Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Megjelent a Q&A első része. Hát nem rövid :)
Néhány dolog:
- nem szeretnének egyszerűsíteni a játékon, meg szeretnék tartani a Hardcore Gamereknek
- Ha jól értettem, tervezik, hogy a mapokon a Bossok nagyobb eséllyel dobjanak szomszédos mapot.
- Az RNG-nek "köszönhetően" az only incursion recepteket átrakják máshova
- a 3.7.0 némileg a Breach/Essence/Abyss ligára fog emlékeztetni (bármit is jelentsen ez :) ) De ezt azzal összefüggésben mondta, hogy támogatják az ötletet, hogy egyszerűbb legyen a liga mechanika és könnyebben érthető
- néhány mapon a boss fight meg fog változni (pl. Belfry), adnak hozzá még több szörnyet, viszont a looton annyira nem szándékoztatnak változtatni.
- liga kezdést pedig nem fognak eltolni, főleg azután, ha bejelentették az időpontot (arra hivatkozva, hogy sokan ez alapján tervezik a pihenést / szabadságot / munkát stb.)
- a shaper / elder / fractured cuccok és a fossil craft miatt egy sima rare drop már szinte biztos, hogy nem lesz upgrade, ezen szeretnének változtatni, de ez egy nagyon lassú folyamat, talán a 4.0.0.-ra lesz valami komolyabb változás.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19002) nak0n válasza TrollBalint (#19000) üzenetére


nak0n
aktív tag

Na, hát akkor válaszoltam neki, csak nem jól. 😀

(#19003) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R
lehet, hogy regal orb volt ... :F

na mindegy, legközelebb jobban figyelek

(#19004) Har_melin válasza sith7 (#18998) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A cuccoknál az ilvl meghatározza, hogy max. milyen rollt lehet rá craftolni. Általában 74-76 fölött érhetők el a T1-es rollok, de pl. amuleten a max ele dmg csak ilvl86-os (Guardian vagy shaper pályán esett) cuccra lehet rollolni.

A shaper/elder cuccokat nagyon sokan multicraftolás miatt veszik. Ma már egyszerűbb azzal összerakni egy elképzelt tárgyat, mint chaos spameleni. Ahhoz viszont szintén magas ilvl kell, mert a csak rájuk jellemző módosítókat csak ott adja be. Pl. gyűrűn most nagyon keresett a curse lvl# Assassin Mark on hit shaper mod, de ezt ilvl 75 alatt nem is lehet elérni, a T1-es értéket pedig csak ilvl80-tól adja be. Vagyis egy fehér, T1-5 közti shaper mapon esett gyűrű senkit nem fog érdekelni crafthoz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19005) brunnehilde válasza sith7 (#19003) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Valószinű utóbbi, mert ha 6L esik, a drop hangját Kubában is hallani, szerintem feltűnt volna. :D

Jut eszembe, Har_melin, mire jutottál a Winter Orbbal? Még mindig azt játszod? Van linked esetleg a karakteredre? :P

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19006) Har_melin válasza TrollBalint (#19000) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

"Csak ha mondjuk nincsen rajta life, nem is fogja kilistázni azoknak, akik úgy keresik, hogy life + resistance"

Ezért álltak át szerintem sokan a játék trade keresőjére, mert ott megadhatod, hogy mondjuk legyen rajta egy szabad prefix és ne legyen craftolt a cucc.

a poetrade szerintem szépen lassan le fog maradni, a millió reklám miatt rohadt lassú, egy csomó keresztszűrést nem tud megcsinálni. Amiben egyelőre jobb, hogy be lehet kopizni a cuccot és utána kiszedegetni a nem releváns módosítókat, ha rare darabot akar valaki beáraazni. Bár ha csak két-három lényeges tulajdonság van rajta (pl. +life, X total ele res), akkor már az is gyorsabb a hivatalos trade oldalon.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19007) sith7


sith7
nagyúr

Nektek is köszi :R

(#19008) TrollBalint válasza Har_melin (#19006) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hoppá, ezt nem is ismertem, hát átállok rá akkor én is :) (amúgy is pont a lassúsága miatt nem szerettem a poe.trade-t)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19009) rumkola válasza TrollBalint (#19008) üzenetére


rumkola
veterán

,

[ Szerkesztve ]

