Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) savior válasza Mirman (#24499) üzenetére


savior
őstag

Ingyenes megoldásban gondolkodom.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24502) Har_melin válasza savior (#24501) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Mivel élő ember nem nézi már a fórumot trade-ért, csak a publikus premium tabon lévő cuccok forognak, mert azokat indexeli a rendszer. Ezért nem is frissítik a segédprogramokat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24503) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ott vagyok. A kép közepén. És nem tudok szabadulni. :Y :DDD A dolog kevésbé lenne vicces, ha a harbinger mapomat, amit dobott, már nem szedtem volna fel nagyon gyorsan. Azért igy is egy rakat currency bent maradt. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24504) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, jól sejtem, hogy nem szabad a flaskokat macrozni?

(#24505) sirdond válasza Ellia (#24504) üzenetére


sirdond
őstag

igen.

@brunnehilde: és kilépés, majd instance rejoin nem működött?

(#24506) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Boldog Karacsonyt kivannek mindenkinek ! :) ket sutizes kozt igyatok is eleget :C :DDD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#24507) brunnehilde válasza sirdond (#24505) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Igen, ez volt a kézenfekvő, de a loot eltűnt. :U

har_melin: Felejtsd el a Championt, felejtsd el a Slayert. Megjött a Gladiator. ;] Gyakorlatilag mindenben jobb, mint a másik kettő. Jobb clearspeed, facetankoltam t16-os meta bosst... Talán a killing speed bossoknál nem erősebb, de szerintem nem is gyengébb. Főleg, hogy van egy 230k avg dmg reckoning culling strikeal. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24508) Har_melin válasza brunnehilde (#24507) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Na jó, de a Vix 3c, a Surrender meg 3,5 exa... :DDD

Egyébként ez a surrender gladiátor már régen is nagyon erős volt, volt is ilyen buildem, csak azt hiszem lacerate/blade flurry kombinációra.
Egyelőre azt hiszem, maradok a slayernél, aztán ha már megvan minden más, akkor ha összejön a pénz, akkor megnézem a Surrendert.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24509) brunnehilde válasza Har_melin (#24508) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ja, rengeteget toltam gladiatorral ezzel a kombinációval, de ez most fényévekkel erősebbnek tűnik azokhoz képest. Valszeg csinálok majd videót. És nem kell feltétlenül Surrenderrel menni, de T14-T16-ra már túl op, hogy kihagyd. :P Nekem is ráment most minden vagyonom, de nem bántam meg. Azóta már megvolt pár elderslayer halál nélkül és a mastermind is lvl83-on, szintén halál nélkül. Sirus felhúzott. Bemegyek, lekaptam az életét 50%-ra! Halál nélkül. Aztán meg jöttek a fekete lyukak és megint meg sem találtam. Ostoba egy bossfight, rá kéne lesnem, hogy mi a trükkje. :O Azt azért tisztán látni, hogy a bosst szétszedni nem olyan nagy tudomány. Legalábbis ezzel a builddel.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24510) Har_melin válasza brunnehilde (#24509) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én néztem pár Sirus videót, egyértelmű, hogy a szívás kb. 85%-ban a pozicionálásból adódik, a maradék 15% a harmadik fázis "halálsugara", de az már most is látszik, hogy kivédhető, facetankolható.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24511) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kellemes ünnepeket, és megéri e minyonokra poison supportot pazarolni? Mondjuk 100% chance to poison nem éri meg a befektetést? Úgy emlékszem az 20% damage per stack.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24512) sirdond válasza brunnehilde (#24509) üzenetére


sirdond
őstag

Azon amúgy nem gondolkoztatok, hogy weapon swap-be beraktok egy Bladestorm-ot? ha már amúgy is használtok stance-eket? boss megjelenés elott ledobjátok a Bladestorm-ot blood stance-ben.az 12% MORE Attack Speed, ami elég jó buffot tud adni harc elején. ráadásul lehet linkelni supportokkal is.

Illetve, ha mondjuk Sinvictus a weapon swap, akkor egész könnyen lehet rampage-hez jutni mapozás alatt. (Bossoknál nem annyira, mert ott nincs annyi minion, vagy csak később lesznek)

Ja és Kellemes ünnepeket mindenki!

