Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) kemotox válasza kemotox (#3000) üzenetére


kemotox
addikt

Nah sikerült vennem egyet, 220-ról 510-re növekedett a Ground Slam DPS-e O_o

(#3002) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

magnus stonethotrn wtf

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3003) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Szerencse, hogy - ha jól látom - a bukott küldetésekért nem vesztek repi pontot, a mai nap minősíthetetlen volt. Vorici küldetései amúgy is szívatósak egy olyan játékban, ahol minden arról szól, hogy lehetőleg egy ütéssel a fél képernyőt egyszerre kivégezd, most sem sikerült az összes testőrt életben tartanom. (Meglepő is lett volna egy ST karival, pedig LMP-t nem is használtam.) Utána jött egy viszonylag szimpla Elreon task majd a pályán egy random meeting Vagan-nal.

Ezek voltak eddig a legsimábbak, egyszer fordult csak elő, hogy nem tudtam több bábut lecsapni, mint ő. Erre most két másik narancs kategóriás boss-szal várt és amint elkezdődött a harc, az egész pályát teleszórták spark-kal, de lehet, hogy Lightning Thorns volt. A lényeg, hogy sec másodperc alatt meghaltam (persze merci-n :( ), erre nagyon nem számítottam. (97-es Lightning resistem van...)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3004) San398


San398
őstag

A trade chat-en hogy tudok vásárolni, cserélni? Mit kell kiválasztani, add friend, invite to party ... ?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3005) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

scion vagy witch lehet jobb 1 life-os energy shield karakternek?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3006) kristof123 válasza San398 (#3004) üzenetére


kristof123
őstag

"whisper this player" - magyarul ráírsz és megbeszéled vele a dolgokat.

(#3005) Plazmacucci:
Ezt így szerintem nem lehet eldönteni.

(#3007) Plazmacucci válasza kristof123 (#3006) üzenetére


Plazmacucci
félisten

akkor melyikhez vannak közelebb a jó nódok :D Bár ahogy nézek kb mindegy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3008) San398 válasza kristof123 (#3006) üzenetére


San398
őstag

Köszi a segítséget! :K

Más: Nincs véletlenül valakinek portal gem eladó? Akinek van keressen meg PÜ-ben a továbbiakért.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3009) Har_melin válasza Plazmacucci (#3007) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én eddig csak egy CI karaktert próbáltam, nem jött be ez a koncepció.

Én inkább a Witch-et választanám, mert mind a gyorsabb ES regenerálódást nyújtó node-ok, mind a Ghost Reaver ahhoz van közelebb. Ezek nélkül pillanatok alatt leszedik rólad a pajzsot és ott állsz pucéran. (Én mondjuk így is rendszeresen behaltam, le is álltam vele.)

Ez volt az én tapasztalatom, de még egyszer hangsúlyozom, egyetlen ilyen karim volt és lehet, hogy csak én nem találtam meg azt a játékstílust, amivel túl tudta volna élni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3010) Nordic válasza Plazmacucci (#3005) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mindenképp witch. Elég baba hp-es kombót lehet összehozni ,nekem is volt 3,3k hp meg 2,8k ES. Azért is érdemes mindenképp witch, mert ugye manára is gondolni kell, ergó EB kilőve ha hibrid karit akarsz, és rengeteg mana-regent tudsz összeszedni a witchtől, amiért eleve be kell menneg, ha scion-ból indulsz, viszott akkor sok a felesleges pont, amíg egyáltalán kijutsz a kezdőből.

[ Szerkesztve ]

(#3011) Plazmacucci válasza Nordic (#3010) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor nem érdemes chaos immunra gyúrni csak energy shielddel?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3012) Har_melin válasza Plazmacucci (#3011) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Szerintem valami félreértés lehet - CI esetén nincs HP-d és csak az ES-re kell gyúrni. (Plusz sok manára és Arctic Armor-ra esetleg MoM-mal.)
Mivel minél nagyobb ES elengedhetetlen hozzá, ezért jellemzően tiszta ES cuccokra szorul a játékos, a vegyes (armor/ES vagy eva/ES) holmikon az esetek nagy részében rosszabb lesz a roll. (Bár itt lehetnek szerencsés kivételek). Arról nem is beszélve, hogy sem az armor, sem az eva nem tud 100%-os védelmet adni, ami pedig átmegy rajtuk, az automatikusan meg is ölne az 1 HP miatt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3013) Plazmacucci válasza Har_melin (#3012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A chaos sebzésen kívül mi megy még át es-en? Én nem értek félre semmit, akarok csinálni egy 1hp-s only es karaktert :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3014) Nordic válasza Plazmacucci (#3013) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na a CI lényege, hogy lesz 1 hp-d viszont nem megy át a chaos dmg az eS-en. Semmi más nem üti át az ES-t csak a chaos., így nem is halsz bele semmibe. Pont ezért szeretik sokan a shavron armort, mert az CI-t ad csak a node nélkül, és így tudnak lowlife karit csinálni.

