Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) #48613632 válasza Hrigh_77 (#24350) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, köszönöm. Az összefoglaló megvolt. Sokat tanultam belőle, tehát valóban hasznos, de minden sajnos nincs benne.
Gondolom a PoE-hez is vannak kiegészítő alkalmazások, amik nem official termékek, hanem fan-made cuccok. Pl Elite Dangeroushoz is van egy rakat kieg. weboldal, amiket a commanderek pakoltak össze, a könnyebb kereskedelem miatt. Pl aktuális árlista ... stb
Na itt is valami olyasmit keresek, csak a gemekhez. Amik névre/színre megmondják, hogy egy adott pl skill gemhez, milyen support gemek társíthatóak.

Konkrét példával: Van egy app, beleírom mondjuk pl hogy Steelskin, és kiadja azokat a gemeket név szerint, amik képesek a Steelskint supportálni.
Valami ilyesmit keresek. Egészen biztos vagyok benne, hogy van hasonló, vagy olyan valami, ami funkciójában ezt helyettesíti.

(#24352) Pitymaszter válasza #48613632 (#24351) üzenetére


Pitymaszter
tag

Bocs, lehet én voltam a nehéz felfogású de én még soha nem hallottam senkitől még a drágakővek kifejezést a skill gemekre.

Ami neked kell az a PoB (path of Building) nevű program. Abban tudsz teljes buildet tervezni és ott ha berakod a skill gemeket a supportjaival ott kimutatja hogy hat rá vagy sem. Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás plusz mindenki használja. Pl. ha találsz egy jó buildet amit tetszik akkor annak a pob linkjével eltudod menteni a programban és előszedet amikor már aktuális vagy kitalálhatsz(megtervezheted) magadnak. [PoB letöltése itt] De a saját meglévő kariaidat is letudod menteni. Minden itemet hozzá tudsz rendelni, skill fát, ascandencyt ki tudod választani stb...

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24353) BoneDragon válasza Pitymaszter (#24352) üzenetére


BoneDragon
veterán

Végülis lehet az is, van ami elég drága. :D

(#24354) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mennyi idő kifarmolni egy Oni-t? Már beletoltam egy napot, de csak egy Tabula esett :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24355) Pitymaszter válasza BoneDragon (#24353) üzenetére


Pitymaszter
tag

Igen, ha így nézzük a dolgot akkor van benne valami :DD.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24356) Pitymaszter válasza Plazmacucci (#24354) üzenetére


Pitymaszter
tag

Nem tudom soha nem vetemedtem még arra hogy kifarmoljam.
De kb. 6-8 óra folyamatosan ( lehet kevesebb ha mákod van)
Azt hiszem 4 vagy 5 scion kari kell hozzá és mindig másikkal kell csinálni. (szóval 1 kari hillockot lenyom kilép 2. kari hillockot lenyomni kilép és így tovább és így tovább). Ha ezt eddig is tudtad akkor bocsi.
De majd vki elmagyarázza aki jobban ért hozzá mint én.

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24357) #48613632 válasza Pitymaszter (#24352) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, mi nagyon casualba nyomjuk a haverokkal, szóval nem sok szakkifejezést ismerünk, bár so-so, de azért megértjük.
Ez amit linkeltél, nagyon hasznosnak néz ki, sőt! Igazából ez sokkal több, mint amit kértem. Szóval nagyon szépen megköszönöm a segítségedet. :R Használni fogom

[ Szerkesztve ]

(#24358) KubanitoS válasza freddirty (#24347) üzenetére


KubanitoS
veterán

A Freezing pulse totem buildet én is nagyon komálom, egyik kedvenc karakterem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24359) Mirman válasza Plazmacucci (#24354) üzenetére


Mirman
őstag

2-3 EX az Oni, annyi idő alatt amennyire kiesik bőven többet lehet osszefarmolni még kis mapokon is ha metamorphokat okosan farmolsz.

(#24360) rumkola válasza Mirman (#24359) üzenetére


rumkola
veterán

De ONI a játék legelején van. :)

(#24361) Plazmacucci válasza Mirman (#24359) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké de kell a bakancslistámra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24362) sirdond


sirdond
őstag

6nap kellett az SSFHC Fully Linked Awakener kill-hez. Ha valaki talál rendes videót a harcról, linkelje légyszi (de spoiler taget rakjon rá azért), én csak egy rövid klippet találtam a legvégéről.