(#24513) savior


savior
őstag

Tudmátok olyan buildokat mondani, ami nem túl papír és jó sok dps-e van?
A mostani buildem egy molten strike berserker és harc közben olyan 45k-ig megy fel a dps-e.
Lehet ennél többet elérni más karakterekkel?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24514) sirdond válasza savior (#24513) üzenetére


sirdond
őstag

Molten Strike-nál ne foglalkozz a tooltip dps-sel,mert ott aztán végképp nem jelent semmit. Elég komplexen van megoldva, mert külön van melee hit és a magma ball-ok.
Ha maradni akarsz MS-nél, akkor ajánlom a HOWA JUGG-ot, én is azzal megyek most, itt az én mostani karakterem. Tonna defense, nagyon jó dps,ultra gyors, nagy hátránya, hogy endgame-re nagyon drága tud lenni szó szerint határ a csillagos ég (a hasznos watcher's eye most pl 30exnél kezdődik, a best in slot shield Atziri's reflection 20ex, stb...). Cserébe viszont jól skálázódik. Én pl még T16os mapokat és a 20. watchstone-t is 5linken és helmet enchant nélkül csináltam. Simán tudom tankolni a fullra feltankolt metamorphokat is. (Használható több skillel is MS, Wild Strike, Blade Flurry)

Ha ez nem szimpatikus, akkor dual nebuloch JUGG is egy lehetőség még, hasonlóan nagyon jó defense, de közepes dmg és egy idő után már nagyon nehéz tovább növelni a dps-t. Kis átalakítással használható több skillel is (Infernal Blow, MS, Tectonic Slam, Cyclone).

Ha nem akarsz respeccelni és maradnál a zerkernél, akkor vagy nézd meg, hogy poe.ninja-n mik az aktuális buildek. Vagy tudom még ajánlani DonTheCrown guide-ját: [link]
Ő most is ezzel megy és simán vállal Sirus carry-t is.

(#24515) brunnehilde válasza sirdond (#24512) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem használtam még soha ezt a Bladestormot, de rálestem. :) Sajna csak fegyóval működik, mi meg ugye facebreakert használunk, igy ahogy irod, váltogatni kéne még azt is. Azért a +10%-ért nem éri meg, nem is tart olyan sokáig. Viszont bossok ellen Ancestral Protectort használok, elég jól birja a strapát, és 20% attack speedet ad.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24516) sirdond válasza brunnehilde (#24515) üzenetére


sirdond
őstag

jaaa, múltkor említettél valami claw-s verziót, azt hittem az már nem facebreaker-t használ. abból gondoltam, hogy akkor lehetne ezt is hozzárakni,. na de akkor mindegy.

(#24517) brunnehilde válasza sirdond (#24516) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ha Bladestormot nem is fogom használni, de azért ihletet adtál. Beraktam a clawt (bloodseeker) bossok ellen a mostani gladiatoros felállásban. Hozzáraktam a Blood raget + Riposte-ot. Eddig kb az ötödik meta bossal végeztem t15-t16 mapokon és Tanenél is, halál nélkül. Az igaz, hogy kb háromszor tovább tart leölni őket, de a life facetanknál meg se rezdül.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24518) savior válasza sirdond (#24514) üzenetére


savior
őstag

Megnézem a linekekt.
A HOWA az mit is jelent?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24519) savior


savior
őstag

Brutus' Lead Sprinkler -t használok, ami 10 str-enként ad 4-7 fire damage-t.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24520) San398 válasza savior (#24518) üzenetére


San398
őstag

uique claw

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24521) GabN73 válasza brunnehilde (#24489) üzenetére


GabN73
addikt

Átlag player vagyok, 1000 chroma egy pár nap alatt összejön így. PS-en 2-3 c-ért kb 1 óra alatt elviszik az összeset, szóval miért ne? 2-3 mapot tudok futni átlagban, míg tele lesz az inventorym. Az a kis pihi meg nem árt míg eladom őket, legalább pihennek az ujjaim ;]

A filtert majd csekkolom ha visszaérek, emlékeim szerint amiket feldob NS filtereket, egyik se mutatta, de lehet félre néztem.

(#24522) Argh!


