Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Árúljátok már el, hogy tier 10 és a fölötti mapokon, hogyan lehet fejlődni valahogyan? 89. szinten tertok és képtelen vagyok feljebb küzdeni magamat mert fél óránként/óránként folyton van valami ami miatt fűbe harapok. 4000 köürüli hp-m van 11e páncél minden res 78% kivéve chaos, az -28 és 90 ezer körüli a storm blast dps-em. Idáig tök jól haladtam. Még tier 10-11-en is aprítom a tömeget vele de időnként betol olyan bosst vagy szitut aminél kevés mint sünben a dajer!

(#25852) brunnehilde válasza TrollBalint (#25844) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Rizseslescó kolléga összefoglalta. :D Meglepően jól birja a legmagasabb szintet, pedig még mindig nem vagyok crites. Dupla Delirium Orbos full megkapolt T16 mapokat megyek vele, amik hozzáteszem a legbrutálisabb mapok, amiket PoE pályafutásom alatt csináltam. :R :P Jó értelemben brutálisak, nagyon bejönnek.

A Surrender pajzs a komolyabb befektetés (3exától kezdődik most), de a 6L Bronn röhejes fél exás ár alatt megy már (pont jó szinekkel is találtam 70c alatt ami kihagyhatatlan), a többi gear meg kb filléres darab. Jut eszembe, Dash a movement skillem ebben a ligában és nagyon meg vagyok vele elégedve. :B

duke1981: Látni kéne a buildet, mert igy nehéz. Sok minden bekavarhat, pl. bleeding ami gyakran és gyorsan lekapja az életet, vagy desecrated/burning ground stb... Ezek ellen nem véd a resist vagy a magas armour/evasion.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25853) mrkog


mrkog
tag

Na hosszú évek alatt először vertek át Poe-ban.
Vettem az előső héten egy 6L Carcass-t, természetesen a kereősbe azt írtam, hogy 6l.
Kicsit bosszantott is, hogy elég sokszor halok Brunnehilde szuper buildjével, még az is megfordult a fejemben, hogy nézzen rá a buildre, de mintha tovább élnének a szörnyek ezért többet is sebeznek és meghalok.
Most vettem egy jó kis astral plate-et és gondotam eladom a Carcass-t, de csak nem vették 3 ex-ért.
És ekkor kiderült, hogy alig látszik a link a jobb oldali alsó kettő socketnél.
Szóval simán mentem 4 sockettel és jól átvertek.
Figyeljetek oda erre, hátha az én példám okán nem szívjátok be.

acc: Von_Schwarz

(#25854) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Mi az az exa?

(#25855) persil válasza duke1981 (#25854) üzenetére


persil
nagyúr

Exalted orb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25856) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Most is lag miatt haltam meg... tele van a tököm. Egy órám ment megint a levesbe mert szaggat ez a szar.

(#25857) duke1981 válasza duke1981 (#25854) üzenetére


duke1981
lelkes újonc

Köszi!

(#25858) TrollBalint válasza mrkog (#25853) üzenetére


TrollBalint
addikt

a keresőbe hogy írtad be, mikor rákerestél, mert ha csak annyit, hogy (példának okáért), hogy a linknél legyen 4 kék meg 2 piros, de nem írod utána, hogy a minimum link 6 legyen, akkor nem feltétlen fog keresni 6L-t, hanem olyat, ahol van egy 4 linkes kék meg egy 2 linkes piros, aztán ez a kettő össze van-e már linkelve, azt nem figyeli.
Én is majdnem megszívtam ezzel :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25859) brunnehilde válasza mrkog (#25853) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ezek után biztos jobban megnézed, mit veszel. :) Ránéztem a buildre, szépen összeraktad már. :R 1-2 észrevétel: Bloodlust support miért? Okoz valami a buildben bleedinget? Nekem nem jut eszembe semmi ilyen. Ha nem használsz dupla Circle gyűrűt, akkor szerintem úgy éri meg a legjobban, ha az egyik poachers markos (mázlim volt, 1 chaosért vettem egy nagyon jót) és a blood rage helyett egy Vaal Haste van. Blood Ragenél én kimondottan utálom, hogy szedi le a lifeot. :) Facebreakert lehet kapni +1lvl of socketed gemses implicittel, azt is elég olcsón, 90c-ért vettem, és még a szinek is jók voltak. Jó az astral plated, elég komoly armour van rajta, de találtam rá egy nagyon jó modot: You and your Minions take 100% reduced Reflected Physical Damage, amivel gyakorlatilag minden map és minden boss gond nélkül apritható. Az extra crit chance helyett én inkább ezt preferálom, erre gyűjtök most. :P Taste of Hate flask szükséges? Extra dmg-t nem ad, mivel brutality van. Helyette egy 25%-os Lions Roar.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25860) duke1981


