Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) TrollBalint


TrollBalint
addikt

kint vannak a cluster jewel-ek. Nem hosszú :C

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25452) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Nem nagyon vagyok járatos a különféle skillekben / képességekben, de ha van olyan, ami bónuszt ad, ha meg vagy mérgezve, akkor az Antivenom* eléggé must have lesz.
Plusz találtam néhány hasznos notable-t az ED-knek:
Wicked Pall
35% increased Chaos Damage
20% increased Skill Effect Duration

Eternal Suffering
+5% to Chaos Damage over Time Multiplier
Chaos Skills have 30% increased Skill Effect Duration

Eldritch Inspiration
+8% to Chaos Damage over Time Multiplier
16% increased maximum Mana
20% increased Mana Regeneration Rate

Student of Decay
25% increased Damage over Time
+13% to Chaos Resistance

Ha valakinek van még más ötlete, osszuk meg egymással.
Az külön tetszik, hogy a különböző méretű socketek másra fókuszálnak. A Large az offenzívára, a medium az különféle utility effectet és speciális mechanikát ad, a legkisebb pedig defense jellegű.
Nem lehet majd őket akárhogy egymásba pakolni, a legnagyobb jewel, ha ad socketet, abba csak medium vagy small mehet, amit a medium ad socketet, abba pedig csak small.

Antivenom
+17% to Chaos Resistance
Unaffected by Poison

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25453) sirdond válasza TrollBalint (#25452) üzenetére


sirdond
őstag

"Ha valakinek van még más ötlete, osszuk meg egymással."
ok, brb 1 hónap múlva mire sikerült kielemezni az összeset, a kombinációkkal együtt :D

viccet félretéve, ezen azért tényleg el lehet csámcsogni jó pár órát.

(#25454) sirdond válasza TrollBalint (#25452) üzenetére


sirdond
őstag

hát elkezdtem, átnéztem nagyjából és vannak jó dolgok, de nekem ez sok, meg néhány dolog még nem is tiszta (pl, hogy mi mennyire lesz előre meghatározható) és valahogy kedvem sincs most vele foglalkozni.
én szerintem maradok egy jól bevált build-nél, aztán ha találok valami jónak tűnő jewel-t endgame-re, akkor azt beintegrálom később, mivel amúgy is sokat szoktam alakítgatni a fát az első néhány napban. de hogy cluster jewel-re build-et csinálni előre, az részemről most esélytelen.

(#25455) Pitymaszter válasza TrollBalint (#25452) üzenetére


Pitymaszter
tag

A bőség zavar ugyebár. Azt se tudja az ember hogy melyik notable-t használja majd. :D De ez ugye egyáltalán nembaj.
Majd este jobban átbogarászom, hogy mi is lenne majd jó a buildemnek és hogy mit kell majd beáldoznom érte...

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25456) Badlof2k válasza TrollBalint (#25451) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Pfuj ez mocskos sok cucc :D ahogy neztem minyonos reszt annyira nem toltak meg :P Az ele es attack dmgek viszont jokis combokat tudnak osszehozni , izgi Liga lesz :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25457) brunnehilde válasza sirdond (#25453) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Oké. ez igy elsőre tényleg elég kemény. Legalább +5 passziv pont kellene azért. Minimum. :U
De igy kapásból, ami must have. Curse immunity. Atyagatyaaaa. :Y :R

Hex Breaker
8% increased Attack and Cast Speed while Channelling
Immune to Curses while Channelling

Deep Cuts
15% chance to Impale Enemies on Hit with Attacks
Impales you inflict last 1 additional Hit
Ez most +1 impalet is ad? Szóval ezzel már 6 lehet (Championnél meg 8)?

