Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Rison77 válasza Argh! (#5999) üzenetére


Rison77
senior tag

Köszönöm, igazából evvel se nagyon voltam tisztában, pont tegnap luppolt mindegyik lvl20-ra.
Ez alapján haladtam skill fa+ gemek tekintetében. Igazából a physical reflect mapokat élből kukázom, mert t1-es mapon is szinte 1 hitelem magam vele, lehet érdemes lenne hasznosabbra cserélni?

(#5997) LLaci89 :
Hát igen az egy elég szép gyenge láncszem, viszont nem tudom én vagyok vak, de normálisabb gyűrűket eszméletlen árakon vesztegetik, majd ránézek ismét ha megszedtem magam pár chaos-al,de anno talán 20-30 körül találtam jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#6002) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Jó 1 év után ismét elővettem ezt a kis játékot, lévén láttam, hogy folyton frissítgette magát Steamen, hát akkor gondoltam megnézem, mi újdonságok vannak.
Hát nem nagyon engedi, mert mikor el szeretnék indítani egy karakterrel egy játékot (folytatni), akkor ezt írja ki, hogy "An unexpected disconnection occured". Próbáltam nyitni vadiúj karaktert, azzal elindult az első pálya, leütöttem 8-10 zombit, és ugyanúgy kivágott ezzel a hibával. Már egész délelőtt ezzel szórakoztam, kb 20x próbáltam kapcsolódni, de nem hagy. Láttam fórumokon, hogy régebben rengeteg ilyen hibára panaszkodtak, de mostanában nem találok erről bejegyzést.
Mi (volt) a megoldás? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6003) Plazmacucci válasza Andie (#6002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Töröld majd telepítsd újra. Ha lehet ne steam-en keresztül. Illetve ugye 64 bites oprendszer kell alá, és a 8G ram sem árt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6004) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A Blade Vortex/Bladefall skilleknél a reflect kivédését az attack vagy a spell dodge/block befolyásolja? Mindkettő spell, de phys dmg sebzése van, a phys reflect mobokról jön vissza a sebzés.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6005) Andie válasza Plazmacucci (#6003) üzenetére


Andie
őstag

No az UI settingsben a kapcsolódás módját kellett átállítani, az úgy tünik, megoldotta. Legalábbis azóta nem dob le.
Most viszont újabb problémába ütköztem:

- Life regen nem működik! Van rajtam, vagy 20 life / sec regen, de az életem betonstabilan áll, 10 perc alatt se töltődött 1 szemet sem. Ez most megint mi?

Jó ez a patch amúgy, alighanem túl sokat nem fogok játszani vele, ha így megy...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6006) Har_melin válasza Andie (#6005) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem vetted fel véletlenül a Zealot's Oath passzívot? Az a shieldet tölti a life helyett a regenből.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6007) Andie válasza Har_melin (#6006) üzenetére


Andie
őstag

Azt nem, de a Vaal Pact be volt! Köszi a tippet! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6008) Har_melin válasza Andie (#6007) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Mellélőtt, mégis talált :P Szívesen!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6009) Ramos_ válasza Har_melin (#6004) üzenetére


Ramos_
tag

a phys spell reflect az evasion karakterek legnagyobb gyengéje, ugyanis az evasion egyáltalán nem hat rá

ami jó neki az a spell block, spell dodge és az armour, pl granite flask

(#6010) Andie válasza Andie (#6005) üzenetére


Andie
őstag

Mégsem volt ez ultimate solution. Az elmúlt fél órában:
- a régi karaktereimet nem engedi be abszolute. Megjelenik a töltőképernyő, majd 1 mp múlva kidob, hogy unexpected connection problem
- az új karakteremet beengedi, de városba lépéskor, illetve randomszerűen kidobál a menübe (unexpected...)

Feladom. :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6011) Plazmacucci válasza Andie (#6010) üzenetére


Plazmacucci
félisten

újratelepítetted már ahogy írtam? Tegnap óta belefért volna párszor...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6012) Andie válasza Plazmacucci (#6011) üzenetére


Andie
őstag

Nem gondolnám, hogy az ilyen hektikus disconnect problémát megoldaná egy újratelepítés. Egyébként mobilnetről vagyok, nem tudok most 8 gigát lerántani csak úgy. (de a kapcsolat stabil, és 2-3 megabit a sebesség, teszteltem)
Majd hétvégén wifinél leszek, újrarakom, bár kétségeim vannak.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6013) Plazmacucci válasza Andie (#6012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mobilneten csodálkozol, hogy kidobál?????????????????????????? Vagy én értek félre valamit rohadtul.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6014) Mirman válasza Andie (#6012) üzenetére


Mirman
őstag

Informatikában a kapcsold ki aztán be , valamint a telepítsd újra a felmerülő problémák 99%-át megoldja. Másrészt a mobilnettől is lehet szar , olyan hogy stabil mobilnet nemigazán van , még a wifi hálózat sem nevezhető stabilnak ha online játékról beszélünk.

