Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Badlof2k válasza sirdond (#25197) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Haha Tréfa mester :U ;] már beis fejeztem most rogulike dungeon crawler fetishiszta lettem :C
Nem igérek semmit mer bent se tudják mikor akarnak géprész cserét kezdeni volt ittmár jővöévtől tegnap dutánig idő :U Ha tudok elmegyek , preferacióm szerint szombat lenne optimale ha számit a vasárnapom mindig olyan zsidós , nem csinálok semmit

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25202) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Sziasztok!
Én is veletek tartanék erre a kis liga kezdős-kibeszélős-ivós találkozóra.
Nekem a március 7. szombat lenne a jó (vagyis próbálom úgy szervezni hogy ne legyen akkora semmi).

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25203) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Hali!
Mostanában olyan gondom van, hogy egy pár másodpercre gondolkodik a játék, aztán hirtelen marhára felgyorsúl és halott vagyok... ez eléggé agyb*szó 94. szinten amikor minden egységnyi kis haladás xp-ben kb 3 óráig tart! Ti tapasztaltatok hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#25204) San398 válasza duke1981 (#25203) üzenetére


San398
őstag

Én akkor tapasztaltam ilyet utoljára amikor a POE HDD-re volt telepítve. Amióta SSD-n van nem találkoztam ilyennel. Esetleg próbálj másik szervert kiválasztani. (nálam a legrosszabb a Frankfurt hiába ott a legkisebb a ping)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#25205) Ellia


Ellia
addikt

Ma jelentik be a 3.10-et ugye?

(#25206) TrollBalint válasza Ellia (#25205) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem nem teljesen egyértelmű az az oldal. Azt írja, hogy február 24-én este ~9-kor tették közzé a hírt, de gyanítom, hogy az a mi időnk szerint volt. Ha igen, akkor akkor náluk már 25-e volt, tehát a tomorrow az 26-ára vagyis holnapra vonatkozik. :F
Ha pedig nem így van, akkor már közzé kellett volna tenniük, náluk mindjárt éjfél lesz, nem hogy reggel 9 óra :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25207) freddirty válasza Ellia (#25205) üzenetére


freddirty
senior tag

redditről:
https://www.timeanddate.com/countdown/party?iso=20200225T12&p0=137&msg=3.10+Announcement+&font=cursive&csz=1

fred

(#25208) KubanitoS válasza duke1981 (#25203) üzenetére


KubanitoS
veterán

Igen, ezt én is tapasztaltam pár alkalommal. Olyan, mintha lag lenne, de nem az. Rendszerint úgy jött elő, hogy órákon keresztül semmi baja nem volt a játéknak, aztán gondolt egyet és szinte játszhatatlanná vált. Ilyenkor kár is volt erőltetni a dolgot, mert az összes szerveren csinálta. Latency is össze-vissza ugrál ilyenkor. Másnapra megjavult. A játék SSD-n van nálam is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25209) brunnehilde válasza TrollBalint (#25196) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem sajnos, még ha budapesti lennék, akkor talán-talán. :) De addigra csinálok egy részletes leirást a buildről, hogy legyen miről beszélnetek. :P Sikerült vele Ault is és Uber Atzirit is elintéznem, szóval most már elmondhatom, hogy visz mindent. ;]

Ez a laggolás nálam is előjött újra ebben a ligában. Pedig én is már jó ideje SSD-n vagyok. Gladiatorral nem gond, ha beakad pár mp-re, de raiderrel volt belőle halálom. Eddig azt hittem, hogy valami hardware miatt, de ezek szerint akkor nem egyedi eset.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25210) TrollBalint válasza brunnehilde (#25209) üzenetére


TrollBalint
addikt

pedig szentül meg voltam róla győződve, hogy te budapesti vagy. Na mindegy, akkor max a leírásod használjuk :)
Bár attól függ mikor lesz, ami most nem is tudom hogy alakul. Ha jól sejtem, akkor jó lenne arra az időre időzíteni, mikor tibee77 is itthon van. Hogy Badlof2k is el tudjon jönni, ahhoz a legideálisabb a márc. 7 szombat. Amikor én is inni fogok, csak éppen Pesttől 130 km-re :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25211) Ellia válasza freddirty (#25207) üzenetére


Ellia
addikt

Köszi, akkor ezek szerint este 9.

