Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Èn egy 6 zombis buildet követek. Eddig egész jól muzsikál,nem volt időm még felgearelni,a resik sincsenek még meg,,stb... Szóval az én láma fejemmel feltoltam 85re a karit,1nlőre tetszik ,de elég sok dolgot nem értek még..

(#24252) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miért ilyen drágák a mapok? T3 4-5c

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24253) KubanitoS válasza Plazmacucci (#24245) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én akkor inkább nem is erőltetem a korrupciós oltárt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24254) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Találkoztam Zanával az egyik mapon, utána mentem egy portálba, aztán a játék kibaszott al ogin képernyőre, és bezárult a pályám. Zana ott volt már a hideoutban, de fogalmam sincs miről beszélt előtte. Amíg ez így megy én egy percet sem fogok ezzel játszani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24255) freddirty válasza Plazmacucci (#24254) üzenetére


freddirty
senior tag

nekem is most dőlt le. mennék vissza vársoból portállal a pálya végére, csak entering egy darabig majd portál eltűnik. ma mrá másodszor. /Frankfurt sv/

fred

(#24256) Plazmacucci válasza freddirty (#24255) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem tudom mit csináljak szétkúr az ideg. Nem tudom már hányadik map veszik oda.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24257) GabN73


GabN73
addikt

Ki mire tippel, hogy lehet elbszni 6 órát a semmire PS4en? ;]

(#24258) tibee77 válasza GabN73 (#24257) üzenetére


tibee77
őstag

Biztos fajt, mikor rajöttel, hogy standard-en inditottal karit. ;]

En ma akkor kaptam agyfaszt, mikor egy t14es mapot vaaloztam es t3as lett belöle. :W
Amugy semmi fele fagyas, lag ilyesmim nincs. (kopp kopp)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24259) GabN73 válasza tibee77 (#24258) üzenetére


GabN73
addikt

Leültem, telefonáltam, majd inditottam egy ligás karit. Furcsalltam is hogy nem pont olyan a game mint egyes streamereknel, de sebaj... PS4-en épp most indítják a Metamorphot, 23:00-kor ... :))

(#24260) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Lehrt, hogy csak azért, mert nem játszom vele éppen, de nekem az új map-guardian szisztéma elég bonyolultnak tűnik. ZiggyD videója elég sok mindent tisztáz a fejlődéshez.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24261) Pitymaszter válasza Har_melin (#24260) üzenetére


Pitymaszter
tag

Elég bonyolultra sikerül az tény. Tegnap nekem is le kellett ülnöm ilyen guide videókat nézni mert megakadtam a map progressben. Mondjuk sokkal okosabb igy se lettem :D. De valami azért ragadt rám legalább tovább tudok menni a progressben. A későbbiekben pedig maj újabb guideokra lesz szükség az már biztos.

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24262) TrollBalint válasza tibee77 (#24258) üzenetére


TrollBalint
addikt

Valamit valamiért ;]
Vagy lag, vagy T3-as map :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24263) Win-T


Win-T
senior tag

[Ezzel] alighanem ki is maxolták a "Sok pénz, zéró munkáért" feladatot a tisztelt készítők. :D

(#24264) Har_melin válasza Pitymaszter (#24261) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha jól értem, akkor a logika a következő:
- az atlasz most négy belső (a centrumhoz csatlakozó) és négy külső (sarok) szegmensre oszlik
- kezdj el egy belső szegmenst minél teljesebbre megcsinálni.
- esni fognak olyan mapok, amelyek az ehhez tartozó sarok szegmensbe tartoznak.
- ha beadja a guardian questet, akkor ezeket a sarok szegmensbe tartozó mapokat kell futni.
- három különböző(!) mapot kell megcsinálni a sarokban, mindegyiken megjelenik a guardian, majd eltűnik.
- a harmadik boss után Zana-val beszélve megjelenik a szegmenshez tartozó citadella az atlaszon.
- ha az ehhez tartozó mapot futjuk, akkor annak a végén, a boss után nyílik portál a szegmens guardianjához, aki a watchstone-t dobja.
- kezd elölről egy másik belső szegmensben.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24265) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

A streamer videókat nézve plusz értelmet kapott a meghirdetett SSFHC mini-ladder. Egy csomóan mennek ebben és így látható, hogy boss buff ide vagy oda, messze nem tökéletes cuccal is lehet nyomulni a játékban. 4L-5L holmikkal, közel jó, de távolról sem tökéletes craftolt darabokkal mennek nagyon sokan.

