Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) freddirty válasza dbius (#25699) üzenetére


freddirty
senior tag

Az előző ligában kezdtem használni. Szerintem jobb pár tekintetben mint a trademacro, de néhány dologban meg nem. Pl kezdőknek jó a trademacro funkciója h a rare itemekre mond egy kb árat. POE overlay viszont a nem kezdőknek jó. Egy-egy item 1-1 attribja alapján is lehet az overlayen árat kerestetni, vagy pl. kiszűrhetőek gyorsan a pricefixerek. Szóval jó cucc. Ha lenne olyan kereskedés support is benne mint a mercury akkor megvettek kilóra és még támogatom is a fejlesztőt :)

fred

(#25702) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Mondtam, hogy balra menjünk, b*ssza meg. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25703) TrollBalint válasza dbius (#25699) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igéretesnek hangzik, lehet ki is próbálom. Tegnap úgy is szarakodott a TradeMaro.
Ha a trade-t is belerakja, akkor meg aztán tuti jobb lesz. A mercury trade-n én már rég lecseréltem, talán januárban mikor pár embernek nem akar működni, viszont a mostani Trade Compilation-nel vannak gondjaim... Alapvetően jó, de bizonyos dolgokat nem találok, hol tudnám testre szabni, illetve ha valakivel üzletelek, utána az egér úgy érzékeli, hogy nem a poe az aktív és bizonyos gombok máshogy működnek (nekem be van állítva, hogy az egér máshogy viselkedjen, ha fut a játék)
Ellenben jóval kisebb helyet foglal, mint a mercury, ami szimpatikusabbá teszi :)

freddirty: Kösz, akkor már tuti az elején megnyitom :) Amúgy trademacro rare item tippelése szerintem köszönő viszonyban sincs a valós árral, így inkább hátrányként tekintenék rá.
A delirium orbok meg elég ritkák, nekem eddig 3 v. 4.
És úgy néztem a drop mennyisége elég érdekes. Egyszer 4-esen alig esik valami, egy másiknál meg (szintén 4-esen) tele rakja a képernyőt. Mondjuk nem bántam, de akkor is, fura.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25704) savior válasza dbius (#25699) üzenetére


savior
őstag

Nálam az Overlay ctrl+d -re azt írja az összegnél, hogy no data found. Mármint minden tárgynál ezt írja ki, akárhogy is kattintgatok a bónuszok között.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25705) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Leteszteltem ezt az Overlayt én is, nálam néha azért talál adatot, de köszönő viszonyban sincs néha a trademacroval. Trade macro azt írja 2 chaos-ért van bent egy, az overlay szerint meg 20 chasoért van (szintén egy darab)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25706) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ezeket a cluster jewelleket hogyan lehet beárazni? Keresőben ott vannak a lehetőségek "added small passive skills grant" , de pl. a dualos attack speedre nem találtam semmit. Pont abból van egy igéretes large jewellem 11 passzivval + hit and run, insatiable killer, smite the wea és jewel socket. Gőzöm nincs, hogy értékes-e.

Ok tárgytalan. :W Külön rá lehet keresni a passzivokra. :U

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25707) persil


persil
nagyúr

Az mar kiderult sokszor, hogy a poe ninja-s pc arak koszonoviszonyban sincsenek sajnos a konzolos arakkal, de most mar arra jovok ra, hogy meg csak arra sem jo, hogy megnezzem altalanosan ertekes/nem ertekes egy targy. :(

Nincs xbox-ra valami valosabb adatokkal dolgozo oldal?