duke1981
lelkes újonc

Kész elegem van! 4 hónap után úgy döntöttem feladom a játékot.. már teljesen kiidegelt. 89. szint felett képtelen vagyok tovább fejlődni. Kéne pár igen ritka cucc, hogy jobb lehessek de azokat egyszerűen nem tudom megszerezni.. sziasztok, további jó szenvedést!

(#25861) Badlof2k válasza duke1981 (#25860) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Hama feladta uram :R

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25862) mrkog válasza TrollBalint (#25858) üzenetére


mrkog
tag

Kb 99 százalékban biztos vagyok benne, hogy 6l-et kerestem, a színeket még én raktam rá.
Esetleg még az lehetett volna, hogy 6s-est keresek, de akkor meg nagyon sokat feldob , és nem görgettem volna le, mert feltűnik. Inkább az volt, hogy volt neki egy 6l-es a tradeben, és berakott egy 6s-est ami felül 4l volt alul 2 és a színek egyeztek, talán még a life is 70-es volt. Azt kell, hogy mondjam, ügyes.

acc: Von_Schwarz

(#25863) Kirk88 válasza duke1981 (#25860) üzenetére


Kirk88
csendes újonc

Szerintem csak simán rossz kasztot választottál. Én is beleestem ebbe a hibába, kezdtem egy double strike-os gladiátort vagy slayert már nem tudom pontosan, de hamar rá kellett jönnöm hogy tier12-13 felett már igen igen csak gyenge megfelelő cuccok nélkül. Utána felhúztam egy agony-crawler gladiátort aminek a clear speedje nagyon rossz(legalábbis a többi karakteremhez képest) a bossokat is "percekig" kell püfölni, de a védelme eszméletlen nem kell különösebb ügyesség hozzá mivel majdnem mindent simán facetankolsz vele. High end cuccok nélkül is abszolút életképes tud lenni, sőt biztosan az ránéztem kicsit az árakra amiket én használok standardon ez a karater nem kerül talán 1exbe se. A cuccok hozzá nagyon olcsóak , ha biztosra akarsz menni azt tudom ajánlani. Azzal mindent meg lehet ölni(nekem csak sirus-t nem sikerült, nyilván gyakorlással azt is meg tudnám csak lassú boss kill sok hiba lehetőség stb..). Delíriumba nem tudom mennyire lehet jó, az biztos hogy a blight mapokra nem ajánlám, bányászni viszont nagyon könnyű vele. Nem farmolod milliomosra magad vele viszont arra tökéletes , hogy összeszedj némi vagyont valami jobb karakterre. Valamint nem feszít szét az ideg, hogy kb percenként halsz. A tapasztaltabb játékosok nyilván tudnak ennél jobbat is ajánlani, de kezdőken vagy olyanoknak akik kb 4 hónapja játszanak korlátolt ismeretekkel, mint magam is ez egy tökéletes választás.

(#25864) mrkog válasza brunnehilde (#25859) üzenetére


mrkog
tag

Hát igen, bloodlust bentmaradt majd cserélem. A második Circle-t most veszem, ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a dupla puritys-t érdemes venni? 9vs2 ex. Van rá pénzem tehát nem az számít.
A facebreakerre még nem akartam költeni 2 circe előtt.
A taste of hate is csak bennt maradt.

