Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) tibee77 válasza Plazmacucci (#24800) üzenetére


tibee77
őstag

Increased dmg over time az ervenyes a burning dmg-re is, nem csak chaos/poison-ra.viszont a dmg over time multiplier sztem több sebzest ad mint az increased dmg over time chaosra.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24802) TrollBalint válasza Plazmacucci (#24800) üzenetére


TrollBalint
addikt

ha jól értelmezem ezt a postot, akkor az inc. damage over time olyan, mint az increased damage, a dot multiplier pedig mint a more damage. (jelen esetben csak chaos damage vonatkozik, míg az inc. az mindenre, ami dot)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24803) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Belinkelek valamit, hátha valakit érdekel. :P Liga eleje óta nekem nagy kedvencem lett a Bloodseeker claw, az az insta leech valami eszméletlen jó cucc, de a DPS nagyon gyenge volt, ha egykezessel próbálkoztam. Aztán a Starforge slayernél gondoltam egyet, és átpakoltam crites dualra, és megfordult a világ. Két bloodseekerrel 1.3 milla DPS + egy rakás dolgot nem mutat, szóval a valóságban bőven 3-3,5 milla. Egy bloodseekerrel + rare craftolt clawal (néztem olyan 3-4 exa körül már lehet kapni 400 DPS környékén lévőt) pedig 1,6 millió. Lvl82-nél már telepakolt rare T16 mapokat futok és még csak 4,2k life van. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24804) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Deadeye-al milyen védelmet érdemes kiépíteni? T15-ön már rendszeresen fekszek. Phase acrobatics-ig ki van húzva a skillfa, nyomom a quarcz flaskokat, meg be van rakva egy immortal call.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24805) TrollBalint válasza Plazmacucci (#24804) üzenetére


TrollBalint
addikt

T15-ig eljutottál Deadeye-al? az szép :)
Javaslom az Atziri cipőt, + dodge, illetve a 2 evasion poti ami segíthet.
És valami gyors menekülő skill, nekem a flame dash a kedvencem, jobb mint a sima dash. Illetve a phase runt szeretem még, de az menekülésre kevésbé használható.
Illetve van valami unique body armour, ami szintén dodge-t ad, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24806) Plazmacucci válasza TrollBalint (#24805) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi. Totál passzív játékmenet, lövöm az aoe dot nyilakat és futok. Még a chaos resistet is sikerül negyven fölé húzni és bellyvel 6k life van mellé. Metsmorphok néha 1hitelnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24807) tibee77 válasza Plazmacucci (#24804) üzenetére


tibee77
őstag

Chaos dot skillel mesz deadeye-jal?arra nem lenne jobb egy pf?am meg egy ranged karin kb. ennyi a vedelem amit leirtal.meg a blind segithet illetve a legnagyobb vedelem a sok-sok dps.ja meg persze gyors es agressziv jatekstilus, a tipikus ölsz vagy leölnek koncepcio. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24808) Plazmacucci válasza tibee77 (#24807) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igazából nem jobb. Annak sincs védelme csak a kulacsok, az extra phys chaos dam még nem ad sebzést a caustic arrowhoz. Raider se lenne jó, max tíz frenzy golyóval. Ha ezt tudom occultistre építem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24809) Redcaster


Redcaster
őstag

Ma esett egy Hungry Loop nevű gyűrű. Ér valamit?

(#24810) Ellia válasza Redcaster (#24809) üzenetére


Ellia
addikt

2-3 alchemy, esetleg 1 chaos.

