Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36355) hadam98 válasza mirci18 (#36354) üzenetére


hadam98
senior tag

Ha nem lenne Zelda meg exkluzívok akkor már rég nem élne ez a konzol. Az ötlet teljesen jó volt, tényleg ez a hybrid dolog nagyon jó de ez 2021-ben annyira kevés, hogy fáj rajt játszani főleg ha nem exkluzív játék. Tudom egy Xbox Series X-hez hülyeség lenne hasonlítani de még egy Xbox One is le nyomja. Én szeretem az exkluzív játékaikat és tudom nem minden az erő de... Azért az, hogy a Fortnite úgy néz ki mint valami 30 éves játék és úgy szaggat, hogy konkrétan játszhatatlan főleg ha egy Series X után néz rá az ember egy vicc az egész. A kijelző rossz, a joy-conn rossz, az anyag használat nevetséges, a belső erő meg aztán szóra se érdemes. A következő Switch ha nem tudja hozni egy Xbox One szintjét akkor komoly gondok lesznek, de persze majd el adja az exkluzív mert ha ki adnák 30 éves Nokia hardverrel is meg vennék. A következő Switch legyen 185 ezer mint a mostani konzolok, ha már az ember több évre veszi akkor a jelenlegi konzol árak miatt bele is fér csak legyen jó az a konzol! Lehet jönni azzal most, hogy a Nintendo sose erről szólt, én ezt értem de jelenleg még egy old-gen konzolhoz is katasztrófa a Switch, az új konzolok mellett meg egyenesen nevetséges...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.