Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Har_melin válasza 0karmacoma0 (#15000) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nincs mit!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15002) Sárpac


Sárpac
nagyúr

[link] Lökött egy csaj az már biztos? "Check out the video here." here.com? :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15003) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Hello,

ha veszek új tabot a ládába, azt meddig tudom használni? Csak az adott ligába, vagy onnantól kezdve, minden ligába annyival több tab-om lesz?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15004) Egonyolc válasza TrollBalint (#15003) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

megmarad örökre.

sőt standardban, annyi tabod lesz, hogy ihaj, kivéve ha szépen kitakarítod

szerk:

curency-t, map-ot nagyon érdemes szvsz
a többit is...
rendszeresen van valamilyen akció, ha nem extra sürgős érdemes figyelni

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15005) TrollBalint válasza Egonyolc (#15004) üzenetére


TrollBalint
addikt

Igen, ezek a ki-nem-takarított tabokkal már találkoztam :) Egyszer nekiálltam, de kb. 2 perc után meguntam :)

Viszont, ez tök jó hír, hogy nem csak 1 ligára szólnak a plusz tabok, köszi.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15006) Sárpac válasza TrollBalint (#15005) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Bebaxna ha csak 1ligáig lenne jó! Pl. Liga zárás előtt veszed és már kuka is! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15007) TrollBalint válasza Sárpac (#15006) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ebbe a bevétel-orientált világban, első körben ebből indultam ki :)

És lenne még egy kérdésem, a wikin nem találtam rá megoldást: Hogy tudok Movement speedet hozzáadni cipőhöz úgy, hogy a meglévő tulajdonságai ne változzanak? Egyáltalán lehet-e ilyet?

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#15008) San398 válasza TrollBalint (#15007) üzenetére


San398
őstag

Tora tud craftolni movement speed-et a cipőre ha van szabad prefix [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15009) Rizseslescó válasza Har_melin (#14936) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszi srácok a válaszokat, kicsit megkésve köszönöm meg,mert 8 felé kell szakadjak most. Belenéztem a Mathil féle pathfinderbe, amiről nemrég szó volt, mit ne mondjak, nagyon-nagyon tetszik :DDD Milyen skillekkel lvl-ingezted?? Néztem a skill fáját a link alapján,de olyan,mintha nem lenne teljes a skillfa(nincsenek folytonos összekapcsolódások),de lehet csak nekem nem 1értelmű??!

(#15010) Har_melin válasza Rizseslescó (#15009) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

valami elmászott a netes skillfánál, de a pastebin-es PoB fájl jó. Egyébként nem kellett hozzá semmilyen leveling skill, lvl12-ig elmégy amivel akarsz, utána meg ott a Toxic Rain. Vasárnap végül én is indítottam egyet, hogy kipróbáljam, de még éppen csak túl vagyok A10-en, lvl70-nél.

Eddig nincs különbség a trickstereshez képest. A mana sustain itt is szívás, mert a sebzés nagy része nem attack, hanem ailment meg DoT a spórákból, de most már kezd az is helyrerázódni. Csizmának én beraktam egy Alberon Warpath-ot, igaz, hogy csak 20%MS, de a flat chaos dmg jól jön. Az íjász dmg nodeokat majd még csak most fogom kirakni, eddig csak a poison chance-et toltam fel, hogy a crawlernek legyen mire dolgozni. Curse-ből is csak a Temp Chain volt mostanáig, mert a meglévő leveling gyűrűimhez nem passzolt volna a Doedre gyűrű.

Annyit finomítottam Mathil buildjén, hogy kesztyűből célszerű shaper darabot keresni, amin van "socketed gems are supported by lvlX poison." Abba kell rakni akár a totemet a Barrage-zsal, akár a crawler-t, bár a totem jobb. A crawlert én meghagytam 4L-nek HoAg - Minion dmg - Vicious Proj - Blind kötésben. A sebzésem egyelőre így is elég, viszont az, hogy ő közben rápakolja a Blind-ot a monsztákra, az segíti a védelmet és sokkal kevesebb manát köt le. Aztán majd később meglátom, kell-e változtatni rajta.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15011) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#15010) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem is voltak managondjaim a CA Pathfinderemmel, ha nem volt valahol egy gain x mana on kill. Mikor lecseréltem a Silverbough fel kellett vennem a Soul Siphon nodot, mert szinte lehetetlen volt rendes sebességgel mapozni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#15012) mrkog


mrkog
tag

Sziasztok,

új vagyok itt.