(#24811) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miért nem lehet kapni vaal glacial hammert?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24812) rumkola válasza Plazmacucci (#24811) üzenetére


rumkola
veterán

[link]
érdekes....... :Y

(#24813) Plazmacucci válasza rumkola (#24812) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tuti hogy figyelmetlenségből eladtam vendornak egy párat. Most adtam el negyven vaal gemet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24814) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez nagyon súlyos, és működik. [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24815) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na mióta tönkrement a VGA-m, laptopról nyomom. 0 és 20 fps között elég érdekes ezt a játékot játszani. Hideoutban akár a 25 fps is megvan. :D Na de nem ez a lényeg. Meglett az első dupla ex dropom metamorphból. :C
Kép minőségért bocs. :D

(#24816) TrollBalint válasza BoneDragon (#24815) üzenetére


TrollBalint
addikt

szép, gratula hozzá :)
meg is lepődtem, hogy láttalak fent, rá is akartam kérdezni, hogy-hogy sikerült megjavítani a videókártyát, csak mondom előbb egy map-ot lenyomok. Utána meg elfelejtettem :)

Az miért jó, ha a Tane laborjában az a szörny-o-meter megtelik? Mit ad akkor?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24817) brunnehilde válasza BoneDragon (#24815) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Épp tegnap néztem, hogy csináltak Cyberpunk 1997-et. Szóval akkor ez most a Path of Exile 2007? :D Egyébként meg grat, szép drop. Két exa egyszerre még nekem se esett. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24818) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Rég játszottam maraduert. Megéri a juggernaut tankossága a berzerker extra sebzésével szemben? Glacial hammerre építenék. Ránézésre a berzerkerrel kb kétszer akkora sebzést lehet összehozni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24819) TrollBalint válasza Plazmacucci (#24818) üzenetére


TrollBalint
addikt

Má' megen új karaktert akarsz kezdeni? :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24820) sirdond válasza Plazmacucci (#24818) üzenetére


sirdond
őstag

erre amúgy milyen választ vársz?
attól függ...

(#24821) Plazmacucci válasza sirdond (#24820) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tapasztalat alapút. Ja néha újat kezdek mert egy builddel játszani olykor unalmas.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24822) sirdond válasza Plazmacucci (#24821) üzenetére


sirdond
őstag

hát oké, de szinte mindenki máshogy játszik és mást élvez. jók a reflexeid és tudsz úgy dodgeolni,mint mathil? akkor zerker. szeretsz zongorázni a billentyűzeten, vagy lusta vagy? bírod,ha sokszor 1shotolnak, vagy nem?
jugg-ot is lehet full dmg alapú crit buildre csinálni és zerkerből is lehet tankosabbat. ez nem olyan, hogy a kettő full ellentéte a másiknak, és csak azért mert juggot választottál, akkor soha nem fogsz halni.

[ Szerkesztve ]

(#24823) BoneDragon válasza TrollBalint (#24816) üzenetére


BoneDragon
veterán

Konkrétan én sem tudom, lehet ugrik a szorzó tőle? Sose figyeltem. Most hogy laptopról nyomom, erősen meggondolom miket pakolok be, mert sokszor áll a képernyő :D

(#24824) Har_melin válasza Plazmacucci (#24814) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Kipróbáltam, azt ugyan nem tudom, mennyire csökkenti a terhelést, de nagyon fura volt némafilmként játszani. ártani minden esetre nem árt, köszi a linket.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24825) Har_melin válasza BoneDragon (#24823) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Persze, ugyanúgy nő a szorzó, mint a maponkénti változatnál. Alul van egy sor, hogy hány százalék esélyed van extra dropra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24826) TrollBalint válasza Har_melin (#24825) üzenetére


TrollBalint
addikt

és valami extrát jelent? Mint mondjuk mapon, hogy olyankor dob organt?
(kell még trial? Mert néha belefutok mapokon, ha kell még, rád kérdezek)

új hír:
Nyár közepén várható plusz info a Path of Exile 2-ről, és ha minden jól megy, akkor év végén valami kis bétát is kapunk.
Egyéb oldalról minden marad a "régiben" 3.10.0-tól 3.13-0-ig jönnek idén a "kiegészítők"
Visszajöttek szabadságról és teljes erőbedobással dolgoznak,
Ami konzolosoknak jó hír, hogy ezt a csapatot fel szeretnék duzzasztani, így némi javulás várható ezen a fronton.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24827) Pitymaszter válasza TrollBalint (#24826) üzenetére