érdemes lenne ezt jobban hangsúlyoznia a GGG-nek, mert mostanra nagyon erősen az a kép alakult ki a játékról, hogy trade nélkül, perfect gear nélkül csak mazochistáknak való az endgame.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24266) brunnehilde válasza Har_melin (#24265) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Tegnap este elkezdtem mapozni én is, régen nem jutottam el ilyen magas szinten atlasig (Lvl72 voltam, mikor Kitavat elintéztem). Két cucc volt, ami jelentősen megkönnyitette az életemet: Praxis gyűrű (3c), Bloodseeker claw (4c). Meg később egy Deidbellt is beraktam. Tegnapiak alapján ezekkel simán elleszek red mapokig. :P Szóval ja, nem kell hozzá csilliós befektetés, hogy játszani lehessen. SSF HC teszt alatt még ezek nélkül is tudtam mapozni. A liga tetszik, de atlasz még nekem se tiszta, egyelőre csak tolom azokat a mapokat, amik esnek, és kész. Aztán várom a megvilágosodást. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24267) TrollBalint válasza brunnehilde (#24266) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor megszánod némi bow-val szegény rangert, akinek inge-gatyája rá fog menni, hogy (ha majd egyszer eljut oda) el tudja kezdeni a mapozást? :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24268) szabi42


szabi42
friss újonc

Sziasztok!
Pár hete kezdtem ismerkedni a játékkal, most indítottam egy új karit az új ligában. Jó lenne megismerkedni pár magyar játékossal akiktől kérdezhetek ha valahol elakadnék, vagy valamit nem értenék, és lehetne együtt játszani néha.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/szabi42

(#24269) Pitymaszter válasza szabi42 (#24268) üzenetére


Pitymaszter
tag

Hali!
Vegyél fel szívesen segítek, amiben tudok. (lenti aláírásomban ott a karakter lapom linkje) Válaszd ki valamelyik karim nevét, írd be és addol friendnek vagy ha nem megy akkor majd felveszlek én munka után.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24270) sirdond


sirdond
őstag

láttátok mennyiért vannak trade-en az új, awakened gemek? :Y

reméljük ez még fog majd normalizálódni azért.

(#24271) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nem tudom mi lesz a sorsa a rangeremnek. Jelenleg ott tartok, hogy nem tudom megölni merciless izarot... Akár mit csinálok insta kill a második próba alatt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24272) TrollBalint válasza KubanitoS (#24271) üzenetére


TrollBalint
addikt

Merciless melyik? Harmadik? Ott még nem tartok, most értem át Act 10-be. De nagyon sok boss-nál az van, hogy lövök, futok, lövök, futok, aztán az életereje alig akar lemenni. És ezek mellett azt látom, hogy azért vannak bőven 90+-os ice shot rangerek. Most néztem egy új buildet, meg lehet veszek egy (még egy :) ) íjat.
Egyes Metamorph bossokat meg meg se tudok ölni, akinek life regenje van, az nagyjából veszett ügy... De azért én még bízom benne, hogy lesz ebből jó karakter :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24273) brunnehilde válasza TrollBalint (#24272) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mondom néktek: Cyclone Champion. Erre a Meta-bossölésre lett kitalálva, eddig még nem találkoztam olyannal, amelyiket pár mp alatt ne darálta volna le. :P Azért hátránya is van, mert a Blight és a Legion hülyeségeket eléggé akadozva teljesiti, de azt is csak addig, mig nem váltok majd FB-re. ;] Milyen bow kéne neked? 10 exás? :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24274) Mirman válasza KubanitoS (#24271) üzenetére


Mirman
őstag

Evasion , Dodge van rendesen ? Az esetek többségében el se kellene hogy találjon Izaro. Engem nagyon ritkán talál el bármi is , általában valami DOT öl meg vagy pedig abszurd nagy ütések amik elől simán kimozoghatnék csak elkényelmesít a dodge . :D

(#24275) KubanitoS válasza Mirman (#24274) üzenetére


KubanitoS
veterán

Semmi nincs normális, csak most értem a mapokra, viszont ilyen "szégyen" eddig nem fordult elő velem. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24276) TrollBalint válasza brunnehilde (#24273) üzenetére


TrollBalint
addikt

Cyclone-nal az a baj, hogy az közelharci, én távolsági vagyok. Vagy ranger, vagy caster :)
Amúgy igen, valami 10 exás se lenne rossz, de most beérném valami 5 socketes cold-os cuccal is :)
Át kellene néznem rendesen a cuccaim, de nem tudom, mert ha leülök, akkor játszani kell :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24277) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

London szerveren nincsenek fél órás loginre vágás de a netkód még mindig béna. Ha sok a számolás simán kidob a játék ezt pedig icicle mine mellett nem lehetetlen összehozni. Legion encounter alatt is 50-50 az esélye hogy kidob. Én nem tudom hogy ezzel mit tudnak kezdeni, de szerintem semmit.