A masik, amit nem ertek a poe ninja-n. Csomo targy pl 1 exa, de mellette irja chaos-ban 180-ert... Most pc-n egy exa 180 chaos lenne? Mert boxon 80-100. Ilyen kulonbseg lehet?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25708) savior válasza TrollBalint (#25705) üzenetére


savior
őstag

Már jó nekem is, csak a nodejs-t meg a windows-build-tools -t telepítenem kellett.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25709) Badlof2k válasza persil (#25707) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nemtudom milyen gyorsan frissiti a meta adatokat a ninja de sokszor van hogy a price fixerek vagy hirtelen fel le lendulo cuccok ara hullamzIk , egyebkent most olyan 80-95 volt egy exa legalabbis tegnap este amikor Chaost vettem akkor 95er ment el nekem . A ninja azert nem rossz kiindulo alap uniq cuccoker mennyier mennek . A rarek mindig a kerdesesek , altalaba a meta buildek hatarozzak meg vagy a speicifik affix suffixok plusz milyen base . Consolra meg tudtommal nincs ilyen oldal , a ninja is valos adatokkal dolgozik csak lassabban :U
Bar ez az 1 ex es 180 c nem tudom minel jott ki neked mer az eleg irrealis adat szal erdekene mire kerestel ra .. 🤔

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25710) Strapáciusz válasza Badlof2k (#25709) üzenetére


Strapáciusz
tag

Standard-on reális.

A lélektani hadviselés spécije

(#25711) persil válasza Badlof2k (#25709) üzenetére


persil
nagyúr

"ninja is valos adatokkal dolgozik"

Ezt nem is vonom ketsegbe, csak konzolon nem relevans sajnos.
Mar tobbszor futottam olyanba, hogy valaminek csillagaszati erteke volt(megfelelo statokkal) es nem tudom eladni fillerekert, de olyan is volt, hogy valami ketpalcas vackot a poe ninja-hoz kepest 5x aron adtam el percek alatt, aztan jobban rakeresgelve kiderult, hogy boxon ez az ara.

"Bar ez az 1 ex es 180 c nem tudom minel jott ki neked"
Most konkretan mar en sem emlekszem erre, de kb barmire rakeresgelve ilyen "valtoszam" jon ki. Szal irja, hogy egy exa es mellette rogton chaos-ban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25712) freddirty válasza TrollBalint (#25705) üzenetére


freddirty
senior tag

press F7 és nézd meg melyik ligára van állítva.

fred

(#25713) TrollBalint válasza freddirty (#25712) üzenetére


TrollBalint
addikt

Deliriumra van állítva, viszont lehet meglesz a ludas. Ez keresi az item fajtát is, míg a trade macro nem :)
De ezt még csak most vettem észre, így nem biztos. De nagyon valószínű, mert ahol nincsen értelem (unique item, div card, ) ott egyforma árat mutat. Elvileg, de még szoknom kell, hogy mit és hol nézzem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25714) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Néztem Mathil Simulacrum videóját - azért Wilsonék is hajlamosak átvenni működő ötleteket másoktól. Ez a 20 körös harc eléggé a Grim Dawn Crucible-re hasonlít konstrukciójában. Pozitívuma a többi endbossfighttal szemben, hogy bármikor dönthetsz úgy, ennyi elég volt és kiszállsz, a nyereményt minden kör végén megkapod.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25715) dbius válasza TrollBalint (#25713) üzenetére


dbius
veterán

Nekem működött tegnap, de szokni, tanulni kell a szűrési lehetőségek állítását :K

(#25716) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

trademacro ügyben:
én is lecseréltem a trademacrot a SLIMTRADE-re, szerintem megér egy próbát.

(#25717) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#25716) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

bocs, nem trademacrot, hanem mercurytrade-t cseréltem a slimtrade-re

(#25718) TrollBalint válasza Mad_Wolf (#25717) üzenetére


TrollBalint
addikt

Néztem is, hogy szerintem Te a trading-re gondoltál, mindenesetre kipróbálom ezt is :)
Jött ki új patch ismét.
Csökkentik a Delirium nehézségét, ahogy mélyebbre megyünk a ködben, és kevesebb Delirium affix lesz a monstereken.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25719) sirdond válasza TrollBalint (#25718) üzenetére


sirdond
őstag

akkor mától kezdődhet az igazi játék :D

ja és: "Fixed a bug where dual-wielding non-thrusting one-handed swords didn't count as dual-wielding."
végre, váltok is vissza DW-re