És még egy kérdés, a fractured fossilal lehet mirrort csinálni az astral plate-emből? Mert ha igen, akkor amíg gyűjtesz, lehet csinálok egyet neked, utána meg kidobhatod.

acc: Von_Schwarz

(#25865) brunnehilde válasza mrkog (#25864) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Érdemes persze (incr dmg + buff), ha van rá keret, akkor egyértelmű. :) Lesz még amúgy is bőven ilyen 10 exa körüli befektetés, ha full ki akarod maxolni (enchant, awa gemek).

Fossilozást sajna fogalmam sincs, de egyébként sem szükséges, köszi. Elég szépen haladok, szerintem ma összejön az exa a bodyra, illetve már meg is lenne rá, ha nem ragaszkodnák ahhoz a reflection modhoz.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25866) mrkog válasza brunnehilde (#25865) üzenetére


mrkog
tag

Gondoltam kimaxolom, és talán elérem a lvl 100-at vagy a 40 challenget. Neked meg sok sikert a farmoláshoz.
Jut eszembe az új culsterek közül valami lesz használható?

acc: Von_Schwarz

(#25867) mrkog


mrkog
tag

Hát az a fractured fossil nem működik legalább is egy videó szerint

acc: Von_Schwarz

(#25868) San398 válasza duke1981 (#25860) üzenetére


San398
őstag

"Kéne pár igen ritka cucc" Itt cseszted el, hogy olyan build-et keztél amihez spéci cucc kell! Nem véletlen vannak liga kezdéshez mindig League Starter Builds induláskor
A lag-ra sokan panaszkodnak sok helyen. A POE sajnos igényli a stabil netet (nem mobil net) meg az SSD-t

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#25869) San398 válasza mrkog (#25862) üzenetére


San398
őstag

Sokan próbálnak meg eladni fake 6 linket, pár réggebbi reddit post: [link] [link]
Ode kell nagyon figyelni, nem szabad automatikusan nyomni trade alkalmával (volt 5ex helyett 5C próbálkozás is)

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#25870) Badlof2k válasza Kirk88 (#25863) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A double strike gladi vagy champ teljesen jo , a slayer mar tenyleg kerdeses :U de a gearelhetosege az nem egy nehez feladat , es rengeteg opcio van ra , elso shaperem azzal lett meg es nem volt annyira nehez sem :R

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25871) mrkog válasza San398 (#25869) üzenetére


mrkog
tag

Próbálnak, de csak az olyan retardoknak sikerül, mint én! :)
Különösen azt szerettem ebben a játékban, hogy nem akart senki átverni. Idáig.
Most nézhetek meg mindent alaposan.

acc: Von_Schwarz

(#25872) dante3 válasza mrkog (#25871) üzenetére


dante3
addikt

Engem is átvertek a legion ligában, 7 exa-et buktam! Starforge-t akartam vásárolni, az is volt meghirdetve, még az átadásnál meg is néztem, hogy oké-e a 6link, csak a nevére nem néztem rá. Voidforge-t kaptam helyette, azt hittem agyvérzést kapok mikor észrevettem. :(((
Soha eszembe nem jutna mást adni, mint amit meghirdetek.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#25873) tocsek18


tocsek18
senior tag

alt="" title=""
4 belső zónához, hogy lesz meg az első watchstone? Be kell rakni oda egyet a meglévőekből? És utána futni mapokat?

[ Szerkesztve ]

(#25874) mrkog válasza dante3 (#25872) üzenetére


mrkog
tag

Szerencsére engem ez nem bosszantott fel, inkább az ha meghalok valamiért amit nem értek és valljuk be, ebben a játékban ez elég gyakran előfordul.... :)
Viszont épp arról beszéltünk feleséggemmel, hogy milyen lelkivlágú ember lehet az, aki abban éli ki magát, hogy virtuális semmivel át tud verni másokat. Szánalmas. De ez csak az én véleményem.

acc: Von_Schwarz

(#25875) Kirk88 válasza Badlof2k (#25870) üzenetére


Kirk88
csendes újonc

Slayer volt mert ascendency-t is váltottam azthiszem, meg elkezdtem valmi guide-ot is követni mert ez nem az a játék :W . Hát megfelelő kezekbe szinte bármi jó lehet, de ezek nem azok a kezek :D De még nem mondtam le teljesen róla, mert a képesség az maga bejön, csak egyenlőre most túl sok karakter van még amit ki akarok próbálni.