(#25212) Badlof2k válasza TrollBalint (#25210) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor meg neked nemjo :C eeh felnott let :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25213) persil


persil
nagyúr

Sziasztok

A jatek szerver resze valoban ennyire szanalmas, vagy ez csak valami tavaszvaro poen? Felorat nem lehet disconnect nelkul jatszani, az 5-10 masodperces allokepekre meg nem is tudok mit mondani.

Kerlek mondjatok, hogy ez csak valami elbaltazott patch ota ilyen, egyebkent meg nem jellemzo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25214) tibee77


tibee77
őstag

A szerverek sose voltak a legjobbak es azota, hogy a jatek sokkal nepszerübb lett meg rosszabb a helyzet.viszont en inkabb ugy mondanam hogy user-e valogattja.jo par embert hallottam sirni, hogy folyton disconnect-el, 5mp-es allokepeket produkal a jatek meg ilyenek de nekem szemely szerint ebben a ligaban kb. semmi gondom nem volt.rengeteget jatszottam, föleg liga elejen amikor kb 10szer ennyi jatekos volt mint most es egy kezemen meg tudtam szamolni hany ilyen problemas esetem volt.de tenyleg, kb. semmi.voltak problemasabb ligak de ez special okes volt. :R jo persze lagok vannak, de azt be tudom annak hogy altalaban zoom zoom karakterem van, csilli-villi mtx-szel es ennyi. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25215) persil válasza tibee77 (#25214) üzenetére


persil
nagyúr

Parades... -.-

Koszi a valaszt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25216) Ellia


Ellia
addikt

Path of Exile: Delirium Official Trailer and Developer Commentary

Hivatalosan még nem nyilvános, de valamit elszúrhattak. Március 13. (péntek ;] ).

(#25217) Plazmacucci válasza Ellia (#25216) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát izé. Ez már lassan copy pasta. Nagyon jól fog jönni az a 4.0.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25218) brunnehilde válasza Ellia (#25216) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Pont akartam nekik irni, hogy milyen kevés a passziv pont, kéne még pár száz. :U :DDD Igy elsőre nem tűnik rossznak. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25219) Ellia válasza brunnehilde (#25218) üzenetére


Ellia
addikt

Én szerintem ilyenekkel a 4.0 skill fa változásait tesztelik ami végül is nem hülyeség. Elv lesz még Atlas optimalizálás, Alza rework, de amúgy így elsőre régebbi ligák bizonyos részeinek összegyúrásának tűnik.

(#25220) tibee77 válasza Plazmacucci (#25217) üzenetére


tibee77
őstag

Az a baj, hogy GGG most kb. olyan mint a The Simpsons, mar kb. mindent ellöttek. ;] Nem is tudom, hogy hogy lehetne meg megujitani a jatekot magat.Nekem tenyleg, minden liga ugyanaz, elejet nagyon szeretem, teljesen mindegy milyen a kontent, tolom mint allat.Aztan 2-3 het mulva mar az endgame-et letolom, geart maxolom, es nincs mit csinalni.Remelem, hogy a 2 vagy 4.0 majd tenyleg minden eddigi dolgot a feje tetejere allit, mert itt mar csak az segit az olyanokon akik mar tenyleg tul sok idög öltek a jatekba is unjak.Egy sima 3 honapos ligatol nem is varok mar többet, kössön le az elejen azt ennyi. :) Vagy tenyleg, inditok egy ssf karit es megnezem azzal milyen gyorsan megy a jatek trade nelkül, hatha az meg dob valamit a liga szavatossagan de az a baj, hogy nalam a kereskedelem is sokat hozzatesz a jatekelmenyhez.Szeretek adni venni dolgokat.(föleg ha olcson veszem es dragan adom el ;] ;] )

