Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Har_melin válasza brunnehilde (#24599) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

nem, a gladiátorodat, csak egyelőre még a Vix pajzzsal (a Surrenderhez hiányzik még egy exa). Kivettem a poacher's markot, mert a shield charge-ot bossokon amúgy se nagyon használtam, a többiek meg elfogynak nélküle is. Egyedül a lab trialok szívattak, az abyssus nem előny, amikor nincs miből leechelni. A tárcsáson tegnap háromszor is behaltam, akkor elegem lett a kísérletezésből. Ma a tüske csapdásra már óvatos voltam, lecseréltem egy sima life+res sisakra, így nem is volt gond.

A skitterbot nálam nem fért még be és most jöttem rá, hogy a karácsony utáni, sokat halogatott vinyó és oprendszer cserével ment a kukába az összes eddigi PoB mentésem is :O Szóval most csak emlékből megyek. Szerencsére túl sok memória nem kell hozzá, lvl82 után már szinte csak life és jewel nodok maradtak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24602) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom magam a PoE-ben. Régen a Dio2 nagy kedvenc volt.

Frankfurt szerveren vagyok, de olyan mértéktelen lag van, hogy sokszor dc-zik, mikor szedném fel az értékesebb tárgyakat. Persze van, hogy ezért egy-egy sárga a földön marad, ami nem túl motiváló úgy, hogy amúgy se veszek fel már mindent. Wisdom meg olyan kevés jön.... Egyelőre lvl12 marauder-t indítottam, talán túléli az első lépéseket.

Vagy a frankfurti szerver ennyire gyenge lenne?

Jah és hiába állítom be mindig, hogy fullscreen legyen, restart után mindig windowed fullscreen lesz. Azt hittem az ilyen gyermekbetegségeket kinőtte már a játék.

Mess with the best / Die like the rest

(#24603) Plazmacucci válasza Louro (#24602) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A hiba az ön készülékében van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24604) Louro válasza Plazmacucci (#24603) üzenetére


Louro
őstag

Pedig torrent mellett is jónak érzem a sebességet. Kemény egy feltöltésem van csak.

[link]

Mess with the best / Die like the rest

(#24605) rumkola válasza Louro (#24602) üzenetére


rumkola
veterán

Nálam is ez volt mostanában vagy 2 hétig, nem is játszom úgy felidegelt. Mindegy volt melyik szervert választottam, és a kliens sem számított steam/ggg.

(#24606) Plazmacucci válasza Louro (#24604) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Esetleg próbálj rá Londonra. Az jó szokott lenni, amióta azon játszok nem találkoztam laggokkal.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24607) Patrick válasza Louro (#24602) üzenetére


Patrick
addikt

A frankfurti szerver borzalmas, én Milanon tolom. London, Amsterdam, Párizs, próbáld végig őket. Eu-ban a frankfurti az egyik legrosszabb.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#24608) sirdond


sirdond
őstag

Én régen mindig Frankfurton toltam (pont azért mert az volt a legjobb), néha Amsterdam, de az utóbbi 2-3 ligában folyamatosan rosszabbak lettek valamiért. Mostani liga elején átváltottam Londonra, azóta minden ok (T-s net egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#24609) dante3


dante3
addikt

Nincs valakinek egy fölös eladó Stone Hammerja? Challenge chisel recepthez kellene. :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24610) #48613632 válasza Louro (#24602) üzenetére


#48613632
törölt tag

Képernyő átállítás után nyomj egy savet alul neki. Az változtatás azonnal létrejön, nem kell apply neki, de ha nem saveled, akkor legközelebb az uccsó beállítás jön elő megint.

[ Szerkesztve ]

(#24611) Har_melin válasza Louro (#24602) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A játék alapból windowed fullscreen módban fut jól, ez nem gyermekbetegség, hanem direkt így van. Szerintem ne erőltesd a fullscreent, lehet, hogy az az oka a lagolásnak. A szervert a bejelentkezéskor célszerű automatára állítani, csak akkor váltani manuálisan ha kifejezetten nem megy a játék által javasolt.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24612) Louro


Louro
őstag

Köszi mindenkinek a tippeket.

A fullscreen felejtse. A szervert automatán hagyom. Ezer hála és boldog új évet!