(#25876) brunnehilde válasza mrkog (#25866) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Van pár, igen, az a curse immunity elég OP, de még nem tudom, hogy megéri-e beépiteni a buildbe. Elég sok pontot kéne átcsoportositani.

Valaki meg tudja mondani, hogy ez a mod pontosan mit is jelent?
You and your Minions take 100% reduced Reflected Physical Damage
Nem azt, hogy gyakorlatilag immunis vagy a phys reflectionre? Legalábbis eddig én azt hittem. Meg is vettem a body armourt, felturbóztam a buildet. Toltam a vaalt ész nélkül a mapokra, amig bele nem futottam egy phys reflectionbe, ÉS... úgy pofán vágott egyből, és 1hitelt, mint a mesében. :DDD Szóval vagy bugos a mod, vagy egyszerűen csak én értem félre az egészet. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25877) persil válasza brunnehilde (#25876) üzenetére


persil
nagyúr

Jol erted, de az immunitas es a 100%-kal csokkentett sebzes kozott egy hack'n slash-ben fenyevnyi a kulonbseg. Plane, a poe-ban, ahol olyan kifacsart logika menten mukodik nehany mechanizmus, hogy a legtobb matematikus orjongve akasztana fel magat.

Meg ugye, csak a fizikalis sebzesre vonatkozik, amit irsz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#25878) TrollBalint válasza brunnehilde (#25876) üzenetére


TrollBalint
addikt

Reddit szerint (és én is így gondolnám) ez 100%-kal csökkenti a bejövő sebzést. De ha te valamiért több, mint 100%-t kapsz be (pl. vulnerability) akkor a 130-100 még mindig 30% reflectedet eredményez.

Szerintem jobb lenne, ha nem reduced lenne, hanem decreased, mert az az increased ellentéte, és ugye poe-ba az increased damage-k összeadódnak. Ebből vonódik le ez, még mielőtt a tényleges sebzést kiszámolódna.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25879) sirdond válasza TrollBalint (#25878) üzenetére


sirdond
őstag

majdnem így van :D
az igaz, hogy mivel csak reduced ezért nem teljesen lecsökkenti, hanem csak kivon a végső értékből 100-at.
ennek a párja az increased a pozitív oldalon.

amit te akarnál (brunnehilde) az a 100% LESS reflected dmg taken (annak a párja a more dmg a pozitív oldalon).

(#25880) savior válasza TrollBalint (#25878) üzenetére


savior
őstag

Nem az Abyssus miatt van?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#25881) Har_melin válasza brunnehilde (#25876) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Bizony, #sirdond kollágánál van a pont. A Reduced dmg az csak a refelectre ható módosítókat összegét csökkenti 100-zal. Mondjuk van egy 100%-os alap sebzésed, erre jön egy +250% módosító (összesen 350%), akkor a reflect csak 250% os sebzésből számolódik, nem a 350%-ból.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#25882) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Óriási. Akkor megint okos voltam. :DDD Pedig úgy örültem, hogy ezzel most már tényleg "mindentvivőbuild" lett. :O Alapból az a mod úgy 4-5 exával megdobta átlagban az astral árát, de legalább volt türelmem és kivártam, mire valaki felrakott egyet ár alatt 14-ért. Talán Atziri ellen használható lesz Yugullal karöltve. :U Ja és igen, tuti az Abyssus miatt nem működik, meg ugye lehet vulnerability is a mapokon...

