Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) vvega30 válasza Nordic (#9990) üzenetére


vvega30
senior tag

és egyszerre csak egy lehet aktív? vagy később több is?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#10002) Mirman válasza vvega30 (#10001) üzenetére


Mirman
őstag

Egy fő és egy mellek lehet aktív egyszerre .

(#10003) LaCupacabra


LaCupacabra
csendes tag

Sziasztok. kellene 1 kis segítség ma 11.30 körül feltörték a gmailom igy megszerezték az accuntomat és kizárt a játék mert a jelszavat megváltoztatták :W :W :W Hogy tudnám visszaszerezni a karikat ?

BB8900 , 9780 , 9900 Rip , 9720 , Q5 Rip

(#10004) Plazmacucci válasza LaCupacabra (#10003) üzenetére


Plazmacucci
félisten

írsz a supportra, hátha elhiszik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10005) Drenadar válasza LaCupacabra (#10003) üzenetére


Drenadar
veterán

ha volt bármilyen vásárlásod, és megvan róla bármilyen visszaigazoló email, akkor tudtommal nyert ügyed van.

(#10006) kristof123


kristof123
őstag

Vicces volt a Péntek:

: D

(#10007) pruzsi


pruzsi
őstag

(#10008) LaCupacabra válasza Drenadar (#10005) üzenetére


LaCupacabra
csendes tag

Hát ez az nem kevés zsetont öltem bele a 2 év alatt és most minden oda :W :W Mivel angol tudásom kb semmi goole fordítóval nyomattam nekik de semmi válasz. A probléma az hogy a gmail accuntom is kuka mivel azon változtátok meg a jelszót először. A telora küldték honnan léptek be de azzal mit érek....

BB8900 , 9780 , 9900 Rip , 9720 , Q5 Rip

(#10009) reelc válasza pruzsi (#10007) üzenetére


reelc
veterán

Kezdőként kb. fogalmam sincs mit láttam.
De érdekelne, melyik gemtől lehet így szökellni?

(#10008) LaCupacabra: A Gmailt törhették fel közvetlenül? Esetleg máshol nem volt ugyanaz a felh. neved/jelszavad?
Ezzel próbálkoztál?

(#10010) pruzsi válasza LaCupacabra (#10008) üzenetére


pruzsi
őstag

Sorold fel nekik kb miket vettél milyen packot stb dolgokat. mivel kártyával fizettél bankszámlaszám kivonatán rajta van a levonás összege azt ki tudod kéreni a banktól akár mennyi időre visszanézve. de akár online is látható ez pl otnél lehet szűrni. ha ez megvan akkor pár tranzakciós id-vel tudod igazolni. esetleg kártyaról képet készíteni az szerepel az ő adatbázisukba is milyen kártyával milyen sorszámmal nével lett vásárolva valami.

(#10011) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Piety után már csak 1 skillpont jár?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10012) Plokon válasza Plazmacucci (#10011) üzenetére


Plokon
csendes tag

Igen, de viszont majd azt a skill pontot amit Pietyért kaptál volna később majd másért megkapod
// Eddig nekem nagyon átjön a 3.0 Most vagyok act 7 legelején.. :))

[ Szerkesztve ]

-- Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok! --

(#10013) Plazmacucci válasza Plokon (#10012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Remélem, hogy Piety visszatér. Legjobb NPC.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10014) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na végre mapozok, elég lassan jött össze a dolog, de megvan. Volt egy rip-em is az első karakterrel(A5-ben Innocense 1hitelt). Viszont A10 boss, na azt nem tudom hogy gondolták a GGG-nél. Ugye azt is meg kell ölni, mert addig nem mehetünk endgame mapra. Magával a fightal nincs bajom, de az a dmg, ami ott van, na az megevett pár idegsejtet.

Bossfight - Lehet ekézni, amiért macro-zok, vagy amiért bénázok(egy videót néztem meg kb a fightról, de abból se sikerült sok tapasztalatot leszűrnöm, szóval kvázi vakon estem neki), de végül csak összejött soloban(nem SSFHC-n csak sima HC-n) leütnöm. Vérnyomást nem mertem mérni, de még kb 5 percig remegett a kezem a fight után. PL egy real melee karakter(olyan ami tényleg melee skillel megy, nem ilyen Blade-flurry és társai semi-melee skillel) fogalmam sincs hogy tudja megölni a ezt bosst... A mapos változata meg már megint egy külön történet.

