Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) brunnehilde válasza Har_melin (#24448) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Standardon meg van 1 alchért is. :C Tegnap esett egy awakened vicious projectiles, ennek apropóján mondták, hogy nézzek rá az awakened COCra. :U 30exa :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24452) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azt hiszem még sem értem az új Atlast. Két fele már red mapokig fel van tuningolva, a másik két oldala meg semmi. Elfogytak a mapjaim, és gondoltam felfejlesztem a másik oldalakat is, de hiába megyek mapokat T4 és felette, nem jönnek ezek a rohadékok. Rossz mapokat mennék?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24453) brunnehilde válasza Plazmacucci (#24452) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Egy ideig eltartott mire én is rájöttem, most már simán érthető és nem is túl bonyolult. :P Bal oldalon vannak a négyzetek, mindegyik régióhoz egy. Ezekre ha ráviszed az egeret, mutatják, hogy a négy watchstone közül melyik van meg az adott régióban (obtained) és melyik hiányzik. Amelyik hiányzik, az mellett irja azt is, hogy hány watchstonenak kell bent lenni, hogy elszineződjön a régió és lehessen bosst hajtani. A képen a piros és a sárgászöld ( :U ) sárga már megvan, kell még a zöld és kék, mindkettőhöz négy watchstonenak kell bent lenni.

Szóval, berakom mind a négyet, majd annyi a teendő, hogy fussunk egy mapot a régióból, a megfelelő tieren. Itt például egy T15 Phantasmagoriat. Megjelenik a boss, a régió szinesbe vált, futsz még két különböző mapot a régióban (már lehet azonos is, de akkor nem biztos, hogy további kettő map elég lesz, mert kisebb az esély a bossra) és mehetsz Kirachoz és Zanához, akik megnyitják a portál, aminek a végén legyőzöd a bosst és tied a hercegnő... Vagy legalábbis egy újabb watchstone. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24454) Plazmacucci válasza brunnehilde (#24453) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nyolc watchstone van nálam de úgy rendeztem őket, hogy kettő altar (vagy mi) ki legyen maxolva. Osztogassam szét őket?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24455) brunnehilde válasza Plazmacucci (#24454) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Akkor abban a két régióban már T15-T16 mapok vannak, amik nem fognak még esni neked. Szóval ja, vagy szétosztod őket és haladsz lépésről lépésre, vagy veszel a piacon mapokat, amik hiányoznak. Előbbi jóval költségkimélőbb módszer.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24456) Har_melin válasza brunnehilde (#24451) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

ja, én is ezen estem hanyatt, az előző ligában kikukáztam vagy ötöt belőle, mert a kutyának se kellett.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24457) tibee77 válasza brunnehilde (#24451) üzenetére


tibee77
őstag

Igen en mondtam hogy nezz ra mennyi.jo lenne egy olyat beszerezni banyek de azert annyit kiadni erte.... :(. En most ismetelten elakadtam.kb 2 napja hogy megszereztem a 20. kövemet, ergo 5 terület most fel van turbozva, folyamat futom azokat a területeket.elsö gond az, hogy futnom kell vagy 4 különbözö mapot hogy a befolyas eleve elterjedjen rajta.ez meg nem gond.aztan kövi problema, nem eleg 3 különbözö mapot futni, hogy megjelenjen a boss...nem ertem, idaig eleg volt.aztan utso problema, nem dob követ se ha megjelenik es lezuzom öt. :( nem vagom mivan.:F ja es mapok....van kb. 20 db t16os mapom es persze van, hogy nincs olyan pont ami kene.ranyomom a horizon orbot es csak 2-3 map közül valogat az a szar.fel van ugye 5 terület turbozva 4es szintre igy van kb 10-12 ( most nemtom pontosan) t16os map az atlasomon de a horizon orb csak 3 fajta között valtogat.lehetne rngre fogni de vOlt hogy 45 horizon orbot pazaroltam el feleslegesen. :((( szoval akkor most wtf?! :((