Lényeg, hogy most már crites vagyok, ennek örömére futottam is egy ilyen kis mapocskát. :DDD 4 sextant, scarab, és beyond mod. Csak erős idegzetűeknek ajánlom. Első kanyarban rögtön el is haláloztam, nem volt még deaths doorom, mire észbekaptam a bleeding már el is vitt. Na mondom, jobb lesz odafigyelni. Utána aztán ment is, mint a gyorsvonat, kb félórás map. :DD Több halál viszont nem volt, a vége 95 splinter és 11-es szintű drop!:C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25883) TrollBalint válasza brunnehilde (#25882) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az én ED-m mindent modot visz (na jó, a no regen picit necces, de alapvetően nem gáz, ha előre észreveszem és úgy készülök)
Pedig az csak egy kis "csíra" build :P :U
(bocs, ezt nem tudtam kihagyni ;] )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#25884) P00By


P00By
nagyúr

2017 óta játszom. Ez a 4. szezonom. Az előző szezonban elkezdtem egy karaktert nem volt rossz, sokkal jobb volt, mint a régiek. Mert azokkal az egyes szintu mappokat sem tudtam sokszor megcsinálni. De a szezon végére a gearnek kb. egy darabjat nem tudtam összekalapálni. Most kipróbáltam brunnehilde fórumtárs cyclone buildjét. Nagyon élvezem, soha nem haladtam még igy és már többi régi dolgon átgyalogoltam, amihez anno hozzasem tudtam szagolni. Ráadásul ehhez a liga elején több geart is meg tudtam venni. Keveset játszom exaból alig szokott lenni egy liga alatt. Erre nem elcseszem az egészet? :W Karakter. Pob-et rosszul használtam és az elején véletlen a crittessel felülirtam a nem criteset és azzal kezdtem az egészet. Viszont ahhoz évekig nem lesz elegendő exám! Annyira nem tragédia tényleg nagyon élvezem, csak kár, hogy ennyi óra után vettem észre :DDD

(#25885) brunnehilde válasza P00By (#25884) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem csesztél el semmit, ez nem az a játék, ahol totálisan tönkre lehet tenni a buildet mert kicsit nem figyelsz oda. A banditákat, az ascendancyt, mindent vissza lehet csinálni, vagy váltani másra. Ugyanúgy a passziv pontokat is fán. :) Orb Of Regret, kb 15-20 drb és problem solved. Ha már nincsenek alapból refund pontjaid. Sisaknak vegyél egy Deidbellt, gyakorlatilag már ingyen hozzádvágják és jelentős dps növekedést ad. Amulett Daressos Salute, max 2-3 chaos az ára, vagy egy rare, meg jöhet a legalább 5L Bronn is. Ha ilyen magas szintre eljutottál, 5-10 chaos vagyonod már kell, hogy legyen. :P

Trollbálint: És még mindig csak lvl92 vagy a mindenvivő buildeddel? :F Bocs, én se tudtam kihagyni. :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#25886) Kirk88 válasza tocsek18 (#25873) üzenetére


Kirk88
csendes újonc

Belülről kifele majd kintrő befele haladsz. Az atlaszt nem tudod szinkronba egyszerre fejleszteni pakolgatni kell ide ida a watchstoneokat.Tehát úgy nem fogsz tudni haladni, hogy mindenova egy majd kettö stb... Van ahol 3-4 nek is bent kell lennie, hogy dobjanak watchstonet. Most hogy behozták ezt a fix rendszert így sokkal könnyebb haladni.

(#25887) P00By válasza brunnehilde (#25885) üzenetére


P00By
nagyúr

Az összes refund pontom megvan, csak mérges lettem, nem tudom hogyan sikerült átmásolni a pobot. Abyssus sisakot nem mertem megvenni a több fizikai dmg miatt :D

(#25888) tocsek18 válasza Kirk88 (#25886) üzenetére


tocsek18
senior tag

thx majd rakosgtaom ás rájövök, új atlas rendszer óta nem nagyon mapozgattam

(#25889) tiborv


tiborv
aktív tag

sziasztok

erdeklodnek tapasztalatok vagy csak siman tobbet tudoktol, hogy pillar of the caged god-ra epulo build mennyire lehet eletkepes endgamera? (sirus, elder stb nem erdekelne orulok ha mapozas menne)
ahogy elneztem mivel inc damaget ad (nyilvan str-re epulne nem int-dexre) igy flat damagera van szukseg fokent ezert sweep vagy eq-n gondolkodom. Amiket talaltam leirasok viszont 3.7-esek vagy azelottiek es ami a lenyeg, ssf hc lenne.

illetve ami nem vilagos inc damagevel ugyanugy hat a leech ill a crit is esetleg az ele conv dmg? csak hogy a treen mennyire vegyem ezeket szamitasba vagy inkabb a pure str-t eroltessem

koszi! :)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25890) sirdond válasza tiborv (#25889) üzenetére


sirdond
őstag

Helló!

