Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) Badlof2k válasza LittleBoss67 (#25800) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Pcn ez mar egy elo ficsor , lehet konzolon meg nincs (nemtudom hol jatszol) de Pcn tuti megy mert en blood aquat farmolom meg ott huzom a gemeket amiket varialtam es ott jonnek a plus rewardok :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25802) LittleBoss67 válasza Badlof2k (#25801) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Köszi. Box.

(#25803) Tuvix válasza sirdond (#25796) üzenetére


Tuvix
tag

TarkeCat-nek néztem egy tervet, Champion Toxic Rain/CA. Ilyesmi buildre gondoltam. 2 típust kever, cluster adja a damaget, mivel az a skillfán messzebb van.
Tényleg van pár egész jó Notable, de nekem pl 4 pont lenne csak unlockolni egy cluster helyet.

(#25804) TrollBalint válasza LittleBoss67 (#25800) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ez nemrég jött be (ezek szerint konzolra nem vitték át) ha eléri az egyik a 3-ast elindul egy másik, vele párhuzamosan, ha az első eléri az 5-t akkor pedig a harmadik is elindul.
megint megszívatott a prohardver, nem láttam, hogy van még egy oldal és már válaszoltak :) )

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25805) m.lala


m.lala
aktív tag

Nagyon ócsiny, gyors, relative egyszerű buildet kerestem, cél max mapozás, ugysincs idöm sose többre :F
brunnehilde ránéznél nekem erre szakmailag :R
[link]
tudom, tudom nem gladi, de kiváncsi vagyok a véleményedre, mint szakavatott forgószakember ;]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#25806) crazygamer válasza brunnehilde (#25794) üzenetére


crazygamer
tag

A vaal molten shell feltöltödik, de szürkére vált, nem aktiválható. Egy darabig müködött.

(#25807) brunnehilde válasza m.lala (#25805) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Szakmai jótanács. Felejtsd el. :D Kedvedért, még a PoB linket is kikerestem hozzá, és nem ajánlom. Tetszetős a videón, érdekes elképzelés, de PoB azért megmutatta a hiányosságokat egyből. 1,2 millió sDPS egy kb kimaxolt cyclone buildnél, nálam az édeskevés. Ennél még a non-crit verziós gladiatorom is sokkal többet hoz. Persze nem minden a PoB DPS, de akkor is. Alacsony az AoE, mapozásnál mindenképp kell hozzá a Pulverise és az Inc AoE is, amik ugye még tovább csökkentik a DPS-t, és még olyan nagyon olcsónak sem nevezném. A védelme meg nem tudom igy papiron mitől jó. 35% attack dodge? Kb. 1 exát öltem bele a Gladiatoromba és elmentem vele gond nélkül red mapokig és Lvl91-ig mindössze 10 halállal. Amiből nagyjából 6 ActI-ben volt, mert nem dobott pajzsot én meg voltam olyan ütődött, hogy nem vettem az NPC-től. :U Szóval még mindig jobban jársz a gladiatorral, de te döntésed. :D

crazygamer: Akkor viszont fogalmam sincs mi lehet a baja. Keveset játszottam, még nekem sincs Vaal Moltenem, de ha a wifim is úgy akarja, ma veszek egyet és utána jelzek, hogy működik-e vagy nem.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25808) TrollBalint


TrollBalint
addikt

A rendkívüli helyzetre való tekintettel a GGG mindenkinek ad ingyen egy mystery boxot. Úgy néztem ez közös, PC és konzolosoknak is jár.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25809) Badlof2k válasza TrollBalint (#25804) üzenetére


Badlof2k
senior tag

mar megint en voltam a ludas ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25810) TrollBalint válasza Badlof2k (#25809) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mint mindig :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25811) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Teszel majd egy próbát vele? Hidden Palm Max Block Cyclone Gladiator

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25812) TrollBalint válasza Har_melin (#25811) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ezt kitől kérdezed? (Ha mindenkitől, akkor az én válaszom, hogy tervezek egy melee-t és a tisztesség úgy kívánja, hogy Gladiátor legyen :) ) De egyelőre még a ED tricksteremmel kísérletezek. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25813) sirdond válasza Har_melin (#25811) üzenetére


sirdond
őstag

Én lehet :D

Találtam tegnap egy One with nothing jewelt és pont egy ilyen gladiatort néztem ki én is. Szóval most erősen gondolkodok, hogy átalakítom a champot :D

(#25814) sirdond válasza Har_melin (#25811) üzenetére


sirdond
őstag

közben ránéztem erre is, hát érdekes...
block-ra megy,de mégse? mi értelme a fél ascendancy-nak csak? meg Rumi-t se használ, pedig az kb must have ennek a build-nek. a bleedsploison nem ér annyit ebben az esetben, hogy jobban megérné a Violent Retaliation és az Arena Challenger helyett.
ja és Hollow Palm lesz az...