A hybrid, amire te gondolsz - azaz amire én hiszem, hogy te gondolsz :DDD - az más. ott gondoskodnod kell 3 dologról end-gamere. Az egyik a ghost reaver passzív megfelelő life leech-el. A másiki a legalább 0-ás chaos resist, hogy ne kapjanak szét a chaos dmg-vel(ebben az esetben átmegy az ES-en a chaos). A harmadik a life regen, hogy a degen-aurás mobok se szívassanak meg. A hp-dat innentől a regen meg a flaskák tartják fenn, míg az ES-ed te magad a leech-el.

(#3015) Plazmacucci válasza Nordic (#3014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen erre gondoltam. A hibrid dolog nem tudom honnan jött :)
Ja és ilyen drága cuccokat nem tudom honnan szerezhetnék, két chaos orb esett mióta új ligában játszok... A használható cuccok meg 1-2 ex-től indulnak. Arra meg nincs időm, hogy minden egyes sárga szart felrakjak hirdetni, hogy eladó :)

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3016) San398


San398
őstag

Vaal Skill Gem-ek jók valamire? Sehol nem láttam eddig használatban?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3017) Plazmacucci válasza San398 (#3016) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen vannak nagyon jók és hasznosak. Pl a detonate dead meg a summon skeletons. Csak ugye maponként kell újra tölteni, meg ha használod egyszer utána is tölteni kell.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3018) Nordic válasza Plazmacucci (#3015) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát pedig muszáj hirdetni... :U

Én eddig kerestem vagy 3-4 ex-et összesen csak az eladásokból. Mellesleg a CI-gear-eket marhaolcsón be lehet szerezni ,mert kevesen tolnak CI karit ,meg sokan nem is tudják őket beárazni.

[ Szerkesztve ]

(#3019) Plazmacucci válasza Nordic (#3018) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja nem is láttam most olyan armort amit írtál :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3020) San398 válasza Plazmacucci (#3017) üzenetére


San398
őstag

Igen a töltést tudtam. Pont ezért nem értettem mire jó ha fel kell tölteni és egy használat után megint addig nem tudom használni amíg fel nem töltöm ujra. Csak az ellen lecsapdosásával tölthatő újra vagy van más mód is rá?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3021) Plazmacucci válasza San398 (#3020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak úgy. Van ami gyorsan, van ami lassan töltődik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3022) San398


San398
őstag

Nézegettem az eladó tárgyak árait. Leesett az állam amikor megláttam, hogy egyik másik jobb cucc mennyibe kerül! :Y 20-50 ex és 10-50 chaos
Eddig összesen 5 chaos-t tudtam összakuporgatni 5-6 standard karakterrel :DDD
Mikortól, esnek(melyik szinttől)? Változik a drop rate attól, hogy standard vagy más liga?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3023) Har_melin válasza San398 (#3022) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nem akarlak lelombozni, de nekem van hét 50-en felüli és még plusz hat 40 fölötti karakterem és eddig egyetlen exalt-ot sem találtam. Chaosból már sokkal jobb a helyzet, abból eddig szerintem kb. talán ha 100-110 darab jöhetett be (volt, hogy cseréltem is, divine orb-ról), de még az is csak kb. 3,5 exa. Az elmúlt pár napban pl. 5 mapon összesen 1 db chaos esett, játékban, pályán pedig egy sem (egy 59 és egy 63 szintű karival).