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25221) sirdond


sirdond
őstag

Ok,előre mondom, engem megint megvettek kilóra, nekem tetszik elsőre :D
Lehet mondani,hogy volt már ilyen és talán igaz is (szerintem nem), de, aki ezt mondja az amúgy mit várna a játéktól, hogy mi legyen benne az újítás? Már annyi mindent próbáltak ki expansion-ként, nehéz radikálisan újat hozni, ha meg valami teljesen új koncepcióval állnak elő (ld synthesis), akkor meg az a szar, mert nem érteni. Szerintem egyáltalán nincs baj az iterációkkal, egyrészt, úgysem ugyanaz lesz, mint az előző, másrészt, meg annyi minden változik egy év alatt a játékban, hogy ami régebben volt az úgy sem ugyanolyannak érződik majd, mint előtte.

Az új skilltree részekhez egyelőre nem tudom mit szóljak. Lehet megunták, hogy mindig csak néhány build-ek a "menő" ligánként és így próbálják megoldani, hogy változatosabb legyen a felhozatal, meg a metashift-et a skill ultranerfek helyett?

[ Szerkesztve ]

(#25222) sirdond válasza sirdond (#25221) üzenetére


sirdond
őstag

ja és új BiS melee chest? :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#25223) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Így elsőre nem rossz ez a 3.10 Delirium.
A passive skill újítás is tetszetős, DE(!) úgye adnak majd hozzá plusz passzív pontokat? :D Mert nem tudom hogy mit fognak majd adni, ezek az új 280db skill notable-k de hogy kevéslesz a 123 skill pont az is tuti...(szerintem)

szerk.: ezek az új skillek így első olvasásra elég gagyinak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25224) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

uh, 280 új passzív node? :Y

A passzív fa működésének a teljes felrúgása így első blikkre baromi nagy változás, szerintem is egyértelműen a PoE2 tesztüzeme. Volt már apró próbálkozás a legion jewelekkel, de azok csak korlátozottan hatottak. Itt a képek és videók alapján jó 20-30 pontnyi saját fát lehet növeszteni, az azért durva.

Az "ez is volt már" témához - igen, biztosan. Nagyjából egy megoldás van rá, nem kell ARPG-vel játszani egy ideig. Mind ugyanaz, megy az ember előre, hentel, reméli, hogy esik valami jobb cucc, amivel majd gyorsabban fog tudni hentelni. Időnként jön valami bazi nagy izé, amit a többinél nehezebb leverni, a végén meg pár mégbazibb nagy izé, amit eleinte nagyon nehéz, de ha az ember rászánja az időt, akkor már ugyanúgy rutin lecsapni.

Egy időben nagyon sok krimi sorozatot néztem és egy idő múlva már az első tíz perc után tudtam nem csak azt, hogy ki lesz a tettes, hanem az odáig vezető fordulatokat is, mert nagyjából ugyanaz a 70-80 eset variáció köszönt vissza más-más köntösben. Nem flamenek szánom, de tényleg érdekelne, hogy mi az a "más", amit egy évek óta létező játék időszakos frissítésétől vár valaki?

Gondolom Wilsonék is szívesebben elmennének egy fél évre Tahitira a teljes stábbal, ahelyett, hogy három havonta kiizzadjanak valamit, de nagyjából bármelyik játszható ARPG-nek ez a három hónap a szavatossági ideje egy nem újonc számára. Ezért akarják fenntartani ezt a ritmust, mert így legalább egy-másfél hónapra a már beleőszült játékosok is visszatérnek, kipróbálni az újdonságokat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25225) Har_melin válasza tibee77 (#25220) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Előre megmondták, hogy a PoE2 elemei folyamatosan beépülnek az addig induló ligákba, részben pont azért, mert a PoE2 nem szakít a mostani játékkal, hanem mellé tesz egy másik sztorit. Szóval ha arra számítasz, hogy az majd mekkora változás lesz, akkor célszerű lesz addig nem játszani vele, mert a változások nagy részét addigra éppen így unni fogod.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25226) savior válasza Har_melin (#25224) üzenetére


