Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) sirdond válasza freddirty (#25299) üzenetére


sirdond
őstag

hát akkor a BV az felejtős.
de most, hogy mondod, ha csináltak attribute cluster jewel-t, +attribute node-okkal a végén pedig egy %attribute notable-vel, az elég brutál lenne. :Y
vagy egyenként a három attribútumnak egy-egy jewel, ugye a fán jelenleg csak egy ilyen small cluster van attribútumonként. a stat stacking build-eknek az elég nagy buff lenne :)

(#25302) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Új notable: Overshock

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25303) KubanitoS válasza TrollBalint (#25302) üzenetére


KubanitoS
veterán

Amúgy jól gondolom, hogy az új passzívoktól függetlenül maga a karakter csak 120 pötyiből gazdálkodhat továbbra is? Mert így ebben a formában olyan hatalmas értelmét nem látom ezeknek az új jeweleknek. Ennyi erővel simán berakták volna az új passzívokat a fára, aztán kész. Most még meg kell szerezni a jeweleket is, gondolom a must have edisönöket sok exáért és még költhetjük rájuk a már így is kevésnek mondható pötyiket. Nem tetszik ez a rendszer. :/

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#25304) Har_melin válasza KubanitoS (#25303) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

- tudtommal igen, a kiosztható pontok száma nem változik.
- ha a fára rakják be, akkor az a szarnak egy pofon, sőt, még nagyobb szar, mert továbbra is fix helyen lenne, miközben neked nem lenne több pontod, hogy oda juss. Pont az a lényege, hogy a saját buildednek legjobban megfelelő helyen te magad tudsz létrehozni olyan passzív-bokrot, ami neked kell. Ha resist kell, akkor olyant gründolsz, ha DoT, akkor olyant. Az alattad lévő képen lévő gyűrű pl. bárhol lehet, akár a Templarnál is.

majd kiderül, hogy milyen modokat lehet majd rájuk rollolni, de ha nem kell egy távoli keystone miatt átmászni a fa túloldalára, az jó eséllyel inkább megtakarít majd pontokat, nem pedig fordítva,

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25305) TrollBalint válasza KubanitoS (#25303) üzenetére


TrollBalint
addikt

Próbáltam utánanézni most gyorsan az oldalon meg egy korábban linkelt videóban, de nekem az jött le, hogy ezek nem adnak plusz pontot, csak annyi, hogy bárhova rakhatod, ahogy Har_melin is írta. Illetve, ha jól sejtem, lehet a rare-kre pörgetni chaos-t, tehát ha nem a megfelelő esett ki, még nem kell feladni és a tradet bújni :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25306) Badlof2k válasza TrollBalint (#25305) üzenetére


Badlof2k
senior tag

alter augment regal paros , meg akar jo bizniszt is lehet csinalni ezekbol majd .

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25307) brunnehilde válasza Har_melin (#25304) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ez azért annyira nem rossz. Persze vannak buildek, amiknek minden helyben, közelben van, de rengeteg olyan is, ahol eléggé szét van húzva a passziv fa, ott mindenképp hasznos lehet.

Megcsináltam a build leirást, most már csak a változtatásokra kell várnom és korrigálnom. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25308) sirdond válasza KubanitoS (#25303) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem több oka is van, hogy nem fix, új helyre kerültek. egyrészt ahhoz, hogy egy új notable/keystone bekerüljön, alaposan át kell vizsgálni a fát, hogy milyen karaktertől mennyire lesz messze és ahova kerül ott van e már hasonló (a balansz miatt), illetve hozzájön még az is, hogy át kell alakítani a fát, mert ugye most már elég sűrű, ez pedig azzal jár, hogy még több skill-t kell mozgatni, azaz meg kell vizsgálni az összes többi skill-t is újra, amit át kell helyezni ... ez bizony óriási munka.
másrészt így sokkal könnyebb tesztelni új keystone-okat (vagy notable-ket), amiket egyébként majd PoE2-be szánnak, (nyakamat rá, hogy az új unarmed cluster/unique jewel is ilyen), vagy csak eddig nem tudták berakni fix helyre. valószínűnek tartom, hogy lesznek olyan cluster jewel mod-ok, amik csak bizonyos ligában lesznek elérhetőek, utána pedig már nem (csak legacy-ként).
plusz, amit nem szabad elfelejteni, hogy ezzel most bejön egy újabb grind faktor, mire megtalálja az ember az neki szükséges jewelt, ami kicsit talán megint kitolja az aktív játékidőt egy 3 hónapos ligában.