Mess with the best / Die like the rest

(#24613) brunnehilde válasza Har_melin (#24601) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Rámész az adatlapomra, a fontosabb részek ott vannak, de itt a PoB is, aktuális állás Impale nélkül. Passzivon helyette a Fortifyt raktam ki. Nem érzem hiányát, van helyette egy 400k avg dmg Reckoningem. Pantheonban Solaris és Shakari. :) Amulett enchant Tenacity, de jó a Battle Cry, a Constitution, amivel egy rakás passziv pont felszabadul, vagy akár az Inexorable. Igen, sokkal jobb a poachers gyűrű, de ha egy értelmesebbet akarsz, magasabb lifeal és phys dmg-el, akkor az ár eléggé felmehet, de megéri az árát. Mi van a skitterek helyett?

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24614) Har_melin válasza brunnehilde (#24613) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Aha, nálam még az impale-es verzió volt, a Dread bannerrel, ami mellé már nem fért be a skitter. (meg helyem sem volt rá.) A reckoningnál nem célszerűbb egy culling strike a pajzsba? A CWDT-ben nem lenne szabad gyakran aktiválódnia, a pajzsban viszont igen. Viszont a fortifyos átrendezés ezt a részt is megoldja, mert akkor nincs értelme bent tartani. Na mindegy, egyelőre még megyegetek ezzel, aztán ha meglesz a Surrender, akkor átspeccelem.

szerk: á, vissza az egész, az már 5 offcolor lenne a bronnban, örültem, hogy összeszedtem a 3R-2G-1B változatot. Akkor most marad az impale.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24615) dante3


dante3
addikt

Én is most vettem Bronn-t, ha már lement 80c-re a 6l :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24616) brunnehilde válasza Har_melin (#24614) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Jaja, igaz, ez igy csak akkor megoldható, ha Junnál összejön a fehér socket. :U Akkor nálad marad az Impale. Nem mintha az rossz lett volna, de igy érzésre nem lett gyengébb nélküle a dmg, viszont a fortify passzivokkal jobb lett a védelem. :) A cullingot beraktam a tempest shield mellé, működik vele. :P Kár, hogy a molten shellel már nem, de azért igy sem rossz.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24617) Har_melin válasza dante3 (#24615) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A 6L már korábban is olcsó volt, csak amin legalább 3, de inkább négy offcolor van, az egy más árkategória volt. Az előző ligában bő másfél exányi chrome-ból sem sikerült a 3R-1B-t összehozni rá...

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24618) Har_melin válasza brunnehilde (#24616) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Senilis senile gaudet, mondták a régi rómaiak a nagyon hülye öregekre - elfelejtettem, hogy egy 3R-1G-1B-1W darabot vettem :)) Gyorsan át is rendeztem a gemeket és a passzívokat, de most indulok bulikázni.

Mindenkinek mirrorokban gazdag Boldog Új Évet, búcsúzóul még felraktam az összefoglalóba a Lab-Bánya-Szindi-Piramis témát.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24619) brunnehilde válasza Har_melin (#24618) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Inkább maradjunk az Impalenél. :DD Kösz, és B.U.ÉK. mindenkinek!

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24620) Har_melin válasza brunnehilde (#24619) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Új évre beesett a surrenderhez még hiányzó harmadik exa, most már nagyjából teljes a felszereltség. Majd egy poacheres gyűrűt még nézek, de egyelőre nem hiányzik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24621) Louro


Louro
őstag

Standard-et vagy Metamorph-ot érdemes indítani kezdőként? Utóbbit indítottam ,de ha csak egy ideig van az az opció, akkor indítok egy standard-et. Bár tetszik ez a zöld szörnyes dolog.

Mess with the best / Die like the rest

(#24622) Mirman válasza Louro (#24621) üzenetére


Mirman
őstag

A liga végével a ligás karakterből Standard lesz úgyhogy no para. :)

(#24623) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Képtelen vagyok a life regenes nyomoroncokat megölni DOT karakterrel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24624) Rizseslescó válasza sirdond (#24597) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia Dond, mindenkinek B.U.É.K. !!
Mit ne mondjak, ennyire haldokló hősöm még nem volt :DDD :DD , de hozzá tartozik, hogy én sem vagyok az az ugribugri, remek reflexekkel megáldott OPGamer :F :(
Azért lvling közben is érezni,hogy lesz itt dps, de ügyesebbnek kell lennem. A6ban vok most de súlyos 1hitek vannak léopten nyomon, bár most kezdek a hp-ra gyúrni, mert az csak 900db mindösszesen :O (Láma) Elég karcsú lesz az az 5K hp, de meggyőző volt a videóban mikor facetankolta Minót :K :Y A sok uniq miatt a resikért is meg kell harcoljak, de megéri szenvedni(no meg van vér a pucámban :K :K ) Már annyira beleéltem magam, hogy vettem egy Sanctum pakkot, meg ma occsó vót a szeráf pakk is, hát akkor az Újévi lúd legyen kövér nem ? :C :C :))