savior
őstag

Szerinted ennyi elég lesz a Wolcen ellen?
Nem lenne jó, ha a PoE-nak lekellene húzni a rolót.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25227) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Nojo , az elejen ugy voltam MEH syntesis baromsag megint ? Aztan meglattam az uj jeweleket es a passiv fat ;] Asszem a summonert megtunkolom megint kicsit

Sirdond am milyen BiS chest? Valami reddit post ? eldobnad a linket ha kerhetem :R

Btw vegre egy liga amit varok :U

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25228) Har_melin válasza savior (#25226) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Miért kellene lehúzni? A Wolcen most jött ki, friss, meleg. Egy bughalmaz, de egy fél évnyi játék biztosan van benne annak, akinek egyébként tetszik, az alatt meg javítani fogják (remélhetőleg).

Viszont éppen a bugtömege és a botrányos első hete miatt aki eddig nem ugrott rá, az garantáltan inkább várni fog arra, hogy kijavítsák. A PoE meg addig is ingyen van. Biztosan lesznek, akiknek a Wolcen jobban be fog jönni, ez természetes.

Ha a PoE-nak hátránya lesz, az nem a Wolcen miatt lesz, hanem pl. éppen a most bejelentett passzív fa módosítás miatt. A játék eddig sem a könnyű elsajátíthatóságáról volt híres, ezzel most masszívan bedobták a játékosokat egy egyénileg alakítható labirintusba. Egy kezdőnek ez alkalmasint úl sok lesz, hamarabb kiszáll, mint hogy ráérezzen az ízére.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25229) Pitymaszter válasza Badlof2k (#25227) üzenetére


Pitymaszter
tag

Szerintem nem nagy szám az új body armor két bannert tudsz egyszerre használni.
Amúgy a poe bemutató honlapon fent van az itemeknél de ZiggyD videójában is benne van.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25230) Har_melin válasza Badlof2k (#25227) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én a valamelyik videóban láttam egy plusz max fire res + life regenes jewel opciót és rögtön beugrottak a régi szép Righteous Fire szaladgálások...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25231) wjbhbdux válasza savior (#25226) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Wolcen kicsit olyan mint a *illeszd ide bármelyik WoW után megjelent MMO nevét*, amire rácuppan a nép 1 hónapra aztán rájönnek hogy ők nem ezt akarták hanem a WoWot meg azt az élményt újra, átment az ARPG scene is ebbe a szerencsétlen játéktalan állapotba a Blizzard kiszállásával. Már offolta is a játékosok több mint fele 10 nap alatt. Mindezt 4 év early access fejlesztés után.

PoE egy fix bázissal rendelkezik, a Wolcen ellenére sem játszanak vele kevesebben, mint máskor egy liga végén. Ne aggódj érte :N

/s

(#25232) Badlof2k válasza Pitymaszter (#25229) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azt a hapsit nem nagyon nezem de koszi, azert nem rossz az a ket banner free acu es impale :K

Harm.: Hehe sose jatszottam olyat de akkor lehet most ujra elednek ezek a buildek is?😁

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25233) Har_melin válasza Badlof2k (#25232) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nagyon sok múlik majd a részleteken, milyen tulajdonságok jelenhetnek majd meg ezeken a cluster jeweleken.

A legtöbb "nem életképes" build azért nem működött, mert ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megszerezz (resist, dmg, hp, stb.) túl sok pontot kellett elpocsékolni, mert a rossz oldalán voltak a fának. Triviális példaként mondjuk egy Ranger alapú buildnek elég nehéz volt sok HP-t összeszednie. Ha viszont most magamnak össze tudok rakni egy akár 20-25, pont az én buildemhez illő passzív node-ból álló csokrot egy karnyújtásnyira, akkor az teljesen átalakítja a lehetőségeket.