@Plazmacucci: 11-13 óra átlagban. Ha szerencsés vagy kevesebb, ha nem akkor :)

(#24363) TrollBalint válasza Plazmacucci (#24361) üzenetére


TrollBalint
addikt

kérdezd Rizseslecsót ;]
Az előző vagy azelőtti ligában csinálta, de nem tudom hány nap után feladta

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24364) brunnehilde válasza Har_melin (#24348) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Most már gyorsabban haladok velük, megint lett kettő, összesen már hat watchstone van meg. Jól tudod, nem emeli meg az összeset sárgára, a watchstonet ha berakod, teljesen átvariálja a mapokat, újakat is ad hozzá és a szintjükön is emel, változó, hogy mennyit.

Egy régióban, ha találkozol a bossal, akkor az a régió szines lesz, onnantól kezdve kell még pár különböző mapot futnod a zónán belül. ZiggyD videóját átfutottam, ő összesen három mapról beszélt. Ezek után kell a HO-ban beszélni Kiracal, utána Zana megnyit egy mapot, aminek a végén lehet a bosst elintézni és megkapni a Watchstonet. Nem is bonyolult. :U :P

ZiggyD mutatott abban a videóban egy hasznos trükköt: HO-ban kattints a stash-re. Mig a karaktered odafut és megnyitja a stasht, addig nyomj egy G-t. Igy a képernyőn ott lesz az atlas, és meg lehet nyitni a map stasht is. Sokkal könnyebb rákeresni egy bizonyos mapra, hogy éppen melyik régióban van. :C

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24365) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24366) TrollBalint válasza brunnehilde (#24364) üzenetére


TrollBalint
addikt

ha még gondod van a Legion-nel (illetve inkább ha lesz gondod) akkor szólj, már csak 10-15 exa és tudok segíteni :) A terv már megvan ;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24367) brunnehilde válasza TrollBalint (#24366) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Kösz, most, hogy átálltam FB-re, sokkal jobb lett a helyzet, azért a majd 2,5* DPS megteszi a hatását. Clawnál viszont bejön a brutál tankosság. Majd kéne valami jót craftolni, aztán azt használni bossok ellen, ha esetleg a FB verzió cserbenhagyna. :U

Ki panaszkodott pár napja, Plazmacucci? Hogy nem esik egy bizonyos szerv. :P Nálam is akadozik a szervkereskedelem, de nekem szemeim nincsenek. Vak végzet. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24368) TrollBalint válasza brunnehilde (#24367) üzenetére


TrollBalint
addikt

mi ez a nagy szervkereskedelem? Ezeket ki lehet hozni mapokról?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24369) brunnehilde válasza TrollBalint (#24368) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Persze. Minden egyes meta boss a map végén dob egy testrészt. Mindegyikből egyet összeszedsz (5 drb összesen), elmész Tane Laborjába, berakod a gépbe, és idézhetsz egy monstát. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24370) Pitymaszter válasza brunnehilde (#24369) üzenetére


Pitymaszter
tag

Kiegészíteném azzal, hogy csak akkor kapsz unique szervet ha oldalt a bar tele van és ilyen fura zöld színben villog. Attól is függ hogy milyen szervet kapsz, hogy milyen unique szervet(ket) választottál ki. Ha pl két unique szervet választottál ki és a bár megtelt akkor a kettő közül random lesz hogy milyen szervet kapsz, de ha csak egy van benne akkor azt a fajtát kapsz.
Útmutatót csatolok hozzá:

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24371) sirdond válasza brunnehilde (#24369) üzenetére


sirdond
őstag

szerk: tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#24372) TrollBalint válasza Pitymaszter (#24370) üzenetére


TrollBalint
addikt

arra már amúgy is kíváncsi voltam, hogy jobb oldalon az a szörny-o-meter mire jó, mert arra nem jöttem rá, de akkor erre... :)
köszi

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24373) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Érdekes amúgy ez az unique szerv gyűjtés, majd felhasználás a laboratóriumban. Itt is elég nagy az RNG. Láttam videóban, amikor valaki a legelsőt letolta és nem kapott szinte semmit.

Én most letoltam szintén az elsőt és esett egy 21/23 sharpened ballista és egy random 6L unique bow....

Amúgy az ice shot deadeye is alakulgat, úgy tapasztalom, hogy nagyon igényli a minimálisan normális cuccokat. Nem szabad földről felvett random akármikkel szaladgálni.