Bár nem volt Pillar of the Caged God-ra épülő build-em, de tekintve, hogy stat stackingre épít és látva poe.ninja-n, hogy vannak ilyen build-ek, így simán azt mondom, hogy igen.
Sweep és EQ is lehet életképes, első cél, amit ki kell tűznöd magadnak szerintem, az a 1000str. Ez az abszolút minimum, ami nélkül bele sem kezdenék és endgame-re valszeg min 1500str fog kelleni, vagy még több.
3.7-es leírást még tudod használni, azóta melee fronton lényegi változás nem történt, csak a most bejött cluster jewel-ek (de te is puskázni poe.ninja-ról, hogy ki hogy mit használt, stb...)

Igen, az %inc dmg és az összes dmg kalkuláció még azelőtt megtörténik, hogy a leech életbe lépni. Gyakorlatilag az, hogy mekkora lesz a leech a bevitt damage-től függ, elsősorban. (Persze ez nem ilyen egyszerű, mert a bevitt damage is rengeteg mindentől függ.)

SSF HC úgy, hogy már megvan az item, vagy azt is ott akarod majd kifarmolni?

(#25891) tiborv válasza sirdond (#25890) üzenetére


tiborv
aktív tag

Hmm, az 1k str igy elsore kicsit soknak tunik "alap"-nak :)
Tehat akkor leech/crit/conv ele damagera ugyanugy mukodik minden szamolhatok ezekkel (mondjuk nyilvan elsosorban hc leven a leech erdekel).

Az item meg van persze, ssfben eleg nehez lenne csak ugy 1 itemre epulo buildet tervezni :)
Hal istennek uniq farmra sikerult egy kis "sajat" method szerint kifarmolnom levelingre eleg sok dolgot es kozben esett ez is. Meg persze mas meleenek valo, holott arc-bl sciont kezdtem...
igy jott az otlet hogy amig van lehetosegem (nem halok ra) gemekkel is ellatni valami masik kasztot addig belevagok.
(Meg persze hajt a tudat, hogy xboxon annyira ergya a ladder hogy tok jo latni mennyire elol vagyok valamelyik nem slager kaszttal. lvl49-en vezetem a laddert scionnal is :) )

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25892) sirdond válasza tiborv (#25891) üzenetére


sirdond
őstag

Tekintve, hogy ez egy nagyon rossz base (és persze, ha jól számoltam) még 1000 str mellett is csak ~480pdps lesz belőle, ami egy 2Handed weapon-nál azért eléggé átlagosnak számít csak (tény, hogy ebben nincs benne a több statból jövő bónusz, de azért azokból sem lesz sok, tekintve, hogy amúgy is kis értéket adnak és nem arra fogsz rámenni).
Az így elsőre szerintem T10-T12 mapok, onnantól már kevés lesz, főleg ahogy növeled az Awakener level-t és ugye red mapokon már erősebbek a mod-ok is.

Ok, sejtettem, hogy van, de gondoltam rákérdezek, mert igazából target farmolni is lehetne, ha nagyon akarnád, de abban valszeg nem lenne köszönet és hamar feladnád :)

Szóval még mindig azt mondom, hogy min 900-1000 str legyen, azzal lehet mapokon is haladni az egyéb bónuszokról nem is beszélve, utána azt van lehetőséged még tovább skálázni az endgame-be. Ha ezt nem éred el, akkor szvsz nincs értelme, mert simán találni ahhoz hasonló pdps-es rare 2H fegyvereket és akkor nem kell kompromisszumot kötni a többi cuccban.