Az lenne a problémám, hogy amint berakom a Conviction of Power ascendancy-t, és arc totemek sebeznek szinte egyből elkezd lemenni a HP-m, és majdnem meg is halok. Nem ír ki semmit, hogy mivel sebződök csak tűnik el az életem mint a villám.
Amit leveszem róla visszaáll a régi rend.

Valaki el tudná magyarázni, hogy miért?

acc: Von_Schwarz

(#15013) Har_melin válasza mrkog (#15012) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ehhez látni kellene a karakteredet, a cuccaiddal együtt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15014) mrkog válasza Har_melin (#15013) üzenetére


mrkog
tag

Szia,

íme:

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/mrkog/characters

Már a Mantle-t is levettem, de nem javult.

Az a furcsa, hogy úgy csinál a totem, minta reflectet kapott volna és én sebződöm a totem helyett.

acc: Von_Schwarz

(#15015) Har_melin válasza mrkog (#15014) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A Privacy settings-ben vedd ki a pipát az első sor elől, mert így nem látható

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15016) AtHoS válasza mrkog (#15012) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem a Shimmeron Tornado Wand fegyót használod és mivel a Conviction of Power ascendancy miatt lesz Power Charge-od, így auto kapod a fegyó miatt a critical találatok esetén a 200/sec lightning sebzést

Szerk.
Én ugyanígy voltam ezzel, de váltottam más passzív skillezésű ARC Totem build-re, mivel nem vagyok vérprofi ahhoz, hogy tudjam mivel lehet ezt a sebződést ellensúlyozni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#15017) mrkog válasza AtHoS (#15016) üzenetére


mrkog
tag

Kivettem, és megpróbálom más fegyóval.
Köszi a tippet, eszembe se jutott volna.

acc: Von_Schwarz

(#15018) AtHoS válasza mrkog (#15017) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy fegyót én is szintén váltottam :B bár sebzésben biztos jobb a Shimmeron

read-only mode on the forum

(#15019) Bannister válasza mrkog (#15017) üzenetére


Bannister
csendes tag

Szerintem is a Shimmeron okozza, de nem a power charge miatt, hanem a kesztyűn lévő Edict of Frost miatt. Próbált meg úgy, hogy marad a Shimmeron, de cseréld le a kesztyűt.

(#15020) Har_melin válasza Bannister (#15019) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

semmi köze az edict of frosthoz, a Shim korábban csak akkor sebzett vissza a felhasználóra, ha saját maga lőtte el a spellt. Ezért aztán az Arc buffjával az előző ligában mindenki ezzel nyomult, totemre vagy traphoz kötve. Ezt nerfelték most azzal, hogy csökkent ugyan a visszaható sebzés, de akkor is bekapja a júzer, ha közvetetten használja a spellt.

Ki lehet persze cselezni, ha non-crit karit csinál az ember, de az arcnak pont a crit az erőssége.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15021) Bannister válasza Har_melin (#15020) üzenetére


Bannister
csendes tag

Aha igazad van. Gyorsan kipróbáltam, tényleg visszasebez a Shimmeron, de olyan keveset, hogy 5 power charge mellett eddig észre sem vettem.

(#15022) mrkog


mrkog
tag

Köszi a válaszokat,
sikerült megoldani a problémát.
Rendesek vagytok.

acc: Von_Schwarz

(#15023) haller26 válasza Har_melin (#15010) üzenetére


haller26
tag

Hali. Ez a Toxic PF pont nekem való!! :DDD A másikat ráhagytam 65N, de ezzel a szintezés is tökéletes...
Merre haladtál a skillfán?! ha még lesz pár hülye kérdésem,majd felteszem, úgy is birka türelemmel rendelkezel :C :K :U Uppsz, a régi accommal léptem fel,bocsi (2sügynök vagyok,de ne áruld el senkinek :) :)) )

[ Szerkesztve ]

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#15024) Har_melin válasza haller26 (#15023) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

semmi extra, a szokásos, "először menj el a legtávolabbi pontig" fejlesztés. Mivel én mindig beszari vagyok és féltem az életem, a scion alatt felmentem egészen a Shaper node-ig, a +1% life és 40% mana regen miatt, de lehet, hogy később visszaveszem, ha nagyobb lesz a life poolom. most vettem fel a duelist melletti egy pontos jewel foglalatot, a golem's blood melletti két pontos és a teljes íjász kör a jobb oldalon marad a végére.

