Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Most tartok a játék végénél, de a fele körül nagyon leült a játék. A harc aránylag jó, de sokszor kiegyensúlyozatlan, főleg a mellék bossok és nagyon sok az időhúzás, pl amikor bemegyek egy mellékútvonalra, vagy találok egy ládát, ahogy kilootolom egyből spawnolja az ellenségeket. És ilyenkor nem lehet elfutni sem, mindenkit meg kell ölni. Nagyon kevés tájtípus van a játékban és a végére már hánytam az erdő/bánya kombótól.
Az Unreal5 feature-ökből sem használ semmit a game. A karakterfejlesztés is lehetne kidolgozottabb. Meg ez az "audiolog" jellegű meghallgatom a szellemek visszhangjait, hogy mi történ az adott helyen, számomra megúszós olcsó megoldás, a rendes átvezetők helyett.
Ja és undorító módon tolja a játék a Woke/LMBTQ megnyilvánulásokat, mondjuk ezt a dontnod-nál amúgy már megszoktam.
Ezeken kívül viszont nagyon kellemes meglepetés a játék.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Viper26 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Viper26
nagyúr

"undorító módon tolja a játék a Woke/LMBTQ megnyilvánulásokat"

Ez még mindig nem kopott ki a világból? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | AW S9

(#3) Balázs Z. válasza Viper26 (#2) üzenetére


Balázs Z.
tag

Mármint a woke hülyeségek kontraproduktív erőltetése, vagy az emiatti nyavajgás?

(#4) ldave


ldave
félisten

Érdekel ez a játék, a Life is Strange és a Vampyr is kellemes emlék, de nagyon rosszkor jelent ez meg, így az FF7 Rebirth, majd a Dragon's Dogma 2 előtt. Idővel biztos sorra kerül, addigra olcsóbb is lesz.

A Slime draws near! Command?

(#5) Viper26 válasza Balázs Z. (#3) üzenetére


Viper26
nagyúr

Úgy együtt az egész ahogy van.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#6) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

50 óra? Hát ez most kicsit elvette a kedvem a játéktól. Én azt hittem, hogy ez egy ~15 órás erősen sztori orientált játék.

(#7) bubodoki77 válasza Tuhajohn (#6) üzenetére


bubodoki77
csendes tag

15 óra körül simán lezavarható a fősztori. Mellékszálak sokat hozzátesznek, platinához meg tényleg sok idő kell. :)

(#8) VIC20 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


VIC20
őstag

,,Ja és undorító módon tolja a játék a Woke/LMBTQ megnyilvánulásokat..."

Elég volt csak a címképen feszítő kvótanéger nőre nézni, hogy egyértelmű legyen: ezt még bottal se piszkálom (értsd: torrentről se kell).

Hát, nincs már egy normális, nem ,,fertőzött" játék sem mostanában?!

(#9) Viper26 válasza VIC20 (#8) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nézd meg sorozatokat, filmeket az utóbbi pár évben...nehezen tudnék felsorolni egyszererre ötöt amiben nincs ez a fosmány.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#10) HugóBoss válasza VIC20 (#8) üzenetére


HugóBoss
tag

Te nagyon primitív "ember" vagy...

(#11) VIC20 válasza HugóBoss (#10) üzenetére


VIC20
őstag

,,Igen nagy."

(#12) BaJaZo válasza Viper26 (#9) üzenetére


BaJaZo
tag

Akkor nem kell filmeket nézni, és kerülni kell a videójátékokat. Menjetek templomba, olvassátok a Bibliát... ( Abban is van olyan ami nem fog tetszeni nektek...)
Fel kellene már fogni, hogy sokféle ember van, ez mindig is igy volt, csak eddig el lett sunnyogva.

(#13) Tuhajohn válasza BaJaZo (#12) üzenetére


Tuhajohn
tag

Én sem értem, hogy miért vannak valakik ezen felháborodva. Nekem még a Tell me why is tetszett, pedig nem vagyok lmbtq tag. Egyetlen dolog, ami viszont nem tetszik az a black washing. Azt nem szeretem, ha már létező karrakterek bőrszínét lecserélik, mert csak.

(#14) melega válasza BaJaZo (#12) üzenetére


melega
őstag

Én ma kezdem a játékot.

(#15) melega válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


melega
őstag

Majd off sooilerbe teszek fel neked videókat hogy ment a játék.

(#16) melega


melega
őstag

Na csinálom a játékot. M8ndig a gyilkosokat liķvidálom a bamisherrel hogy a végén a társam visszatérjen az élők világába.

[ Szerkesztve ]

(#17) melega válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


melega
őstag

Milyen hosszú a játék?
Én most vagyok a vadászfaluba és a gyilkosokat rendszerint halálra ítélem.
Most kell majd talalkoznom Kateval két mellékküldi után a vadászfaluban.

[ Szerkesztve ]

(#18) melega


melega
őstag

Harrowba az összes családi kritikát feltártam, most északra mentem vissza a havas hegységbe ugyanezért. Utána vissza Bostonba.

Amúgy a az ottani főküldik már készen vannak.
Valami life is l9ve nevű főküldinél tartok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.