Más. Még csak T3-at farmolok de már vagy 83-as vagyok. Egy watchstone megvan. Nem valami haladós.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24278) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Egyébként a mapokon a Blighton és a Legionon változtathatnának, mert ez igy túl erős. :) Bármelyik ligából, ha megjelenik valami, azt akármelyik builddel meg lehet csinálni, ha az adott mapon boldogulsz a monstákkal. Abyss, Strongbox, Essencek, Breach... Legionnál a kiszabaditás viszont baromi nehéz, ha nincs egész képernyős AoE, vagy 120 millió DPS. Blightnál dettó. Nem kéne egy bizonyos build tipusra lekorlátozni a teljesitésüket. Blightnál ráadásul, ha elérik a pumpát, akkor semmit sem kapsz. Legionnál legalább megvan az, hogy amennyit kiszabaditasz, azok után legalább esik valami loot.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24279) tibee77 válasza KubanitoS (#24275) üzenetére


tibee77
őstag

Egy deadeye kari sose lesz tankos, ez sajnos igy van.ezzel az ascendancyval a damage-re kell ramenni, illetve vedelemnek a legjobb a dodge es blind.nem ertem, hogy miert nem raktad ki az acro/phase acro nodeokat, az deadeye-kent kb. kötelezö.ha van eleg dps- akkor minden hullik, viszont at is kell allnod egy gyorsabb jatekstilusra.lösz kettöt, lerobban a kepernyö, futsz tovabb, lösz, megint lerobban minden, es igy tovabb.bossöleshez kell a pointblank node a farol es egy masik skill.nekem eddig a barrage volt az.közelmentem benyomtam a flaskakat es ledaraltam mindent.persze most egy dying sun flaska eleg draga, illetve a többi bow cucc szinten.ezert mondtam korabban, hogy ebben a ligaban bowos karival kezdeni nem a legjobb ötlet.akkor kell ra atallni mikor mar van piiiz.illetve mehetsz caustic arrow-val, toxic rain-nel, azok olcson is tovabb visznek mint mondjuk az iceshot.lab-ban meg segitek ha kell, carryzek naponta embereket.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24280) TrollBalint válasza brunnehilde (#24278) üzenetére


TrollBalint
addikt

de, ha elérik a pumpát akkor is kaphatsz jutalmat a Blight-nál. A jutalom annak függvénye, hogy egy kaput kiírtottál-e már teljesen, ha igen, tied a jutalom. A pumpa elérése csak az encounter végét okozza.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24281) KubanitoS válasza tibee77 (#24279) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te erősen az endgémről beszélsz ám. Még tabulával tolom level 70-en. Ettől függetlenül a játék meglepően nehéznek tűnik így is és nem tudom ez csak azért lehet-e, mert ez az első rangerem, vagy pedig ennyit erősítettek az átlag szörnyek sebzésén is.

Phase acro amúgy ki van rakva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24282) brunnehilde válasza TrollBalint (#24280) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ja, elméletben. Gyakorlatban viszont ha a builded lassan öl, de tankosabb, akkor egyetlen útvonalat se fogsz tudni kiirtani teljesen, mert nagyjából egyszerre jönnek minden irányból. Megoldás lehetne, hogy az útvonalakat külön-külön is védhetnéd. Mondjuk ha három irányból jönnek, te beállsz egyre ahol visszavered őket és tied a loot legalább onnan. A többin meg, ha elérik a pumpát, akkor csak azok az útvonalak szállnának ki a játékból. :U Legionnál meg egyértelműen könnyebbé kéne tenni a kiszabaditást, utána a kiszabadult monsták már lehetnének táposabbak, ott már nem időre megy a dolog.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24283) TrollBalint válasza tibee77 (#24279) üzenetére


TrollBalint
addikt

point blank-kel nem romlik a sebzés távolra? Vagy 100% alá nem esik? Vagy esik, de a far shot kompenzálja?
Én eddig ice shot + scourge arrow-t használtam. Ez utóbbit eléggé megszerettem, csak kicsit lassú. Meg néha rain arrow-t is nyomok, de a barrage-l már egy ideje szemezek.