Precise Focus
50% increased Critical Strike Chance while Channelling
+30% to Critical Strike Multiplier if you've been Channelling for at least 1 second

Precise Retaliation
80% increased Critical Strike Chance if you haven’t Blocked Recently
+40% to Critical Strike Multiplier if you have Blocked Recently

Brand skillekhez kettőt is találtam, ami +1-t ad, de sajna olyat nem raktak be, hogy hozzá lehessen csatolni még egyet single targethoz. Viszont azzal a +2-vel kegyetlen dolgokat csinálna mapokon.

Confident Combatant
1% increased Damage per 1% Chance to Block Attack Damage
79% max blokknál azért már nem rossz. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25458) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ja, ezek után még inkább kiváncsibb vagyok, mit fognak nerfelni. :U Az a curse immunity valami b*szott jó cucc. Lehet felére veszik a Cyclone sebzését. Vagy háromszor annyi manába fog kerülni. :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25459) sirdond válasza brunnehilde (#25458) üzenetére


sirdond
őstag

hát ja, nem is merem beleélni magam semmibe addig. van már két elképzelt build-em, de ha nerfelik mindkettőt nem tudom mit csinálok :(
szerencsére már csak 1 napot kell várni :)

(#25460) Pitymaszter válasza brunnehilde (#25457) üzenetére


Pitymaszter
tag

Deep Cuts
15% chance to Impale Enemies on Hit with Attacks
Impales you inflict last 1 additional Hit
Ez most +1 impalet is ad? Szóval ezzel már 6 lehet (Championnél meg 8)?

Igen és watchers eye-jal még +2 és akkor 10 lesz :DD

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25461) TrollBalint válasza brunnehilde (#25457) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha fogadnom kellene, az eddigiekhez képest még nagyobb Orb of Regret felvásárló leszel? :D

Sirdond: Miért csak egy napot kell várni, holnap jön a patch notes?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25462) sirdond válasza TrollBalint (#25461) üzenetére


sirdond
őstag

nekem úgy rémlik igen, holnap hajnalban jön (eu idő szerint)

(#25463) brunnehilde válasza TrollBalint (#25461) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Oké, liga elején vásárolnom kellett, mert kicsit sokat variáltam. :P De a ligát kb 500-al fejeztem be, meg még 1500 scouringgal. ;]

Holnap már szerda, azért ki kéne jönnie. Pénteken ligakezdés és fel kell még dolgozni a sokkot utána. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25464) Har_melin válasza sirdond (#25454) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nem lesz valamilyen determinisztikusság benne, akkor erre buildet építeni csak a napi 5-6 órát játszó hardkórok fognak. Egy-egy darabot el tudok képzelni, hogy az ember megpróbál spamolni, de az sem én leszek. Főleg nem large változatban.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25465) persil válasza Har_melin (#25464) üzenetére


persil
nagyúr

Van egyebkent valahol valamilyen ertheto formaban, kifejezetten a valtoztatasokat bemutato iromany? (A metamorph-hoz kepest.) En ugye ebben a ligaban kezdtem, szoval az ilyen nagyon endgame dolgok, mindenkepp ujdonsagkepp hatnak majd, ezert az annyira "nem is erdekel" ilyen szempontbol.

Nem tudom mennyire ertheto a kerdes. :)

Szal ertitek, ez meg fog szunni, az megvaltozik, ez pedig valtozatlan, stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25466) TrollBalint válasza persil (#25465) üzenetére


TrollBalint
addikt

Holnap jön elvileg a full patch notes, abban minden változás benne lesz, (a jelenlegi állapothoz képest)
Annak egyes fontosabb / érdekesebb részei ki lesznek beszélve itt a fórumban is, abban biztos vagyok.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25467) persil válasza TrollBalint (#25466) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, akkor maradok nyugodtan, majd elolvasom azt, koszi! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25468) TrollBalint válasza persil (#25467) üzenetére


TrollBalint
addikt

ja, és szoktak streamerek csinálni "összefoglalót", hogy mi változott, meg milyen starter buildet lehet érdemes írni (persze ezek csak spekulációk)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25469) persil válasza TrollBalint (#25468) üzenetére


persil
nagyúr

Streamer-ektol mentsen meg engem a joisten... :D

Jobban nem bontom ki a dolgot. :)