(#24625) sirdond válasza Rizseslescó (#24624) üzenetére


sirdond
őstag

BUÉK :)

Hát a pathfinder/deadeye ascendancy sosem lesz az az igazi tank, úgyhogy azoknál azért kell tudni dodgeolni rendesen.

(#24626) Rizseslescó válasza sirdond (#24625) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

:DD :DDD de ez assassin

(#24627) Plazmacucci válasza Rizseslescó (#24624) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez nem egy melee liga az biztos. Én öt karakterbe kezdtem bele, abból egy T13 felett fogyott el, egy T10-ig megy könnyen, a többi felejtős.Csináltam egy Oni cyclone slayert is, de már egy T10 life regenes metamorphot nem ehet lenyomni 500k dps-el.
Még van a tarsolyban egy puncture bow gladiator, de ott meg vagy 10ex kéne egy rendes bow-hoz.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24628) Rizseslescó válasza Plazmacucci (#24627) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Hát kíváncsi vagyok én is mi lesz belőle :F
Zombis builddel kezdtem és elég jól muzsikált T16n is,de a felturbózott metammobok tudtak meglepit okozni,mert sokáig ütötték a minionok esélyt adva neki felszívnia magát. 91s-n hagytam abba, elborult aggyal, mert mindent letoltam, de tuti hogy a map végén elintéztek a dögök. XP jött rendesen, mert 3 kanyar gemet huztam 20/20-ra.
Most ebbe Új év,új kihívás,új remény jeligével fogtam bele, meglátjuk mi lesz, de bízom a végkifejletben. Bár a close range miatt tartok is egy kicsit... Ami megölök az már nem árthat nekem, ha lesz dps nem lesz baj asszem ...

[ Szerkesztve ]

(#24629) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Sziasztok és BÚÉK mindenkinek! :)

A liga kezdő buildem( lacerate gladiátor) elég meglepő módon könnyen viszi a T16-os mapokat is, a clear speed az nagyon jó! A bossokkal sincs sok gond de sokat kell kite-olni. A meta franken bossok meg elég durvák lehetnek néha. Volt olyan, hogy azt sem tudtam mitől haltam meg. De összességében pozitív a tapasztalatom van ezzel a builddel ahhoz képest hogy melee build.
Már csak pár kulcsfontosságú itemet kellene lecraftolni jól és még brutálabb lesz :)
Plusz bekéne szerezni pár awakener gemet a buildhez és még erőssebb lenne, de az elég drága még nekem.
Ha bárki fontolgatná ezt a buildet és szereti a melee karikat én bátran ajánlom neki!

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#24630) sirdond válasza Rizseslescó (#24626) üzenetére


sirdond
őstag

:W
látszik, hogy korán kellett ma kelni.

@Plazmacucci: érdekes nekem csak melee karakterem van most és mindkettővel elvagyok. (mondjuk a gladiátornak Awaken Level 8 T15-16 mapokon már kicsit kevés a defense, de még csak lvl86 és amúgy sem költöttem rá sokat, szóval ki lehetne hozni tankosabbra)

(#24631) Rizseslescó válasza sirdond (#24630) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Amúgy Atlason ez az awaken lvl mit takar? :F
A 4színű golyókat 8x kell beletenni és annyix legyőzni az adott bosst egy adott területen a térképen? :F :R :( bocs de nem értem..

(#24632) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Mennyit birtok szenvedni ezekkel a buildekkel. :DDD Tessék, örvendjetek vala: videó

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24633) Plazmacucci válasza brunnehilde (#24632) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miért jobb a gladiátor mint bármi más?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24634) brunnehilde válasza Plazmacucci (#24633) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Én öt karakterbe kezdtem bele, abból egy T13 felett fogyott el, egy T10-ig megy könnyen, a többi felejtős.