[ Szerkesztve ]

(#25309) Win-T


Win-T
senior tag

1500 fusing orb vásárlásának six linkhez mi a legegyszerűbb módja? Megnéztem a bulk item exchange oldalt de én elsírom magam ha onnan 10-20-assával kell összevadászni az emberektől az biztos.

(#25310) brunnehilde válasza Win-T (#25309) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Az, hogy megkeresel játékban. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25311) Win-T


Win-T
senior tag

De ti ligáztok, nekem meg standardon kéne. :(

(#25312) Badlof2k válasza Win-T (#25311) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nekem van folos jewellerem meg fuseom is ott odaadom ingye :R Csak egy nevet meg mikor tradeljuk le :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25313) Win-T válasza Badlof2k (#25312) üzenetére


Win-T
senior tag

Ingyen nem kívánom legalább valami jelképes összeget találj ki érte. :D
Online vagyok most is, este hétig biztosan játszom. Ha a guildben bent vagy akkor CarbonBasedLifeForm kari az én vagyok, ha nem akkor WinterK az account név amint megtalálsz.

(#25314) persil


persil
nagyúr

Na, hetvegen magikus modon eltuntek a disconnect-ek, meg az ertelmezheten lagok.

Kerdes, hogy tudtok e olyan oldalt/leirast a buildek passziv fajarol, amit normalisan is lehet nezni mobilon?
A pathofexile.com-os tree hasznalhatatlan, a poeplanner meg ugyan mukodik, de eleg korulmenyes.
Nem tudtok esetleg szovegeset, ha mas nincs?

Egyebkent cold rain of arrows ranger-rel probalkozom.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25315) TrollBalint válasza persil (#25314) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én max a Wikit tudom ajánlani, de ott egyesével kell rákeresni a dolgokra, és nincsen grafikus (meg igazából semmilyen) fa. Az ascendanciek vannak egy helyen.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25316) persil válasza TrollBalint (#25315) üzenetére


persil
nagyúr

Ilyen infokat en is megtalalok, de itt nincs build.

Ahol meg build-ek vannak, azok hasznalhatatlanok mobilon. -.-

Ez az alapveto problemam :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25317) Har_melin válasza persil (#25314) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A buildhez tartozó passzív fáról aligha találsz majd használható mobilos leírást, mert mostanra a legtöbb buildet Path of Buildingben teszik közzé. Szöveges leírást még kevésbé, senki nem fog elkezdeni olyanokat írni, hogy "menj a Foresight-tól balra kettőt, aztán balra föl a MoM-ig, ott megint balra." Ez van, egy ekkora és ilyen strukturált skill rendszer nem mobilos böngészésre van, minimum egy nagyobb tablet kell hozzá. majd talán ha egyszer lesz mobil PoE, akkor.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25318) TrollBalint válasza persil (#25316) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát akkor marad a poebuilds.cc és reménykedni benne, hogy olyan fórumra vezet, ahol részletesen leírják. Vannak buildek youtube-on, de nem tudom azokat mennyire szokták részletesen elmondani, mert nem nagyon nézegetek ott buildeket.

