Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) brunnehilde válasza TrollBalint (#23000) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Őőő.. nem tudom. :U :D Talán, hogy fel tudjak menni megnézni, és rádcáfoljak, hogy a 8%-os csak 18-20c. :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#23002) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

új mtx :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23003) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#23002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23004) TrollBalint válasza brunnehilde (#23001) üzenetére


TrollBalint
addikt

:P mikor én néztem, akkor még 40 volt (tegnap) ma amúgy 18-ért megvettem :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23005) Pszicho


Pszicho
tag

Nekem most a traddel kapcsolatban vannak elég rossz tapasztalataim.
Már a 2. napja akarok vaal orbot venni és nem ad el senki.
kb. 10-15 emberre írok rá és senki sem ír vissza.
Gondolkoztam megpróbálom, hogy nemcsak a chaos orbért veszek, hanem más currenciért is, így több embert kidob a kereső.
Egymás után 2 ember játszotta el a tahó, bunkó játékosoknak járó fogalmat. Master cartographer sextantért vettem volna és miután rákérdeztem, hogy 3-ért 9, már bontották is a partyt, de persze előtte se egy köszönés és semmi.

Jelen formában szerintem a trade rendszer eléggé lassú és sok- sok bosszúságot szül, ezen kívül semmilyen érdemi interakció nincs benne.
Még jó, hogy a legtöbb orbot meg lehet venni npc- nél.

Persze, azért a 2. nap estére így összejött, sikerült 6 vaalt vennem.

(#23006) Pszicho


Pszicho
tag

Ja és gratula az üzemeltetőknek, hogy még mindig szopatják a játékosokat ezzel a gagyi és a játékot ellehetetlenítő xp büntetéssel, mindezt úgy, hogy stabil 60 fps mellett a hideoutban 60 körül lévő latency a mapon 200-300 körüli értéket mutat. Nem elég, hogy önhibájukból gyenge a gépparkjuk és a szervereik, de még a játékosokat büntetik az xp levonással is.
Persze legalább 2 hete próbálok partyra megfelelő játékost találni, de sikertelenül. Nem megfelelőt már találtam. Jó lenne a T 13-as red mapokat halál nélkül tolni, de ez így esélytelen. Nem értem, hogy party nélkül miért nem lehet a mapokat a winchesterről, SSD- ről futtatni. Miért kell hozzá ekkora nethasználat? Ez egy multiplayer játéknál oké, de itt nincs szó erről.

(#23007) Badlof2k válasza sirdond (#22997) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Csak a nyugger marmint a juggernaut ;] Egyebkent en nem tartom egyiket se a legleg , mindegyik masba es mashogy eros :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#23008) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Sziasztok!
Az animate guardian skill hogyan működik és mire jó? :F :F Nekem amúgy haver útmutatása alapján... Zombis melee splash buildem van,a mi nagyon tetszik :K ;) Tegnap klán chaten azt a választ kaptam, hogy sokáig tartana elmagyarázni, mert cuccokat kell ráaggatni stb... ezzel az infóval sajna nem tudtam mit kezdeni, hát gondoltam itt majd kielégítik a tudatlan fejemet. :DDD :DD :R Előre is köszönöm, szép napot mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#23009) Plazmacucci válasza Rizseslescó (#23008) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az egy olyan minion amit talált vagy vásárolt itemekből kell éleszteni. Ha lent van a fegyver vagy páncél a földön, abból éleszted a guardiant, és akkor az a cucc már a része lesz, és használni fogja. Ékszereken kívül mindent tud használni. Ha valamit felhasználtál hozzá, azt már nem lehet belőle kiszedni, és ha meghal akkor is kampó az itemeknek. Unique cuccokból szokták építeni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23010) TrollBalint válasza Plazmacucci (#23009) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha új itemből idézem, akkor az ugye nem adódik hozzá, hanem új minion lesz és a régit bukom?