[ Szerkesztve ]

(#25720) Badlof2k válasza TrollBalint (#25718) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Oszinten igy majd egyhetjatek plusz kozel 4 ex es egykis gem swap utan nekem nem tunt annyira gaznak es mar regota megse halltam :U szal szerintem maradhatott volna a nehezseg .
Szerk.: Mar csak azert is mer az alap monstak delirium nekul kb trivialis jelleguek es kb eszre se veszem hogy mar reg meghalt .

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25721) tibee77 válasza Badlof2k (#25720) üzenetére


tibee77
őstag

Toltal piros mapokon is deliriumot?vagy szinten piros mapot delirium orbbal?nekem ezek közel fuck im quit kategiriaba tartoztak a patch elött. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25722) TrollBalint válasza Badlof2k (#25720) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mert Te sokan vagy. Te és a minionjaid :) Úgy persze, hogy nem nehéz, próbálnád csak meg egyedül :P
Ma futottam egy gyors kört, és tényleg könnyebbnek tűnik és mintha a reward mutató is jobban pörögne.
Apropó... honnan is van ennyi vagyonod? :) Én meg megszenvedtem, hogy a 100 chaos összejöjjön ez az egy hét alatt...

Viszont azt vettem észre, az Overlay-el kapcsolatban, hogy továbbra sem ugyanazt mutatja, mint a trade macro, bár nagyjából eltalálja, de valahogy mégsem olyan árakat dobál fel, pedig most tényleg ugyanazok a beállítások voltak, direkt néztem. (Még a liga is stimmel, 2x is ellenőríztem, mindkét macron)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25723) sirdond válasza Badlof2k (#25720) üzenetére


sirdond
őstag

ezt majd beidézem következő patch noteskor, mikor a necrot nerfelik megint ;]

(#25724) Badlof2k válasza sirdond (#25723) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Tibee .: Meg nem , sarga volt a legmagyobb T9 amit mentem , eleg nehezen jonnek a mappok ,tegnap csak fehereket toltam T5ig hogy meglegyen a bonus :) Minerrel ha jol emlekszem az van neked , azert nem nehez murderlni , valamelyik ligaba csinaltam , nem igazan szerettem mer baromi hamar meghalt hiaba volt dodge block stb :U De ugylatszik piroson mar nemfogok tudni tesztelni milyen a dolog mire oda erek mar patchelve lesznek a dolgok 🤷🏻‍♂️Csak azert meg nem dobok ki penzt.

Balint.: Mindegyik dropbol jott , hetvegen esett ketto , es tegnap meg kedden 1-1 abbol vasaroltam ami kelett , meg par chaos elment meg kozepes gearre meg beast craftra :) es meg van hova fejlesztenem azert , bar az nemis annyira dmg inkabb defensive bonus lenne mind, bar de vegulis meg vanegy nagyobb upgradem ami jo lenne vagy ha azt nezem ketto es az dmgel is jarna rendesen :)Lehet majd probalok egyedul gondolkoztam hogy lehet majd csinalok valami meleet vagy spellcaster ez az archmages cucc jonak tunik nagyon .