A karinak nincs life leeche, ezért szerintem a nagy life regen fontos a túléléshez. Mostanáig (lvl80) a mana is problémás volt, de a Drillneck helyett vettem egy 6 mana on kill-es tegezt, sok life-fal, így most nem nagyon kell a Vaal Clarity-re hagyatkozni, az marad a bossfightokre.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15025) Rizseslescó válasza Har_melin (#15010) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, nézegetem Mathil buildjét és lehet én vok a gyengeelméjű(biztos) de ugye a doedre gyűrű miatt 2db Curse-t tudsz használni? uram bocsáss meg,de én csak a Tchaint látom fenn a blasphemyvel a kötései között. Tudtommal a blasphemyvel 1 átkot lehet feltenni auraként.. vagy akkor már a blasphemy-t is curse-nek számítja?

(#15026) tibee77 válasza Rizseslescó (#15025) üzenetére


tibee77
őstag

Nem lattam a karijat de valoszinü, hogy van masik atok is a buildjeben valahol.(kesztyü-n peldaul egy curse-ös implicit.)
Ahha akkor az van amit harmelin is irt, flaska miatt.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#15027) Har_melin válasza Rizseslescó (#15025) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

a temp chain megy a blasphemyről, a Despair pedig jön a Witchfire Brew flaskából. Gyakorlatilag az is állandóan fent lehet, mert nálam most 7s az időtartama és két töltése van. Mapozásnál egyelőre általában nem kell (T8-9 mapokon), a bányában aktiválni szoktam, mert ott nem nagyon van hova kitérni.

A Blasphemyvel annyi átkot tartasz fenn, amennyit akarsz - illetve amennyit tudsz, mert persze minden rákapcsolt átok után viszi a 30% manát.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15028) Rizseslescó válasza Har_melin (#15027) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Akkor a flaska átka miatt kell a gyűrű? az elég gáz,hogy azt is átoknak számítja... értem én,hogy az is az,de akkor egy mezei kari nem tudja kihasználni a flaskán lévő átkot?? ez abszurdum,hívom az ombdudsmant :(( :N :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#15029) Har_melin válasza Rizseslescó (#15028) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

dehogynem, sőt, nem kell hozzá se manát lekötnie, se gemet elhelyeznie. Csak másikat nem használhat mellette, plus curse opció nélkül.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15030) Rizseslescó válasza Har_melin (#15029) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Mindig tanul valami újat az ember. A poisonnal nem működik az elemental with attack ugye? Gondolom az Dot és nem ele dmg? Nem linkelnéd el a profilodat,ha szépen megkérlek?

(#15031) Har_melin válasza Rizseslescó (#15030) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ha úgy érted, hogy kapsz-e poison sebzést az ele attack dmg után, akkor nem. Nem azért mert a poison DoT, hanem azért, mert csak phys vagy chaos hit dmg-ből lesz.

ez a pathfinderem, semmi extra Mathilhoz képest. Az essence sap trió alulról majd valószínűleg kijön később.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15032) Rizseslescó válasza Har_melin (#15031) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Én kis buta mennyire bíztam benne,hogy mint kés a vajban... :( Nagy baj nincs,mert minden olvad,akár a méz, de manával vannak gondjaim.. szerénykedve elkezdtem linkelgetni a HOAG-t és mit látnak szemeim 6L-ben már csak 40 manából gazdálkodom :O :O Mi a titka mester?? Másik baj a resist lesz, de csak van arra is vmi megoldás? Ascendancy pontokat milyen sorrendben osztottad?

(#15033) Har_melin válasza Rizseslescó (#15032) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A HoAg-ot vagy elsődleges skillnek használod (gyk: csak arra van a saját attackod, hogy aktiválja a poisont és legyen virulence stack, minden mást a crawler intéz), vagy kizárólag supportnak/csalinak.

Első esetben minél több buffot kell rárakni, de azok felszorozzák a lekötött manát is, szóval más aurára nem nagyon lesz módod. Ezért van neked most csak 40 manád.

Második esetben csak arra van, hogy ha aktiválódik, akkor egyrészt növelje a te poison chance-edet (ne kelljen a fáról összeszedni mindent), másrészt adjon valami plusz védelmet részben valamilyen debuff aktiválásával, részben azzal, hogy a crawler sebezhetetlen, tehát ideális ágyútöltelék. A bevitt sebzése csak kellemes plusz, de nem azért van.