Rizseslecsó: arra vigyázz, hogy a cucc, amiből idézni akarod a földön kell lennie. Azaz invertoryból nem tudod idézni, a hideoutba, meg nem tudod a földre dobni :) Viszont, ha már egyszer megidézted, utána nem kell hozzá az item. Ugyanis, következő belépéskor újra meg kell idézni, de akkor már elég csak a skillt elnyomni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23011) Plazmacucci válasza TrollBalint (#23010) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Új item hozzá adódik mindig.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23012) Badlof2k válasza Plazmacucci (#23011) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nope , csak ha nincs olyan rajta vagy pl one hand melle raksz neki egy shieldet is minden mas esetben a regi itemet lecsereli az ujra , tehat ha mar van rajta egy gloves levaltja ujra , vagy ha two hand weapon akkor one handre es bukod az elozot.

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#23013) Plazmacucci válasza Badlof2k (#23012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ő azt kérdezte, hogy új minion lesz e. Nem lesz, hanem hozzá adódik az item, az most mindegy, hogy a régi eltűnik e vagy sem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23014) TrollBalint válasza Plazmacucci (#23013) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor nem jól kérdeztem :)
Így azért már más, akkor fel fogom szerelni a kis guardiant :) Eddig ezért nem tettem... És mindenhol csak azt írták, hogy ebből, meg abból csináld. De hátha kardból csinálom, akkor megéri még hozzá páncél, sisak meg miegymást tenni, nem?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23015) Plazmacucci válasza TrollBalint (#23014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen mert minden buffot megkap.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23016) sirdond válasza brunnehilde (#22999) üzenetére


sirdond
őstag

Szerintem nem egyértelmű. Ha neked az, akkor ok, de nem mindenki van ezen a véleményen.

@Badlof2k nem is játszottál juggert ebben a ligában :D

(#23017) TrollBalint válasza sirdond (#23016) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mondjuk nem játszottam minert, de szerintem az lehet aktuálisan a legjobb. Könnyű vele haladni, nem túl költséges. Alapvetően más játékstílus lehet, az által, hogy nem csak elsütőd, a skillt, hanem utána még neked is kell aktiválni. (A hozzávaló ascendancy-t nem tudom melyik, azért így írtam)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23018) brunnehilde válasza Rizseslescó (#23008) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Irtak már róla előttem, de azért megpróbálom érthetően összefoglalni én is.

Animated guardian: Spéci minyon, amit arra használnak, hogy felbuffoljon téged és a többi minyonodat. Ennek megfelelően van kiválasztva a gear is.

Pár példa, amiket én használok:
Cipő Victarios flight. 10% increased Movement Speed for you and nearby Allies
Sisak Leer Cast. You and nearby allies gain 15% increased Damage
Kesztyű Southbound. Life miatt
Body armour: Gruthkuls Pelt. Life és life regen. Nagyon drága, 2 exa körül van, helyette simán jó egy Belly of the beast is
Fegyver: Kingmaker. Ez is drága, de kb kihagyhatatlan. Item rarity, culling strike, crit multiplier és fortify a nearby alliesnak!

Élesztés: kimész mapra, ledobálod a cuccokat, egeret föléjük viszed és "felöltözteted" a skillel a guardianodat. Jó tanács: drága holmit ne rakj rá addig, amig el nem éri a lvl18-19-t, mert ha meghal, akkor elúszik a gear. 18-19-es szinten viszont már bőven van elég life, és gyakorlatilag halhatatlan lesz. Support gemnek Meat Shieldet érdemes hozzárakni, hogy mindig melletted legyen. Ja, és ha eléred a lvl20-t, ne csinálj belőle lvl1 20%-os gemet, mert akkor is bukod a drága geart. Személyes tapasztalat, viszlát Kingmaker. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#23019) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Nagyon köszi mindenkinek :C :R :R :R Akkor felöltöztetem a kiscsávót rendesen, gondolom linkek, socketek nem számítanak?? (tudom hülye kérdés) Arra gondoltam, hogy felteszek rá egy meginord kesztyűt, megadja a 100 str-t nekem is?? :F :F

(#23020) sirdond válasza TrollBalint (#23017) üzenetére


sirdond
őstag

Saboteur és amiket mondtál azok teljesen valós érvek. Már csak azt nem értem, hogy miért nem a Necro-t mondtak ezek alapján? :)
Mert arra is igaz mindegyik állításod, nem?