Egy tipp: a bis item a Death's Opus bow, ebből egy random 220 chaos körül van. Érdemes behúzni az "elődjét" a Death's Harp bowot (amelyet upgrédelve opus lesz). Ez kemégy 1-2 alch és érezhetően megdobja a sebzést.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24374) brunnehilde válasza Pitymaszter (#24370) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Köszi, ez hasznos volt. Bevallom, totál nem figyeltem azt a jobb oldali sávot. Ezentúl, ha két unique szervet ad, inkább benthagyom csak azt, amiből hiány van. :P Tanenél azért szép kis dropot össze lehet hozni. Az egyes szerveket most kezdtem el nézni, betettem 5 olyat, amelyiken ötszörös drop volt, jött minden: exalted, annulment... És ez csak nyamvadt lvl72-74-es szervekből.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24375) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ezt csak úgy. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24376) TrollBalint válasza KubanitoS (#24373) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezt köszi, épp most idegesített fel a játék. Végre átjutottam mapozásra, és az első mapon (beach) eljutok a bosshoz, persze megölt. Mondom jól van, nem tudom mire számítottam, se életem, se resistem, ráadásul chaos-ra még negatívot is kapok :)
Bemegyek másodjára, belaggol a játék, csak állok egy helybe, az hülye meg lelő... inkább ki is léptem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24377) KubanitoS válasza TrollBalint (#24376) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én azt tapasztalom, ha elég passzív pötyi kerül az attack speedre, akkor olyan gyorsan lövöldözöl, hogy a bossok/metamorph-ok gyakorlatilag 0-24-ben meg vannak fagyva és le se tudnak sebezni. Én bemákoltam a cipőmre a +16% as-t when you killed an enemy recently buffot is, szal eléggé darálós a kari.

Ha behúzod a kistestvér Death's bowot, az ad +1 projectilet alapból, az ascendancy ugye ad még egyet, ezért a Greater multiple projectilest le lehet cserélni a Lesser változatra (ha egyáltalán használod e gemeket). Ez is elég nagy bónusz sebzést tud adni.

Ja és a Barrage ele attack dmg/ele focus/added cold-dal 4 linken is nagyon hasznos bossok ellen.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24378) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Valaki tudna segiteni, mi lehet a gond? Megszereztem nyolc watchstonet, de most megakadtam. Bal oldalon az összes négyzetnél azt irja, hogy region level 2 required. Tirns Endbe beraktam kettőt, mert itt még egyet sem szereztem meg, de nem történik semmi. :F

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24379) tibee77


tibee77
őstag

Tegnap lement egy elder meg raprobaltam egy sirus-ra is.elder sima volt, igaz több elete van mint azelött ez tuti, de attol meg a mechanika ugyanaz szoval minden ok.ezzel szemben ez az awakener boss, sirus....hat ez valami katasztrofa.nem eleg, hogy a harc 70%-ban arrol szol, hogy immunis minden tamadasra, ö attol meg tamad, plussz a bazinagy fekete lyukak is pusztitjak az eleted.elment 4 portal mire rajöttem, hogy ugy lehet öt kihozni a dmg immun allapotbol, hogy ott sasszezol alatta (ö valami tronon lebeg a levegöben, küldi rad az aldast es nem lehet tamadni) es miközbe bekapod a tamadasait akkor talan valamikor leszall a tronjarol es mehet a püföles.nagyon elcseszett egy fight...föleg hogyha a fekete lyukok behuzodik az arena azon reszere ahol eppen bejössz miutan meghaltal es probalsz eppen visszamenni hogy lecsapd öt.
Az uj atlasrendszer viszont nagyon baba.olyan szinten esnek a mapok hogy öröm nezni.gyanitom hogy a ligaban jo olcsok lesznek a mapok emiatt.mindenkinek lesz egy rahedli. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24380) Har_melin válasza tibee77 (#24379) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most néztem Pohx videóját, ez egyelőre megint az a bossfight lesz, aminek a közelébe se megyek majd. Eleve úgy látom, hogy valamilyen méretes passzív regen nélkül esélytelen - leeches buildek eleve kiesnek. A másik, hogy úgy kicsit nehéz kitalálni mit is kellene csinálni, ha a boss nem is látható a képernyőn, de sebezni azért sebez. Harmadrészt rohadtul nem ártana tényleg valami jobb vizuális elkülönítés, hogy mi a statikus és mi a periodikus vagy mozgó veszély, mert így szerintem 99% szerencse alapon éli (talán) túl valaki a harcot.