(#10015) Har_melin válasza reelc (#10009) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

whirling blades. nem szökell vele, csak nagyon magas attack speednél úgy látszik.

A videó egyébként a Soul Tether most bevezetett unique cucc használatát mutatta. A leírásból nekem sem teljesen világos a mechanikája, de látványosan életben tartotta a srácot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10016) tocsek18


tocsek18
senior tag

hogy lopták el a gmail accod? :O

én most értem act4re xD ebben a melegben esélytelen volt tolni :D

(#10017) Har_melin válasza Nordic (#10014) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Újszülöttnek minden vicc új: mi ez a makrózás? Először azt hittem, hogy megölt, de aztán rájöttem, hogy csak kidob - ez automatikusan megy? Gondolom, különben nem lepett volna meg ennyire.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10018) Nordic válasza Har_melin (#10017) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Autohotkey macro. A lényege az, hogy nem automata(azért bann jár), hanem ez a reflexem. Egy gombra be van állítva az auto-logout, sokszor kihúz a necces helyzetekből. Ha aotumata lenne, ahhoz az kell, hogy figyelje a hp-dat(meg lehet csinálni, de nem érdemes). Konkrétan anno a GGG közölte, hogy nem tiltják a macrokat, amíg azok 1-nél több parancsot nem hajtanak végre. Esetemben ez a logout(de lehet pl gyors portálozás, vagy /hideout paracs beírása egy gombnyomásra). Voltak olyan macrosok is akiknek ez a logout autómatára volt beállítva(egy adott hp alatt instant logolt, de előtte még ellőtte az összes flaskát), na azok már bann-t kaptak.

A macro-ról sokan azt mondják csalás a HC-ban, de szerintem nem az. E nélkül másfél napos munkám ment volna a kukába, kvázi fél perc alatt, csak azért mert egy bossfight irreállis a dmg szempontjából. 4k hp+Mom, amit képes volt majdnem 1hitelni. Azóta mapozok, és egyszer nem kellett a macrohoz fordulnom, szóval ez inkább egyfajta biztosíték, mintsem állandó csalás.

A Soul Theterről annyit, hogy nem az tartotta életben, hanem a sok leech+dmg. Valószínű cap blockos(ezért nem sebezte a smash se). A soul theter csak annyit csinál, hogy nincs ES-regened/recharge-od, és folyamatosan csökken az ES-ed. Viszont amíg full hp-n vagy van ES-leeched. Ha az ES nullára csökken, akkor kezd el regenelni az ES.

[ Szerkesztve ]

(#10019) Har_melin válasza Nordic (#10018) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, na ez lesz az, amit én nem fogok használni. Nem elvből, hanem mert még azt a nyomorult öt flaska billentyűt is rendre félrenyomom :DDD (Meg persze SC-n nincs akkora tét)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10020) Mirman válasza Har_melin (#10019) üzenetére


Mirman
őstag

Egy 5+ gombos egér nagyon megkönnyítheti az életedet . Én olyat használok és ezerszer könnyebb így a flaska és a skill használat . Aurak meg golemek vannak a szám gombokon , movement skill E-n , 3 flaska QW Space gombokon es kesz is . Nekem ez vált be a legjobban . :)

(#10021) Har_melin válasza Mirman (#10020) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ötgombos van, de nem jó. Nem ragozom, hogy miért nem, hidd el, kipróbáltam.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10022) Nordic válasza Har_melin (#10019) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem az F2-re van bindelve a logout, kb, már csukott szemmel is oda tudok nyúlni :DDD.

(#10023) Har_melin válasza Nordic (#10022) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Na ez az, ami nekem még nyitott szemmel sem mindig megy :O

Más: Life RF karakterrel próbálkozom, eddig minden szép és jó, egy dolgot nem értek. Miért kezeli mindenki kvázi alapként, hogy az RF-nek négy link elég? az új Efficacy pl. szerintem burn dmg-re is hat és azért az kimaxolva 29% more dmg, ami elég szép. (Most a szokásos RF+Burn+Ele focus+IAE/ConcE négyessel megyek.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10024) Plazmacucci válasza Har_melin (#10023) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom mert a legtöbben Kaom's Heart páncéllal megy. Én is :)
Paradicsommadár

