Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Rayner válasza dante3 (#34000) üzenetére


Rayner
őstag

Ez volt az első és utolsó eventem :D

(#34002) dante3 válasza Rayner (#34001) üzenetére


dante3
addikt

Ne is mondd, egy kínszenvedés volt, szeretem a Heistet, de szinthúzásra nem való.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#34003) la_cc válasza dante3 (#34002) üzenetére


la_cc
addikt

Szar is volt az event, gyötrelem volt 50-ig is elmenni, de a delve, meg a mostani atlas invasion szerintem nem rossz. El lehet funnolgatni bennük.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#34004) DjDanee87 válasza la_cc (#34003) üzenetére


DjDanee87
addikt

Miután növelték a 68 alatt járó XPt tök gyors lett a szintezés. Csak ugye ezt 3. napon lépték meg, mikor a többség már nem tapasztalta meg. Én húztam egy RF karit kipróbálni milyen az a build és konkrétan gyorsabb volt mint a delve, alap játék vagy bármi.

(#34005) Pitymaszter válasza dante3 (#34000) üzenetére


Pitymaszter
tag

Még nem sorsolták ki és küldték ki a nyereményeket. Twitteren még nem tettek bejegyzést erről. Ha ott kiírják és nem kapsz akkor biztos nem kaptál. De egyenlőre várunk hát ha szerencséd lesz. Én nyeretem egy winget delvében szerintem most nem fogok nyerni semmit van egy ilyen érzésem...

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34006) dante3 válasza Pitymaszter (#34005) üzenetére


dante3
addikt

Köszi, akkor figyelek, és bizakodom, hátha...

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#34007) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

78-as szintre kiesett végre a cold iron :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34008) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mikor elpukkantok 4 seismic csapdát, negyedeli az fps számot mikor elkezdenek pumpálni :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34009) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#34007) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Nekem 62 körül szerencsére

(#34010) Pitymaszter válasza Plazmacucci (#34007) üzenetére


Pitymaszter
tag

Én lvl80-on vagyok de eddig ZERO Cold iron találtam :O

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34011) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#34010) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én eddig két obliteration pálcával mentem. A 2x 15% extra chaos dam kb annyi sebzést ad mint +4 gem level.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34012) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Endless Heist sorsolásos ajándékokat kiküldték nézétek gyorsan hát ha nyertetek.

Nekem nagy mákom volt egy portál és egy karakter effektet is nyertem :DD
Congratulations! You've won Havenwood Portal Effect as a prize for your achievements in the Dec 2021 Endless Heist. Press "N" in-game to check it out!

Congratulations! You've won Infernal Character Effect as a prize for your achievements in the Dec 2021 Endless Heist. Press "N" in-game to check it out!

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34013) simondr válasza Pitymaszter (#34012) üzenetére


simondr
senior tag

gratula, nekem ezúttal semmi, de csak 1db lvl91 karakterem volt

(#34014) Rayner válasza Pitymaszter (#34012) üzenetére


Rayner
őstag

Grat, itt csak egy portál effect jött

(#34015) Pitymaszter válasza simondr (#34013) üzenetére


Pitymaszter
tag

Kösz. Nekem volt egy lvl85-ös és egy lvl70-es.
@Rayner Grat a portálhoz

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34016) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Congratulations! You've won Sentinel Portal Effect as a prize for your achievements in the Dec 2021 Endless Heist. Press "N" in-game to check it out!

(#34017) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Februárra tolták az 3.17 megjelenését.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34018) DjDanee87 válasza Pitymaszter (#34010) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem ismét semmi nyeremény.

Nem trade ligát kezdtél? Én tök olcsón 12C-ért vettem olyan bicskát.

(#34019) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Holnap (vagy szombaton, ha kipihenten felkelt, mint én 😆) ki mit fog indítani a deliriumra? Én ismét valami rf vagy poison concoction-on gondolkodom, delveben mindkettő bejött.