Ez a Gladtiator nem fogyott el T16-ra sem. :P A legfőbb érv, hogy miért nem slayer, vagy champion: 79% attack és spell block chance. Miközben megvan kb ugyanaz a dps, mint a másik kettőnél és a challenger chargeok miatt még gyorsabb is a clear speed.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24635) sirdond válasza brunnehilde (#24634) üzenetére


sirdond
őstag

mármint RT-vel van meg ugyanaz a damage.
de ha crit-re mész, akkor messze jobb a Slayer (nem beszélve a culling strike-ról).

(#24636) dante3


dante3
addikt

Egy kis helpet kérnék, ha szabad, és ne kiabáljátok le a fejem. Most lett meg 4 szín Watchstone-om. Ha bepakolom őket egy foglalatba, akkor látom emelkednek a map szintek, viszont nem értem, hogy miért nem esnek 6-os vagy nagyobb szintű mapok! Csak 1-5-ig pottyanak, vagy hogy is van ez? Valamit még kell tenni érte? Zana sem árul 5-ösnél nagyobbat. :( :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24637) 0karmacoma0 válasza dante3 (#24636) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az adott map csak adott tier +1, a mapboss adott tier +2 mapot dobhat. Apró logikai játék most, hogy hogyan rakosgasd a gömböcskéid, hogy a határról már a magasabb tierű map essen.

Más: A metamorph NPC-vel beszéljetek szintezésnél. A Mapokig üldözött, és dobálta elém a tartályt mire rájöttem, hogy nem bug, csak rá kell kattintani.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24638) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#24637) üzenetére


Plazmacucci
félisten

What? Hát ez a metamorph liga, hogy level egytől rakhatod össze őket :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24639) dante3 válasza 0karmacoma0 (#24637) üzenetére


dante3
addikt

Akkor végül is majdnem ugyanúgy megy, mint régen, csak kellenek a bogyók, hogy kaphassak nagyobb szintü mapot. Ha jól értem :R

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#24640) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Azt én sem értem, hogy milyen logika alapján jönnek a bossok. Eljutottam siriuszig, ott buktam, most meg nem akarnak megjelenni az elderkillerek. Elvileg minden jól van belőve, egyedül annyi lehet a hiba, hogy olyan mapokat játszok, amelyeken már telejsítve vannak a bónuszok.

Van egy pályarész, ahol már egyszer előjött a boss, most ugye üldözni kellene. Letoltam még vagy 4-5 pályát ugyanabban a régióban és nem jött többet. :DDD Érdekes ez az egész kicsit.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24641) BoneDragon válasza 0karmacoma0 (#24637) üzenetére


BoneDragon
veterán

:C

(#24642) 0karmacoma0 válasza dante3 (#24639) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az a hatalmas különbség, hogy a map teljesítés és a bónusz megmarad bogyózás után, szóval ha az elején feloldottad a mapok többségét, természetes módon hullanak mindenhonnan, a szintjük felemelése után is, ha megfelelő tiert mész. Mivel a sextantok nagyon erősek lettek(alig van rossz mod), és a bónusszal is nagyon magasra lehet jutni, szinte soha nem szűkölködsz mapokban. Nekem az egyetlen kisebb megtorpanásom az első awaken boss után volt, akkor farmolnom kellett pár régiót, amiből a legtöbb mapom volt, de alapvetően nagyon simán meglett az összes watchstone.

Kubanitos: Az első próbálkozás után, megszűnik a fix 3-as influence megjelenés, és több mapot kell futni, hogy megjelenjenek az arcok(Az elszíneződés után is rng, mikor dobja be újra az adott mapokra). Nekem volt már 5-is meg 20 is mire mehettem újra bosst ölni. Láttam, hogy sokan cheeselik és fehér mapokon tesznek pár lépést beadja-e a bosst, én személy szerint nem próbáltam ki a dolgot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24643) KubanitoS válasza 0karmacoma0 (#24642) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az a baj, hogy így eléggé kiszámíthatatlan az egész. Ugye nem minden esetben vannak meg a megfelelő mapok sem. A map tab is lehet bugos, nem tudok map névre keresni, nem mutatja melyik tierben van. Illetve az is problémás, hogy csak úgy lehet megnézni melyik map melyik régióhoz tartozik, ha egyenkén kiveszem őket a map tabból, majd az inventoryban nézegetem melyik hova tartozik. Ez sem túl ideális megoldás.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24644) Plazmacucci válasza KubanitoS (#24643) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Régiót is lehet keresni a map tabban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24645) 0karmacoma0 válasza KubanitoS (#24643) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Vannak régiónevek. Pl Lex Proxima. Beírod a keresőmezőbe map tabban és highlightolja a megfelelő mapokat. Ettől függetlenül, itt valószínűleg kimaradt kb 5 QoL módosítás, ami szükséges lenne, hogy ne legyen nehézkes a válogatás.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#24646) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ez a régió keresés nagyon jól jött, köszönöm a tippet.