Sirdond.: Haha , skelliket a foldbe tiportak , zombikat vissza vettek, Holy Relicet is nerfeltek mar picit , Bone Barrier kuka 🤷🏻‍♂️ Most igy ugy spectrekkel es cluster jewellel azt mondom igy par nap jatek utan hogy azert nem ultra OP de nemis dongoltek a foldbe annyira mint anno a slayert , plusz azert a clusterekkel eleg szepen lehet offsetelni a skellik hianyat chaos minionokkal , eddig legalabbis nemvolt gondom mint tegnap irtam is chaten . A lvling az remalom volt kb act5ig , amig Slave Drivereket megnem szerzed azok sokat lenditenek a dolgon aztan elso mappig amikor mar tudsz fragmentelni vagy Varenia vagy h hivjak a reedemeres coldos elderslayer csajt ,Redemption Sentryt szerzed be vagy Vaal Fanatic chaos verzios vaal side areabol , ezek szerintem jobbak amig farmolsz es nem szerzel meg key itemeket legalabbis ami szamomra key volt , igaz meg nem valtottam vissza a Sentrykre( kozbe eszembe jutott tegnap neztem hogy HO megint elfelejtette a hullakat amit mondtam szal ujra bekell majd huznom hogy meg legyenek szal ezert se valtottam meg vissza) mer kell meg par chroma at szinezni megfelelore a chestet , ketszer at varialtam es benne volt majd 400ba :DDD Szal egyenlore jovagyok , foleg hogy megvan a spectre jewel ami 50% eselyt ad nekik killnel hogy soul eatert kapnak, brutalmod megtolja a casting speedjuket .Ja es kise vagyok jewelezve rendesen ;] Szal lehet lesznek meg nerfek , remelem nem de majd akkor adaptalodok megint :R Egyenlore ez a chaos vonal nagyon jonak tunik. Ha egyszer elerek Sirushoz A8on majd kiderul . Btw teny vagy 10+ szintel magasabb is vagyok mint ami mappokat megyek szal ezert is az alap mobok gondolom eleg tehetetlenek plusz a chaos dmg valami brutal szinte alig van ami resistel ra de azt kb leveszi egy Despair vurse es maris vurnable :C

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25725) savior


savior
őstag

Mapokon ti hogy mentek?
Én úgy csinálom, hogy állandóan megállok a currencyket(aprókat is) felszedni. Meg tárgyakat is hordok ki 1 hátizsáknyit/map. Annyi, hogy így nem túl pörgős a mapozás, de azért gyűlöget a vagyon.
Lehet érdemesebb lenne csak mondjuk chaos+ currencyket felszedni és gyorsan ledarálni a mapokat?
Vagy van valami egyéb ötletetek?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25726) brunnehilde válasza savior (#25725) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Neversinknél én ritkán megyek strict alá, sőt, a jellemző inkább a very strict beállitás, főleg ha elérem a red mapokat. :) Ha már eligazodsz a rengeteg currency és fragment között, akkor egyáltalán nem éri meg az "aprót" felszedni. A rare cuccok 99%-át is hagyom a fenébe, meg ilyen chaos vagy egyéb recepteket is. Nagyon sok időt elvesz. A bevételem tényleg "csak" a komolyabb currencykből, fragmentekből és drágább gearből (min 5c érték) jön. Mapozás nálam a lényeg. Felturbózni a térképeket amennyire csak lehet, pörgetni a master missionöket. Persze craftolhatsz, kereskedhetsz, meg van még egy rakás opció, hogyan szerezz vagyont, de ezek között nem szerepel a mindent felveszek ami útba esik. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25727) TrollBalint válasza Badlof2k (#25724) üzenetére


TrollBalint
addikt

szóval dropból... akkor azt hiszem nálad van az én dropom is, de nem kell sietned, majd megadod :D
Én tegnap vettem 6L páncélt, a 3L staffom is vásárolt, még leveling alatt, ezt leszámítva talált cuccokban nyomom. Lehet ez is befolyásolja a túlélési esélyeim :)
De majd ma... :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25728) sirdond válasza savior (#25725) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem úgy játssz/menj, ahogy neked jól esik

