Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38002) wiggen123 válasza LittleBoss67 (#38000) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Valami túl sok lekérést csinál az oldal felé, nekem akkor van ilyen, ha túl sokat price checkelek, vagy túl gyorsan görgetek le egy nagy találati listát, de én PC-n vagyok.

[ Szerkesztve ]

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38003) donki válasza Har_melin (#37997) üzenetére


donki
aktív tag

Én pont ugyanígy jártam szintén essence-szel és az 1c-sek közül senki nem válaszolt, a 2c-sek meg azonnal. Mentek ignore list-re.

(#38004) donki


donki
aktív tag

Lehet mégsem EA ballista elementalistot kellett volna indítanom. Nagyon könnyen fekszik.

(#38005) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úgy látom most mindenki exploding totem builddel zúz. Olcsó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38006) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Akartam venni egy Glorious Vanity jewelt. Megörültem, hogy már 25-30c-ért kapható. Szerencsére sikerült gyorsan árban el is adnom, mert a nagy keystone kivételével a többi módosítója teljesen brick volt.

Ezek után nekiálltam a PoB-ban végigszálazni az opciókat - mit mondjak, ritka nagy szopás. Három normál keystonet érint a hatóköre, ebből nekem kettőre kellett volna két különböző módosító. több, mint egy órát elvett az életemből, de most végre van egy 29 elemes listám. "Meglepő módon" az, ami jó lenne, az szerencsés esetben 1, jellemzően 2 div. ;]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38007) Lokids válasza donki (#38004) üzenetére


Lokids
addikt

HA olyant akarsz ami nem hal meg, akkor RF jugg. Mindenre is képes és tankos.

Srácok a map deviceban a Pure Breachstone bargain mi a fene? o.O

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38008) TrollBalint válasza donki (#38004) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én is azt indítottam, még csak most sikerült eljutnom mapozásig. Szerintem elég jól bírja, annyit ez is fekszik, mint a többi karaktereim, de elfogadtam, hogy ilyen az én stílusom :)
Nekem a currency volt nagy gond, fejlődés alatt, nem volt orb of chance, nem tudtam időben megvenni a EA gemet és Act 5-ben mikor sikerült, akkor meg harmatgyenge volt. Valami Act 6 környékén tudtam rá átváltani, de onnantól sokkal simább volt.
Főleg, hogy lementem Heistbe level 55 környékén és kb. 68-ig ott maradtam. Nem így terveztem, csak mindig szintet léptem, akkor vettem új kontraktokat, hogy felhúzzam a gyerekeket legalább level 2-re. Meg hát estek is normális cuccok a fejlődéshez.
Most a mapozásra kíváncsi leszek azért...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38009) San398


San398
őstag

tibee77 , brunnehilde mi most a jövedelmező content ebben a ligában, mivel lehet pénzt keresni? Előző ligában a harvest és Alva negyon jól jövedelmezett ezek most is jók?
Mástól is jöhetbek a tanácsok ötletek.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38010) Plazmacucci válasza San398 (#38009) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak is Tujen

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38011) Har_melin válasza San398 (#38009) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Alvát én nem szeretem, ezért nem csinálom, de a harvest továbbra is megy. Azt nem tudom, mennyire "jó" bevétel, de fix, minimális rng-vel, ha ki vannak rakva az atlasz passzívok. Én még csak T9-10-es mapoknál járok, vagyis még hiányzik egy jó pár pont hozzá, de szerintem olyan maponként 10-15c-vel nyugodtan lehet számolni, gondolkodás nélkül.