(#34020) Plazmacucci válasza Mad_Wolf (#34019) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Valamit ami jó clear-re. Deadeye or sumtin.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34021) Pitymaszter válasza Mad_Wolf (#34019) üzenetére


Pitymaszter
tag

Én egy lightning arrow deadeye-t plus lightning arrow ballistával.
Régen volt már íjász karim.
@DjDanee87: De trade ligában indultam, de nem olyan fontos amúgy. a poison verziónak sokkal jobb DoT statok a daggeren.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34022) mclord


mclord
aktív tag

Ezekkel a kártyákkal mit tudok tenni :F

https://www.pathofexile.com/trade -en található linken lehet XboX -ok nem tudják megoldnai én hiába whiserezem semmi se jött még :)) . Sajnos a trade marketbe pedig nincs szűrű én pedig jó gyűrűhiányba vagyok :O

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34023) Plazmacucci válasza mclord (#34022) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gyűjtöd vagy eladod. Vagy mi a kérdés?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34024) mclord válasza Plazmacucci (#34023) üzenetére


mclord
aktív tag

Nem tudom mire tudom használni ez olyna mint a map, hogy megnyitom odaadom valakinek vagy micsoda (simán mapnek a a 4/4 -t nem tudtam megnyitni azt tudom), nem igazán találtam a helyét :D

Tehát ha meg lesz a 8/8 belőle akkor mit kéne tennem ? :D

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34025) Plazmacucci válasza mclord (#34024) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tasuni vagy Navali tudja becserélni neked.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34026) mclord


mclord
aktív tag

Illetve vannak olyan pályák ugye mint a dinamitos, vagy valami szobor aktivizálós stb, ahol kap az ember értük valami speciális "pénzt". Amit ott majd a karakternél az ő marketébe belehet váltani erre-arra. Azt ha nem váltom be , azon "speciális pénz" tovább vihető ? Idáig nem váltottam be , de kezdek elbizonytalanodni, hogy ez jó volt-e :D (sajnos ritka az ilyen pálya, így tapasztaltom nincs erről).

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34027) Plazmacucci válasza mclord (#34026) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Attól függ, hogy indítottad a játékot. Standard liga alatt minden egy helyre gyűlik és sose veszik el. Ha mondjuk Scourge-ben indítottál akkor az 3 hónapig egy külön ligának számít, ami utána bekeveredik a standard karakterekhez. Viszont az éppen aktuális ligáknak, mint mondjuk most a Scourge egyedi tartalmai vannak amiket standardon nem lehet játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34028) mclord válasza Plazmacucci (#34027) üzenetére


mclord
aktív tag

Scourge liga tagja a nekrom igen , ami most is fut, mondjuk ezekben nem vagyok otthon mi miben más. Valami atlast nyomok a mapeken belül :DD . Ám a kérdésem arra irányzott, hogy a mostani liga mostani mapjen, mostani mapen pl a robbantós palinál kapok 2000 valamit , az ha következőkor is talizok vele és lenyomon összeadódik-e pl 4000 valamim lesz, és más jobb cuccra tudom tőle beváltani, vagy T mapról a T+x -re ez a gift nem vihető át ?
Mondjuk a régi karakterem (sok-sok éves mureder meg se nyitható a POE oldalt csak a név meg a 85 szint látszik se ruce se semmi), azzal nem tudom mi lett :Y .

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34029) mclord válasza Plazmacucci (#34025) üzenetére


mclord
aktív tag

Idáig Navalinak odaadtam és adott egy másik kártyát, azt hittem nálam a hiba , de akkor ez a működés a cél köszi :)

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34030) Plazmacucci válasza mclord (#34028) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az egy ligán belül indított karakterek ládája közös, és miután vége a ligának, átkerülnek standard ligába. Minden liga végén az összes cucccod átkerül standard-be. Ha most játszol a játékkal először, akkor majd február elején mikor véget ér a Scourge, minden amivel most játszol standard ligába kerül. A majd megjelenő új tartalmak saját ligát kapnak, és azokat az eddigi karaktereddel nem tudod majd játszani. Tehát minden ligában (3-4 havon) mindent előröl kell kezdeni ha az újdonságokat ki akarod próbálni. A játékosok nagyobbik fele csak az új ligák első 1-2 hónapjában játszik, aztán lekopnak, majd visszatérnek a következőbe.
Amúgy olvasd át az összefoglalót ;)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34031) Argh! válasza mclord (#34029) üzenetére


Argh!
aktív tag

Azt adja ami rá van irva, van millió féle :D

(#34032) mclord válasza Plazmacucci (#34030) üzenetére


mclord
aktív tag

Összefoglalót átolvastam , de a legtöbb kérdésemre nem jött válasz a Heist - Hejhó, megyünk rabolni! - résszel még csak most ismerkedem. Nagyon régen PC -n játszottam, de azóta eléggé durván átalakult vagy csak a liga ennyit jelentett nem tudom :DD. Az biztosan látszik, hogy XBOX irányba van rendesen baj a trade market egyszerűen kuka.