Pitymaszter
tag

Hát én nagyon remélem, hogy a 3.10.0 és 3.13.0 kieg. valamelyikében végre revampolják a labirintus mert nagyon ráférne. Pl. kesztyűkre kitalálni vmi használhatobb enchantot (jelenleg nagyon gagyik) plusz az enchantolásra is ráférne egy kis fejlesztés pl olyan lenne mint a veild modozás 3 közül választhatunk.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24828) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Crit alapú cyclone slayernek melyik wather lenne a jobb választás: 45-50% crit multi precision mellé, vagy Impales you inflict last 2 additional Hits while using Pride ?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24829) brunnehilde válasza KubanitoS (#24828) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mire van keret? :D Egyik sem olcsó, de azért nem mindegy, hogy 10 vagy 20 exát költesz rá. Egyébként az Impale jobb. Ja, nekem egy kicsit csalódás lett a Starforge. Túl sokszor fektettek meg és összességében a DPS sem lett annyival jobb a gladiatoromnál, mint azt vártam. Viszont csináltam egy dual clawos slayert ennek a mintájára, és azzal már más a helyzet. Nem mondom, hogy jobb, mint a gladiator, de nagyobb AoE és két 400-450 pDPS körüli craftolt clawal elérhető vele a 2milla + 20% culling + 100% impale, szóval bőven olyan 5 millió DPS.

Valaki meg tudja mondani, hogyan működik a leech? Ha van 1 milliós sebzés, és 2% leech akkor a life leech 20k? És ha ez instant? Játék közben most már nem látom, hogy azonnal visszatolná maxra a lifeomat bloodseekerrel, hanem ilyen 1000-1500 életenként ugrál. Ez azért elég távol van a 20k-tól. Ráadásul ez mellett van life gain on hit és life regen is. A PoB is furán mutatja a Bloodseekert, eltartott egy darabig, mig rájöttem, miért. Ha PoB-ban a keresőből választom ki a fegyót, akkor ott valami ilyen mod van, hogy: Gain life from leech instantly... Ha ezt rakom be, akkor bal oldalon mutatja is, hogy 20k. Viszont. Ha importálom a karaktert és onnan húzza be a Bloodseekert, más a mod: Life leech from hits with this weapon is instant. Ebben az esetben life leechre egy sokkal alacsonyabb értéket mutat (1500-2000 körül).

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24830) sirdond válasza KubanitoS (#24828) üzenetére


sirdond
őstag

ha már amúgy is erősen befektettél impale-be, akkor egyértelműen az imaple-es. de a kettő közel sem azonos árban van.
egyébként én nem vagyok róla meggyőzve egyelőre, hogy az impale-es megérné a mostani árát.

@brunnehilde a wiki-n található cikk elég jól elmagyarázza, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#24831) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Közben rájöttem, hogy az Impale ára a legutóbbi csekkolás óta megduplázódott, így valszeg marad a precisionos változat.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24832) KubanitoS válasza brunnehilde (#24829) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönhetően az Enlighten supportnak, lenne lehetőségem beépíteni egy Herald of Purity gemet a karinak. Ehhez azonban fel kell áldoznom vagy a Blood and Sandet, vagy a Dread bannert. Erről esetleg lenne véleményed, esetleg javaslatod?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24833) brunnehilde válasza KubanitoS (#24832) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ne áldozz be semmit. A Dread bannerral megvan a 100%-os Impale, és a Blood and sand is jó cucc. Viszont! Húzhatod a Precisiont ameddig csak lehet és birja a mana. Szerintem nyerni fogsz vele 7-10% DPS-t és nem kell feláldozni érte semmit. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24834) KubanitoS válasza brunnehilde (#24833) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most jelenleg 110% az Impale chance, ha kiveszem a dread bannert, akkor 90.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24835) brunnehilde válasza KubanitoS (#24834) üzenetére


brunnehilde
senior tag

110-t, hogyan hoztad össze? 20+20% jön passzivról, 40% impale support és 20% banner. Valamit kihagytam? :B