ja igen, KubanitoS, a ranger nem egy tankos karakter jellemzően. A deadeye meg az összes ascendancy közül a legkevésbé az :)

brunnehilde: A blight-nál tudsz a tornyokkal (elméletben) segíteni magadon. Magasabb mapokon ez már jellemzően kevés, max tudsz tenni tápot a gyűrűdre. De amúgy igen, egy lassabban ölő karakter kb. halálra (vagy legalábbis loot-talanságra) van ítélve, de ez a legtöbb játékban így van. Viszont most nekik (is) kedvez a mostani liga. :) Blight-ban Legion-ben meg majd segítek :) (persze meglátjuk, nekem hogy megy rangerrel, ha más nem, csinálok megint egy ED Trickstert :DD)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24284) KubanitoS válasza TrollBalint (#24283) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én úgy értelmezem a Point blank-et, hogy a jelenlegi sebzésedre ad +30%-ot, ami a közvetlenül előtted lévő szörnyekre hat teljesen, majd a távolsággal csökken ez az érték aztán gondolom lemegy nullára, de a te alapsebzésed semmiképpen nem csökkenhet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24285) TrollBalint válasza KubanitoS (#24284) üzenetére


TrollBalint
addikt

Az jó lenne, mert én eddig azért nem választottam, mert attól féltem, hogy a messze lévőkre már semmit nem sebez. De ha csak ez a +30%-os bónusz csökken le nullára, akkor már rakom is ki :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24286) tibee77 válasza KubanitoS (#24281) üzenetére


tibee77
őstag

Sajnos nem csak endgameröl beszelek.amig nincs eleg dpsed addig a deadeye kb. hasznalhatatlan bossok ellen illetve magasabb mapokon. :( labok sokat szamitanak, azokat csinald meg, aztan meglatod hogy mi az amin meg javitanod kell.

Pointblank:igen, elegge megcsappan a tavolsagi sebzes töle, viszont abbol akad eleg, nem nagyon kell.ellenben bossok ellen kötelezö szinte, hogy minnel hamarabb le-burst-öld (szep magyar szo xD) öket.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24287) brunnehilde válasza TrollBalint (#24283) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Elméletben, de gyakorlatban megint lóf*szt se segitenek. :D Főleg az olyan skillnél, mint a Cyclone, ahol ahhoz, hogy aktiváld a tornyot, teljesen le kell állnod a sebzéssel. Meg ez már nem az aktuális liga tartalma, a régebbieknek nem szabadna teljesithetetleneknek lenniük. Ha extra kihivás, akkor arra ott vannak a Blight mapok, vagy a Legionos emblemes bossölés. ;] De oda is igy max akkor jutok, ha megveszem őket. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24288) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Akit esetleg demoralizálna a bossok elleni harc, annak küldöm ezt a videót. Angry Roleplayer nem egészen kezdő, ha ő egy sima (nem über) Atziri fightra azt mondja, hogy az über elder ehhez képest sehol sem volt, akkor abban lehet valami.

Igaz, yolo alapon lvl72-n ment neki, über lab nélkül egy ballista builddel, és a ballistákat nem tartják túl erősnek. Viszont van mögötte pár másodpercnyi rutin és szerintem nem is emlékszik az idejére, amikor Atziri ellen egynél több portált elhasznált volna. A köztes, négyes fázisok voltak nagyon durvák, meg a triónál is a végére már szépen belepte a Dot trutyi az egész szobát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24289) Har_melin válasza brunnehilde (#24287) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hát, ezek szerint ez nem változott az eredeti ligákhoz képest - a legionban is kínlódtam a cyclonnal, pont a kiszabadítással. A blightnál pedig fel is adtam, mert esélytelen volt a harc, főleg ha csillag alakzatot dobott a játék. Amikor egy, max két, egymáshoz közeli és egy irányba tartó szálból ágaztak le a spawn pontok, ott még ment, de ezek meg egyre ritkábbak lettek ahogy előrébb jutott az ember.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24290) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Találtam egy elder amuletet. Ezek legalább érnek valamit? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24291) Har_melin válasza tibee77 (#24286) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Pontosan, a Deadeye az egész játék leginkább hit-and-run karaktere, hozzá képest még az assa is egy atombunker. Az egész ascendancy arra épül, hogy távolról annyi sebzést visz be és olyan gyorsan, hogy a közelébe se tudjanak kerülni, ha meg igen, akkor ki tudja mozogni. Viszont mivel kvázi teljesen eva alapú, minél tovább tart a harc, annál nagyobb az esélye, hogy az eva rollt elbukja és akkor szopás van.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24292) brunnehilde válasza Har_melin (#24289) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Hát nem., pedig nem nevezném a buildet gyengének. Egy halálom volt meta bossoknál, az is azért, mert desecrated groundot raktam magam alá. :U A Champion amúgy sem gyenge védelme mellé most van a Bloodseekerből még insta leechem is. PoB szerint a kész buildnél ez 20k life leech/on hit rate. :Y :DDD Ja, most néztem az Impresence amulettet. Végülis csak 3 exa. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24293) 0karmacoma0 válasza KubanitoS (#24281) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az Ice shot boss dmgről:
Ha nem használsz barrage-t nem lesz egy álom, de mindenképpen szintezz fel gemeket, amiket cserélsz boss fight előtt. Pl GMP ki--->cold pen be. Ha Hypotermiát használsz mapozáshoz ahelyett is mehet valami, akár elemental focus is, mert nem fogod elégszer chillelni a bosst kis dps-el.(ha egyáltalán)

