Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Edween


Edween
őstag

Üdv.
Megtudná mondani valaki, hogy a bónusz szimpla csomagnak mennyi a havidíja?

(#5102) wwhy válasza Edween (#5101) üzenetére


wwhy
veterán

3000 Ft, lebeszélhető.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5103) KubanitoS válasza Gebriel (#5095) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm a választ mind a kettőtöknek!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5104) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
nemrégiben tértem át előfizetésről kártyára és most vettem észre, hogy itt megint aktiválva van a hangposta szolgáltatás, amit én nem preferálok. Próbáltam a telefon menüjén keresztül megszabadulni tőle, de sikertelenül. Meg tudnátok mondani, hogy hogyan lehet a legfájdalommentesebben és legegyszerűbben megszabadulni tőle? Tehát, hogy ne kelljen az 1270 menüdzsungelében keringenem, ha nem muszáj.
Mondjuk valami ingyenes sms kódra gondoltam, vagy iylesmi...
Előre is köszönettel!
Üdv,
KBL

[ Szerkesztve ]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#5105) Gebriel válasza KBear (#5104) üzenetére


Gebriel
veterán

XHP

(#5106) KBear válasza Gebriel (#5105) üzenetére


KBear
tag

KöszönetTEL! :R

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#5107) wwhy


wwhy
veterán

Megpróbáltam rábeszélni a vodát két B kategóriás bónuszos előfizu hosszabbításra, de nem álltak kötélnek :((( [alapból A+B járna] sajnos náluk van a labda, mert csak febr.-ban jár le az előfizu, és hiába dumáltam, hogy áthordozom a számokat, rámondták, h OK, csak pengessem ki a 2x25e Ft kötbért :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5108) lomha lepke válasza Gebriel (#5095) üzenetére


lomha lepke
tag

Nem látom az ellentmondást a Te és az én állításom között. Az ÁSZF-ben a garantált sebesség 150 kbit/sec, ennél kevesebb nem lehet (ami nagy előrelépés, eddig 1 kbit/sec volt). Ami azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel ennyi lesz. A rugalmasságot és a hálózati terheltséget a felhasználó meg úgysem tudja mérni...

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5109) lomha lepke válasza Gebriel (#5105) üzenetére


lomha lepke
tag

Kivéve, ha Profi hangposta van aktiválva, mert akkor XPHP. De kártyásnál nem jellemző... :D

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5110) Edween válasza wwhy (#5102) üzenetére


Edween
őstag

Akkor valamiről lemaradtam, mert a levelükben azt írták, hogy annyit fizetek amennyit lebeszéltem, az egyik munkatársam meg mondja, hogy az asszonyának meg 3000 ft. Azért kérdeztem mert nem akartam elhinni, így a két dolog nekem nem állt össze, mert vagy havidíj - vagy amit beszél azért fizetsz. :F

(#5111) grafikus17 válasza Edween (#5110) üzenetére


grafikus17
senior tag

Gondolom úgy értette, hogy ahány mp-et beszélsz annyit fizetsz. Ez nagy kincs manapság :K De egyébként tényleg 3000 a havidíj.

Xiaomi Redmi note 7

(#5112) Edween válasza grafikus17 (#5111) üzenetére


Edween
őstag

Persze biztosan úgy van, csak a két dolog rendesen össze kavart, de majd letisztul, amúgy meg nagyon szeretem ezt a csomagot. Remélem nem fogják mostanában megszüntetni, mert ahogy hallom már nem osztogatják.

(#5113) dim3nsi0n válasza wwhy (#5107) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Generálj több forgalmat azon a számon, amire az "A" kategóriát kaptad (havidíjon kívül), így lesz az még jobb kategória is! :D

(#5114) wwhy válasza dim3nsi0n (#5113) üzenetére


wwhy
veterán

ezt tudom :D kb. egyforma forgalom van; szóval csak kecmec az egész :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5115) Gebriel válasza lomha lepke (#5108) üzenetére


Gebriel
veterán

"A rugalmasságot és a hálózati terheltséget a felhasználó meg úgysem tudja mérni..."
Ez olyan ügyfél csalogató :U

(#5116) ottoyes válasza Gebriel (#5115) üzenetére


ottoyes
senior tag

...régen jobbakat írtál..de mióta nincs csörgősipkád..

