Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) Tuvix válasza TrollBalint (#25599) üzenetére


Tuvix
tag

Nektek sikerült letölteni az új filtert?

(#25602) crazygamer


crazygamer
tag

Akkor nálunk mikor is indul a szerver?

(#25603) Badlof2k válasza Mad_Wolf (#25598) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Kitartas elore is :R :P

6k vannak elottem majd a filtert holnap frissitem :D 40kt nem akarok varni az legalabb 1 ora que lenne

Crazy 9kor helyi ido szerint mmint Mo.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25604) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#25605) sirdond válasza tocsek18 (#25604) üzenetére


sirdond
őstag

WTF
ez mi akar lenni?

52k queue RIP :O

[ Szerkesztve ]

(#25606) Pitymaszter válasza sirdond (#25605) üzenetére


Pitymaszter
tag

Én már 7órától queue-ban vagyok és így is 14484. vagyok...

szerk: elindult a belépés!! GL mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25607) tocsek18 válasza sirdond (#25605) üzenetére


tocsek18
senior tag

simson családos elmebaj :D
https://www.twitch.tv/videos/566633809
05:18-tól

"king Mathil"

[ Szerkesztve ]

(#25608) sirdond válasza Pitymaszter (#25606) üzenetére


sirdond
őstag

gyorsan megy ez, 2 perc alatt több mint 5000

(#25609) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Lássuk. Még egy 10 perc aztán én is sorra kerülök. :P Remélem kapok még lisztet. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25610) sirdond


sirdond
őstag

rip steelmage [link]
elsők között bent volt, végig azon örvendezett, erre :DDD

(#25611) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!
Előző ligában caster voltam, most kipróbálnék egy jó kis melee karaktert. Tudtok ajánlani valamit? Ez a 2. ligám, úgyhogy ne valami túl bonyolultat ha lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25612) TrollBalint válasza Tuvix (#25601) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem simán, meg kellett várnom, míg frissül az oldal, de mikor már beírtam ide, akkor sima ügy volt. Szinkronizálni az accountommal nem tudtam viszont. (és azt is macerásan :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25613) BoneDragon válasza brunnehilde (#25609) üzenetére


BoneDragon
veterán

Milyen skillel szoktál fejlődni, mig elérsz cyclone-ig?

(#25614) Badlof2k válasza Redcaster (#25611) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Viszabb ha nezed van par build beszelve , de megmezheted Ziz/Steelmage Lacarete bleed gladiator guide videojat yutubon :) mellekelve vam hozza pastebin kod Pobhoz :R

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25615) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ha minden igaz, akkor játékos csúccsal nyitottak, 132k volt tegnap este 10-kor a streamen a létszám. Most már persze a fele elment aludni, jelenleg olyan 60k körül van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25616) BoneDragon válasza Har_melin (#25615) üzenetére


BoneDragon
veterán

237ezren próbáltak csatlakozni. Jót tett nekik a wolcen bénázása.

(#25617) BoneDragon válasza BoneDragon (#25613) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vagy masfel eve nem inditottam melee karaktert ligakezdonek, 1 ora alatt jutottam el lvl7ig. :D maskor ilyenkor mar boven 20+ szoktam lenni, szornyu volt.

(#25618) brunnehilde válasza BoneDragon (#25617) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Az eleje döcögős, nem olvastad a build leirást. Vagy legalább a leveling tanácsokat. :P Molten Strike-al megyek (+protector), mig nincs Facebreakerem. Essencet (phys dmg) rányomtam egy clawra, azzal vigan elvagyok, de vagy 3-4szer meghaltam mire dobott egy ótvar pajzsot és végre "normális" védelmem lett. :DDD

Chris már irt róla. Eléggé meglepte őket is ez a létszám, meg valami támadás is volt a szervereik ellen. Ahhoz képest tényleg elég gördülékenyen ment a ligakezdés. Párszor volt "failed to join", meg a kereső nem működött, de ahogy látom utóbbit helyre is hozták. :R

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25619) BoneDragon válasza brunnehilde (#25618) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azzal mentem, de tenyleg borzaszto volt. :D evek ota nem volt ilyen rossz lvling elmenyem. Lehet ma inkabb kezdek vmi castert. :D

(#25620) Har_melin válasza BoneDragon (#25616) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Sajnálom a Wolcent. Tényleg jó lett volna egy újabb erős alternatíva a piacon, de pont most néztem, egy hónappal a start után van akkora játékos aktivitásuk (streamen), mint a PoE-nak a liga utolsó napjaiban. Ligakezdések után egy hónappal a PoE-t 6-10x annyian játsszották az elmúlt egy évben, mint a Wolcent. Kár érte, nagyon ígéretesnek tűnt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25621) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Kb 4 ködbe mentem bele, és kiesett kb az egész korai szintezős cucc. Tabula, Wanderlust és a +84 statos amulett. Eddig szimpatikus liga. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25622) BoneDragon válasza Har_melin (#25620) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha ossze is kalapaljak normalisan a jatekot, annak mar annyi. Regieket nem hiszem, hogy vissza tudjak csalogatni, ujakat meg bevonzani nehez. Mar en sem fogom megvenni, van eleg jatek a piacon ami le tud kotni.