[ Szerkesztve ]

(#23021) TrollBalint válasza sirdond (#23020) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát nem egészen :)
Nekronál (szerintem) nem annyira játszol. Leidézed a vackokat és mész. Aztán vagy meghalsz, vagy vége a pályának :) Kevésbé kíván aktív részvételt. Ettől még a Brand és a totemes is aktívabb, mert ott folyamatosan kell leraknod azokat. De a miniont egyszer megidézed és kész. (Ezek a mai felszteroidozott minionok elég jól bírják :D )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23022) Badlof2k válasza sirdond (#23016) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Attol meg velemenyem lehet ;] 🙄

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#23023) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Spectre-nek mi(k) használhatóak? A neten mindenfélét írnak. Legutóbb a Frost sentinelt ajánlották, de nem vagyok tőle elragadtatva, mintha a slave driver erősebb lenne. Pedig a sentinelt hatred aurával használom. Vagy kombináljam a kettőt, mivel elemental equilibrumot használok?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23024) forguet


forguet
senior tag

Nekem a solar guardok jottek be, off screen delete-elik a kepernyot.
Vannak meg mellejuk csontik meg zombik illetve zealotry+generosity+blasphemy+temporal chains - soha ilyen egyszeru deathless shaperem nem volt meg.
En amugy most kezdtem el megunni a ligat, uber elderre mar sztem nem megyek ra, johet a civ6 a vetesforgoba a 3.9 erkezeseig:)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#23025) Genji válasza TrollBalint (#23023) üzenetére


Genji
őstag

Slave driver jobb DPS, Solar Guard (Act8 Solaris temple) jobb clear speed.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#23026) Genji


Genji
őstag

Kipottyant ma két Doctor, még a végén egyszer lesz HH-m? ;]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#23027) Plazmacucci válasza Genji (#23026) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kabbe :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23028) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Ha ennyire dicsérítek a guardokat, akkor kipróbálom őket.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23029) freddirty válasza TrollBalint (#23028) üzenetére


freddirty
senior tag

Ezt még érdemes elolvasni:

Differences between each Spectre?
"I'm wondering what the benefits of each spectre are."

Frost Sentinel - Twice the range of most Spectres, allowing them to react much sooner. You know how long-range the Solar Guard beam is? That's how far the Frost Sentinel can target with its Ice Spears, with no charge-up or cooldown like the Solar Guard's beam. Has extra projectiles + better range = larger cone of coverage. Cold damage = chill, freeze, and more damage from Hatred.

Goatman Fire-raiser - Higher base damage than Solar Guards, but 50% reduced cast speed. Soul Eater gives 5% increased cast speed per soul, so the Reduced will be completely countered by the Increase with only 10 souls. Their Fireballs have a larger base radius than Solar Guard fireballs, too. Meaning AOE overlaps more, so a group of monsters or a boss against a wall are more likely to be hit by multiple Fireballs from the same cast. Also has a Magma Orb ability that it uses against medium-ranged targets. Like the normal Magma Orb, this can also hit a target multiple times. In 3.8, the new Fearsome Force gives minions 36% increased area. More area = more AOE overlap, making Fire-raisers very competitive for compounding damage.

Solar Guard - Solid and standard in many Spectre builds for many leagues. Its once-OP beam has been nerfed several times, though. Originally, it would charge up its beam and with Spell Echo the beam would rapidly fire three times without further charging. Then GGG fixed it so it only fired twice. Then they fixed it again so it had to charge up again when firing the second time. In the end, its beam became a liability due to how long the charge-up time takes out of it throwing Fireballs.