Ottoyes

(#5117) lac019 válasza KubanitoS (#5088) üzenetére


lac019
tag

Hmm. Én úgy gondoltam, hogy Internet szabadonnál eleve nem lehet p2p alkalmazást használni. Ha esetlegesen meg lehet, akkor azt külön számlázzák jó borsosan. Jelenleg nincs mobilnet előfizetésem, de akkor az Internet szabadon jobb választás a plussz 1000ft-tal, mert, 5 Gb torrentezés itt is lehet, de a normál mód még e felett is mehet? Azt kérdezném még, hogy ha 1 éves hűséget irok csak alá, akkor a modemet 9000ft-ért kapom. Van többféle is, nem tudom melyik a legalkalmasabb. Használnám asztali géphez, s talán később laptophoz is. Felmondáskor ilyenkor le kell adnom a modemet, mert effektive csak a 9000ft-tal a +1 év hűséget engedték el? Gondolom viszont ezzel a modemmel, stickel csak Vodafoneos mobilnetet igényelhetek később, más szolgáltatót nem...Kösszi a válaszokat előre.

(#5118) lac019 válasza lomha lepke (#5093) üzenetére


lac019
tag

akkor nov 23.tól már érdemesebb Internet szabadont választani 5GB helyett? Nem váltanak át, s nem számláznak plussz dijat, mint 5 GB-nál? Vagy ha most szerződök velük, akkor ez lesz 23. után?

(#5119) Gebriel válasza ottoyes (#5116) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi :((( :DDD ;]

(#5120) lomha lepke válasza Gebriel (#5115) üzenetére


lomha lepke
tag

Tapasztalataim szerint jobb a legrosszabb eshetőséggel számolni és kellemesen csalódni, mint a fellegekből a földre zuhanni.

A lassítás számlazáráskor automatikusan törlődni fog a következő 5G-ig, és csak az Internet szabadonnál van, a többi netes csomagra nem vonatkozik.

A hálózati kapacitás meg véges -bővítik persze, de nem elég gyorsan-, és mivel sok ilyen csomagra kötnek szerződést, egyre leterheltebb. Persze ha olyan helyen laksz, lehet hogy észre sem veszed a lassítást, de szerintem ez túl rózsaszín lenne. Szóval ha perre akarsz majd menni, tudd mire számíts. :D

Az én számomra a több ügyfél: több munka-ugyanannyi pénzért. :((( :DD

[ Szerkesztve ]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5121) wwhy


wwhy
veterán

nyíregyházi márkaképviselet: 47 percet vártam szerződéshosszabbításra (!!) :(((
új ajánlat: ha 2 B-s telót akarok, akkor lépjek ki a bónuszból, és akkor az eredetileg járó A+B helyett B+C-t (!!) választhatok. Vmi perc alapú 9000/hó oszthatóra akartak rádumálni, de nem hagytam magam; hosszabbítottam 1 B-t, a másikat majd meglátom. Teljes vodánál eltöltött idő 47+22 per = 69 perc :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5122) lac019 válasza wwhy (#5121) üzenetére


lac019
tag

s melyik modemet használjam? 1 éves hűségem lesz akkor, s Internet Szabadon csomaggal.
VMC USB stick K3520 - 1 Ft-ért (0) elvihető, feltöltés: 384kbit/s, nem tudom jobb e mint a 220-as

VMC USB modem E220 - 1 Ft-ért (0) elvihető, feltöltés 384kbit/s, sok emberke ezt használja, ez lenne a legjobb választás

VMC USB modem E272 - 9000ft-ért elvihető, feltöltés viszont 1.5mbit/s, megér 9000Ft+? Vagy megbizhatatlanabb?

Ha nem vagyok megelégedve a modemmel, kicserélhető más tipusra? thx

(#5123) lac019 válasza lomha lepke (#5120) üzenetére


lac019
tag

Az Internet szabadonnál akkor is bekorlátoznak, ha normál letöltés mellett lépem túl az 5GB-ot? Mert ez akkor inkább 5GB+ csomag, nem Internet "szabadon"....s szerződéskötéskor erről értesitik az ügyfeleket?