(#25815) Badlof2k válasza sirdond (#25813) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Es a dex jewel? ;] :U

Balint .: Egyszer majd lehetsz elso :R :DDD

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25816) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Lag fix

Aki nem akarja letolteni, kommentek kozott vannak egyeb megoldasok. Megszunik a legion lag is.
Meg nem probaltam, de ma ki fogom.

(#25817) sirdond válasza Badlof2k (#25815) üzenetére


sirdond
őstag

jó lesz az is, csak azt nem én találtam :P ;]

(#25818) TrollBalint válasza Badlof2k (#25815) üzenetére


TrollBalint
addikt

ha majd nagy leszek? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25819) LittleBoss67 válasza TrollBalint (#25804) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Mától konzolon is működik.

(#25820) Har_melin válasza TrollBalint (#25812) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Brunnehildének szántam, mint cyclone masternek, de örülök, ha bárki nekifut. :C

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25821) Rizseslescó válasza Har_melin (#25811) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Most csináltam egy championt, nagyjából megvan a dexes gear de elég sűrűn elhasal. Igaz 5l, meg még nincs meg a csuka,de elég esendő...

(#25822) Rizseslescó válasza Har_melin (#25811) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Kipróbáltam slayerrel ezt a dexes geart, de eléggé haldoklik. Igaz 5l, meg nincs meg a csuka,de esik-kel...

(#25823) Patrick


Patrick
addikt

Kaptam egy Scientist portal effect-et. Elég LOL. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#25824) BoneDragon válasza Patrick (#25823) üzenetére


BoneDragon
veterán

A máker... :P

(#25825) dante3 válasza Patrick (#25823) üzenetére


dante3
addikt

Grat, én egy sokadik lábnyomot :N

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#25826) savior


savior
őstag

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy liga kezdése óta még egy exa sem esett?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25827) BoneDragon válasza savior (#25826) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem, mondjuk én nem sokat játszottam. Brunnehilde Cyclone kariját hamar meguntam. :B Sry, nekem nagyon lassú volt. :D Azért még ránézek később, hátha kedvet kapok hozzá. Másik karival meg most jutok el csak mapozásig... Szegény vagyok, mint a templom egere. Amennyi kedvem van jelenleg a játékhoz, lehet ez így is marad

(#25828) tibee77 válasza savior (#25826) üzenetére


tibee77
őstag

Ne szomorkodj nem az ex drop szama szamit.nekem "csak" 4 esett de a gearem joval 20ex fölött van.igazabol minden ligaban az ex drop kb az összvagyonom 10%at max ha kiteszi.sokkal több penz jön be masbol ha az ember gyorsan farmol endgame contentet.vagy kis mapokat gyors karival sok scarabbal,sextanttal, influence-szel.nekem a liga elsö 3 napjaban volt sok idöm jatszani, utana meg napi 2-3 orakat.volt olyan nap h nem is jatszottam.es megis van piiiz, mert ez a liga megint fossa magabol a penzt.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25829) sirdond válasza tibee77 (#25828) üzenetére


sirdond
őstag

vagy az is lehet, hogy iron után te vagy a 2. legszerencsésebb a guildben :D

(megjegyzem nekem 0 ex 2 div esett eddig a ligában, pedig elég sokat nyomtam)

[ Szerkesztve ]

(#25830) TrollBalint válasza sirdond (#25829) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én pont ugyanígy állok, lehet, hogy ugyanaz a kiinduló számunk a random generátorban? :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25831) brunnehilde válasza Har_melin (#25811) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem hiszem. Azt gondolom Cycloneból kihoztam a maximumot. Eddig még egy olyan buildbe se futottam bele, ami megközelitette volna a crites gladiatoromat, ez sem tűnik jobbnak, bár valószinű lesznek még komolyabb próbálkozások. :U Héten, ha minden jól megy, helyrehozzák a netemet, aztán komolyabban belecsapok. Kimaxolom megint a cyclonet, gyűjtök némi vagyont, későbbre meg agyalok egy storm branden. Az új passzivokkal nagyon brutális clearspeedje lehet, ideális ehhez a ligához. Sajna ligakezdés óta talán két-három napot tudtam normálisan játszani, egyébként katasztrofális. Ezt a hozzászólást csak tegnap estétől próbálom elküldeni. :U

BoneDragon: Te bajod. :DDD Nem tudom, meddig jutottál, meg mi a lassú neked, de nekem arról más fogalmaim vannak. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25832) BoneDragon válasza brunnehilde (#25831) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lvl75. Szeretem a gyors clear speedet es ez nagyon helyhezkotott, vagy hogy fogalmazzak.
Most Ziz archmage buildjevel szemezek, elegge bejovos.