Har_melin megelőzött :) Viszont erről jutott eszembe, hogy ha azért kell leírás, hogy mivel kezd, vagy merre indulj el az elején a fán, akkor a PoB-ban néhány buildnél olyan linket adnak meg, ahol külön le van osztva alacsonyabb szintre is, hogy mit kell kitenni. És egy lenyíló listában lehet választani, de ez nem túl gyakori.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25319) Har_melin válasza TrollBalint (#25318) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A normálisabb youtube builderek általában elmondják, hogy mit miért raknak ki és jellemzően van legalább egy nagyon gyors fa-építés is a videóban. A PoB buildekbe valóban ritkán tesznek szakasz részleteket, de ha kifejzetten kezdő buildet rak ki valaki, akkor azért nagyobb rá az esély. (Kezdő, nem liga kezdő buildre gondolok, pl. Ghazzy Contagion ED buildje volt ilyen, ha jól emlékszem.)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25320) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Lesz némi - az új - Atlast érintő változás. Pl. ezentúl az Awakening level nem attól függ, hogy hány 4-es régiót rakunk ki, hanem, minden 4. watchstone után kapunk egy levelt.
A x% increased modifiers az Awakening level bónusztól át lesz mozgatva az Awakening Objectives-hez.
De nyugodtan olvassa el más is a hírt, mert nem lepődnék meg a mai nap után, ha valamit félrenézek :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25321) persil válasza Har_melin (#25317) üzenetére


persil
nagyúr

Nem konkretan a mobilos bongeszessel van a baj, hanem azzal, hogy az oldalak fele szimplan szar es nem gorgetheto a fa, vagy a fele nem latszik, mikozben maga az oldal ott van teljes egeszeben, ergo semmi akadalya nem lenne, hogy a fat is lehessen rendesen latni.

Egyebkent lvl 40ig sajat kutfobol csinaltam es most youtube-on nezegetve a buildet, talan 4-5 felesleges pontom van elosztva.

Mas: aki kitalalta a labyrinth-et, azt agyonvernem... :D Nyilvan a vegen ol meg az a barom, egyszeruen nincs mar kedvem ujra bent szenvedni ujabb egy orat.

Szrk.: Hu meg egy eszembejutott. Tane laborjaban mit tudok csinalni...? Marmint nyilvan ertem mire valo, utkozben, ha megjelenik az a buvarruhas hulye, akkor le is teritem a metamorph-ot, de bent a laborban ures a lista, semmit nem tudok "epiteni". Ennek mi az oka?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25322) persil válasza persil (#25321) üzenetére


persil
nagyúr

A poeplanner.com a legjobb ilyen szempontbol, az szimplan csak benan van megoldva, de vegul is hasznalhato.
(Az oldal felen van csak a fa es ott ugyan gorgetheto, de boven kiferne teljesen is, hisz az oldal maga hibatlanul jelenik meg.)

Szoval, ha jobb nincs, akkor ez is megteszi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25323) brunnehilde válasza TrollBalint (#25320) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Úgy tűnik átláthatóbb lesz, hogy mikor, hogyan jelennek meg az elderslayerek. :)) Ez az awakening level megoldás is jobb. Akkor is növeled, ha a mapokon fokozatosan egyesével rakod be a jewelleket.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25324) v-paci válasza brunnehilde (#25323) üzenetére


v-paci
aktív tag

Hát nem tudom, de a népek eléggé fel vannak háborodva a "x% chance for Maps to drop one tier higher" bónusz kivétele miatt. Hozzáteszem jogosan.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#25325) Melorin


Melorin
addikt

A nemsokára induló ligába mikor készülnek el szerintetek build guide-ok?
Én mindenképpen egy melee karaktert szeretnék indítani és nem cyclone-t. Régebben gladiátort toltam és nagyon szerettem.
Vajon életképes lesz most is?

(#25326) sirdond válasza persil (#25322) üzenetére


sirdond
őstag

Van még ez is: [link]
Nem használom aktívan, így nem tudom mennyire használható, vagy bugos, stb..., de nekem nem tűnt rossznak (PC-ről).

@Melorin: Valószínű, hogy 12-én este legkorábban, de inkább majd 13-án lesznek build-ek.