(#5124) wwhy válasza lac019 (#5122) üzenetére


wwhy
veterán

szerintem nem nekem szól a kérdés :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5125) grafikus17


grafikus17
senior tag

Havidíj és hűségidő nélküli feltöltőkártyás mobil net
[link] ;)

Még értelmeznem kell. :D

Xiaomi Redmi note 7

(#5126) lac019 válasza wwhy (#5124) üzenetére


lac019
tag

Ja, igen, mindenkinek szól a kérdésem.... :)

[ Szerkesztve ]

(#5127) lac019 válasza grafikus17 (#5125) üzenetére


lac019
tag

heh, ez ám a hülyeség...nincs hűség, csak fizesd ki a többszörösét....ilyen baromsággal kezdeni szokták a szolgáltatást

(#5128) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Fura, már kikerült az 1Ft akcióból a Samsung L700. De jó, hogy egy hete elhoztam a sajátomat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5129) dddd4


dddd4
tag

Elromlott a Nokia 6234-em, bevittem a Vodához. Kikereste az eladó a legjobb mobilt ami csak készleten volt (Samsung E250). Kurva E250 nem indult el :Y ! Ezért most F480-nal kell lennem. :(

(#5130) ottoyes válasza grafikus17 (#5125) üzenetére


ottoyes
senior tag

...húúúúú...ez elég jól ki van találva.. :U ...korlátlan? :F ...én nem érteni fura Voda új akció..

Ottoyes

(#5131) dddd4


dddd4
tag

(#5132) utomi válasza Gebriel (#5095) üzenetére


utomi
senior tag

adnátok egy linket honnan van ez az új részvételi feltétel?!

Más. Szerintetek a uTorrent tikosításával nem lehet megkerülni a voda szűrését?

(#5133) ottoyes válasza utomi (#5132) üzenetére


ottoyes
senior tag

Szerintem csak próbálkoznak..haver kapott levelet,hogy stop p2p..amit nem is használt,csak felrakott egy letöltésvezérlőt,és a forgalom jelentősen megemelkedett az előzőekhez képest.

Ottoyes

(#5134) Nordik


Nordik
őstag

Feltöltöttem a kártyámat 1500Ft-al, mert lejárt az egyenlegfelhasználási időm, utána működött is. Erre 1 óra múlva már nem. :Y Újra azt mondja be, hogy lejárt az egyenlegfelhasználási időm... 1 óra alatt mégis hogyan mikor 31 napig kellene jónak lennie? Most lenyúlt tőlem a voda 1500Ft-ot vagy kinél reklamáljak? :((( :((

(#5135) fateless


fateless
veterán

A vitamax instant netről - #5125 is említi - tud valaki mondani valamit?

dddd4 #5131: tuti elírás...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5136) Gebriel válasza ottoyes (#5133) üzenetére


Gebriel
veterán

Probáld kicsit összerakni a dolgokat..
A régi net előfizetőknek nov 23.-tól hatályos csak. :P

utomi
Az új előfizetők mind megkapják..én belső oldalról érem el

(#5137) fateless válasza Gebriel (#5136) üzenetére


fateless
veterán

valamint a letöltésvezérlőtől nem lesz nagyobb a forgalom...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5138) lomha lepke válasza Nordik (#5134) üzenetére


lomha lepke
tag

Kétféle időszak létezik egy feltöltőkártyás számnál (ami a felhasználó számára fontos, a többitől most tekintsünk el). Az egyenlegfelhasználási idő, ami alatt lebeszélheted a kártyán lévő pénzt, illetve az ezt követő 60 napos rendelkezésre állási idő. Az egyenlegfelhasználási időt egyenlegfeltöltéssel tudod meghosszabbítani, a hosszabbítás a töltési címlettől függ, a 3000 Ft és annál nagyobb összegnél 365 nap, az 1500-as címletnél pedig csak 30 nap. Ha lejár az egyenlegfelhasználási idő, belépsz a rendelkezésre állási időbe, és itt már nem tudsz hívást indítani, hiába van pénz a kártyán (az SMS megy, de ez nem publikus :D), és ha ennek az időszaknak a végéig sem töltöd újra az egyenleged, akkor törlésre kerül a telefonszám SIM kártyástól (nem azonnal, van hogy még hónapokig használhatod a kártyát bejövő forgalomra, de tölteni már nem fogsz tudni). A csavar ott van, hogy ha valaki már belépett a rendelkezésre állási időbe és itt tölti az egyenleget, akkor a címlethez tartozó egyenlegfelhasználási időből levonódik azoknak a napoknak a száma, amit a telefonszám a rendelkezésre állási időben töltött. Vagyis ha te 29 napja a rendelkezésre állási időben vagy és 1500 Ft-tal töltesz, akkor az ehhez tartozó 30 napból levonódik a 29 nap, tehát másnap már megint lejár az egyenlegfelhasználási időd. Megoldás: újra kell tölteni, érdemes legalább 3000 Ft-tal, ilyenkor a legrosszabb esetben is két hónap híján egy évig újabb töltés nélkül használható a kártya. Az egyenlegen lévő pénz nem veszik el, hanem hozzáadódik az új töltés összegéhez és az egész felhasználható.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5139) lomha lepke válasza lac019 (#5123) üzenetére