Persze biztosan ez is részletesen dokumentálva lesz majd (végül is még csak egy hete fut a liga) és idővel ez is az über elder harc szintjére rutinosodik, de egyelőre köszönöm, nem kérem.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24381) brunnehilde válasza brunnehilde (#24378) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Tárgytalan, az volt a gond, hogy a mapok tierje nem volt azonos a régióban lévőkkel. Érdekes, korábban úgy rémlik már futottam úgy, hogy más volt, és akkor beadta. :U Itt szépen le is van irva, csak olvasni kellett volna. :P

The second to fourth encounters of the same Conqueror, requires the player to upgrade a region of the Atlas. Players need to discover the Alter (if applicable) of that region and insert a minimum number of Watchstone(s) in it. Typically, the second encounter requires 1 Stone, the third requires 2 Stones and the fourth requires 3 Stones inserted. Inserting Watchstones also increase the map Tier of that region. The Conqueror will still guarantee to spawn if you have met: 1) Number of Watchstones requirement 2) Running 3 different maps that matching the status of that region. i.e. matching Tier. Killing the Conqueror 4th time (at 4 different regions) will acquires the 4th Watchstone of that Conqueror , ending the quest. The aforementioned guaranteed spawn will be removed.
For spawning and beating Conqueror the fifth time and beyond, requires to insert 4 Watchstones to a region and meet the Conqueror 3 times before spawning the final arena. According to GGG, the spawn rate is 33% chance or 10 maps.[3]

Ja, map droppal tényleg nincs gond, meg úgy egészében véve a droppal sem. :P Erre a Siriusra kiváncsi leszek. Most, hogy red mapokat is mentem már, érezhetően táposabbak lettek a monsták, az a kigyós barom meg is fektetett, de tény, hogy most volt a váltás lvl1 20% gemekre, szóval gyengébb voltam én is. :O

Har_melin: És, ha insta leech van? :P Csak azzal a nyamvadt clawal lenne nagyobb a sebzés.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24382) tibee77 válasza Har_melin (#24380) üzenetére


tibee77
őstag

Igen ugy ahogy mondod, itt egy sok regenes kari tud csak eletkepes lenni.es igen egy idö utan ez is csak egy fight lesz a sok közül de most ez kevesbe vigasztal. :N

Brunnehilde: jo dolog a nagy leech ha eppen van miröl leechelni. ;] ennel a bossnal csak akkor leechelsz ha eppen sebzed öt.es mint mondtam olyan nem nagyon van. XD ja es ami meg jobb, add-ok sincsenek, ergo nincs flaskatöltes....persze ha az ember majd belejön a fightba, akkor lehet nem kell semmi se mert ezpz lesz de addig, hat gl. :C

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24383) TrollBalint válasza tibee77 (#24382) üzenetére


TrollBalint
addikt

hmm... ennek türkében némileg kapufának érzem a buldemet a kirakott vaal pact-tal... :U

KubanitoS: nekem annyira nem jött be a bossok ellene a barrage, nem igazán hatásos, az ice shot sokkal többet sebez, de fagyasztani is alig tudom őket. Gondolom kicsi még a sebzésem. Ami biztos, hogy az ellenállásaim nem túl jók. Bár van egy, ami pluszban van :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24384) Har_melin válasza tibee77 (#24382) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Igen, az addok hiánya volt a másik ok, amiért kizárólag a passzív regenes buildeket érzem egyelőre működőképesnek. Az összes eddigi edgame bossfightnál volt egy-egy töltő fázis a harc során, amikor a flaskákat is fel lehetett tölteni, plusz a leech-csel felhozni magunkat újra harckész szintre. Itt ha kifogytál, akkor kifogytál, viszlát és köszi a halakat.

Szerk: és mivel a bossfight teremben portalt sem tudsz nyitni, ha a szmötyi elvág a bejárattól (az úgy rémlik, működött, nem zárul be a belépéskor), akkor vagy kilogolsz vagy meghalsz, nem tudsz visszaugrani a HO-ba flaskatöltésre.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24385) brunnehilde válasza tibee77 (#24382) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ott a pont. :P Akkor "csak" arra kell rájönni, hogyan lehet kibekkelni, mikor ebédszünetet tart. :DDD

Tenacity: PoB-on ott van, de a játékban "láthatatlan". Rá lehet tenni amulettre? Elég érdekes passziv (az ára is). +5% life és nálam kb +50-55% increased dmg lenne.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24386) sirdond válasza TrollBalint (#24383) üzenetére


sirdond
őstag

én meg kicsit mákosnak érzem az én buildem, hogy LGOH-ra mentem rá :)
elvileg az működni fog.