@TB: eddig én is selffound cucokban voltam, egy Praxist és egy Terminust vettem pár chaosért csak. tegnap vettem végül egy 6L armort, mert T14től már kicsit kevés volt a 5L. egéybként nekem is eddig egy divine orb esett, meg egy tabula, amit 15c-ért ment el. azon kívül semmi, szóval nem vagy egyedül :D ez a liga valahogy eddig nem a legjobb szerencse szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#25729) Badlof2k válasza TrollBalint (#25727) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Koszonom :R Majd hetvegere vissza adom a szerencset ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25730) tibee77 válasza Badlof2k (#25724) üzenetére


tibee77
őstag

Jöhetsz ma velem piros mapra, majd megnezed milyen. :DDD ;] bar ha mar apatch eles akkor mar könnyitettek rajta nem?meloban vok egesz nap, nem vagom mivan.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25731) sirdond válasza tibee77 (#25730) üzenetére


sirdond
őstag

12 órája írta Bex, hogy: "Soon, hopefully within the next few hours but likely today at least."

szóval gondolom már kint van a patch (de én is melóban vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#25732) Badlof2k válasza tibee77 (#25730) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Majd megbesz akkor (: legalabb latnam mennyi a damage es hogy van hova meg fejlodni pl.De ja elvileg ma jon mar

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25733) tibee77 válasza Badlof2k (#25732) üzenetére


tibee77
őstag

Akkor vszinü hogy mar el a patch.on death effektekkel mi lesz, azt nem lattam a notes-ban.vagy csak vaksi vagyok. :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25734) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Igen a patch kint van (kb. 30 mega steameseknek) és én érzem, hogy könnyebb lett, bár picit erősítettem is magamon (így, hogy manám 100%-t lekötöttem :) )
De a reward mutató mindenképpen gyorsabban "szalad" :)

Sirdond: igen, kicsit segít, hogy más is ilyen "szerencsétlen", bár, nem tudom, Te hogy vagy már piros mapokon... hiszen 1 - 1,5 napod kiesett (vagy Te éjszakába nyúlon játszol, mert úgy megértem :) )

legalább a chaos damage over time multiplier craft megvan, ennek is örülök már :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25735) sirdond válasza TrollBalint (#25734) üzenetére


sirdond
őstag

csak egy 3/4 nap esett ki és hétfőn, meg kedden szabin voltam. éjszaka meg aludni szoktam, mert nekem az mindennél szentebb :D

de majd nekünk is esik a loot, csak ki kell várni :D

-mana channeling skills craftot tud már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#25736) Badlof2k válasza tibee77 (#25733) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Kar erte :D elvileg nerfeltek a dmget ha jol emlekszem 🤔

Sirdond.: Megkell neznem majd , talan van mar 🤔

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25737) savior válasza brunnehilde (#25726) üzenetére


savior
őstag

Most olyan t5-8 mapokat megyek, eddig ilyen esett max.
Chaos feletti currency még egysem esett.
Eddig kb 2-3 exet kupecoltam össze az aprólékból.
Igazából jobb lenne csak végigdarálni a mapokat, de félek, hogy nem esik semmi értékes (mint ahogy eddig sem).
Te milyen gyakran találsz értékes holmit, illetve mik azok(item, currency, card)?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25738) Har_melin válasza savior (#25737) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A neversink féle lootfilterek elég megbízhatóak. Unique dropoknál van, amikor túl lelkes, ha több féle is van egy fajtából (a filter csak azt látja, hogy milyen base-re épülő unique), de olyan, hogy egy értékeset értéktelennek mutasson, vagy elrejtsen, nem nagyon fordul elő.