(#25623) brunnehilde válasza BoneDragon (#25619) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Korán feladod. Levelingre akarsz uber f*sza buildet, vagy endgamere? :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25624) BoneDragon válasza brunnehilde (#25623) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, de ebbol is latszik a caster mennyivel gyorsabb, erosebb mint a melee. Ahhoz vagyok szokva. :D Ugy ereztem magam tegnap este, hogy eloszor jatszom a jatekkal. :D

Mas. Veletlen bekapcsolva maradt a jatek zeneje es csak nekem tunt fel, ha bemesz a kodbe akkor witcher 3 zene szol? Vagy ahhoz nagyon nagyon hasonlo. Ugy elkapott a feeling, majdnem elinditottam inkabb azt. :D

(#25625) persil válasza BoneDragon (#25624) üzenetére


persil
nagyúr

A jatekban rengeteg az "ujrahasznositott" dallam, sokat felismertem mar itt-ott.
Ami nem baj, hallani, hogy dolgoztak vele, csak otletet meritettek es vegeredmenyben sztem nagyon jo a poe soundtrack-je.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25626) Badlof2k válasza BoneDragon (#25624) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lol Red CD besegitett picit a sracoknak? ;] Leis csekkolom majd :D Csak mar act 3 felenel este majdnem beauldtam ugyhogy leptem is szal majd most :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25627) Tuvix válasza TrollBalint (#25612) üzenetére


Tuvix
tag

Közben én is megtaláltam a Download funkciót.

(#25628) Pitymaszter válasza BoneDragon (#25619) üzenetére


Pitymaszter
tag

Annak aki hozzászokott a jóhoz/ könnyűhöz annak nem fog bejönni a lassabb phy/meele karik :D De kikek a pap kinek papné...
Én mazochista vagyok így nekem megfelel :DD

sirdond : Nekem annyira nem szörnyű a shattering steel mint ahogy azt mondtad nekem. Őszintén meg mondom volt már sokkal rosszabb liga kezdő karim :DDD De úgy is az endgame számít nekem. Ezen meg túl kell lenni, időm meg van bőven (3 hónap).

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25629) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Wow, ez a láda változás volt valahol a manifestóban? nagyon értékelem, hogy a standard láda címkéit és elrendezését adja be automatikusan és nem kell a liga elején előrehuzigálni a fix tabokat, és felcímkézni a különböző gyűjtőket.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25630) BoneDragon válasza Har_melin (#25629) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mar aki belep strandardra, annak biztos jo. Kb 3 eve logoltam be utoljara standardra, igy mindent at kellett. :)

(#25631) brunnehilde válasza Har_melin (#25629) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Biztos irták, de nekem is ez volt az első, ami feltűnt, mikor elkezdtem a ligát. Einharnál is van láda már, annak is ideje volt.

Bonedragon: Legalábbis az elején gyorsabb, erősebb. :P Nagyjából addig, amig meg nem veszel egy FB-t, és act3-ban a Cyclone is meglesz. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25632) persil


persil
nagyúr

Annak orulnek inkabb a ladaval kapcsolatban, ha konzolon ket sorba rendezne a tabokat es nem kellene feloraig "scrollozni" hogy elso tabrol elerjem az utolsot, illetve latni lehessen az osszes cimket egyszerre. 🙄

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25633) Har_melin válasza BoneDragon (#25630) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem kellett belépni, éppen ez az. Automatikusan átveszi ami ott már megvan. Nem egy életbevágó dolog, de örültem, hogy nem kellett ezzel kezdenem a ligát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25634) Win-T válasza Har_melin (#25633) üzenetére


Win-T
senior tag

De aki 3 éve nem járt standardon annak nem biztos, hogy olyan katonás sorban szortírozva állnak a tabjai. Elhiszem, hogy van aki ennek nem örül így elsőre. :)

(#25635) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy rengeteg apró grafikai upgrade történt? Néhány apró motívum egyáltalán nem rémlik régről, a Belly of the best talaja meg például totál újnak tűnt. Kicsivel jobban is fut a játék amúgy.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25636) Pitymaszter válasza 0karmacoma0 (#25635) üzenetére


Pitymaszter
tag

Belly of the best talaja nekem is feltűnt, hogy más.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#25637) sirdond


sirdond
őstag

Nálatok nincs teljesítmény probléma a játékban? Nekem olyan lagjaim vannak mindenhol, másodpercekre megáll minden, hiába próbálom bármelyik szervert, vagy bármilyen beállítást.
Annyira szenvedés az egész, ha nem lesz valami patch, akkor nekem ez a liga ennyi is volt kb, mert ez így lehetetlen.

deliriumról nem is beszélve, mert amint átmegyek 0 fps és vagy vége lesz mire visszajön minden, vagy meghaltam...