Tujen és az expedition jó, de a) 25% esélyed van rá, hogy őt kapd, b) tökölni kell a töltetek kirakásával, c) a dungeon vagy teljesen lineáris mapokon gyakran szopás, mert nem tudod az összeset lefedni (bár az atlasz passzívokkal ez lehet, hogy már nem gond) és végül d) dupla rng, hogy esik-e belőle coin és utána mit kínál eladásra.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38012) Lokids válasza Har_melin (#38011) üzenetére


Lokids
addikt

Van rá pont amivel Tujen 90% és Dannig 65% növelt eséllyel lesz.
Ebben a seasonben én is Expeditiont tolok. Kivételesen hesitet, szerintem kihagyom, bár lehet még visszatérek rá.
ezen kívül Alva-t szeretem tolni a dupla corrupt miatt. de az "lassú". ezen kívül csak a szokásos essence box és harbringer. Lehet Legiont is kéne tolni, de nem visz rá a lélek.. valamiért annyira nem jön be. Le is van tiltva. Ahogy a Delirium a metamorph, breach, abyss, ritual is.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38013) Edge válasza Plazmacucci (#38010) üzenetére


Edge
veterán

Hát igen nekem már adott 1 divet úgy hogy nulla atlas passzív van expeditionra. :)

Más, EA Elementalist, én már corrupted t16mapokat farmolok vele, atlas maxolva(pár uniq map kivételével), ok néha beüt a surprise you're dead dolog, de együtt lehet vele élni, ez ilyen hogy mostakkor a legdurvább mapoknak nem lehet úgy neki menni hogy ez ne lenne benne a pakliban, vagy xpzés van vagy farmolás, ha xpzés akkor megyek pl. discordra paradise mapozni 10c/map vagy free.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38014) TrollBalint válasza Edge (#38013) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nincsen véletlenül elfekvőben néhány kezdő cuccod, amit sajnáltál kidobni, de már kinőtted? :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38015) donki válasza Edge (#38013) üzenetére


donki
aktív tag

Én is T16-os mapon vagyok vele. Nekem azon kívül, hogy ugye könnyen meghalok, ami a fejlődésnek 90. szint felett egy elég komoly akadálya, az a bajom vele, hogy jóformán nem tudok olyan map modot említeni, amire ne lenne érzékeny. Minden alkalommal választanom kell, hogy melyik ujjamba harapjak bele... Kapásból a szörnyek többféle képpen is sebezhetetlenek tudnak lenni ellenem (%resist hex, immune hex, immune ailments stb.) és akkor azokról a modokról nem is beszéltem, amik szinte garantálják, hogy én a mapen meghalok, ezeknek se szeri se száma.
League startkor nagyon fájt, hogy már előre tudtam majdnem minden mapon, hogy na itt is negatív xp lesz, mert abból a kevés pénzemből nem áldozok rerollra.

[ Szerkesztve ]

(#38016) Edge válasza donki (#38015) üzenetére


Edge
veterán

Ez nekem nagyon fura amit írsz mert én csak 2 modot kerülök: a 70%ailment és a no mana regen. Minden más jöhet dupla curse mapok, bármi. Ha megakadtál 90en akkor fuss xps mapokat csapatban, aztán ha megvan az a pár szint ami kell utána mapozz tovább.
Linkeld már a karidat plz.

TrollBalint, tyű elég low cuccokban tolod, de igen van pár cucc, majd keressük egymást.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38017) donki válasza Edge (#38016) üzenetére


donki
aktív tag

https://pobb.in/zy55KbzOerK_
Ez a karakterem jelenleg.
Egyetlen módon tudom aránylag kiegyensúlyozittan haladni, ha nagy a szörny sűrűség és folyamatosan rajtam van a phasing.
Az az xp mapping hogy működik? Hol lehet rá jelentkezni?

[ Szerkesztve ]

(#38018) Edge válasza donki (#38017) üzenetére


Edge
veterán

discord the forbidden throve vagyis tft ott vannak service-ek pl. rota is.