Argh!
aktív tag

Ki mit nyitott az ingyen Polaris Mystery Box-ból? Nekem white weapon effect volt. :K

Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#24523) #48613632 válasza Argh! (#24522) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hogyan ingyenes? Játékon belül "M" és ott megtaláltam, de 30 pénzbe kerül. (Ami amúgy bőven vállalható összeg, de mégsem ingyenes)

(#24524) Argh! válasza #48613632 (#24523) üzenetére


Argh!
aktív tag

A játékban meg kell nyitni a shop-ot és ott lesz a láda a kozmetikai cuccaidnál. Minden évben adnak. [link]

[ Szerkesztve ]

(#24525) brunnehilde válasza GabN73 (#24521) üzenetére


brunnehilde
senior tag

2-3 nap / 1000, az azért húzós. Mennyi jewellers jön össze akkor ennyi idő alatt? Meg pc-n az átváltási arány nagyon gyenge, 7-10 chromatic / 1 chaos.

Black weapon effect esett.
Pitepeti: Nyomsz egy M-et, aztán egy N-t, és ott lesz.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24526) rumkola válasza #48613632 (#24523) üzenetére


rumkola
veterán

"N" (a legfelső item lesz)
Ne a shopban ('M') keresd.

(#24527) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ezmiez? Riposte-ot akarok venni, 20/20-ast. De nincs. Mindegyik 21/23. :U Tudom, az sokkal jobb, de rájöttem, hogy ahhoz nincs elég dexteritym. 1 hiányzik. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24528) Har_melin válasza Argh! (#24522) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nekem stílszerűen egy fehér hótaposó esett, ha már tél van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24529) #48613632 válasza rumkola (#24526) üzenetére


#48613632
törölt tag

Köszönöm, ez így már érthető. :R Fehér body armourt kaptam.

(#24530) sirdond válasza Argh! (#24522) üzenetére


sirdond
őstag

black character effect :D

(#24531) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten


tetszik

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24532) dante3 válasza Argh! (#24522) üzenetére


dante3
addikt

White Rat pet :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24533) GabN73 válasza brunnehilde (#24525) üzenetére


GabN73
addikt

Holnaptól megint lesz egy kis időm pár napra, majd letesztelem.

Nem tudom mennyi jewellersem jöhetett össze, most kezdem a T6+-os mapokat, elkezdtem egy 6l-es chestet csinálgatni, abba belement pár, meg úgy ~650-750 fusion (persze azóta se 6l :( ) Fusiont meg vettem jewellersből természetesen...

(#24534) bobalazs válasza GabN73 (#24533) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

[kép]
nekem 140 jewel meg kb 25 fuseból sikerült 6 linkesíteni.
Kezdők szerencséje...

Ki mit nyitott az ingyen Polaris Mystery Box-ból? Nekem white weapon effect volt. :K

Valami hideoutba lerakható hulladékot kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#24535) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Sziasztok!
Valakinek van olyan gondja, hogy 25-30 perc után brutálisan beszaggat a játék? Kb 1 hónapja tolom és eredetileg teljesen jól futott full beállítás mellett. Aztán úgy vettem észre, hogy amikor átmentem a xenomorph ligába, akkor kezdte ezeket a durva laggokat produkálni. Amúgy a gépet is belassítja, mert ha kilépek 2-3 percig minden lassú lesz. Aztán ha úgy 5 perc múlva visszalépek a poe-ba akkor fél óráig megint rendesen fut majd kezdi előlről az egészet! Van valami 5let, hogy mit lehetne kezdeni ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#24536) TrollBalint válasza Argh! (#24522) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem valami csuklya, de ami előzőleg volt az jobb. Fel is raktam, ha már így eszembe juttatta a játék :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24537) #48613632 válasza duke1981 (#24535) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pár napja volt egy ilyen időszakom. Akkora latencyk voltak, mint ide Mohács. F1 megnyomásával Te is ellenőrizheted.
De tegnap este tökéletes volt.

(#24538) duke1981 válasza #48613632 (#24537) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Sajna nálam állandósúlni látszik a probléma.

(#24539) #48613632 válasza duke1981 (#24538) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem tudom lehetséges e, mert én is kezdő vagyok. Első végigjátszásom, szóval nagyon nem merek tanácsot adni, hátha hülyeség. De szervert próbáltál már váltani? Egyáltalán lehetséges?
Annyit tudok, hogy én London realm-on vagyok, de én az UK-ból játszom. Valahogy biztos lehet váltani, de lehet guglizni kell, mert elsőre nem találtam ilyen opciót.

szerk:
Hülye vagyok, ott van a szemem előtt :DDD A login screenen tudsz szervert váltani.