(#25833) savior


savior
őstag

Linux alatt játszik valaki?
Milyen OS-el, milyen módon (Steam, Lutris, stb)?
Hogy fut neki?
Most akarok Winről váltani Linuxra, de még nincs tisztázva. A játék meg jó lenne, ha futna.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25834) Badlof2k válasza savior (#25833) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Sirdond az embered :R

Btw Sirdnd ;] remelem is hogy hasznalod a jewelt mer hatalmas profit vesztesem lenne :P

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25835) TrollBalint válasza savior (#25833) üzenetére


TrollBalint
addikt

fut, tudtommal csak Sirdond játszik Linux alól innen, és amennyire én tudom simán fut wine-al a játék. (ha jól emlékszem pont a liga kezdéskor volt neki gondja, mint kívülálló annyit tudok javasolni, hogy a legújabb wine-t használd, az experimentalt (vagy hogy hívják itt) ne a stable-t, bár ez függhet attól is, milyen alatt a hardvered)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25836) Kirk88


Kirk88
csendes újonc

Tegnap úgy döntöttem kezdek egy delíriumot megnézem milyen. Egy impale-cyclone buildre gondoltam viszont elég nyögnyegvenyelősen indul az eleje, igazából még sosem húztan 0-ról karaktert az elsőt is már úgy, hogy "egy" sokadik karis ember party-ztam és gyakorlatilag telejesen felcuccozott. Ha van valakinek egy feles Tabulája és nekem tudná adni azt nagyon megköszönném, természetesen nem ingyen egyenlőre 5c-t tudok adni érte, de "kitörlesztem" természetesen. Most ahogy néztem 10c a legolcsóbb, csak nem tudom mikorra esik még 5, amúgy remélem minél előbb és mire erre jön válasz már tágytalan lesz. :D

(#25837) sirdond válasza savior (#25833) üzenetére


sirdond
őstag

Ahogy többiek is említették, én Linux alól nyomom, már egy pár éve.
Összességében azt tudom mondani, ahogy olvasgatom a különböző fórumokat, változó, hogy kinél hogyan fut, de általában nincs probléma. Liga elején szokott lenni gond, hogy történt e valami olyan jellegű változtatás, ami miatt szenvedni kell, meg nagyobb patch-ek esetén néha, de az utóbbi időben (értsd, az elmúlt 1 évben kb) ez sem jellemző. A mostani liga eleji probléma is inkább az én hibám volt, mert elfelejtettem, hogy változtattam valamit a rendszeremen,amire a PoE kényes.

Nekem olyan szinten speciális a felépítés, hogy eléggé személyre szabott, úgyhogy, ha nem értesz mélyebben a Linuxhoz, akkor inkább a kész megoldásokat ajánlom, mint az általad említettek is és azokból is inkább Steam-et, mióta a Proton létezik. Bár őszintén szólva, már jó ideje nem néztem azokat, szóval lehet jobban jársz valami online tutoriallal, de természetesen, ha kérdésed lenne, akkor keress nyugodtan!

(#25838) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Bocs, névről már nem tudom ki volt az, de valakinek nem működött a vaal molten shell. Én most vettem egyet, probléma nélkül megy. Ugyanaz a gem, két ikon. A sima moltent aktiválja a CWDT, a vaal pedig mellette ellőhető, ha összejönnek a "soul"-ok. :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25839) crazygamer válasza brunnehilde (#25838) üzenetére


crazygamer
tag

Nálam van a próbléma a vaal molten shel-el. Müködött nekem is egy darabig, de már nem. Feltöltödik és beszürkül, nem aktíválható. A leírásod szerinti lvl-eket tartom (talán a 8 quality kavarhat be).
Megnézed a karakterlapomat? xDriztDoUrdenx kari : [link]

1000 bocs és 1 jegesmedve. végig q gomb-ra volt téve az aktíválható vaal molten shell, aztán valamikor, amikor valamim gear-t cseréltem, biztos rosz ikont raktam vissza a q-ra. Müködik, béna voltam.
Elnézést :W :R :R