(#6015) Andie válasza Mirman (#6014) üzenetére


Andie
őstag

Jó, énis informatikus vagyok, és hiszek a csodákban, értem amit mondotok.
A diablo3 felét ezen a mobilneten toltam végig, a pingem 30ms alatt van, fél óra alatt 0% packet loss, szóval nem kell ezt túlmisztifikálni. Ha meg ez mégsem elég ennek a játéknak, akkor ott valami csúnya fejlesztési bibi van.
No megnézzük ha újratelepítem, mi lesz. Félek semmi :) de majd jelentkezek.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6016) Har_melin válasza Ramos_ (#6009) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ok, akkor rendben, nem voltam biztos, hogy érdemes-e a Phase Acro-ba beruházni, de ezek szerint igen. Armour jó lenne, de egyelőre megdöbbentően szar dropjaim voltak, gyakorlatilag mindent vásárolnom kellett és inkább az offense-re kötöttem. (lvl 65-ön vagyok és eddig pl. még nem esett egyetlen olyan gyűrű sem, amelyiken lett volna legalább 30 life és 60 res - az rng szépségei.)

Így most elég glasscannon a kari (3k life, kb. 30% eva chance, 25-30% körüli resistek mercin), de kizárólag a cucc miatt. Sebzésben nagyon erős és mivel szerencsére a képernyő széléig beteríti a spell, elég megszórni, aztán a poison majd megteszi a magáét.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6017) rumkola


rumkola
veterán

50 óra játék után sem tudok LVL82->83ra lépni.Ez azért túlmegy az ember tűrőképességén.Gusztustalan.

(#6018) Mirman válasza rumkola (#6017) üzenetére


Mirman
őstag

Vagy egyfolytában meghalsz vagy nagyon alacsony szintű tartalmat próbálsz meg farmolni ezert nem vagy eredményes.

(#6019) wikings2 válasza rumkola (#6017) üzenetére


wikings2
őstag

82-83 az kb 1,5 ora rendes exp/h mapokon, ha meg sokat halsz az meg a build hibája :(

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6020) Nordic válasza rumkola (#6017) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Majdnem 85 vagyok(kb 10% hiányzik), átlag 55-60M xp/h-m van hc-n, így azért max 2 óra egy szint. Nem mellesleg asszem újra feltámadt a Freeze Pulse karim, valami beteg, 25k/proj a dps-em GMP-vel 6 power charge-al, és offscreen fagyasztom a mobokat :DDD (hamarabb hallom a lootfilter miatt ha esik egy értékesebb currency, mint hogy meglátnám) ;] .

(#6021) joe-ker


joe-ker
senior tag

Free Winter Mystery Box december 26.-ig

(#6022) Har_melin válasza rumkola (#6017) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

82-es karival kb. a Tier 7-nél gyengébb mapok alatt már olyan kevés xp-t kapsz egy mapon, hogy ha akár csak egyszer is meghalsz, elvész akár két mapnyi "munka" is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6023) wikings2 válasza joe-ker (#6021) üzenetére


wikings2
őstag

Kaptam is egy bazi nagy kristályt ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6024) joe-ker válasza wikings2 (#6023) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én is! :))

(#6025) Har_melin válasza joe-ker (#6021) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én csak egy hóesést, de az kicsit furán mutat a tengerparti ho-mban :)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6026) Trotta


Trotta
csendes tag

Sziasztok !
Régebben volt már Cyclone CoC karim , gondoltam a mostani ligában is próbálok egyet építeni. A gondom az , hogy a Cast on critical strike gem nem akarja castolni a discharge spellt . A régi karimnál nem volt ilyen gondom, a shock nova, ice nova most is működik. Lehet valamit csak véletlenül csináltam jól első nekifutásra... Mi lehet a gond ? Esetleg a gem szintekre kéne figyelni ?

(#6027) kristof123 válasza Trotta (#6026) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

Linkeld be a karid és megmondjuk mi a baj.

Üdv,
K.