(#19010) Strapáciusz


Strapáciusz
tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem. Ez most mi az?
Nincs a map-on se szörny, se kobold, se kicsi, se nagy, se fő?
Vagy ennyire ne örüljek (és most megpróbálok képet tölteni)

A lélektani hadviselés spécije

(#19011) rumkola válasza Strapáciusz (#19010) üzenetére


rumkola
veterán

vault/kincstár

semmi nincs a mapon, csak ládák amiket nyitogatsz
örülhetsz, de nekem itt még sosem esett semmi értékelhető

(#19012) brunnehilde válasza Strapáciusz (#19010) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Két teljesen üres terem, tömve ládákkal. :)) A második közepén van egy vaal strongbox, ami sacrifice fragmenteket dobál, vagy vaal gemeket.

Lassú voltam. :P Nekem már dobott párszor 6L cuccokat, de mostanában inkább eladtam ezt a mapot.

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19013) Strapáciusz válasza rumkola (#19011) üzenetére


Strapáciusz
tag

:R Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Akkor bemerészkedem a balett táncosommal, hátha túléli.

[ Szerkesztve ]

A lélektani hadviselés spécije

(#19014) Har_melin válasza Strapáciusz (#19013) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nekem már generált szörnyeket ide is, de úgy rémlik az valami liga specifikus dolog volt. Alapból valóban nincs rajta ellenség.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19015) tibee77 válasza simondr (#18937) üzenetére


tibee77
őstag

Azzal kezdtem a mostani ligat.nem tudom miert de nekem valahogy nem adta.vagy az ed-re untam ra hamar vagy a bane-nek nem volt eleg dps-e ( ami kb. lehetetlen mert mindenki az egekig magasztalta a ligaban xD) igy hamar kezdtem egy uj karit.(hoa occultistot)

Harmelin: ugy tudom hogy prophecy procolhat azon a mapon.en is tisztan emlekszem hogy talalkoztam rouge exile-al.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#19016) sith7


sith7
nagyúr

Az Atlas szokott bugos lenni ?

Megcsináltam a city square map - ot, és nem mutatja a kész map - ok között, viszont amikor a map boss meghalt ezt írta ki :F

(#19017) brunnehilde válasza sith7 (#19016) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ilyesmit ligakezdésnél csinált. Vagy.. nem vettél esetleg map tabot? :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19018) sith7 válasza brunnehilde (#19017) üzenetére


sith7
nagyúr

De azt vettem :K

(#19019) SQX_Barto válasza brunnehilde (#19017) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem standardban csinalta ezt, mikor atkerultek a mapok es ugye be kellett valtanom oket, hogy az uj Atlashoz kompatibilisek legyenek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19020) sith7


sith7
nagyúr

a city square map - ot most csináltam meg 2x és nem adja be a készek közé :(

(#19021) Har_melin válasza sith7 (#19020) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

vetted a mapot, vagy esett? Úgy emlékszem, a City Square az előző ligában is T4 map volt, viszont az atlaszon csak az aktuális ligában eső mapokat számolja be a teljesítettek közé.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19022) SQX_Barto válasza Har_melin (#19021) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem minden map Tier valtozott a T16-osokat kiveve.
Ha Trade-en vette, akkor megeshet, hogy a regi volt.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19023) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Erre a nyomorult bleedingre kitalálhatnának valami jobb vészjelzőt. :)) Játék közben általában nem a karakteremet lesem, szóval hiába jól láthatóak ezek a piros lufik körülötte, sokszor mire észreveszem, hogy zuhanórepülésben van az életem, már késő. Lehetne egy olyan választható beállitás, hogy villogni kezd mondjuk a képernyő széle. :U

Synthesis továbbra sem rossz, de azért ezek a pillanatok alatt rádzáruló mapok elég idegesitőek. El sem indulsz, már véged. Cavas memóriáját helyreállitottam, kaptam egy ilyen bányászsisakot, innentől kezdve azért már nem lesz olyan egyszerű továbblépni, szerintem a petet még becélzom. Atzirit érdekes volt elintézni WO-val. Támad mindent ami mozog, sajna az elem refl banyát is. :U

Van olyan challenge, hogy synthesise items. 1-2 implicit kész. 3 implicitest csak akkor csinál, ha 3*3 implicites itemet rakok egybe? Vagy előfordulhat, hogy kettesekből is lesz hármas? :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19024) BoneDragon válasza brunnehilde (#19023) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak 3x3 és nem biztos, hogy megkapja a 3. modot is a végén. Nekem 2. alkalomra sikerült.