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3024) Har_melin válasza San398 (#3022) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A ligától úgy tudom nem függ a drop rate. A szinteket Nordic tudja megmondani, de más kommentekből úgy rémlik, hogy már cruel A3 végétől eshet exa.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3025) dave118 válasza Har_melin (#3023) üzenetére


dave118
senior tag

Ezek szerint az én 1db 65ös és 1 db 54es karival bezsebelt 12 chaos mennyiségem nem is olyan rossz. Azthittem csóresz vagyok (ami mondjuk igaz is :D )

6s itemnek van értéke? úgyértem érdemes árulni?

... Ami ami, az az.

(#3026) San398 válasza Har_melin (#3023) üzenetére


San398
őstag

Köszi! Akkor ezek szerint egy jó darabig a drop-ra kell hagyatkoznom.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3027) Plazmacucci válasza dave118 (#3025) üzenetére


Plazmacucci
félisten

1c ha nincs link.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3028) Har_melin válasza dave118 (#3025) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

6s , de milyen? fehér, kék, sárga?

Egyébként a currency drop típusa teljesen lutri. Volt olyan napom, amikor valami lvl 40 körüli karival négy vagy öt chaos esett talán két óra alatt. Aztán három hétig semmi. Van a wiki-n egy elemzés, ha jól emlékszem akkor a currency mennyisége mindig fixen a drop valamekkora százaléka, vagyis egy Increased Item Quantity mod növeli, de az, hogy egy portal scroll vagy egy divine orb esik, az már szerencse, erre az Increased Item Rarity sem hat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3029) MedweSajt


MedweSajt
tag

Chaos orbot érdemes farmolni. Nem dropból fog sok gyűlni. Van egy illetve kettő vendor recept ami garantált chaos orbot ad. Ha az árusnak eladsz sárga cuccokat (kell egy kétkezes fegyo vagy egy kezes fegyver/pajzs, sisak, cipő, öv, két gyűrű, egy nyaklánc, kesztyű) gyak. teljes felszerelés amik 60 as item levelell vagy afelettivel rendelkeznek és mindegyik item azonosítva van akkor 1 chaost ér. Ha egyik itemet se azonosítod akkor 2 chaost add.

Nah most Piety/Dominus farmolással ilyen itemekből sok esik. Így már nem nehéz napi 4-10 vagy több chaos orbot össze szedni. Mindez csak attól függ ki mikorra unja meg a fameramat.
Akár ligák elején érdemes csinálni egy boss farmoló karit csinálni ami előteremti drágább kari számára az anyagiakat. Természetesen nem árt ha az embernek rengeteg ideje van.

(#3030) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Aki farmon akarja a currencyt az rossz lóra tesz. Muszáj kereskedni, mert másképp esélytelen az endgame.

(#3031) Plazmacucci válasza MedweSajt (#3029) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3032) kristof123 válasza Har_melin (#3023) üzenetére


kristof123
őstag

Guild társam RAMPAGE ligában jár 10+ ex dropnál. Az én gearem meg Rampage-en már olyan 25 ex körül jár. Számomra érthetetlen, hogy tudtok csak a dropra hagyatkozni, mikor a kereskedés a legjobb bevételi forrás.

(#3024) Har_melin:
Bárhol eshet. Akár A1N-ban is...

(#3030) Nordic:
+1

(#3033) Plazmacucci válasza kristof123 (#3032) üzenetére


Plazmacucci
félisten

hát nagy lifeless cube-ok lehettek :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3034) Nordic válasza kristof123 (#3032) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem is úgy 6-8ex a gearem, hogy eddig csak 3 esett, és amúgy meg került vagy 2exbe az összes (sokan nem tudják a rendes árakat). Ha egyszer ráérez az ember a kereskedésre onnantól sokkal könnyebbé válik a játék, csak ugye elkezdeni nehéz.

(#3035) kristof123 válasza Plazmacucci (#3033) üzenetére


kristof123
őstag

Nagyon egyszerű a képlet. Kis szintű cuccokat egy új ligában csak első nap tudsz értékesíteni, utána a kutyát nem érdekli a cuccod. Csak nagyobb szinten esnek normálisabb rare-ek uniq meg pláne imho. Ergó nem 500 kis karit kéne csinálni, hanem egy nagyot. Ha már 100+ quantitys 76+ mapokat tolsz az exalt ilyen 1-2 napos currency drop lesz kis szerencsével. Ráadásul eshetnek olyan itemek amiknek nem 1 fusing ára van, hanem mondjuk 5-10 ex...