[ Szerkesztve ]

(#24540) duke1981 válasza #48613632 (#24539) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Igen, már próbáltam több szerveren is de ugyan az történik mindíg. Mindent minimumra állítottam, az sem segít. Az a fura, hogy indítás után bármennyi effect vagy egyszerre a képben fix 60 fps körűl fut, aztán egyszercsak gondol egyet és játszhatatlanra lassúl az egész!

(#24541) #48613632 válasza duke1981 (#24540) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mennyi szabad helyed van az adott meghajtón? Netre hogyan csatlakozol? Ugye nem wifivel? Neted sebessége amúgy rendben van?
Szerintem itt nem a játék körül lesz valami, hanem a géped körül. Ebben persze benne van hardver-szoftver egyaránt.

(#24542) duke1981 válasza #48613632 (#24541) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

200 gb a szabad hely és digi net van, nem wifi-ről. Stabil a kapcsolat és nagy sebességű. A registry is ki van pucolva, nem futnak felesleges programok a háttérben. Olyan mintha egy idő után túlterhelt lenne a proci és le kell állítani a gémet egy időre, hogy helyreálljon. De csak a poe csinálja ezt. Pl egy cod, ami jóval nagyobb kapacitást igényel simán elmegy max beállításon! Nem nagyon tudom hová tegyem a dolgot..

(#24543) KubanitoS válasza duke1981 (#24542) üzenetére


KubanitoS
veterán

Laptopról játszol? Ha igen, akkor ez tipikusan túlmelegedési hiba. A géped nem tudja hűteni magát és ezért erősen visszaveszi a teljesítményét, nehogy megsüljön a rendszer. 5 perc után lehűl és kezdődhet az egész elölről.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24544) duke1981 válasza KubanitoS (#24543) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Sajnos ez sem valósznű. Asztaliról nyomom és hetekig tökéletesen futott. A xenomorph liga indulása után kezdődött a gond.

(#24545) Plazmacucci válasza duke1981 (#24544) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Másik szerver? London?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24546) #48613632 válasza duke1981 (#24542) üzenetére


#48613632
törölt tag

Sajnos nem valószínű, hogy ezt itt ki fogjuk találni, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem konkrétan a játék körül kell nézelődni. Lehet, hogy kapott a win egy frissítést, és nem tett jót az hálókaridnak. Lehet az ISP-d vacakol, bár akkor másnál is jelentkezne.
Nagyon úgy néz ki, hogy totózgatni kell, hogy kizárd a lehetőségeket, és az lesz, ami a végére marad.

(#24547) savior válasza duke1981 (#24544) üzenetére


savior
őstag

Nekem a videokátya driver legújabbra frissítése oldotta meg a dolgot (azt hiszem).

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24548) Ivanh


Ivanh
tag

Sziasztok!
Akkor nekem is lenne egy hardveres kérdésem, haver gépe: B150M, cel. 3900 (intel, 6. gen), 4gb ddr4, 1gb nVidia 210 DDR3 vga, 120 Gb kington SSD, 12gb szabad tárhely van, virtuális memória 1024-8164 mb, steam alól indítom, kiírja, hogy fut a játék, de nem jelenik meg semmi. Minden a legfrissebb a gépen. Van ötlete valakinek..? :F
:R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#24549) Ivanh válasza Ivanh (#24548) üzenetére


Ivanh
tag

hehe... közben megoldottam, vga -t kivettem, alaplapin simán fut, a 210-es már régi motoros, lehet, hogy van valami driver, amivel win10 alatt elindul a poe, de nincs túl sok kedvem vadászni, persze, ha valaki tud megoldást , szívesen várom, mert az a plusz 1 gb is számíthat.
Kellemes ünnepeket mindenkinek! :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#24550) GabN73 válasza brunnehilde (#24525) üzenetére


GabN73
addikt

Ha azt mondom hogy tegnap leültem játszani (~6 óra trade+inv takarítás is) és 295 chromeból lett 669, jewból 87ből 372 akkor hozható az.... :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.