(#19025) sith7 válasza SQX_Barto (#19022) üzenetére


sith7
nagyúr

Trade - n vettem
Akkor megnézem legközelebb milyen szintű

(#19026) Har_melin válasza sith7 (#19025) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha a játék trade oldalát használod, akkor ott a mapok keresésénél be tudod állítani, hogy melyik ligára érvényes mapokat mutassa (Map filtersnél a Map serieshez válaszd a synthesist). Hiába nem a ligában játszol, a mapok tier besorolása a ligára vonatkozó patchekkel változik. Az atlasznál csak a legújabb változat szerint futott mapokat veszi teljesítettnek, viszont a "lejjebb sorolatakat" ilyenkor leokézza - azoknak a lsitáját láttad a képernyőn, aminek a képét belinkelted.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#19027) TrollBalint válasza BoneDragon (#19024) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én úgy tudom, ha mind a három cuccon 3 módosító van, akkor megkapja a synthetised cucc is. De először én ezt benéztem, mert azt hittem a 3 sor az 3 módosító, pedig közel sem biztos :)

brunnehilde: 3 módosítós cuccokat a bossok dobnak. 1 db-t 100%-ban, többre van némi esély, ha Cortexbe mégy, ott pedig 3 db.-t dob 100%-ban és van rá esély, hogy többet dobjon.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19028) brunnehilde válasza BoneDragon (#19024) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Akkor még szerencsés voltál, én már 4-5-öt összeraktam, eddig még nem jött össze. :)

Trollbalint, hogy érted, hogy benézted? Három sárga (barna? :U :D ) mod kell, hogy legyen rajtuk, ebből hármat beraksz a synthetiserbe és reménykedsz, hogy egy 3 implicites cucc lesz a vége. Nem adja be automatikusan, az biztos.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19029) TrollBalint válasza brunnehilde (#19028) üzenetére


TrollBalint
addikt

amikor benéztem az volt, hogy én csak azt néztem, hogy 3 fractured sor volt rajta, mondom akkor az 3 mod, jó lesz. Összejött a 3, beraktam a gépbe, de nem nyert. És később nézegettem az itemeket, és esett le, hogy attól, hogy 2 fractured sor van rajta, még lehet az 1 fractured mod. De amikor 3 kifejezettem 3 fractured modos cuccot raktam be a gépbe akkor egyből beadta.

Ha jól emlékszem, Har_melin írta, hogy ha 2 modos a cucc és nyomsz rá scouringot, akkor a fractured módosítókon kívül mindent elveszít, viszont a rare mivoltát megőrzi. Mikor rányomtam egyikre, és nem maradt rare, akkor kezdtem elnézni, hogy mi van és esett le, hogy a módosítók száma számít.

Ma végre kiesett a liga első 6L cucca, gondoltam jól meg is néztem, hátha nem corrupted. Visszamentem a Nexusba, eladogattam a cuccokat, és már csak azt vettem észre, hogy ott a divine orb a táskámba... :W Szerencsére a Nexus kegyes volt és kidobott még egy 6L ami ráadásul nem corrupted. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19030) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Aspect of the spidert hogyan rakom rá a gyűrűmre? Van rajta szabad suffix, van Fenumusom. Csináltam már ilyet, de totál elfelejtettem és most drága lenne a hiba a ligában. :P Menagerie, aktiválom a beastet, kinyirom, megnyilik a portál és ott is végzek vele? Utána tudok craftolni? :U

Vettem egy Fenumus kesztyűt, kipróbálásra, hogy mégis milyen ez a Spider. Ez valami rejtett skill? :D Játék közben nem látom, hogy lenne bármi effectje, bal felső sarokban sincs semmi...