[ Szerkesztve ]

(#25638) BoneDragon válasza sirdond (#25637) üzenetére


BoneDragon
veterán

Geforce now-on keresztul tolom, ott nem tapasztaltam ilyet. Nem lehet, hogy nalad van problema? Akar egy windows update is bezavarhat.

(#25639) persil válasza sirdond (#25637) üzenetére


persil
nagyúr

Lag =\= teljesitmeny.

Egyikrol a jatek(szerver) tehet, masikrol a geped. Persze feltetelezve, hogy az optimalizacioval nincs kulonosebb problema.

Ha lag-ra gondolsz, akkor valamilyen szinten termeszetes, mert ligakezdes is van, meg talan a wolcen miatt is tobben vannak fent, szoval nem lepodnek meg, ha kohognenek a szerverek.

Masoktol nem nagyon olvastam teljesitmenybeli problemat, szoval ha nalad azzal van gond, akkor elkepzelheto akar az is, hogy valami ujabb/csiszolt effekt nem tetszik a gepednek.

Szrk.: Ahogy BoneDragon is irja, elsokorben megneznem, hogy nincs e valami szotfveres utkozes, driver problema stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25640) sirdond válasza BoneDragon (#25638) üzenetére


sirdond
őstag

tekintve, hogy Metamorph gond nélkül futott végig és én elvileg nem változtattam semmit, így nem valószínű. de ahogy nézem reddit-en is sokan panaszkodnak, szóval remélem kihoznak valamit hamar.

(#25641) persil válasza sirdond (#25640) üzenetére


persil
nagyúr

Belerakhattak kevesbe szem elott levo uj effekteket, amiket bizonyos szoftver/hardver kombinacio nem szivlel, ezek ilyen pc-s dolgok, mindig lehet valami. :/

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25642) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

keresztkérdés: A Kinetic Boltot ha daggerrel használom, akkor a Stabbing Thirst life és mana leech bónusza érvényes rá? Az én értelmezésem szerint kellene, mert csak annyit ír, hogy attack, nem kell melée legyen.

Sztornó, a KB csak wanddal működik. A leech persze lehet, hogy így is működne, de a többi dagger speicfikus bónusz nem.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25643) crazygamer válasza brunnehilde (#25631) üzenetére


crazygamer
tag

brunnehilde
lehet valamit elnézek, de Pob-ban a non crit és a crit verziós cyclone skillfája ugyanaz?
Sőt, jobban megnézve, itemek, minden ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#25644) brunnehilde válasza crazygamer (#25643) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Érdekes, pedig még át is néztem. :U Itt a nem criteshez a PoB. Másnak nem tűnt fel? Vagy senki se tolja ezzel. :DDD

Har_melin: Linket tudod javitani? Vagy már esélytelen.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25645) crazygamer válasza brunnehilde (#25644) üzenetére


crazygamer
tag

Köszi a gyors reagálást, mondjuk csak 39 lvl vagyok, így sokmindent nem tudtam volna még elszurni :)

(#25646) TrollBalint válasza sirdond (#25637) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nálam talán egy picit érezni, hogy valami nem oké, de abszolút nem zavaró. Ha nem figyelek, észre se veszem. Melyik szerver? Én a Frankfurton vagyok.
Nem tettél fel véletlen, valami windows updatet? Az tudom, hogy neked nagyon be tud(na) zavarni ;] :P
Amúgy reggel írták, hogy volt (talán még van is) DDOS támadás néhány szerverük ellen, de akarnak újakat csatasorba állítani.

A grafikai update-k nekem is feltüntek (mondjuk a belly talaja, pont nem :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25647) Har_melin válasza brunnehilde (#25644) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

javítottam :)
PS: a francba, a critest cseréltem ki. Mindjárt megoldom... :W

PS 2: most azt hiszem jó.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25648) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

próbálta már valaki az új blade blast skillt? Végül egy Shadowt indítottam, hogy végre legyen egy jó poison dmg buildem, de a bladevortex változatlanul nem jön be nekem. Az, hogy állandóan meg kell állni "felrakni" a stackeket, hogy a célpont mellé kell kattintanom, támadni akarok vele stb., nekem nagyon nehézkes. Remélem, a Bladefall-al jobb lesz, annak a működése jobban bejön.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25649) savior


savior
őstag

Nálam vannak teljesítménybeli problémák. Időnként be-be zuhan 0 fpsre, pedig jól fut amúgy,

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25650) Patrick válasza brunnehilde (#25644) üzenetére


Patrick
addikt

Én a critest csinálom, nekem, jó, több is a sebzés a PoB-ban... RT sincs kirakva...

Egyenlőre haladgatok HC-n. Sok minden nem esett... Valakinek esett exalt a ködben, meg még valakinek az aqueducton... :D Bezzeg nekem még nem. :D
Esett egy Chalice of Horrors, jobb, mint a semmi, be is raktam. Jöhet Kaom meg Daresso.

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.