@brunnehilde igen, az szándékosan olyan node, amit csak olajozással tudsz megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#24387) TrollBalint válasza sirdond (#24386) üzenetére


TrollBalint
addikt

nem tudom mi az az LGOH :B

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24388) dante3 válasza TrollBalint (#24387) üzenetére


dante3
addikt

Life Gain on Hit

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24389) tibee77 válasza sirdond (#24386) üzenetére


tibee77
őstag

Az a baj a lgoh-tel hogy ott targetable object kell nem?itt sztem ez nem müködik amig nem meltoztatik lefaradni a tronjarol a levegöböl. XD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24390) brunnehilde válasza sirdond (#24386) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Kösz, akkor elkezdek gyűjteni az olajokra. Ahogy tibee is irja, ha nincs amit hitelj, akkor life sincs, nem? :P Mennyi az LGOH / sec, amit el tudsz érni? :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24391) sirdond válasza tibee77 (#24389) üzenetére


sirdond
őstag

igen, targetable kell, hogy legyen. még az se? az szívás akkor.

@brunnehilde: nem tudok pontos számot mondani, de majd megcsinálom PoB-ban, ha lesz egy kis holtidő.

(#24392) TrollBalint válasza dante3 (#24388) üzenetére


TrollBalint
addikt

pff... life... kinek kell az. Úgy is 1 hitelnek, ha eltalálnak, most mindegy, mennyivel teszik ezt :)
#csakadps #nofearfromdeath

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24393) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na most patchelik a monster partsokat ne kelljen klikkelve felszedni.

(#24394) savior


savior
őstag

Passzív skillek neve mellett vannak ilyen színes ikonok (üvegcsék?). Ezek micsodák?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24395) tibee77 válasza savior (#24394) üzenetére


tibee77
őstag

Cassia-nal lehet cuccokat anointolni.Ergo ha az olyan szinü olajokat rarakod az amuletedre, akkor megkapod ezt a passziv skill-t, nem kell elmenned odaig a fan.Nagyon hasznos cucc.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24396) brunnehilde válasza savior (#24394) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Olajok. Mutatja, hogy milyen három olaj kell ahhoz, hogy amulettre rá tudd tenni az adott passzivot. :)

Nem is rossz, egy hét alatt kb kimaxoltam a buildet (Cyclone Champion), legalábbis ami a geart illeti. Vicc az, hogy jobb, mint az előző ligában, pedig nincsenek offensive curseok, nincs Warcry és az egyik gyűrű kizárólag a manát oldja meg, sebzést nem ad. :)) Passzivon még kirakom a Constitutiont, amulettre rámegy a Tenacity, veszek még egy abyss jewelt és kész. :P Aztán már csak a gemeket kell kicsit átrendezni meg felhúzni 20/20-ra. Sand stanceban megvan az 1,1 milla DPS + Impale. Blood and sand + Blood stance alatt pedig 1,3 millió. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24397) sirdond válasza brunnehilde (#24390) üzenetére


sirdond
őstag

na, bejátszottam PoB-ba,de nem tudok konkrét számokat mondani. Energy Shield GoH, nem Life, és az ES verziót azt nem mutatja...
Kb számot meg nem igazán tudok mondani, mert Molten Strike van és ott külön van melee hit és magma ball is, magma ball-ból meg több is, ráadásul attack speed-et is valahogy bele kellene kalkulálni.

(#24398) savior


savior
őstag

Köszi a válaszokat.
Gondolom ez az olaj dolog majd a végjátékban lesz esedékes.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24399) TrollBalint válasza tibee77 (#24382) üzenetére


TrollBalint
addikt

És a CI build? Nem lehet jó? Az nagyjából csak regenerálni tud :) Bár nem tudom az elmúlt 2-3 ligában mennyire vertek oda az ES-nek, de előtte elég jó kis build volt.

KubanitoS: a prophecy upgrade nem tünteti el a cuccokról a 6L-t, ugye?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24400) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Komolyabb update, vannak azért érdekességek. És igen, automatikusan felszedi mostantól a szerveket. :))Legiont is javitották, párszor kidobott engem is.

- Fixed a client crash when killing a General during a Legion encounter.
- Metamorph samples are now collected automatically when monsters die.
- Added capability to search by Region Name in the Map Stash Tab.
- Zana Atlas Objectives can now offer Shaper Guardian Maps as options as long as you are in a Tier15+ Map.
- Every Map Boss can now be chosen for all organ types for Metamorph League.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.