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24836) sirdond válasza brunnehilde (#24835) üzenetére


sirdond
őstag

gondolom rare item mod (kesztyű, vagy fegyver)

(#24837) brunnehilde válasza sirdond (#24836) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Vagy, full ki van rakva neki Swift Skewering. :)) Azzal a +10%-al nem számoltam. :P De akkor az egy fölösleges passziv.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24838) KubanitoS válasza brunnehilde (#24837) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nincs full kirakva, a +10%-os oldallal van "összekötve" a szkill. A másik oldalt használvan kellene +1 egy pötyi, amire most nincs lehetőségem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24839) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

elég nagy az infláció nem? vagy nem játszik senki? nem tudok eladni szinte4 semmit csak gombokért.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24840) Har_melin válasza TrollBalint (#24826) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszönöm, de én mostanában ha egy mapot futok egy nap, már az is sok, csak a rend, meg a küldetések kedvéért csinálom (hátha egyszer lesz rá időm, le is zavarni őket).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24841) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#24839) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én személy szerint 50c alatt liga 2. hete óta nem raktam ki itemet. Egyszerűen nem éri meg. Max ilyen egyértelmű árú div cardokat, unique mapeket, feljavított breachstoneokat meg ilyesmiket. Ha valami határeset esik, inkább ráírom, hogy 4 ex, aztán szép lassan leviszem 1-ig. Úgy vettem észre, mindenkinek baromi sok pénze van ebben a ligában. Az értékes cuccokat sokkal gyorsabban elkapkodják, mint az 1 ex alattiakat, amiket meg áraz az ember 10 percig. Korábban többet pöcsöltem ezzel, most nem érzem szükségét.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24842) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#24841) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az elmúlt két hétben minden amit vettem elértéktelenedett. Kb a felére.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24843) KubanitoS válasza Plazmacucci (#24842) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az "alap" cuccok amikből egy több és több van simán csökkennek. Ilyenek pl a 6L armorok. A ritka kraftok viszont marha drágák is lehetnek. Amúgy éjjelente jellemzően olcsóbbak az árak valamelyest.

Megvettem a Watcherem crit multival precision mellett. Jellemzően 10 exa körül volt az alja, most ez inkább 9, én meg még ezt is lecigánykodtam 8 exa + 50 chaos-ra....

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24844) sirdond


sirdond
őstag

Frost Blades valaki? :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24845) TrollBalint válasza sirdond (#24844) üzenetére


TrollBalint
addikt

Bár nem értek a "lovakhoz" de ez mintha g**i drága lenne. Nemdebár? :)
De azt mindenképpen meg kell jegyeznem, hogy tetszik, annak ellenére, hogy melee.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24846) sirdond válasza TrollBalint (#24845) üzenetére


sirdond
őstag

hát igen, azért van a címében, hogy mirror tier :)

de a leírásban van "budget" opció is.

[ Szerkesztve ]

(#24847) TrollBalint válasza sirdond (#24846) üzenetére


TrollBalint
addikt

nem tudtam elképzelni, mire utalhat az a mirror tier... :U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24848) Pitymaszter válasza sirdond (#24844) üzenetére


Pitymaszter
tag

Ez nagyon jó! Tetszik. Biztos jó a budget build is.
Elmentem és lehet előveszem valamikor. :)

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24849) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Új patch jön a héten, többek között bevezetik, hogy CTRL + Click-re lehet új instance-t nyítni Tane laborjába.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24850) brunnehilde válasza TrollBalint (#24849) üzenetére


brunnehilde
senior tag

5 óra 53 perc. :P Megint új egyéni csúcs, út Oriathba. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.