Egyébként a stat stacker karaktereket sokkal nehezebb összehozni SSF-ben szerintem, mert ahhoz, hogy használhatóak legyenek a játék vége felé is, bizony kell rendesen t1-t2 +stat minden cuccra (és jewelekre és a tree-re) és ugye olyan item-eket találni, na az rendkívül RNG függő, craftolni meg nehéz. Persze, ha az a cél, hogy 1 hónapot rászánsz, hogy kifarmold ezeket, akkor hajrá, de gyors sikerélményt ne várj, szvsz.

(#25893) tiborv válasza sirdond (#25892) üzenetére


tiborv
aktív tag

hmm, ertem koszi. igazabol azert gondolkodtam valami melee juggban mert ez kiesett es erre mar emlekeztem hogy korabban epultek buildek illetve csak biztosabbnak ereznek egy juggernautot mint egy sciont. (nyilvan build fuggo de ami meginkabb az a cucc, lifeot meg regent meg konnyebb marauderra osszepakolni)

Az is jo lenne ha mapokon t3-4-5-6 korulig el tudnek jutni, ott mar nyilvan esne is hasznalhato cucc/regret amivel atstatolhatom magam de azert nem torolnek 100 statpontot a treerol.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25894) freddirty


freddirty
senior tag

hah idáig ez a rekordom splinterből :) de valahogy nem is fért ki a második legion monolit, elég a sima rusted breach és a polished legion scarab. Mindenkinek tudom ajánlatni aki tud clearelni jól a karival. T14 tropical island + polished breach +polished legion scarab.
Szép tiszta egyenes pálya, ha a második felére jutnak a legionok és breachek akkor szép lesz az eredmény. Igazából más pályán nem is tudtam ezt még megközelíteni sem. /De még a köd alatt le kell verni a bosst./

fred

(#25895) Badlof2k válasza sirdond (#25892) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Kivancsisagbol megneztem gugleba egyket buildet atlag min str a cuccokon olyan 50str , amun 80 rarebe :D nem occo , foleg hogy mid maxolni kell a reseket is , cycleonra epitett btw erdekesnek tunik nagyon :K

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#25896) tiborv


tiborv
aktív tag

Na nesze neked erre kiesik a facebreaker, igaz jó low statokkal. Praxisom nincs, de egy thief tormenttel lehet meg kene próbálni brunnehilde buildjet Hcban is :)

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#25897) sirdond


sirdond
őstag

Ki mondta, hogy nem lesz liga közbeni cluster jewel nerf? ;]
[link]
(Hozzáteszem, teljesen megérdemelt a nerf)

[ Szerkesztve ]

(#25898) MedweSajt


MedweSajt
tag

Hello,

tudtok ajánlani valami féle auto bomber buildet? Láttam az új jeweleknek köszönhetően elég sok kísérleti build van neten, de nem tudom mennyire működő képesek (forumon csak egy régebbi topik van az se túl aktív.). Fölég kártya farmolásra kellene low tier mappokon. Van esetleg valakinek személyes tapasztalata ilyen jellegű karikkal ?

(#25899) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Aki használja a trademacrot, az felejtse el. Lassú, poe.trade-ről húzza az adatokat, annak meg a fejlesztése eléggé lelassult. Meg ez az addon szerintem sose volt jó.
PoE Overlay - Használjátok inkább ezt, megnyilt előttem egy új világ... Lehet már mindenki ezt használja itt, csak én maradtam le. :D

brunnehilde - Visszatértem a karidra, nem krites verzió. Egész jó már, de még mindig nem vagyok kibékülve a clearspeeddel, főleg mikor Legion jön. :( Ha majd multicsilliomos leszek kipróbálom a crites verziót.
Viszont valamit nem értek. PoB-ban bepipáltad configba a shocked-et, ami plusz 500ezret rádob a DPS-re. Honnan jön ez a shock? Milyen itemből? Nem jövök rá...

(#25900) Badlof2k válasza sirdond (#25897) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Megyis a cry miatta rendesen , en nemis tudtam hogy van ilyen build pl , szal sokat nem vesztettem ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.