[ Szerkesztve ]

(#25327) brunnehilde válasza Melorin (#25325) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nálam most már elég régóta alap a facebreaker, szóval ebben a ligában elsősorban olyan skilleket próbáltam, amik működnek vele (consecrated path, ice crash), és bár nem voltak rosszak, Cyclone-nak a közelébe nem értek. Ebben azért benne van az is, hogy olyan nagyon nem erőltettem meg magamat, hogy a maximomut hozzam ki belőlük. A Gladiator viszont nekem nagy kedvencem lett a 3.7 óta, mikor behozták az Arena Challengert.

3.10 buildekre meg addig ne számits, amig ki nem dobják a változásokat. :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25328) Melorin válasza brunnehilde (#25327) üzenetére


Melorin
addikt

Melyik oldalra szoktak leghamarabb felkerülni az új buildek?

(#25329) 0karmacoma0 válasza v-paci (#25324) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát nem tudom, megint kicsit önmagát felspanoló hisztinek tűnik. Mennyiségre nem esik kevesebb map, sőt mivel meta map reward bugos volt, könnyen lehet a Delirium fossa majd a mapokat. Mivel úgy is bent van a watchstone tier 14 lesz az alja a mapdropnak, amiket amúgy alig droppolt a brutális bónuszszázalék miatt. Lehet kék mapokon nem lehet majd tier 16-ot sustainolni, de összességében szerintem nem lesz gond. Persze rontották már el párszor a mapdrop balanceot, szóval lehet nem igazam, de én még nem aggódok.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25330) TrollBalint válasza Melorin (#25328) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én a poebuilds-et szoktam nézegetni, viszont ott van, hogy csak átszámozzák a buildeket. Ha nem történt sok változás az előző liga óta a használt skillekben, akkor egyszerűen csak átírják a verziót 3.9-ről 3.10-re.
Néhány influencer szokott csinálni league starter buildeket a megjelenés előtt pár nappal, de azok csak teóriák, nyilván nem tapasztalaton alapulnak.
A liga kezdete után pár nappal (mondjuk úgy 2-3 már bőven elég) lehet nézegetni a poe.ninja-t, viszont ott build leírást nem találsz, csak azt, hogy a top playerek milyen buildekkel mennek, éppen mi van rajtuk.

Én nem nagyon nézegettem fórumokat, de ha tényleg hiszti van a ez a drop rate miatt, azt nem értem én sem. Ami eddig volt map bónusz az megmarad. Ez az awakening bónusz meg csak extra volt a sima bónuszon felül. :U

Brunnehilde: igen, ez az Awakening level növelés nekem is bejön, hiszen nem kell különböző Slayereket vadászni, lehet 4 egyforma is :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25331) persil válasza sirdond (#25326) üzenetére


persil
nagyúr

Ez jonak tunik, koszi szepen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25332) crazygamer


crazygamer
tag

Brunnehilde a Cyclone gladiátorod pajzsában semmilyen jeweleket nem használsz? A videód alatti Pob szerint üres.

(#25333) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Szent szopóálarc, ez a Spellslinger support első hallásra nagyon keménynek hangzik:
- sorra castolja a hozzá kapcsolt spelleket (mint egy CoC)
- a spellek cooldownja csökken ahogy magasabb szintű lesz
- a wand sebzése (ami alapból attack dmg) hozzáadódik a spellek sebzéséhez
A negatívum, hogy minden kapcsolt spell leköt 15% manát és a lekötésre hatnak a további supportok mana módosítói is. Két, maximum három spellnél többet nem hiszem, hogy érdemes lesz hozzá rakni, de érdekes opciókat nyit.