Nálam a második változat játszik, nem véletlen, hogy csak 4L-be raktam. Abból is az egyik a Blind, aminek nincs mana szorzója, nem növeli a lekötött manát.

A pf pontoknál a két sebzést növelő a normál-cruelből, a Nature's Adrenalin jött a merci labból, überre marad a Nature's Boon.

A resistet össze kell szedni a cuccokon. Ha megnézed az karimat láthatod, hogy úgy vannak összeválogatva, hogy meglegyen. Nem olyan nehéz, a tegez nélkül is öt szabadon variálható cuccod van, ha a tegeznél nem a drillnecket használod, akkor hat, ebből nem gond összerakni. A fáról és a Doedre gyűrűből eleve van +23% all res. Flat chaos dmg-et gyűrűre és amulettre lehet rakni, ezért szerintem érdemes a sisak-kesztyű-öv hármason összeszedni a resist nagyját és persze hp-t, hogy ezen a kettőn már csak life+chaos dmg legyen a fő szempont.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15034) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

azt még hozzá kell tenni, hogy a crawler + blind nem tudom, valóban működik-e?

Az biztos, hogy a Curse on Hit gemmel nem működik a crawler, viszont ez nem trigger, hanem közvetlenül a hittel járó debuff. valamelyik HoAg-ot használó videóban láttam, hogy hozzá volt kötve, de igazából a HoAg interakcióiról olyan minimális infó érhető el (az is csak összevadászva), hogy az szégyen.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15035) Rizseslescó válasza Har_melin (#15034) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszönöm a sok hasznos infót,lassan már egy pultot is nyithatsz ;] Néztem több fajta bildet és van egy majdnem facetank a Hoag -l és a hozzá tartozó vérttel,de már nem emlékszem a nevére + a 30% enchanttal a fejesén, az is elég meggyőző volt. Na akkor megpróbálom 5L-ben,amit Mathil is használ. Na meg még nem igen voltam a bányában és csak kapkodom a fejem,hogy oldaljárat farmolás meg a többi.... Nem volna kedved esetleg partizni és közben dumálnánk egy jót és talán ragadna is rám valami?

(#15036) Har_melin válasza Rizseslescó (#15035) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

kösz, de én szigorúan és kizárólag szólóban játszom.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15037) Rizseslescó válasza Har_melin (#15036) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Oké ezt megértem, de én nem szeretek szólózni néma csöndben :D :) Nálam nem az agyatlan monoton farmolásról szól a játék(akinek nem inge nem veszi magára :U ) szeretem a jó társaságot, a marhulást ami vele jár és ha van egy kis időm,akkor igen is kikapcsolódni a gép előtt, bár most időből van a legkevesebb jelenleg.. Haverral szoktuk tolni és a lootot felezzük,akkor nincs vita kinek esett valami. Beszélgetni sincs kedved? vagy akkor nem hallod közben a nádsíp andalító trilláit a Jógaszőnyegről, midőn orrcipáid kényezteti a füstölő sejtelmes illata Brahma-Jógi :O :F :DD :DDD :D

(#15038) Har_melin válasza Rizseslescó (#15037) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Bocs, de nincs. nekem a játék éppen azt jelenti, hogy végre mindenki békén hagy.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15039) Edge válasza Har_melin (#15038) üzenetére


Edge
veterán

Sff? Antiszoc mód :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15040) Har_melin válasza Edge (#15039) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem ssf, kereskedni szoktam, de nekem a játék egyéni szórakozás. Ha beszélgetek valakivel, akkor arra figyelek, nem háttérzajként használom. Ha meg a játék már annyira rutin, hogy semmi figyelmet nem igényel, akkor nem játszom vele.

Ettől függetlenül is lehet, hogy már nem sokáig játszom vele, mert úgy tűnik, a fejlesztésekkel most lépték végleg túl a hardverem képességeit. Ebben a ligában szinte csak úgy haltam meg, hogy bossfightnál vagy mondjuk egy nagyobb abyss packnál akkora lag lett, hogy mire visszakaptam a vezérlést, végem volt - úgy viszont egy csomószor. Most pl. egy szimpla sárga eldernél, háromszor egymás után, ott is hagytam a fenébe. Az új effektek (mármint a két-három évvel ezelőttihez képest újak) egyszerűen nem valók már ennek a videokártyának, viszont a pénznek fontosabb helyei is vannak, mint hogy csak ezért vegyek egy újat.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15041) Edge válasza Har_melin (#15040) üzenetére