[ Szerkesztve ]

(#25840) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Új patch jelent meg ma (Steamen ~350 mega)
Elég sok mindent javítottak benne, többek között a Delirium végén esik ki, egybe a Splinter. Elvileg kevesebb erőforrást is használ a játék.
A különböző Master napi küldetéseket pedig már a Map Device-nál is ki lehet választani

Brunnehilde: elkezdtem egy gladiátort, de valahogy nem érzem, hogy olyan hű de ütős lenne, pedig már 4. szintű vagyok :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25841) BoneDragon válasza TrollBalint (#25840) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja megy is a siras miatta mert durva performance hibak lettek. Elvileg arra jon ma fix.

(#25842) brunnehilde válasza TrollBalint (#25840) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Akkor nem értem. Én négyes szinten már T15-t toltam. :(( :U Kiváncsi leszek, te mikor adod fel, mint BoneDragon kolléga. :C Azért a pozitiv visszajelzés szerencsére több. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25843) freddirty válasza TrollBalint (#25840) üzenetére


freddirty
senior tag

Ja tökjó lett a splinter change. Futottam is reggel egy tiszta egyenes T10+ beach v. vmi ilyesmi Zana mapot és jó magasra sikerült feltornázni a delirium countert két breach miatt. 30 splinter esett a végén :)
Én már nem nagyon backtrackeltem és ha szar volt kezdetnek a deli loot type akkor cancelláltam is mert értelmetlennek láttam. Ez most így picit jobb.
Ezzel az EDC builddel azért jól beválasztottam, a maxos buildhez még kéne 30-40 ex. Próbálok craftolgatni, de nem annyira szeretek... A monotóniát meg annyira nem bírom, szóval az mbx féle fussunk 500 self sustain t7 burial chambert és lesz 100ex, nem gyerebe :)

fred

(#25844) TrollBalint válasza BoneDragon (#25841) üzenetére


TrollBalint
addikt

mondjuk a patch notes-t én se igazán értettem, mert olyasmit írtak, hogy kevesebb magot használ a processzorból, ezért kisebb a terhelés. De nekem ez egészen egyértelmű...

Brunnehilde: alapvetően nem vagyok egy gyors játékos, és rendesen szeretnék neki esélyt adni, szóval egy red mapokig szeretnék eljutni, attól függ ez mennyi currency-be fog fájni... Az elsődleges, az az ED trickster :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25845) BoneDragon válasza TrollBalint (#25844) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pár napja linkeltem egy lag fixet, amiben pont ugyen az volt, hogy a cpu magokat kell visszafogni és elmúlik a lag. Nekem működött.
Ezek szerint GGG ugyan ezt próbáltam csinálni, csak bugosan. :D Meg se lepődöm.

(#25846) sirdond válasza BoneDragon (#25845) üzenetére


sirdond
őstag

Nem is tudtam, hogy ilyen jó vagy reverse engineeringben és ilyen gyorsan sikerült visszafejteni a GGG által kiadott patchet :Y
Amit linkeltél az pedig inkább egy snake-oil, mint megoldás...

(#25847) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Ami nekem játszhatóvá tette a játékot, az a geforce vezérlőpult PhysX fülén GPU-ra állítás volt. Egy 2 upvoteos reddit kommentben láttam. Nekem nagyon sokat javított. Akinek gondjai vannak érdemes rápróbálni. Az új patchel még nem néztem, de rettegek. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25848) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Srácok nem tudom mi van veletek,de nem erőszak a disznótor ;] ;) azt mondjátok lassú a gladiátor😀 nem îgy van!!! Vegyetek fel egy deidbellowt+jó speedes QS flaska+ legyen meg az über lab is!!! Bányában egy maxos phase run és felveszi a versenyt a pathfinderrel is .. Mi kell a piros mapokhoz? Maximum 1 ex!!! Lvl 62 über lab és 64 n mapozás mínuszos rezikkel.. kösi brunne,nekem nagyon bejön!!!

(#25849) Badlof2k válasza 0karmacoma0 (#25847) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nemtom en amiota bepatintottam a 1070et szerintem
sokat nem mokoltam es csak ilyen extra density alatt ugrik le 40-35re az fps asszem , de anno meg talan betrayel alatt vagy legion korul voltak fura fps droppok meg delvnel , de igazabol ritkan van gond :R

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25850) savior


savior
őstag

Nálam eddig a hideoutban 60-70 fps volt, most meg 40-45.
Igaz ezt mintha stabilabban tartaná.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.