Jo kis irasos osszefoglalo, meg az itteni forumozok/veteran jatekosok velemenye tobb, mint eleg. A dolgok nagy reszehez ugyis eleg az angoltudas, meg 5 mukodo agysejt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25470) Badlof2k válasza sirdond (#25459) üzenetére


Badlof2k
senior tag

MS mar igyis halott mit felsz ;] :P

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25471) sirdond válasza Badlof2k (#25470) üzenetére


sirdond
őstag

nem az lesz (legalábbis kezdő), azt meguntam előző ligában :P

(#25472) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Valaki meg tudja mondani, standardon hova lettek a watchstonejaim? :F :U A 32-ből maradt 9 drb. Miért pont 9, azt ne kérdezze senki. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25473) Pitymaszter válasza brunnehilde (#25472) üzenetére


Pitymaszter
tag

Nézted már Zanánál?
Lehet nála tudod a többit átvenni.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25474) brunnehilde válasza Pitymaszter (#25473) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Öné a főnyeremény. Valóban. Csak azokat rakta be stashbe, amelyiken volt sextant. Többi Zanánál vehető át, egyesével. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25475) Badlof2k válasza sirdond (#25471) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Valahogy megis csinalsz egyett 😁
Nekem szokasos necro skelli :K Aztan meglatjuk , mit hoz visz el a patch note!

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25476) sirdond válasza Badlof2k (#25475) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem necro-hoz nem fognak hozzányúlni, vagy,ha igen, akkor is csak annyira, ne legyen túl OP az új jewel-ekkel és a rakás új spectre-kkel.

(#25477) Kirk88 válasza brunnehilde (#25401) üzenetére


Kirk88
csendes újonc

Úgy néz ki te vagy az emberem, vagyis Sirus embere :D. Milyen néven tudok rádírni?

(#25478) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Próbálok összerakni egy gyors map clear buildet delíriumhoz egy Ice shot (valószínűleg)pathfinderhez . Meglepett mennyi jó cuccot találtam az új noteablek között. Mindent tierekbe rendeztem, hogy tudjam milyen cuccokat keressek a köveken, meg minek örüljek. 8 Tier 1, 8 Tier 2, 5 Tier 3, 10 db T4 jött össze. 3 van amire a buildet építem(A többi csak jól jön, ha szerencsém van és bedobja mellé):
Cold conduction: Folyamatos shock 1 db passzív pontért. Rengeteg apró shockbuff van az elemetal notablekon. Szerintem nagyon erős lesz.

Storm rider: Power chargeok ajándékba, így lehet frostbiteot használni assassin mark helyett. Ami végül sok defet is fog jelenteni.

Blast-Freeze: Reményeim szerint ennyi cold dmg-vel, freeze és chill bónusszal és elég proj-al egész képernyőket le lehet majd fagyasztani, és így összességéében majd sokkolva is lesznek. Reményeim szerint ez lesz a belépő T13+-ra, ahol az ice shot karakter mindig elkezd megfeküdgetni.

Mind a 3 ugyan olyan típus, szóval elvileg nem lesz lehetetlen összerakni korai szinteken.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25479) persil


persil
nagyúr

Sracok, a chance to deal double dmg-es ijakkal mi a helyzet?
Build guide-ban olvastam, meg a jozan esz is azt diktalja, hogy egy jo fegyveren aranyat er a 20%.

Viszont mar hatmillio ijat atneztem a marketen es egyszeruen 9% felettit nem latok. Ez ennyire borzasztoan ritka, vagy csak valtozott valami es ezek szerint outdated guide-ot olvastam?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25480) sirdond válasza 0karmacoma0 (#25478) üzenetére


sirdond
őstag

mit csinálsz, ha nem esik olyan jewel és trade-en is csak marha drágán lesz?