Host Chieftain (Power) / Carnage Chieftain (Frenzy) - Charges have triple effect on monsters, and minions count as monsters, so this makes Victario's Charity, which can grant charges to minions, very powerful for summoners. These Spectres can also generate charges, so if you're playing SSF and can't get the shield then this is a good alternative for our free bonus Spectres while still having 2 Frost Sentinels and 10-11 Phantasms for clear.

fred

(#23030) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

megoldva

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23031) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

T10-ig eljutottam ezzel a blight cwc soulrend builddel. De ember, 4 link bane amivel 90%-ban megyek. Mekkora skill már. Lehet átalakítom erre az egészet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23032) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Az érzés, amikor a lustaságom miatt sikerül kb. egy exányi, gondosan összepasszított cuccot lenullázni - megfizethetetlen. :W (nem mentem el a crafting benchig, csak rádobtam egy scourt...)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23033) Plazmacucci válasza Har_melin (#23032) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megesik. Néha amikor szerencsés vagyok és sikerül egy 6link, rádobok mégegy vaalt :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23034) Har_melin válasza brunnehilde (#23018) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem minion, csak storm brand assa: némi pihentetés után újra elővettem és végül is ennek a buildnek az alapján átvariáltam.

Sajnos nekem a szimpla MoM nem jött be, hiába volt a mana pool, állandóan estem-keltem. Az EB-MoM úgy tűnik jobban működik. Egyelőre még nincs kirakva az enchant passzív, egy Void Batteryvel megyek és a te buildedhez használt pajzzsal és még a három power charge node is hányzik, de így is elég jól haladok vele. Így persze sokkal drágább lesz, mint a te változatod (főleg, ha még pár ilyen hülyeséget csinálok a craftolásnál), de a másik két buildre már amúgy se nagyon akarok költeni, meglátom, ebből mit lehet kihozni. Kisegítőnek viszont megtartottam az Orb of Stroms-ot, a Wave of Conviction-t mindig rossz irányba lőttem el, amikor körbe szaladgáltam. (Megint csak olyan dolog, ami nem a build hibája, hanem az enyém. :( )

Ezt a szaladgálós dolgot viszont még mindig nem szoktam meg, túlságosan "facetank" beállítottságú vagyok. Állandóan koncentrálnom kell, hogy nem kell a közelből néznem, ahogy egy keményebb bosst ledarálnak. Hagyni kell dolgozni a bogyókat, elég ha hallom a sercegésüket...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23035) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én beáldoztam némi sebzést a védelemért cserébe. 8k es és MOM elég jó kombináció.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23036) Har_melin válasza Plazmacucci (#23035) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

8k-val én sem panaszkodtam volna, de itt összesen sem volt 5k.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23037) Plazmacucci válasza Har_melin (#23036) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De nekem nincsen life-om :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23038) brunnehilde válasza Har_melin (#23034) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Rálestem, megnéztem a PoB-on. Nem onehitelnek egyfolytában? Nagyon az ES-hez nem értek, bár most a minyonos buildemnél elég szépen el vagyok vele látva (majdnem 6k a 7k life mellé) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Annyira, hogy ha ezzel nem érem el a lvl100-at, akkor nagyjából semmivel.

Neki viszont itt csak 1,4k van, és a life is alacsony, 4k. Se dodge, se evade, se phys dmg reduction. Azt látom, hogy a dmg jobb nála, nyilván, mivel vannak aurái, de azt nem látom, védelemben mitől jobb ez, mint az enyém. :) Amúgy, a minyonos build tapasztalatai alapján azon agyaltam, hogy a Storm Brandhez be kéne rakni az Animated Guardiant egy Meat Shielddel. Hely van rá, és az amúgy sem gyenge védelem mellé még lenne állandó Fortify is, meg 50% crit multi, az elég ütős lenne. :U

Egyébként, ha a full felöltöztetett animated guardiant kiveszem és berakom a ládába, majd másik karakternél aktiválom, a cuccok megmaradnak?