lomha lepke
tag

A változtatás lényege, hogy nem lesz már olyan, hogy "extrém használat", így nem lesz olyan sem, hogy "normál letöltés". Ha Internet Szabadont használsz és átléped az 5G adatforgalmat, lassítani fognak (rugalmasan, a hálózati terheltségtől függően :D). Szerződéskötéskor meg elfogadod az ÁSZF-et, abban benne van. Ha nem olvasod el (nemigen szokták), így jártál. A törvény nem ismerete nem mentesít...

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5140) ottoyes válasza Gebriel (#5136) üzenetére


ottoyes
senior tag

Micsodi?Néha nem értelek.. :( ...igazibol nem nagyon hiszem,hogy az én előfizumra(Net szabadon)amit 2007.Októberében kötöttem érvényes lenne a módosítás...na! ;)
iszunk egy sört?

Ottoyes

(#5141) dddd4 válasza fateless (#5135) üzenetére


dddd4
tag

Szerintem is. De szép lett volna! Rábeszéltem volna a nagyit!

(#5142) ottoyes válasza fateless (#5137) üzenetére


ottoyes
senior tag

Speciális eset..100mb-os csomagokat letőltve idővel ráun a dologra..letőltésvezérlőbe meg belinkel 3 gigát..aztán majd lejön..ezért volt nagyobb a forgalom.

Ottoyes

(#5143) utomi válasza lomha lepke (#5139) üzenetére


utomi
senior tag

Ez azt jelenti, hogyha én egész nap YouTub videókat nézegetek vagy frissítéseket töltögetek a Voda akkor is lassít 5GB felett. Vagyis a korlátlan csomag nem is korlátlan csak 5 GB os ? De akkor ez egy átbaszás. Ráadásként amikor én kötöttem szerződést még a régi ASZF-et írtam alá és senki sem szólt az újról nekem. Ilyen alapon akkor én meg bonthatom a szerződést mert ha tényleg így lesz akkor átvertek.
Mert egy dolog a p2p miatti lassítás amely terheli a hálót meg egy másik, hogyha minden indok nélkül lassítanak.

(#5144) wwhy válasza utomi (#5143) üzenetére


wwhy
veterán

nem bonthatod, mert az új ÁFSz-t közzéteszik, és a te dolgod, hogy figyelemmel kísérd a változásokat ;] sajnos én már túl vagyok egy ilyen jellegű cirkuszon, de a nem ismeret nem mentesít ... stb.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5145) Nordik válasza lomha lepke (#5138) üzenetére


Nordik
őstag

Köszönöm, már beszéltem az ügyfélszolgálattal és elmagyarázták! :) Éppen csak meghosszabítani akartam, hogy megmaradjon a szám, dehát ezt nem gondoltam volna... Lényegében most kidobtam az ablakon 1500Ft-ot... Na mind1. :(((

(#5146) ottoyes válasza utomi (#5143) üzenetére


ottoyes
senior tag

Rád az az ÁSZF vonatkozik,amely szerződéskötéskor érvényben volt.

Ottoyes

(#5147) lomha lepke válasza ottoyes (#5146) üzenetére


lomha lepke
tag

Szép is lenne. Az ÁSZ-ben az is szerepel, hogy a szolgáltató módosíthatja a feltételeket és díjakat. Ez van.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5148) lomha lepke válasza utomi (#5143) üzenetére


lomha lepke
tag

Ez sajnos pontosan azt jelenti. A csomag ettől még korlátlan, az ugyanis az adatforgalomra vonatkozik, nem a sebességre.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5149) ottoyes válasza lomha lepke (#5147) üzenetére


ottoyes
senior tag

Be****na...ajánlom figyelmedbe az ügyfélszolga válaszát Vohányi kérdésére!A HSDP és Internet árzuhanás....topic 1501-es hsz-e. :)

Ottoyes

(#5150) ottoyes


ottoyes
senior tag

...aztán lehet hogy nem értenek hozzá..mert ugye a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatáról van szó.. :P

Ottoyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.