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24458) 0karmacoma0 válasza tibee77 (#24457) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Van ott még kőre lehetőség ahol futsz? A kis táblázat felé húzva a kurzort megmutatja milyen kövek vannak kiszedve a területről, és mennyi kő kell az adott zónába, hogy spawnoljon a boss. Sztem ott 4/4nél vagy és át kéne mozgatni a köveket a maradék területre. Valószínűleg azért jön ritkábban a befolyás, hogy kényelmesebben lehessen sextantokat használni mikor már csak endgamben farmolsz.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24459) brunnehilde válasza Har_melin (#24456) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Találd meg a gyenge pontot a védelemben, mert folyamatosan 1hitelnek. :U 1hit??!! :Y :F :DDD Nem fordult elő amióta ezt a buildet megépitettem, lol. A chaos resist béka segge alatt van, tudom, de azzal nem tudok mit kezdeni, ráadásul arra külön figyelek, hogy chaos dmg ne legyen a meta monstáknál. :P [link]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24460) dante3 válasza brunnehilde (#24459) üzenetére


dante3
addikt

Mégsem Claw-al tolod? Ha nem baj követem/másolom a builded :B
Rangerbe beleuntam, nem az én világom, majd ha esik valami normális cucc neki, talán kap még egy esélyt...

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24461) brunnehilde válasza dante3 (#24460) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Claw egy B opció, insta leechel, vagy life gain on hittel. Bár ezeknek nem sok haszna van, ha 1hitelnek. :P Meg a claw legnagyobb hátránya, hogy fele, vagy legjobb esetben is kb 2/3-a a DPS, szemben a facebreakerrel.

Talán rájöttem mi lehetett a gond, eléggé optimistán pakoltam be a szerveket map végén, amitől túl felturbózott monsta mászott elő. Más nem jut eszembe, mert egyébként a mapozás nem okoz különösebb gondot.

"Lopjad" csak nyugodtan, azért van. Ha meg kérdés van, ne kimélj. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24462) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24463) Ellia


Ellia
addikt

Oké...

(#24464) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Dolgoznak a fiúk, ha minden jól megy, a héten már fagyaszthatóak lesznek a metamorph bossok :C [link]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24465) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Egy viszonylag koherens, az egyes fázisokon végig menő Awakener bossfight összefoglaló Pohx-tól.

Eltelt mennyi, tíz nap a ligából, és az első ránézésre reménytelen bossfightot már meg lehetett csinálni egy SSF cuccal, 5L-ben, spéci unique-ok nélkül... Január közepére már masszív awakener farmolás lesz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24466) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Más. Melee damage on full life supportnak mi a mechanikája? Blood rage miatt sosem max a life, hiába van több regen vagy over leech. 3-4 liffal mindig kevesebb. Akkor nem működik a gem emiatt a bug miatt? Kb így nézek ki állandóan 6520/6525.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24467) sirdond válasza Plazmacucci (#24466) üzenetére


sirdond
őstag

blood rage life degenjét teljesen negálni lehet, ha több a totál life regened. valószínűleg nincs elég life regened.

(#24468) Plazmacucci válasza sirdond (#24467) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ki van rakva az endless hunger es a brutal favour, és nem lehet. Mindig hiányzik 4-5 life.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24469) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Csak visual bug ne foglalkozz vele. Évek óta ilyen. Ha biztosra akarsz menni, rakj be blood magic supportal valami heraldot, kapcsold ki, és nézd meg hogy változik a skilled dps-e, ahogy visszanyered az életeted a "kamumaxra".

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24470) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#24469) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24471) tibee77 válasza TrollBalint (#24464) üzenetére


tibee77
őstag

Ugy varom ezt a javitast mint a jezuskat kb. :D :D A karimnak az az egyetlen negativ tulajdonsaga, hogy a patch miatt nemtom öket fagyasztani.Ha ezt javitjak, akkor semmi nem allithat meg, max sirus. ;] 2szer tudtam idaig elöhozni öt, mind2szer bebukta. xD Arra a fight-ra csinalok majd egy vortex occu-t, azzal szepen nyugisan lehozom.A mostani coc karival meg felrobbantom az összes mapot igy is. :DD Nektek milyen a liga?Nekem idaig magasan a kedvencem.Van 1-2 dolog amit javitaniuk kell es utana maga a tökely lesz. :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24472) TrollBalint válasza tibee77 (#24471) üzenetére