Itt egy videó is róla, meg az új cikkcakkos Kinetic Bolt skillről is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25334) sirdond válasza Har_melin (#25333) üzenetére


sirdond
őstag

huh, hát ez tényleg brutálnak néz ki és hangzik, régóta nem mozgatta meg a fantáziámat ennyire egy caster skill :D

(#25335) Har_melin válasza sirdond (#25334) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Nagy számolgatások lesznek, mert átkot is hozzá lehet kötni és akkor ki lehet vele váltani a blasphemy-t, 35% helyett 30%-ért. (15+15, gondolom minimum egy támadó spell is menne mellé). Kérdés, hogy a támadó spell supportjainak a mana szorzója ebben az esetben érvényes lesz-e az átokra is - szerintem nem.

Bár ahogy a sebzések skálázódnak, valószínűleg jobban jár majd az ember egy skill + 4 support + külön blasphemy kombinációval, mint egy skill + 3 support + átok variációval.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25336) Har_melin válasza sirdond (#25334) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

gyorsan megnéztem: a lvl20 Glacial cascade sebzése 440. Ehhez egy T1 phys rollos wand hozzátehet még kb. 240-et. Ez jó +50% base dmg, utána ez skálázódik az összes többi módosítóval... Vagy egy Bladefall a robbanó kiegészítéssel...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25337) sirdond válasza Har_melin (#25336) üzenetére


sirdond
őstag

az a vicces, hogy ebben a ligában is esett, vagy 3-4 db high phys rollos wand, meg előtte is mindig volt 1-2 átlagban és mindig bosszankodtam, hogy mi a francért nem tudott egy normális fegyverre kerülni, vagy miért nem caster mod lett, úgyhogy jó pár liga óta külön helyre gyűjtöm őket. hát most a nyakamat ráteszem, hogy nem esik majd egy ilyen wand se :D

(#25338) brunnehilde válasza crazygamer (#25332) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mármint skill gemekre gondolsz, a jewelleket a passziv fába rakod. :) Nem linkelted, szóval nem tudom most melyik videóról van szó, de mivel gladiatort irsz, igy biztos, hogy Surrender pajzs van, ami Lvl30 Reckoningot ad. Szóval a pajzsba két support gem lesz ott (melee phys + brutality) és a Vaal Warchief.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25339) 0karmacoma0 válasza Har_melin (#25333) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nagyon bíznak a szerverekben. Beígérték a CoC metagemet, most behozzák ezt. A forbidden buildek szerintem elhozzák az apokalipszist. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#25340) Har_melin válasza sirdond (#25337) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Egy add phys dmg, increased phys dmg és add chaos dmg wand, Bladefall + Spellslinger + poison + Despair + added chaos dmg + vile Toxin ... de szép lenne... :)) Mellé egy Embalmer kesztyűbe a Blade Blast...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25341) Melorin válasza brunnehilde (#25327) üzenetére


Melorin
addikt

Köszi! :)
Egy gladiátorral hogy lehet az elején a leghatékonyabban haladni, tömeget oszlatni? Addig húzni kell valami másik skill gemet amíg nem hatékony a karakter?

(#25342) persil válasza Melorin (#25341) üzenetére


persil
nagyúr

Nem jatszik valaki kozuletek xboxon, aki ki tudna segiteni?

Felreertes ne essek nem kell ingyen semmi, de hatha van valami vackom(divination card, currency orb-ok, mittomen'), amiert kaphatnek nehany chaos orb-ot. Az arak brutalisak a marketen*, szoval a flipelgetes nem jatszik, premiumom meg nincs, tehat nem tudom eladni, amim van.

*De, hogy oszinte legyek gyakran kovetkezetlenek is. 1 chaos orb ~90 orb of alteration, de ha alteration-t akarsz venni, akkor 20-ert elkernek 1-2 chaos-t. Ez biztos ilyen titkos poe dolog, de fel nem tudom fogni, hogy akkor mitol mukodik az economy.(hiszen, hogy eladj valamit, ahhoz valakinek meg is kell venni...)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25343) crazygamer válasza brunnehilde (#25338) üzenetére


crazygamer
tag

Igen a lvl 30 Reckoning-os pajzsos buildedre gondoltam. Ennél a videódnál : [link]
A Pob-ban sajnos nincsenek bent a gemek, esetleg ha átfutnád a Pob-odat, hátha más is kimaradt, nagyon megköszönném. Az ezelötti ligás Facebrakeres Cyclone karid is nagyon bejött, az volt első karim az évek alatt, amivel 95 lvl lettem és Shaper is meglett.
Szívesen játszanék az általad kreált buildekkel. Esetleg ha klánban vagy, oda is belépnék, bár nem szeretnélek folyamatosan kérdésekkel zaklatni :D