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#23039) brunnehilde válasza brunnehilde (#23038) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Tettem egy próbát, már látom, min bukik meg az elmélet. Mivel nincsenek minion módositók, igy nagyon gyenge a védelme a guardiannak. Amit kap a gearből az t15-t16-ra kevés, kicsinálják szegény.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#23040) Har_melin válasza brunnehilde (#23038) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Vigyázni kell rá, de hát a te verziódban is összesen kb. 5,3 volt a védelem (kb. 4k HP, 700 ES, 600 szabad mana). Amiért ez nekem jobban működik, hogy itt a life és az ES is leechel, a te változatodban viszont csak regen volt. A dodge itt valóban kimarad, de a gear miatt az eléggé magában volt, mert az eva nem volt igazán partner hozzá. Phys dmg mitigációra basalt flask és pantheon marad. Nem perdöntő, de az über labot háromszor buktam el a régi verzióval, mindig a csapdákon, ezzel elsőre átmentem rajta, bár volt pár majdnem halál :)

Sajnos az assa fő védelme a dmg - legyen akkora sebzése, hogy ő onehitelje a másikat. Egy olyan buildnél, amelyiknek igazából se páncélja, se ES-e, se evája nincs (legalább is egyikből sincs annyi, hogy csak a másik kettővel kelljen foglalkozni) az 5k és a 6k egyformán onehit, ha beüt. Ennél az érzésem szerint gyorsabban áll helyre a védelem egy nagy találat után, mint a szimpla MoM-nál. Valószínűleg egyébként ez a sebzés központú védekezés az oka, hogy eddig egyetlen magas szintű assám sem volt - nem igazán az én stílusom, a cyclone champ viszont pont az.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23041) brunnehilde válasza Har_melin (#23040) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Megnézném a builded, és hogyan játszol vele. :) Mert én lvl97-en vagyok a storm brand assassinommal. Ha minden aktiv (flaskok, vaal grace), akkor 75+74% dodge, 64% evade, 18% block, 34% phys dmg reduction. Light dmg leech az amuletten, szóval nem csak regen van, meg warlords és assassin mark. 4,5k life, 1k mana (MoM), és ezeken kivül még ott a perma Elusive is: no extra dmg from crit strikes. Simán beállok a Harbinger kör közepébe és onnan irtom őket T16-on, de nem jelentenek extra gondot a guardianok sem. Nem mondom, hogy mindig halál nélkül öli az összeset, de meg kell dolgozniuk, ha végezni akarnak velem, kell pár hülye mod a mapra. :)

Tényleg, cyclone. Ki kéne próbálnod a minyonokat. Trollbalintot már rádumáltam, elvileg nem bánta meg, de nem is ajánlom neki. ;] Lényeg, hogy kb végig pörgök, szóval ez hazai pálya lenne neked is. :D A védelme meg jobb talán a championnél is, miközben az olcsóbb verzióval is 5 millió fölött van a DPS.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#23042) Har_melin válasza brunnehilde (#23041) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"hogyan játszol vele" - bénán, mint mindennel :D Nekem tényleg csak az egy, max két gombos buildek valók, amelyiknél nem kell arra figyeljek, hogy még ez a flaska, még az a vaal buff legyen akítv. Az elusive és a lightning leech nálam is megvan, plusz ES leech a fáról.