TrollBalint
addikt

Maga a liga nagyon tetszik, de a karakterrel szenvedek, és most úgy érzem zsákutcában jutottam, nem nagyon van ötletem, merre tovább. A dps kb. T4 körül már érezhetően kezd kevés lenni a bossokra...
ha esetleg vanakinek van kedve / ötlete és ránézne a karakteremre, azt megköszönném :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24473) Plazmacucci válasza TrollBalint (#24472) üzenetére


Plazmacucci
félisten

T10 felett én is elfogytam minerrel. Nem tudom merre kéne fejlődni. A dps növelés kulcsa úgy érzem a gem levvel stackelésében van. Most 23-as, de nem elég. Van mellé 50% crit, és ha szét is fagynak a mobok, az atlas bossok már sokáig élnek és olykor olykor meg tudnak fekteni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24474) Ellia válasza tibee77 (#24471) üzenetére


Ellia
addikt

Elég jól, dmg van, de a resisteket kéne végre helyre rakni (meg még pár apróság). Jelenleg itt tartok: [link]

(#24475) sirdond


sirdond
őstag

Sirus down, dobott egy Awakened Lightning Penetration-t és az új unique kesztyűt,amire max 5 corruption-t lehet rakni :)
HOWA Molten Strike JUGG, Awakened Level 5 Sirus, összességében, szerintem elég könnyű harc. Nyilván ehhez hozzátartozik,hogy előtte megnéztem mire kell készülni, hogy ez egy amúgy is tankos karakter, hogy CI vagyok és így 100% chaos res, ami oda fontos és valszeg nagyobb Awakened leveleken azért durvább lesz. De szerintem Über Elder fight nehezebb, főleg annak, aki még sosem csinált. Itt most harc közben egyszer haltam meg, meg 3szor abban, hogy a fekete lyukak között nem találtam a Sirust...

(#24476) brunnehilde válasza sirdond (#24475) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Grat, szép volt! :P Egyszer már voltam én is nála, nekem is volt vagy három halálom, mire egyáltalán megtaláltam, de mikor megvolt, daráltam szépen a mocskot. A végére hiányzott az a pár elvesztegetett élet, igy nem lett meg, de biztos vagyok benne, hogy ezzel a builddel végezni lehet vele.

Amennyire örültem a mostani patchnek, most már úgy várom a következőt. Amit sikerült megoldaniuk, az a szervek automatikus gyűjtése a mapokon. A szerv-balance siralmasabb, mint előtte volt, úgy minden 30. agyra dob szemet (jöhetnek a szemtelen szóviccek), a Legion is kifagy, bár nem annyiszor, mint előtte, és Sirus után a map is bugos. Beszinezi a régiót, de boss már nem jelenik meg, fuss akármennyi mapot. :U A liga viszont ezek ellenére is jó. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24477) sirdond válasza brunnehilde (#24476) üzenetére


sirdond
őstag

köszi. ja és culling strike. nekem is lett volna hátra jó pár perce, de egy egyszerű whirling blades+culling megodlotta :)
ajánlom, csak erre az egy harcra berakni a movement skill mellé, ha már amúgy is melee vagy.

(#24478) brunnehilde válasza sirdond (#24477) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Látod, ez egy jó ötlet, itt tényleg van értelme. :P És jobban járok vele, mint a curse on hittel. :U Viszont, ha az elderslayerek sem jelennek meg, akkor egy ideig nem fogok Sirushoz menni.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24479) brunnehilde válasza sirdond (#24477) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ehhez mit szólsz? Vettem egy poacherses gyűrűt, igy nem kell a curse on hit, felszabadult annyi helyem, hogy ezt betegyem: CWDT + Holy Relic + Culling Strike :P És még némi life regent is ad.

"When you hit an enemy with an attack, the Holy Relic triggers a nova spell, with a very short cooldown"

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24480) sirdond válasza brunnehilde (#24479) üzenetére


sirdond
őstag

hát, ha a culling strike támogatja a holy relic-et, akkor akár működhet is.