Edge
veterán

Am. Poe sokkal solo orientáltabb nekem mint a dio3 volt. Fura is volt anno ez.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15042) Har_melin válasza Har_melin (#15034) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

közben sikerült olyan pályát futnom, ahol látszott - a crawler fel tudja rakni a monsztákra a Blind-ot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15043) Egonyolc válasza Har_melin (#15040) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Nekem 1050ti+2600x,-nél is vannak lag problémák. Nem feltétlenül a gép hibája. Amikor rákerestem sokan panaszkodtak, hogy a teljes EU-relm ugyan az a Delv alatt...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15044) rumkola válasza Har_melin (#15040) üzenetére


rumkola
veterán

kapcsold ki az effekteket...

(#15045) Har_melin válasza rumkola (#15044) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

már le van véve minden a lehetséges minimumra, ennyire nem vagyok kezdő.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15046) bgufo válasza Har_melin (#15045) üzenetére


bgufo
csendes tag

Nem tudom hogy azt próbáltad e, de nekem az segített ilyen akadásokban hogy váltottam, dx11-ről dx 9a módra, nem a sima dx9-re hanem a másikra (nincs most olyan gép közelben amire telepítve lenne bocsi nem tudom pontosan hogy hívják). Sima dx9 mód ugynaúgy akadozott de a dx9a megoldotta ezt a néha másodpercekre megfagy a játék problémát.

(#15047) Har_melin válasza bgufo (#15046) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nálam eleve azt adja be, nincs is sima dx9 (gondolom ellenőrzi a rendszert előtte)

Nem, egyszerűen egy csomó dolgot beraktak az évek során, hogy vizuálisan is versenyben maradjanak az újabb játékokkal. Ezek egy részének a megjelenítését gondolom ki lehet kapcsolni az opciókban, de nyilván vannak olyan elemek, amik akkor is betöltődnek, akkor is számításra kerülnek, ha végül csak nagyon leegyszerűsítve jelennek meg. Az új skillek effektjei már eleve a mostani hardver szinthez készülnek, de a régieket is átdolgozták közben jó párszor, hogy látványosabbak legyenek.

Mielőtt valaki félreérti: ezt nem hibának rovom fel, nem a GGG-t szidom. A videokártyám jó öt éves, akkor sem a csúcskategória volt. Természetes, hogy a játék fejlesztői a versenytársak és a piaci elvárások után mennek, nem az én hardveremhez akarják igazítani a játékot. Nem örülök neki, hogy ebbe a cipőbe kerültem, de tudomásul kell venni, hogy öt-hat év hardveres fronton már a teljes erkölcsi avulást jelenti a játékoknál.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15048) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Toxic Rain-nél az Angry féle elgondolás [link] hatékonyabb lehet, mint Mathil-é [link]?

Ami elsőre feltűnt PoB-ban (a TR support eltéréseken kívül), hogy Mathil féle build erősen Life regenre gyúr, míg az Angry féle pedig Life leechre (no persze a Mirage Archer adja a leechet futkorászás közben, ha jól gondolom)

read-only mode on the forum

(#15049) Har_melin válasza AtHoS (#15048) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ahogy én látom, ez a build sokkal erősebben gyúr a crawlerre és inkább a nagyobb frontload sebzést választja, kisebb attack speedel. A quill rainnel hiába választanád a leechet, nincs miből leechelni, de ezt írja is a szövegben. Az Impresence amulet jó ötlet, viszont így csak egy curse-t használhat. zsetonban ez egy sokkal drágább opció, a quill raines változat szerintem nem is okvetlenül jobb (bár a fene tudja). A Lioneye Glare-es sokkal nagyobb crawler sebzést tesz lehetővé, ha valakinek van pénze a két 6L cuccra és a kiegészítőkre, akkor szerintem az erősebb - de egy minimum dupla annyiba kerülő build legyen is erősebb.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#15050) AtHoS válasza Har_melin (#15049) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyelőre maradtam a Mathil féle passzív fánál (HP regen rulez) és a Quill Rain mellett. HP-val egyelőre nincs gond, de mana az erősen hiányos, gyakorlatilag teljesen felesleges a magas Attack Speed egyelőre, de még csak 42-es a kari, szóval messze a "végleges" állapot.
Viszont akadt egy Atziri's Foible amulett, amivel úgy tűnik egyelőre elviselhető a "manakezelés". Mondjuk már 6L-el nyomom a TR-t, de a Swift Affliction helyett Mirage Archer-t raktam be

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.