Biztosan nem lesz egyszerű (vagy olcsó) egy ilyen build, de már a skill pontok 10-15%-ának a hatékonyabb felhasználása is nagyon sokat dobhat egy builden.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25234) Plazmacucci válasza Har_melin (#25224) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha nem bírod a játék felé irányuló kritikát akkor el is rejtheted ezeket a kommentelőket egy egyszerű prémium előfizetéssel, és maradhatsz egyedül a topikban homokozni. Bírd már ki a más véleményűeket.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25235) Har_melin válasza Plazmacucci (#25234) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én úgy látom, te tekinted személyes sértésnek, ha valaki nem fanyalog állandóan.

Egyébként halálosan komolyan és minden pikírtség nélkül úgy gondolom, hogy ha az embert valami már nem köti le (tök mindegy, hogy az egy játék, könyv, hobbi), akkor arra az egyetlen orvosság, ha egy ideig szünetet tart. Aztán vagy újra kedvet kap hozzá és megint élvezni tudja azt, ami miatt eredetileg is lekötötte, vagy kiderül, hogy kész, ennyi volt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25236) sirdond válasza Plazmacucci (#25234) üzenetére


sirdond
őstag

Szerintem, aki nem bírja itt a kritikát az te vagy. Voltak negatív vélemények, voltak pozitívak, de megpróbált mindenki normálisan, átgondoltan reagálni és kulturált beszélgetést folytatni, te meg kapásból úgy vetted, mintha neked szólna az egész (hint: nem) és személyeskedésbe mentél át.

@Badlof: [link]

@saviour: Wolcen? ugye ezt viccnek szántad? :) ha a játék úgy halad, mint most, akkor elég hamar el fog veszni a süllyesztőben, vagy ha mégsem, akkor évek múlva lesz ténylegesen teljes kiadásként játszható. amivel igazából semmi gond, csak akkor miért adták ki most?

(#25237) Plazmacucci válasza Har_melin (#25235) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pont erről beszélek. Még csak nem is azt írtam, hogy szar vagy unalmas... Az elmúlt két évben szerintem maximum kettő olyan liga volt ami nem állt be a sorba, ahol látszott, hogy megpróbáltak kitalálni valamit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25238) Badlof2k válasza Har_melin (#25233) üzenetére


Badlof2k
senior tag

True , pont ez jutott nekem eszembe is uton meloba hogy ha most plusz ilyen clustereket hoznak letre a kezdohelyekhez kozel akkor lehet balanceolni a life dmg stb igeny szerint plusz talan igy eletkepesebb eva es bow base buildeket lehet imo epiteni de persze gyakorlat majd megmondja :K Neztem kozbe az oldalt is es lattam hogy van/lesz minyonos jewel is ;]
Patch notes meg erdekes lehet. Mi lesz buffolva nerfelve , szerintem a projectile azon belul talan bowos gemeket szerintem lehet meg varialjak, melee kerdeses, minyon nerf incoming :D Elsore ezt gondolnam .

Koszi a linket druszam :R

Oke mindketto supp pack nagyon tetszetos :Y Plusz Kitava jewel nagyon cool , coc desecratel jokis life healer 😁

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25239) Har_melin válasza Plazmacucci (#25237) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tegyük fel, hogy így van. De mivel te magad is beleírtad, hogy szerinted van így (mások szerint meg nem), akkor erre az az egyetlen orvosság, hogy hanyagolni kell a játékot.

Még egyszer, nem kioktatás, én magam már milliószor átéltem és csináltam. Ha imádom a tökfőzeléket, minden nap azt eszem, aztán elkezdek panaszkodni, hogy basszus, ennek még mindig olyan íze van, mint a tökfőzeléknek, az nem tökfőzelék hibája, hanem én vágyom valami másra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25240) Badlof2k válasza Har_melin (#25239) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azt am is hogy lehet alapbol szeretni :P ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25241) sirdond


sirdond
őstag

Ja és igazi unarmed build incoming? One with nothing small cluster jewel + Hollowed palm, ez az "unencumbered" tuti, hogy PoE2 feature lesz.(meg Dragon form? Dragon shapeshifting?)