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19031) sith7 válasza Har_melin (#19026) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, akkor úgy fogom ezután keresni

azóta volt egy olyan map, hogy volt T4, T5, meg T8 verzió is :D

(#19032) saelin


saelin
veterán

Néha nem értem a tradet. Ki van rakva a Hungry Loop 5-15 chaos-ért és én be is rakok annyit amennyit kérnek. Pár perc vagy óra múlva meg elutasítják... :F
Ez már a 3. a mai nap. Ha nem annyiért akarja eladni, akkor mi a francért annyiért rakja fel? Oszt még írja, hogy már 30 chaos... :U

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19033) SQX_Barto válasza sith7 (#19031) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Krisztus elotti meg ozonviz elotti :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19034) sith7 válasza SQX_Barto (#19033) üzenetére


sith7
nagyúr

:D

ez ok, de ha jobban belegondolok milyen ember az ilyen, aki olyat árul, ami már nem jó :U

(#19035) TrollBalint válasza brunnehilde (#19030) üzenetére


TrollBalint
addikt

ezek az aspectek "automata" skillek, olyasmi, mint egy aura. Aspect of the spider
Másodpercenként nyom web-et a környéken lévőkre, lassítva ezzel őket, és egyúttal több sebzést is kapnak. (ha jól értettem, ezek össze is adódnak)

Más: Hogy működik a Syndicate? Én úgy emlékszem azt írták, hogy ha lenyomom a Mastermindot, akkor utána nem kell előröl kezdeni most, hogy már csak ritkán találkozunk Jun-nal. ehhez képest, tegnap meglett a Mastermind safehouse-a a 2. encounter után és a mapon lévő research már nem is aktíválódott. Lementem, de nem volt semmi lent :( Pedig már csak az kellene a challenge-hez.
Miután legyőztem a Mastermindot, kinullázódott minden és kezdhetem előröl.... :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19036) BoneDragon válasza TrollBalint (#19035) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sose volt erről szó, hogy megmarad. Második részét nem értem :F

(#19037) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#19038) TrollBalint válasza BoneDragon (#19036) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor megpróbálom picit jobban leírni, nem idegből :)

Mentem tegnap a Jun mapon összefutottam először az intervention-nel. Lenyomtam, majd megkaptam az intervention safehouse-t. (Múltkor az egyik safehouse-nál nem mentem be, hanem mentem még egy mapon, amin volt Jun, és mire végeztem, már nem mehettem abba a safehouse) Szóval megcsináltam a safehouse-t, majd mentem vissza a mapra, ahol rögtön belefutottam a Fortification-be. Megcsináltam, ez ugye plusz egy "kör" és ez elég is volt ahhoz, hogy meglegyen a Mastermind safehouse-a. Nem akartam, hogy a research elvesszen, ezért folytattam a mapot, meg is lett a research lab, viszont mikor lementem, csak a normal enemyk voltak ott, a számláló se indult el, és mikor az utolsó szobába értem, nem volt ott egy syndicate tag sem.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19039) TrollBalint válasza BoneDragon (#19037) üzenetére


TrollBalint
addikt

Haver csinált valami hasonló gólem buildet (nem néztem végig a videót, még az is lehet, hogy pont ezt :) ) és egy +1 leveles Tabula-val megölte vele simán shapert :) Egyszer láttam működés közben, tényleg durva, csak szaladnia kellett :D

Hogy lehet gyorsan a jelenlegi ligában viszonylag gyorsan kirakni egy safehouse-t? A transportation még hiányzik, és annak csak 50% esélye van, hogy előjöjjön egy mapon....

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19040) brunnehilde válasza TrollBalint (#19035) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Végzel a mastermindal, kezdheted elölről az egészet. :) Meglett a spider. Berakod a cuccot középre egy szabad suffixel, levered a monstát és rajta van. Tudtam, hogy nem olyan komplikált, csak szegény vagyok ligában, nem akartam kockáztatni. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19041) TrollBalint válasza brunnehilde (#19040) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez baj, mert így nem nagyon van esélyem, hogy meglegyen a transportation safehouse :(
Keresek valami mást, amit meg tudok csinálni 1 hónap alatt, csak 2 kellene a pethez, kár lenne "veszni" hagyni :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19042) TrollBalint


TrollBalint
addikt

T-13 nap és bejelentik az új ligát.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19043) sith7


sith7
nagyúr

Nagyon nehezen megy ez a map - ozás, ha nem lenne trade , egy örökkévalóság lenne
Jelen esetben 54% az esély, hogy nagyobb szintű map - ot dobjon, ez oké ... de azért ha T8 map - on van az ember, nem dobáljon már T1-2 - t :O :o

legalább T7-8-9 kellene, nem ?