Nem tudom raktál-e, de immortal call-inc. duration-Cast when dmg taken kombót. Mindenképpen legyen bent, mert anélkül iszonyatosan sokat halsz. Amíg nincs elég hp és def a herald of ice-ra mehet egy curse on hit és warlords mark. Utóbbit később úgy is cseréled hasznosabb curse-re de szerintem az elején segíthet kicsit.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24294) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Kicsit más téma. Elővettem a spectre nekrómat. Szerencsére ez nem igazán lett nerfelve a movement speeden kívül, a spectre gemem alapból 25-ös volt, szal megmaradt az 5 db spectre.

Jelen pillanatban van a két gyűrűmön és az amulettemen is minion movement speed +22%. Viszont a tulajdonságokban mind a zombiknál, mind a spectréknél azt látom, hogy 27% a movement speed modifier.

Ha eltolom a Flesh Offeringet, ami +31%-ot ad, akkor 50% movement speed modifier lesz. Ha ekkor leveszem az egyik gyűrűm a +22% movement speeddel, akkor is szintén megmarad az 50% cap.

Ezek szerint akkor a maximális MS cap +50% lenne és én pedig kicserélhetem a két gyűrűn+amut a MS-t anélkül, hogy valóban csökkenne a minionok sebessége?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24295) TrollBalint válasza Har_melin (#24291) üzenetére


TrollBalint
addikt

'Az egész ascendancy arra épül, hogy távolról annyi sebzést visz be'

ez nekem ellentmond a point blank-nek, amivel meg csak közelre kapok bónuszt, de távolra meg kifejezetten negatívot. Legalábbis tibee77 hozzászólása alapján, KubaintoS-é alapján pedig távolra nem kapok semmi büntit, csak a bónuszt bukom.

0karmacoma0: ezt a herald of ice és hypothermiás részt ki tudnád fejteni bővebben? Én mindegyiket használom. Miért kell a Herald-nak hp + def? Az csak sebzést ad. Ha meg nincsen nagy sebzésem a hypothermiához, akkor a GMP-vel még jobban le fog esni (igaz területre hat cserébe)

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#24296) KubanitoS válasza TrollBalint (#24295) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megnéztem én is, nehogy ez alapján menjen az infó. Úgy tűnik, hogy valóban csökken a sebzésed marha messzire lévő szörnyek ellen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24297) tibee77 válasza Har_melin (#24288) üzenetére


tibee77
őstag

Wait, itt valamit nem ertek.mi volt a különleges ebben az atziriben?ez nem über, sima lvl70.plussz uberatziri sokkal gyorsabban tolja a tamadasait es erösebbek is.neki szerintem nincs eleg dmg, azert huzosik el idaig a harc.vagy valamit nem veszek eszre?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24298) MedweSajt válasza tibee77 (#24297) üzenetére


MedweSajt
tag

Buffolták a bossokat, plusz armort és plusz hp-t kaptak. Shapernek ha jól rémlik 10m helyett 66m hp-ja lett.

(#24299) tibee77 válasza MedweSajt (#24298) üzenetére


tibee77
őstag

Akkor csak szimplan a minerem tul op.lvl71en nyomtam le elöször sima atzirit. ;] akkor meg nem volt meg überlab.azota megeszem reggelire. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24300) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem találok unique májat... Mindenből van vagy tíz csak eből nmincs.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.