Hát.. kb. a védelmed jobb mint az enyém, viszont a damod sokkal kevesebb sztem ez sokat számít általában nincs mi megüssön mer mire eljutna hozzám már halott.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38019) San398 válasza Har_melin (#38011) üzenetére


San398
őstag

Köszönöm neked is meg a többieknek is az ötleteket.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38020) m.lala válasza San398 (#38009) üzenetére


m.lala
aktív tag

3 db T16 dűne legion: [link]
Itt a részletes farmleírás atlassal hozzá: [link]
Engem meggyőzött. :)

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#38021) Har_melin válasza m.lala (#38020) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ok, ez megint az a kategória, hogy "hogyan tegyél szert gyorsan tíz millió forintra? - fektess be hat milliót az XY akármibe, és hurrá"

Amit leír, hogy hogyan kezdjél neki, az azt feltételezi, hogy igazából már csak öncélúan dagobertkedsz - már régen megvan az a cuccod, amivel gyorsan és biztonságosan tudsz T16-on takarítani, van annyi plusz zséd, hogy csomagban vegyed a mapokat, scarabokat és a sextantokat. Ja, és egy olyan builded van, ami működik a legion mechanikájával, mert mint az elején megjegyzi: "requires a build that is able to break out the majority of monsters in stasis, failing to do so will reduce profits."

Ezekkel a "legyél könnyen, gyorsan milliomos a PoE-ban, óránként 20-30-100 divine" videókkal tele van a padlás, a 99,9%-uk előfeltétele, hogy már akkor milliomos legyél, amikor elkezded.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38022) la_cc válasza Har_melin (#38021) üzenetére


la_cc
addikt

Igazából a "6 gurgiát" is ugyanúgy szeded ki, mint a 10-et: nyomod, farmolsz, sokat, eladsz. :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38023) Lokids válasza Har_melin (#38021) üzenetére


Lokids
addikt

És ne feletsd el, hogy továbbá ölj bele napi min 6 órát is.
A többség erre nem képes.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#38024) la_cc válasza Lokids (#38023) üzenetére


la_cc
addikt

11 sec :P :P :P

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38025) m.lala válasza Har_melin (#38021) üzenetére


m.lala
aktív tag

Maximális tisztelettel megjegyezném :R , hogy én csak linkeltem egy farm ötletet puszta jóindulatból, nem írt semmilyen keretet, mennyiből akar farmolni, azt kérdezte, hogy mi a jövedelmező.
Nyilván nem minden karakternek való minden content, és nyilván nem is kezdő farmtipp, de ettől még tipp, ki lehet próbálni.

Magam részéről elég sok olcsó kezdős farm ötletet irtam már sztem.
Én pl. mindig az egyszerű farmokat kerestem, ki lehet rakni pl az expeditiont venni egy rusted exp. scarabot és T14 felett lehet szépen eladogatni mindent.

Egyébként egyetértek azzal, amit irtál a legtöbbször 20-40c /map befektetéssel zugatják a mapokat a tehetősek, amikor már van tőke.

la_cc...én frost blade-t csináltam és hát....mintha a legionra találták volna ki....nagyon beteg ;]

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#38026) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Hát én zero invest farmra az elején Strand - Belfry (egyenes vonalú) mapokon farmolom az essencet és harvestet és bulkba eladom,. Harvest cuccot min 1 div-ig szedem minden szint. Essenc 6-10 div összérték körül 95%-os áron elmegy, kevesebb 80-85%-on. Pár map none kell atlasba, meg favourite slot vagy 5-6 és alig kell mapot venni singular focussal.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#38027) TrollBalint válasza Edge (#38016) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem tudom mikor nézted a karakterem, mert kb. a hozzászólásod írása körül tuningoltam. Első körben valami random tegez volt, amit lecseréltem Skirmish-re, azt ajánlotta fejlődésre a build (igaz én már T2-T3 körül jártam, mire észrevettem, hogy ilyet is ír :D )
Meg kiesett egy Quill Rain, arra le is cseréltem a Storm Cloud-ot. A tegez kivételével minden cuccom talált, de ezzel is egész jól elboldogulok T5-n is. Ott azért kell számítani néhány halálra, ha figyelmetlen vagyok, de ha figyelek, akkor sima ügy :)
A cuccokat meg köszönöm előre is :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38028) TrollBalint válasza Edge (#38016) üzenetére