(#19044) TrollBalint válasza sith7 (#19043) üzenetére


TrollBalint
addikt

Minél több mapot csinálsz, annál nagyobb lesz a szórás, hogy mik eshetnek. De én úgy vettem észre, hogy hiába csináltál meg T10 -ig mindent, ha T1-2-n mész, kb. T1-T5 map esik. Nagyrészt. Ha T10 plusszon mész, akkor olyan T5+-ok esnek ott.
De ezen tervezik változtatni, bár már nem emlékszem hogyan, de olyasmi rémlik, hogy lehet a boss fixen fog dobni mapot. Valamilyet.

Zana segíthet még, hogy bevásárolsz nála, illetve, hogy váltasz be mapokat 3 egyformáért egy magasabb szintűt kapsz. (Meg a trade, igen, de én azt nem szeretem, mert nehéz olyat találni, aki válaszol)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19045) sith7 válasza TrollBalint (#19044) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ez csodás ...

Zana
igen, segít, de ha megveszem nála ami kell, van, hogy napokig a maradék 2 van csak nála, ami pont nem kell, mert már megvan

váltasz be mapokat 3 egyformáért egy magasabb szintűt kapsz.
igen, ezt csinálom egy ideje, de így is a legmagasabb map amin voltam az T9

Trade

ezzel pozitív tapasztalataim vannak, szinte minden esetben jön az eladó 1 percen belül ... lehet azért mert csak T5-6 mapokat kerestem eddig vételre ?

Ahogy látom ezekből ezen a szinten sok van, aztán T16 - ból csak 5 fajta van már csak ... gondolom ezeknek már nem 1 alchemy a vételáruk

Most azt csinálom, hogy minden szintet kifullozok, és úgy megyek tovább, most jönnek a T7 map - ok

[ Szerkesztve ]

(#19046) TrollBalint válasza sith7 (#19045) üzenetére


TrollBalint
addikt

Tudsz még úgy is növelni a drop rate-n, ha besárgítod a mapot (akkor már általában elég magas a quantity) és esetleg teszel mellé valami fragmentet. (scarab, sacrifice, stb.) ezek darabja még további 5 v. 10% -t dobnak a quantity-n. Esetleg corrupted-é is teheted, ami jellemzően még tovább növeli az quantity-t, de meg van a veszélye, hogy esetleg olyan mod megy rá, amin nem tudsz menni :)

ja, és még egy dolog, csináld Zana questjét (ha éppen tudod), ha eljutsz egy bizonyos szintre, akkor a map device-be lesz olyan opció, hogy ha rare mapot raksz bele (T6-T10) akkor nem azt nyitja meg, hanem egy ugyanolyan tier-ű de másik mapot. Így lehet rá esély, hogy olyanon mész, amin még nem voltál. (És mivel sárga, ha megcsinálod, egyből meg van a bónusz is :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#19047) dante3 válasza sith7 (#19045) üzenetére


dante3
addikt

[Itt is találsz pár okosságot, ami segíthet, számomra hasznos volt] :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#19048) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek :R

a videót csak este tudom megnézni

(#19049) brunnehilde válasza sith7 (#19048) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Érdekes, most, hogy újrakezdtem a nulláról ligában, nincsenek ilyen negativ tapasztalataim a mapozással. Már most teljesitve van bőven 100 fölötti, T10-ig az összes kész. Volt amit vennem kellett, de azért nem olyan sokat, szóval valamit nem jól csinálsz. Persze először vágsz neki, akkor nekem sem ment olyan gyorsan. :) Lényeg, hogy ha kell vegyél, és pipázz ki annyit, amennyit csak birsz, arra koncentrálj.

A trade-el kapcsolatban: standardon a legtöbbször 1-2 próbálkozásra jelentkezik az eladó, ligában ez nincs igy. Általában 5-6-nak is el kell küldenem a kérvényt, mire egy meghiv partyba. Elég idegesitő tud lenni, de talán azért, mert ligában rengeteg időt tölthetsz a nexusban vagy a mapon az álomtöredékekben, amik időre mennek, és nem tudsz a tradere figyelni.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#19050) sith7 válasza brunnehilde (#19049) üzenetére


sith7
nagyúr

Lényeg, hogy ha kell vegyél, és pipázz ki annyit, amennyit csak birsz, arra koncentrálj

Ezt csinálom :F
hogy lehet ezt rosszul csinálni ? :P

az elején volt egy kis félreértés - ugyanaz a map T4-5 - ben - , de az már tisztázódott
ami esik, azon megyek, + megveszem a hiányzókat, vagy Zana - tól vagy trade - n

meg szerintem én annyit nem játszom 1 nap , mint Te :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.