Sárga cuccokkal én csak chaos recepthez szoktam összeszedni piros map alatt, kivéve, ha kifejezetten nekem kell egy típus.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25739) Badlof2k válasza Har_melin (#25738) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Piros az mar regal nem? Ilvl 72 a teteje chaosnak emlekekm szerint :R

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25740) persil


persil
nagyúr

No, mondjatok nekem kerlek egy konzolon is jol jatszhato aoe melee build-et, aminel kevesebbet/semennyit nem kell a celzassal torodni. Nem lustasagbol, benasagbol, hanem az eger hianya miatt, tehat nehezebb, dragabb is johet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25741) Har_melin válasza Badlof2k (#25739) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

lvl74, de nem úgy értettem, hogy ami sárga mapon esik, az mind chaos recept, hanem hogy sárga mapról nem is nagyon nézem meg, hogy milyen, mert az ilvl miatt eleve a legtöbbön még nem lehet igazán jó roll. A recepthez van egy külön tabom öt oszloppal a páncél-fegyver résznek és egy oszloppal az öv-gyűrű-amunak. Amíg van hely, addig mennek bele a cuccok azonosítás nélkül, utána meg csak annyit veszek fel, ami még elfér a batyuban és a map végén gyakorlatilag ránézés nélkül eladom. Most már tudom magamról, hogy 1-2c-ért nem akarok kilépni mapról, tehát fölösleges ilyen darabokat árulnom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25742) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Rövid pályafutását azt hiszem itt fejezi be nálam a SlimTrade, pedig ígéretesnek indult.
Sajnos ezzel is az a baj, mint a Mercury Trade-del, hogy java-s, és a .jar file esetében (csak úgy, mint a Mercury Trade-nél) a gombok nem működnek. Ez utóbbiból legalább van exe file, ami tud működni. :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25743) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

( Xbox One X )

Tud valaki segíteni, hogy angol híján ráleljek, van-e másnak is nyűgje, hogy ma kb 80x dobott ki a játék. Ha egyszer valahol kilépett ott mindig kiszállt, hiába próbáltam újként a pályát futni, amikor oda értem kilépett. Már az összes szervert végig próbáltam. Volt, hogy továbbment. Főleg belső tereknél.
Megnéznétek van-e erről valami? Vagy csak Nálam. Hálozati adataim rendben lévőnek tűntek.

Köszi

(#25744) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mint kiderült múltkor, nem a tápom döglött be, hanem az alaplap így kénytelen voltam egy teljesen új gépet összerakni. Végre holnap megérkezik az utolsó alkatrész is és kicsit többet játszhatok a ligával. Kora délután sikerült Geforce Now-on keresztül belépnem és eljutnom mapozásig. Észrevehetően jót tett ez a patch, reward számomra kielégítő és nem voltak random oneshotok. Ma már be se tudok lépni akkora a sor Geforcen, laza 3-4 óra... :(

(#25745) tiborv válasza persil (#25740) üzenetére


tiborv
aktív tag

Cyclonet probald ki konzolon nagyon könnyen iranyithato

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25746) Tuvix


Tuvix
tag


Úgy látom tényleg buffolták a dropot :K

[ Szerkesztve ]

(#25747) sirdond válasza Tuvix (#25746) üzenetére


sirdond
őstag

nem buffolták a drop-ot

(#25748) TrollBalint válasza sirdond (#25747) üzenetére


TrollBalint
addikt

A következő (mai) patchben viszont fogják, legalábbis a Delirium reward - t. Kevesebbszer fog előfordulni a páncél, trinket, fegyver, general reward, plusz, ahogy haladsz mélyebbre megjelenik egy második ill. még mélyebben egy harmadik reward számláló is, ezek mindig különbözni fognak egymástól, és párhuzamosan töltődnek. Mivel később jelennek meg, így lesz köztük értékbeni különbség. Amikor az egyik 3-as,a másik 2-es, vagy 1-es.
A végén pedig lehet választani melyiket kéred. Ha jól értettem a patch - et.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25749) Tuvix válasza sirdond (#25747) üzenetére


Tuvix
tag

Igaz, tényleg csak a splinter dropot növelték

(#25750) persil válasza tiborv (#25745) üzenetére


persil
nagyúr

Kozben raleltem a szamitasomra a ground slam szemelyeben, kivancsi leszek kesobb mit szolok hozza, de eddig nagyon adja. :)

De a cyclone-on is gondolkodtam, kosz a tippet! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.