95% incr effectel, lesz 105% movement speeded. Ugyanezt lehet számolgatni az armourral, elem resistekkel, cast/attack speed stb. :P

Nem birom követni az árakat, össze-vissza variálnak. Tegnap a mageblood már 130 div körül volt, most 210 alatt nem nagyon találni. :U Div ára is óráról órára változik.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40014) Rayner válasza brunnehilde (#40013) üzenetére


Rayner
őstag

szét nerfelték az allflameket :D

(#40015) Drenadar válasza Rayner (#40014) üzenetére


Drenadar
veterán

mennyire? és a hülye mobokat is amik oneshootolnak teljesen indokolatlanul engem? :)

(#40016) Drenadar


Drenadar
veterán

Geforce Now - ipad mini működik :D belépni be tudtam, viszont így hogy nincs nálam semmi controller akármi így kicsit kezelhetetlen a játék :(

gondoltam hogy melóban legalább tradelni tudnék :)

(#40017) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Feltűnt. Catalyst allflame, egész mapon 1 drb catalyst esett. :DDD Tegnap este kaptam több ajánlatot is 1.5 divre, bent voltak a stash-ben a rogue exile allflame-ek. Mondom még nem, majd bulkban eladom. 1.5 div helyett ma érnek 20c-t. :C Kompenzálásképp ma adott egy curation scarabot.

Legyen pozitivum is, a map drop mintha észhez tért volna. T17 map egész ligában tegnapig esett 3. Tegnap óta 9 és az áruk is emelkedőben. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40018) Edge válasza brunnehilde (#40017) üzenetére


Edge
veterán

bakker de mákom van tegnap adtam el az összes rogue allflamemet, 4 db-ot :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40019) San398 válasza brunnehilde (#40013) üzenetére


San398
őstag

Köszi a választ.
Majd ha lesz felesleges 210div akkor veszek (jelenleg egy ex esett mag pár chaos a saslikkal együtt) Jó nem játszom sokat mert szerintem az egyik legszarabb liga, de azért az bosszant, hogy nem tudok mapot tolni anélkül hogy ne kelljen a liga contentet is csinálni. Mi f@szért nem lehet kikapcsolni, választhatóvá tenni?!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#40020) Drenadar válasza San398 (#40019) üzenetére


Drenadar
veterán

nem értem miért bosszankodsz rajta, simán le lehet tolni a mappokat ha csak nyomsz egy tovább gombot... a ligának a lényege a temető, sztem azok a random módosító kiosztások nem egy nagy liga mechanika.

Engem nem zavar, és hála Brunnehildének a segítségért élvezem is :)

csak valamit elrontok mert halok sajna párat...

nekem eddig még egy div nem esett, de mégis költöttem már el jó párat a ligában... magebloodtól még én is nagyon messze vagyok :)

(#40021) HugóBoss válasza Drenadar (#40020) üzenetére


HugóBoss
tag

Nincs a játékban NPC, aki identifikálja a cuccokat? Mint Cain a diabloban?
Mi az, amit érdemes kezdőként felszedni? Tudom, hogy van valami filter addon, azt be lehet állítani hülyebiztosra? :D
Még csak Act5 (lvl45) elején járok, semmit nem értek a játékból, csak a sztorit csinálom és közben kapkodom a fejem

(#40022) Callisto válasza HugóBoss (#40021) üzenetére


Callisto
őstag

Bejelentkezelsz a játék oldalán és a Game/Item Filters menüben találsz filtereket. A Neversink filterek jók és általánosan használhatóak. Javasol egyelőre a strict verziót belőle. Follow-al feliratkozol a filterre amire szeretnél és onnan kezdve a játékban a beállításokban a UI menüben megjelennek egy listában és kiválaszthatod amit használni akarsz. Felszedni a currencyket és azokat javasolt kampány alatt amiket használni fogsz. Currencyket amennyire lehet tartogasd end game-re.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#40023) Drenadar válasza HugóBoss (#40021) üzenetére


Drenadar
veterán

a játék elején még elég annyival tisztába lenni, hogy mi mit jelent. skillek - support gemek, socketek.
currencyt ne költsd a játék elején craftolásra, mert kb fél óra és esik valami jobb.

nincsen npc az identifyra.

Én amit sokáig nem tudtam, hogy a játékban az increase az az alapot növeli, a more az meg az egészet... pl ha van 1% esélyed a critical dmg-re és tárgyban van +100% crit akkor az nem 101% lesz, hanem 2% :)

[ Szerkesztve ]

(#40024) Siriusb


Siriusb
veterán

Sunken city + Destructive play, berakott 2 plusz boss-t, az egyik Vision of justice. :W Se oszlop, se tér, hogy távol tudjak kerülni, amikor a zöld sugárral megtalál. :( Kétszer megpróbáltam, aztán feladtam, ahogy belépek a kapun, azonnal össztűz a nyakamba.

(#40025) Siriusb


Siriusb
veterán

Annyit dicsekedtek már, hogy milyen jól megy sorotok, megmutatom én is.