TrollBalint
addikt

közben eszembe jutott, a 70% ailment modot miért kerülöd? Az elementalist minden lövése ignite-ol, az vonatkozik a ballista-ra is, nem?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38029) Edge válasza TrollBalint (#38027) üzenetére


Edge
veterán

Már azt láttam, nade 4l, amúgy annyira erős a dam az EA elementalistnál hogy 4l-el piros napokig el lehet jutni simán.
Igazad van nem kerülöm, amikor championom volt akkor kerültem azt a map modot csak összekevertem, köszi a korrigálást. :)
Íjjon kívül kb mindent tudok adni ami a buildbe való, dyadian övet is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38030) TrollBalint válasza Edge (#38029) üzenetére


TrollBalint
addikt

köszi szépen, ma napközben én fenn vagyok kb. estig, kb. 15-20 chaost fel tudok ajánlani :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38031) Har_melin válasza m.lala (#38025) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én sem nem téged kritizáltalak, csak ettől a clickbait kategóriától herótom van. Most a liga elején mivel keresgéltem is dolgokat, meg többször néztem a PoE oldalát is, a Nagy Testvér úgy gondolja, hogy a YT nyitóoldalt legalább fele részben ilyenekkel kell teleszemetelnie.

Lehet egyébként ebből a témából jót is csinálni. Az előző ligában volt egy srác, aki konkrétan végigment az összes atlasz passzív csoporton, hogy ha pont azt akarod farmolni, akkor melyik nodok a mászthev és melyeket lehet hanyagolni, hogyan lehet minimális befektetéssel értelmezhető hozamot kihozni, mit érdemes még kirakni "ha már úgy is itt vagyok" elv alapján.

Az konkrét témához: az RF build pl. amivel megyek kifejezetten szar legionhöz. Brünne LC buildje viszont nagyon jó.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38032) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38033) czegee


czegee
csendes tag

Másnak aki esetleg Telekomos nincs gondja EU szerverekkel? 5 után konrkétan játszhatatlan laggok vannak Gbites optikán, más játékban nem jelentkezik a hiba. EU fórumokon olvasok hasonlóakat de magyar oldalon nem látom hogy panaszkodna bárki is.

(#38034) Plazmacucci válasza czegee (#38033) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szokott lenni orbitális lag, közben meg hibásan konstans 7ms válaszidőt mutat. Redditen sokat írnak róla, EU szerverek kapcsán. Ilyenkor mindig addig váltogatok gatewayek között amíg az egyik nem lesz stabil.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38035) Patrick válasza czegee (#38033) üzenetére


Patrick
addikt

Vodás netem van, előfordul nálam is. Régebben csak Frankfurt volt probléma, aztán a Milan, Paris is elkezdte, nem a nettel van a baj, szarok az eu serverek...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#38036) donki válasza Edge (#38018) üzenetére


donki
aktív tag

Megnéznéd légy szíves a korábbi pob-omat, hogy mit lehetne rajta fejleszteni? Egyszerűen hiába nézem, nem vagyok képes felfogni, hogy mitől ilyen alacsony a sebzésem. Az íjból már készül egy másik megfelelő slotokkal, csak még nincs rajta 6 link. A nyaklánc baromi drága, tegez sem olcsó. Mást nem látok, amin változtatni tudnék, és ötöd annyi sebzésem van mint kellene lennie.

(#38037) Edge válasza donki (#38036) üzenetére


Edge
veterán

Rendben, ugyebár ezzel a buildel a fire dot multipliert meg a dot multipliert kell halmozni, skillfán is, illetve az EA skill szintje minél magasabb legyen.
- amunak ha drága a + skilles akkor legalább dot multi legyen rajta
-6 linkből vedd ki a faster attack supportot, cseréld elemental damage with attack supp-ra
-a következő ringekből vedd fel vmelyiket vagy mindkettőt: the taming, polaric devastation(bal oldali slotba tedd ezt), ha rare ne hiányozzon róla az inc. elemental damage with attack.

extra1: skill fa módosítás, cluster jewel ág, elemental eq-tól jobbra eső ágat visszaszeded és kiraksz egy jó kis large-medium cluster ágat sokkal jobban jársz, így watchtower mehet amura olajozva.

extra2: rain of slpinters jewel, ezzel 3-at lő egy ballista nem csak egyet, igaz picit kevesebb alap dammal, de sokkal durvább a több nyíl.

extra3: átállsz mana fogyasztásra így befér a lifetap helyére az empower akár egy 3-as szintű is sokat dob az EA-n.

extra4: quiver: dupla dot multi sima + fire is

Egyelőre ennyi, az extra opciók a drágább fejlesztések.