Szerk.: Nordic kedvéért :DDD
Ez softcore-ra igaz, mert HC-ban nem tolsz 100+ q-s mapot, mert azon valószínűleg olyan módok lesznek ami ott nagyon nehezen letolható vagy egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Plazmacucci válasza kristof123 (#3035) üzenetére


Plazmacucci
félisten

bocsi, én csak "játszani" szerettem volna :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3037) Har_melin válasza kristof123 (#3032) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Pedig nagyon egyszerű: ahhoz, hogy felkerüljön valaki a poe goods-ra, legalább az adott liga első 15000 játékosában benne kell lennie (azt hiszem, Nordic írta). Ez Standard-en most 88-as, Rampage-en 78-as szint. Addig mindegy, mit árulok, nem jelenik meg a listában.

A játék közben trade chat figyelése pedig biztos van, akinek no problem, én nem tudok egyszerre két felé koncentrálni. Annyi időm meg nincs a játékra, hogy álldogáljak valamelyik városban és reménykedjek, hogy majd pont az én közép kategóriás rare-jeimre izgul rá valaki.

Arról nem is beszélve, hogy akik kérdezősködtek, azok tipikusan low esetleg mid level karik még, ha jól vettem ki a szavaikból. Mivel kereskedjenek? Mert ha tudsz olyat, aki egy exát ad egy Foxshade-ért vagy Shiversting-ért, akkor szólj, már megyek én is. Kétlem, hogy bármelyiküknél hegyekben állnának valóban értékes unique vagy 70+ trires rare cuccok.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3038) Har_melin válasza kristof123 (#3035) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Akik kérdezősködtek, azoknak nagy valószínűséggel éppen az a gondjuk, hogy el tudjanak jutni arra a szintre, ahol már érdemes bemerészkednie egy 76+ szintű mapre. Innen kezdve elég nehezen használható a tanácsod a számukra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3039) kristof123 válasza Har_melin (#3037) üzenetére


kristof123
őstag

Ajánlom figyelmedben ezt az olvasmányt, amit az xyz-n keresztűl lehet előhívni: katt
"ahhoz, hogy felkerüljön valaki a poe goods-ra, legalább az adott liga első 15000 játékosában benne kell lennie"
A link bizonyítja, hogy ez nem így van. Csak online státuszod nem lesz amit szintén meg lehet oldani..

Trade chatelésem eddig annyi volt, hogy hirdettem valamit amit venni akartam vagy eladni és kb 5-15 perc alatt mindig lezajlott a folyamat, így nem tudok részletesebben nyilatkozni az ottani kereskedelemről. Nagyon ritkán használom.

Nálunk se állnak hegyekben. De nem is ez a lényeg. Többen teljesen elutasítják ezt a currency szerzési módot ami szvsz a legjobb.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy el kell jutni a mapozásig, ahhoz hogy olyan itemeket tudj ütni aminek értéke van (sokx még addig se kell az első értékes drophoz). De a játék ezen részén lehet a legnagyobb "vagyont" összeszedni, ezzel is elősegítve a karakterük fejlődését. Így nem éri meg bajlódni az állandó kis szintű karik gyártásával. A lvl ~60 elérése meg nem egy nagy durranás.

(#3040) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A trade chat két dologra jo:

Currencyt váltani, vagy gemet venni hirtelen.

Minden másra a poe.xyz kell.

Amúgy alacsony szintre is lehet jót találni, de nagy mák kell hozzá. A bevétel igazán merci fellshrine-tól ugrik meg, mert onnantól lehet chaos receptet csinálni.

(#3041) Har_melin válasza kristof123 (#3039) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én nem bajlódom az alacsony szintű karikkal, hanem egyszerűen érdekelnek a különböző buildek lehetőségei, szórakoztat, hogy nem mindig ugyan azt játszom. És sokszor kiderül, hogy ami jónak nézett ki eleinte, az nem jön be később. Nyilván mindenki szeretné, ha tele lenne exával, de ettől még nem mindenki powergamer módban játszik.