(#24481) brunnehilde válasza sirdond (#24480) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Igen, támogatja. Vagy még egy megoldás, most tesztelem: átváltani slayerre. 20% culling strike. ;] :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24482) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

A sokadik anyázás és prófécia procc után végre beadta a 6. trialt, így az immáron eluzív assassinommal a reddit tldr olvasók őrült magabiztosságával elindultam levadászni szíruszt. Hát elég komikusra sikerült. A tornádó húzogatást csekkolhattam volna youtubeon, mert kizárólag olyan sarkokba sikerült becsalni, ahonnan aztán nem volt kiút. 3 portál ment el erre, 2 meg a hitbox megismerésére. Maga a fight amúgy egész jól van összerakva, elég jól ki lehet dodgeolni a dolgok elől, aztán jött egy immun phase, ahol olvastam, hogy át kell szaladni a boss alatt, az meg nem a fejemre fosott egy új tornádót? :D Na majd legközelebb.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24483) Har_melin válasza brunnehilde (#24481) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Most néztem a fb champ PoB fájlját - 4k life? Nem karcsú az egy kicsit? Főleg az abyssusszal súlyosbítva?

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24484) Har_melin válasza brunnehilde (#24479) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A másik, hogy a Praxis -mana opciója érvényesül a channeling skillekre is? A craftolhatónál emlékszem, hogy külön választották a channelinget és sokkal kevesebb mana csökkentést kapott.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24485) brunnehilde válasza Har_melin (#24484) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Folyamatosan változik a build (elvileg fejlődik is). Ma kipróbáltam a slayert. Azért az a 20% culling strike elég csábitó volt ezek ellen a meta monsták és új bossok ellen. Clear speed és mapozás egyértelműen slayer, bossoknál még nem birtam eldönteni, de rosszabb biztos nem lett. A slayer leech elég ütős. Van védelem freeze (pajzs), poison (pantheon) és bleeding (ascendancy) ellen, ezek helyett lehet a flaskokra mást rakni. Lehet reflected mapokat is futni és lvl92-re már megvan az 5k life. Budget amulett olajozás: Battle Cry. Hat unique alap, a három rare (amulett, gyűrű és cipő) cuccal lehet játszani, de olyan sok lehetőség azért nincs. PoB-on csináltam egy elérhető verziót. Nekem poachers markos gyűrűm van, akkor nem kell a shield charge+curse on hit. A sDPS magas, 1,5 milla, de mapozáshoz Pulveriseal is 1,3.

Ja igen, -8-as Praxissal nálam a Cyclone 0 manafogyasztású. :P

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24486) GabN73


GabN73
addikt

Ki milyen filtert használ? Olyat keresnék amelyik mutatja a chromát érő cuccokat is. PS-en az NS filterek elérhetőek, de ahogy néztem múltkor az kiszedi őket :(

(#24487) brunnehilde válasza GabN73 (#24486) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Neversink

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24488) TrollBalint válasza GabN73 (#24486) üzenetére