Azt hiszem nem én vagyok a követendő példa. :DDD

(#40026) LittleBoss67 válasza Siriusb (#40025) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Honnan van ennyi mindened ?? Adta Brunnehilde ?
Nekem ennyi sincs :O

(#40027) Plazmacucci válasza LittleBoss67 (#40026) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Évek óta nem láttam exaltot.

Más. Én csak most értem red mapokra. Eddig költöttem a buildre 1,5 divet, negyedik lab sincs meg, anoint sincs az amumon. Ezek a bombardmentek aprítanak mint a disznó.

Viszont csak strongboxokat és harbit raktam eddig ki, egy kis essence is van még egy kirac mission és rouge exile középről, ennyi. Nem nagyon esik semmi.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40028) Drenadar


Drenadar
veterán

Brunnehildának tegnap este már eldicsekedtem... tegnap xp shrine run közben beadta azt az modot hogy az eldricht lények dobhatnak divinet... 11 div esett ki azon a pályán :D
(eddig nekem div nem is esett). az Xp runt persze ez totál elcseszte, de ezt valahogy még túlélem :P

(#40029) Siriusb válasza Drenadar (#40028) üzenetére


Siriusb
veterán

Be tudod rakni az atlaszod? Lehet nekem is kéne egy kicsit csak XP-re fókuszálni...

(#40030) brunnehilde válasza Siriusb (#40025) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ezt igy act2 elején, ugye? :DDD

Aki "sír", hogy nincs semmije, az valamit rosszul csinál. Főleg a tegnapi patch után. Csak t17-es mapokból dobott vagy 20-at egy nap alatt, ami önmagában kb 6 div profit (tovább emelkedik a t17 ára), és akkor hol van a többi. Mondjuk, hogy miért kizárólag citadelt és sanctuaryt dob, arra kíváncsi lennék. :DDD Az atlas pontokat pedig nem érdemes felaprózni. Amit kiraksz, azt szerintem maxold ki, ezért vettem ki a harbit én is (pedig szeretem) és raktam további pontokat inkább map és scarab dropra.

Siriusb: Tekerj vissza, linkeltem korábban a shrine/breach vidit xp-hez, azt tolta ő is. Fun is, xp is jön szépen.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40031) Edge válasza Siriusb (#40025) üzenetére


Edge
veterán

Sztem kb 2-3 divnyi currencyt látunk a képen, bulkban kellene eladnod ezeket:
alter
fuse
jeweller
chromatic
orb of unmaking

stb. stb.

bónusz: a card pack, simán lehet. hogy a 6 db között ott lapul egy-két több divnyi értékű card.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40032) Siriusb válasza brunnehilde (#40030) üzenetére


Siriusb
veterán

Kabbbbe. :))
Azt biztos, hogy nem valamit, hanem mindent rosszul csinálok, egyedül a ToTA volt jó, de ahhoz nem kellett ész. :D

Majd később berakom, most milyen atlas-om van, de nektek a 4 voidstone-nal könnyű...

Köszi, megkeresem azt a videót.

(#40033) Siriusb válasza Edge (#40031) üzenetére


Siriusb
veterán

Fuse-t eladni??? Végre összegyűlt ennyi! Lehet Dagobert bácsi vagyok? :D

(#40034) Plazmacucci válasza Siriusb (#40033) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezeket komolyan kérded?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40035) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Harmadik alkalom, hogy elérem a level 99-et. 100 egyszer volt meg, de akkor vettem TFT Discordon a 5way boostot, most viszont egyelőre solo mapozással vagyok 99. Ha nem lesz ultra lassú az uccsó szint az előzőhöz képest akkor rápróbálok arra is. Nem számolom hány mapot kellett futnom, de utána lehet nagyjából számolni az invitationök számából elvileg

(#40036) Drenadar válasza Siriusb (#40033) üzenetére


Drenadar
veterán

ha currency kell, hogy a karaktert geareld akkor igenis el kell adni ezeket, vagy várhatsz hogy eshet konkrétan divine is...

( mielőtt nekem esett divine, előtte már elköltöttem a karakterre vagy 10et. nah akkor szted hogy?)

(#40037) m.lala válasza Rayner (#40012) üzenetére


m.lala
aktív tag

Főállásban ezt készülök farmolni. A többiek nem teszik szóvá, én megteszem mondjad csak el szépen légyszives :U hogy is van ez...mert ez nagyon durva az ott 1.5 div alsóhangon egy pályáról és szépen csökkeni fog a kifarmolandó mennyiség/div arány. ;]

Szóval érdekelne melyik pályán farmolsz? Gondolom valamelyik nyitottabban. Számit hogy T14 vagy T16 esetleg 17? Tesztelted?
Gondolom quantity maxon, tettél mellé valamit? pl essence vagy csak kifejezetten ezt ütöd? Használod a crop rotationt? Milyen scarabok, sextansok? Gondolom a fix harvest, plusz life force duplázás alap. :R