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34033) mclord válasza Argh! (#34031) üzenetére


mclord
aktív tag

Akkor majd elmókolok vele :D

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#34034) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Delirium everywhere: Ezt nagyon nem gondolták át GGG-nél!!! 85% brutus-t 20 percig kerülgetem plusz pár halál után sikerült leölnöm. 100% pályán csak végig futni tudok...
Szerintem lvl50ig elviszem és annyi lesz.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#34035) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

komolyan elgondolkodom azon, hogy amikor az endless delve-n kívül más eventet kitalálnak, akkor bárki is kipróbálja-e előtte vagy csak bekapcsolják az adott időpontban és kész... ez remélem valami vicc akart csak lenni. Így újévre elég szar kezdés volt a ggg-től.
Nagyon vártam az eventeket, és a delve jó is volt, csináltam 4 karit, 70-80 volt mind. A heistben 50-re felhúztam 1 hét alatt 1-et és örültem hogy vége, atlas is vicc volt, de azért ott 70-ig elvittem egyet. Na de ez a delirium... nem is tudom hogy gondolták, hogy lvl4-en mennyi esélyem van kikerülni a 30db megölhetetlen lerázhatatlan mobot a nyomorult labirintusukban, mert más mód a levelingre x év után sem elképzelhető csak delve eventben.
vicc az egész. Olyan mintha direkt szopatnának.

(#34036) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

ezt tuti peccselni fogják, egyszerűen játszhatatlan. lvl9-en a lower prison waypointot elhagyni se tudom.

[ Szerkesztve ]

(#34037) DjDanee87 válasza Mad_Wolf (#34036) üzenetére


DjDanee87
addikt

Gondolom ez is kap majd nerfet pár nappal később, ahogyan heist XP kapott buffot. Ha szemét akarok lenni, mondanám, hogy így legalább nagyobb az esély MTXet nyerni, ha sokan feladják már az elején. Jó lenne legalább ha itt nyernék valamit, mert eddig semmi.
Act3ig vergődtem át tegnap, de tényleg sok zóna csak annyi, hogy futsz az életedért a következő területre. Act2ben is van 3 zóna 95% felett, ráadásul nem is kis zónák.

(#34038) dante3


dante3
addikt

Természetesen ahol küldi van, ott 95-100%-os a helyszín :U :W

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#34039) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ennyivel nehezebb mint a gauntlet? Szerencsére (?) még nem tudtam kipróbálni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34040) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#34039) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

(#34041) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Majd szerda környéken hotfixelik, mikor már senki nem játszik vele.

(#34042) Remiel


Remiel
őstag

LVL3 ig vittem és abbahagytam egyelőre. Mathilt néztem aki nem volt szomjas és HC karikat csinált, azt hiszem úgy a 10. környékén untam meg nézni azt is

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#34043) Plazmacucci válasza Mad_Wolf (#34040) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem kell fosni, szokjad csak, úgy is be van ígérve a hard mode.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34044) la_cc


la_cc
addikt

Én dockyard-ig bírtam, akkor égtem ki, pedig volt tabula meg 4L SRS, de alig sebeztem. :((( Azt hittem a heist event-tet nem lehet már alulmúlni, hát tévedtem... :DDD

Semmi nem változott akkor, mi?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#34045) wiggen123 válasza Mad_Wolf (#34036) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én is prisonnál adtam fel. Ez nem fun így év elején.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#34046) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem veszes, raadasul brutus dobott egy tabulat. :))

(#34047) Lokids válasza BoneDragon (#34046) üzenetére


Lokids
addikt

Nem vészes? 98% lower prison nem vészes? Ez nettó szopatás.
Megcsinálhatták volna úgy is, hogy lvl1-től tudjunk mapozni megnövelt map droppal. ÉS a mapokon random, de T1-es mapot bármikor tudjunk venni. De inkább szenvedje végig az ember a storyt extra nehezítéssel, aminek a nagy része futás a kövi mapra.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34048) BoneDragon válasza Lokids (#34047) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezen csak at kell szaladni, azt jovan.

(#34049) Lokids válasza BoneDragon (#34048) üzenetére


Lokids
addikt

Én jobban szeretek egy mapon takarítani, mint csak átrohanni. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#34050) BoneDragon válasza Lokids (#34049) üzenetére


BoneDragon
veterán

Actok kozben minek takaritani...?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.