Másodjára is megölt ez a sirius gyerek. Ez a legigazságtalanabb, legmocskosabb bossfight amit eddig láttam. Kétszer sikerült eljutnom hozzá, először levertem vagy negyed életét, akkor felrepült a szék a magasba és meghaltam. Utána vagy meghaltam négyszer úgy, hogy nem is kerültem a közelébe, a fekete karikák meg megöltek. A végén, mikor ellőttem az összes hp potimat a fekete karikák miatt odajutottam mellé 700 hp-val. Mondanom se kell mi történt. Katasztrófa az egész.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#24647) Har_melin válasza KubanitoS (#24646) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Lejjebb már linkeltem egy Sirus fight videót. Semmivel sem igazságtalanabb ez a fight, mint Atziri vagy über elder, egyszerűen meg kell tanulni, hogy mikor mit kell csinálni.
- a három fázis után megjelenő egy-egy vortexet olyan helyekre kell navigálni, ahol nem zavarnak bele a bossfightba.
- nem szabad kifutni a körből, mert akkor plusz vortexet generál. Shapernél is belehalsz, ha hagyod, hogy teleszemetelje a placcot.

Ami a videók alapján gázos, hogy vizuálisan megint sikerült egy nehezen kivehető környezetet csinálni ezekkel a black on black effektekkel, illetve hogy vannak részei a pályának, ahová öngyilkossággal ér fel, ha beszorulsz (lépcső), mert a mapon nem jelzett módon nem enged át.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#24648) brunnehilde válasza Har_melin (#24647) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Nem átlátható egyáltalán. Shaperrel vagy Atzirivel szemben, itt gyakorlatilag fogalmad nincs, hogy merre kéne menni, hogy ne szorulj be, mert az egészből nem látsz sz*rt sem, csak a map egy kis szeletét. :P Persze előbb-utóbb igy is le fogom verni, de azért frusztráló ilyen hülyeséggel neheziteni egy bossfightot.

Sirdond: Ja, az én verziómra gondoltam, kipróbáltam mindhárom duelist ascendancyt. Tudom, hogy vannak jobb crites buildek, legalábbis annyival jobbak, hogy sokkal jobb DPS-t kihoztak, de kötve hiszem, hogy tankosabbak lennének, arról nem beszélve, hogy az enyém ára töredéke ezeknek a buildeknek és sokkal egyszerűbb is összerakni. Ugyanezt a verziót pedig nem lehet critesre megcsinálni, legjobb esetben is a felére csökken a DPS.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#24649) sirdond válasza Har_melin (#24647) üzenetére


sirdond
őstag

igen, ezt mondtam én is guildben, de leharapták a fejem majdnem :D

über elder anno sokkal nehezebb volt,mint ez, ráadásul hc-n azt nem is tudták megölni abban a ligában mikor bejött(itt meg ssfhc-n 6 nap után), csak valamelyik rá következőben, ha jól emlékszem. most meg, persze mindenki azt mondja, hogy az milyen könnyű, mert már vagy 100szor lenyomták.
szóval ja, meg kell tanulni kezelni a vortexeket és tök könnyű az egész.

(és a bugoktól most tekintsünk el,mint a lépcsős rész, mert azt javítani fogják, úgyhogy az nem annyira mérvadó)

@brunnehilde: ok, csak mondtam, hogy az igazsághoz az is hozzátartozik :)

[ Szerkesztve ]

(#24650) KubanitoS válasza Har_melin (#24647) üzenetére


KubanitoS
veterán

Biztosan igazad van. Azt se lehet látni, hova kell menni, , fekete izé közelébe is elég menni, hogy nagyon durván elinduljon az életed lefelé. Na meg egy rossz mozdulat és beszorulsz valamelyik sarokba. Ja és ekkor még el sem jutottál a bossig. Továbbra is tartom a véleményem, ezzel így eléggé túllőttek a célon.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.