(#25481) 0karmacoma0 válasza sirdond (#25480) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Addig van egy sima ice shot rangerem, ami pont ugyan olyan középszar mint bármikor korábban. :D Ha összejön a lóvé akkor regret. De szándékosan nem 13 notablet írtam le, csak 3-at amik ráadásul ugyan olyan típusúak. A fát próbálom modulárisan összerakni. Felírtam 5 life/ sustain dolgot amik jól jönnének az új kövekből, de addig megvan az a rész ameddig elmegyek az erre szánt pontokból hasonló mennyiségű lifeért. DMG kapcsán is ugyan ez a szisztéma. Megvan melyik részt kapcsolom le a fáról, ha jönnek a felírt cuccok. Egy Pathfinder egy bow-al T10ig lendületből elszalad, addig meg szerintem a leggyorsabb farmolók között van. A gondok utána szoktak elkezdődni és bízom benne ez majd segít ebben.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25482) sirdond válasza 0karmacoma0 (#25481) üzenetére


sirdond
őstag

á értem, hát én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen gyakoriak lesznek az a jewel dropok és azon belül milyen súlyozással lesznek a notable-k. azt hittem arról is kapunk ma infót, de ez van. úgy is a patch notes a lényeg :D

(#25483) tibee77 válasza persil (#25479) üzenetére


tibee77
őstag

A 20%os roll ugy emlekszem, hogy legacy, metamorph liga elött lehetett utoljara olyat craftolni.Viszont az tuti hogy arulnak trade-en, rosszul kereshetted. [link]

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25484) TrollBalint válasza sirdond (#25480) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kipörgeti chaos-szal :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25485) freddirty


freddirty
senior tag

tsudálatosan működik a map stash tab migrációja. Már az előző liga végén felkínálta, hogy konvertáljam a stasht az összes mappal benne. Nyomogattam akkoriban párszor a gombját semmi.
Na most hogy migrálom az összes vackot a standard stashbe, megpróbáltam újra. Semmi. Megnyomtam sokszor a gombot semmi. Logonlogoff semmi. Nyomogattam még a convert gombot, de annyit értem el hogy eltűnt, és némelyik map stash tier alatt feltűnt. Na mondom én megnyomom mindegyik alatt ahol látszik. Na ennek az lett az eredménye hogy egyszercsak leállt a kliens. Sebű, sebá, se crash se nyenyere, hogy baj van akarok e crash reportot - szimplán eltűnt. Újra elindítva már a lekonvertált stash tab van. Hogy mik vannak :)

fred

(#25486) 0karmacoma0 válasza TrollBalint (#25484) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ha 2 large 1 meg közepes ahogy számítok rá, akkor alteration is elég a háromhoz, csak nem lesz sok bónusz cucc mellé. Persze ez is csak spekuláció.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25487) sirdond válasza TrollBalint (#25484) üzenetére


sirdond
őstag

"technicallytruth" :D

(#25488) persil válasza tibee77 (#25483) üzenetére


persil
nagyúr

"rosszul kereshetted."
Vagy peldaul xbox-on jatszom... :)

De koszonom, azert tunik akkor nagyon ritkanak. Illetve eleg dragak is, meg a 4-6%-osak is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25489) tibee77 válasza persil (#25488) üzenetére


tibee77
őstag

Ohh lol hat rip. :D gondoltam mar ra, hogy xboxon kene jatszani, milliomos lehetnek.olyan gyer ott a trade, hogy mindent csillagaszati aron adhatnek.Na majd ha nem lesz penz a gazszamlara akkor veszek egy boxot. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25490) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na ujraterveztek a winget a sok hiszti miatt. :D

(#25491) persil válasza tibee77 (#25489) üzenetére


persil
nagyúr

Lassan tobbet kell fizetni egy gazszamlaert, mint egy boxert. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25492) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

na szép kis skelemancer nerf. mondjuk úgyse akarok már, mert az elmúlt két ligában elég volt.
Essence Drain kezdés lesz ebből szerintem, úgyse csináltam még. Esetleg Brunnehilde-féle pörgőcsiga, ha kirakja a frissített buildet :)

[ Szerkesztve ]

(#25493) sirdond


sirdond
őstag

RIP DELVE

Amúgy igen, nerfelték a necrot, de annyira nem vészes szerintem. necrosok mit gondolnak? badlof?