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10025) Har_melin válasza Plazmacucci (#10024) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

persze, ez a triviális, de eddig nem volt ez a gem. Igaz, hogy a Path of Building szerint nem is működik az RF-fel, ami érdekes, mert a leírása alapján kellene.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10026) Plazmacucci válasza Har_melin (#10025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vajon Belly-vel mennyi lájfot vesztenék? Lehet egy 6L megdobná a sebzést.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10027) Har_melin válasza Plazmacucci (#10026) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Pohx csinált egy összehasonlítást, sokat. főleg úgy, hogy ahogy elnézem az RF-fel igazából nincs sok minden, ami együttműködne. Esetleg egy spell totem a 6L-be kiegészítő támadásnak, ami profitál az RF more spell dmg-éből. Az lehet, hogy kompenzálná a kevesebb life-ból fakadó RF dmg csökkenést.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10028) Mirman válasza Har_melin (#10023) üzenetére


Mirman
őstag

Elvileg nem működik vele mert kell neki egy skill duration mint pl a rapid decay-nek . De azért egy próbát megér .

Másrészt azért esence craftal és berserkerrel lényegében 6linked van .

[ Szerkesztve ]

(#10029) Drenadar válasza LaCupacabra (#10008) üzenetére


Drenadar
veterán

Nyugalom először is. Hagyj nekik majd időt válaszolni.
PayPal fizetés volt esetleg? Jelszavakra jobban vigyázz majd.
Ha csak az angol a gond akkor nyugi lesz aki segít itt, de itt a phn van angol fordítás szekció (topic) is. Nem kell panikolni.

Próbáld meg vissza szerezni a Google fiókot is. Sőt igazából ezzel foglalkozz először hisz ha meg van a fiók akkor tudsz jelszó emlékeztetőt kérni.

Szerezd meg a vásárlás azonosítóit és utána írj nekik.

[ Szerkesztve ]

(#10030) Har_melin válasza Mirman (#10028) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"Supports any skill that deals damage OR has a duration."

nekem ennek alapján úgy néz ki, hogy kellene működjön, a duration vagylagos feltétel. Majd ha lesz egy 5L-em, akkor kipróbálom, a Kaom árban egyelőre amúgy sem elérhető a számomra.

Az essence-nél a horror/delirium craftra értetted?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10031) Mirman válasza Har_melin (#10030) üzenetére


Mirman
őstag

Igen így tényleg valószínű hogy működik . Kérdés hogy megéri e belly-t 5 blue 1 red-re szinezni emiatt :D

Igen arra értettem .

(#10032) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

elakadtam. :F

A7, Chamber of Sins lvl 1. Sehol sem találom a kijáratot, pedig már kétszer végigfutottam az egészet és az új mapon látszik is, hogy ha esetleg valamerre még nem jártam.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10033) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Ezt a Freezing Pulse Build - Inquisitor Templar build-et tolnám, de valahogy nem esik le, hogy lesz ez jó late game-be, akár mappolásra.

Olyan statikusnak érzem az egész karit egyelőre... :U

Jelenleg lvl 45 vagyok, első körös ascendency is meg van.

Tudnátok linkelni nekem más guide-ot, amit fel tudnék használni, hogy mégis milyen cuccok kellenének nekem a videóban felsoroltak mellett? A 2 leg jewel megvan, leírja a cípőt, ad tippet staff-ra és amulet-re is, de a többire nem látok példát, így nem haladó szinten nem nagyon van előttem, hogy a szokásos max ES és resist-ek mellett mire is kéne rámennem a gear-ben.

Köszi előre is! :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10034) Har_melin válasza la_cc (#10033) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

rossz a link.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10035) Har_melin válasza Har_melin (#10032) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

közben megtaláltam a megoldást, előbb a Cryptet kell kipucolni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10036) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!
Elkezdtem egy Sunder Dw gladiátort és kis segítséggel megcsináltam A10-t is.(Ezúton is köszönöm!!)
Még mindig a a leveling gear van rajtam és már nagyon kevés volt a végére. Skillfám már van, de gemek,linkek hiányoznak. Milyen statokra van szükségem a cuccokon és kb azok mik legyenek. Van kb 20C apróm, mire kellene beruházzak elsősorban? Vettem egy 69-s baltát az már van. Bátorkodom megkérdezni,hogy van e itt valaki, aki beavatna a sunderes rejtelmekbe akár PM-ben? A segítséget és megértéseteket ezuton is köszöni:
Lámakapitány :))

(#10037) reelc válasza Har_melin (#10015) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.