(#25344) sirdond válasza Har_melin (#25333) üzenetére


sirdond
őstag

na, ha ezt a tegnapi Spellslinger-t keménynek hívtad, akkor mit szólsz ehhez a mai jewelhez?
[link]
aztabüdös :Y ráadásul 2 üres jewel socket még,egyszerűen brutál
(mondjuk az nem igazán tetszik, hogy megint korlátozzák Sword/Axe kombóra)

(#25345) tiborv válasza persil (#25342) üzenetére


tiborv
aktív tag

Én xboxon jatszom, de ezt a ligat elengedtem a felenel. Átmentem ssfhcra de idő hiányában azzal meg act7nel leálltam. Viszont cuccokat meg currencyt szívesen adok van elég sok használható amíg kitapsztalod mi jön be.
maxos kaom heart, void battery ha caster vagy, 21/23 ball light meg 21/23 vaal bv gem, levelezeshez tabula meg mittomen meg mik. Szívesen oda adom őket én már nem fogom hiányukat érezni. Meglesem majd a profilomat hogy lathatoak e a stash fulek ha gépkozelben leszek, most mobilrol írok

[ Szerkesztve ]

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25346) persil válasza tiborv (#25345) üzenetére


persil
nagyúr

A felet nem ertettem annak, amit leirtal, hogy oszinte legyek, nagyon kezdo vagyok en meg ehhez, de a felajanlast koszonom! :)

Este fele fogok jatszani, majd irok egy privatot itt, ha hazaertem.

Szrk.: Tabulam az van, valahogy bemakoltam jatek kozben egy mobbol valami lvl 30 korul. Aztan utolag olvastam, hogy uj kari huzasnal tok nagy segitseg. :D

Egyebkent ligak vegen mi tortenik a karakterrel? Atkerul "nemligaba", mint a diablo-nal, vagy itt mashogy oldottak meg? Remelem megmarad valamilyen formaban.(ezek a ligak/szezon dolgok ideig szorakoztatnak ezekben a jatekokban, de nekem "kell" egy orok kari, vagy hogy mondjam)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25347) TrollBalint válasza persil (#25346) üzenetére


TrollBalint
addikt

Átkerül a karakter is, meg az egész láda a standard (nem-ligába) ligába.
A ládákból mindegyik fül át fog kerülni, csak átalakul only-remove füllé, az az csak kivenni tudsz belőle.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25348) tiborv válasza persil (#25346) üzenetére


tiborv
aktív tag

Ok ok este írj aztán átdobom ami segíthet vagy e tudsz adni meg a currencykat.

liga vege ugyanaz mint diablonal, sima standard lesz a kari és az inv. Viszont nem limitáltan veheted fel a cuccaid, hanem mindent átmenthets, sőt mikor több ligát kihagyva beléptem egy régi karakterre volt vagy 30 stash stabom mert mindent megoriz nem számít hogy hány ligaval ezelőttiek. Ez szerintem nem változott.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25349) tiborv válasza tiborv (#25348) üzenetére


tiborv
aktív tag

Feladom az iphonerol való gepelest mert ez szörnyű :)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25350) persil válasza tiborv (#25348) üzenetére


persil
nagyúr

Koszonom szepen, jelentkezem! :)

TrollBalant
Koszi neked is a felhomalyositast! Ez igy pont jo nekem, valamiert mindig kell egy non-season kari, akit lehet istapolgatni, de mellette elvagyok a season-okkal(ligakkal) is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.