én meglepődtem, hogy ilyen kevés nerfet kaptunk, de azért delve crafting az nagyon fog hiányozni. sulphite scarab ára jól le fog esni :D

(#25494) freddirty


freddirty
senior tag

Hm hát átnézve a változásokat elgondolkoztam azon, hogy standardon indítsak egy új karit.
Mindenképp valami DOT-os kari lenne,mert olyat még nem játszottam. ED&C v. pestilent strike. Talán inkább EDC mert az jobban profitálhat a változásokból, de nem látom még át.

A delirium kösz nem érdekel, ugyanazon a mapon több monsta. Blight rendben volt, metam so-so, ez most nemgyerebe. League specific itemek sem szoktak izgalomba hozni.
Az új kövek viszont nagyon érdekesek, kár hogy nem jön be a passzív fával együtt standardra, emiatt mégis inkább liga felé hajlok - vagy kihagyom és megnézem standardon három hónap múlva :)

fred

(#25495) Badlof2k válasza sirdond (#25493) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azt irja aprox 40% a skelleken, -1 maximum zombi a gembol ugyanez igaz a skellire , feeding frenzi nem ad dmg bonust de Ast es Ms marad , spirit offering nem ad X% max life as es ha jol ertelmeztem 🤔 Hat megkell neznem majd gyakorlatba mit er majd , egyebkent igyis nagyon apritottak szal nem csoda hogy lenerfeltek 🙄
Mondjuk a Bone Barrier nerfet sajnalom. legjobban a plusz ele res /minion baromi jovolt igy siman lehetett chaos rest is ossze szedni , most meg .. kicsit joval nehezebb lesz.

Ha jol latom fossil craft engem nem erint amit en craftolnek fegyora ,legalabbis amit eddig olvastam bar nem ertem ezt a valtoztatasukat .

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25496) Badlof2k válasza Badlof2k (#25495) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Na vegeztem , hat pf :D Azert nem teljesen ertem az egeszet nert kb a necrot szivattak szet teljesen (eeevileg bar meglassuk ) az hogy meg egy tonna uj spectret adtak a poolhoz es korabbiak dmget lehuztak meg mindig nem segit azon hogy max 3-4 johet ossze , es eleg heavy invest hogy ennel tobb legyen :U Masreszt ahogy olvasgattam megint csak az jon at hogy forceoljak az embereket mit jatszanak , a delvet vegkepp nem ertem :D Vagy meg nem ertem? Most kivettek egy tonna fosilt es maradt par vagy amit ott leirtak hogy mire mit nem lehet craftolni az ment mashova ?

Plusz ott irtak hogy milyne modok milyen awekening vagy ahoz tartozo conqer orbon talalod meg vagy influenced itemen lol . Mintha azok az orbok potyognanak 😂😁
Eh mindegy milesz meglassuk majd mit hoz majd gyakorlatba az egesz 🤷🏻‍♂️Meg milesz a meta , lehet megint cyclone liga lesz..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25497) sirdond válasza Badlof2k (#25496) üzenetére


sirdond
őstag

Akkor most úgy állunk, hogy a nulla befektetés és erőfeszítésről, ami 2 ligával ezelőtt volt, lett minimális erőfeszítés/befektetés az előző ligában, most már közepes erőfeszítés/befektetés kell ahhoz, hogy egy OP builded legyen :D Csak várd ki a következő ligát :DDD