TrollBalint
addikt

konzolon hogy működik ez a filter dolog? Benne van a játékban és kész? Semmi szerkesztő hozzá? Mert a hivatalos oldalon (filterblade.xyz) be lehet ilyeneket kapcsolni. És elvileg van valami új feature, hogy az accountodhoz lehet kapcsolni és bárhol elérhető ez filter, mindegy kinek a gépén lépsz be a játékba.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24489) brunnehilde válasza GabN73 (#24486) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ja bocs, nem olvastam el figyelmesen amit irsz. Attól függ milyen szintre állitod, regularon még mutatja, azt hiszem semistricten is. Nekem strict van, itt már nem mindet. De a rare cuccokat chromaticért nem éri meg már szedegetni. 7/1-hez váltsák és ez tovább fog romlani. Csak összehasonlitásképpen a six socketes gear 7 jewellers orb, ami majdnem 1 chaos.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24490) Har_melin válasza GabN73 (#24486) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A filterblade oldalon ha kiválasztod a szűrési szintet (pl. strict) utána Customize fülön a Vendor Recipe alatt az első a chrome beállítás. Ha ezeket is gyűjtögetni akarod (pl. mert egy offcolor cucc kell majd), akkor is tanácsos csak az első kettőt (Endgame Small) engedni és a másodiknál visszavenni a magasságot 3-ra, hogy csak az 1x3-as cuccokat mutassa.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24491) Har_melin válasza brunnehilde (#24485) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Halálom a lelkeden fog száradni, champ helyett slayert csináltam belőle, aztán majd meglátom, mi lesz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24492) brunnehilde válasza Har_melin (#24491) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Rendben, de akkor az is, ha levered vele Sirust. :DDD Amúgy meg nem kell aggódnod (kivéve ha HC-t inditasz). ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24493) Har_melin válasza brunnehilde (#24492) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A cyclone működésében bízom, abban, hogy akkor is eltalálja az ellenfeleket, ha nem áll pont rajtuk a kurzor. Egyébként nekem a slayer eddig ezért nem jött be, mert a leech-hez előbb találat kell, az meg nekem sokszor nem jött össze. (nem a mechanika hanem az én hibámból)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24494) brunnehilde válasza Har_melin (#24493) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Elég jó life regent is össze lehet hozni a leech mellett, Enduring cry-al 20%-ot ir nálam (de ehhez kell a Battle Cry amulettre). CWDT mellé pedig befér a purifying flame, ami consecrated groundot csinál. Ha nem is mindig alád rakja be, elég hasznos pl. meta monstáknál. Futottam már pár feltápolt T16-t, és szépen vitte őket. Volt halál bossoknál, de azért nem 1hiteltek non-stop. :P Amit úgy látok, hogy nem szeret, de az a championnek se jött be: 100% extra elem dmg a map modoknál, illetve a -10% elem resist. Phys dmg ellen elég ütős a védelem, azzal nincs baj.

Jut eszembe: Boldog karácsonyt és kiemelten jó lootot mindenkinek!

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24495) tiborv válasza GabN73 (#24486) üzenetére


tiborv
aktív tag

Én xboxon játszom semistrictet állítottam be így mutatja.

mas:
poets penre tudtok valami buildet ami ütőképes 3.9ben? Sajnos csak 1 van, így első körben olyat keresnek amivel ki tudok farmolni jópár chaost (szóval act9ig azért jó lenne eljutni vele úgy hogy nem kaparom le a falat közben hogy halok vele állandóan) és offhand valami más addig.
most egy witchet kezdtem de korábbi emlékeim szerint igazából szinte bármelyik class szoba jöhetne vele Scion, cheftian stb. Csak azt nem tudom melyik az ami 1 darabbal is boldogul.
koszi

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#24496) Har_melin válasza brunnehilde (#24494) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Majd elmondom, ha odáig jutok :)

A praxison elég vajon a -7 is? Úgy látszik, mások is rájöttek, és a -8 manás most már 7-8 c körül van

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24497) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

szerencsére vannak mások is (hozzám hasonlóan), akik nem ellenőrzik le a már egyszer beárazott cuccaik árát eladás előtt, lett -8-as praxis 1c-ért ;]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24498) savior


savior
őstag

Helló.
Poe.trade-hez milyen programok vannak?
Acquisition-t használtam régen, de már egy éve nem fejlesztik.
Procurementet találtam még, de valamiért nem jelenik meg a listában az árult termékem.
Van esetleg valami más alternatíva?
Ti melyiket használjátok?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#24499) Mirman válasza savior (#24498) üzenetére


Mirman
őstag

A prémium tab nem megfelelő, vagy valami plusz funkció hiányzik emellől ?

(#24500) brunnehilde válasza Har_melin (#24497) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Na ugye. Ez igy jobb. Futottam úgy, hogy 1 mana volt a Cyclone (nem volt 6L-be brutality), és lehetett vele menni, de ha mapra berakta a no life/mana regent, már nem volt az igazi. Egyébként, ha kell, van Tabulám. Ja, és egy új infó. Talán nem a slayer lesz a legjobb megoldás. És még csak nem is a Champion. Egyet találhatsz mi maradt. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.