A lvl 60 elérése valóban nem nagy durranás (sokadik karakterrel, a játék ismeretében, az első játszott karakterrel azért el tud tartani egy ideig), és nyilván eshet addigra akár valami értékes is, csak ez egyrészt ritka (négy hatvan fölötti karakter alapján), másrészt (hacsak nem valami übermázlis drop, amivel viszont nem akar játszani) ezt inkább meg szokta tartani a szerencsés delikvens, mert örül neki, mint majom a farkának. (legalább is én, amikor először esett egy Maligaro's Virtuosity, azonnal elkezdtem keresni, hogy milyen karival tudnám ezt kihasználni.)

A poe goods pontosítást köszönöm, ezek szerint félreértettem egy korábbi posztot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3042) kemotox


kemotox
addikt

Hellóka!
Ground Slammer marával tolom, lassan lvl 50 már. Cruel Act3 ban vagyok, eddig semmi nehézséget nem okozott a játék, még a bossok sem. Viszont most esett nemrég egy Molten Strike gem. Kipróbáltam, és 1300 ról 1800 ra növekedett a DPS-em. Tudom a tooltip által írt dolog nem minden, de míg a GS gem 12-es a Molten kb 3-as szintű. GS mellet szól az, hogy valamennyire ranged, így biztonságosabb. Szerintetek melyik érné meg jobban? Még nem volt alkalmam sokat tesztelni a Moltent, de úgy látszik GS jóval nagyobb területen sebez.

(#3043) Har_melin válasza kemotox (#3042) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A GS tisztán fizikai sebzés, a MS phys+fire. Ezen kívül a MS projectile is, vagyis elég különböző buffok és cuccok kellenek a kettőhöz, hogy maximálisan ki tudd őket használni. A MS előnye - szerintem -, hogy bármilyen fegyverrel működik, a GS nem.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3044) Nordic válasza Har_melin (#3041) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

" És sokszor kiderül, hogy ami jónak nézett ki eleinte, az nem jön be később. " - én pont most kukáztam a 73as duelistemet. Crit - dual wield- glacial hammeres kari volt, de egyszerűen azzal az irtózatos desync-el ami a skillel jár, nem tudtam mit kezdeni. Szinte minden másodpercben azzal küzdöttem, egyedül a sok permafreeze miatt élte meg a 73at, de életveszélyes volt vele játszani. Inkább levetkőztettem, a cuccai egy részét megkapta a mostani karim, a többit meg visszaforgattam a piacra.

[ Szerkesztve ]

(#3045) San398


San398
őstag

Ma megvolt az első és második trade. Illetve az első nem volt mert szó szerint le se sz@rtak :DDD . A másodikban viszont kellemes meglepetés volt az azonnali válsz, korrekt partner volt, a végén ingyen adott egy portal gem-et amit venni akartam.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3046) Nordic


Nordic
Közösségépítő

El is felejtettem tegnap mi esett...mondom még melóba indulásig van fél órát letolok egy mapot...megérte :DD

Van rajta szabad prefix illetve suffix is, ergó mehet rá +resist vagy flat phys dmg. Asszem az előbbi mellett döntök, mert a jelenlegi karimra nincs hatással a flat phys.

(#3047) Har_melin válasza Nordic (#3046) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nice :))

Az ilyenek miatt nem merem én bevállalni az azonosítatlan rare trade-et chaos-ért.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3048) Plazmacucci válasza Har_melin (#3038) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mire elértem a 70+ szintű mapokat, már a második liga kezdődött :DDD Sokan játszanak standardon?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3049) Har_melin válasza Plazmacucci (#3048) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hasonló a helyzet, én azért nem is kezdtem bele a mostani ligába, mert végre élvezni szeretném az eddig összegyűjtött felszerelést.

Nem tudom, mennyien játszanak, ha az érdekel, könnyen lehet-e eladót találni (én még csak vettem eddig), akkor igen. Egy csomóan vannak, akik lehet, hogy most éppen valamelyik ligában játszanak, de a korábbiakból a standard-ba átkerült cuccaikat azért hirdetik.

Én azt szoktam csinálni, hogy ha találok valamit, amit megvennék, akkor elmentem a hirdetőt a barátok közé és ha látom, hogy éppen aktív, akkor ráírok. Akkor is megjelenik online-ként, ha éppen egy ligás karakterrel játszik, ilyenkor legfeljebb átlép standard-be a csere idejére.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#3050) Plazmacucci válasza Har_melin (#3049) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja már van egy darab exem is standardon meg egy 77 summonerem. Igen summoner és nagyon szeretem :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.