(#10038) la_cc válasza Har_melin (#10034) üzenetére


la_cc
addikt

Tessék. :U

Karit egyelőre nem linkelnék, semmi gear nincs rajta, nagyon csóró még.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10039) Har_melin válasza la_cc (#10038) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

azért nem írja, mert nincs más szinergia, vagyis a józan ész szabályai szerint kell válogatni: sok ES, kimaxolt resist az amuletten crit chance.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10040) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

kicsit kezdek morcos lenni. Próbálok venni egy Rise of the Phoenixet, jó áron. (Értsd: valahol az alsó harmadában a kínálatnak) Megjelenik a trade-n, hogy 10 másodperce rakta fel, ráírok, eladta. Ez vagy tízszer egymás után.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10041) pruzsi


pruzsi
őstag

*Standardon próbáltam meg venni egy flaskot volt a srácnak 5 is belőle a poe oldalon írtam neki de egyik se volt már meg hetekkel előtte eladta,szóval ilyen is van.

(#10042) la_cc válasza Har_melin (#10039) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor legit a build late game-re is?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10043) Har_melin válasza la_cc (#10042) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én nem játszottam vele, honnan tudjam? A videó végén, kb. a 10. perctől van három map play, t13-14-15. Azok mentek. A 8k+ ES cucc összerakása más kérdés.

Az előző kommentemhez: az amuletnél elfelejtettem, hogy ott unique-t használ, az a része tárgytalan.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10044) xcap


xcap
csendes tag

Sziasztok, megöltem Dominust, de nem nyílt kapu act4-be, mi lehet a gond? Tudtommal még ott a helyszínen nyílnia kéne, ehelyett ezt írja: "Find the exit to act 4".

Vagy előbb meg kell csinálnom az Ascendancyt, ez lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#10045) Mirman válasza xcap (#10044) üzenetére


Mirman
őstag

Jobb fölül lesz a kapu amin ki kell menni . Megölod dominius beszélsz a nővel aki megjelenik aztán jobb felső sarokban go ACT 4 .

(#10046) Plazmacucci válasza xcap (#10044) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Térképen is mutatja.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10047) Nordic válasza xcap (#10044) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Bármilyen Act vége boss-t megölve megkaptaba a következő Act első zónájának waypoint-ját.

(#10048) xcap


xcap
csendes tag

Köszönöm, elnéztem.

6 socket-es kék Ornate Sword-ot 2 linkkel, semmi komoly stattal (ilvl 34-es, +185 acc. rating, +11% inc. poison dur.) ti kb. mennyiért kínálnátok? Nem igazán tudom, hogyan kéne áraznom. Csináltam egy alt-os ill. egy alchemy-s ládát, el is vitték a kardot 1 alchemy-ért, de olyan gyorsan jelentkeztek többen is, hogy szerintem többért is eltudtam volna adni.

Poe trade-en sajnos sokszor nem találok olyan itemet, amik nekem is vannak, így nehéz áraznom. Általában az összes sárgát berakom 1 alt-ra, ami meg jobbnak tűnik ránézésre, de szintén sárga, azt meg 1 alc-ra. Ez így hülyeség?

Köszi.

(#10049) Har_melin válasza xcap (#10048) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

sima 6S cuccot nem éri meg a trade-re felrakni, egyszerűbb eladni 7 jeweller-ért bármelyik kereskedőnek. Magasabb szinten (T10 map fölött) a kék 6S cuccokat érdemes megnézni, hogy véletlenül nem valami nagyon jó roll van-e rajta, akkor az eladható. Az alatt nem lehet még rajta olyan stat, amiért extra pénzt fizetnének.

Ha rám hallgatsz, akkor 1 fuse, de inkább egy chaos alatti cuccot már helyből eladod, mert amíg a vackokkal kereskedsz, addig nem haladsz => kevesebb a drop, végül is rosszabbul jársz.

trade-en azért nem találsz összehasonlítható cuccot, mert túl sok tulajdonságot keres a rendszer. Ha beimportálod az eladandó darabot (Ctrl+C az inventoryban rajta, poetrade "import item" gomb), utána törölj ki mindent, ami nem releváns. Pl. az összes külön resistet, csak a "total elemental resist" sor maradjon, az added dmg-eket (felül úgy is összesíti), added/increased defense módosítókat (felül összesítve már ott vannak), attack speed módosítót. Így marad majd kb. 3-4 tulajdonság, amire könnyebben keres.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#10050) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Egyébként mi a wtf történt az árfolyamokkal, vagy ez csak a liga eleji hullámvölgy? 51c egy exa?

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.