(#6028) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Baszki csináltam egy öt socketes armort és fusing helyett megint rányomtam egy jewellert. Kivagyok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6029) Har_melin válasza Plazmacucci (#6028) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nyugi, én tegnap meg akartam lepni magam egy 6L Daresso-val. 600+ fuse azt mondta, hogy nem kellett volna...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6030) Plazmacucci válasza Har_melin (#6029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak még nem b@sztam el 1 mp alatt 75 fuse-t :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6031) Har_melin válasza Plazmacucci (#6030) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ja kérem, gyorsul az élet... ;]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#6032) Patrick válasza Trotta (#6026) üzenetére


Patrick
addikt

Voll's Protector Holy Chainmail chestel elvileg működnie kéne.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6033) Tokman válasza Patrick (#6032) üzenetére


Tokman
csendes tag

Nyomják még ezt a gamet?
Én anno felhúztam egy witchet 55re(+par kiskari) hcn még mindig él,de gyakorlatilag mindenki meghalt meg ráhagyta akivel játszottam szóval én is ráhagytam.
Meg csak minmaxolás maradt az meg már azért kicsit uncsi.
Még mindig lehet csinálni mass aurás karit?
Anno ez volt a buildem, csak álltam hátul szórtam a tüzet idéztem a zombit meg adtam 4 aurát.

(#6034) Patrick válasza Tokman (#6033) üzenetére


Patrick
addikt

Nyomják hát. :) Van itt minden, mint a bucsuban. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#6035) wikings2 válasza Tokman (#6033) üzenetére


wikings2
őstag

Én se nagyon tudok 85-90 fölé karaktert húzni mert megunom, pedig világ életemben a grindelős játékokat nyaggattam csak, na de hát na, ilyenkor várni kell új patch-t, vagy expansiont aztán megint lehet belelőni egy kevés időt.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6036) Trotta


Trotta
csendes tag

Ugyan nem jöttem rá , hogy mi volt a gond, de megoldódott. :B Léptem pár szintet lecseréltem a test páncélt, ami ugyan úgy 4s4l volt és ebben már működik a discharge is.

(#6037) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Elkezdtem egy flame totem buildet, és 65 szint körül a magma orbom sebez 12k-t, a totem meg csak 8-at. Negyon op az az orb :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6038) wikings2 válasza Plazmacucci (#6037) üzenetére


wikings2
őstag

Az én LA rangerem is alakulgat. lvl70 és eddig 9 chaost kellett rákölteni. ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6039) kristof123


kristof123
őstag

Kipróbáltam a Dual Wield Crit Arc karit. Megmondom őszintén sokkal drágább, mint egy sima Arcer és semmivel sem jobb szvsz, így számomra ez a nem ajánlott kategóriába esik.

OfflineTree 2.2.3

Már csinálom a következő karimat! : D

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#6040) Alendaar válasza wikings2 (#6038) üzenetére


Alendaar
tag

Publikus a build?

(#6041) Nordic válasza kristof123 (#6039) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem is csinálnom kéne már egy leírást a FP-buildemről, de lusta vagyok nem játszani az alt-karimmal :D

(#6042) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Act 4 aránytalanul balanszolt. Direkt ilyen köcsög?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6043) Alendaar válasza Plazmacucci (#6042) üzenetére


Alendaar
tag

Szerintem is fos a balance A4-ben a többi Acthoz képest.
Amikor meg Tier7+ mapokon jönnek az A4 mobok, az kimondottan a f@sz rosszabik vége! :((( :O :W

(#6044) Plazmacucci válasza Alendaar (#6043) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De első végigjátszásra mikor 65 szinten tolok le mindet a szintekről jön egy két olyan A4 pálya amit nem lehet megcsinálni pusztulás nélkül. Bezárnak egy helyre ahol van egy boss meg végtelen számú csirke. Ha megdöglesz akkor is jönnek tovább, és nem lehet visszamenni mert több százan vannak...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6045) Alendaar válasza Plazmacucci (#6044) üzenetére


Alendaar
tag

Nekem a szörny gyomrában a pók boss a kedvencem, ami offscreen kinyír! :(((

(#6046) kristof123 válasza Nordic (#6041) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem eddigi poe pályafutásom legjobb hc karija a FP-er volt. De sajnos elég hamar lehalt (túl jó volt : D)... Szóval Én nagyon várom az írásodat, mert az új patch(ek)-ben nem igazán tetszett/tudtam normálisan összehozni a karit.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#6047) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Melyik karakter tud egyszerre vandot meg mace-t vinni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6048) Ramos_ válasza Plazmacucci (#6047) üzenetére


Ramos_
tag

egyikse

jelenleg nincs különbség karakterek között azon kivül hogy máshonnan indulnak a treen, (márciustól ez változik :D )

wand mellé vagy pajzsot, vagy mégegy wandot rakhatsz, mivel a wand nem számít melee weapon type-nak

(#6049) wikings2 válasza Alendaar (#6040) üzenetére


wikings2
őstag

Persze! https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Wikings2/characters

Értelemszerűen a Talisman ligás az. :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6050) Alendaar válasza wikings2 (#6049) üzenetére


Alendaar
tag

Private - nem látom. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.