A fossil craft: Vannak specifikus fossil modok,amit csak úgy kapsz, ha fossil craftot csinálsz (pl: Socketed Attacks have -15 to Total Mana Cost, Nearby Enemies take 9% increased Physical Damage, stb...). Ezeknek nagy részét most átrakták a megadott helyekre, mostantól influenced mod-okként lesznek elérhetőek (nem feltétlenül csak orb-okról). Amit nem raknak át, az a néhány speckó fossil, ami ritkább amúgy is, meg olyan cuccok,amik speciális delve node-okból eshetnek (pl: Contains Cold items, amikor mindenféle cold-os cucc esik, vagy Mutewind cache, stb... ilyenek)

Én egyébként a gameplay force-olást nem érzem egyáltalán, vagy nem értem mire gondolsz.
Egyedül a delve,ami most kicsit kilóg, de azon kívül semmi sincs erőltetve. Alva buff, Blight map-ot csinálhatsz bármikor, Influence rendszer javítva és előre meghatározható, hogy mikor csinálod, plusz bejön a delirium, ami mindennel interakcióba lép, szóval extra abyss, breach, beasts, stb... Szerintem inkább kinyílik majd a lehetőségek tárháza.

Meta buildek lesznek szerintem:
- ED-Cont ezt már beszéltük
- Vortex Cold Snap
- CoCspin
- Valami Miner
- Cyclone

(#25498) savior


savior
őstag

Helló.
Mikor indul az új liga, és mik lesznek az újításai?
Brunnehilde cyclone gladiator buildje változik valamiben, játszható marad az új ligában?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25499) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Meglepő patch notes. Számomra. Egyelőre csak gyorsan átfutottam, és gyakorlatilag semmihez nem nyúltak, ami érintené a buildet (cyclone glad). Se gemek, se gear, se passziv, se ascendancy. :U Egyedül a shield charge rémlik, nagyobb lesz az AoE? Legalább még könnyebb lesz vele levelingezni. :P Meg valami a curse on hit gyűrűkkel, sokkal ritkábbak lesznek?

Szóval, 200 like és jön a build leirás. :U Még átolvasom, aztán valalamikor a délután folyamán felteszem, és lehet elemezni, szétcincálni (sirdond számitok rád :P ).

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25500) Badlof2k válasza sirdond (#25497) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ah ertem koszi a reszletezest 🤔 Igymar jobban ertem , hat remelem a Bound fossilos craft engem nem erint 🙏

Alva olyan felemas , de most delvet mer nyirtak ki ennyire ? Influenced cucc nem esett olyan mertekben hogy lehessen craftolni bar most ahogy valtoztattak lehet jobb lesz majd a helyzet 🤷🏻‍♂️Kiderult majd..

Force alatt meg ezt a total nerfhammerelest amit a necro kap ^^ Eloszor a spectreket olik le, most a zombikat skelliket veszik vissza plusz a Holy Relic nova cdje az 0.3 lett 0.25 helyett , igazabol ilyen harom ligas nerfet kb az MS kapott csk :D Ja Animated Weapont is jol megnyestek ..

Nyilvan lehet tul reagalom :DD Mert teny a kedvencem volt lett annyira jo volt a sustain es cheap invest a buildbe magas life pool , es , es a dmg is korrekt :) DE ! majd meglassuk milyen lesz minden esetre felhuzom majd aztan kiderul :U Bar a cluster jewelekkel se nagyon offseteltek ki a nerfet szal nem csoda .. Ahogy neztem nagyon selfcaster/melee iranyba toltak el megint a summoner miatt , nyomta a szemuket vagy nemtom :DMinden esetre a hypeom a ligara felere esett , mtx fele meg atment -100%ba ;]

Ha PoB esetleg lefrissul akkor majd jobb kepem lesz egy kicsivel igy elso blikkre azt mondom aza 40%os vissza eses inkabb 50-60% ( :

Brunhilde a curse on hit kizarolagos Ring mod lesz csak kiveve ha corrupot implicitbe szerzed meg..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.