(igen amúgy azt én is láttam hogy a damom több mint 10x-ese a tiednek, 3M vs 35M)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38038) donki válasza Edge (#38037) üzenetére


donki
aktív tag

Köszi!

(#38039) LittleBoss67 válasza czegee (#38033) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Más platform, de nálam telekomos gigás net kb. du. 3-4 után már-már játszhatalan.
Moszkva, Sao Paulo általában jobb mint az auto vagy eu szerver.

[ Szerkesztve ]

(#38040) Plazmacucci válasza LittleBoss67 (#38039) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem többnyire London jön be.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38041) Rison77


Rison77
senior tag

Vannak még ilyen boss boost-ok valahol? Régen a fórumban a shop részben hirdették, de most konkrétan semmi, csak tele van szinte szemetelve a mindenért is 4 millió divine-t kérünk agymenésekkel. :U Vagy esetleg valakinek van maven/uber képes karija? :D Nem egy boss killer build ez az RF jugg, és a hajam nem akarom kitépni mert elpazaroltam egy szett-et. Alapból se az én világom ezek a fight-ok, egy ilyen click to point játékban. :DDD

(#38042) Edge válasza Rison77 (#38041) üzenetére


Edge
veterán

persze hogy van, discord tft:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38043) Har_melin válasza Rison77 (#38041) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Én is a juggal megyek és mindig a régi Trabant hirdetés jut az eszembe róla. "Ez azonban nem szabad, hogy könnyelműségre csábítson."
Nagyjából mindent kibír, akkora a regenje. nagyon jó a dmg mitigáció is. Barant megcsináltam halál nélkül úgy, hogy véletlenül beütöttem egy no flask regen exarch modot és 10 másodperc után nem volt egyetlen flaskám se. Az exarch tüzes gömbjeit is túlélte (soha nem tudok pont lyukra futni vele).

Amitől persze az a képzete lesz az embernek, hogy übertank, le lehet állni vele bármit facetankolni. Hát nem. Főleg akkor nem, ha hülye modokat szed össze az ember ez exarch oltárokból és nem figyel arra, hogy milyen bossra fognak kerülni. Sikerült Tropical Islanden összehoznom valami 250% extra ele és chaos dmg-et a boss phys dmg-ére. Na abba már nem kellett volna beleállni. :O

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38044) Rison77 válasza Har_melin (#38043) üzenetére


Rison77
senior tag

Hát nálam elég sok a random 1 hit, bár főleg harvestben a jelenlegi gearrel, próbálok azért odafigyelni a modokra, de általában csak a no regent rerollolom, meg 60%reduced-et. . Eldert meg Shapert sikerült megölnöm, mondjuk Shapernél haltam párszor, mert amíg pakolgatom a fire trap-et , bármilyen életmentő skillt nyomhatok közbe, kapok 1 golyót, és haltam. :D És nem hiszem, hogy valamit nagyon benéztem volna a build építésben. PoB-om.

[ Szerkesztve ]

(#38045) Har_melin válasza Rison77 (#38044) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

én egy kicsit más builddel megyek, Glorious Vanity jewellel max+ all res-zel. (Chaosra is, sőt, arra főleg.) Ez nagyon sokat dob aa védelmen, de az armoron még turbóznom kell, meg a single target dmg-en is.
A gear még messze van a kimaxolástól. Eleve nem egy über killernek szántam, csak annyit akarok belőlük megcsinálni, ami a t16-os atlaszhoz kell. Most első körben kellene egy háromcsillagos Hillock a fortress HQ-ban, mert szeretnék egy 30%-os Brass dome-ot. az alap már megvan +4maxres-zel, de azt még 6L-esíteni kell.