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#40038) brunnehilde válasza Siriusb (#40032) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Azokból a "hülyeségekből", amik ott a currency tabban vannak, jött össze a magebloodra. ;] Na jó, nem kizárólag, volt ott invitation-től kezdve, exotic currencyn át div cardokig minden, de a lényeg, hogy divből tegnap volt nagyjából 70. Két óra trade után (az, hogy egy kattintással át tudod rakni a currencyt a trade tabba, aranyat ér, rng legyen vele, aki kitalálta :R ) lett belőle 190. :)) Nagyjából 450 t16 map, és kb 1 millió monsta kill kellett "csak" hozzá, de Speedy Gonzales tata visszatért. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40039) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

POB-ban ez a trade-en kereső funkció mi az istent csinál? Hülyeségekkel rakja teli a keresőt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40040) DjDanee87 válasza brunnehilde (#40038) üzenetére


DjDanee87
addikt

Grat. Mageblood nekem még odébb van, bár ha eladnék mindent lehet meg is volna. De ha MB nincs level 100 azért van: [az uccsó map] Abyss is hozott azért lóvét, még ha nem is olyan sokat mint más. Esett 14 div-es unique jewel a bossból, meg perfect rollos dupla abyss socketes unique belt is elment 9-ért. Azon kívül sok-sok rare jewel 50c és 1div közt.

(#40041) brunnehilde válasza DjDanee87 (#40040) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Úgy érzem idén már tényleg cserélni kell a vasat, túl jól néz ki és túl jól fut a game nálad. :DDD Grat a 100-hoz, főleg, hogy ilyen "lassú" builddel mész. Ami nem kritika, csak nekem az LC-hez viszonyitva az, igy magebloodal meg pláne.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40042) DjDanee87 válasza brunnehilde (#40041) üzenetére


DjDanee87
addikt

Divine Orbos modot még nem láttam, de ez is egy érdekes Lantern. Most először látok ilyet, csak buff, semmi negatív hatás.

(#40043) Edge válasza DjDanee87 (#40040) üzenetére


Edge
veterán

gz a 100hoz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40044) atok666 válasza Plazmacucci (#40039) üzenetére


atok666
őstag

Sulyozza a statokat meg a tulajdonsagokat. Mi benne a hulyeseg?

Atok

(#40045) Plazmacucci válasza atok666 (#40044) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy kiválasztom, hogy a pob-ban lévő fegyvert keresse traden, és az összes létező statot beteszi a keresébe és semmi köze a találatoknak ahoz amit keresne nekem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40046) atok666 válasza Plazmacucci (#40045) üzenetére


atok666
őstag

Hm, ha score alapjan rendezem, akkor nalam jo cuccokat talal.

Atok

(#40047) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hétvégén eladtam bulk csomó mindent és össze is jött egy magebloodra. Még ugyan nem használom mert sok dolgot át kell majd variálni hozzá, amihez nem volt kedvem. (Más aurák, link/socket emiatt, valszeg új shield és talán body, passzív fa szintén - akkor már clusterrel amim még nincs) De nem tervezem úgy kimaxolni RFet, mint Pohx, max még a unique amut tudnám elképzelni.

Kérdés viszont, hogy RF mellett ami T16ra nekem kiváló, tudnátok-e javasolni valami boss gyilkos és/vagy T17 farm buildet esetleg?

Jó lenne valami olcsóbb, használva a magebloodot persze. Olvastam redditen olyat hogy dex stacker siege ballista olcsó és brutál DPS bossokra, de RFen kívül máshoz egyelőre nem értek.

(#40048) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Jól látom, hogy koporsót csak T16-ost éri meg szedegetni eladásra? Nemrég kezdtem az atlast kirakni, de árazni nem tudja aw poe trade rendesen.

Mindig is akartam minion builded, bama volt tervben, de srs levelingel ott ragadtam, mert tetszett a stilus. Balormage utmutatóját követem nagyjábol. Valakinek van valami tippje, ami nincs esetleg leírva és később esett le neki? :))
Ja én rámentem einhar haveromra és szedegetem a yellow beasteket. Az első eladás után fel is flaskáztam magam lol :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#40049) brunnehilde válasza DjDanee87 (#40047) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mondtam, hogy apróból magebloodot lehet venni. :P

Nagyjából kész lett a build. Védelem kimaxolva. Pár dolgot cserélek még azért, dps-hez jön még pár millió, és nekifutok a lvl100-nak is, de igy is op lett t16-ra. Szerintem simán birná az uber bossokat és a t17-et is. :))

Scarabok ára elég szépen bezuhant. Ambush, harbinger. Olcsóbb lett ezeket farmolni.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#40050) Drenadar


Drenadar
veterán

[link]

rossz volt a link ezt javítottam

akik értenek az RF buildhez ránéznének haver buildjére? folyton mondja hogy kevés a dmg-e, de nekem fogalmam sincs hogy hogy és mit lehetne ezen upgradelni tesco gazdaságosan? (szerinte már mirror kellene hogy érdemben fejlesszen rajta.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.