Más: ha beesik egy olyan prophecy, aminek az előzményeit még nem csináltam meg (pl. a harmadik darabja a sorozatnak), akkor ha berakom, akkor simán beadja a játék és utána navalitól kaphatom a folytatást? vagy akkor is össze kell szednem és meg kell csinálnom az előtte lévőket előbb és csak utána aktiválhatom?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23043) TrollBalint válasza Har_melin (#23042) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy adja a folytatást (legalábbis az előző ligában én ezzel "spóroltam" a pale council-es fragment prophecy-knél) Annyi, hogy egyszerre két prophecy nem lehet bent ugyanabból a sorozatból, de ezt biztos tudod. :)

Igen, valóban megdumált Brunnehilde. És nem, nem bántam meg de akkor is idegen nekem ez a karakter. Cyclone-nal megy, ami számomra nem "witch-es", erőre gyúr, ami szintén nem "witch-es". Viszont remekül működik :)
Ezt a részt Brunnehilde, nem olvashatod el!
És örülök, hogy megmutatta, mert ezek ellenére remek móka vele játszani. Kell kb. 1 gomb, a csontvázakat idézni, illetve egy másik, ha vaal csontvázat akarok. Blight-nál szoktam őket letenni, meg bossoknál, mert ott bőven van rá idő. DE, ezt nem fogom neki elismerni :D
ja, és egy convocation vagy mi, amit néha elnyomok, de nyílt pályán az se kell nagyon.
Innentől újra olvashatod Brunnehilde :))
Mondjuk te annyival lennél hátrányba Brunnehilde buildjével, hogy a levetett cuccait már nekem adta, neked meg kell venni, de ha bejön a tervem (hogy kőgazdak leszek és párosával esnek a HH-k) akkor vissza tudom neki adni és oda is adhatja, akár egy kipróbálás erejéig. (És ez nem az a nekro, amivel hátul kell maradni, legalábbis én nem szoktam)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23044) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Pure ES mellé mit érdemes berakni védelemnek? Caster vagyok, de ha bekapok egy vulnerability-t kb kéthitelnek. 8K ES de más semmi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23045) dbius válasza brunnehilde (#23039) üzenetére


dbius
veterán

Én egy Hungry Loop (4L) gyűrűbe raktam az Animate Guardiant, az alábbi support gemek "beolvasztásával":
- Meat Shield
- Elemental Army
- Minion Life
- Melee Splash

igaz így vesztettem kb. ~200 életerőt, de eddig megérte a guardian felszerelései által adott buffok miatt.

(#23046) TrollBalint válasza Plazmacucci (#23044) üzenetére


TrollBalint
addikt

immune curse flaskát. ES builddel nekem az alap volt, hogy folyamat rajtam volt, én többnyire Quartz flaskára szoktam tenni, az ad 10% dodge-t is pluszban. És az ES build, inkább 10-11k-val működik nem-egy-hitesként. 8K-val én is többször megfeküdtem.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23047) Plazmacucci válasza TrollBalint (#23046) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi. Egyenlőre ennyire futotta :) Bevásárolok flaskákból, Immortal call-t meg tökre elfelejtettem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23048) Har_melin válasza brunnehilde (#23041) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Megnéztem a minyonos videót és a buildet - hát, ez sem egy filléres darab, bár tény, hogy nincsnek benne x10 exás cuccok. Az Animated guardian cuccai ugye mindegy, hogy hány foglalatosak, linkesek?

Az assát most már mindenképpen elviszem lvl90-ig, aztán majd meglátom, belevágok-e esetleg a nekróba.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#23049) TrollBalint válasza Plazmacucci (#23047) üzenetére


TrollBalint
addikt

immortal-lal nem tudom mi van, amióta átdolgozták nem néztem, de most a flesh and stone nem egy rossz választás. Immortal azt hiszem mintha szintén nem adna teljes immunitást, csak valami charge-k esetében.

Har_melin: igen, a socket mindegy. Csak ami rajta van, az számít.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#23050) Plazmacucci válasza TrollBalint (#23049) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Még blasph+enfeebel-t szoktam használni. Ha rágyúrok mana reservre még egy temporal is befér, úgy azért jó. Csak most alapból bent van egy 50%-os aura.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.