Akkor mehet a Saffel és helyette egy +1 fire spell pajzs valami plusz sebzés modddal, 120+ life regennel és resistekkel. Azok függvényében le lehet majd cserélni a mostani két gyűrűt olyanra, hogy a Purity of Elements mehessen és legyen helyette a skitter+tempest shield. Aztán ha nem unok rá az egészre és az exarch + expedition + harvest farmolás működni fog, akkor awakened gemek, más cluster, esetleg visszaváltás egy rare páncélra dmg implicitekkel, Oriath's End flaska, stb.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38046) donki válasza Edge (#38042) üzenetére


donki
aktív tag

A discordon 50C-ért elrakják a lootot is? Fórumon van aki ingyen hirdeti a szolgáltazását, gondolom lootért cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#38047) m.lala válasza wiggen123 (#38026) üzenetére


m.lala
aktív tag

Harvestről írnál pár szót, régen iszonyat bonyolult, legalábbis nekem, nem foglalkoztam azóta vele.
Csak kirakod a pontokat a fán belépsz letolod és ennyi? Kell épitgeni kinlódni, bármi?

Én a beachen vagyok..itt jó az idő..könnyű pálya, gyors, jó mindenre, legion, harbi, expedition, bosson kirakva a conquer map aztán lehet haladni. Bónuszban kiraktam 4 pontért a trial of glory-t, 10% esély trialra, abból 20% esély improved offering kapura a jutalom a végén perpill ha mákom és Gift of Goddes esik ki 1 perc alatt eladható 1 divbe, itt sok a ha, de aki szereti az RNG-t 4 pontot sztem megér.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#38048) Edge válasza donki (#38046) üzenetére


Edge
veterán

Hol látod hogy elrakja :F Biztos van olyan is, de a beszúrt ssen: your map your loot látszik - te mapod te lootod csak a killért fizetsz.
Szvsz ez jobb mintha ingyen csinálná és lenyúlná a lootodat, sokkal drágább cucc is eshet mint 50c(és már nem azért de 50c apropéz).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#38049) Har_melin válasza m.lala (#38047) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

semmit nem kell vacakolni a harvesttel. Ha beadja bemész, megcsinálod a kerteket, összeszeded a lootot és kijössz. A lifeforce-okat folyamatosan el lehet adni, nem gigantikus, de stabil bevétel.

Egyedül arra kell figyelni, hogy a kertenkénti két opcióból melyiket választod. Felülről lefelé nő a lifeforce-ot adó monszták listája. A legalsó, kékkel jelöltek adják a legtöbbet, fölötte a fehérrel jelöltek még fixen dobnak, de keveset, a legfelső halványszürkék a trash. Értelemszerűen azt a kertet érdemes választani, amiben van kék vagy több van belőlük, aztán a fehérekből. Ezt egy pillantás felmérni, nem kell hozzá tervezgetés. A három színből a sárga kicsit többért adható el, azonos monszták esetén azt érdemes választani.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#38050) wiggen123 válasza m.lala (#38047) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Nincs kinlódás. Kettő "ültetvény"—ből választasz gyorsan egyet (ahol magasabb szintű lény van természetesen). Pikk pakk beérik és jönnek sorban a monszták. Ilyenből van 3-4/garden. Pontokból a jobb szélső felesleges, most mind3 szín eladható. Én 1 div mennyiségben adom el nagy tételben ahogy gyűlik. Minden más mechanika ki van zárva, csak essence van meg szinte minden mapon bead egy harvestet, mivel mást nem tud.
Ja van még harbinger is.
Nem is tudtam, hogy fehér mapokon is dobhat mysterius harbi fractured shardot. Egyszer esett 3db egyszerre, csak néztem. T3 strand volt.

Sometimes you win, sometimes you learn.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.