(#25242) Har_melin válasza Plazmacucci (#25237) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Még annyit, hogy a PoE 4.0-tól se várj csodát, azt ugyanígy copypaste-nek fogod tartani.
Mi lesz benne?
- lesz egy új alapjáték szál - nagy cucc, ma egy fél nap alatt átszaladunk az alapjátékon
- más lesz a skill link rendszer - egy hét, amíg megszokod
- lesznek új al- meg főbossok - most is vannak három havonta
- nehezítenek egyes harcokat - ld. a mostani liga
- lesz benne új ascendancy - ha be nem hozzák már hamarabb, ahogy most a passzív fa személyre szabását.

A patch notes és az első hét után majd pontosabban fogjuk látni, de szerintem(!) ez az egyéni passzív fa megoldás alapvető struktúrális változás a játékban, teljesen átvariálhatja a buildek lehetőségeit. Ilyen szintű változás az ascendancyk bevezetése volt utoljára.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25243) Har_melin válasza Badlof2k (#25240) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Sehogy, tökfőzelék és a káposztás kocka mellett éhen halnék... ;]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25244) Har_melin válasza sirdond (#25241) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Azt néztem én is, hogy se kesztyű (Facebreaker kiesik), se fegyver, se pajzs - elég egyedi gear kell majd hozzá, de hát ilyen se volt még.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25245) Plazmacucci válasza Har_melin (#25242) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miért raksz ebbe a kérdés körbe ennyi energiát? Azt hiszed, hogy én vagyok az egyetlen aki így gondolja? Facebookon is próbálsz érvelni? Mert ott nem egy ember fogja ugyan azt felvetni amit én. Tényleg nem értem mit akarsz. Nekem nem kell megmagyaráznod semmit, se játék se a világ működését. Ez egy fórum.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25246) Har_melin válasza Plazmacucci (#25245) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én abban a hitben voltam, hogy ha egy fórumra beírom a véleményemet, akkor arra előfordulhat, hogy reagálnak (különben miért akarnám megosztani), sőt, esetleg nem értenek egyet vele. De elnézést, a te kommentjeidre többé ígérem, nem fogok. Peace.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25247) Badlof2k válasza sirdond (#25241) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Dragon form? :Y

Am neztem enis ezt a Hollowedet , mennek mar rola a theory craftok rendesen, lesz sok erdekes build plusz valszeg AW nerf ;] Ha blade vortex es bladefall hagy hatra animalhato pengeket akkor valamit kell okoznijuk bar lehet nem fognak semmit :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25248) Har_melin válasza sirdond (#25241) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Dragon form: Bruce Lee módra lekaratézza Ault :DD

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25249) savior


savior
őstag

Most akkor amíg ki nem rakom a pontokból a node-t, addig ki sem derül, hogy a behelyezett kavics milyen bónuszos új nodeokat unlockol?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25250) TrollBalint


TrollBalint
addikt

De beindult a topik :) Győztem elolvasni a hozzászólásokat.
Kíváncsi leszek én is erre az újitásra, de van egy olyan félelmem, hogy ez is "csak" erősíti a meglévő buildeket. Hasonlóan, ami a Diabloban zajlott (oké, volt egy olyan ígéret, hogy a cuccok át lesznek dolgozva majd a 2.0-ban, de egyelőre még nem tartunk ott)
Nekem nagyon olyannak tűnik, hogy az eddig gyenge buildek használhatóak lesznek, az erősek pedig szupererősek és ugyanúgy nem fog senki kipróbálni más buildeket.
De ne legyen igazam :)
hm... most nézem, hogy pont azon a hétvégén péntektől vasárnapig nem lesz otthon senki... hát így nem lesz sok alvás :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.